Najlepsze bonusy bukmacherskie: Betfan, Betclic, Fortuna, Etoto, Totolotek, Lvbet
1. Betclic
500 PLN
cashback
2. Totolotek
20 pln
bez depozytu +1000 PLN
3. Betfan
Bez podatku!
+ dodatkowo do 3000 PLN
4. Fortuna
20 PLN
bez depozytu +1000 PLN
5. Etoto
20 PLN
bez depozytu +1040 PLN
Na terytorium Polski zaklady wzajemne moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie na urzadzanie zakladow wzajemnych. Udzial w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard zwiazany jest z ryzykiem.

Belgia- USA

Brazylia 2014. Mistrzostwa Świata w piłce nożnej. Analizy, zapowiedzi, długoterminowe prognozy i najlepsze typy na Mundial.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
zdziwiony1
-#elita
-#elita

Belgia- USA

Post autor: zdziwiony1 » 27-06-2014, 08:34

Analiza meczu Belgia- USA oraz najlepsze typy

Obrazek

1/8 FINAŁU
MUNDIAL
BRAZYLIA 2014

Obrazek

1.80 3.50 4.50

[ :wh: ]

[you], słyszałem, że dobrze typujesz :!: :yes:
Sprawdź się u nas, wyraź swoje zdanie i skonfrontuj je z wypowiedziami innych :!:
Pamiętaj, dla aktywnych użytkowników czekają cotygodniowe nagrody :!:
...

Awatar użytkownika
rytelson

Post autor: rytelson » 01-07-2014, 13:20

01.07.2014 22:00
Belgia- USA
Typ: USA +1
Kurs: 1.85

rivalo-brak-polskiej-licencji!

Belgia miała być "czarnym koniem" tego turnieju, tymczasem wg mnie zawodzą. Co prawda wygrali swoją grupę, ale 2:1 z Algierią, 1:0 z Rosją czy 1:0 z Koreą i łącznie 4 strzelone gole, to słaby rezultat jak na zespół stawiany, przez niektórych, w roli nawet kandydata na MŚ. Zawodzą gwiazdy takie jak Hazard czy Lukaku, skórę ratują dublerzy. USA ze swoją ofensywną grą nie jest na straconej pozycji. W ich meczach gra jest otwarta i w mojej opinii dziś coś ustrzelą. Remis z Portugalią bardzo echowy, bo w ostatniej minucie, także grać z potencjalnie lepszymi potrafią
Rivallo! Ty wiesz co...

Awatar użytkownika
Anderson89
#LEGENDA

Post autor: Anderson89 » 01-07-2014, 14:18

Zawodzą? W jaki sposób? Grają źle? Nie skutecznie?
To nie jest "Brazylia" lat 90-tych, że będą grać ładnie, szybko, skutecznie, z polotem i fantazją. Jest to młoda reprezentacja ze sporym potencjałem wieloma znanymi piłkarzami na kontynencie Europejskim i coraz bardziej znanymi na całym świecie. To nie jest łyżwiarstwo figurowe i tutaj nie daje się punktów na styl, tylko za zdobyte bramki i wygrywane mecze. To też nie jest Grecja, że zastawi bramkę i będzie liczyła na kontry czy stałe fragmenty. Ta reprezentacja nabiera doświadczenia, powoli się rozwija i idzie to w naprawdę dobrą stronę, a selekcjoner Willmots widać, że ma pomysł na grę tej reprezentacji.
USA mnie nie powala, awansowali, bo grali najrówniej z trójki oni Ghana i Portugalia. Ghana zamoczyła sobie sama awans przez pazerność na pieniądze, a Portugalia raz że miała pecha kontuzje, Almeidy i Contreao oraz czerwo Pepe. To do tego mocno uzależniona jest od Ronaldo, który był w słabej dyspozycji.
Wierni i oddani Olsztyńscy chuligani :P :D

d00d3k

Post autor: d00d3k » 01-07-2014, 14:32

Ja bym w tym meczu obstawiał bardziej remis. Dlaczego? Oby dwie drużyny jak by na to nie patrzeć są rewelacją. USA przebrnęło przez Ciężką grupę Niemcy, Portugalia. Belgowie też nieźle sobie radzą. Oby dwa zespoły nie mają ochoty odpaść z tego turnieju i będą zapobiegawczo utrzymywać się przy piłce i rozważnie grać.

