Najlepsze bonusy bukmacherskie: Fortuna, Forbet, Totolotek, Lvbet
1. Totolotek
20 pln
bez depozytu +500 PLN
2. LVbet
20 PLN
bez depozytu +1000 PLN
3. Fortuna
20 PLN
bez depozytu +400 PLN
4. Forbet
650 PLN
dodatkowo »
5. Fortuna
110 PLN
dodatkowo +400 PLN

Od 12 lat placimy aktywnym uzytkownikom! Co tydzien rozdajemy ok 200 pln osobom podajacym swoje typy i piszacym analizy. Dodatkowo kazdy nowy uzytkownik ktory przekroczy 125 postow dostaje minimum 40 PLN GWARANTOWANE. Sprawdz nasz ranking bukmacherow oraz przejrzyj dzial w ktorym prezentujemy najlepsze promocje bukmacherskie. Warto rowniez odwiedzic nasz najwazniejszy temat w ktorym znajdziesz liste odnosnikow do typy na dzis czy jutro. Tylko u nas: Typy bukmacherskie forum to najlepsza strona z typami! Sprawdzone kupony bukmacherskie, konkursy bukmacherskie, konkursy typerskie, analizy bukmacherskie i analizy sportowe! Sprawdz dobre typy naszych ekspertow!

300 PLN za darmo w Sekabet-brak-polskiej-licencji!

RecenzjaSekabet. Opinie o Sekabet-brak-polskiej-licencji!. Promocje i bonusy w Sekabet-brak-polskiej-licencji!. Informacje i dyskusje o ofercie bukmachera Sekabet-brak-polskiej-licencji!.
Regulamin forum
Sekabet-brak-polskiej-licencji!

W tym dziale na forum znajdziesz profesjonalną recenzję bukmachera Sekabet-brak-polskiej-licencji!, poczytasz opinie innych użytkowników o Sekabet-brak-polskiej-licencji!, poznasz wady i zalety firmy Sekabet-brak-polskiej-licencji! oraz, najważniejsze, przeczytasz szczegółowe opisy promocji i bonusów w Sekabet-brak-polskiej-licencji!.

Bonus Sekabet-brak-polskiej-licencji!

Jeżeli nie masz jeszcze konta w Sekabet-brak-polskiej-licencji!, to możesz skorzystać z promocji powitalnej.

Przejdź teraz do odpowiednich tematów i poczytaj opinie o Sekabet-brak-polskiej-licencji!
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Slodziak
-#Site Admin
-#Site Admin

300 PLN za darmo w Sekabet-brak-polskiej-licencji!

Post autor: Slodziak » 17-02-2017, 23:26

300 PLN za darmo w Sekabet-brak-polskiej-licencji!!

Nasz baner w Sekabet-brak-polskiej-licencji!. Rejestracja z niego uprawnia do udziału w naszych konkursach i ligach bez dodatkowych warunków:

Obrazek

LINK TEKSTOWY DO Sekabet-brak-polskiej-licencji! DLA TYCH CO NIE WIDZĄ BANERA

Bukmacher Sekabet-brak-polskiej-licencji! to nowa pozycja na rynku zakładów bukmacherskich w Polsce. Oferują oni bardzo interesujący bonus startowy dla wszystkich naszych czytelników. Jest to bonus 100% do kwoty 300 PLN, a więc to co typerzy lubią najbardziej. Zasady są trochę inne niż u konkurencji dlatego koniecznie przeczytajcie poniższy artykuł.
Pełen opis tego bonusu: <b><a rel="nofollow" href="http://www.bukranking.pl/1407,300_pln_z ... l">KLIKNIJ TUTAJ</a></b>

Aby otrzymać bonus w wysokości 300 zł (70 euro) w Sekabet-brak-polskiej-licencji! wystarczy wykonać te oto proste kroki:

1. Załóż konto w Sekabet-brak-polskiej-licencji! korzystając z poniższego banera!
2. Koniecznie podaj prawdziwe dane!
Potwierdź swój adres email.
3. Dokonaj dowolnego depozytu w kwocie minimum 10 euro. Wskazane jest wpłacić 70 EUR.
4. Postaw tę kwotę na cokolwiek z kursem 1,50 lub wyższym.
5. Na Twoim koncie automatycznie znajdzie się 100% więcej. Jeżeli trafiłeś zakład masz bonus >150%, jeżeli nie masz zwrot kosztów!
6. I to wszystko. Możesz obracać i wypłacać!

