Najlepsze bonusy bukmacherskie: Fortuna, Betfan, Betclic, Etoto, Totolotek, Lvbet
1. Fortuna
20 PLN
bez ryzyka +600 PLN
2. Totolotek
20 pln
bez depozytu +1000 PLN
3. Lvbet
20 pln
bez depozytu +2000 PLN
4. Betclic
550 PLN
cashback
5. Etoto
20 PLN
bez depozytu +1040 PLN
Na terytorium Polski zaklady wzajemne moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie na urzadzanie zakladow wzajemnych. Udzial w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard zwiazany jest z ryzykiem.

WTA Paryż, Pattaya | ATP - Davis Cup

Fora bukmacherskie o tenisie. Analizy spotkań z kortów tenisowych. Typy ekspertów na mecze wielkiego szlema oraz mniejsze turnieje! Wszystkie strony bukmacherskie o tenisie tutaj!
Regulamin forum
Tenis

Tutaj znajdziecie najlepsze typy tenis i typy tenisa. Agnieszka Radwańska, Jerzy Janowicz, to nasze tuzy eksportowe w rozgrywkach tenisa. Walczą o zwycięstwa w wielkim szlemie (Australian Open, French Open, Wimbledon, US Open) oraz mniejszych turniejach WTA, APT, ITF i Challenger.

Tylko u nas znajdziesz typy bukmacherskie na spotkania tenisa na świecie oraz profesjonalne analizy spotkań tenisa. Wszystko za darmo. Najlepsze typy tenis i typy tenisa tylko u nas.

Zapraszamy teraz do zapoznania się z poszczególnymi tematami w tym dziale. Przeczytaj drabinki turniejowe wydarzeń tenisowych, opisy odbytych spotkań oraz analizy i darmowe typy nadchodzących pojedynków tenisa. No i są tam też typy tenis i typy tenisa.
Awatar użytkownika
disturbedkuba
Posty: 3899
Rejestracja: 25-12-2010, 00:38

WTA Paryż, Pattaya | ATP - Davis Cup

Post autor: disturbedkuba » 05-02-2012, 22:27

Open GDF SUEZ

Miejsce: Paryż, Francja
Ranga turnieju: Premier
Nawierzchnia: Twarda, wewnątrz
Pula nagród: $637,000
Uczestnicy: 30 zawodniczek w singlu/16 par w deblu
Finał 2011: Petra Kvitova - Kim Clijsters | 64 63 | 4.56 - 1.19
Oficjalna strona: Open GDF SUEZ
Wyniki na żywo: livescore


PTT Pattaya Open

Miejsce: Pattaya, Tajlandia
Ranga turnieju: International
Nawierzchnia: Twarda, na zewnątrz
Pula nagród: $220,000
Uczestnicy: 32 zawodniczki w singlu/16 par w deblu
Finał 2011: Daniel Hantuchova - Sara Errani | 60 62 | 1.39 - 2.96
Oficjalna strona: PTT Pattaya Open
Wyniki na żywo: livescore


Davis Cup

Ranga turnieju: Pierwsza runda
Oficjalna strona: Davis Cup
Wyniki na żywo: livescore

Pary, miejsce rozgrywania, nawierzchnia

Hiszpania - Kazachstan | Palacio Municipal de los Deportes, Oviedo, Hiszpania | Cegła w hali
Austria - Rosja | Arena Nova, Wiener Neustadt, Austria | Twarda w hali
Kanada - Francja | Thunderbird Sports Centre, Vancouver, Kanada | Twarda w hali
Szwajcaria - USA | Forum Fribourg, Fribourg, Szwajcaria | Cegła w hali
Czechy - Włochy | CEZ Arena, Ostrava, Czechy | Twarda w hali
Serbia - Szwecja | Hala Cair, Nis, Serbia | Twarda w hali
Japonia - Chorwacja | Bourbon Beans Dome, Hyogo, Japonia | Twarda w hali
Niemcy - Argentyna | Stechert Arena Bamberg, Bamberg, Niemcy | Cegła w hali
Ave Tenis!

Awatar użytkownika
wojtek10611
Posty: 1651
Rejestracja: 15-05-2010, 14:49

Post autor: wojtek10611 » 06-02-2012, 13:34

Mecz: Jankovic Jelena - Wickmayer Yanina
typ: 1
kurs: 1.66
buk: :pinna:

Zaczynamy tym razem turnieje Pań, najpierw kilka spotkań z turnieju w Paryżu. Dużo ciekawych par i kilka trochę wyższych kursów niż się spodziewałem choć to WTA to można się wszystkiego spodziewać jednak jak się nie ryzykuje to się nie zyskuje. Pierwszy mecz na jutro to pojedynek pomiędzy Serbką Jankovic, która w dwóch ostatnich latach nie startowała w tym turnieju ale w 2009 roku osiągnęła tutaj półfinał a na jej przeciwko stanie Belgijka Yanina Wickmayer, która rok temu, była tutaj w ćwierćfinale. Co do spotkania, to tak jak pisałem na początku niby kursy w miarę wyrównane, buki lekko faworyzują Serbkę, jednak ja jestem na 75% pewny, że nie powinna mieć ona większych problemów z pokonaniem swojej jutrzejszej przeciwniczki. Jankovic miała niedawno gorszy okres w swojej karierze, ale widać po tegorocznym Australian Open, że powoli wraca do formy jaką prezentowała kiedyś. R16 w Australii i porażka z liderką rankingu WTA to dobry rezultat choć wielu sądziło, że Serbka jest w stanie pokonać Wozniacką. Jednak jej się nie udało ale myślę, że ze swojej gry na Australian Open może być zadowolona. Co do Belgijki to ona na AO długo nie pograła bo odpadła szybko już w 1 rundzie dość sensacyjnie bo po gładkiej przegranej z reprezentantką Kazachstanu -> Voskoboeva. Dlatego też, Yanina po tak szybkiej porażce zdążyła rozegrać 2 mecze w Fed Cup oba wygrywając gładko po 2:0. Nie ma co się oszukiwać jednak Krunic i Jovanovski to ani dobre zawodniczki ani porównywalne z Jankovic. H2h obu zawodniczek na korzyść Serbki ale obie zawodniczki zagrały tylko raz ze Sobą. Wtedy łatwo po zaledwie 14 gemach wygrała Jankovic. Myślę, że podobnie może być i jutro bo jak dla mnie Belgijka od dłuższego czasu jest pod formą. Kurs zachęca więc gramy.

