Najlepsze bonusy bukmacherskie: Fortuna, Betfan, Betclic, Etoto, Totolotek, Lvbet
1. Fortuna
20 PLN
bez ryzyka +600 PLN
2. Totolotek
20 pln
bez depozytu +1000 PLN
3. Lvbet
20 pln
bez depozytu +2000 PLN
4. Betclic
550 PLN
cashback
5. Etoto
20 PLN
bez depozytu +1040 PLN
Na terytorium Polski zaklady wzajemne moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie na urzadzanie zakladow wzajemnych. Udzial w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard zwiazany jest z ryzykiem.

Agnieszka Radwańska - Shahar Peer

Fora bukmacherskie o tenisie. Analizy spotkań z kortów tenisowych. Typy ekspertów na mecze wielkiego szlema oraz mniejsze turnieje! Wszystkie strony bukmacherskie o tenisie tutaj!
Regulamin forum
Tenis

Tutaj znajdziecie najlepsze typy tenis i typy tenisa. Agnieszka Radwańska, Jerzy Janowicz, to nasze tuzy eksportowe w rozgrywkach tenisa. Walczą o zwycięstwa w wielkim szlemie (Australian Open, French Open, Wimbledon, US Open) oraz mniejszych turniejach WTA, APT, ITF i Challenger.

Tylko u nas znajdziesz typy bukmacherskie na spotkania tenisa na świecie oraz profesjonalne analizy spotkań tenisa. Wszystko za darmo. Najlepsze typy tenis i typy tenisa tylko u nas.

Zapraszamy teraz do zapoznania się z poszczególnymi tematami w tym dziale. Przeczytaj drabinki turniejowe wydarzeń tenisowych, opisy odbytych spotkań oraz analizy i darmowe typy nadchodzących pojedynków tenisa. No i są tam też typy tenis i typy tenisa.
Dr-LeQ
Posty: 21
Rejestracja: 02-09-2007, 11:30

Agnieszka Radwańska - Shahar Peer

Post autor: Dr-LeQ » 02-09-2007, 12:02

Agnieszka awansowala do 1/8 finalu Turnieju US OPEN. Po pokonaniu Sharapovej ma chyba duze szanse na awns do nastepnej rundy poniewaz gra bardzo dobrze i nie boi sie zadnej rywalki. Po pokonaniu numeru 2 turnieju powinna miec llatwiejsza droge do dalszych rund. Licze na to zze wygra z Izraelka.

Moj typ to Radwanska.

Awatar użytkownika
Mayor
Posty: 2192
Rejestracja: 01-05-2006, 18:16

Post autor: Mayor » 02-09-2007, 20:23

to jest pradziwa analiza : :D

Shahar Peer (ISR) - Agnieszka Radwańska (POL) Typ:2

Kurs : 2.05
Data : 03.09.07 17:00

To już czwarta runda wielkoszlemowego turnieju US OPEN rozgrywanego na kortach w Nowym Yokru. Po jedej stronie siatki Polka, pogromczyni wielkiej Marii Szarapovej - Agnieszka Radwańska, po drugiej Izraelka, która wyeliminowała czaszkę Nicole Vaidisovą - Shahar Peer. Trudno w tym meczu wskazać faworytkę, Polka w meczu z piekną Marią pokazała świetny tenis, nie przestraszyła się utytułowanej rywalki. Peer równiez pokonała teoretycznie lepszą rywalkę. We wcześniejszych rundach Agnieszka wyeliminowała Akiko Morigami i Virginie Razzano, natomiast Peer uporała się z Meilen Tu i Bethanie Mattek. Dotychczas te zawodniczki spotkały się tylko raz i wygrała Peer, po kreczu Radwańskiej. Sądzę, że jeżeli Agnieszka zagra podobny tenis co w meczu z Szarapovą, to nie będzie miałą problemów z awansem do ćwierćfinału.


