campo

Od 12 lat placimy aktywnym uzytkownikom! Co tydzien rozdajemy ok 200 pln osobom podajacym swoje typy i piszacym analizy. Dodatkowo kazdy nowy uzytkownik ktory przekroczy 125 postow dostaje minimum 40 PLN GWARANTOWANE. Sprawdz nasz ranking bukmacherow oraz przejrzyj dzial w ktorym prezentujemy najlepsze promocje bukmacherskie. Warto rowniez odwiedzic nasz najwazniejszy temat w ktorym znajdziesz liste odnosnikow do typy na dzis czy jutro. Tylko u nas: Typy bukmacherskie forum to najlepsza strona z typami! Sprawdzone kupony bukmacherskie, konkursy bukmacherskie, konkursy typerskie, analizy bukmacherskie i analizy sportowe! Sprawdz dobre typy naszych ekspertow!

30 PLN bez dezpotu w betsson-brak-polskiej-licencji!

Recenzja betsson-brak-polskiej-licencji!. Opinie o betsson-brak-polskiej-licencji!. Promocje i bonusy w betsson-brak-polskiej-licencji!. Informacje i dyskusje o ofercie bukmachera betsson-brak-polskiej-licencji!.
Regulamin forum
betsson-brak-polskiej-licencji!

betsson-brak-polskiej-licencji! to bardzo doświadczona firma bukmacherska znana większości polskich graczy. Przez lata zbudowali sobie zaufanie, a po ostatniej zmianie wizualnej mają świetną ofertę na bardzo przyjaznej stronie internetowej. W tym dziale na forum znajdziesz profesjonalną recenzję bukmachera betsson-brak-polskiej-licencji!, poczytasz opinie innych użytkowników o betsson-brak-polskiej-licencji!, poznasz wady i zalety firmy betsson-brak-polskiej-licencji! oraz, najważniejsze, przeczytasz szczegółowe opisy promocji i bonusów w betsson-brak-polskiej-licencji!.

Bonus betsson-brak-polskiej-licencji!

Dlaczego warto założyć konto w betsson-brak-polskiej-licencji!? Ponieważ każdy nowy użytkownik otrzyma od nas dodatkowy bonus od depozytu 50% aż do kwoty 100 PLN! Dzięki temu nasze wygrane automatycznie wzrosną o połowę!

Dodatkowo firma betsson-brak-polskiej-licencji! jest jednym z naszych sponsorów. Dlatego co miesiąc możecie bezpłatnie brać udział w naszych konkursach aż o 300 PLN!

Przejdź teraz do odpowiednich tematów i poczytaj opinie o betsson-brak-polskiej-licencji!, recenzję betsson-brak-polskiej-licencji! lub informacje o bonusach w betsson-brak-polskiej-licencji!.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Slodziak
-#Site Admin
-#Site Admin

30 PLN bez dezpotu w betsson-brak-polskiej-licencji!

Post autor: Slodziak » 30-05-2018, 23:38

30 PLN bez depozytu + 150 PLN bez ryzyka w betsson-brak-polskiej-licencji!!

Zapraszamy do skorzystania z naszej najnowszej promocji przygotowanej na Mistrzostwa Świata 2018 w Rosji! Każdy kto nie ma jeszcze konta w betsson-brak-polskiej-licencji! może otrzymać 30 PLN bez depozytu (w formie zakładu bez ryzyka) oraz standardowy bonus powitalny!

Aby zgłosić się po bonusy wystarczy:

1) Otwórz konto w Betssonie - kliknij tutaj!
2) Otrzymaj 30 PLN zupełnie za darmo (w formie zakładu bez ryzyka)!
3) Wpłać 10 PLN lub więcej!
4) Jeśli Twój pierwszy zakład jest przegrany, otrzymasz zwrot stawki w postaci bonusu!

30 PLN będzie przyznane w formie zakładu bez ryzyka. Aby z niego skorzystać, należy wybrać swoje typy i zaznaczyć "wykorzystaj darmowy zakład 30 PLN". Wszystkie wygrane są Wasze, a w razie porażki - nic nie tracicie.

Nie masz konta w betsson-brak-polskiej-licencji!? Zarejestruj się przez nasz banner, rejestracja z niego pozwala zająć lepsze miejsce w naszych konkursach, grać w turniejach pokerowych i brać udział w wyścigach rake:

Ci, którzy nie widzą banera mogą rejestrować się przez TEN LINK TESTOWY
Bo życie to gra

"Slodziak - wspomnień czar" - czyli odwiedź mój blog!

pgd411

Re: 30 PLN bez dezpotu w betsson-brak-polskiej-licencji!

Post autor: pgd411 » 13-06-2018, 11:29

Coś jest nie tak , zarejestrowałem się niby dostałem info że otrzymałem darmowy zakład 30 zł a jak stawiam zakłada to nie pojawia mi się opcja darmowego zakładu w wysokości 30 zł

Awatar użytkownika
Slodziak
-#Site Admin
-#Site Admin

Re: 30 PLN bez dezpotu w betsson-brak-polskiej-licencji!

Post autor: Slodziak » 14-06-2018, 00:44

pgd411 pisze:
13-06-2018, 11:29
Coś jest nie tak , zarejestrowałem się niby dostałem info że otrzymałem darmowy zakład 30 zł a jak stawiam zakłada to nie pojawia mi się opcja darmowego zakładu w wysokości 30 zł
Hej - po wybraniu zdarzeń i kuponu musisz zaznaczyć "wykorzystaj darmowy zakład 30 PLN".
Bo życie to gra

"Slodziak - wspomnień czar" - czyli odwiedź mój blog!

ODPOWIEDZ