Najlepsze bonusy bukmacherskie: Fortuna, Betfan, Betclic, Etoto, Totolotek, Lvbet
1. Fortuna
20 PLN
bez ryzyka +600 PLN
2. Totolotek
20 pln
bez depozytu +1000 PLN
3. Lvbet
20 pln
bez depozytu +2000 PLN
4. Betclic
550 PLN
cashback
5. Etoto
20 PLN
bez depozytu +1040 PLN
Na terytorium Polski zaklady wzajemne moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie na urzadzanie zakladow wzajemnych. Udzial w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard zwiazany jest z ryzykiem.

Grupa C - analizy spotkań

Francja 2016. Mistrzostwa Europy w piłce nożnej. Analizy, zapowiedzi, długoterminowe prognozy i najlepsze typy na ten turniej.
baku193
Posty: 2932
Rejestracja: 11-12-2012, 14:53

Post autor: baku193 » 02-06-2016, 16:54

Spotkanie Polska-Irlandia
Typ: x
Kurs 3.40
Buk williamhill-brak-polskiej-licencji!


Według mnie Polacy wcale tutaj nie muszą wygrać , wczorajsze spotkanie z reprezentacją Holandii na pewno delikatnie ostudziło nastroje kibiców jak i samych piłkarzy , którzy już myśleli że są mistrzami europy , balonik jest przed kazdym turniejem tak pompowany iż nasi wychodza na euro i nie wiedzą co mają robi,c moim zdaniem w tym meczu będzie podobnie, stawiam wiec na remis oraz podział punktów, mam tylko nadzieję iż Polacy tego spotkania nie przegrają...

Awatar użytkownika
Sosu16
Posty: 2177
Rejestracja: 07-01-2011, 14:34

Post autor: Sosu16 » 02-06-2016, 19:42

Polska Irlandia Połnocna
typ 2
kurs 5,60
buk Fortuna
stawka 3/10

Niedziela godzina 18:00 wtedy zacznie sie pierwszy mecz Irlandii Północnej na Euro graja z reprezentacja Polski i według mnie nie sa skazani na pożarcie. Drużyna Irlandii gra solidna piłke zespół jest poukładany i moze zaskoczyc wszyscy ich skazuja ze sa bez szans ale graja z Polska czyli druzyna która jest dostarczycielem punktów na wielkich imprezach tak to trzeba nazwac. Polacy na euro zagrali 6 meczy 3 remisy i 3 porazki

Niemcy Polska 2:0
Austria Polska 1:1
Polska Chorwacja 0:1
Polska Grecja 1:1
Polska Rosja 1:1
Czechy Polska 1:0

powiedzmy sobie tak 2 te remisy z Austria i Grecja to frajerstwo, z Niemcami Chorwacja nieistnielismy na boisku Rosja i Czechami przyzwoite mecze i jak zawsze nic sie nie stało. Teraz niby łatwiej wyjsc z grupy bo mozna i z 3 miejsca ale po tym co zobaczyłem wczoraj z 2 kadra Holandii bo tak trzeba nazwac zawodników jacy wystapili w tym meczu to przypomina mi sie mecz towarzyski z Kolumbia przed MS 2006 w Niemczech albo mecz z Ekwadorem. Obrona jest dziurawa jak ser Szwajcarski a trzeba sie nastawaic na emcz walki z Irlandia do tego jesli nie zagra Krychowiak to srodek pola przegramy z kretesem a Lewandowski bedzie dobrze pilnowany przez zdyscyplinowanych obronców grajacych w Anglii. Po za tym Robert chyba nie jest w najwyzszej formie widac zmeczenie sezonem jak i u paru innych kadrowiczów. Nie ma swiezosci i gadanie ze sa po ciezkim obozie przygotowawczym to troche usprawiedliwianie sie na zapas bo mecz nie wyszedł. Irlandia potrafiła wygrac 3:0 z Białorusia i nie było gadania teraz jeszcze maja fajny sparing ze Słowakami. Oto kolejny fakt który mowi ze nie gramy z ogórkami:

