Al Quadisiya vs. Al Fateh

Typy bukmacherskie na wszystkie inne, mniej popularne ligi. Znajdziesz tutaj analizy takich lig, jak liga: czeska, irlandzka, ukraińska, grecka i wiele innych. Kupony bukmacherskie na inne ligi.
Regulamin forum
Inne ligi

Nie znalazłeś interesującej Cię ligi w innym dziale? Zastanawiasz się gdzie jest liga: czeska, irlandzka, ukraińska, grecka i wiele innych? Właśnie tak – w tym dziale.

Tylko u nas znajdziesz typy bukmacherskie na spotkania innych lig piłkarskich oraz profesjonalne analizy spotkań innych lig.

Zapraszamy teraz do zapoznania się z poszczególnymi tematami w tym dziale. Przeczytaj terminarze wszystkich lig mniej popularnych, opisy odbytych spotkań piłkarskich w Grecji, czy Czechach oraz analizy nadchodzących meczów w małych państwach.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Haisenberg
Posty: 15230
Rejestracja: 23-03-2011, 10:21

Al Quadisiya vs. Al Fateh

Post autor: Haisenberg » 01-02-2012, 20:12

ARABIA SAUDYJSKA: Pierwsza liga
Obrazek Obrazek
Al Quadisiya vs. Al Fateh


W tym meczu zagram Over 2.5 :arrow: 1.62 :bwin-brak-polskiej-licencji!: z tego względu że obie Ekipy dużo bramek strzelają i też sporo tracą. Gospodarze w 12 na 17 meczach mieli Over 2.5 jednak większość Underów przytrafiło im się z początku sezonu, a jeśli spojrzymy na mecze u siebie to 6 ostatnich meczy to Overy 2.5 i tylko w dwóch pierwszych meczach mieli Under 2.5. GOście również w 12 z 17 meczy mieli w tym sezonie powyżej 2.5 bramki, a patrząc na mecze wyjazdowe to podobnie jak gospodarze u siebie, tak oni na wyjeździe 6 z 8 meczy to Overy 2.5 Wydaje mi się że w tym meczu również padnie minimum 3 bramki.

Awatar użytkownika
Haisenberg
Posty: 15230
Rejestracja: 23-03-2011, 10:21

Post autor: Haisenberg » 02-02-2012, 20:07

ARABIA SAUDYJSKA: Pierwsza liga
Obrazek Obrazek
Al Quadisiya vs. Al Fateh


W tym meczu zagram Over 2.5 :arrow: 1.62 :plus: :bwin-brak-polskiej-licencji!: z tego względu że obie Ekipy dużo bramek strzelają i też sporo tracą. Gospodarze w 12 na 17 meczach mieli Over 2.5 jednak większość Underów przytrafiło im się z początku sezonu, a jeśli spojrzymy na mecze u siebie to 6 ostatnich meczy to Overy 2.5 i tylko w dwóch pierwszych meczach mieli Under 2.5. GOście również w 12 z 17 meczy mieli w tym sezonie powyżej 2.5 bramki, a patrząc na mecze wyjazdowe to podobnie jak gospodarze u siebie, tak oni na wyjeździe 6 z 8 meczy to Overy 2.5 Wydaje mi się że w tym meczu również padnie minimum 3 bramki.
1:2 i Overek wszedł.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

Kopiowanie calosci lub fragmentow bez pisemnej zgody zabronione. Strona jest kierowana do uzytkownikow polskojezycznych zamieszkalych w krajach, w ktorych korzystanie z Serwisu jest zgodne z prawem. Wiadomosci prezentowane w serwisie sa dozwolone wylacznie dla osob podlegajacych jurysdykcjom prawnym, w ktorych uczestnictwo w grach hazardowych online jest legalne. Korzystajac z serwisu, uzytkownik deklaruje wobec administratora, ze uczestnictwo w grach hazardowych online jest w jego jurysdykcji dozwolona i ponosi pelna odpowiedzialnosc za prawdziwosc zlozonego przez siebie oswiadczenia.

Na terytorium polski zaklady wzajemne moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie na urzadzanie zakladow wzajemnych. Zawieranie zakladow u bukmacherow, ktorzy nie posiadaja licencji Ministerstwa Finansow na zawieranie zakladow wzajemnych jest zabronione i grozi konsekwencjami prawnymi. Serwis jest przeznaczony tylko dla osob, ktore ukonczyly 18 lat. Korzystajac z serwisu, uzytkownik potwierdza, ze ma ukonczone 18 lat.Polityka prywatnosci