Najlepsze bonusy bukmacherskie: Fortuna, Betfan, Betclic, Etoto, Totolotek, Lvbet
1. Fortuna
20 PLN
bez ryzyka +600 PLN
2. Totolotek
20 pln
bez depozytu +1000 PLN
3. Lvbet
20 pln
bez depozytu +2000 PLN
4. Betclic
550 PLN
cashback
5. Etoto
20 PLN
bez depozytu +1040 PLN
Na terytorium Polski zaklady wzajemne moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie na urzadzanie zakladow wzajemnych. Udzial w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard zwiazany jest z ryzykiem.

Juventus Turyn- Real Madryt

Forumbukmacherskie Ligi Mistrzów. Typy bukmacherskie i analizy meczów z Ligi Mistrzów. Tabela, harmonogram spotkań oraz dyskusja o aktualnych meczach. Typy ekspertów na Ligę Mistrzów
Regulamin forum
Liga Mistrzów

Liga Mistrzów UEFA to najważniejsze rozgrywki klubowe w Europie. Co roku najlepsi z najlepszych ze wszystkich krajów europejskich rywalizują najpierw w kwalifikacjach, a potem w fazie zasadniczej turnieju o miano najlepszej drużyny klubowej Europy.

Tylko u nas znajdziesz typy bukmacherskie na ligę mistrzów oraz profesjonalne analizy spotkań Ligi Mistrzów w piłce nożnej.

Zapraszamy teraz do zapoznania się z poszczególnymi tematami w tym dziale. Przeczytaj terminarze Ligi Mistrzów, opisy odbytych spotkań Ligi Mistrzów oraz analizy nadchodzących meczów w Lidze Mistrzów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
zdziwiony1
Posty: 11911
Rejestracja: 08-12-2006, 10:21

Juventus Turyn- Real Madryt

Post autor: zdziwiony1 » 24-04-2015, 13:19


LIGA MISTRZÓW
1/2 FINAŁU- pierwszy mecz
05.05.2015


Analiza meczu Juventus Turyn- Real Madryt oraz najlepsze typy

Obrazek Juventus Turyn- Real Madryt Obrazek

Obrazek

2.85 3.25 2.45

[kursy]

:rivalo-brak-polskiej-licencji!:

[you], słyszałem, że dobrze typujesz :!: :yes:
Sprawdź się u nas, wyraź swoje zdanie i skonfrontuj je z wypowiedziami innych :!:
Pamiętaj, dla aktywnych użytkowników czekają cotygodniowe nagrody :!:


.
Ostatnio zmieniony 06-05-2015, 10:26 przez zdziwiony1, łącznie zmieniany 1 raz.
...

PodwajajKase
Posty: 3969
Rejestracja: 22-07-2014, 14:37

Post autor: PodwajajKase » 05-05-2015, 16:09

Spotkanie: Juventus Turyn - Real Madryt
Typ: 2 DNB
Kurs: 1,90


Jeżeli chodzi o h2h na stadionie Juventusu to praktycznie zawsze wychodzili zwycięsko gospodarze. Myślę, że dziś ta historia zatoczy koło i Real tu wywiezie korzystny wynik. Real osłabiony Modriciem. Juventus wyjdzie na mecz bez Pogby, Romulo, Caseresa i Asamoah. Czyli widać przewagę piłkarską. Real jest w coraz lepszej formie i jest zgranym zespołem. Jeżeli jednak weźmiemy pod oko statystyki średniej wieku 29,7 Juventusu do 26,7 Realu to patrząc na to wnioskuję kolejny mały plus na koncie Realu, który gra szybkie kontrataki Bale, Ronaldo do tego pewnie James Rodriguez za nimi będą stanowić o sile ofensywnej. Mają do tego zawodnika od zadań specjalnych Chicharito. Myślę, że Real tego meczu na pewno nie przegra.

PodwajajKase
Posty: 3969
Rejestracja: 22-07-2014, 14:37

Post autor: PodwajajKase » 05-05-2015, 21:43

PodwajajKase pisze:Spotkanie: Juventus Turyn - Real Madryt
Typ: 2 DNB
Kurs: 1,90

Jeżeli chodzi o h2h na stadionie Juventusu to praktycznie zawsze wychodzili zwycięsko gospodarze. Myślę, że dziś ta historia zatoczy koło i Real tu wywiezie korzystny wynik. Real osłabiony Modriciem. Juventus wyjdzie na mecz bez Pogby, Romulo, Caseresa i Asamoah. Czyli widać przewagę piłkarską. Real jest w coraz lepszej formie i jest zgranym zespołem. Jeżeli jednak weźmiemy pod oko statystyki średniej wieku 29,7 Juventusu do 26,7 Realu to patrząc na to wnioskuję kolejny mały plus na koncie Realu, który gra szybkie kontrataki Bale, Ronaldo do tego pewnie James Rodriguez za nimi będą stanowić o sile ofensywnej. Mają do tego zawodnika od zadań specjalnych Chicharito. Myślę, że Real tego meczu na pewno nie przegra.
:zle:

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości

Kopiowanie calosci lub fragmentow bez pisemnej zgody zabronione. Strona jest kierowana do uzytkownikow polskojezycznych zamieszkalych w krajach, w ktorych korzystanie z Serwisu jest zgodne z prawem. Wiadomosci prezentowane w serwisie sa dozwolone wylacznie dla osob podlegajacych jurysdykcjom prawnym, w ktorych uczestnictwo w grach hazardowych online jest legalne. Korzystajac z serwisu, uzytkownik deklaruje wobec administratora, ze uczestnictwo w grach hazardowych online jest w jego jurysdykcji dozwolona i ponosi pelna odpowiedzialnosc za prawdziwosc zlozonego przez siebie oswiadczenia.

Na terytorium polski zaklady wzajemne moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie na urzadzanie zakladow wzajemnych. Zawieranie zakladow u bukmacherow, ktorzy nie posiadaja licencji Ministerstwa Finansow na zawieranie zakladow wzajemnych jest zabronione i grozi konsekwencjami prawnymi. Serwis jest przeznaczony tylko dla osob, ktore ukonczyly 18 lat. Korzystajac z serwisu, uzytkownik potwierdza, ze ma ukonczone 18 lat.Polityka prywatnosci