27.05.16 MEC Irlandia Północna Białoruś 3 : 0
28.03.16 MEC Irlandia Północna Słowenia 1 : 0
24.03.16 MEC Walia Irlandia Północna 1 : 1
13.11.15 MEC Irlandia Północna Łotwa 1 : 0
11.10.15 EUR Finlandia Irlandia Północna 1 : 1
08.10.15 EUR Irlandia Północna Grecja 3 : 1
07.09.15 EUR Irlandia Północna Węgry 1 : 1
04.09.15 EUR Wyspy Owcze Irlandia Północna 1 : 3
13.06.15 EUR Irlandia Północna Rumunia 0 : 0
31.05.15 MEC Irlandia Północna Katar 1 : 1
29.03.15 EUR Irlandia Północna Finlandia 2 : 1
25.03.15 MEC Szkocja Irlandia Północna 1 : 0
14.11.14 EUR Rumunia Irlandia Północna 2 : 0
14.10.14 EUR Grecja Irlandia Północna 0 : 2
11.10.14 EUR Irlandia Północna Wyspy Owcze 2 : 0
07.09.14 EUR Węgry Irlandia Północna 1 : 2

od wrzesnia 2014 Irlandia Połnocna rozegrała oficjalnie 16 meczy 2 porażki 5 remisów i 9 zwyciestw. Do tego tylko w 3 meczach nie strzeli bramki w 2 przegranych czyli z Rumunia i Szkocja i w zremisowanym meczu z Rumunia. Ja pamietam mecze grane w 2009 roku w ramach eliminacji do Ms w RPA i to były 2 koszmarne mecze 3:2 przegrana w Belfascie bo niesamowicie ciezkim meczu i 1:1 w Chorzowie gdzie zaprzepascilismy szanse na baraz.

Po tym co zobaczyłem po meczu z Holandia kurs 1,70 jest smieszny na Polske.

Awatar użytkownika
special one
Posty: 3174
Rejestracja: 21-10-2010, 08:02

Post autor: special one » 03-06-2016, 11:17

Polska Irlandia Połnocna
typ X
kurs 3,75
buk sportingbet-brak-polskiej-licencji!
stawka 2/10
Niestety nie jestem optymistą jesli chodzi o te mistrzostwa, znowu media probuja lekko pompowac balonik a wyjdzie pewnie jak zawsze. Moim zdaniem wyjscie z grupy jest jak najbardziej realne poniewaz wychodz tez cztery najlepsze zespoly z trzecich miejsc ale nie koniecznie bedzie to sielanka dla Polski. Iralndia PŁn mimo wszystko pokazała ze potrafi przeszkadzac w grze i jej wyniki w eliminacjach byly jak na ten zespoł bardzo dobre. Co prawda mieli tam samych ogorków no bo wegry, rumunia, finlandia i grecja to raczej srednica totalna ale wyniki z nimi notowane byly naprawde dobre, tylko 1 porazka z rumunia a tak to same wygrane i remisy. Mysle ze w meczu z Polska, irlandczycy po prostu bede przeszkadzac a jak u nas nie zadzialaja skrzydla a wydaje mi sie ze w takiej formie jak sa grosicki i blaszczykowski to nie zadzialaja to bedzie lipa. Szkoda ze wylecial rybus bo gosc pokazal ze biega, walczy, kiwa i centruje. Niestety Błaszczykowski to w chwili obecnej cien chlopa z przed kilku lat. Krychowiak nie jest w pelni sil i juz robi sie slabo w srodku pomocy, lewandowski jest ambitny i nieraz jak nie dostaje pilek to sie cofa i misza i zero z tego wychodzi pozytku bo lepiej by bylo jakby spokojnie czekał na ta jedna jedyna piłe aby ja wykorzystac. W obronie bez rybusa bedzie kicha jak bedzie grał cionek czy jakis wawrzyniak bo to ludzie o bardzo słabych umiejetnosciach. Niestety Irlandia ma wszelkie warunki by naprzeszkadzac i odniesc remis a wtedy bedzie koniecznosc wygrania z ukraina bo z niemcami z miejsca zakładam porażke.
(4)

manin10
Posty: 104
Rejestracja: 14-03-2015, 10:07

Post autor: manin10 » 09-06-2016, 07:59

Polska-Irlandia Północna>>> Arek Milik zdobędzie gola *2.40/Polska wygra *1.70 :bet365-brak-polskiej-licencji!:
Mecz na który czeka każdy Polak. Świetnie spisujący się zespół polski w eliminacjach zmierzy się z zespołem, który nie przegrał meczu od marca 2015 r. czyli Irlandią Północną. Na papierze skład naszej reprezentacji wygląda zdecydowanie lepiej. Irlandia Płn zajęła 1 miejsce w swojej grupie, bardzo dużo remisowała. To będzie bardzo ciężki mecz, ale mamy Lewego i Milika, którzy będą dwoić się i troić by uszczęśliwić wszystkich swoich kibiców. Serce mówi Polska, rozum ma wątpliwości. Oby serce wygrało tą konfrontację!