9/10
Ostatnio zmieniony 02-09-2007, 21:08 przez Mayor, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
soulee
Posty: 548
Rejestracja: 09-03-2007, 17:45

Post autor: soulee » 02-09-2007, 20:24

ledel pisze:to jest analiza ? Bez komentarza
5 postow oboje maja to musza nabic, jeden ''analiza'' drugi komentarzami...
A codo meczu dla mnie zaklad NO BET, nie wiadomo co pokaze Izraelka, a szczerze mowiac nie wierze zeby nasza AgniesZka awansowala tak odraZu na poczatku kariery do Cwierinalu US Open!, chociaZ 3mam za nia kciuki i zycze wygranej :mrgreen:
Zaglądajcie czasem do moich analiz NHL

Awatar użytkownika
Mayor
Posty: 2192
Rejestracja: 01-05-2006, 18:16

Post autor: Mayor » 02-09-2007, 21:06

Wiesz - jednak wydaje mi się, że i w tym meczu Agnieszka pokaże klasę. Mecz z Szarapową to nie był wymuszony fart. To zwycięstwo należało się Radwańskiej. Po za tym zasze miło jest kibicować swoim a kurs kusi :P oj kusi :P

Awatar użytkownika
gites
#Weteran
#Weteran
Posty: 2791
Rejestracja: 24-11-2006, 23:35

Post autor: gites » 02-09-2007, 21:11

Aga spotka się z 19 rakietą świata Shahar Peer, Łatwo się domyślić że w takich turniejach jak US Open ranking nic nieznaczy, decydują umiejętności i postawa w danym dniu.. Peer wygrała 2-1 z Vaidisovą . Napewno mecz niebędzie łatwy ale spodziewam się podobnego wyniku jak w ostatnim meczu Agi. Świetnym meczu wygranym z Sharapovą 2-1. Israelka jest w zasięgu naszej zawodniczki i mój typ to:
2-1 dla Radwańskiej
"Przyjaźń jest wszystkim,
To coś więcej niż talent,
Więcej niż władza,
Nigdy o tym nie zapominaj"

Prada
Posty: 36
Rejestracja: 31-08-2007, 20:39

Post autor: Prada » 02-09-2007, 21:26

mar733 pisze:to jest pradziwa analiza : :D(..)

To już czwarta runda wielkoszlemowego turnieju US OPEN rozgrywanego na kortach w Nowym Yokru. Po jedej stronie siatki Polka, pogromczyni wielkiej Marii Szarapovej - Agnieszka Radwańska, po drugiej Izraelka, która wyeliminowała czaszkę Nicole Vaidisovą - Shahar Peer. Trudno w tym meczu wskazać faworytkę, Polka w meczu z piekną Marią pokazała świetny tenis, nie przestraszyła się utytułowanej rywalki. Peer równiez pokonała teoretycznie lepszą rywalkę. We wcześniejszych rundach Agnieszka wyeliminowała Akiko Morigami i Virginie Razzano, natomiast Peer uporała się z Meilen Tu i Bethanie Mattek. Dotychczas te zawodniczki spotkały się tylko raz i wygrała Peer, po kreczu Radwańskiej. Sądzę, że jeżeli Agnieszka zagra podobny tenis co w meczu z Szarapovą, to nie będzie miałą problemów z awansem do ćwierćfinału.


9/10
To ma być analiza?
To już czwarta runda wielkoszlemowego turnieju US OPEN rozgrywanego na kortach w Nowym Yokru. Po jedej stronie siatki Polka, pogromczyni wielkiej Marii Szarapovej - Agnieszka Radwańska, po drugiej Izraelka, która wyeliminowała czaszkę Nicole Vaidisovą - Shahar Peer. Trudno w tym meczu wskazać faworytkę,
tutaj jak narazie 0 analizy.
pogromczyni wielkiej Marii Szarapovej - Agnieszka Radwańska
mecz był wyrównany tylko...... Sharapova tak psuła, że to się w głowie nie mieści . Tyle niewymuszonych błędów :shock: Tatuś Sharapovej wyszedł jeszcze przed końcem meczu..Był zbulwersowany postawą córki. Sharapova miała zły dzień.Ogólnie pomógł naszej zawodniczce trochę wiatr. Tego pogromem NA PEWNO nie można nazwać.
Sądzę, że jeżeli Agnieszka zagra podobny tenis co w meczu z Szarapovą, to nie będzie miałą problemów z awansem do ćwierćfinału.
zagrała dobry tenis, aczkolwiek nie wiem czy to wystarczy. Jej przeciwniczka jest wymagająca, a Adze może już udzielać się zmęczenie, bo i w deblu gra.
Niestety moim typem jest Peer. Aczkolwiek odradzam grania tego meczu.
Na tym forum jedna rzecz mnie denerwuje. Mnóstwo postów piszą osoby, które chcą za wszelką cene nabić te 50 postów i zgarnać kase/nagrody bez rzadnej wiedzy. Próbują to nadorbić statystykami i suchymi skrótami meczy na onecie :) Analiza nie ma być tylko przeglądem statystyk i konkursem retoryki. Analiza ma wskazać innym bukmacherom szczegóły, których nie zobaczą w statystykach. Analiza powinna być krótka ale konkretna.
Ostatnio zmieniony 02-09-2007, 21:55 przez Prada, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Mayor
Posty: 2192
Rejestracja: 01-05-2006, 18:16

