Typy bukmacherskie

  Na naszym forum znajdziesz darmowe typy bukmacherskie, fixy, najlepsze pewne typy meczy. Sprawdź nasze analizy i typy sportowe oraz włącz się do dyskusji, aktywnym użytkownikom rozdajemy nagrody gwarantowane!

Wyniki na żywo | Rejestracja | Zaloguj

 Ogłoszenie 
Najlepsze bonusy bukmacherskie Bwin, Bet365, Betclic, Sportingbet, Unibet:
1. Sportingbet
200 pln
darmowa gra
2. Bwin
150%
za darmo »
3. Betsson
55 PLN
bez ryzyka!
5. Bet365
200 pln
za darmo »
5. William Hill
25 Eur
za darmo »
Od 5 lat płacimy aktywnym użytkownikom! Co tydzień rozdajemy ok 100 pln osobom podającym swoje typy i piszącym analizy.
Dodatkowo każdy nowy użytkownik który przekroczy 125 postów dostaje minimum 40 PLN GWARANTOWANE. Sprawdź to!

Tylko dla forumowiczów: Wygraj bilet na mecz otwarcia EURO 2012 - Polska - Grecja!

Poprzedni temat :: Następny temat
typy A
Autor Wiadomość
Adrio 



Zaproszone osoby: 3
Pomógł: 77 razy
Wiek: 21
Dołączył: 20 Paź 2007
Posty: 3335
Skąd: Przeginia
  Wysłany: Pon Lut 21, 2011 19:58   typy A
Od dzisiaj będę prowadził nowy temat z typami :) Stary temat był strasznie nie starannie prowadzony :) myślę, że ten temat będę już prowadził regularnie, szczególnie statystyki :grin:
_________________

Ostatnio zmieniony przez Adrio Nie Lis 27, 2011 12:25, w całości zmieniany 9 razy  
 
 
   
Poziom: 44 HP   19%   1248/6573
   MP   48%   1512/3138
   EXP   72%   148/204
Adrio 



Zaproszone osoby: 3
Pomógł: 77 razy
Wiek: 21
Dołączył: 20 Paź 2007
Posty: 3335
Skąd: Przeginia
Wysłany: Pon Lut 21, 2011 20:05   


Sociedad - Mallorca
1
2,2
5/10


Dzisiaj na Estadio Anoeta dojdzie do pojedynku kończącego 24 kolejkę. Na przeciw siebie staną Real Sociedad oraz Mallorca. Na początek statystyki. Sociedad w domu w 11 meczach 7 wygrał oraz 4 przegrał ich bilans bramkowy wynosi 17:11. Mallorca na wyjeździe w 11 meczach 2 razy wygrała 2 remisowała oraz 7 przegrała. Ich stosunek bramkowy to: 9:22. Jak widzimy o wiele lepiej radzą sobie gracze Realu. Ich atutem dzisiaj będzie własne boisko na którym, jak napisałem wcześniej, gra im się bardzo dobrze co pokazują powyższe statystyki. Mallorca to również drużyna swojego boiska. Oba zespoły zajmują miejsce w środku tabeli z równą zdobyczą punktową (31). Wyniki ostatnich spotkań tych drużyn, kiedy gospodarzem był Real Sociedat wyglądają następująco:


11.03.2007 D1 Real Sociedad 3-1 Real Mallorca
05.02.2006 D1 Real Sociedad 2-1 Real Mallorca
24.10.2004 D1 Real Sociedad 2-1 Real Mallorca
22.11.2003 D1 Real Sociedad 0-1 Real Mallorca
15.12.2002 D1 Real Sociedad 2-1 Real Mallorca
11.11.2001 D1 Real Sociedad 1-2 Real Mallorca


Ostatnie 3 mecze które są nam czasowo najbliższe wygrywali gracze Sociedad, myślę, ze tak samo będzie dzisiaj.


