Najlepsze bonusy bukmacherskie: Fortuna, Betfan, Betclic, Etoto, Totolotek, Lvbet
1. Fortuna
20 PLN
bez ryzyka +600 PLN
2. Totolotek
20 pln
bez depozytu +1000 PLN
3. Lvbet
20 pln
bez depozytu +2000 PLN
4. Betclic
550 PLN
cashback
5. Etoto
20 PLN
bez depozytu +1040 PLN
Na terytorium Polski zaklady wzajemne moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie na urzadzanie zakladow wzajemnych. Udzial w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard zwiazany jest z ryzykiem.

Brazylia sezon 2015/2016

Typy bukmacherskie i analizy piłki nożnej z ameryki południowej. Interesują Cię Brazylia, Argentyna, Meksyk i inne? Wejdź!
Regulamin forum
Ligi południowoamerykańskie

Brazylia, Argentyna, Meksyk, Chile, Peru i inne? Ligi latynoskie są równie ciekawe jak europejskie, a jedynym minusem jest to, że grają w nocy. Jest to kolebka wielkich piłkarzy, takich jak Messi, Neymar, czy Juarez!

Tylko u nas znajdziesz typy bukmacherskie na spotkania lig południowoamerykańskich oraz profesjonalne analizy spotkań lig latynoskich.

Zapraszamy teraz do zapoznania się z poszczególnymi tematami w tym dziale. Przeczytaj terminarze wszystkich lig południowoamerykańskich, opisy odbytych spotkań ligi w krajach takich jak: Brazylia, Argentyna, Urugwaj, czy Meksyk oraz analizy nadchodzących meczów w Południowej Ameryce.
PodwajajKase
Posty: 3969
Rejestracja: 22-07-2014, 14:37

Post autor: PodwajajKase » 27-03-2016, 20:18

#117
Spotkanie: Santos SP - SAO Paulo SP
Typ: 1x
Kurs: 1,30
Bukmacher: :rivalo-brak-polskiej-licencji!:

W dzisiejszym spotkaniu ciekawie zapowiada się potyczka Santosu i SAO Paulo. Mecz ten w Brazylii jest bardzo ceniony i z tych zespołów do europy trafiają wielkie nazwiska. Jednak patrząc na składy obu zespołów Santos dysponuje trochę lepszą kadrą niż goście. W meczach bezpośrednich ostatnie trzy spotkania zakończyły się wygraną Santosu i też tak dzisiaj stawiam. Własny stadion będzie służył pomocą i myślę, że SAO Paulo jedynie co może przy odrobinie szczęścia dziś ugrać to remis. Myślę, że taki typ na to spotkanie jest jak najbardziej słuszny i warty gry.

#118
Spotkanie: Mogi Mirim SP - Novorizontino SP
Typ: x2
Kurs: 1,32
Bukmacher: :rivalo-brak-polskiej-licencji!:

W kolejnym spotkaniu w Brazylii Mogi Mirim i Novorizontino zmierzą się. Gospodarze mimo, że są w łatwiejszej grupie ugrali zaledwie 13 punktów. Grają słabo i tracą dużo bramek mają problemy w każdej płaszczyźnie. Jedynym ich atutem na dzień dzisiejszy jest własny stadion. Goście w swojej grupie zajmują 4-tą pozycję, ale przy dzisiejszej wygranej mogą objąć nawet pierwsze miejsce. Myślę, że będą tym nakręceni ta gruba jest bardzo wyrównana i myślę, że dzisiaj będą szukać swojej szansy by zdecydowanie się podnieść w tabeli i myślę, że to jest świetna okazja. Mają lepszych zawodników na papierze i powinni to udokumentować na boisku.

