Najlepsze bonusy bukmacherskie: Fortuna, Betfan, Betclic, Etoto, Totolotek, Lvbet
1. Fortuna
20 PLN
bez ryzyka +600 PLN
2. Totolotek
20 pln
bez depozytu +1000 PLN
3. Lvbet
20 pln
bez depozytu +2000 PLN
4. Betclic
550 PLN
cashback
5. Etoto
20 PLN
bez depozytu +1040 PLN
Na terytorium Polski zaklady wzajemne moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie na urzadzanie zakladow wzajemnych. Udzial w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard zwiazany jest z ryzykiem.

Pewniaki

Systemy i strategie stawiania zakładów bukmacherskich. Dział, w którym możesz podzielić się ciekawym sposobem gry, ustalania stawek, opinią na temat systemu progresja, itp.
Regulamin forum
Systemy bukmacherskie i strategie bukmacherskie

Nie ma idealnego systemu bukmacherskiego, nie ma idealnej strategii bukmacherskiej, innymi słowy nie ma możliwości wygrywania każdego typu. Jak żyć? Skoro interesują nas systemy bukmacherskie?

Mimo, że nie ma perfekcyjnej strategii typowania, to jednak systemy bukmacherskie i strategie bukmacherskie spełniają trzy podstawowe cele: uczą samodyscypliny, zwiększają zyski i ograniczają straty.

W tym dziale przeczytasz za darmo opis najpopularniejszych systemów bukmacherskich i strategii bukmacherskich, a także dowiesz się o ich wadach i zaletach. Tu poznasz najlepsze systemy bukmacherskie.

No i najważniejsze. Znasz system lub strategię, której tutaj nie ma? Nie wahaj się założyć nowego tematu.
ODPOWIEDZ
krzysneo
Posty: 23
Rejestracja: 20-06-2008, 07:09

Pewniaki

Post autor: krzysneo » 21-06-2008, 11:00

Pewniaki

Mam nurtując pytanie, czy obstawiania masowo pewniaków np. gdy jest kurs 1,05 a przeciwnej drużyny np. 17, jest to opłacalne w dużych ilościach ?? :?: :?: :?:
Ostatnio zmieniony 05-08-2015, 13:16 przez krzysneo, łącznie zmieniany 1 raz.

MaTiX
Posty: 122
Rejestracja: 30-08-2007, 09:16

Post autor: MaTiX » 21-06-2008, 11:33

nie nie nie... bo praktycznie kazdego dnia zdarzaja sie "pewniaki" ktore nie wejda :) choc nie powiem moj kumpel postawil za 2zł na wszystkie kursy tenisa do max 1.30 i wygral 240 zl szczescie wielkie :) BO zawsze niespodzianki sa