~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~



Herta - Cottbus
1
1,6
7/10


Spotkanie zamykające 23 kolejkę 2 Bundesligi. Herta podejmie u siebie Energie Cottbus. Mój typ na to spotkanie będzie dość oczywisty bo jakże mogło być inaczej :) Herta pewnie zmierza po awans do Bundesligi zajmuje 1 miejsce w tabeli z przewagą 1 punktu nad Bochum i Augsburgiem. Cottbus zajmuje 7 miejsce ze stratą 9 punktów do wyżej wymienionej dwójki i jest już raczej mało prawdopodobne że awansują. Herta w ostatnich 12 spotkaniach w domu wygrała 9 razy raz zremisowała i 2 razy przegrała, Cottbus natomiast na wyjazdach w 12 ostatnich spotkaniach 5 razy wygrał raz zremisował oraz 6 razy przegrał.Widać gołym okiem że lepszą formę ma Herta. Jedyne co może odstraszyć nas od tego typu to bezpośrednie pojedynki gdzie 5 razy wygrała Herta raz padł remis oraz 7 razy wygrało Cottbus lecz liczę dzisiaj na kolejne dopisane zwycięstwo przez Hertę ponieważ grają solidnie oraz lepiej od rywala.
_________________

 
 
   
Poziom: 44 HP   19%   1248/6573
   MP   48%   1512/3138
   EXP   72%   148/204
Adrio 



Zaproszone osoby: 3
Pomógł: 77 razy
Wiek: 21
Dołączył: 20 Paź 2007
Posty: 3335
Skąd: Przeginia
Wysłany: Pon Lut 21, 2011 23:12   
Cytat:
Sociedad - Mallorca
1
2,2
5/10

+6j

Cytat:
Herta - Cottbus
1
1,6
7/10

-7j
_________________

 
 
   
Poziom: 44 HP   19%   1248/6573
   MP   48%   1512/3138
   EXP   72%   148/204
Adrio 



Zaproszone osoby: 3
Pomógł: 77 razy
Wiek: 21
Dołączył: 20 Paź 2007
Posty: 3335
Skąd: Przeginia
Wysłany: Wto Lut 22, 2011 17:30   


Brighton - Plymouth

Brighton-1
1,85
8/10




Cytat:
Plymouth Argyle are to be deducted 10 points after they issued a 'Notice of Intention' to appoint an administrator.

The League One strugglers have been the subject of three winding-up petitions from HM Revenue & Customs this season.

In a statement the club said: "This action gives the club protection from insolvency action from creditors.

"This does not mean that the club is in administration today nor does it assume that it will necessarily enter into administration at a future date."

The move will leave the cash-strapped club bottom of League One on 23 points, and five points adrift of Dagenham & Redbridge in 23rd position.

The 'Notice of Intention' gives the club 10 working days to either appoint an administrator or find new investors, with David Hinchliffe from Walker Morris Solicitors appointed in the interim period to work alongside Plymouth's consultant to the board Peter Ridsdale.

The former Leeds chairman, who has been advising Plymouth's board since December 2010, has previously told the BBC that £2 million is needed to ensure the club survives until the end of the season.

With his side now facing an uphill battle against relegation, Argyle's manager Peter Reid told BBC Spotlight: "From a football point of view it's a massive blow to the club.

"You've just got to get on with it," he continued. "It's going to make it really difficult but we've just got try and start the fight back against Brighton

"Hopefully the board of directors can sort out the financial problems and hopefully this is the lowest ebb and we can start rising from this situation."

Problems for Argyle first surfaced when the Home Park side were placed under a transfer embargo by the Football League at the end of 2009 due to then-unpaid debts to HMRC.

Subsequent relegation from the Championship last season then cut Argyle's income by around £3 million, and in November details emerged of two winding-up petitions from HMRC over further unpaid tax debts of £760,000.

The club then sold several of their star players in January, including Craig Noone and Bradley Wright-Phillips , in an effort to clear the petition debt.

Tax remains a major problem for the Devon-club with their next bill, estimated at £300,000, due on Tuesday, 22 February.

However, by issuing the 'notice of intention' the club is protected from its creditors, meaning that failure to pay HMRC on Tuesday will not lead to the presentation of a compulsory winding-up petition.

Meanwhile, Plymouth's players are still awaiting their January wages , having been paid late in both November and December.