PodwajajKase
Posty: 3969
Rejestracja: 22-07-2014, 14:37

Post autor: PodwajajKase » 28-03-2016, 09:48

PodwajajKase pisze:#117
Spotkanie: Santos SP - SAO Paulo SP
Typ: 1x
Kurs: 1,30
Bukmacher:

W dzisiejszym spotkaniu ciekawie zapowiada się potyczka Santosu i SAO Paulo. Mecz ten w Brazylii jest bardzo ceniony i z tych zespołów do europy trafiają wielkie nazwiska. Jednak patrząc na składy obu zespołów Santos dysponuje trochę lepszą kadrą niż goście. W meczach bezpośrednich ostatnie trzy spotkania zakończyły się wygraną Santosu i też tak dzisiaj stawiam. Własny stadion będzie służył pomocą i myślę, że SAO Paulo jedynie co może przy odrobinie szczęścia dziś ugrać to remis. Myślę, że taki typ na to spotkanie jest jak najbardziej słuszny i warty gry.

#118
Spotkanie: Mogi Mirim SP - Novorizontino SP
Typ: x2
Kurs: 1,32
Bukmacher:

W kolejnym spotkaniu w Brazylii Mogi Mirim i Novorizontino zmierzą się. Gospodarze mimo, że są w łatwiejszej grupie ugrali zaledwie 13 punktów. Grają słabo i tracą dużo bramek mają problemy w każdej płaszczyźnie. Jedynym ich atutem na dzień dzisiejszy jest własny stadion. Goście w swojej grupie zajmują 4-tą pozycję, ale przy dzisiejszej wygranej mogą objąć nawet pierwsze miejsce. Myślę, że będą tym nakręceni ta gruba jest bardzo wyrównana i myślę, że dzisiaj będą szukać swojej szansy by zdecydowanie się podnieść w tabeli i myślę, że to jest świetna okazja. Mają lepszych zawodników na papierze i powinni to udokumentować na boisku.
:dobrze:
:dobrze:

Awatar użytkownika
Kitex
Posty: 2144
Rejestracja: 22-07-2014, 12:35

Post autor: Kitex » 28-03-2016, 13:50

Piłka nożna BRAZYLIA: Campeonato Gaucho
27.03.2016 21:00
Gremio - Lajeadense
Typ: Lajeadense strzeli bramkę TAK
Stawka: 3/10
Kurs: 2,00
:totolotek:

W 12 kolejce ligi brazylijskiej zagra lider Gremio z zespołem zajmującym 12 miejsce w tabeli Lajeadense. Zdecydowanym faworytem w tym spotkaniu jest drużyna Gremio, jednak ja proponuję obstawić, że Lajeadense strzeli co najmniej 1 bramkę w tym meczu. Za moim typem przemawiają statystyki ostatnich spotkań. Gremio traci średnio w lidze 1,22 gola na mecz (na 9 rozegranym spotkań aż w 7 stracili co najmniej 1 bramkę). Również jak weźmiemy pod uwagę same mecze rozgrywane ma własnym stadionie to na 4 spotkania w 3 stracili co najmniej 1 bramkę ze średnią 1,25 straconego gola na mecz. Lajeadense mimo, iż przegrywa dużo spotkań to jednak w większości co najmniej raz pokonuje bramkarza rywali (na 10 rozegranych spotkań w 7 strzelili co najmniej 1 bramkę). Również jak weźmiemy pod uwagę same mecze rozgrywane na obcym stadionie to na 4 spotkania w 3 strzelili co najmniej 1 bramkę ze średnią 1,25 na mecz.
:minus: 3:0
Typer sierpnia 2014 :trophy:

Awatar użytkownika
Leszczu
Posty: 8038
Rejestracja: 18-04-2014, 09:37

Post autor: Leszczu » 30-03-2016, 16:52

BRAZYLIA: Campeonato Carioca - Taca Guanabara
31.03.2016 02:45 Flamengo - Vasco
Typ: x2
Stawka: 1/10
Kurs: 1.60/1.50
:rivalo-brak-polskiej-licencji!:/ :totolotek:

4 kolejka fazy grupowej turnieju. Gospodarze jak na razie zajmują 5 pozycję z 4 punktami. W tej chwili grają w 3 różnych rozgrywkach. Oprócz tego także Copa do Brasil i Primiera Liga. To wszystko sprawia, że grają bardzo często bez czasu na odpoczynek. Od 17 do 26 marca br. rozegrali 4 mecze, a ich wyniki potwierdzają trudy częstych spotkań. W odmiennej sytuacji są goście, którzy w obecnej fazie turnieju są z samymi zwycięstwami, a od 16 pojedynków bez porażki i obecnie uczestniczą tylko w Campeonato Carioca. Od 7 starć nie dali się także pokonać Flamengo. Mając na uwadze powyższe myślę, że Vasco nie powinno przegrać tego meczu.