Under 2,5 oraz X w meczu tutaj będzie słusznym wyborem :)

X = 3,30
Under 2,5 = 1,6

d00d3k

Post autor: d00d3k » 01-07-2014, 14:32

/skasować *podwójny post*

Awatar użytkownika
rytelson

Post autor: rytelson » 01-07-2014, 15:44

Anderson89 pisze:Zawodzą? W jaki sposób? Grają źle? Nie skutecznie?
To nie jest "Brazylia" lat 90-tych, że będą grać ładnie, szybko, skutecznie, z polotem i fantazją. Jest to młoda reprezentacja ze sporym potencjałem wieloma znanymi piłkarzami na kontynencie Europejskim i coraz bardziej znanymi na całym świecie. To nie jest łyżwiarstwo figurowe i tutaj nie daje się punktów na styl, tylko za zdobyte bramki i wygrywane mecze. To też nie jest Grecja, że zastawi bramkę i będzie liczyła na kontry czy stałe fragmenty. Ta reprezentacja nabiera doświadczenia, powoli się rozwija i idzie to w naprawdę dobrą stronę, a selekcjoner Willmots widać, że ma pomysł na grę tej reprezentacji.
USA mnie nie powala, awansowali, bo grali najrówniej z trójki oni Ghana i Portugalia. Ghana zamoczyła sobie sama awans przez pazerność na pieniądze, a Portugalia raz że miała pecha kontuzje, Almeidy i Contreao oraz czerwo Pepe. To do tego mocno uzależniona jest od Ronaldo, który był w słabej dyspozycji.
Zadajesz pytanie, czy zawodzą? Więcej punktów zdobyć nie mogli, ale styl mogli jakiś pokazać.
Źle grają? Mogą lepiej.
Nieskutecznie? 4 gole w 3 meczach to wg Ciebie dużo?

Ja nie widzę w Belgii tego "czarnego konia". Zapamiętaliśmy Chile i Meksyk z walki. Zapamiętaliśmy Brazylię, Francję, Holandię i Niemców(w fazie grupowej) ze skuteczności, zapamiętaliśmy Kostarykę i Algierię, że potrafiły wyjść z mocnych grup, a czego zapamiętaliśmy Belgię? Bo ja z niczego, gdyż ich mecze były mdłe i nudne. Absolutnie nie rozumiem tego ataku.
Rivallo! Ty wiesz co...

Awatar użytkownika
Anderson89
#LEGENDA

Post autor: Anderson89 » 01-07-2014, 16:17

rytelson pisze:Absolutnie nie rozumiem tego ataku.
Nie jest to atak. Chcę poprostu żebyś przedstawił argumenty bo ja swoje podałem. Przecież to jest miejsce na "rozmowę" nie na "suche" analizy. A ja przez pytania chcę tutaj coś poruszyć ;)

Awatar użytkownika
rytelson

Post autor: rytelson » 01-07-2014, 16:26

"Atak" był metaforą :) Moje argumenty są takie, że nie ma diametralnej różnicy między Belgią a USA, Belgowie nie pokazują potencjału na jaki ich stać. Gracze, którzy mieli prowadzić Belgię dają ciała, nie są wiodącymi postaciami.
Rivallo! Ty wiesz co...

Awatar użytkownika
Anderson89
#LEGENDA

Post autor: Anderson89 » 01-07-2014, 16:47

rytelson pisze:Gracze, którzy mieli prowadzić Belgię dają ciała, nie są wiodącymi postaciami.
Okej Lukaku miał ciągnąć wózek, ale zawodzi. Już Hazard kiedy trzeba to podkręca tempo i robi różnice jak również Mertens, wchodząc z ławki.

Awatar użytkownika
zdziwiony1
-#elita
-#elita

Post autor: zdziwiony1 » 01-07-2014, 20:35

Obrazek
...

Awatar użytkownika
rytelson

Post autor: rytelson » 02-07-2014, 09:34

01.07.2014 22:00
Belgia- USA
Typ: USA +1
Kurs: 1.85
rivalo-brak-polskiej-licencji!

Belgia miała być "czarnym koniem" tego turnieju, tymczasem wg mnie zawodzą. Co prawda wygrali swoją grupę, ale 2:1 z Algierią, 1:0 z Rosją czy 1:0 z Koreą i łącznie 4 strzelone gole, to słaby rezultat jak na zespół stawiany, przez niektórych, w roli nawet kandydata na MŚ. Zawodzą gwiazdy takie jak Hazard czy Lukaku, skórę ratują dublerzy. USA ze swoją ofensywną grą nie jest na straconej pozycji. W ich meczach gra jest otwarta i w mojej opinii dziś coś ustrzelą. Remis z Portugalią bardzo echowy, bo w ostatniej minucie, także grać z potencjalnie lepszymi potrafią
:plus:

Przebieg meczu na korzyść Belgii. Cud, że weszło.
Rivallo! Ty wiesz co...

ODPOWIEDZ