źródło bbc

W skrócie. Ploymouth ma ogromne kłopoty finansowe, w styczniu sprzedali najlepszych piłkarzy w tymCraiga Noonea i Bradleya Wright-Phillipsa. Piłkarze poprzednie pensje dostali z dość sporym opóźnieniem. Pensja za styczeń nadal nie została wypłacona.
Dokładając do tego jeszcze statystyki i formę obu drużyn w ostatnim czasie wychodzi pewna jedynka!



CSKA Moskva - PAOK Salonika
CSKA -1
1,98
8/10


Cska jest murowanym faworytem tego spotkania, wygrali swoją grupę z 16 punktami notując 5 zwycięstw oraz 1 wyjazdowy remis ze Spartą Praga. CSKA w LE straciła 2 bramki w spotkaniach u siebie przy tym strzeliła 11. Wszystkie 3 spotkania wygrywali przynajmniej 2 bramkami 3-0 ze Spartą, 3-1 z Palermo, 5-1 z Lussane. PAOK grał w równej grupie na wyjazdach zanotował wygraną remis oraz porażkę. Wygrał z Dinamem Zagrzeb 1-0, zremisował z Club Brugge oraz przegrał z Villarealem. Szczerze nie daje mu żadnych szans w jutrzejszym spotkaniu ponieważ po wygranej w Grecji 1-0 przez CKSA nie sądzę by w domu zagrali słabiej. Uważam, że jeśli CSKA się postara to wygra przynajmniej różnicą 2 bramek.




FC Kopenhagen - Chelsea FC

Kopenhagen +1
1,98
5/10


Szukam tutaj kolejnej "niespodzianki" jeżeli tak to można nazwać. Chelsea zawodzi w tym sezonie. Po dobrym starcie przyszła słaba forma kilka porażek z rzędu i spadek z fotela lidera Premier League. Jak widać po statystykach Chelsea nie spisuje się za dobrze poza domem. Wpadki: z Fulham 0-0, Wolverhampton 0-1, Birmingham 0-1 czy Marsylią 0-1 w Lidze Mistrzów pokazują, ze ten sezon nie jest dla nich dobrym sezonem. W ostatnią sobotę odpadli również z walki o puchar angli przegrywając w rzutach karnych z Evertonem. Kopenhaga - w lidze grała swoje, w spotkaniach towarzyskich dobrze się prezentowała. W LM również dobrze sobie radziła o czym może świadczyć chociażby remis u siebie z Barcą 1-1, czy wygrana z Panathinaikosem 3-1. Patrząc na formę obu drużyn oraz to , że spotkanie jest rozgrywane na trudnym terenie jakim jest Dania myślę, że nie wolno odrzucać tutaj dobrego rezultatu dla Kopenhagi.



Lyon - Real
Lyon +1
1,87
5/10


Mecz który odbędzie się na Stade Gerland będzie jednym z najciekawszych meczów 1/8 LM. Każdy kto interesuje się piłką oraz tymi rozgrywkami wie że Real ma kompleks 1/8, kompleks Lyonu. Obie drużyny mierzyły się już ze sobą w rozgrywkach Ligi Mistrzów aż 3 krotnie. Z każdego dwumeczu zwycięsko wychodził Lyon choć to zawsze Real był faworytem bukmacherów. Rok temu wydawać by się mogło, ze Real z łatwością powinien orać Lyon z którego odeszły gwiazdy i nie grał już tak dobrze jak w poprzednich latach lecz tak się nie stało. Real na Stade Gerland przegrał, 1-0 by potem zremisować 1-1 na Santiago Bernabeu i cieszyć się z awansu. W tym sezonie ma być inaczej, wielki Jose ma wprowadzić Real do finału LM. W tym roku również dla Realu będzie trudno a może i jeszcze trudniej niż rok temu. Lyon z meczu na mecz wydaje się, że gra coraz lepiej. Real nie gra jak dla mnie czegoś fantastycznego. Zdarzają im się również wpadki z rywalami których powinni spokojnie rozbić w nawet w 9. W tym sezonie na wyjeździe Real stracił punkty na boiskach takich drużyn jak: Almeria 1-1, Osasuna 0-1, Levante 0-2. Wszyscy również pamiętamy mecz z Barceloną przegrany prze Królewskich 0-5. Jutrzejszy mecz będzie można porównać do tego z Barcelony ponieważ na Realu będzie ciążyła presja wygranej. Oni muszą, a Lyon... Wyjdzie na to spotkanie jak na każde inne bo nie mają nic do stracenia, nie ciąży na nich presja. Myślę, że mecz będzie toczony jakby grały 2 równe drużyny lecz atut własnego boiska, tego, że nikt nie wymaga od nich wygranej oraz bezpośrednich meczy przeciwko Królewskim będzie dla Lyonu dodatkowym plusem.
_________________