:dobrze: 1:1
Ostatnio zmieniony 31-03-2016, 19:11 przez Leszczu, łącznie zmieniany 2 razy.

PodwajajKase
Posty: 3969
Rejestracja: 22-07-2014, 14:37

Post autor: PodwajajKase » 30-03-2016, 22:07

141#
Spotkanie: Itabuna BA - Estanciano EC
Typ: 1
Kurs: 1,35
Bukmacher: :rivalo-brak-polskiej-licencji!:

W dzisiejszym spotkaniu 4-tej kolejki zmierzy się lider grupy Itabuna i ostatni zespół, który te rozgrywki już ma potraktować ulgowo. Gospodarze nie przegrali jeszcze meczu w swojej grupie i pewnie zmierzają na szczyt. W meczach bezpośrednich też zdecydowanie lepsza Itabuna, która swój mecz wygrała 3:0. Jeżeli chodzi o grę gości to zdobyli tylko 1 bramkę tracą, aż 5-eć. Z tyłu wyglądają bardzo słabo, a strzelanie bramek też im nie wychodzi. Dzisiaj może dojść do naprawdę rzezi niewiniątek. Moim zdaniem bardzo pewny typ.

142#
Spotkanie: CRB AL - Sport Recife PE
Typ: 1x
Kurs: 1,45
Bukmacher: :rivalo-brak-polskiej-licencji!:

W dzisiejszym spotkaniu ekipa gospodarzy i moim zdaniem jest ciut słabsza. Goście jednak nie przyjadą w najmocniejszym składzie, gdyż chcą dać odpocząć czołowym graczom, a co za tym idzie widać to po kursie, który leci na łeb na szyje. Jeżeli zobaczymy na h2h to dostrzeżemy same remisy. Myślę, że własnie typ na gospodarzy, którzy podejmą osłabiony zespół jest najlepszym rozwiązaniem i powinno nam przynieść zwycięstwo.

143#
Spotkanie: Fortaleza CE - EC Bahia
Typ: 1
Kurs: 1,90
Bukmacher: :rivalo-brak-polskiej-licencji!:

Szkoda, że tak późno dostrzegłem informacje o tym, że Bahia da pograć dziś młodzieży nie przykładając się do tego meczu bo kurs był i ponad 3zł. Jednak myślę, że warto mimo to dalej wejść w to spotkanie. Własny stadion i mecze bezpośrednie, które się kończą ostatnio wygranymi gospodarzy są na porządku dziennym. Do tego fakt puszczenia bokiem tego spotkania przez Bahia, którzy ten turniej traktują ulgowo i dają się wykazać młodzieży. Czego chcieć więcej? Myślę, że spokojnie można wchodzić i grać ten typ z szerokim uśmiechem.

144#
Spotkanie: Santa Cruz PE - Caxias RS
Typ: x2
Kurs: 1,70
Bukmacher: :rivalo-brak-polskiej-licencji!:

W tym spotkaniu faworytem są gospodarze. Jednak myślę, że tutaj będzie mała niespodzianka w tym meczu. Santa Cruz wystąpi bez swojego podstawowego rozgrywającego i skrzydłowego. Jeżeli spojrzymy na mecze bezpośrednie Caxias potrafi sprawić niespodziankę zremisować lub wygrać. Jeżeli przegrywają to po zaciętej walce i porażki jedną bramką. Dzisiejszy mecz ma dużą wagę bo to ćwierćfinał i podejście do tego spotkania będzie znaczące. Ekipa gości będzie starała się dziś odeprzeć ataki rywali i wywieźć korzystny rezultat.