Awatar użytkownika
wojtek10611
Posty: 1651
Rejestracja: 15-05-2010, 14:49

Post autor: wojtek10611 » 06-02-2012, 13:44

Mecz: Safarova Lucie - Lisicki Sabine
typ: 2
kurs: 1.54
buk: :pinna:

Kolejny mecz w Paryżu tym Razem spotkanie Naszych sąsiadek bo to pojedynek pomiędzy Czeszką Lucie Safarovą i Niemką nomen omen z polskimi korzeniami Sabine Lisicki. Można powiedzieć w pewnym stopniu stawiamy patriotycznie bo zakład idzie na Lisicką. Co do jej jutrzejszej przeciwniczki to trochę wielka niewiadoma. Safarova choć wysoko w rankingu bo na 28 miejscu, kiepsko pokazała się na pierwszej ważnej imprezie tego roku. Australian Open zakończony już w pierwszej rundzie po bardzo słabym meczu z Christiną McHale. Co do Lisickiej to też wiele osób miało wątpliwości co do jej formy. Ale Niemka do R16 dotarła i niestety uległa późniejszej finalistce Marii Sharapovej jednak nie oddała tego meczu bez walki. Wygrała nawet 1 seta i mało brakowało by wygrała cały mecz. Jednak to pokazuje, że w tej dziewczynie jest potencjał tylko musi w Siebie uwierzyć. H2h obu zawodniczek na remis. Jednak nie ma co w ogóle brać tego pod uwagę. Oba mecze 3 lata temu. Wygrana Sabiny 2:0 w Memphis a Lucie na French Open ale już w 3 setach. Safarova ostatnim czasy przyjeżdżała często do Paryża, bo w 2009 i 2010 roku była tu w finale, jednak rok temu gdy forma już nie ta była, skończyła swoją grę na 1 rundzie. Podobnie myślę, będzie i w tym roku, gdy Sabina pierwszy raz grając na tym turnieju nie powinna mieć problemów z odprawieniem rywalki do domu.

Awatar użytkownika
waco_TSP
Posty: 265
Rejestracja: 01-03-2009, 16:45

Post autor: waco_TSP » 07-02-2012, 14:17

Arn G. - Martic P.
Typ: 1
Kurs: 1,56
:pinna:

Czas rozpoczac kobiece zmagania na kortach w Paryzu. Dzisiejsza oferta jak widac nie za bardzo nas rozpieszcza ale jedno ciekawe spotkanie przed nami. Pojedynek Wegierki Grety Arn zajmujacej 76 miejsce w rankingu WTA i wyzej o 10 pozycji sklasyfikowanej Chorwatki Petry Martic. Obie tenisistki do tej pory spotkaly sie ze soba tylko raz. Mialo to miejsce w Warszawie w 2010 roku a gora wtedy, w trzech setach, okazala sie Wegierka (7-5 6-7 6-3). Coprawda mecz ten odbyl sie na nawierzchni ziemnej ale Arn pokazala juz w tym roku, ze twarda nawierzchnia tez nie jest jej obca. Martic w 2012 roku probowala swoich sil jedynie na AO zreszta z mizernym skutkiem, polegajac juz w pierwszej rundzie reprezentantce Tajwanu Chang (0-2). Arn jak do tej pory regularnie stara sie wystepowac w turniejach z cyklu WTA. Jej rezultaty nie powalaja na kolana ale warto odnotowac, ze w Australian Open doszla az do trzeciej rundy a w niej ulegla dopiero Serenie Williams (0-2). Napewno liczba rozegranych meczy w tym roku bedzie atutem Wegierki w dzisiejszym pojedynku. Nalezy wspomniec tez, ze Arn powinna juz dobrze poznac specyfike kortow w Paryzu, bowiem rozegrala juz tutaj trzysetowy mecz eliminacyjny.

Awatar użytkownika
wojtek10611
Posty: 1651
Rejestracja: 15-05-2010, 14:49

Post autor: wojtek10611 » 07-02-2012, 14:37

waco_TSP pisze:Arn G. - Martic P.
Typ: 1
Kurs: 1,56
:pinna:

Czas rozpoczac kobiece zmagania na kortach w Paryzu. Dzisiejsza oferta jak widac nie za bardzo nas rozpieszcza ale jedno ciekawe spotkanie przed nami. Pojedynek Wegierki Grety Arn zajmujacej 76 miejsce w rankingu WTA i wyzej o 10 pozycji sklasyfikowanej Chorwatki Petry Martic. Obie tenisistki do tej pory spotkaly sie ze soba tylko raz. Mialo to miejsce w Warszawie w 2010 roku a gora wtedy, w trzech setach, okazala sie Wegierka (7-5 6-7 6-3). Coprawda mecz ten odbyl sie na nawierzchni ziemnej ale Arn pokazala juz w tym roku, ze twarda nawierzchnia tez nie jest jej obca. Martic w 2012 roku probowala swoich sil jedynie na AO zreszta z mizernym skutkiem, polegajac juz w pierwszej rundzie reprezentantce Tajwanu Chang (0-2). Arn jak do tej pory regularnie stara sie wystepowac w turniejach z cyklu WTA. Jej rezultaty nie powalaja na kolana ale warto odnotowac, ze w Australian Open doszla az do trzeciej rundy a w niej ulegla dopiero Serenie Williams (0-2). Napewno liczba rozegranych meczy w tym roku bedzie atutem Wegierki w dzisiejszym pojedynku. Nalezy wspomniec tez, ze Arn powinna juz dobrze poznac specyfike kortow w Paryzu, bowiem rozegrala juz tutaj trzysetowy mecz eliminacyjny.
Jak się ktoś nie zna to niech lepiej nie pisze. Arn z Martic spotkały się 2 razy wcześniej w 2007 roku i to Martic wtedy wygrała. I jeszcze jedno Arn rozegrała 3 mecze eliminacyjne a nie 1.

Mecz: Martic Petra - Arn Greta
typ: Martic +3 gemy
kurs: 2.05
buk: :pinna:

Arn to już wiekowa zawodniczka. W tym roku stuknie jej 33 wiosny i cóż, powoli czas odchodzić na emeryturę chyba. Martic, to młoda Chorwatka, która krok po kroku pnie się coraz wyżej w rankingu. Różnica wieku jedyne 12 lat, jak dla mnie przepaść w kontekście kondycyjnym. Oprócz tego, Martic pierwszy mecz który zagra w Paryżu to właśnie ten mecz z Arn. Węgierka natomiast nie miała tak łatwo. 3 mecze kwalifikacyjne do tego aż 2 razy po 3 sety. Jak dla 33 latki taki wysiłek to na pewno nie mało. Jakby tego było mało te 3 setówki to mecze z zawodniczkami z 400+ i 200+ rankingu. Nic dobrego to nie wróży jak na moje. h2h obu zawodniczek to 1:1 a nie 0:1 jak pisał kolega. Spotkały się w Warszawie w 2010 roku tu się zgadza ale i w 2007 roku w Zagrzebiu był to turniej ITF i pewnie dlatego, kolega się pomylił i nie uwzględnił go w analiz bo korzystał z mało dokładnych statystyk (na przyszłość tennisexplore.com). Oba mecze to ciężki bój 3 setowy. Jednak dziś na over bym się nie napalał. Liczę na wygraną i to bardzo gładką Martic. Może i Arn ma doświadczenie, ale zmęczenie przy tak wiekowej zawodniczce na pewno będzie dawało się we znaki, a młoda Chorwatka nie odpuści łatwo. Gram handi na wszelki wypadek, ale myślę, że warte zaryzykowania jest czysta wygrana Chorwatki bo kurs kusi.

Awatar użytkownika
waco_TSP
Posty: 265
Rejestracja: 01-03-2009, 16:45

Post autor: waco_TSP » 07-02-2012, 15:26

wojtek10611 pisze:Jak się ktoś nie zna to niech lepiej nie pisze. Arn z Martic spotkały się 2 razy wcześniej w 2007 roku i to Martic wtedy wygrała. I jeszcze jedno Arn rozegrała 3 mecze eliminacyjne a nie 1.
1. O tym czy ktos sie zna czy nie przekonamy sie po zakonczonym meczu.
2. Ok spotkaly sie dwa razy ale jak sam napisales byl to turniej rangi ITF a tam duzo zawodniczek gralo ze soba wiele razy wiec turnieje tej rangi niewiele nam powiedza zwlaszcza ze graly 5 lat temu.
3. Odnosnie kwalifikacji tez moglbym sie przyczepic. Otoz napisalem w ostatnim zdaniu:
bowiem rozegrala juz tutaj trzysetowy mecz eliminacyjny.
Wszystko co zacytowalem jest tutaj prawda. Nigdzie nie napisalem ze byl to tylko jeden mecz. Ponadto kontekst tej informacji tyczyl sie znajomosci kortu przez Wegierke.

Podsumowujac kazdy mecz mozna analizowac na wiele roznych sposobow i podawac w nim informacje pasujace do danej analizy. Ty podales takie jakie dla Ciebie byly istotne do Twojej analizy a ja takie jakie byly istotne do mojej.
Pozdro i bez niepotrzebnej spiny :)

Mrtzl20
Posty: 755
Rejestracja: 28-01-2012, 11:31

Post autor: Mrtzl20 » 07-02-2012, 15:52

Julie Goerges - Sahar Peer
Typ: 2:0 @ 1,75
Stawka: 4/10 | expekt-brak-polskiej-licencji!

Dziś zaczynamy turniej w Paryżu. Na dziś znalazłem fajny typ, a więc wygrana Goergs 2-0 nad Peer. Zacznę może od Niemki. Po pierwsze dysponuje lepszymi warunkami fizycznymi, potrafi dobrze przymierzyć, ale też użyć siły. Gra mądrze, nie "wali" na siłę gdy widzi, że nie idzie. Natomiast gra Peer nie imponuje, potrafi przegrać z najgorszymi, ale też może powalczyć z najlepszymi. Ciężko ją wyczuć, ale sądzę, że dziś sobie długo nie pogra. Goerges ostatnio nie gra tak źle i jest w tym meczu murowaną faworytką, czy 2:0? - zobaczymy :)

Mrtzl20
Posty: 755
Rejestracja: 28-01-2012, 11:31

Post autor: Mrtzl20 » 07-02-2012, 17:48

Julie Goerges - Sahar Peer
Typ: 2:0 @ 1,75
Stawka: 4/10 | expekt-brak-polskiej-licencji!