 
 
   
Poziom: 44 HP   19%   1248/6573
   MP   48%   1512/3138
   EXP   72%   148/204
Adrio 



Zaproszone osoby: 3
Pomógł: 77 razy
Wiek: 21
Dołączył: 20 Paź 2007
Posty: 3335
Skąd: Przeginia
Wysłany: Wto Lut 22, 2011 17:48   
Bournemouth - Sheffield W.
1
2,00
6/10

Hartlepool - Southampton
2
1,95
6/10
Mecze bez analiz.
_________________

 
 
   
Poziom: 44 HP   19%   1248/6573
   MP   48%   1512/3138
   EXP   72%   148/204
Adrio 



Zaproszone osoby: 3
Pomógł: 77 razy
Wiek: 21
Dołączył: 20 Paź 2007
Posty: 3335
Skąd: Przeginia
Wysłany: Wto Lut 22, 2011 23:12   
Cytat:
Bournemouth - Sheffield W.
1
2,00
6/10

0-0 :zle:
-6j

Cytat:
Hartlepool - Southampton
2
1,95
6/10

0-0 :zle:
-6j

Cytat:
Lyon - Real
Lyon +1
1,87
5/10

1-1 :dobrze:
+4,35j

Cytat:
FC Kopenhagen - Chelsea FC
Kopenhagen +1
1,98
5/10

0-2 :zle:

Cytat:
CSKA Moskva - PAOK Salonika
CSKA -1
1,98
8/10

1-1 :zle:
-8j

Cytat:
Brighton - Plymouth
Brighton-1
1,85
8/10

4-0 :dobrze:
+6,8j
_________________

 
 
   
Poziom: 44 HP   19%   1248/6573
   MP   48%   1512/3138
   EXP   72%   148/204
Adrio 



Zaproszone osoby: 3
Pomógł: 77 razy
Wiek: 21
Dołączył: 20 Paź 2007
Posty: 3335
Skąd: Przeginia
Wysłany: Wto Lut 22, 2011 23:27   

Nublense - Cobreloa
Obie drużyny strzelą
1,48
5/10
:bwin:

Pierwszym argumentem jest to że mecz ten jest z ligi Chilijskiej gdzie apda zazwyczaj kilka bramek w spotkaniu. Kolejny argument to bezpośrednie spotkania w których zawsze gdy gospodarzem było Nublense obie drużyny strzelały bramki co pokazują statystyki. Nublense u siebie tylko w 2 z ostatnich 12 meczy nie strzeliło bramki. Cobreloa na wyjeździe w 4 spotkaniach z 12 nie strzeliło bramki. Uważam, że ten typek jest godny polecenia do dubla bo sam nie jest dość pewny aby zagrać go za grubo w singlu :)
_________________

 
 
   
Poziom: 44 HP   19%   1248/6573
   MP   48%   1512/3138
   EXP   72%   148/204
Adrio 



Zaproszone osoby: 3
Pomógł: 77 razy
Wiek: 21
Dołączył: 20 Paź 2007
Posty: 3335
Skąd: Przeginia
Wysłany: Sro Lut 23, 2011 20:35   
Inter Milan v Bayern Monachium
Obie drużyny strzelą
1,72
8/10


Dzisiejszy mecz pomiędzy tymi drużynami dla Bayernu jest rewanżem za przegrany finał poprzedniej edycji LM. Obie drużyny dobrze radzą sobie w tej edycji LM, obie drużyny w spotkaniach kolejno Inter u siebie Bayern na wyjeździe zawsze strzelały bramki. Inter jak i Bayern mają bardzo dobrze usposobione ofensywnie zespoły. W drużynie z Monachium najsłabszą formacją jest obrona. Liczę dzisiaj na ładny popis strzelecki w wykonaniu obu drużyn.