145#
Spotkanie: SAO Jose RS - Gloria RS
Typ: 1
Kurs: 1,90
Bukmacher: :rivalo-brak-polskiej-licencji!:

W dzisiejszym spotkaniu zmierzy się Vice-lider, który jest ostatnio trochę w dołku, ale dzisiaj jest czas by z niego się wydostać. Gloria na wyjazdach spisuje się słabo 0-2-4 to ich bilans. W tabeli ledwo mieszczą się nad strefą spadkową, a dodatkowy wystąpią dziś bez prawego obrońcy, który pauzuje za kartki. Jeżeli chodzi o siłę uderzeniową ta zdecydowanie po stronie Jose, jak i fakt rozgrywania meczu na własnym obiekcie. Myślę, że te czynniki doprowadzą gospodarzy do wygranej, gdyż przy ich słabszej ostatnio formie kurs jest niezwykle ciekawy i godny uwagi.

146#
Spotkanie: Cruzeiro de Porto Alegre RS - Ypiranga RS
Typ: x2
Kurs: 1,45
Bukmacher: :rivalo-brak-polskiej-licencji!:

W dzisiejszym spotkaniu według bukmacherów faworytem są gospodarze. Ostatnio dwie wygrane Cruzeiro nie zmieniają faktu, że ciężko dzisiaj będzie o punkty. Goście mają moim zdaniem zdolniejszych zawodników. Są zespołem własnego obiektu, a na wyjazdach zdobyli tylko 1 punkt. Myślę, że dzisiaj czas na kolejne rywal nie jest aż tak dobry mimo tego co pokazali w ostatnich dwóch spotkaniach. Jeżeli zobaczymy wynik meczu bezpośredniego ten ukaże nam 2:0 na korzyść gości. Myślę, że nie będzie to spotkanie łatwe dla jednych i drugich, ale myślę że powinno to kierować się w kierunku zespołu gości i tak też sam typuje.

147#
Spotkanie: Juventude RS - Novo Hamburgo RS
Typ: 1
Kurs: 1,90
Bukmacher: :rivalo-brak-polskiej-licencji!:

Kolejne spotkanie to zespół Juventude walczące o czołowe lokaty ze średniakiem ligowym. Gospodarze niesieni przez własną publiczność dzisiaj zawalczą o komplet punktów po ostatnich gorszych spotkaniach. Muszą odkupić winy, a gdzie jak nie na własnym obiekcie? Goście radzą sobie bez rewelacji, ale też tragedii nie ma. Jest to jednak głównie dzięki grze na własnym obiekcie. Na wyjazdach już nie wygląda to, aż tak kolorowo gdzie zdobyli zaledwie jeden punkt. Myślę, że dzisiaj gospodarze powinni w końcu przełamać swoją gorszą passę i zgarnąć 3 punkty na co też liczę i tak typuje.

PodwajajKase
Posty: 3969
Rejestracja: 22-07-2014, 14:37

Post autor: PodwajajKase » 31-03-2016, 14:31

PodwajajKase pisze:141#
Spotkanie: Itabuna BA - Estanciano EC
Typ: 1
Kurs: 1,35
Bukmacher:

W dzisiejszym spotkaniu 4-tej kolejki zmierzy się lider grupy Itabuna i ostatni zespół, który te rozgrywki już ma potraktować ulgowo. Gospodarze nie przegrali jeszcze meczu w swojej grupie i pewnie zmierzają na szczyt. W meczach bezpośrednich też zdecydowanie lepsza Itabuna, która swój mecz wygrała 3:0. Jeżeli chodzi o grę gości to zdobyli tylko 1 bramkę tracą, aż 5-eć. Z tyłu wyglądają bardzo słabo, a strzelanie bramek też im nie wychodzi. Dzisiaj może dojść do naprawdę rzezi niewiniątek. Moim zdaniem bardzo pewny typ.

142#
Spotkanie: CRB AL - Sport Recife PE
Typ: 1x
Kurs: 1,45
Bukmacher:

W dzisiejszym spotkaniu ekipa gospodarzy i moim zdaniem jest ciut słabsza. Goście jednak nie przyjadą w najmocniejszym składzie, gdyż chcą dać odpocząć czołowym graczom, a co za tym idzie widać to po kursie, który leci na łeb na szyje. Jeżeli zobaczymy na h2h to dostrzeżemy same remisy. Myślę, że własnie typ na gospodarzy, którzy podejmą osłabiony zespół jest najlepszym rozwiązaniem i powinno nam przynieść zwycięstwo.

