Najlepsze bonusy bukmacherskie: Fortuna, Betfan, Betclic, Etoto, Totolotek, Lvbet
1. Fortuna
20 PLN
bez ryzyka +600 PLN
2. Totolotek
20 pln
bez depozytu +1000 PLN
3. Lvbet
20 pln
bez depozytu +2000 PLN
4. Betclic
550 PLN
cashback
5. Etoto
20 PLN
bez depozytu +1040 PLN
Na terytorium Polski zaklady wzajemne moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie na urzadzanie zakladow wzajemnych. Udzial w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard zwiazany jest z ryzykiem.

Brazylia zeson 2016/2017

Typy bukmacherskie i analizy piłki nożnej z ameryki południowej. Interesują Cię Brazylia, Argentyna, Meksyk i inne? Wejdź!
Regulamin forum
Ligi południowoamerykańskie

Brazylia, Argentyna, Meksyk, Chile, Peru i inne? Ligi latynoskie są równie ciekawe jak europejskie, a jedynym minusem jest to, że grają w nocy. Jest to kolebka wielkich piłkarzy, takich jak Messi, Neymar, czy Juarez!

Tylko u nas znajdziesz typy bukmacherskie na spotkania lig południowoamerykańskich oraz profesjonalne analizy spotkań lig latynoskich.

Zapraszamy teraz do zapoznania się z poszczególnymi tematami w tym dziale. Przeczytaj terminarze wszystkich lig południowoamerykańskich, opisy odbytych spotkań ligi w krajach takich jak: Brazylia, Argentyna, Urugwaj, czy Meksyk oraz analizy nadchodzących meczów w Południowej Ameryce.
baku193
Posty: 2932
Rejestracja: 11-12-2012, 14:53

Post autor: baku193 » 06-11-2016, 08:26

Dyscyplina Piłka nożna Brazylia
Godz: 23:00
Spotkanie Gremio-Sport Recife
Typ; 1/1
Kurs 2.48
Buk :unibet-brak-polskiej-licencji!:
Analiza: Gremio na swoim stadionie w tym spotkaniu podejmował będzie drużynę Sport Recife, gospodarze są znacznie wyżej w ligowej klasyfikacji i w tym starciu są stawiani w roli zdecydowanego faworyta do zdobycia kompletu punktów. Gremio do tej pory grało 33 razy , zdobyło w tym czasie 49 punktów teraz śrubują swoje rekordy bowiem od 8 kolejnych spotkań są zespołem niepokonanym w tym czasie zanotowali 3 wygrane oraz 5 podziałów punktów, na swoim boisku ekipa Gremio ugrała aż 34 punkty wygrała 10 meczy zanotowała 4 remisy oraz tylko 2 porażki, bilans bramek to 19:7, więc myślę że jest to bardzo dobry wynik jak na realia ligi Brazylijskiej gdzie każdy może wygrać z każdym, goście natomiast w ligowej klasyfikacji są na miejscu 14 , ugrali 9 punktów mniej,ale ich spotkania wyjazdowe już od pewnego czasu nie wyglądają zbyt dobrze, 16 spotkań na wyjazdach 2 wygrane 2 remisy oraz aż 12 spotkań przegranych bilans bramek to 11:29, goście w poprzednich 8 spotkaniach wyjazdowych zdobyli tylko 2 punkty notując 2 podziały punktów oraz aż 6 porażek, według mnie nie zapowiada się żeby tutaj było inaczej , mój typ na to spotkanie to wygrana zespołu gospodarzy tak do połowy jak i na koniec spotkania, stawiam wynik 1:0 do przerwy oraz 2:1 po 90 minutach tego spotkania.