Post autor: Mayor » 02-09-2007, 21:55

To ma być analiza?

tutaj jak narazie 0 analizy.
odp. - Każdą analizę lepiej się czyta jak jest rozsądny wtęp. Z rsztą nie tylko analizę, wszystkie większe formy wypowiedzi mająwstęp, rozwinicie i zakończenie.

mecz był wyrównany tylko...... Sharapova tak psuła, że to się w głowie nie mieści . Tyle niewymuszonych błędów :shock: Tatuś Sharapovej wyszedł jeszcze przed końcem meczu..Był zbulwersowany postawą córki. Sharapova miała zły dzień.Ogólnie pomógł naszej zawodniczce trochę wiatr. Tego pogromem NA PEWNO nie można nazwać.
odp. - Owszem, Szaapova robiła liczn błdy, ale jakby nie było Radwańska nie siadziała na korcie i nie piła kawy. Błędy Szarapowej nie były znów tak liczne, bardzo dużo punktów Agniszka zdobyła pokazując klasę, i to, że stać ją na wygraną

zagrała dobry tenis, aczkolwiek nie wiem czy to wystarczy. Jej przeciwniczka jest wymagająca, a Adze może już udzielać się zmęczenie, bo i w deblu gra.
Niestety moim typem jest Nicole Vaidisova. Aczkolwiek odradzam grania tego meczu.
odp. - Analiza to nie zawsze 100% penosci. W zasadzie to nigd ni ma penaków - taki coś nie istnij. Zawsz obstawiając mecz ponosimy ryzyko. Dlatgoszanse Agnieszki ocenilem na 9/10. A po za tym o jaką Vaidisową ci chodzi - przecież ona przegrała z Peer :mrgreen:

Na tym forum jedna rzecz mnie denerwuje. Mnóstwo postów piszą osoby, które chcą za wszelką cene nabić te 50 postów i zgarnać kase/nagrody bez rzadnej wiedzy. Próbują to nadorbić statystykami i suchymi skrótami meczy na onecie :) Analiza nie ma być tylko przeglądem statystyk i konkursem retoryki. Analiza ma wskazać innym bukmacherom szczegóły, których nie zobaczą w statystykach. Analiza powinna być krótka ale konkretna.[/quote]
odp. - Nie znajdziesz ŻADNEGO orum na którm nie ma zupełni spamu i offtopiców. To jest nrmalne, a ja nie widz aż tak rażącej ich ilości tutaj. Z ostatnimi zdaniami się mogę zgodzić :)

Prada
Posty: 36
Rejestracja: 31-08-2007, 20:39

Post autor: Prada » 02-09-2007, 21:55

przepraszam :) błąd w kopiowaniu nazwiska. poza tym nie kłopot się domyśleć, że bład, bo temat dotyczy meczu Shahar Peer (ISR) - Agnieszka Radwańska (POL) . Nie trzeba tak po chamsku.. widziałeś, że wszystko co pisałem dotyczyło Peer...
edit: to z góry było do ledela

do mar-a:Sharapova nie popełniła dużo błędów. Popełniła mnóstwo błędów. Naprawdę meczu nie widziałeś ;)

edit: kolejny raz do ledela. sam to zauważyłem odświeżyłem forum a tu już twój post. Pisałem szybko (bo to co napisałeś było niewątpliwym chamstwem) i po prostu przy takim pisaniu często zdarzają się błędy. Każdemu :) A o mój język się nie martw. Tobie by się przydała lekcja odchamiania :)
Ostatnio zmieniony 02-09-2007, 22:02 przez Prada, łącznie zmieniany 1 raz.

