Najlepsze bonusy bukmacherskie: Fortuna, Betfan, Betclic, Etoto, Totolotek, Lvbet
1. Fortuna
20 PLN
bez ryzyka +600 PLN
2. Totolotek
20 pln
bez depozytu +1000 PLN
3. Lvbet
20 pln
bez depozytu +2000 PLN
4. Betclic
550 PLN
cashback
5. Etoto
20 PLN
bez depozytu +1040 PLN
Na terytorium Polski zaklady wzajemne moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie na urzadzanie zakladow wzajemnych. Udzial w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard zwiazany jest z ryzykiem.

Austria

Typy bukmacherskie na wszystkie inne, mniej popularne ligi. Znajdziesz tutaj analizy takich lig, jak liga: czeska, irlandzka, ukraińska, grecka i wiele innych. Kupony bukmacherskie na inne ligi.
Regulamin forum
Inne ligi

Nie znalazłeś interesującej Cię ligi w innym dziale? Zastanawiasz się gdzie jest liga: czeska, irlandzka, ukraińska, grecka i wiele innych? Właśnie tak – w tym dziale.

Tylko u nas znajdziesz typy bukmacherskie na spotkania innych lig piłkarskich oraz profesjonalne analizy spotkań innych lig.

Zapraszamy teraz do zapoznania się z poszczególnymi tematami w tym dziale. Przeczytaj terminarze wszystkich lig mniej popularnych, opisy odbytych spotkań piłkarskich w Grecji, czy Czechach oraz analizy nadchodzących meczów w małych państwach.
Lammpard
Posty: 725
Rejestracja: 07-09-2010, 22:28

Post autor: Lammpard » 19-09-2015, 17:18

AUSTRIA: Tipico Bundesliga
Godzina: 18:30
Spotkanie: SV Scholz Grodig - SV Mattersburg
Typ: Over2,5
Kurs: 1.6
Bukmacher: :rivalo-brak-polskiej-licencji!:

Dzisiaj dojdzie do pojedynku drużyn, które w austriackiej Bundeslidze mają bardzo duże współczynniki bramek. Gospodarze SV Grodig plasują się na 8 miejscu w lidze, a mecze z ich udziałem cieszą się największą ilością bramek w lidze, ich średnia na mecz wynosi 4.1. Goście również nie pozostają w tyle, bo ich średnia bramek w meczu wynosi 3.8. Mecze wyjazdowe z udziałem Mattersburga przynoszą w tym sezonie bardzo dużo bramek, ich wyniki z tego sezonu to: 4:2 z Rapidem, 1:5 z Austrią, 1:3 z Altachem i 1:2 z Admirą. Grodig u siebie zanotował następujące wyniki: 4:1 z Ried, 2:3 z Admirą, 2:2 z Austrią i 2:1 z Altachem. Wyniki wskazują na to, że i w tym meczu zobaczymy sporo bramek, bo drużyny te lubią bramki strzelać i bramki tracić.

PodwajajKase
Posty: 3969
Rejestracja: 22-07-2014, 14:37

Post autor: PodwajajKase » 22-09-2015, 19:20

Spotkanie: Wiener Sportklub AXA - Cashpoint SCR Altach
Typ: 2
Kurs: 1,18

Jeżeli chodzi o to spotkanie. Gospodarze jest to zespół, który te rozgrywki skończy raczej dzisiaj, dlatego że są zespołem grającym dwie klasy niżej. Jeżeli chodzi o ligę jest to przepaść zwłaszcza w takim kraju jak Austria. Goście mają wyjść w dosyć mocnym składzie i myślę, że właśnie to będzie ich kolejnym plusem. W tym dniu już kilka niespodzianek padło w pucharze, więc mam nadzieje że limit się już wyczerpał i Altach naprawdę ma szansę zajść dosyć daleko. A dlatego, że podchodzą do tego spotkania bardzo poważnie myślę, że bezproblemowo wygrają.