manin10
Posty: 104
Rejestracja: 14-03-2015, 10:07

Post autor: manin10 » 09-06-2016, 08:00

Niemcy-Ukraina>>> Obie strzelą *2.00/ Over 2,5 *1.95 :bet365-brak-polskiej-licencji!:
Ukraina to całkiem dobrze ułożona ekipa. Yarmolenko i Konoplyanka będą robić całą robotę. Niemcy w lekkim dołku, ale to nadal Niemcy i pewnie na Euro odpalą, ale czy w 1 meczu? Ciężko przewidzieć. Ze składu wypadł im kluczowy obrońca Rudgier. Sądzę, że Ukraina znajdzie lukę w ich obronie i zdobędzie bramkę. O Niemcach nie pisze, bo to że strzelą jest niemal pewne.

first_person
Posty: 266
Rejestracja: 20-02-2016, 13:24

Post autor: first_person » 09-06-2016, 16:45

Polska – Irlandia Północna
typ: HT/FT 1/1
:bet365-brak-polskiej-licencji!:

Polska, Polska i jeszcze raz Polska. Polska wróci do formy z eliminacji i pokaże dominację, ważne aby Grosik zagrał, bo on napędza, robi różnice. A minusem wielkim jest brak Rybusa, jego chęć grania do przodu, tego nam będzie brakowało. A Irlandia Płn będzie nam przeszkadzała, tak jak to było w eliminacja tylko z Irlandia.

first_person
Posty: 266
Rejestracja: 20-02-2016, 13:24

Post autor: first_person » 09-06-2016, 16:54

Niemcy-Ukraina
typ: under 2.5
kurs: 1,85
:bet365-brak-polskiej-licencji!:

Niemcy zagęszcza pole, brak kluczowych obrońców Hummelsa i Rugiera ich sporo osłabi, ale skoncentrują się zagęszczeniu pomocy. Mecz naprawdę ciężki bo Ukraina ma swoje żądła w postaci Yarmolenki i Konoplyanki, ale ostatecznie uważam iż wynik meczowy nie będzie wysoki.

maax6
Posty: 108
Rejestracja: 11-06-2010, 10:59

Post autor: maax6 » 09-06-2016, 22:02

Polska - Irlandia Północna
typ: dokładny wynik 2:1
kurs: 8,50
sportingbet-brak-polskiej-licencji!

Ma być mecz walki i taki będzie. Po nerwowej końcówce pierwsze zwycięstwo na EURO. Dobry początek turnieju i spokojniejsze podejście do pozostałych 2 spotkań.

Awatar użytkownika
Poldi201
Posty: 2313
Rejestracja: 02-08-2014, 19:40

Post autor: Poldi201 » 10-06-2016, 17:32

Dyscyplina: Mistrzostwa Europy
12-06-2016 18:00
Spotkanie: Polska - Irlandia Płn.
Typ: 1
Kurs: 1,73
Bukmacher: :totolotek:
Analiza:

12 Czerwiec to ten dzień na który czekamy wszyscy Polacy. Przekonamy się czy zmory z poprzednich lat powrócą czy może znikną? (chodzi o porażki w pierwszym meczu na praktycznie każdym ważnym turnieju).
Polacy są wyraźnym faworytem bukmacherów i ja się pod tym podpisuję, jesteśmy faworytem i musimy ten mecz wygrać. Nie wiadomo czy zagra Grosicki pewnie okaże się dopiero tuż przed meczem ale ma go kto zastąpić czy Kapustka czy cofnięty Milik i wtedy zagramy 3 pomocnikami Krycha, Mączyński, Zieliński po bokach Błaszczykowski i Milik z przodu Lewy.
Polacy rozegrali świetne eliminacje i muszą pójść za ciosem, mamy świetną drużynę, świetną atmosferę, dobrego trenera więc wyniki tez muszą przyjść. Nie ma co patrzeć na grę w 2 ostatnich sparingach bo nawet Hiszpanie przegrali z Gruzją 0:1.
Owszem Irlandia Płn. wygrała swoją grupę mijając drużyny mocne Rumunię czy Węgry. Dla mnie Irlandia Płn. to nie jest ekipa która powinna nam zagrozić, grają tylko obroną i świetnym Laffery z przodu. Ważne jest to aby jak najszybciej strzelić bramkę, jeśli strzelimy to Irlandia będzie się musiała otworzyć a wtedy my ją dobijemy.
Składy na mecz powinny wyglądać następująco:

Polska (1-4-2-2-2): Szczęsny - Piszczek, Glik (Cionek), Pazdan, Jędrzejczyk - Krychowiak, Mączyński - Błaszczykowski, Grosicki (Kapustka bądź Zieliński) - Milik, Lewandowski
Irlandia Płn. (1-3-5-2): McGovern - Evans, Cathcart, McAuley - Dallas, Norwood, Baird, Davis, McLaughlin - Lafferty, Grigg

Awatar użytkownika
kokosek
Posty: 3016
Rejestracja: 19-10-2007, 10:22

Post autor: kokosek » 11-06-2016, 16:15

Dyscyplina: Mistrzostwa Europy
12-06-2016 18:00
Spotkanie: Polska - Irlandia Płn.

Polacy przystąpią do spotkania jako faworyci tak przewiduja to znawcy futbolu.
Ale wiadomo ze taki turniej przynosi rozne rozstrzygniecia,Jako ze to pierwszy mecz grupowy tych druzyn zapewnie kazda znich bedzie chciala pokazac sie z najlepszej strony.Polscy pilkarze zapewnie zaatakuja od pierwszego gwizdka a Irlandczycy spruboja kontrowac wiec pierwsza czesc spotkania uplynie na tzw macaniu sie . spotkanie rozstrzygnie sie zapewnie w drugiej polowie spotkania , bo tak bywa to w wiekszosci spotkan . Moim zdaniem w pierwszej polowie padnie wynik remisowy i tak tez typuje .

typ x [1 polowa]
kurs; 2.05



:totolotek:

olej160
Posty: 613
Rejestracja: 23-03-2011, 16:27

Post autor: olej160 » 11-06-2016, 21:49

Dyscyplina: Mistrzostwa Europy
12-06-2016 18:00
Spotkanie: Polska - Irlandia Płn.

Typ: Under 2,5
Kurs: 1,62
Bukmacher: sportingbet-brak-polskiej-licencji!

Mecz otwierający grupę C. Irlandia w tym roku straciła póki co tylko jedną bramkę. Bardzo dobra gra w obronie. Polacy też defensywnie nieźle sobie radzą. Jako, że to jest pierwszy mecz tych drużyn na tych Mistrzostwach, nikt nie będzie się nie wiadomo jak odkrywał. Stracona bramka może nie dać już szans odrobienia wyniku. Myślę, że nie powinno paść w meczu więcej niż 2,5 bramki, być może któraś drużyna wygrana 1-0, a może padnie wynik remisowy 0-0 / 1-1. Kurs może nie wysoki, ale raczej z tych pewniejszych. Polecam do grania.

baku193
Posty: 2932
Rejestracja: 11-12-2012, 14:53

Post autor: baku193 » 12-06-2016, 05:38

Dyscyplina: Piłka nożna – EURO 2016
Godzinna: 21:00
Spotkanie: Niemcy-Polska
stawka 7/10
Typ: BTS
Kurs: 1.80
Bukmacher: bet 365
Analiza: Wybrałem spotkanie w którym reprezentacja Niemiec grała będzie z naszą kadrą, na pewno faworytem do zdobycia kompletu punktów w tym spotkaniu jest ekipa naszych zachodnich sąsiadów, którzy jak zwykle pomimo osłabień w postaci kilku kluczowych zawodników i tak są faworytem do zdobycia tytułu mistrza Europy lub co najmniej do zagrania w jego półfinale, Polacy od dawna nie potrafią zagrać dobrego turnieju nie mają w nich obycia i nie są w stanie wyjśc z grupy, nasza kadra ma kilku dobrych zawodników, którzy na pewno mogą napsuć krwi ekipie Niemieckiej, według mnie w tym meczu jest duża szansa iż obie ekipy strzelą co najmniej po jednym golu, Polacy w poprzednich spotkaniach zawsze strzelali bramki swoim rywalom, wyjątkiem jest spotkanie Sparingowe z zespołem Litwy , które zakończyło się bezbramkowym remisem, moim zdaniem tu padnie wynik 2:1 dla Niemiec do połowy natomiast będzie 1:0 , liczę iż tutaj spokojnie over 2.5 gola będzie pokryty.