143#
Spotkanie: Fortaleza CE - EC Bahia
Typ: 1
Kurs: 1,90
Bukmacher:

Szkoda, że tak późno dostrzegłem informacje o tym, że Bahia da pograć dziś młodzieży nie przykładając się do tego meczu bo kurs był i ponad 3zł. Jednak myślę, że warto mimo to dalej wejść w to spotkanie. Własny stadion i mecze bezpośrednie, które się kończą ostatnio wygranymi gospodarzy są na porządku dziennym. Do tego fakt puszczenia bokiem tego spotkania przez Bahia, którzy ten turniej traktują ulgowo i dają się wykazać młodzieży. Czego chcieć więcej? Myślę, że spokojnie można wchodzić i grać ten typ z szerokim uśmiechem.

144#
Spotkanie: Santa Cruz PE - Caxias RS
Typ: x2
Kurs: 1,70
Bukmacher:

W tym spotkaniu faworytem są gospodarze. Jednak myślę, że tutaj będzie mała niespodzianka w tym meczu. Santa Cruz wystąpi bez swojego podstawowego rozgrywającego i skrzydłowego. Jeżeli spojrzymy na mecze bezpośrednie Caxias potrafi sprawić niespodziankę zremisować lub wygrać. Jeżeli przegrywają to po zaciętej walce i porażki jedną bramką. Dzisiejszy mecz ma dużą wagę bo to ćwierćfinał i podejście do tego spotkania będzie znaczące. Ekipa gości będzie starała się dziś odeprzeć ataki rywali i wywieźć korzystny rezultat.

145#
Spotkanie: SAO Jose RS - Gloria RS
Typ: 1
Kurs: 1,90
Bukmacher:

W dzisiejszym spotkaniu zmierzy się Vice-lider, który jest ostatnio trochę w dołku, ale dzisiaj jest czas by z niego się wydostać. Gloria na wyjazdach spisuje się słabo 0-2-4 to ich bilans. W tabeli ledwo mieszczą się nad strefą spadkową, a dodatkowy wystąpią dziś bez prawego obrońcy, który pauzuje za kartki. Jeżeli chodzi o siłę uderzeniową ta zdecydowanie po stronie Jose, jak i fakt rozgrywania meczu na własnym obiekcie. Myślę, że te czynniki doprowadzą gospodarzy do wygranej, gdyż przy ich słabszej ostatnio formie kurs jest niezwykle ciekawy i godny uwagi.

146#
Spotkanie: Cruzeiro de Porto Alegre RS - Ypiranga RS
Typ: x2
Kurs: 1,45
Bukmacher:

W dzisiejszym spotkaniu według bukmacherów faworytem są gospodarze. Ostatnio dwie wygrane Cruzeiro nie zmieniają faktu, że ciężko dzisiaj będzie o punkty. Goście mają moim zdaniem zdolniejszych zawodników. Są zespołem własnego obiektu, a na wyjazdach zdobyli tylko 1 punkt. Myślę, że dzisiaj czas na kolejne rywal nie jest aż tak dobry mimo tego co pokazali w ostatnich dwóch spotkaniach. Jeżeli zobaczymy wynik meczu bezpośredniego ten ukaże nam 2:0 na korzyść gości. Myślę, że nie będzie to spotkanie łatwe dla jednych i drugich, ale myślę że powinno to kierować się w kierunku zespołu gości i tak też sam typuje.