Dziś zaczynamy turniej w Paryżu. Na dziś znalazłem fajny typ, a więc wygrana Goergs 2-0 nad Peer. Zacznę może od Niemki. Po pierwsze dysponuje lepszymi warunkami fizycznymi, potrafi dobrze przymierzyć, ale też użyć siły. Gra mądrze, nie "wali" na siłę gdy widzi, że nie idzie. Natomiast gra Peer nie imponuje, potrafi przegrać z najgorszymi, ale też może powalczyć z najlepszymi. Ciężko ją wyczuć, ale sądzę, że dziś sobie długo nie pogra. Goerges ostatnio nie gra tak źle i jest w tym meczu murowaną faworytką, czy 2:0? - zobaczymy
:plus: 6:1, 6:3

Mrtzl20
Posty: 755
Rejestracja: 28-01-2012, 11:31

Post autor: Mrtzl20 » 07-02-2012, 18:12

waco_TSP pisze:Arn G. - Martic P.
Typ: 1
Kurs: 1,56
Jak dla mnie jest to typ wielce prawdopodobny. Zgadzam się z Tobą waco_TSP. Wojtek pewnie sugeruje się tym, że Arn grała w kwalifikacjach, ale co z tego? Rozegrała 3 mecze, ale na poziomie kwalifikacji te mecze nie są tak zacięte jak Ci się wydaje. Martić gra słabo ostatnio nic nie pokazuje, znacznie osłabił jej się serwis, widziałem jej 1 mecz i to nie był ten sam serwis co chociaż rok temu. Co z tego, że Greta ma 33 lata? Jak się czuje na siłach to gra, ma chęć i to jest ważniejsze, wystarczy popatrzeć na Date Krumm. Typ według mnie pewny i pobieram :)

Arn - Martić 1 @ 1,59
4/10 pinnacle-brak-polskiej-licencji!

Awatar użytkownika
wojtek10611
Posty: 1651
Rejestracja: 15-05-2010, 14:49

Post autor: wojtek10611 » 07-02-2012, 22:27

Mecz: Martic Petra - Arn Greta
typ: Martic +3 gemy
kurs: 2.05
buk:
Dziękuję za uwagę, łatwiutkie 2:0 kto zaryzykował na wygraną czystą jak i ja to niech się cieszy. :)

Awatar użytkownika
waco_TSP
Posty: 265
Rejestracja: 01-03-2009, 16:45

Post autor: waco_TSP » 07-02-2012, 22:42

Arn G. - Martic P.
Typ: 1
Kurs: 1,56
:pinna:

Czas rozpoczac kobiece zmagania na kortach w Paryzu. Dzisiejsza oferta jak widac nie za bardzo nas rozpieszcza ale jedno ciekawe spotkanie przed nami. Pojedynek Wegierki Grety Arn zajmujacej 76 miejsce w rankingu WTA i wyzej o 10 pozycji sklasyfikowanej Chorwatki Petry Martic. Obie tenisistki do tej pory spotkaly sie ze soba tylko raz. Mialo to miejsce w Warszawie w 2010 roku a gora wtedy, w trzech setach, okazala sie Wegierka (7-5 6-7 6-3). Coprawda mecz ten odbyl sie na nawierzchni ziemnej ale Arn pokazala juz w tym roku, ze twarda nawierzchnia tez nie jest jej obca. Martic w 2012 roku probowala swoich sil jedynie na AO zreszta z mizernym skutkiem, polegajac juz w pierwszej rundzie reprezentantce Tajwanu Chang (0-2). Arn jak do tej pory regularnie stara sie wystepowac w turniejach z cyklu WTA. Jej rezultaty nie powalaja na kolana ale warto odnotowac, ze w Australian Open doszla az do trzeciej rundy a w niej ulegla dopiero Serenie Williams (0-2). Napewno liczba rozegranych meczy w tym roku bedzie atutem Wegierki w dzisiejszym pojedynku. Nalezy wspomniec tez, ze Arn powinna juz dobrze poznac specyfike kortow w Paryzu, bowiem rozegrala juz tutaj trzysetowy mecz eliminacyjny.
:minus: 0-2

Typ niestety nie trafiony, lecz moim niepisanym obowiazkiem jest przyznanie racji uzytkownikowi wojtek10611 co do slusznosci jego analizy dotyczacej tego meczu, co niniejszym czynie.

Mrtzl20
Posty: 755
Rejestracja: 28-01-2012, 11:31

Post autor: Mrtzl20 » 08-02-2012, 10:32

Barrois - Mattek-Sands
Typ i kurs: Mattek-Sands @ 1,75
Stawka: 3/10 | expekt-brak-polskiej-licencji!



Dziś ruszamy od rana z tenisem, więc już przed nami pierwszy typ. Bethanie Mattek Sands przeszła przez 3 rundy kwalifikacji, ale dla tej zawodniczki to nic złego, wczoraj odpoczęła, więc w dzisiejszym meczu nie będzie to miało skutków. Wiemy jak potrafi grać, silne uderzenie bez kalkulacji. Natomiast Barrois nie lubi grać z takimi przeciwniczkami, ona prezentuje raczej spokojny tenis, bardziej urozmaicony. Kristina bardziej preferuje mączkę, a silne uderzenia Mattek na tej szybkiej nawierzchni nie będą jej ułatwiać życia. Sądzę, że dziś spokojnie Bethanie zamelduje się w 2 rundzie.