Awatar użytkownika
jacarum4
Posty: 13650
Rejestracja: 21-10-2009, 13:56

Post autor: jacarum4 » 12-06-2016, 18:43

Niemcy v Ukraina
BTS 2.00
:sb:
Niemcy mają swoje problemy-brak Rudigera,Hummelsa i Reusa.Brak dwóch obrońców może być problemem naszych zachodnich sąsiadów.Również sparingi przed Euro nie były udane w ich wykonaniu.Ich rywale bardzo dobrze prezentują się w ostatnim czasie i wcale nie są na straconej pozycji.Dodatkowo przed mistrzostwami błysnęli skutecznością i w dwóch poprzednich meczach zdobyli aż 7 bramek.Przez braki w defensywie niemieckiej szansa na bramki jest naprawdę spora a kurs 2 kuszący.

olej160
Posty: 613
Rejestracja: 23-03-2011, 16:27

Post autor: olej160 » 12-06-2016, 22:03

Dyscyplina: Mistrzostwa Europy
12-06-2016 18:00
Spotkanie: Polska - Irlandia Płn.

Typ: Under 2,5 :plus:
Kurs: 1,62 :plus:
Bukmacher: sportingbet-brak-polskiej-licencji!

Mecz otwierający grupę C. Irlandia w tym roku straciła póki co tylko jedną bramkę. Bardzo dobra gra w obronie. Polacy też defensywnie nieźle sobie radzą. Jako, że to jest pierwszy mecz tych drużyn na tych Mistrzostwach, nikt nie będzie się nie wiadomo jak odkrywał. Stracona bramka może nie dać już szans odrobienia wyniku. Myślę, że nie powinno paść w meczu więcej niż 2,5 bramki, być może któraś drużyna wygrana 1-0, a może padnie wynik remisowy 0-0 / 1-1. Kurs może nie wysoki, ale raczej z tych pewniejszych. Polecam do grania.
W realu zagrałem nawet under 1,5

kondzio90
Posty: 1
Rejestracja: 13-06-2016, 13:36

Post autor: kondzio90 » 13-06-2016, 13:38

https://www.youtube.com/watch?v=vYso-ZUwEZ0

Jak to zobaczyłem, to nie wierzyłem normalnie ;) Dziś ten filmik oglądałem z 5 razy i po prostu nie wiem, co sądzić o tym wszystkim ;) Trener na prawdę świetny, ale po takim "skandalu" jego zasługi mogą pójść na drugi plan. Ciekawe, co sami piłkarze na to, oraz jak będą zachowywać się pod wodzą trenera. Jakby tak pomyśleć, to w sumie dobra akcja przed meczem z naszą reprezentacją ;)

Co do naszej formy, dziś robiłem przegląd prasy w internecie i fajnie choćby wyszedł artykuł na www.laczynaspasja.pl, który informuje o tym, że mamy szansę z Niemcami i przy odpowiedniej strategii nie zbijemy Niemców, ale jesteśmy w stanie ich zatrzymać. Zgadzam się z tym stwierdzeniem i myślę, że czwartkowy mecz, może być pewnego rodzaju przełamaniem, szczególnie gdy teraz kadra Niemiec na pewno rozluźni się po tym występie, który widzimy wyżej ;)

Mój typ na mecz Niemcy - Polska to 0:0
Ostatnio zmieniony 20-02-2017, 12:51 przez kondzio90, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Leszczu
Posty: 8038
Rejestracja: 18-04-2014, 09:37

Post autor: Leszczu » 15-06-2016, 09:01

EUROPA: Euro
16.06.2016 21:00 Niemcy - Polska
Typ: 1
Stawka: 1/10
Kurs: 1.60
:totolotek:

Obie ekipy wygrały pierwsze swoje mecze zgodnie z planem. Mimo iż Polacy byli faworytem w meczu z Irlandią to były obawy o dobry wynik, bo przeciwnicy przed turniejem też prezentowali się bardzo owocnie. Polska ekipa pokazała się jednak w bardzo dobrej strony i na pewno nie będzie prostym rywalem na mistrzów świata. Muszą powalczyć o dobry wynik i punkty, bo z Ukrainą także nie będzie łatwo. Niemcy są zdecydowanym faworytem tego pojedynku, a także jednym z głównych do wygrania turnieju. W eliminacjach raz przegrali w Polską, ale w rewanżu pokazali, że to był tylko wypadek przy pracy. Polskie serce kieruje ku naszym, ale rozsądnie będzie postawić na Niemców, którzy posiadają lepszych piłkarzy niż nasz zespół.

:zle: 0:0
Ostatnio zmieniony 17-06-2016, 08:43 przez Leszczu, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Kitex
Posty: 2144
Rejestracja: 22-07-2014, 12:35

Post autor: Kitex » 15-06-2016, 10:37

Piłka nożna EURO 2016
16.06.2016 18:00
Ukraina - Irlandia Płn.
Typ: 1HT
Stawka 3/10
Kurs: 2,00
:totolotek:

2 kolejka rozgrywek w grupie C i spotkanie Ukrainy z Irlandią Płn. Faworytem w tym spotkaniu są podopieczni trenera Fomenki. Ukraina co prawda przegrała w pierwszym meczu z mistrzami świata Niemcami 0:2, ale zagrali bardzo dobre spotkanie, szczególnie dobrze prezentując się w ofensywie. Podopieczni trenera O'Neilla przegrali natomiast na inaugurację z Polską 0:1, gdzie zagrali bardzo defensywnie broniąc się całym zespołem na własnej połowie i praktycznie nie zagrażając polskiej bramce przez całe spotkanie (bez celnego strzału na bramkę). Na pewno przebieg tego spotkania będzie bardzo podobny do meczu Irlandii Płn. z Polską. Dlatego ważne jest, aby z tak defensywnie ustawionym przeciwnikiem strzelić jak najszybciej bramkę. A Ukraina ma świetnych do tego wykonawców w postaci m.in. A.Yarmolenki i Y.Konoplyanki. Dlatego stawiam w tym spotkaniu na prowadzenie Ukrainy do przerwy.
Typer sierpnia 2014 :trophy:

olej160
Posty: 613
Rejestracja: 23-03-2011, 16:27

Post autor: olej160 » 15-06-2016, 23:25

Dyscyplina: Mistrzostwa Europy
16-06-2016 21:00
Spotkanie: Polska - Niemcy


Typ: 1X
Kurs: 2,23
Bukmacher: Totolotek

Kto nie lubi spotkań z Niemcami? Fakt iż wygraliśmy z nimi tylko raz, ale ekscytacja i nadzieje zawsze duże. Do spotkań z naszymi zachodnimi sąsiadami Polacy zawsze podchodzą z animuszem, jest inna siła walki. Będzie to mecz walki, którego nasi nie poddadzą. Wierzę w zwycięstwo, choć i remis wezmę w ciemno.

szymontom
Posty: 1853
Rejestracja: 23-02-2010, 16:15

Post autor: szymontom » 16-06-2016, 07:31

Ukraina - Irlandia Północna
16/06/2016 - 18:00
typ.Pierwszy zespół wygra którąś z połów
kurs.1,40
buk.sportingbet-brak-polskiej-licencji!

Analiza.

Sytuacja po pierwszej kolejce w grupie C wyglada tak,ze Ukraina i Irlandia maja po 0 punktow.Dzisiaj praktycznie mecz o zycie dla Irlandczykow,bo w ostatnim spotkaniu zagraja z Niemcami i tam punktow nie zdobeda ale po tym co zaprezentowali w meczu z Polska to slabo ich dzisiaj widze...Natomiast Ukraina momentami dusila Niemcow i Ci strasznie sie gubili i tylko z braku szczescia nie strzelili gola...Jesli zagraja tak samo jak w pierwszym spotkaniu to Irlandia wypadnie jeszcze slabiej niz z Polska.Swietna gra skrzydlami Yarmolenko i Konoplyanka i wygranie w cornerach z Niemcami 12-6 robia wrazenie...Stawiam,ze dzisiaj Ukraina wygra minimum jedna polowe,co wydaje sie bardzo pewne...a kurs takze nie jest zly do grania...