baku193
Posty: 2932
Rejestracja: 11-12-2012, 14:53

Post autor: baku193 » 07-11-2016, 10:18

Dyscyplina Piłka nożna Brazylia
Godz: 22:15
Spotkanie Ciriciuma-Ceara
Typ; bts
Kurs 1.95
Buk :sb:
Analiza Na jutro postanowiłem znów spróbować pograć ligę Brazylijską spotkają się ze sobą drużyny Ciriciumy oraz Ceara, gospodarze po 34 kolejkach mają na swoim koncie 47 zdobytych punktów, goście natomiast tych punktów ugrali 50 , jednak gospodarze w tym spotkaniu są moim delikatnym faworytem i liczę że w tym meczu nie przegrają bowiem właśnie tutaj czują się najlepiej i to właśnie na tym stadionie zdobyli większość swoich punktów bowiem aż 32 ich bilans na swoim boisku 9 wygranych 5 podziałów punktów oraz tylko 3 porażki bilans bramek 28:18, goście na wyjazdach grają słabo, nie wygrali żadnego spotkania od lipca obecnego roku jest to w tym momencie już 9 spotkań bez wygranej w tym czasie zdobyli tylko 4 punkty po 4 zremisowanych spotkaniach, na tym stadionie ekipie Ceary nigdy łatwo się nie grało do tej pory oba zespoły rywalizowały ze sobą 5-krotnie bilans znacznie lepszy mają gospodarze , którzy wygrali 4 razy i raz padł remis , ostatnie 3 mecze tych ekip to właśnie przedział bramek 2-3 , myślę że w tym spotkaniu może być podobnie i to gospodarze są lekkim faworytem, stawiam tutaj na wynik 2:1 , moze remis po 1 , uważam iż goście maja słabą passę na wyjazdach to patrząc na ich poprzednie spotkania bramkę na wyjeździe powinni strzelić.

baku193
Posty: 2932
Rejestracja: 11-12-2012, 14:53

Post autor: baku193 » 16-11-2016, 18:00

Dyscyplina Piłka nożna Brazylia
Godz: 00:00
Spotkanie Coritiba-Santa Cruz
Typ: 1/1
Kurs 2.26
Buk :oddsring-brak-polskiej-licencji!:
Analiza: Na jutro wybrałem spotkanie w Ligi Brazylijskiej w którym będąca na 15 pozycji w ligowej klasyfikacji ekipa Coritiby podejmowała będzie drużynę Santa Cruz, gospodarze dla mnie jak i dla bukmacherów wystawiających kursy na to spotkanie są zdecydowanym faworytem do zdobycia kompletu punktów na swoim stadionie, Coritiba u siebie ma niezły bilans w 17 dotychczasowych meczach wygrała 8 razy 7 razy remisowała i poniosła zaledwie 2 porażki bilans bramek to 28:16, goście na wyjazdach grają niezwykle słabo i są praktycznie jednym z ostatnich zespołów pod wzgledem ugranych punktów, Santa Cruz do tej pory na wyjazdach grało 17 spotkań zdobyło w nich tylko 8 punktów, jest to bardzo słaby wynik , który myślę że w tym meczu nie zostanie poprawiony, gospodarze bowiem pomimo tego iż przed strefą spadkową dzieli ich 4 punkty na pewno maja jedno z łatwiejszych spotkań przed własną publicznością co na pewno będa chcieli wykorzystać , moim zdaniem to gospodarze od pierwszej do ostatniej minuty spotkania zaatakują drużynę przyjezdnych a goście skoncentrują się tylko na obronie w tym sezonie i tak już w ligi spadną więc nie mają nic do stracenia również w tym spotkaniu do tej pory obie ekipy spotykały się ze sobą 5-krotnie 4 wygrane zaliczyła ekipa Coritiby i padł jeden podział punktów,w tej kolejce stawiam na wygraną gospodarzy do połowy i na koniec oraz na wynik 2:0 po 90 minutach tej rywalizacji.