PodwajajKase
Posty: 3969
Rejestracja: 22-07-2014, 14:37

Post autor: PodwajajKase » 22-09-2015, 22:18

PodwajajKase pisze:Spotkanie: Wiener Sportklub AXA - Cashpoint SCR Altach
Typ: 2
Kurs: 1,18

Jeżeli chodzi o to spotkanie. Gospodarze jest to zespół, który te rozgrywki skończy raczej dzisiaj, dlatego że są zespołem grającym dwie klasy niżej. Jeżeli chodzi o ligę jest to przepaść zwłaszcza w takim kraju jak Austria. Goście mają wyjść w dosyć mocnym składzie i myślę, że właśnie to będzie ich kolejnym plusem. W tym dniu już kilka niespodzianek padło w pucharze, więc mam nadzieje że limit się już wyczerpał i Altach naprawdę ma szansę zajść dosyć daleko. A dlatego, że podchodzą do tego spotkania bardzo poważnie myślę, że bezproblemowo wygrają.
:dobrze:

Awatar użytkownika
chowirex
Posty: 2274
Rejestracja: 20-02-2015, 16:50

Post autor: chowirex » 25-09-2015, 11:00

AUSTRIA: Erste Liga - Kolejka 11
Innsbruck - FAC Wien
25.09.2015 18:30
Typ: 1
Stawka: 9/10
Kurs: 1.4
:totolotek:

11 kolejka austriackiej Erste Liga i starcie FC Wacker Innsbruck z FAC Wien. Uważam że kurs na drużynę gospodarzy jest dość wysoko zachęcający. Gospodarze rozpoczęli bardzo dobrze sezon i dlatego zajmują pozycję lidera w tabeli z 25 punktami na koncie po aż 8 zwycięstwach 1 remisie i 1 porażce. Ostatnie 5 meczy to seria kolejnych zwycięstw z aż 15 strzelonymi bramkami. Ich dzisiejszy rywal FAC Wien leży na ,,przeciwnym biegunie" na 10 meczów 10 porażek bilans bramkowy 5-24. Kompletnie rozsypana drużyna. Ostatni ich mecz który odbył się w stolicy dwa miesiące temu to istne ,,rozwalcowanie" 5-1 ówczesnych gospodarzy przez przyjezdnych.

Lammpard
Posty: 725
Rejestracja: 07-09-2010, 22:28

Post autor: Lammpard » 25-09-2015, 16:23

Austria - Erste Liga
Spotkanie: St. Polten - Liefering
Typ: 2
Kurs: 3.20
Bukmacher: :rivalo-brak-polskiej-licencji!:

Analiza:
Na dziś wybrałem spotkanie z 2 ligi austriackiej, w której to na gospodarze z St. Polten
zmierzą się z drużyną Liefering. Jest to dość duży kurs jednak postaram się uzasadnić mój wybór. Na początek sytuacja w tabeli i forma, a prezentuje się ona dosyć dobrze u obu drużyn Liefering zajmuje 3 miejsce z dorobkiem 18 punktów, a gospodarze zajmują 4 miejsce z dorobkiem 17 punktów. Liefering wygrał ostatnie 4 mecze w lidze, w tym bardzo ważne spotkanie na stadionie LASK Linz 2:1. St. Polten wygrał 3 ostatnie mecze ligowe jednak z mniej wymagającymi rywalami.
Spotkania H2H - drużyny te mierzyły się w ostatnich 2 sezonach 4-krotnie w St. Polten i trzy razy wygrywała drużyna Liefering.
Ostatnim ważnym aspektem na zagranie za Lieferingiem jest to, że drużyna St. Polten zaledwie 3 dni temu rywalizowała w pucharze Austrii, a drużyna Liefering odpoczywała, więc sądzę, że będą świeżsi i lepiej wypadną na tle ekipy gospodarzy.

Lammpard
Posty: 725
Rejestracja: 07-09-2010, 22:28

Post autor: Lammpard » 25-09-2015, 16:23

AUSTRIA: Liga Regionalna Wschód
Spotkanie: Parndorf - First Vienna
Godzina: 19:00
Typ: U2,5
Kurs: 2.2
Bukmacher: :rivalo-brak-polskiej-licencji!:

Lider przyjeżdża do wicelidera tabeli, to zapowiedź, że mecz będzie dosyć wyrównany. Parndorf traci zaledwie 2 punkty do drużyny First Vienna i nie będzie chciał, aby lider odskoczył im na 5 punktów i aby to zrobić trzeba uzbroić się w cierpliwość i nie robić błędów w defensywie. Co ciekawe ligi austriackie, tym bardziej regionalne słyną z dużej ilości bramek, a mimo to ekipa First V. 3 mecze wyjazdowe z 4 zakończyła dość niskimi wynikami poniżej 2,5 bramek. Również ostatnie 6 meczów pomiędzy tymi zespołami kończyło się underami, więc biorąc pod uwagę obecną dobrą formę obu drużyn toten typ jest bardzo realny do uzyskania.