Mrtzl20
Posty: 755
Rejestracja: 28-01-2012, 11:31

Post autor: Mrtzl20 » 08-02-2012, 10:48

Kirilenko(-1,5s) - Rodionova
Typ i kurs: 2 @ 1,83
Stawka: 3j | pinnacle-brak-polskiej-licencji!



Z rańca kolejna analiza z tenisa. Maria Kirilenko ostatnii czasu gra bardzo przeciętnie, niby gra w turniejach, przechodzi kolejne rywalki, ale to nie ta sama Maria co chociaż rok temu. Gra nie pewnie, momentami jej gra wygląda jakby się bała, że trafi. Wczoraj męczyła się bardzo z Dellacqua, przegrała nawet seta co nie wróżyło zbyt dobrze. Dziś jej rywalką będzie Australijka pochodzenia Rosyjskiego, która potrafi solidnie dołożyć mocy w piłeczkę i będzie to bardziej wymagający rywal dla Kirilenko niż wczoraj. Myślę, że Rodionovą stać na ugranie chociażby seta, choć całkowitych szans na zwycięstwo z lekko podmęczoną Marią jej nie odbieram. Zanosi się na ciekawy pojedynek.

Awatar użytkownika
wojtek10611
Posty: 1651
Rejestracja: 15-05-2010, 14:49

Post autor: wojtek10611 » 08-02-2012, 12:23

Mecz: Lepchenko Varvara - McHale Christina
typ: 2
kurs: 1.56
buk: :pinna:

Kolejny mecz na dziś z turnieju Pań a konkretniej pojedynek dwóch Amerykanek. Choć po nazwisku pierwszej może niewiele wskazuje, że jest ona reprezentantką Stanów Zjednoczonych to jednak Varvara Lepchenko od 2007 reprezentuje właśnie ten kraj, albowiem w latach 2001-2006 była reprezentantką Uzbekistanu. Na przeciw niej dziś wystąpi jednak z najlepszych zawodniczek młodego pokolenia czyli Christina McHale. Mecz po meczu, turniej po turnieju i krok po kroku ta zawodniczka pnie się coraz wyżej w rankingu a warto dodać że ma dopiero 20 lat a już wskoczyła do pierwszej 50 i zajmuje obecnie 38 miejsce. Jeśli będzie radziła Sobie tak dalej to na koniec tegorocznego sezonu wróżę jej miejsce w pierwszej 20. H2h obu Pań niby na korzyść Lepchenko ale no własnie jest to słynne ale. 2 mecze wygrane na 2 rozegrane lecz było to odpowiednio w 2010 i 2009 roku. 2 lata temu McHale cóż wchodziła dopiero na scenę profesjonalnego tenisa i co się dziwić, że przegrała ze starszą o 6 lat zawodniczką. Dziś jednak to ona jest górą i faworytką dla mnie i również dla buków. Kursy i tak jak dla mnie ciut wyższe niż się spodziewałem. Po bardzo dobrej grze w AO McHale prezentuje się naprawdę nieźle. Trzecia runda osiągnięta w Australii i porażka z Jankovic to nie powód do wstydu bo Serbka wróciła już prawie do swojej optymalnej formy. Lepchenko natomiast AO zakończyła już w 1 rundzie a nie miała też łatwiej drabinki bo na "dzień dobry" spotkała się z Hantuchova. Zdołała jej urwać seta i to by było na tyle. Co ciekawe Lepchenko przegrała swój mecz w 3 rundzie kwalifikacji w Paryżu ale chyba musiała wskoczyć do turnieju bo jakieś zawodniczki się wycofały. Kursy bardzo kuszące i nic tylko grać.

Mrtzl20
Posty: 755
Rejestracja: 28-01-2012, 11:31

Post autor: Mrtzl20 » 08-02-2012, 12:34

Klara Zakopalova - Alize Cornet
Typ i kurs: over 20,5g @ 1,80
Stawka: 3/10 | bwin-brak-polskiej-licencji!



Na południe znalazłem ciekawy typ, a mianowicie over gemowy. Panie Zakopalova i Cornet nie forsują za bardzo tempa, nie grają nie wiadomo jak mocno, wolą "pocudować" na korcie. Faworytką jest Czeszka, potrafi lepiej urozmaicić grę, jak pisałem lubi grać technicznie, ale i siłowe rozwiązania nie są jej obce. Obie serwis mają średni, więc przełamania pewnie będą występować i może być sporo gemów. Normalnie stawiałbym na Czeszkę, ale za Cornet przemawia to, że gra u siebie, a wszyscy wiemy, że Francuscy kibice potrafią unieść swoje tenisistki. Mam nadzieję, że panie dadzą siebie wszystko i zobaczymy długi mecz :D

Awatar użytkownika
wojtek10611
Posty: 1651
Rejestracja: 15-05-2010, 14:49

Post autor: wojtek10611 » 08-02-2012, 12:36

Mecz: Parmentier Pauline - Medina Garrigues Anabel
typ: 2
kurs: 1.68
buk: :pinna:

Kolejny mecz na dzień dzisiejszy. Tym Razem spotkanie pomiędzy Francuską Pauline Parmentier a Hiszpanką Anabel Medina Garrigues. Znowu wydaje mi się, że bukmacherzy ostro przesadzili z kursami, no ale cóż jak dają to brać jak walą to uciekać. W tym wypadku mamy to pierwsze, bo ten mecz biorę w ciemno. Obie zawodniczki preferują raczej clay, choć z racji większego doświadczenia Hiszpanka na hardzie zagrała więcej spotkań i to prawie dwa razy więcej niż Francuska. Na pewno więc ma większe doświadczenie na tej nawierzchni i to już daje jej jakąś przewagę. Co do ich tegorocznych wyników to jak na zawodniczki na clayu w Australian Open poradziły Sobie jednak przeciętnie a druga chyba może być zadowolona ze swoich wyników. Co do Parmentier to przez pierwszą rundę przebrnęła choć nie bez kłopotów bo po 3 setowym boju z Kudryavtseva natomiast w drugiej rundzie poległa już z Niculescu ale również łatwo nie odpuściła bo także zagrała 3 sety. Co do Hiszpanki to ona doszła do 3 rundy, pokonując po drodze gładko Birnerova i Govortsova i uległa w 3 rundzie Li, kreczując w tamtym meczu. Obie zawodniczki już w tym turnieju w Paryżu brały udział. Znaczy brały to może za dużo powiedziane, bo Francuska nigdy nie weszła do fazy zasadniczej, jedynie w 2006 roku grała w kwalifikacjach a Hiszpanka 5 lat temu było w R16 natomiast ostatnie lata kiedy tu występowała czyli rok 2008 i 2009 kończyła już po 1 rundzie. Także wielkich osiągnięć obie tutaj nie mają jednak próbowały już sił tutaj i znają na pewno te korty, tym bardziej Parmentier, w której to ojczyźnie odbywa się ten turniej. No i właśnie to jest jedyny atut dzisiejszej przeciwniczki Hiszpanki. Publiczność i własny kraj. Jak dla mnie to za mało by pokonać doświadczoną Hiszpankę, a bukmacherzy znowu pofolgowali z kursami więc kuć żelazo póki gorące.

Mrtzl20
Posty: 755
Rejestracja: 28-01-2012, 11:31

Post autor: Mrtzl20 » 08-02-2012, 12:41

Barrois - Mattek-Sands
Typ i kurs: Mattek-Sands @ 1,75
Stawka: 3/10 | expekt-brak-polskiej-licencji!




Dziś ruszamy od rana z tenisem, więc już przed nami pierwszy typ. Bethanie Mattek Sands przeszła przez 3 rundy kwalifikacji, ale dla tej zawodniczki to nic złego, wczoraj odpoczęła, więc w dzisiejszym meczu nie będzie to miało skutków. Wiemy jak potrafi grać, silne uderzenie bez kalkulacji. Natomiast Barrois nie lubi grać z takimi przeciwniczkami, ona prezentuje raczej spokojny tenis, bardziej urozmaicony. Kristina bardziej preferuje mączkę, a silne uderzenia Mattek na tej szybkiej nawierzchni nie będą jej ułatwiać życia. Sądzę, że dziś spokojnie Bethanie zamelduje się w 2 rundzie.
:plus: 7:6, 6:2

Awatar użytkownika
wojtek10611
Posty: 1651
Rejestracja: 15-05-2010, 14:49

Post autor: wojtek10611 » 08-02-2012, 12:44

Mecz: Sharapova M. (Rus) - Scheepers C. (Rsa)
Typ: Sharapova -1,5
kurs: 1.51
buk: :pinna:

Aż chce się zacytować klasyka: "Co ja pacze?". Bo to już jest prezent jakich w tym świecie mało. Tegoroczna Finalistka Australian Open czyli Maria Sharapova podejmie w turnieju w Paryżu 44 w rankingu reprezentantkę Republiki Południowej Afryki czyli Chanelle Scheepers. Faworytka chyba dla każdego nawet nie znającego się zbytnio na tenisie jest jednak. Rosjanka murowaną kandydatką do wygrania tego meczu to skąd kursy na 1.26+ na jej wygraną ? :O Ktoś zaraz powie przecież 1.26 to mało, ale nie w tenisie. Tutaj kursy na faworytów i to nawet takich z nutą bezpieczeństwa to 1.08-1.10 nie więcej. Dlatego jak tylko zobaczyłem kursy na czystą wygraną, od razu popędziłem po handicap i moim oczom ukazał się piękny kurs 1.50+. Nic tylko grać. Co przemawia za "Szparką" ? Wszystko. Wyniki, doświadczenie, osiągnięcia, styl gry, wszystko. Ciekawostką jest to, że obie zawodniczki nie grały w tym turnieju nigdy. To ich pierwszy raz i chyba dla przeciwniczki Rosjanki szybko się on zakończy. Jeszcze szybki rzut oka na rezultaty Scheepers. Na Australian Open nie poradziła Sobie zbyt dobrze. Odpadła już w 1 rundzie po 3 setowym meczu z Kuznetsova. Po tym spotkaniu zagrała jeden mecz właśnie tutaj w Paryżu (bo ona musiała przechodzić 1 rundę, Sharapova zaczyna od drugiej) i wygrała to spotkanie dość gładko 2:0 z Hercog. Za wiele nie można opisać o tym meczu, bo tu nie ma co się rozdrabniać tylko jedno zdanie wystarczy. Sharapova jest murowaną kandydatką do wygrania tego spotkania a i jedną z faworytek do wygrania turnieju w Paryżu. Cóż takie mecze trzeba kończyć szybko bo i sił musi wystarczyć na jak najdłużej więc 2 sety i to dość szybkie myślę dziś zobaczymy.