PodwajajKase
Posty: 3969
Rejestracja: 22-07-2014, 14:37

Post autor: PodwajajKase » 16-06-2016, 11:13

Spotkanie: Ukraina - Irlandia
Typ: 1
Kurs: 1,65
Bukmacher: :totolotek:

W dzisiejszym spotkaniu zmierzy się ekipa Ukrainy i Irlandii. W tym meczu faworytem przed turniejem byli Ukraińcy i do teraz się to nie zmieniło. Jeżeli chodzi o gospodarzy to dzisiaj muszą wygrać by zachować szanse na awans z grupy. Mają zdecydowanie lepszych zawodników i nie widać u nich konfliktu, który miał miejsce w rodzimej lidze. Ich mocną stroną jest dynamika na skrzydłach. Irlandia miała grać wyspiarską twardą piłkę, ale tego nie widzimy. Zawodnicy na tym turnieju spisują się słabo. Nie mają gwiazd, a czekają ich naprawdę ciężkie mecze i nic tutaj nie osiągną, a sukcesem będzie dla nich zdobycie choćby jednej bramki. Zdecydowanie polecam ten typ bo Irlandia nawet w obronie gra słabo.

olej160
Posty: 613
Rejestracja: 23-03-2011, 16:27

Post autor: olej160 » 16-06-2016, 22:25

Dyscyplina: Mistrzostwa Europy
16-06-2016 21:00
Spotkanie: Polska - Niemcy :plus:


Typ: 1X :plus:
Kurs: 2,23 :plus:
Bukmacher: Totolotek

Kto nie lubi spotkań z Niemcami? Fakt iż wygraliśmy z nimi tylko raz, ale ekscytacja i nadzieje zawsze duże. Do spotkań z naszymi zachodnimi sąsiadami Polacy zawsze podchodzą z animuszem, jest inna siła walki. Będzie to mecz walki, którego nasi nie poddadzą. Wierzę w zwycięstwo, choć i remis wezmę w ciemno.

PodwajajKase
Posty: 3969
Rejestracja: 22-07-2014, 14:37

Post autor: PodwajajKase » 17-06-2016, 12:05

PodwajajKase pisze:Spotkanie: Ukraina - Irlandia
Typ: 1
Kurs: 1,65
Bukmacher:

W dzisiejszym spotkaniu zmierzy się ekipa Ukrainy i Irlandii. W tym meczu faworytem przed turniejem byli Ukraińcy i do teraz się to nie zmieniło. Jeżeli chodzi o gospodarzy to dzisiaj muszą wygrać by zachować szanse na awans z grupy. Mają zdecydowanie lepszych zawodników i nie widać u nich konfliktu, który miał miejsce w rodzimej lidze. Ich mocną stroną jest dynamika na skrzydłach. Irlandia miała grać wyspiarską twardą piłkę, ale tego nie widzimy. Zawodnicy na tym turnieju spisują się słabo. Nie mają gwiazd, a czekają ich naprawdę ciężkie mecze i nic tutaj nie osiągną, a sukcesem będzie dla nich zdobycie choćby jednej bramki. Zdecydowanie polecam ten typ bo Irlandia nawet w obronie gra słabo.
:zle:

SuperMachine
Posty: 407
Rejestracja: 07-03-2014, 01:51

Post autor: SuperMachine » 17-06-2016, 19:46

Spotkanie: Polska - Ukraina
Typ: over 2.5
Kurs: 2,31
Bukmacher: pinnacle-brak-polskiej-licencji!

Jestem zaskoczony tym kursem. Oczywiście jak dotąd w żadnym z meczów nie zdobyto 3 bramek ale tu widzę duże szanse że będzie inaczej. Ukraina nie ma już żadnych szans a więc mogą zagrać bardzo ofensywnie. My z kolei zakładając że Niemcy wygrają musimy z Ukrainą wygrać różnicą 2 bramek więcej niż Niemcy (bo w Fair Play mamy 2 żółte kartki więcej więc raczej zwycięstwo różnicą 1 bramki więcej niż Niemcy to będzie mało)

Awatar użytkownika
Kitex
Posty: 2144
Rejestracja: 22-07-2014, 12:35

Post autor: Kitex » 17-06-2016, 21:22

Piłka nożna EURO 2016
Ukraina - Irlandia Płn.
Typ: 1HT
Stawka 3/10
Kurs: 2,00
:totolotek:

2 kolejka rozgrywek w grupie C i spotkanie Ukrainy z Irlandią Płn. Faworytem w tym spotkaniu są podopieczni trenera Fomenki. Ukraina co prawda przegrała w pierwszym meczu z mistrzami świata Niemcami 0:2, ale zagrali bardzo dobre spotkanie, szczególnie dobrze prezentując się w ofensywie. Podopieczni trenera O'Neilla przegrali natomiast na inaugurację z Polską 0:1, gdzie zagrali bardzo defensywnie broniąc się całym zespołem na własnej połowie i praktycznie nie zagrażając polskiej bramce przez całe spotkanie (bez celnego strzału na bramkę). Na pewno przebieg tego spotkania będzie bardzo podobny do meczu Irlandii Płn. z Polską. Dlatego ważne jest, aby z tak defensywnie ustawionym przeciwnikiem strzelić jak najszybciej bramkę. A Ukraina ma świetnych do tego wykonawców w postaci m.in. A.Yarmolenki i Y.Konoplyanki. Dlatego stawiam w tym spotkaniu na prowadzenie Ukrainy do przerwy.
:minus: 0:0
Typer sierpnia 2014 :trophy:

baku193
Posty: 2932
Rejestracja: 11-12-2012, 14:53

Post autor: baku193 » 18-06-2016, 05:41

Dyscyplina Piłka nożna euro
Godz: 18:00
Spotkanie Irlandia płn-niemcy
Typ; Niemcy -1.5
Kurs 1.98
stawka 5/10
Buk Bet 365
Analiza: Niemcy w swoim ostatnim spotkaniu grupowym mierzyć się będą z zespołem niewygodnej Irlandii Północnej, naturalnie zdecydowanym faworytem do zdobycia kompletu punktów w tym spotkaniu są nasi zachodni sąsiedzi , którzy na chwilę obecną mają 4 punkty na swoim koncie oraz pozycję lidera, Irlandia po wygranej z Ukrainą ma 3 oczka i dalej szanse na awans do kolejnej fazy tych rozgrywek między innymi z pozycji numer 3, moim zdaniem jednak Irlandia nie będzie w stanie sie bronić przez kolejne 90 minut jak miało to miejsce w meczu z zespołem Polski, Niemcy rzadko graja na 0 z przodu , a właśnie kilka dni temu nie zdołali ani razu pokonać bramkarza Polski, wątpliwą rzeczą jest iż nie strzelą bramek również w tym meczu, moim zdaniem sa spokojnie w stanie pokryc tutaj handicap -1.5 bramki, tym bardziej iż te ekipy w ostatnich latach grały ze sobą i prawie zawsze w tych meczach Niemcy byli górą do tego strzelali sporo bramek, tylko w ostatnich dwóch spotkaniach strzelili Irlandii 8 goli, uważam że w tym meczu niemcy wygrają 0:2, ale najpewniejszym typem jest iż Niemy ogólnie wygrają w tym spotkaniu.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

Kopiowanie calosci lub fragmentow bez pisemnej zgody zabronione. Strona jest kierowana do uzytkownikow polskojezycznych zamieszkalych w krajach, w ktorych korzystanie z Serwisu jest zgodne z prawem. Wiadomosci prezentowane w serwisie sa dozwolone wylacznie dla osob podlegajacych jurysdykcjom prawnym, w ktorych uczestnictwo w grach hazardowych online jest legalne. Korzystajac z serwisu, uzytkownik deklaruje wobec administratora, ze uczestnictwo w grach hazardowych online jest w jego jurysdykcji dozwolona i ponosi pelna odpowiedzialnosc za prawdziwosc zlozonego przez siebie oswiadczenia.

Na terytorium polski zaklady wzajemne moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie na urzadzanie zakladow wzajemnych. Zawieranie zakladow u bukmacherow, ktorzy nie posiadaja licencji Ministerstwa Finansow na zawieranie zakladow wzajemnych jest zabronione i grozi konsekwencjami prawnymi. Serwis jest przeznaczony tylko dla osob, ktore ukonczyly 18 lat. Korzystajac z serwisu, uzytkownik potwierdza, ze ma ukonczone 18 lat.Polityka prywatnosci