A jak wygląda sprawa obrotu tym bonusem. Tutaj jest jako tako. Przed możliwością wypłaty bonus+depozyt musimy obrócić sześć razy. Trochę gorzej wygląda sprawa minimalnego kursu w Sekabet-brak-polskiej-licencji!. Wynosi on 2,0. Ale liczą się zakłady akumulowane.

Nasz baner w Sekabet-brak-polskiej-licencji!. Rejestracja z niego uprawnia do udziału w naszych konkursach i ligach bez dodatkowych warunków:

Obrazek

LINK TEKSTOWY DO Sekabet-brak-polskiej-licencji! DLA TYCH CO NIE WIDZĄ BANERA
Ostatnio zmieniony 28-02-2017, 08:45 przez Slodziak, łącznie zmieniany 1 raz.
Bo życie to gra

"Slodziak - wspomnień czar" - czyli odwiedź mój blog!

Awatar użytkownika
Yankes
-#VIP
-#VIP

Post autor: Yankes » 19-02-2017, 13:15

Wczoraj założyłem konto, szybko zweryfikowałem, wpłaciłem 70 Euro i pograłem meczyk hokeja NHL za cała kwotę. Na moim koncie nie pojawiło się niestety 100% więcej. Meczy nietrafiony, ale nie mam także zwrotu kosztów! :roll:
Nie ma pewniaków, są tylko wielcy faworyci

Awatar użytkownika
Yankes
-#VIP
-#VIP

Post autor: Yankes » 19-02-2017, 15:17

Na czacie porozmawiałem z p. Markiem (agent Sekabet-brak-polskiej-licencji!) i takie oto mam info:
1. Bonus powitalny 100% do 70 EUR nie jest dostępny dla graczy z Polski od ponad tygodnia czasu
2. Jest możliwy jedynie Bonus powitalny - cashback, zwrot do 25 EUR za pierwszy przegrany zakład (kwota, którą Sekabet-brak-polskiej-licencji! zwraca (cash back) musi zostać postawiona w ciągu 7 dni od jej otrzymania, trzeba ją obrócić 2x po kursie minimum 1.8)
I teraz mamy pełną jasność w temacie :wink:
Nie ma pewniaków, są tylko wielcy faworyci

Awatar użytkownika
Jax89
-#typermiesiaca
-#typermiesiaca

Post autor: Jax89 » 23-02-2017, 09:44

Słodziak, jako że to nasz sponsor prosiłbym o reakcje i załatwienia sprawy... Nie może być tak że wrzucasz oferte powitalna,a po dwóch dniach Yankes robiąc krok po kroku traci 70 euro bo tej promocji od tygodnia niema dla Polaków.
"Nigdy nie myśl,że Twoja Praca sie nie liczy."

Zmiana nicka.
Było Sznajda -> jest Jax89

Awatar użytkownika
Slodziak
-#Site Admin
-#Site Admin

Post autor: Slodziak » 23-02-2017, 21:23

Jax89 pisze:Słodziak, jako że to nasz sponsor prosiłbym o reakcje i załatwienia sprawy... Nie może być tak że wrzucasz oferte powitalna,a po dwóch dniach Yankes robiąc krok po kroku traci 70 euro bo tej promocji od tygodnia niema dla Polaków.
cube mi nic nie pisał, że zmieniają bonus... ;/
Bo życie to gra

Awatar użytkownika
Slodziak
-#Site Admin
-#Site Admin

Post autor: Slodziak » 05-03-2017, 21:49

promocja niestety zakończona.

Aktualna tutaj: https://www.typybukmacherskie.org/-vt82854.htm#1071823
Bo życie to gra

Awatar użytkownika
Haisenberg
-#elita
-#elita

Re: 300 PLN za darmo w Sekabet-brak-polskiej-licencji!

