Najlepsze bonusy bukmacherskie: Fortuna, Forbet, Unibet, Totolotek, Sekabet, Lsbet, Lvbet
1. LSbet
20 pln
bez depozytu +1000 PLN
2. Totolotek
20 pln
bez depozytu +500 PLN
3. LVbet
20 PLN
bez depozytu +1000 PLN
4. Fortuna
20 PLN
bez depozytu +400 PLN
5. Forbet
650 PLN
dodatkowo »
6. Unibet
200 PLN
bez ryzyka »
7. Sekabet
100 pln
bez ryzyka

Od 10 lat placimy aktywnym uzytkownikom! Co tydzien rozdajemy ok 200 pln osobom podajacym swoje typy i piszacym analizy. Dodatkowo kazdy nowy uzytkownik ktory przekroczy 125 postow dostaje minimum 40 PLN GWARANTOWANE. Sprawdz nasz ranking bukmacherow oraz przejrzyj dzial w ktorym prezentujemy najlepsze promocje bukmacherskie. Warto rowniez odwiedzic nasz najwazniejszy temat w ktorym znajdziesz liste odnosnikow do typy na dzis czy jutro. Tylko u nas: Typy bukmacherskie forum to najlepsza strona z typami! Sprawdzone kupony bukmacherskie, konkursy bukmacherskie, konkursy typerskie, analizy bukmacherskie i analizy sportowe! Sprawdz dobre typy naszych ekspertow!

Atalanta - Juventus

Forum bugmacherskie o lidze włoskiej. Eksperci typują Serie A zupełnie za darmo. Wejdź i przeczytaj profesjonalne analizy i typy spotkań ligi włoskiej.
Regulamin forum
Serie A

Serie A to najwyższa liga piłkarska we Włoszech. Co roku o mistrzostwo Włoch walczą takie zespoły jak AS Roma, Inter Mediolan, AC Milan, czy Juventus Turyn. O króla strzelców walczy tu także Kamil Glik!
Tylko u nas znajdziesz typy bukmacherskie na spotkania ligi włoskiej oraz profesjonalne analizy spotkań Serie A.

Zapraszamy teraz do zapoznania się z poszczególnymi tematami w tym dziale. Przeczytaj terminarze Serie A, opisy odbytych spotkań ligi włoskiej oraz analizy nadchodzących meczów w Serie A.
ODPOWIEDZ
baku193
-#aktywny
-#aktywny

Atalanta - Juventus

Post autor: baku193 » 01-10-2017, 10:36

Dyscyplina Piłka nożna Włochy
Godz: 20:45
Spotkanie Atalanta-Juventus
Typ: Przedział bramek 3-4
Kurs 2.50
Buk Sportingbull
Analiza: Drugie ciekawie zapowiadające się spotkanie po meczu MIilan-Roma , w którym ekipa Atalanty na własnym stadionie podejmowała drużynę Turyńskiego Juventusu., goście pomimo tego że zagrają nie na swoim stadionie są faworytem do zdobycia kompletu punktów, gospodarze na pewno łatwo tego spotkania nie odpuszczą bowiem właśnie gdy grają przed swoją publicznością są zespołem najgroźniejszym, który zdobywa najwięcej ligowych punktów. Atalanta w chwili obecnej ma na swoim koncie 8 ligowych punktów po 6 rozegranych spotkaniach, zanotowała do tej pory po 2 porażki, remisy ,oraz zwycięstwa ich bilans bramkowy to 10 do 8, goście natomiast są liderem z 18 punktami, nie stracili jeszcze ani jednego oczka w tym sezonie , strzelili 18 bramek tracąc zaledwie 3, jest to tylko 0.5 gola stracone na 1 ligowe spotkania, oraz 3 bramki strzelone na mecz tak więc wynik jest bardzo dobry . Juventus nigdy nie miał większych problemów w spotkaniach z zespołem Atalanty w poprzednich 10 spotkaniach wyjazdowych do Bergamo, ekipa Juventusu zanotowała 8 zwycięstw oraz zaledwie 2 podziały punktów, a w spotkaniach tych dwóch ekip padało sporo bramek, liczę na to również w dniu dzisiejszym i myślę że goście zdołają tutaj wygrać, myślę również że pomimo dosyć szczelnej defensywy zespołu przyjezdnych,Atalanta z takim potencjałem ofensywnym będzie w stanie pokonać przynajmniej jeden raz bramkarza przyjezdnych, dlatego stawiam na 0:1 do połowy meczu oraz 1:2 po końcowym gwizdku sędziego.

ODPOWIEDZ