Olympique Marsylia - Manchester United
2( X po reg. czasie gry: otrzymasz stawkę z powrotem)
1,55
:bwin:

under 2,5
1,55


Myślę, że ten bet jest najlepszy na to spotkanie i to po dobrym kursie. Marsylia nie jest światowej klasy zespołem w grupie radziła sobie średnio. Manchester pewnie wygrał swoją grupę. Nie odkryję Ameryki jeśli powiem, że faworytem tego dwumeczu są Czerwone Diabły, które nie powinny mieć najmniejszych problemów z przejściem do kolejnej rundy. Według mnie jest duża szansa aby dzisiaj ManUtd wygrało lecz dla pewności stawiam tutaj taki zakład. Dlaczego? Bardzo prawdopodobny jest tutaj również remis ponieważ Marsylia łatwo meczu nie odda tak jak to było w meczu z Chelsea wygranym 1-0. Dobrym typkiem na to spotkanie jest również under 2,5 ponieważ nie będziemy oglądać jakiegoś porywającego widowiska tylko mecz walki.
_________________

 
 
   
Poziom: 44 HP   19%   1248/6573
   MP   48%   1512/3138
   EXP   72%   148/204
Adrio 



Zaproszone osoby: 3
Pomógł: 77 razy
Wiek: 21
Dołączył: 20 Paź 2007
Posty: 3335
Skąd: Przeginia
Wysłany: Sro Lut 23, 2011 23:00   
Cytat:
Nublense - Cobreloa
Obie drużyny strzelą
1,48
5/10

2-1 :dobrze:
+2,4j

Cytat:
Inter Milan v Bayern Monachium
Obie drużyny strzelą
1,72
8/10

0-1 :zle:
-8j

Cytat:
Olympique Marsylia - Manchester United
2( X po reg. czasie gry: otrzymasz stawkę z powrotem)
1,55

0-0 :zwrot:

Cytat:
under 2,5
1,55

0-0
stawki tutaj zapomniałem podać więc policzę typ jako 1/10
+0,55j
_________________

 
 
   
Poziom: 44 HP   19%   1248/6573
   MP   48%   1512/3138
   EXP   72%   148/204
Adrio 



Zaproszone osoby: 3
Pomógł: 77 razy
Wiek: 21
Dołączył: 20 Paź 2007
Posty: 3335
Skąd: Przeginia
Wysłany: Czw Lut 24, 2011 15:30   
Zenit St Petersburg - BSC Young Boys
Zenit -1
1,65
6/10

Over 2,5
1,6
7/10

Zenit awansuje
1,4
8/10

Braga - Lech
1
1,66
6/10

awans Lecha
1,66
6/10

Over 2,5
2,15
4/10

Obie drużyny strzelą
2,10
4/10

DW 2-1
8,5
1/10



D. Kiev - Besiktas
1
1,66
7/10

Over 2,5
1,8
7/10


Sp. Moscow - Basel
Over 2,5
1,7
6/10


Stuttgart - Benfica
Over 2,5
1,7
8/10


PSG - BATE

Over 2,5
1,75
6/10
_________________

 
 
   
Poziom: 44 HP   19%   1248/6573
   MP   48%   1512/3138
   EXP   72%   148/204
Adrio 



Zaproszone osoby: 3
Pomógł: 77 razy
Wiek: 21
Dołączył: 20 Paź 2007
Posty: 3335
Skąd: Przeginia
Wysłany: Pią Lut 25, 2011 11:42   
GKS Tychy - Unia Oświęcim
Unia Oświęcim
3.35
4/10
_________________

 
 
   
Poziom: 44 HP   19%   1248/6573
   MP   48%   1512/3138
   EXP   72%   148/204
Adrio 



Zaproszone osoby: 3
Pomógł: 77 razy
Wiek: 21
Dołączył: 20 Paź 2007
Posty: 3335
Skąd: Przeginia
Wysłany: Pią Lut 25, 2011 11:48   
Cytat:
Zenit St Petersburg - BSC Young Boys
Zenit -1
1,65
6/10