Post autor: Haisenberg » 17-03-2017, 17:52

Nie wiem jak u was, ale u mnie jak wchodzę na stronę Sekabet-brak-polskiej-licencji! to w przeglądarce mam info że:
"połączenie nie jest bezpieczne
Dane logowania wprowadzone na tej stronie nie są bezpieczne"
Jak na razie wszystkie strony bukmacherskie raczej maja zabezpieczenia.
Zwróciłem uwagę na to dlatego że wpłaciłem dzisiaj minimum 5E poprzez neteller i w historii transakcji wszystko jest potwierdzone jako succes, ale w saldzie konta cały czas zero. Chciałem wyjaśnić na czacie, ale obsługa czatu nie widział moich wpisów. Chciałem wysłać zapytanie bezpośrednio z ich strony, ale też nie mogłem i nie wiem dlaczego.
Dziwne rzeczy się tam dzieją dzisiaj.

Awatar użytkownika
Leszczu
-#elita
-#elita

Post autor: Leszczu » 17-03-2017, 20:30

Przeglądarki teraz po aktualizacjach pokazują czy dane strony szyfrują i chronią dane czy nie, niestety Sekabet-brak-polskiej-licencji! tego nie ma, tak samo Intragme, a to buki z jednej "matki". I teraz pojawia się pytanie czy dane są tam bezpieczne, a są tam przecież nasze, najważniejsze.

Przy okazji Twój komentarz zwrócił moją uwagę na kwestię buka otobet-brak-polskiej-licencji!. Tutaj zacytuję
"Bukmacher otobet-brak-polskiej-licencji! od połowy 2016 roku zaczął stwarzać problemy graczom, w grudniu 2016 zostały wstrzymane wypłaty o czym ostrzegaliśmy. Pod koniec stycznia strona otobet-brak-polskiej-licencji!.com przestała całkowicie działać a typerzy, którzy mają wpłacone pieniądze na swoje konta prawdopodobnie je stracą. Upadek i oszustwo otobet-brak-polskiej-licencji! jest mocnym argumentem aby przy wyborze bukmachera kierować się rankingiem wiarygodności i długoletnią dobrą historią bukmachera.

Przyczyny upadku otobet-brak-polskiej-licencji! nie są na razie znane, nie wiadomo czy oszustwo było z góry zaplanowane czy upadek wynikł z wysokiej konkurencji na rynku zakładów bukmacherskich. Faktem jest, że bukmacher ten zapowiadał się dobrze a niestety upadł w atmosferze oszustwa. Historia otobet-brak-polskiej-licencji! uczy, że gdy nowy bukmacher zaczyna stwarzać pierwsze problemy to trzeba się z niego natychmiast ewakuować.

Read more: http://spryciarz.com/bukmacherzy/otobet-brak-polskiej-licencji!#ixzz4bc41Kqrw"
i patrzę gdzie jest temat o tym buku? Nie ma. Przypadek, czy celowe działanie naszej administracji? To też mnie niepokoi, bo śledzę na bieżąco niektóre działy i w ogóle nie kojarzę żadnej informacji w tej kwestii. Wiedzieliście o tym?

Awatar użytkownika
Leszczu
-#elita
-#elita

Post autor: Leszczu » 17-03-2017, 20:36

*Dobra, jest temat w "Inni bukmacherzy" :P

Awatar użytkownika
Haisenberg
-#elita
-#elita

Post autor: Haisenberg » 18-03-2017, 17:45

Po rozmowie na czacie się okazało że jeśli robię depozyt poprzez neteller to potrzebna jest weryfikacja czyli dowód i rachunek. Na czacie dostałem zapewnienie że dane są bezpieczne, ale ile to zapewnienie jest warte? Tego nie wiem :-)

luks13

Post autor: luks13 » 16-06-2017, 19:28

Aktualne to?

Awatar użytkownika
Slodziak
-#Site Admin
-#Site Admin

Post autor: Slodziak » 16-06-2017, 21:08

nie - zmienili bonus powitalny już
Bo życie to gra

ODPOWIEDZ