147#
Spotkanie: Juventude RS - Novo Hamburgo RS
Typ: 1
Kurs: 1,90
Bukmacher:

Kolejne spotkanie to zespół Juventude walczące o czołowe lokaty ze średniakiem ligowym. Gospodarze niesieni przez własną publiczność dzisiaj zawalczą o komplet punktów po ostatnich gorszych spotkaniach. Muszą odkupić winy, a gdzie jak nie na własnym obiekcie? Goście radzą sobie bez rewelacji, ale też tragedii nie ma. Jest to jednak głównie dzięki grze na własnym obiekcie. Na wyjazdach już nie wygląda to, aż tak kolorowo gdzie zdobyli zaledwie jeden punkt. Myślę, że dzisiaj gospodarze powinni w końcu przełamać swoją gorszą passę i zgarnąć 3 punkty na co też liczę i tak typuje.
:dobrze:
:dobrze:
:zle:
:zle:
:dobrze:
:dobrze:
:zle:

Awatar użytkownika
Kitex
Posty: 2144
Rejestracja: 22-07-2014, 12:35

Post autor: Kitex » 06-04-2016, 11:39

Piłka nożna AMERYKA POŁUDNIOWA: Copa Libertadores - Kolejka 5
07.04.2016 02:45
Rosario - Palmeiras
Typ: X2
Stawka: 3/10
Kurs: 2,01
:totolotek:

W 5 kolejce rozgrywek grupowych Copa Libertadores spotkają się argentyńskie Rosario z brazylijskim Palmeiras. Mecz ten zapowiada się bardzo ciekawie, ponieważ zagrają ze sobą czołowe drużyny swoich lig, a na dodatek dochodzi sama rywalizacja argentyńsko-brazylijska. Palmeiras, aby mieć jeszcze jakiekolwiek szanse na awans do fazy pucharowej Copa Libertadores nie mogą tego spotkania przegrać. Uważam, że stać ich nawet na zwycięstwo, co pokazali już w pierwszym meczu wygrywając u siebie 2:0. Co prawda ostatnie dwa spotkania Palmeiras przegrało z Club National 1:2 i 0:1, a Rosario wygrało z River Plate 4:1 i 3:1, dlatego też stawiam na Palmeiras z podpórką.
Typer sierpnia 2014 :trophy:

Awatar użytkownika
Kitex
Posty: 2144
Rejestracja: 22-07-2014, 12:35

Post autor: Kitex » 07-04-2016, 06:48

Piłka nożna AMERYKA POŁUDNIOWA: Copa Libertadores - Kolejka 5
07.04.2016 02:45
Rosario - Palmeiras
Typ: X2
Stawka: 3/10
Kurs: 2,01
:totolotek:

W 5 kolejce rozgrywek grupowych Copa Libertadores spotkają się argentyńskie Rosario z brazylijskim Palmeiras. Mecz ten zapowiada się bardzo ciekawie, ponieważ zagrają ze sobą czołowe drużyny swoich lig, a na dodatek dochodzi sama rywalizacja argentyńsko-brazylijska. Palmeiras, aby mieć jeszcze jakiekolwiek szanse na awans do fazy pucharowej Copa Libertadores nie mogą tego spotkania przegrać. Uważam, że stać ich nawet na zwycięstwo, co pokazali już w pierwszym meczu wygrywając u siebie 2:0. Co prawda ostatnie dwa spotkania Palmeiras przegrało z Club National 1:2 i 0:1, a Rosario wygrało z River Plate 4:1 i 3:1, dlatego też stawiam na Palmeiras z podpórką.
:plus: 3:3
Typer sierpnia 2014 :trophy:

Awatar użytkownika
Leszczu
Posty: 8038
Rejestracja: 18-04-2014, 09:37

Post autor: Leszczu » 13-04-2016, 21:58

BRAZYLIA: Campeonato Alagoano
14.04.2016 01:30 CRB - Murici AL
Typ: Over 2.5
Stawka: 1/10
Kurs: 1.85
:bet365-brak-polskiej-licencji!:

W tej chwili trwa druga runda brazylijskiego Campeonato Alagoano i podobnie jak pierwsza wskazuje na bardzo overowy turniej, a przynajmniej w wykonaniu bohaterów tego meczu. Jak dotąd po 2 z 3 spotkań obie drużyny zakończyły wynikiem co najmniej 3 bramkowym. We wspomnianym pierwszym etapie oba zespoły miały okazje się dwukrotnie pojedynkować i mogliśmy oglądać tam minimum 4, aż do 6 goli w starciu. W tym meczu powinno być podobnie, a to głównie za sprawą gospodarzy, którzy są zdecydowanym faworytem tego spotkania.