Awatar użytkownika
Leszczu
Posty: 8038
Rejestracja: 18-04-2014, 09:37

Post autor: Leszczu » 15-10-2015, 08:17

AUSTRIA: Erste Liga
16.10.2015 18:30 Innsbruck - St. Polten
Typ: 1DNB
Stawka: 1/10
Kurs: 1.50/1.46/1.40
:bet365-brak-polskiej-licencji!:/ :rivalo-brak-polskiej-licencji!:/ :totolotek:

13 kolejka rozgrywek. Gospodarze to lider tabeli i najbramkostrzelniejsza drużyna Erste Ligi. Spośród wszystkich dotychczasowych meczy przegrali tylko 1 spotkanie. W pierwszym pojedynku/ rundzie zdecydowanie ograli St. Polten 0:3. Są faworytem bukmacherów (niższe kursy, które w większości buków spadają) i moim do zwycięstwa w tym spotkaniu. Goście grają w tym sezonie dobrze, ale to piłkarze z Innsbrucku prezentują się lepiej od początku rozgrywek, dlatego sądzę, że nie powinni przegrać tego starcia.

:zle: 1:3
Ostatnio zmieniony 16-10-2015, 20:31 przez Leszczu, łącznie zmieniany 1 raz.

PodwajajKase
Posty: 3969
Rejestracja: 22-07-2014, 14:37

Post autor: PodwajajKase » 16-10-2015, 15:08

#69 Spotkanie: SC Austria Lustenau - FAC Team fur Vienna
Typ: 1
Kurs: 1,45


W spotkaniu na zapleczu w Austrii zmierzy się Lustenau, które dzisiaj musi to spotkanie wygrać i odbić się lekko od dna. Z Vienną, która zajmuje ostatnie miejsce w tabeli i zdobyła zaledwie 1 punkt. Gospodarze dysponują lepszym składem i do tego zagrają przed własną publicznością. Vienna ma ogromne problemy kadrowe mają kontuzjowanych kilku kluczowych graczy i widać po ich grze to od samego początku. Na ich nieszczęście kontuzje są długoterminowe i szybko całego składu nie uzbierają. A ten sezon już w tej fazie praktycznie można uznać za stracony dla nich, więc nie myślę że są wstanie powstać i zdobyć choć punkt.

PodwajajKase
Posty: 3969
Rejestracja: 22-07-2014, 14:37

Post autor: PodwajajKase » 17-10-2015, 09:40

PodwajajKase pisze:#69 Spotkanie: SC Austria Lustenau - FAC Team fur Vienna
Typ: 1
Kurs: 1,45

W spotkaniu na zapleczu w Austrii zmierzy się Lustenau, które dzisiaj musi to spotkanie wygrać i odbić się lekko od dna. Z Vienną, która zajmuje ostatnie miejsce w tabeli i zdobyła zaledwie 1 punkt. Gospodarze dysponują lepszym składem i do tego zagrają przed własną publicznością. Vienna ma ogromne problemy kadrowe mają kontuzjowanych kilku kluczowych graczy i widać po ich grze to od samego początku. Na ich nieszczęście kontuzje są długoterminowe i szybko całego składu nie uzbierają. A ten sezon już w tej fazie praktycznie można uznać za stracony dla nich, więc nie myślę że są wstanie powstać i zdobyć choć punkt.
1:0 :dobrze: ale ciężki mecz :P

Awatar użytkownika
Leszczu
Posty: 8038
Rejestracja: 18-04-2014, 09:37

Post autor: Leszczu » 19-10-2015, 20:47

AUSTRIA: Erste Liga
20.10.2015 18:30 FAC Wien - A. Salzburg
Typ: Over 2.5
Stawka: 1/10
Kurs: 1.75
:rivalo-brak-polskiej-licencji!:/ :totolotek:

14 kolejka rozgrywek. W tym meczu spotykają się 2 najsłabsze drużyny zaplecza Bundesligi i o ile możemy powiedzieć o gościach, że są, to już o gospodarzach takich "pochlebnych" słów wypowiadać się nie powinno ^^. W 13 spotkaniach ugrali zaledwie 1 punkt, na ironie z liderem tabeli :o Jeśli chodzi zaś o bramki, to oba zespoły zaliczyły do tej pory po 7 pojedynków overowych. Przyjezdni zdobyli 20 goli tracąc 27, co daje średnio 3,62 bramki na starcie tej ekipy. Piłkarze FAC strzeli tylko 7 gili, a stracili najwięcej spośród innych klubów - 29 - średnia na 1 mecz tej drużyny wynosi 2,77 bramki. Dodatkowo wszystkie dotychczasowe spotkania obu drużyn kończyły się wynikiem co najmniej 3 bramkowym. Idąc za statystykami sądzę, że i w tym pojedynku powinniśmy zobaczyć kilka goli.

:dobrze: 2:2
Ostatnio zmieniony 20-10-2015, 20:36 przez Leszczu, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
zduluuu
-#aktywny
-#aktywny
Posty: 6204
Rejestracja: 27-08-2012, 21:15

Post autor: zduluuu » 20-10-2015, 17:40

Lafnitz - Annabichler
Liga: Austria
Godzina: 19:00
Typ: Over 2,5
Kurs: 1,45 :bet365-brak-polskiej-licencji!: Stawka: 8/10

Obie drużyny a zarazem podobnie jak cała liga prezentują się bardzo dobrze pod kątem goli. Drużyna gospodarzy aktualnie ma średnią 4,2 gola na mecz a gości równe 3.0. Uważam, że drużyna Lafnitz ma dziś spore szanse na zdobywanie goli. Pod tym względem stoją zdecydowanie lepiej od drużyny Annabichler. Obie natomiast kiepsko bronią własnej bramki co właśnie przenosi się na gole. W ligowej tabeli obie druzyny bardzo nisko a pomiędzy nimi jest niewielka różnica punktów bo zaledwie dwa. W ostatniej ligowej kolejce obie drużyny przegrały. Gospodarze stracili trzy gole zaś goście sześć. Szykuję się spotkanie na wyniszczenie, takie moje zdanie.
There is only one way to become champion! Never fu**ing lose !

Awatar użytkownika
Leszczu
Posty: 8038
Rejestracja: 18-04-2014, 09:37

Post autor: Leszczu » 22-10-2015, 20:20

AUSTRIA: Liga Regionalna Wschód
23.10.2015 19:30 Schwechat - Neusiedl
Typ: Over 2.5
Stawka: 1/10
Kurs: 1.67
:bet365-brak-polskiej-licencji!:

13 kolejka rozgrywek. Ten mecz to pojedynek drużyn z dołu tabeli ligowej. Gospodarze to 16-sty, ostatni zespół, a goście plasują się na miejscu 12-nastym. 3/4 spotkań Schwechat tych rozgrywek jak dotąd było overowych. Ekipa ta zdobyła 12 goli tracąc 27, co daje średnią 3,25 bramki na 1 starcie. U Neusiedl mecze nie wyglądają tak overowo jak u ich przeciwników, ale brakuje niewiele. Dodatkowo ostatnie spotkania obu klubów kończyły się wynikiem co najmniej 3 bramkowym. Sięgając troszkę dalej w przeszłość mogliśmy być świadkami nawet 6 goli w 1 pojedynku. Idąc tym tropem sądzę, że i w tym starciu powinniśmy zobaczyć kilka bramek.

:dobrze: 4:0

Awatar użytkownika
Leszczu
Posty: 8038
Rejestracja: 18-04-2014, 09:37

Post autor: Leszczu » 29-10-2015, 19:49

AUSTRIA: Liga Regionalna Central
30.10.2015 19:00 Pasching - Kalsdorf
Typ: Over 2.5
Stawka: 1/10
Kurs: 1.55
:bet365-brak-polskiej-licencji!:

15 kolejka rozgrywek. W tym meczu spotykają się sąsiedzi z tabeli ligowej. Gospodarze ze swoich dotychczasowych 14 spotkań zaliczyli aż 10 overowych. Piłkarze tego zespołu strzelili 28 goli tracąc 23, co daje średnio 3,64 bramki na 1 spotkanie. Goście zakończyli 8 pojedynków gdzie padły co najmniej 3 gole. Kalsdorf zdobyło 22 bramki, a do swojej siatki pozwoliło wpakować piłkę 21-krotnie. Średnia dla tej ekipy wynosi zatem 3,07 gole na 1 starcie. Historia bezpośrednich meczy obu klubów też jest bogata w bramki. Tylko 1 spotkanie kończyło się strzeleniem 2 goli. W pozostałych przypadkach liczba ta była wyższa. W minionym roku byliśmy świadkami pojedynku z 8-śmioma bramkami! W tym starciu również powinniśmy zatem zobaczyć jak bramkarze wyciągają często piłkę z siatki.