Mal
Posty: 1767
Rejestracja: 16-05-2007, 20:38

Post autor: Mal » 03-09-2007, 02:50

Mój typ to Peer. W meczu z Sharapovą Agnieszka wygrała głową, nie siłą. Mary popełniła całe mnóstwo "unforced errors" i to ją zgubiło. Ponadto do meczu wyszła pewna siebie. Przy 2-0 w 3 secie chyba uwierzyła w sukces i to ją zgubiło. Aga zagrał dobry mecz, ale Shahar Peer jej nie zlekceważy i powinna to wygrać.

Awatar użytkownika
gks1971tychy
Posty: 2304
Rejestracja: 21-07-2007, 11:42

Post autor: gks1971tychy » 03-09-2007, 13:48

Shahar Peer - Agnieszka Radwańska
typ: 2
kurs: 2,00


Aga ma dzis olbrzymia szanse by zagrac w czwiercfinale,po pokonaniu drugiej rakiety swiata cel ten jest coraz blizszy i ma bardzo duze szanse powodzenia.Peer nie ma zbyt dobrego serwisu pokazala to w meczu z vaidisowa gdzie popelnila 8 bledow a miala tylko jednego asa.Peer jest napewno bardziej doswiadczona zawodniczka ale aga potrafi z takimi grac a takze radzic siebie z presja.Nadz aga jest na pewno na fali i jest bardziej slina psychicznie co pokazala w meczu z sharapowa.Polka nie jest uwazana za faworytke ale to dobrze bo przynajmniej wiecej mozna zarobic :mrgreen:
DO BOJU AGA :twisted:

ledel
Posty: 8
Rejestracja: 16-08-2007, 19:26

Post autor: ledel » 03-09-2007, 14:01

Prada pisze:przepraszam :) błąd w kopiowaniu nazwiska. poza tym nie kłopot się domyśleć, że bład, bo temat dotyczy meczu Shahar Peer (ISR) - Agnieszka Radwańska (POL) . Nie trzeba tak po chamsku.. widziałeś, że wszystko co pisałem dotyczyło Peer...
edit: to z góry było do ledela

do mar-a:Sharapova nie popełniła dużo błędów. Popełniła mnóstwo błędów. Naprawdę meczu nie widziałeś ;)

edit: kolejny raz do ledela. sam to zauważyłem odświeżyłem forum a tu już twój post. Pisałem szybko (bo to co napisałeś było niewątpliwym chamstwem) i po prostu przy takim pisaniu często zdarzają się błędy. Każdemu :) A o mój język się nie martw. Tobie by się przydała lekcja odchamiania :)

Odchamiać to można takich co nie potrafią pisać analiz ( zgadnij o kim mówię) a wtrącają się do każdego tematu i wszystko krytykują. Zdaje się, że ty nie widziałeś tego meczu. Szarapova popełniła mnóstwo błędów serwisowych, ale inne nie były już tak niewymuszone. widać, że to ty czytasz tylko statystyki i streszczenie na onecie, bo błędy ( jak to są w statystykach nazywane " niewymuszone") były spowodowane bardzo mądra i rozsądną grą Agnieszki, również przy błędach serwisowych szarapovej miała swój udział Isia wchodząc w kort i drażniąc czy dekoncentrując rywalkę. Więc twoje atakowanie mara nie jest uzasadnione, bo szybciej ty tego meczu nie widziałeś niż on

pozdrawiam

barthaaz02
Posty: 538
Rejestracja: 30-07-2007, 11:04

Post autor: barthaaz02 » 03-09-2007, 14:20

analiza to nie bedzie, przynajmniej niue dla mnie, ale ja wyraze swoją opinie na temat tego spotkania i na temat Radwańskiej