:dobrze: 1:3

Awatar użytkownika
Kitex
Posty: 2144
Rejestracja: 22-07-2014, 12:35

Post autor: Kitex » 03-05-2016, 15:55

Piłka nożna BRAZYLIA: Copa do Brasil
05.05.2016 00:30
Joinville - Comercial MS
Typ: Strzeli drużyna gości: TAK
Stawka: 3/10
Kurs: 2,00
:totolotek:

Rewanżowe spotkanie 1/64 finału Copa do Brasil. Stawiam, że drużyna Comercial MS strzeli w tym spotkaniu co najmniej 1 bramkę, co już pokazała w pierwszym spotkaniu zakończonym remisem 1:1. Nie byli faworytem, a jednak potrafili zremisować z wyżej notowaną drużyną. Wiadomo, że zdecydowanym faworytem w meczu rewanżowym będą także gospodarze, jednak jak pokazują statystyki 4 ostatnich spotkań zawsze tracili co najmniej 1 bramkę. Poza tym są to dwie drużyny brazylijskie, a dobrze wiemy jak takie drużyny zawsze grają. Stawiają na ofensywny, widowiskowy i piękny dla oka futbol, często zapominając o taktyce i grze obronnej. Dlatego proponuję ten ciekawy typ po bardzo dobrym kursie 2,00.
Typer sierpnia 2014 :trophy:

Awatar użytkownika
Kitex
Posty: 2144
Rejestracja: 22-07-2014, 12:35

Post autor: Kitex » 05-05-2016, 07:08

Piłka nożna BRAZYLIA: Copa do Brasil
05.05.2016 00:30
Joinville - Comercial MS
Typ: Strzeli drużyna gości: TAK
Stawka: 3/10
Kurs: 2,00
:totolotek:

Rewanżowe spotkanie 1/64 finału Copa do Brasil. Stawiam, że drużyna Comercial MS strzeli w tym spotkaniu co najmniej 1 bramkę, co już pokazała w pierwszym spotkaniu zakończonym remisem 1:1. Nie byli faworytem, a jednak potrafili zremisować z wyżej notowaną drużyną. Wiadomo, że zdecydowanym faworytem w meczu rewanżowym będą także gospodarze, jednak jak pokazują statystyki 4 ostatnich spotkań zawsze tracili co najmniej 1 bramkę. Poza tym są to dwie drużyny brazylijskie, a dobrze wiemy jak takie drużyny zawsze grają. Stawiają na ofensywny, widowiskowy i piękny dla oka futbol, często zapominając o taktyce i grze obronnej. Dlatego proponuję ten ciekawy typ po bardzo dobrym kursie 2,00.
:minus: 1:0
Typer sierpnia 2014 :trophy:

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

Kopiowanie calosci lub fragmentow bez pisemnej zgody zabronione. Strona jest kierowana do uzytkownikow polskojezycznych zamieszkalych w krajach, w ktorych korzystanie z Serwisu jest zgodne z prawem. Wiadomosci prezentowane w serwisie sa dozwolone wylacznie dla osob podlegajacych jurysdykcjom prawnym, w ktorych uczestnictwo w grach hazardowych online jest legalne. Korzystajac z serwisu, uzytkownik deklaruje wobec administratora, ze uczestnictwo w grach hazardowych online jest w jego jurysdykcji dozwolona i ponosi pelna odpowiedzialnosc za prawdziwosc zlozonego przez siebie oswiadczenia.

Na terytorium polski zaklady wzajemne moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie na urzadzanie zakladow wzajemnych. Zawieranie zakladow u bukmacherow, ktorzy nie posiadaja licencji Ministerstwa Finansow na zawieranie zakladow wzajemnych jest zabronione i grozi konsekwencjami prawnymi. Serwis jest przeznaczony tylko dla osob, ktore ukonczyly 18 lat. Korzystajac z serwisu, uzytkownik potwierdza, ze ma ukonczone 18 lat.Polityka prywatnosci