:dobrze: 2:1

Awatar użytkownika
Leszczu
Posty: 8038
Rejestracja: 18-04-2014, 09:37

Post autor: Leszczu » 01-11-2015, 13:32

AUSTRIA: Erste Liga
02.11.2015 18:30 Innsbruck - A. Salzburg
Typ: Over 2.5
Stawka: 1/10
Kurs: 1.60/1.55
:rivalo-brak-polskiej-licencji!:/ :totolotek:

Trochę statystyk: Gospodarze jak dotąd zaliczyli 10 z 15 meczy overowych. W sumie w ich spotkaniach spadło 50 goli, co daje średnią 3,33 bramki na 1 pojedynek. 8 z 14 starć gości zakończyło się wynikiem co najmniej 3 bramkowym. Jak dotąd piłkarze Salzburga trafiali do siatki przeciwników 22-krotnie, a ich bramkarz kapitulował 29 razy. Średnia liczba goli jaka padła w tych rozgrywkach w meczach tej ekipy to 3,64. Obie drużyny spotkały się ze sobą jak na razie 1 raz - w sierpniu br. i w pojedynku tym zdobyto w sumie 7 bramek! Mając na uwadze powyższe sądzę, że i w tym starciu powinniśmy zobaczyć kilka goli.

:zle: 1:1

PodwajajKase
Posty: 3969
Rejestracja: 22-07-2014, 14:37

Post autor: PodwajajKase » 12-12-2015, 11:21

#56 FK Austria Wiedeń - Cashpoint
Typ: 1
Kurs: 1,67

Kolejnym meczem, który dzisiaj opiszę jest spotkanie ligi Austryjackiej. Zmierzą się w nim ekipy Austrii Wiedeń i Altach. Gospodarze to lider ligi, a zmierzy się z niżej notowanym zespołem, który w tym sezonie na cel obiera sobie utrzymanie w lidze. Gospodarze ostatnio przegrali mecz i trochę rywale się do nich zbliżyli. Dzisiaj nie będzie możliwości na stratę choćby punktu bo chcą wygrać w końcu mistrzostwo. Do składu wraca dwóch podstawowych zawodników. Austria u siebie wygrywa niemalże każde spotkanie a Altach. Goście na wyjazdach mają bilans 2-1-7. Myślę, że warto wejść w to spotkanie i zainwestować trochę gotówki.

PodwajajKase
Posty: 3969
Rejestracja: 22-07-2014, 14:37

Post autor: PodwajajKase » 12-12-2015, 23:16

PodwajajKase pisze:#56 FK Austria Wiedeń - Cashpoint
Typ: 1
Kurs: 1,67

Kolejnym meczem, który dzisiaj opiszę jest spotkanie ligi Austryjackiej. Zmierzą się w nim ekipy Austrii Wiedeń i Altach. Gospodarze to lider ligi, a zmierzy się z niżej notowanym zespołem, który w tym sezonie na cel obiera sobie utrzymanie w lidze. Gospodarze ostatnio przegrali mecz i trochę rywale się do nich zbliżyli. Dzisiaj nie będzie możliwości na stratę choćby punktu bo chcą wygrać w końcu mistrzostwo. Do składu wraca dwóch podstawowych zawodników. Austria u siebie wygrywa niemalże każde spotkanie a Altach. Goście na wyjazdach mają bilans 2-1-7. Myślę, że warto wejść w to spotkanie i zainwestować trochę gotówki.
:zle:

slawgo
Posty: 2108
Rejestracja: 07-08-2009, 10:54

Post autor: slawgo » 26-02-2016, 12:59

AUSTRIA: Erste Liga
26.02.2016 20:30
FAC Wien - Innsbruck
Typ: 2
Stawka: 4/10
Kurs: 1,70
:rivalo-brak-polskiej-licencji!:

Pierwsza wiosenna kolejka drugiej ligi w Austrii. Gospodarze to czerwona latarnia ligi, która już pogodziła się ze spadkiem na niższy poziom (zdobyli tylko 5 punktów w 19 meczach). Goście jesień zakończyli na fotelu lidera i są jedną z czterech drużyn, które będą walczyć o awans do ekstraklasy. Innsbruck w tej lidze jest najlepiej grającą ekipą na obcych boiskach, w 9 meczach zdobyli 24 punkty (8 zwycięstw i tylko jedna porażka). W pierwszym meczu tych zespołów nieoczekiwanie mieliśmy remis, to powinno zmotywować drużynę gości do wygrania tego spotkania. Nie widzę tu innej możliwości niż zwycięstwo gości.

slawgo
Posty: 2108
Rejestracja: 07-08-2009, 10:54

Post autor: slawgo » 27-02-2016, 12:50

AUSTRIA: Erste Liga
26.02.2016 20:30
FAC Wien - Innsbruck
Typ: 2
Stawka: 4/10
Kurs: 1,70
:rivalo-brak-polskiej-licencji!:
:plus: 0:1

PodwajajKase
Posty: 3969
Rejestracja: 22-07-2014, 14:37

Post autor: PodwajajKase » 04-03-2016, 11:08

6#
Spotkanie: Austria Klagenfurt - FAC Vienna
Typ: 1x
Kurs: 1,20
Bukmacher: :rivalo-brak-polskiej-licencji!:

Gospodarze zajmują 6-tą pozycję i podejmują dziś ostatni 10-ty zespół. Jeżeli chodzi o grę Klagenfurt to zdecydowanie lepiej grają u siebie notując bilans 4-4-2. Wienna na wyjeździe gra 1-1-8. Myślę, że ta statystyka już wiele wyjaśnia. W H2H został rozegrany dotychczas jeden mecz i zakończył się on wygraną gospodarzy 1:0. Vienna w tej lidze nie pozostanie jednak na długo bo zdecydowanie ciężko będzie jej osiągnąć rezultat dający utrzymanie w lidze i tym samym spadną do ligi niżej. Gdzie już będą wstanie pokazać lepsze mecze kibicom bo ten poziom ligowy jest zdecydowanie za wysoki 5 punktów w 20 meczach. Totalna katastrofa.

PodwajajKase
Posty: 3969
Rejestracja: 22-07-2014, 14:37

Post autor: PodwajajKase » 05-03-2016, 00:41

PodwajajKase pisze:6#
Spotkanie: Austria Klagenfurt - FAC Vienna
Typ: 1x
Kurs: 1,20
Bukmacher:

Gospodarze zajmują 6-tą pozycję i podejmują dziś ostatni 10-ty zespół. Jeżeli chodzi o grę Klagenfurt to zdecydowanie lepiej grają u siebie notując bilans 4-4-2. Wienna na wyjeździe gra 1-1-8. Myślę, że ta statystyka już wiele wyjaśnia. W H2H został rozegrany dotychczas jeden mecz i zakończył się on wygraną gospodarzy 1:0. Vienna w tej lidze nie pozostanie jednak na długo bo zdecydowanie ciężko będzie jej osiągnąć rezultat dający utrzymanie w lidze i tym samym spadną do ligi niżej. Gdzie już będą wstanie pokazać lepsze mecze kibicom bo ten poziom ligowy jest zdecydowanie za wysoki 5 punktów w 20 meczach. Totalna katastrofa.
:zle:

PodwajajKase
Posty: 3969
Rejestracja: 22-07-2014, 14:37

Post autor: PodwajajKase » 15-03-2016, 15:18

68#
Spotkanie: FC Wacker Innsbruck - FC Liefering
Typ: 1x
Kurs: 1,45
Bukmacher: :rivalo-brak-polskiej-licencji!:

W dzisiejszym spotkaniu na zapleczu ligi zmierzy się 3-ci Innsbruck notujący bilans na własnym obiekcie 3-6-2. Z 5-tym zespołem ligi Liefering, który na wyjazdach spisuje się słabo notując bilans 3-2-6. Gospodarze u siebie praktycznie nie przegrywają, goście na wyjazdach mają problemy. Myślę, że podparty typ bardzo dobrze się sprawdzi w tym wydaniu. W meczach bezpośrednich jeżeli zwrócimy uwagę bywało różnie, ale ostatnio to ekipa gospodarzy kadrowo jest mocniejsza i widać to po ostatnim wygranym meczu. Widać poprawę sytuacji w Wacker i myślę, że jeżeli będzie u nich to postępować dalej w tym kierunku w niedługim czasie powinni awansować ligę wyżej.

