Dział "Kibice"

Wszystkie uwagi na temat forum i pracy moderatorów. Coś potrzebujesz, coś Ci nie odpowiada? To jest miejsce by przekazać swoje uwagi.
Zablokowany
Awatar użytkownika
BanKai
Posty: 551
Rejestracja: 03-10-2011, 22:13

Dział "Kibice"

Post autor: BanKai » 12-10-2011, 17:00

witam

uważam że na tym forum jest sporo kibiców danego klubu ; )

można założyć taki dział pod względem kibicowskim, oraz pod względem gry co również będzie pomagało w obstawianiu Polskiej ligi, jak każdy kibic będzie oceniał grę swojej drużyny w poszczególnych meczach ; )

uważam że temat zdobyłby szybko zainteresowanie, decyzja pozostawiam oczywiście dla administracji .
Persona non grata.

Awatar użytkownika
Czocherowsky
Posty: 1479
Rejestracja: 16-03-2010, 17:26

Post autor: Czocherowsky » 13-10-2011, 16:49

A to zależy czy Ty chcesz gadać o kibicach czy o formie zespołów?

Jeśli o kibicach to jest wiele forów o tej tematyce, a jeśli o formie to jest już dział analiz. Nie róbmy tylu działów bo nie połapiemy się gdzie szukać, jest dział analiz, tam są informacje czarno na białym i wchodząc tam sie dowiedujesz wszystko na temat meczu... A jak porobimy tyle tematów to pół dnia będzie szukania interesującej Cie analizy...

Ode mnie dla tego pomysłu minus, ale plus że ruszasz głową i masz kreatywność..

Pozdrawiam, Czocher...
Gdybym żył dwa razy, oba oddałbym Tobie...

Awatar użytkownika
BanKai
Posty: 551
Rejestracja: 03-10-2011, 22:13

Post autor: BanKai » 14-10-2011, 07:57

Myślałem o tym i o tym.

Kąt kibicowski (na tym forum część z nas to nie tylko typerzy, część to kibice danego klubu i można było by to wykorzystać do nowego tematu)

Kąt pod kątem gry (masz rację, lecz.. większość w analizach prawie każdy ocenia to pod kątem statystyk, osłabień, i innych inormacji. Pod względem kibica ocenić grę można łatwiej, nie raz drużyna gra na remis,a grała o wiele lepiej w całym meczu, tylko nie wykorzystała sytuacji co też może być pomocne w typowaniu. Tego w statystykach się nie dowiemy. Bo sporo osób jeśli widzi remis w ostatnim meczu, a wybrał faworyta to napisze "forma spadła, nie potrafili wygrać u siebie z kimś tam". A to nie forma, tylko brak szczęścia.

niby jest dużo działów tu przyznam rację, lecz część z nas jest kibicem i chodzi na mecze swojej drużyny, takie analizy (ocena meczu) z pierwszej ręki, uwazam ze zla by nie byla.

dzięki za ocenę
Persona non grata.

Awatar użytkownika
Kicza
#Weteran
#Weteran
Posty: 8370
Rejestracja: 19-08-2007, 09:18

Post autor: Kicza » 14-10-2011, 14:03

Macie takie informacje - dawajcie je do odpowiedniego tematu spotkania, ubrane dodatkowo w kilka zdań i jest analiza - proste.
Nie wydaje mi się, aby taki temat był potrzebny.


Topic zamykam; Jak ktoś wpadnie na coś olśniewającego to pisać pm

Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

Kopiowanie calosci lub fragmentow bez pisemnej zgody zabronione. Strona jest kierowana do uzytkownikow polskojezycznych zamieszkalych w krajach, w ktorych korzystanie z Serwisu jest zgodne z prawem. Wiadomosci prezentowane w serwisie sa dozwolone wylacznie dla osob podlegajacych jurysdykcjom prawnym, w ktorych uczestnictwo w grach hazardowych online jest legalne. Korzystajac z serwisu, uzytkownik deklaruje wobec administratora, ze uczestnictwo w grach hazardowych online jest w jego jurysdykcji dozwolona i ponosi pelna odpowiedzialnosc za prawdziwosc zlozonego przez siebie oswiadczenia.

Na terytorium polski zaklady wzajemne moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie na urzadzanie zakladow wzajemnych. Zawieranie zakladow u bukmacherow, ktorzy nie posiadaja licencji Ministerstwa Finansow na zawieranie zakladow wzajemnych jest zabronione i grozi konsekwencjami prawnymi. Serwis jest przeznaczony tylko dla osob, ktore ukonczyly 18 lat. Korzystajac z serwisu, uzytkownik potwierdza, ze ma ukonczone 18 lat.Polityka prywatnosci