w dzisiejszym meczu faworytem buków jest Izraelka :shock: a myślałem ze buki w koncu docenią naszą tenisistkę i będą dawali równe kursy na obie lub nawet na naszą 1,60, ale cóż, jednak wygrana z Sharapovą o niczym nie świadczy, przynajmniej dla buków. Ja powiem tak, wygrana z rosjanką, 2 "rakietą" na świecie potwierdza ze Agnieszka jest "wielka", na pewno nie straci głowy z tego powodu ze wygrała z Marią, ponieważ w dzisiejszym sporcie to co było wczoraj nie ma za bardzo znaczenia. (podkreśliłem sporcie zeby co niektórzy "bystrzy" nie miel zastrzezen. Izraelka nie wątpliwie jest w formie, moze nie w 100% ale idzie jej nieźle. Agnieszka awansowła również do ćwierćfinału w grze mieszanej z Mariuszem Frystenbrgiem.
Trener i ojciec Agnieszki wolał by aby rywalką córki była rywalka Peer z 3 rundy Nicola Vaidisova, ale nie stety sie nie udało. Rywalka będzie bardzo wymagająca, jest silna fizycznie, dobrze odnajduje się podczas dłuższych wymian. Tak jak Agnieszka. W tym meczu Agnieszka powinna wygrac minimum 1 seta, jesli wygra wiecej bedzie wspaniale :grin: .

Awatar użytkownika
soulee
Posty: 548
Rejestracja: 09-03-2007, 17:45

Post autor: soulee » 03-09-2007, 14:25

Prada pisze:To ma być analiza?
ledel pisze:to jest analiza ? Bez komentarza
mar733 pisze:To ma być analiza?
Analizy i tak wam nic nie dadza -.-
Taki mecz to sprawa farta, zalezy jaki dzien beda mialy obie tenisitki, moze Radwanska jest Mega zdeterminowana a moze juz ma troche dosc US open, to tez sprawa psychiki a nasza Agnieszka jest jeszcze bardzo mloda zawodniczka
Tak czy inaczej, bede ogladal :P

DZIS 19.00
Zaglądajcie czasem do moich analiz NHL

Awatar użytkownika
Mayor
Posty: 2192
Rejestracja: 01-05-2006, 18:16

Post autor: Mayor » 03-09-2007, 17:15

soulee pisze:
Prada pisze:To ma być analiza?
ledel pisze:to jest analiza ? Bez komentarza
mar733 pisze:To ma być analiza?
Analizy i tak wam nic nie dadza -.-
Taki mecz to sprawa farta, zalezy jaki dzien beda mialy obie tenisitki, moze Radwanska jest Mega zdeterminowana a moze juz ma troche dosc US open, to tez sprawa psychiki a nasza Agnieszka jest jeszcze bardzo mloda zawodniczka
Tak czy inaczej, bede ogladal :P

DZIS 19.00
ja o sprawę psychiki się nie obawiam, bo Agnieszka jest słynna z żelaznych nerwów, co pokazała w meczu z Maszą, większość gemów była na przewagi. W jednym gemie w pierwszym secie przy serwisie Polki Szarapova 5 razy miała BP i nie wykorzystała ich :) Bardziej obawiam sie o stan fizyczny Isi, doszła w deblu do II rundy w mikście do ćwierćfinału i w singlu do 4 rundy, czyli to będzie już jej ósmy mecz na tym turnieju, ale mam nadzieje, że sobie poradzi :D

memfis23
Posty: 760
Rejestracja: 04-05-2007, 19:15

Post autor: memfis23 » 03-09-2007, 17:22

tu juz niespodzianki nie bedzie
Gram na 1 po kursie 1,6 za grubsza kase i mam nadzieje ze nie bdzie niespodzianki

Awatar użytkownika
Mayor
Posty: 2192
Rejestracja: 01-05-2006, 18:16

Post autor: Mayor » 03-09-2007, 19:29

Shahar Peer (ISR) - Agnieszka Radwańska (POL) :minus:

Szkoda ... bardzo szkoda :cry:

memfis23
Posty: 760
Rejestracja: 04-05-2007, 19:15

Post autor: memfis23 » 03-09-2007, 19:32

tu juz niespodzianki nie bedzie
Gram na 1 po kursie 1,6 za grubsza kase i mam nadzieje ze nie bdzie :plus: niespodzianki

większego pewniaka od tego to juz nigdy nie znajdziecie.
Kto był sprytny to to zagrał i wygrał :D tak jak ja

Awatar użytkownika
gks1971tychy
Posty: 2304
Rejestracja: 21-07-2007, 11:42

Post autor: gks1971tychy » 03-09-2007, 19:32

Shahar Peer - Agnieszka Radwańska
typ: 2 :minus: :minus: :minus:
kurs: 2,00
Niestety Radwasnka w tym meczu nic nie pokazala i przegrala :evil:

Awatar użytkownika
soulee
Posty: 548
Rejestracja: 09-03-2007, 17:45

Post autor: soulee » 03-09-2007, 19:37

Szkoda, ogladalem caly mecz w TV i w sumie gra agnieszki nie byla zla, Peer byla znacznie lepiej prZygotowana fizycznie, niepotrzebnie Agnieszka grala w miksie z Fyrstenbergiem i przemeczona byla.
Ale brawa za dostanie sie do 1/8 finalu! :trophy:
Zaglądajcie czasem do moich analiz NHL

Awatar użytkownika
FCSEBA
Posty: 1657
Rejestracja: 01-08-2007, 16:07

Post autor: FCSEBA » 03-09-2007, 19:47

soulee pisze:Szkoda, ogladalem caly mecz w TV i w sumie gra agnieszki nie byla zla, Peer byla znacznie lepiej prZygotowana fizycznie, niepotrzebnie Agnieszka grala w miksie z Fyrstenbergiem i przemeczona byla.
Ale brawa za dostanie sie do 1/8 finalu! :trophy:

zgadzam się z kolegą, ja także oglądałem cały mecz i Agnieszka grała dość dobrze ,ale niestety przegrała dość gładko.

Prada
Posty: 36
Rejestracja: 31-08-2007, 20:39

Post autor: Prada » 03-09-2007, 19:57

Prada pisze:Niestety moim typem jest Peer.
:plus: :twisted: :mrgreen:

ledel
Posty: 8
Rejestracja: 16-08-2007, 19:26

Post autor: ledel » 03-09-2007, 21:55

gks1971tychy pisze:
Shahar Peer - Agnieszka Radwańska
typ: 2 :minus: :minus: :minus:
kurs: 2,00
Niestety Radwasnka w tym meczu nic nie pokazala i przegrala :evil:

chyba nie widziałeś tego meczu, Agnieszka starała się jak mogła, próbowała rzucać rywalką, ale brakowało jej siły, stała strasznie sztywno na nogach, jakby miała zakwasy, nie biegała tak szybko po korcie jak potrafi. Tak to jest jak się gra 8 meczy w 8 dni. Moim zdaniem Agnieszka jest już na takim poziomie, że nie powinna "bawić się" w mikst, debel ew. może grac, ale nie na Wielkim Szlemie

Siara
Posty: 25
Rejestracja: 03-09-2007, 15:22

Post autor: Siara » 04-09-2007, 07:55

Też tak uważam, widać było wyraźnie że odczuwała w nogach jeszcze skutki meczu z Szarapową. Moim zdaniem troszkę przesadzili z ilością meczy dla Agnieszki , mikst i debel :neutral:

Awatar użytkownika
gites
#Weteran
#Weteran
Posty: 2791
Rejestracja: 24-11-2006, 23:35

Post autor: gites » 04-09-2007, 10:52

gites pisze:Aga spotka się z 19 rakietą świata Shahar Peer, Łatwo się domyślić że w takich turniejach jak US Open ranking nic nieznaczy, decydują umiejętności i postawa w danym dniu.. Peer wygrała 2-1 z Vaidisovą . Napewno mecz niebędzie łatwy ale spodziewam się podobnego wyniku jak w ostatnim meczu Agi. Świetnym meczu wygranym z Sharapovą 2-1. Israelka jest w zasięgu naszej zawodniczki i mój typ to:
2-1 dla Radwańskiej
2-0 :minus:
Aj zawiodłem sie ... szkoda
"Przyjaźń jest wszystkim,
To coś więcej niż talent,
Więcej niż władza,
Nigdy o tym nie zapominaj"