PodwajajKase
Posty: 3969
Rejestracja: 22-07-2014, 14:37

Post autor: PodwajajKase » 16-03-2016, 10:29

PodwajajKase pisze:68#
Spotkanie: FC Wacker Innsbruck - FC Liefering
Typ: 1x
Kurs: 1,45
Bukmacher:

W dzisiejszym spotkaniu na zapleczu ligi zmierzy się 3-ci Innsbruck notujący bilans na własnym obiekcie 3-6-2. Z 5-tym zespołem ligi Liefering, który na wyjazdach spisuje się słabo notując bilans 3-2-6. Gospodarze u siebie praktycznie nie przegrywają, goście na wyjazdach mają problemy. Myślę, że podparty typ bardzo dobrze się sprawdzi w tym wydaniu. W meczach bezpośrednich jeżeli zwrócimy uwagę bywało różnie, ale ostatnio to ekipa gospodarzy kadrowo jest mocniejsza i widać to po ostatnim wygranym meczu. Widać poprawę sytuacji w Wacker i myślę, że jeżeli będzie u nich to postępować dalej w tym kierunku w niedługim czasie powinni awansować ligę wyżej.
:zle:

Awatar użytkownika
Leszczu
Posty: 8038
Rejestracja: 18-04-2014, 09:37

Post autor: Leszczu » 17-03-2016, 18:14

AUSTRIA: Erste Liga
18.03.2016 18:30 Liefering - Neustadt
Typ: x2
Stawka: 1/10
Kurs: 2.15
:rivalo-brak-polskiej-licencji!:/ :totolotek:

24 kolejka rozgrywek. Gospodarzom lepiej wiedzie się w tym sezonie - mają na koncie 8 punktów więcej i plasują się 2 pozycje wyżej. Po kursach wystawionych na nich można powiedzieć, że są zdecydowanymi faworytami tego spotkania. Ja myślę, że goście mogą zaskoczyć Liefering. Jak dotąd zawsze ogrywali gospodarzy, choć w najmniejszych rozmiarach, a w ostatnich spotkaniach ligowych prezentują podobną formę. Liefering jest mocne na własnym boisku - 8 zwycięstw przy 3 porażkach, ale i Neustadt przegrało na wyjeździe tylko 4 razy. Nie widzę bardzo dużej przewagi, dlatego uważam, że warto pograć w kierunku przyjezdnych za małą stawkę.

:dobrze: 1:1
Ostatnio zmieniony 18-03-2016, 20:19 przez Leszczu, łącznie zmieniany 1 raz.

PodwajajKase
Posty: 3969
Rejestracja: 22-07-2014, 14:37

Post autor: PodwajajKase » 18-03-2016, 10:55

83#
Spotkanie: Sknv ST. Pölten - Austria Klagenfurt
Typ: 1
Kurs: 1,35
Bukmacher: :rivalo-brak-polskiej-licencji!:

W dzisiejszym spotkaniu stawiam na zespół gospodarzy Polten. Klagenfurt na wyjazdach bilans 2-4-5. Gospodarze sobie świetnie radzą sezon się kończy i muszą wygrywać spotkania zwłaszcza te u siebie jeżeli chcą się cieszyć z awansu do ligi. Na ten moment mają 3 punkty przewagi i nic nie stoi na przeszkodzie by dzisiaj skompletować kolejne 3 punkty. Goście natomiast zajmują ostatnie miejsce, które gwarantuje utrzymanie w lidze, ale są w bezpiecznym położeniu, gdyż mają aż 13 punktów przewagi nad zespołem, który spadnie z ligi. Myślę, że w tym spotkaniu własny stadion i ambicje są zdecydowanie po stronie gospodarzy i wynik meczu nie będzie inny niż ich wygrana.