Over 2,5
1,6
7/10

Zenit awansuje
1,4
8/10

3-1 :dobrze: / :dobrze: / :dobrze:
+3,9j; +4,2j; +3,2j

Cytat:
Braga - Lech
1
1,66
6/10

awans Lecha
1,66
6/10

Over 2,5
2,15
4/10

Obie drużyny strzelą
2,10
4/10

DW 2-1
8,5
1/10

2-0 :dobrze: / :zle: / :zle: / :zle: / :zle: /
+3,96j; -6j; -4j; -4j; -1j

Cytat:
D. Kiev - Besiktas
1
1,66
7/10

Over 2,5
1,8
7/10

4-0 :dobrze: / :dobrze:
+4,62j ; +5,6j

Cytat:
Sp. Moscow - Basel
Over 2,5
1,7
6/10

1-1 :zle:
-6j

Cytat:
Stuttgart - Benfica
Over 2,5
1,7
8/10

0-2 :zle:
-8j

Cytat:
PSG - BATE
Over 2,5
1,75
6/10

0-0 :zle:
-6j

Czwartek: -9,52j
_________________

 
 
   
Poziom: 44 HP   19%   1248/6573
   MP   48%   1512/3138
   EXP   72%   148/204
Adrio 



Zaproszone osoby: 3
Pomógł: 77 razy
Wiek: 21
Dołączył: 20 Paź 2007
Posty: 3335
Skąd: Przeginia
Wysłany: Pią Lut 25, 2011 23:15   
Cytat:
GKS Tychy - Unia Oświęcim
Unia Oświęcim
3.35
4/10

1-2 :dobrze:
+9,4j

jednak dobre info :rumba:
_________________

 
 
   
Poziom: 44 HP   19%   1248/6573
   MP   48%   1512/3138
   EXP   72%   148/204
Adrio 



Zaproszone osoby: 3
Pomógł: 77 razy
Wiek: 21
Dołączył: 20 Paź 2007
Posty: 3335
Skąd: Przeginia
Wysłany: Pią Lut 25, 2011 23:15   
Unervisitario Lima - U. San Martin
1
2,25
7/10
_________________

 
 
   
Poziom: 44 HP   19%   1248/6573
   MP   48%   1512/3138
   EXP   72%   148/204
Adrio 



Zaproszone osoby: 3
Pomógł: 77 razy
Wiek: 21
Dołączył: 20 Paź 2007
Posty: 3335
Skąd: Przeginia
Wysłany: Sob Lut 26, 2011 14:27   
Cytat:
Unervisitario Lima - U. San Martin
1
2,25
7/10

1-0 kolejne dobre info :rumba:

+8,75j
_________________

 
 
   
Poziom: 44 HP   19%   1248/6573
   MP   48%   1512/3138
   EXP   72%   148/204
Adrio 



Zaproszone osoby: 3
Pomógł: 77 razy
Wiek: 21
Dołączył: 20 Paź 2007
Posty: 3335
Skąd: Przeginia
Wysłany: Sob Lut 26, 2011 16:26   
GKS Tychy - Aksam Unia Oswiecim
1
1,65
8/10
GKS prawdopodobnie przegrał wczorajsze spotkanie specjalnie by dzisiaj zarobić na biletach oraz wczoraj dorobić sobie u buków :) Dzisiaj gram na nich ponieważ muszą wygrać aby awansować do kolejnej rundy.


Chiasso - Schaffhausen

1
1,75
8/10

Ten typek dostałem od kumpla zobaczymy czy kolejne dobre info będzie.
_________________

 
 
   
Poziom: 44 HP   19%   1248/6573
   MP   48%   1512/3138
   EXP   72%   148/204
Adrio 



Zaproszone osoby: 3
Pomógł: 77 razy
Wiek: 21
Dołączył: 20 Paź 2007
Posty: 3335
Skąd: Przeginia
Wysłany: Sob Lut 26, 2011 21:54   
Deportivo La Coruna - Real Madrid
La Coruna strzeli
1,72
8/10
_________________

 
 
   
Poziom: 44 HP   19%   1248/6573
   MP   48%   1512/3138
   EXP   72%   148/204
Adrio 



Zaproszone osoby: 3
Pomógł: 77 razy
Wiek: 21
Dołączył: 20 Paź 2007
Posty: 3335
Skąd: Przeginia
Wysłany: Sob Lut 26, 2011 23:22   
taki tripel na noc:

Detroit Pistons - Utah Jazz
2
1.52
Ferrer, David - Almagro, Nicolas
1
1.43
Houston Rockets - New Jersey Nets
1
1.19
AKO: 2,59
9/10

Liczę, że po nocce będzie zielono... Meczyki bez komentarza :D
_________________

 
 
   
Poziom: 44 HP   19%   1248/6573
   MP   48%   1512/3138
   EXP   72%   148/204
Adrio 



Zaproszone osoby: 3
Pomógł: 77 razy
Wiek: 21
Dołączył: 20 Paź 2007
Posty: 3335
Skąd: Przeginia
Wysłany: Nie Lut 27, 2011 10:24   
Cytat:
GKS Tychy - Aksam Unia Oswiecim
1
1,65
8/10

2-0 :dobrze:
+5,2j

Cytat:
Chiasso - Schaffhausen
1
1,75
8/10

1-0 :dobrze:
+6j

Cytat:
Deportivo La Coruna - Real Madrid
La Coruna strzeli
1,72
8/10

0-0 :zle:
-8j

Cytat:
Detroit Pistons - Utah Jazz
2
1.52 :minus: :minus: :minus:
Ferrer, David - Almagro, Nicolas
1
1.43 :plus:
Houston Rockets - New Jersey Nets
1
1.19 :plus:
AKO: 2,59
9/10

:zle:
-9j
Utah dali dupy po całości...!!!
_________________

 
 
   
Poziom: 44 HP   19%   1248/6573
   MP   48%   1512/3138
   EXP   72%   148/204
Adrio 



Zaproszone osoby: 3
Pomógł: 77 razy
Wiek: 21
Dołączył: 20 Paź 2007
Posty: 3335
Skąd: Przeginia
Wysłany: Nie Lut 27, 2011 13:51   
Salernitana - Spal
1
2,00
8/10
Kolejny typek który dostałem :)
_________________

 
 
   
Poziom: 44 HP   19%   1248/6573
   MP   48%   1512/3138
   EXP   72%   148/204
Adrio 



Zaproszone osoby: 3
Pomógł: 77 razy
Wiek: 21
Dołączył: 20 Paź 2007
Posty: 3335
Skąd: Przeginia
Wysłany: Nie Lut 27, 2011 14:00   
PSV - Ajax
Over 2.5
1.72
Palermo - Udinese
1
1.55
Roma - Parma
Over 2.5
1.72
Manchester City - Fulham
Over 2.5
1.94
Eintracht Frankfurt - Stuttgart
Over 2.5
1.75
AKO: 15,57
3/10
_________________

 
 
   
Poziom: 44 HP   19%   1248/6573
   MP   48%   1512/3138
   EXP   72%   148/204
Adrio 



Zaproszone osoby: 3
Pomógł: 77 razy
Wiek: 21
Dołączył: 20 Paź 2007
Posty: 3335
Skąd: Przeginia
Wysłany: Nie Lut 27, 2011 18:00   
Denizlispor - Mersin Idman Yurdu
1
1,90
5/10

niby kolejne info ale z innego źródłą dlatego tana niska stawka :)
_________________

 
 
   
Poziom: 44 HP   19%   1248/6573
   MP   48%   1512/3138
   EXP   72%   148/204
Adrio 



Zaproszone osoby: 3
Pomógł: 77 razy
Wiek: 21
Dołączył: 20 Paź 2007
Posty: 3335
Skąd: Przeginia
Wysłany: Nie Lut 27, 2011 23:37   
Cytat:
Salernitana - Spal
1
2,00
8/10

3-0 :rumba:
+8j

Cytat:
PSV - Ajax
Over 2.5
1.72 :zle:
Palermo - Udinese
1
1.55 :zle:
Roma - Parma
Over 2.5
1.72 :dobrze:
Manchester City - Fulham
Over 2.5
1.94 :zle:
Eintracht Frankfurt - Stuttgart
Over 2.5
1.75 :zle:
AKO: 15,57
3/10

-3j
:minus:
Skuteczność na kuponie super!!

