Najlepsze bonusy bukmacherskie: Fortuna, Forbet, Totolotek, Lvbet
1. Totolotek
20 pln
bez depozytu +500 PLN
2. LVbet
20 PLN
bez depozytu +1000 PLN
3. Fortuna
20 PLN
bez depozytu +400 PLN
4. Forbet
650 PLN
dodatkowo »
5. Fortuna
110 PLN
dodatkowo +400 PLN

Od 12 lat placimy aktywnym uzytkownikom! Co tydzien rozdajemy ok 200 pln osobom podajacym swoje typy i piszacym analizy. Dodatkowo kazdy nowy uzytkownik ktory przekroczy 125 postow dostaje minimum 40 PLN GWARANTOWANE. Sprawdz nasz ranking bukmacherow oraz przejrzyj dzial w ktorym prezentujemy najlepsze promocje bukmacherskie. Warto rowniez odwiedzic nasz najwazniejszy temat w ktorym znajdziesz liste odnosnikow do typy na dzis czy jutro. Tylko u nas: Typy bukmacherskie forum to najlepsza strona z typami! Sprawdzone kupony bukmacherskie, konkursy bukmacherskie, konkursy typerskie, analizy bukmacherskie i analizy sportowe! Sprawdz dobre typy naszych ekspertow!

Australia-Honduras

forum.bukmacherskie o meczach międzynarodowych. Typy ekspertów poparte analizami na mecze reprezentacji piłkarskich. Opisy, dyskusja i terminarze meczy i turniejów międzynarodowych. Najlepsze typy bukmacherskie na reprezentacje.
Regulamin forum
Mecze międzynarodowe

Przerw reprezentacyjnych jest coraz mniej, ale ciągle jest to najbardziej elektryzujący kibiców element piłki nożnej. Kolejno eliminacje dużego turnieju i duży turniej. Rok w rok. Kiedy upragniony sukces odniesie reprezentacja Polski?

Tylko u nas znajdziesz typy bukmacherskie na mecze reprezentacji oraz profesjonalne analizy spotkań międzynarodowych w piłce nożnej.

Zapraszamy teraz do zapoznania się z poszczególnymi tematami w tym dziale. Przeczytaj terminarze meczy międzynarodowych, opisy odbytych spotkań reprezentacji Polski oraz analizy nadchodzących meczów kadry.
ODPOWIEDZ
baku193
-#aktywny
-#aktywny

Australia-Honduras

Post autor: baku193 » 14-11-2017, 19:59

Dyscyplina Piłka nożna Kwal mś
Godz: 12:00
Spotkanie Australia-Honduras
Typ: Przedział bramek 2-3
Kurs 2.0
Buk Sportingbull
Analiza: Rewanżowe spotkanie w ramach kwalifikacji do piłkarskich mistrzostw świata , które w przyszłym roku zostaną rozegrane na terenie Rosji. w Pierwszym spotkaniu padł bezbramkowy remis , zespołem lepszym była Australia , ale nie ma co ukrywać, obu ekipom zależało głównie , aby bramki nie stracić niż samemu jes strzelać, tutaj myslę że gospodarze postarają się zagrać bardziej ofensywnie i stworzą sobie kilka dogodnych sytuacji , coś więc powinno wpaść do siatki przyjezdnych, którzy na wyjazdach praktycznie zawsze bramkę tracili, gospodarze natomiast rzadko grając przed własną publicznością bramki nie strzelają , więc liczę iż podobnie będzie tym razem. Australia jest zdecydowanym faworytem do awansu na Mundial , który zostanie rozegrany w Rosji więc myślę że nie zaliczy wpadki jak ekipa Włoch czy Holandii i ich na Mistrzostwach zobaczymy. Mój typ na to spotkanie to wynik 1:0 do przeryw oraz 2:0 po 90 minutach tej rywalizacji, nie liczyłbym tutaj na wiele bramek, myślę również iż goście nie zdobędą gola na tym terenie.

Awatar użytkownika
Technik84
-#aktywny
-#aktywny

Re: Australia-Honduras

Post autor: Technik84 » 15-11-2017, 09:54

Godz: 10:00
Typ: 1
Kurs 1,67
Buk pinnacle-brak-polskiej-licencji!

analiza:
Spotkanie rewanżowe pomiędzy Australia i Hondurasem. W pierwszym spotkaniu padł bezbramkowy remis. Faworytem tego spotkania będzie Australia. Australijczycy cieszą się, że do zdrowia wrócił ich amulet – 37-letni Tim Cahill. Największa gwiazda w pierwszym meczu z Hondurasem siedziała na ławce rezerwowych, ale teraz jest już gotowa do gry.Po tym, co zobaczyłem na boisku w pierwszym spotkaniu, jestem pewny, że stać nas na zwycięstwo – twierdzi Cahill.Honduras prezentuje sie naprawde solidnie, nie przegrali od 6 spotkań. Moim zdaniem gospodarze wykorzystają atut własnego boiska i zakwalifikują sie na MŚ.
:trophy: Mój Typ Dnia -1,3,1,2,2,1,3,1 :trophy:

Awatar użytkownika
Technik84
-#aktywny
-#aktywny

Re: Australia-Honduras

Post autor: Technik84 » 15-11-2017, 12:17

Technik84 pisze:
15-11-2017, 09:54
Godz: 10:00
Typ: 1
Kurs 1,67
Buk pinnacle-brak-polskiej-licencji!-brak-polskiej-licencji!

analiza:
Spotkanie rewanżowe pomiędzy Australia i Hondurasem. W pierwszym spotkaniu padł bezbramkowy remis. Faworytem tego spotkania będzie Australia. Australijczycy cieszą się, że do zdrowia wrócił ich amulet – 37-letni Tim Cahill. Największa gwiazda w pierwszym meczu z Hondurasem siedziała na ławce rezerwowych, ale teraz jest już gotowa do gry.Po tym, co zobaczyłem na boisku w pierwszym spotkaniu, jestem pewny, że stać nas na zwycięstwo – twierdzi Cahill.Honduras prezentuje sie naprawde solidnie, nie przegrali od 6 spotkań. Moim zdaniem gospodarze wykorzystają atut własnego boiska i zakwalifikują sie na MŚ.
3-1 :plus: 8)
:trophy: Mój Typ Dnia -1,3,1,2,2,1,3,1 :trophy:

ODPOWIEDZ