84#
Spotkanie: FAC Vienna - KSV 1919
Typ: 2
Kurs: 2,40
Bukmacher: :rivalo-brak-polskiej-licencji!:

W kolejnym meczu najsłabszy zespół w lidze Vienna zmierzy się z 7-mym zespołem. Vienna już jest praktycznie pewna spadku, a goście potrzebują kilku punktów 6 może 9 by być pewnym tego, że się utrzymają. Myślę, że pojadą dzisiaj po komplet punktów by faktycznie już oddalić się od tej strefy na dobre. Gospodarze już raczej nie widzą dla siebie ratunku i sceptycznie podchodzą do tego mimo, że ostatnie mecze grają bardzo dobrze. Ale moim zdaniem dzisiaj będzie koniec ich świetnej passy bo zdobycie w ostatnich 3 meczach 7 punktów w pozostałych 20-tu tylko 5. Dziś zostaną sprowadzeni na ziemie i praktycznie bez szans na utrzymanie się na zapleczu pierwszej ligi.

PodwajajKase
Posty: 3969
Rejestracja: 22-07-2014, 14:37

Post autor: PodwajajKase » 19-03-2016, 08:56

PodwajajKase pisze:83#
Spotkanie: Sknv ST. Pölten - Austria Klagenfurt
Typ: 1
Kurs: 1,35
Bukmacher:

W dzisiejszym spotkaniu stawiam na zespół gospodarzy Polten. Klagenfurt na wyjazdach bilans 2-4-5. Gospodarze sobie świetnie radzą sezon się kończy i muszą wygrywać spotkania zwłaszcza te u siebie jeżeli chcą się cieszyć z awansu do ligi. Na ten moment mają 3 punkty przewagi i nic nie stoi na przeszkodzie by dzisiaj skompletować kolejne 3 punkty. Goście natomiast zajmują ostatnie miejsce, które gwarantuje utrzymanie w lidze, ale są w bezpiecznym położeniu, gdyż mają aż 13 punktów przewagi nad zespołem, który spadnie z ligi. Myślę, że w tym spotkaniu własny stadion i ambicje są zdecydowanie po stronie gospodarzy i wynik meczu nie będzie inny niż ich wygrana.

84#
Spotkanie: FAC Vienna - KSV 1919
Typ: 2
Kurs: 2,40
Bukmacher:

W kolejnym meczu najsłabszy zespół w lidze Vienna zmierzy się z 7-mym zespołem. Vienna już jest praktycznie pewna spadku, a goście potrzebują kilku punktów 6 może 9 by być pewnym tego, że się utrzymają. Myślę, że pojadą dzisiaj po komplet punktów by faktycznie już oddalić się od tej strefy na dobre. Gospodarze już raczej nie widzą dla siebie ratunku i sceptycznie podchodzą do tego mimo, że ostatnie mecze grają bardzo dobrze. Ale moim zdaniem dzisiaj będzie koniec ich świetnej passy bo zdobycie w ostatnich 3 meczach 7 punktów w pozostałych 20-tu tylko 5. Dziś zostaną sprowadzeni na ziemie i praktycznie bez szans na utrzymanie się na zapleczu pierwszej ligi.
:dobrze:
:dobrze:

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

Kopiowanie calosci lub fragmentow bez pisemnej zgody zabronione. Strona jest kierowana do uzytkownikow polskojezycznych zamieszkalych w krajach, w ktorych korzystanie z Serwisu jest zgodne z prawem. Wiadomosci prezentowane w serwisie sa dozwolone wylacznie dla osob podlegajacych jurysdykcjom prawnym, w ktorych uczestnictwo w grach hazardowych online jest legalne. Korzystajac z serwisu, uzytkownik deklaruje wobec administratora, ze uczestnictwo w grach hazardowych online jest w jego jurysdykcji dozwolona i ponosi pelna odpowiedzialnosc za prawdziwosc zlozonego przez siebie oswiadczenia.

Na terytorium polski zaklady wzajemne moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie na urzadzanie zakladow wzajemnych. Zawieranie zakladow u bukmacherow, ktorzy nie posiadaja licencji Ministerstwa Finansow na zawieranie zakladow wzajemnych jest zabronione i grozi konsekwencjami prawnymi. Serwis jest przeznaczony tylko dla osob, ktore ukonczyly 18 lat. Korzystajac z serwisu, uzytkownik potwierdza, ze ma ukonczone 18 lat.Polityka prywatnosci