Cytat:
Denizlispor - Mersin Idman Yurdu
1
1,90
5/10

1-2 :zle:
-5j
_________________

 
 
   
Poziom: 44 HP   19%   1248/6573
   MP   48%   1512/3138
   EXP   72%   148/204
Adrio 



Zaproszone osoby: 3
Pomógł: 77 razy
Wiek: 21
Dołączył: 20 Paź 2007
Posty: 3335
Skąd: Przeginia
Wysłany: Pon Lut 28, 2011 12:03   

Stoke - WBA
1
1,85



Zdecydowanym faworytem tego spotkania według mnie jest Stoke. Pierwszym wyznacznikiem mojego typu są bezpośrednie pojedynki. W rywalizacji tych drużyn od 1989 roku The Potters przegrali zaledwie raz, a zwyciężali aż 18-krotnie! Ponadto Stoke u siebie radzi sobie dobrze ich bilans wynosi 7-2-4. Wygrali oni 3 ostatnie ligowe spotkania i to nie z byle kim bo ich przeciwnikami był Sunderland 3-2, Bolton 2-0 oraz Everton 2-0. Ponadto 13.11.2010 wygrali 2-0 z Liverpoolem. WBA w tabeli zajmuje przedostatnie 19 miejsce, w ostatnim czasie gra fatalnie, a jeszcze gorzej spisuje się w spotkaniach wyjazdowych gdzie ich bilans wynosi 2-2-9 ze stosunkiem bramkowym 13-29! Patrząc na wszystkie te aspekty uważam, że typ na Stoke można przystawkować aż 9/1. Dobrym typkiem tutaj jest również handi Stoke-1 po kursie 3,3.
_________________

 
 
   
Poziom: 44 HP   19%   1248/6573
   MP   48%   1512/3138
   EXP   72%   148/204
Adrio 



Zaproszone osoby: 3
Pomógł: 77 razy
Wiek: 21
Dołączył: 20 Paź 2007
Posty: 3335
Skąd: Przeginia
Wysłany: Pon Lut 28, 2011 12:48   

Malaga - Almeria
1
1,9


Spotkanie drużyn które walczą o utrzymanie. Można powiedzieć, że drużyn o równym potencjale ponieważ dzieli ich 1 oczko w tabeli lecz faworytem do wygrania dzisiejszego meczu jest drużyna Malagi. Głównym ich atutem jest własne boisko chociaż bilans gier u siebie tego nie odwzorowuje 2-2-7. Almeria na wyjazdach również nie zachwyca swoją grą 2-2-8. Dla obu drużyn jest to bardzo ważny mecz w kontekście utrzymania w lidze, mecz o tzw. 6 punktów. Jak już pisałem największym atutem gospodarzy będzie własne boisko. W bezpośrednich meczach bilans obu drużyn jest bardzo wyrównany. 2 zwycięstwa Malagi 4 remisy oraz 3 wygrane Almerii. Uważam, że będzie to bardzo trudny mecz dla Malagi lecz są w stanie go wygrać.
_________________

 
 
   
Poziom: 44 HP   19%   1248/6573
   MP   48%   1512/3138
   EXP   72%   148/204
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB & Przemo - recenzje mang
Template Code by Morswin
Strona wygenerowana w 0.29 sekundy. Zapytań do SQL: 13


Pewne typy meczy, typy sportowe


Na naszym forum znajdziesz: typy bukmacherskie | darmowe typy | typy meczy | typy sportowe | pewne typy | darmowe fixy | typy bukmacher | piłka nożna typy | koszykówka typy | skoki | fiksy | typy typy hokejowe Analizujemy takie dyscypliny jak: piłka nożna | hokej | koszykówka | nba | nhl | piłka ręczna | tenis | siatkówka | formula 1 | skoki narciarskie | piłkarska ruletka | baseball | liga angielska | liga niemiecka | liga polska | liga włoska | liga hiszpańska | liga typerów | bundesliga | liga francuska | liga turecka | liga portugalska | liga grecka | ekstraklasa | premiership | liga holenderska czy też liga szkocka. Znajdziesz tu również informacje o:bwin | gamebookers | expekt.com | bet365 | unibet.com | betsson | betfair | betclick | poker | sportingbet.pl | bet-at-home | bet 365