Awatar użytkownika
CREATIVE
Posty: 1394
Rejestracja: 09-03-2008, 13:33

Post autor: CREATIVE » 21-06-2008, 11:48

CREATIVE pisze:Ciekawy temacik wiec moja kolej na wpis :mrgreen:
jak zaczynałem zabawe z totomixem wogóle z bumkacherką waliłem niesamowite taśmy przez pierwsze pół roku chyba nie było mniej niż 10meczy na kuponie :lol: i jakoś to było na początku tygodnia pamiętam że było mase meczy koszykówki różnorakich lig ja jako amator totalny postawiłem 24mecze czyli max na drużyny gdzie kursy były niższe i tak z góry na dół z oferty nie patrząc nawet na zespoły :grin: puściłem to za 2zł a do wygrania miałem ponad 3tyś już nie pamiętam dokładnie. czasy były takie że jeszcze nie miałem neta wiec telegazetka noi to żmudne przeskakiwanie co 20sec ze strony na strone :???: na początku tygodnia miałem jakieś 15meczy a reszte w tygodniu wszystko pięknie wchodziło i przychodzi ostatni dzień zdarzeń ja już praktycznie pewien wygranej patrze na wyniki siedzi został jeden ostatni mecz który był grany w nocy. rano bałem się zobaczyc na wynik więc z przekonaniem że mecz trafiony po szkole odrazu poszedłem z dwoma kumplami do toto wchodze daje kupon i powiedziałem coś takiego "niech pani zacznie liczyc kase" :oops: :oops: w toto było może z 5osób prócz nas i pewnie słyszeli co powiedziałem. ja stanołem plecami do ekranu bałem się jak diabli co babka powie ale jednocześnie miałem nadzieje że jeśli tyle już weszło to ten na bank siedzi a tu słysze jeden mecz :shock: :shock: :shock: :shock: nogi mi się ugieły zobaczyłem na monitor i wkurwiony na cały świat wyszedłem. chyba przez 3miesiące nie chodziłem bo myślałem stale o tym co powiedziałem do babki :shock: :shock: jak sobie to wspominam to mi sie płakac chce jeden mecz na 24 ako =ok.1500 :oops: jedyne słowa to ja pie***** :roll:
mam mieszane uczucia co do takich kuponów bo niby po 2zł puścic z całej tygodniowej oferty kilkanaście meczy nie zaszkodzi choc fakt prawie zawsze wypada dwa-trzy mecze :sad:

krzysneo
Posty: 23
Rejestracja: 20-06-2008, 07:09

Post autor: krzysneo » 21-06-2008, 12:06

no dobrze, ale w tedy takie coś lepiej przez neta obstawiać ??. Bo to praktycznie jedno i to samo tylko limit na bwin-brak-polskiej-licencji! 12 zakładów max. no ale jak jest naprawdę mała stawka to nawet warto te 2zł zaryzykować. Czy lepiej na 2 - 3 meczy po takich normalnych kursach
Fames est optimus coquus

Awatar użytkownika
Modes
Posty: 1906
Rejestracja: 08-06-2008, 23:44

Post autor: Modes » 21-06-2008, 13:11

krzysneo: nie oplaca sie ;) Praktycznie zawsze nie wejdzie conajmniej 1 mecz. Wieksze prawdopodobienstwo by bylo gdyby obstawiac pewniaki z oparciem o remis ale takze i tutaj szanse sa na twoja niekorzysc ;) Jak niemasz co z 2 zl zrobic to lepiej je zagraj w totku, wieksza szansa na wygrana :D

krzysneo
Posty: 23
Rejestracja: 20-06-2008, 07:09

Post autor: krzysneo » 21-06-2008, 15:18

no ale zauważ że przy wiekszej kasie, nawet kurs 1,30 to jest juz coś. Dajesz 1000zł i masz 300 do przodu. Ja myśle że co do tych pewniaków to 5 meczy maks.
Fames est optimus coquus

Camey
Posty: 54
Rejestracja: 05-08-2007, 17:44

Post autor: Camey » 21-06-2008, 16:05

w sumie masz racje stawiasz za 300 kurs 1,7 w necie i wyciagasz 210 na czysto. 2 mecze i wystarczy dla mnie bomba:D

Awatar użytkownika
Modes
Posty: 1906
Rejestracja: 08-06-2008, 23:44

Post autor: Modes » 21-06-2008, 16:27

krzysneo pisze:no ale zauważ że przy wiekszej kasie, nawet kurs 1,30 to jest juz coś. Dajesz 1000zł i masz 300 do przodu. Ja myśle że co do tych pewniaków to 5 meczy maks.
Tylko czy zaryzykujesz te 1000zl na slepe strzaly?
W kuponach ktorych ja gralem nie wchodzily strzaly o kursie 1,01 wiec ... ryzyk fizyk, sam decyduj ale nie przychodz z placzem pozniej ;)
Camey pisze:w sumie masz racje stawiasz za 300 kurs 1,7 w necie i wyciagasz 210 na czysto. 2 mecze i wystarczy dla mnie bomba:D
I znow, stawianie calej posiadanej kasy jest bez sensu, lepiej postawic 6 kuponow za 50zl liczac ze wejda (na przemyslane typy) niz potem oplakiwac ze sie cala kase stracilo :cry:.
Nawet jak wejdzie tylko 1 kupon to masz kase by sie odegrac.