Prada
Posty: 36
Rejestracja: 31-08-2007, 20:39

Post autor: Prada » 04-09-2007, 21:55

ledel pisze:
Prada pisze:przepraszam :) błąd w kopiowaniu nazwiska. poza tym nie kłopot się domyśleć, że bład, bo temat dotyczy meczu Shahar Peer (ISR) - Agnieszka Radwańska (POL) . Nie trzeba tak po chamsku.. widziałeś, że wszystko co pisałem dotyczyło Peer...
edit: to z góry było do ledela

do mar-a:Sharapova nie popełniła dużo błędów. Popełniła mnóstwo błędów. Naprawdę meczu nie widziałeś ;)

edit: kolejny raz do ledela. sam to zauważyłem odświeżyłem forum a tu już twój post. Pisałem szybko (bo to co napisałeś było niewątpliwym chamstwem) i po prostu przy takim pisaniu często zdarzają się błędy. Każdemu :) A o mój język się nie martw. Tobie by się przydała lekcja odchamiania :)

Odchamiać to można takich co nie potrafią pisać analiz ( zgadnij o kim mówię) a wtrącają się do każdego tematu i wszystko krytykują. Zdaje się, że ty nie widziałeś tego meczu. Szarapova popełniła mnóstwo błędów serwisowych, ale inne nie były już tak niewymuszone. widać, że to ty czytasz tylko statystyki i streszczenie na onecie, bo błędy ( jak to są w statystykach nazywane " niewymuszone") były spowodowane bardzo mądra i rozsądną grą Agnieszki, również przy błędach serwisowych szarapovej miała swój udział Isia wchodząc w kort i drażniąc czy dekoncentrując rywalkę. Więc twoje atakowanie mara nie jest uzasadnione, bo szybciej ty tego meczu nie widziałeś niż on

pozdrawiam
Tak owszem Agnieszka miała swoje klucze. Piłka latała nisko, miotało Sharapową raz na prawo raz na lewo. Ale takie coś na klasową zawodniczke nie wystarczy. Na pewno nie na no.2. Wpycham się do każdego tematu? Hmm Chelsea dobrze obstawiłem , zrobiłem dobrą analizę, Tottenham obstawiłem, że będzie remis. Peer też dobrze obstawiłem. Milan akurat over nie wszedł ale to był totalny niefart.. Wskaż mi post w którym krytykuje kogoś bezpodstawnie. Jeśli komuś coś wytykałem to mówiłem dlaczego i nie mówiłem tego ze złości, ale po to by ustrzec innych przed złym wytypowaniem. Mecz oglądałem. To jest fakt, a nie sprawa podlegająca dyskusji.
Pozdrawiam również ;)

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości

Kopiowanie calosci lub fragmentow bez pisemnej zgody zabronione. Strona jest kierowana do uzytkownikow polskojezycznych zamieszkalych w krajach, w ktorych korzystanie z Serwisu jest zgodne z prawem. Wiadomosci prezentowane w serwisie sa dozwolone wylacznie dla osob podlegajacych jurysdykcjom prawnym, w ktorych uczestnictwo w grach hazardowych online jest legalne. Korzystajac z serwisu, uzytkownik deklaruje wobec administratora, ze uczestnictwo w grach hazardowych online jest w jego jurysdykcji dozwolona i ponosi pelna odpowiedzialnosc za prawdziwosc zlozonego przez siebie oswiadczenia.

Na terytorium polski zaklady wzajemne moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie na urzadzanie zakladow wzajemnych. Zawieranie zakladow u bukmacherow, ktorzy nie posiadaja licencji Ministerstwa Finansow na zawieranie zakladow wzajemnych jest zabronione i grozi konsekwencjami prawnymi. Serwis jest przeznaczony tylko dla osob, ktore ukonczyly 18 lat. Korzystajac z serwisu, uzytkownik potwierdza, ze ma ukonczone 18 lat.Polityka prywatnosci