Awatar użytkownika
wojtek10611
Posty: 1651
Rejestracja: 15-05-2010, 14:49

Post autor: wojtek10611 » 08-02-2012, 13:01

Mecz: Vinci Roberta - Halep Simona
typ: 1
kurs: 1.56
buk: :pinna:

Jeszcze jeden mecz z WTA na szybkiego bo spotkanie zaczyna się za 35 minut. Pojedynek doświadczonej Włoszki czyli Roberty Vinci oraz młodej Rumunki Simony Halep. Włoszka to już bardzo znana zawodniczka w środowisku tenisowym. Choć bardziej znana z sukcesów deblowych bo w tym sezonie dotarła do finału Australian Open to jednak i singlistką jest dobrą. Co do Halep to bardziej ona jest znana ze skandali (kto się interesuje tenisem to wie o co chodzi O.O :D ), niż z dobrej gry, ale ta zawodniczka ma jeszcze czas bo cała kariera przed nią, wszak ma dopiero 21 lat. Dzisiejszy pojedynek jednak to według mnie pojedynek jednostronny. Vinci jest tutaj faworytką w moim mniemaniu i powinna się uporać z Rumunką w szybkim tempie. Co do wyników ostatnich to obie grały w AO, widać, że Włoszka skupiła się na grze podwójnej i dobrze jej to wyszło. Natomiast w turnieju Singlistek dobrnęła do 2 rundy gdzie przegrała z Zheng natomiast Halep nie wygrała nawet jednego meczu przegrywając już w 1 rundzie z dość mało znaną zawodniczką Argentyny - Ormaechea. Z racji dłużej gry w turnieju deblowym Vinci nie grała żadnych meczów po Australian Open i od razu przyleciała do Paryża na ten turniej, Halep natomiast zdążyła zagrać aż 3 mecze w Fed Cup, wszystkie wygrywając. Rozbieżność wieku aż 8 lat nie sprawiła, że obie zawodniczki kiedykolwiek się spotkały, także jest to ich pierwszy wspólny pojedynek. Myślę, jednak, że Vinci powinna sobie poradzić, z wciąż jeszcze niedoświadczoną Rumunką. Może uda jej się urwać seta, choć myślę, że kilka gemów to wszystko na co będzie ją stać w meczu z Włoszką.

Mrtzl20
Posty: 755
Rejestracja: 28-01-2012, 11:31

Post autor: Mrtzl20 » 08-02-2012, 14:20

Kirilenko(-1,5s) - Rodionova
Typ i kurs: 2 @ 1,83
Stawka: 3j | pinnacle-brak-polskiej-licencji!




Z rańca kolejna analiza z tenisa. Maria Kirilenko ostatnii czasu gra bardzo przeciętnie, niby gra w turniejach, przechodzi kolejne rywalki, ale to nie ta sama Maria co chociaż rok temu. Gra nie pewnie, momentami jej gra wygląda jakby się bała, że trafi. Wczoraj męczyła się bardzo z Dellacqua, przegrała nawet seta co nie wróżyło zbyt dobrze. Dziś jej rywalką będzie Australijka pochodzenia Rosyjskiego, która potrafi solidnie dołożyć mocy w piłeczkę i będzie to bardziej wymagający rywal dla Kirilenko niż wczoraj. Myślę, że Rodionovą stać na ugranie chociażby seta, choć całkowitych szans na zwycięstwo z lekko podmęczoną Marią jej nie odbieram. Zanosi się na ciekawy pojedynek.
:plus: 2:6, 6:3, 7:6

Od stanu 2:5 na 7:6. brawo Maria!

Mrtzl20
Posty: 755
Rejestracja: 28-01-2012, 11:31

Post autor: Mrtzl20 » 08-02-2012, 14:26

Klara Zakopalova - Alize Cornet
Typ i kurs: over 20,5g @ 1,80
Stawka: 3/10 | bwin-brak-polskiej-licencji!



Na południe znalazłem ciekawy typ, a mianowicie over gemowy. Panie Zakopalova i Cornet nie forsują za bardzo tempa, nie grają nie wiadomo jak mocno, wolą "pocudować" na korcie. Faworytką jest Czeszka, potrafi lepiej urozmaicić grę, jak pisałem lubi grać technicznie, ale i siłowe rozwiązania nie są jej obce. Obie serwis mają średni, więc przełamania pewnie będą występować i może być sporo gemów. Normalnie stawiałbym na Czeszkę, ale za Cornet przemawia to, że gra u siebie, a wszyscy wiemy, że Francuscy kibice potrafią unieść swoje tenisistki. Mam nadzieję, że panie dadzą siebie wszystko i zobaczymy długi mecz
:minus: 6:3, 6:1.

Awatar użytkownika
wojtek10611
Posty: 1651
Rejestracja: 15-05-2010, 14:49

Post autor: wojtek10611 » 08-02-2012, 15:01

Mecz: Vinci Roberta - Halep Simona
typ: 1
kurs: 1.56
buk:
:plus: izzi WTA to je to.

Awatar użytkownika
wojtek10611
Posty: 1651
Rejestracja: 15-05-2010, 14:49

Post autor: wojtek10611 » 08-02-2012, 15:15

Mecz: Goerges Julia - Cetkovská Petra
typ: 1
kurs: 1.41
buk: :pinna:

Czekałem, czekałem i się nie doczekałem w pełni. W tym meczu z racji, że to WTA to nie chciałem stawiać po kursie niższym niż 1.50 ale no na typ na 1 seta gdzie kurs byłby kolo 1.60 nie chce mi się czekać z analizą choć za kasę własną własnie taki typ będę stawiał. Jednak tutaj daję typ na wygraną Niemki i nawet jest to bezpieczniejszy typ moim zdaniem, bo wiadomo WTA różne cuda się mogą dziać. Obie zawodniczki spotkały się 5 lat temu na ITF-ie również we Francji ale wtedy to był turniej w Joue-Les-Tours. Górą okazała się Cetkovská jednak Julia nie dała łatwo za wygraną bo wygrała 1 seta i mecz zakończył się w 3 setach na korzyść Czeszki. Jednak nie ma co porównywać tamtego meczu do obecnej dyspozycji obu tenisistek. 5 lat temu Goerges Miała zaledwie 19 lat i dopiero zaczynała grać poważnie w tenisa Cetkovska miała już dużo większe doświadczenie i wygrany set przez Niemkę pokazywał w tamtym czasie, że będzie ona z czasem jedną z lepszych tenisistek nie tylko w Niemczech ale i na Świecie. Obie zawodniczki występowały na AO w tym roku i poradziły Sobie różnie. Co do Julii to chyba może być zadowolona, bo w stosunku do poprzedniego roku poprawiła się o jedną rundę w tym roku było to R16 rok temu porażka w 3 rundzie z Sharapovą, w tym w R16 z Naszą Agnieszką Radwańską. Co do Cetkovskiej to na pewno liczyła na więcej bo zaledwie 2 runda to na pewno nie jej szczyt marzeń choć to i tak lepiej niż rok temu gdzie w ogóle nie przeszła przez kwalifikacje. Obie zawodniczki już zagrały po jednym meczu w Paryżu, obie łatwo wygrały swoje mecze ale to Niemka miała trudniejszą przeciwniczkę jaką jest Peer niż Cetkovska która zmierzyła się z dość słabą Brianti. Co tu dużo mówić, lubię tenis jaki gra Goerges to obok Lisickiej i Petkovic dla mnie jedna z najlepszych Niemieckich tenisistek. Wygrana dziś to chyba pewny typ. Kurs nie powala jak w innych meczach ale dorzucić można do kuponu.

Awatar użytkownika
wojtek10611
Posty: 1651
Rejestracja: 15-05-2010, 14:49

Post autor: wojtek10611 » 08-02-2012, 17:11

Mecz: Parmentier Pauline - Medina Garrigues Anabel
typ: 2
kurs: 1.68
buk:
:minus: WTA :D co jak co ale to chyba ostatni mecz po którym bym się wtopy spodziewał a tak dobrze żarło po 1 secie :O no cóż ale kobity :D
Mecz: Lepchenko Varvara - McHale Christina
typ: 2
kurs: 1.56
buk:
:plus: na spokojnie :)

Awatar użytkownika
wojtek10611
Posty: 1651
Rejestracja: 15-05-2010, 14:49

Post autor: wojtek10611 » 09-02-2012, 11:01

Mecz: Radwanska Urszula - Hantuchova Daniela
typ: Hantuchova -1,5
kurs: 1.55
buk: :pinna:

No to jedziemy z koksem dziś. Wczoraj bardzo ładnie z tenisa 4 na 5 typów siadło aż miło patrzeć dziś liczę na to samo. Na pierwszy ogień trochę nie patriotycznie ale no cóż. Gdy w grę wchodzi kasa odkładamy na bok osobiste niesnaski. Mecz pomiędzy młodszą z sióstr Radwańskich i Danielą Hantuchovą. Obie zawodniczki spotkały się 3 lata temu, jakże by gdzie indziej jak w Polsce. Był to turniej w Warszawie, i cóż Hantuchova zmiotła Radwańską w 2 setach oddając jej niewiele gemów. OD tamtego czasu trochę się zmieniło, Radwańska nabyła doświadczenia, jednak nadal nie jest to zawodniczka tej klasy co jej siostra. Jeszcze długa droga przed nią ale jak wiemy praca czyni cuda. Dziś jednak jest za wcześnie by mówić, że Radwańska jest w stanie pokonać Hantuchovą. Owszem zdarzają się jej czasami wyśmienite mecze jednak to rzadkość. Obie zawodniczki grały na Australian Open, Ula doszła do 2 rundy przegrywając tam z Cirstea natomiast Hantuchova poległa w 3 rundzie lecz z nie byle kim bo samą Clijsters. Jedna runda różnicy, niby niewiele a jednak dużo dla mnie. I teraz wisienka na torcie. Szybkim ruchem rolki przejeżdżamy na górę tematu gdzie napisał disterkuba przybliżenie turniejów i patrzymy na zwyciężczynię tego turnieju w 2011 roku. I wszystko jasne. Hantuchova lubi tu grać, wygrała tutaj w tamtym roku i choć w tym nie jest faworytką to na pewno zajdzie daleko a takie mecze jak ten trzeba wygrywać szybko i spierniczać z kortu by zostawić jak najwięcej sił na następne spotkania. Dwusetówka to wszystko na co stać dziś Radwańską i myślę, nie powinno być problemów z szybkim meczu w wykonaniu Hantuchovej.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

Kopiowanie calosci lub fragmentow bez pisemnej zgody zabronione. Strona jest kierowana do uzytkownikow polskojezycznych zamieszkalych w krajach, w ktorych korzystanie z Serwisu jest zgodne z prawem. Wiadomosci prezentowane w serwisie sa dozwolone wylacznie dla osob podlegajacych jurysdykcjom prawnym, w ktorych uczestnictwo w grach hazardowych online jest legalne. Korzystajac z serwisu, uzytkownik deklaruje wobec administratora, ze uczestnictwo w grach hazardowych online jest w jego jurysdykcji dozwolona i ponosi pelna odpowiedzialnosc za prawdziwosc zlozonego przez siebie oswiadczenia.

Na terytorium polski zaklady wzajemne moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie na urzadzanie zakladow wzajemnych. Zawieranie zakladow u bukmacherow, ktorzy nie posiadaja licencji Ministerstwa Finansow na zawieranie zakladow wzajemnych jest zabronione i grozi konsekwencjami prawnymi. Serwis jest przeznaczony tylko dla osob, ktore ukonczyly 18 lat. Korzystajac z serwisu, uzytkownik potwierdza, ze ma ukonczone 18 lat.Polityka prywatnosci