krzysneo
Posty: 23
Rejestracja: 20-06-2008, 07:09

Post autor: krzysneo » 21-06-2008, 17:00

Modesik, ja mówiłem jedynie dla przykładu, całej kasy NIGDY nie obstawie na jeden zakład. Ale u mnie pieniądze sa zawsze w ruchu, a to obstawiam coś lepszego, a jak nic nie ma to obstawiam na 99% pewniaki bo zawsze pare zł do przodu. A wy jak myślicie, czy drużyny co graja takie słabsze (mniej wazne) nie robia sobie takiej ustawki. No że ustalaja kto wygra itp. i se obstawiają niezła kase :)
Fames est optimus coquus

maciekp
Posty: 41
Rejestracja: 06-04-2008, 18:00

Post autor: maciekp » 21-06-2008, 20:53

Obstawianie dowolnych zakładów o dowolnym kursie NIGDY się nie opłaca, jeśli nie posiada się albo odpowiedniej wiedzy, albo np. dużego kapitału z zastosowaniem progresji/oscylatora. To samo dotyczy wszelkich rozpisów.

Bukmacherzy nie są głupi: ustalają tak kursy, żeby (przy liczbie zakładów dążącej do nieskończoności - albo mówiąc prościej: bardzo dużej liczbie zakładów ;-)) gracz wychodził na zero, dodatkowo tracąc tzw. prowizję bukmachera (ok. 10-20%). Czyli np. na 100 zakładów obstawionych na ślepo o kursie ok. 1,8-1,9 "wejdzie" ok. 50 - idealnie, aby bukmacher zgarnął swoją prowizję. Przy kursie 1,5 liczba ta wyniesie ok. 70. Itp. itd...

Pewniaki nie są z tej reguły wyłączone, podobnie jak - przeciwnie - wydarzenia o małym prawdopodobieństwie.

Tak że z matematycznego punktu widzenia, obstawienie bardzo dużej liczby wydarzeń o kursie 1,2, jak i np. o kursie 10 będzie skutkowało tym samym: gracz będzie pod kreską. Cudów nie ma, przynajmniej w tej branży.

Awatar użytkownika
pitermanu
Posty: 292
Rejestracja: 24-05-2008, 16:47

Post autor: pitermanu » 18-08-2008, 17:36

Heh. Nigdy nie stawiajcie na daną drużynę tylko dlatego że kurs jest niski, a nie macie pojęcia nawet co to za drużyna. Bardzo często w koszykówce kursy na "niby" faworytów wynoszą 1,02/1,05 i w około 20 % te drużyny przegrywają. Nie opłaca się stawiać masowo takich meczy!

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości

Kopiowanie calosci lub fragmentow bez pisemnej zgody zabronione. Strona jest kierowana do uzytkownikow polskojezycznych zamieszkalych w krajach, w ktorych korzystanie z Serwisu jest zgodne z prawem. Wiadomosci prezentowane w serwisie sa dozwolone wylacznie dla osob podlegajacych jurysdykcjom prawnym, w ktorych uczestnictwo w grach hazardowych online jest legalne. Korzystajac z serwisu, uzytkownik deklaruje wobec administratora, ze uczestnictwo w grach hazardowych online jest w jego jurysdykcji dozwolona i ponosi pelna odpowiedzialnosc za prawdziwosc zlozonego przez siebie oswiadczenia.

Na terytorium polski zaklady wzajemne moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie na urzadzanie zakladow wzajemnych. Zawieranie zakladow u bukmacherow, ktorzy nie posiadaja licencji Ministerstwa Finansow na zawieranie zakladow wzajemnych jest zabronione i grozi konsekwencjami prawnymi. Serwis jest przeznaczony tylko dla osob, ktore ukonczyly 18 lat. Korzystajac z serwisu, uzytkownik potwierdza, ze ma ukonczone 18 lat.Polityka prywatnosci