baku193
Posty: 2932
Rejestracja: 11-12-2012, 14:53

Re: Brazylia zeson 2016/2017

Post autor: baku193 » 22-03-2017, 05:58

Dyscyplina Piłka nożna Brazylia
Godz: 00:30
Spotkanie Palmeiras-Mirassol
Typ: Przedział bramek 2-3
Kurs 2.00
Buk :sb:
Analiza: Palmeiras w tej kolejce na swoim stadionie podejmował będzie drużynę Mirassol, gospodarze przed pierwszym gwizdkiem sedziego sa zdecydowanym faworytem do zdobycia kompletu punktów, na swoim stadionie w tych rozgrywkach grali do tej pory r razy wygrywali za każdym razem , stracili zaledwie 1 bramkę zdobyli ich natomiast aż 10, ogólnie sa liderem grupy i już zapewnioną mają kwalifikację do Campeonato Paulista, rywal jednak nie jest wymagający a spokojnie mogą poprawić swoją statystykę więc myślę że nie odpuszczą tego spotkania i postarają się dopisać kolejny komplet punktów. Goście natomiast na wyjazdach grywali do tej pory w kratkę , tutaj według mnie bramke powinni być w stanie strzelić,ale nie liczę iż zdobęda jakieś punkty, bowiem jak pisałem wcześniej Palmeiras na swoim stadionie jest zespołem , który w poprzednich 10 kolejkach wygrał 9 krotnie i zanotował zaledwie 1 podział punktów, więc moim zdaniem przyjezdni nie będa utaj mieli łatwego spotkania. Stawiam na dokładny wynik 1:0 do przerwy oraz 2:1 po 90 minutach tej rywalizacji, liczę iż spotkanie będzie ciekawe a gospodarze wyjdą z niego zwycięsko.

baku193
Posty: 2932
Rejestracja: 11-12-2012, 14:53

Re: Brazylia zeson 2016/2017

Post autor: baku193 » 26-03-2017, 08:23

Dyscyplina Piłka nożna Brazylia-Carioca
Godz: 00:00
Spotkanie Fluminense-Macae
Typ: Przedział bramek 3-4
Kurs 2.40
Buk :sb:
Analiza: Na jutro postanowiłem zagrać spotkanie w którym ekipa Fluminense na swoim terenie podejmowała będzie drużynę Macae, ekipa gospodarzy jest zdecydowanym faworytem do zwycięstwa w tym spotkaniu, są wiceliderem w swojej grupie i w poprzedniej kolejce na swoim stadionie ponieśli porażkę, więc kolejna porażka ze znacznie niżej notowanym rywalem na pewno nie poprawiłabym morale w zespole z Fluminense. Patrzyłem na ostatnie spotkania tych ekip i zazwyczaj było one overove, poza tym zawsze jak te ekipy się spotykały ze sobą wpadało w nich mnóstwo bramek od 2008 roku w 7 rozegranych meczach na terenie Fluminense wpadło łącznie aż 27 bramek co daje średnią 3,85 bramki na spotkanie. Myślę że w dniu jutrzejszym będzie podobnie bowiem obie ekipy lubią sobie postrzelać ,goście pomimo słabych wyników na wyjazdach potrafili strzelać bramki, gospodarze na swoim stadionie również rzadko kończą z wynikiem zerowym, myślę że jutro gospodarze wygrają i obie ekipy bramki będą w stanie strzelić , mój typ to 1:0 po pierwszych 45 minutach oraz 3:1 po końcowym gwizdku sedziego.

baku193
Posty: 2932
Rejestracja: 11-12-2012, 14:53

Re: Brazylia zeson 2016/2017

Post autor: baku193 » 13-06-2017, 04:15

Piłka nożna Brazylia
Godz: 0:15
Spotkanie Guarani-Paysandu
Typ: Przedział bramek 3-4
Kurs 2.85
Buk Sportingbull
Analiza: Z racji iż obecnie sezon mamy raczej ogórkowy i większość spotkań to sparingi postanowiłem spróbować pograć ligę Brazylijską. Ekipa Guarani na własnym stadionie podejmowała będzie Paysandu, gospodarze już przed pierwszym gwizdkiem sędziego są stawiani w roli faworytów do zdobycia kompletu punktów, grają na swoim stadionie gdzie ogólnie radzą sobie bardzo dobrze, w poprzednich 15 spotkaniach na swoim obiekcie zdołali wygrać 12 razy i zanotowali tylko 3 podziały punktów, jak na tak wyrównaną ligę jaką jest Brazylijska to moim zdaniem wynik jest wręcz rewelacyjny, goście natomiast są zespołem strasznie nierówno grającym właśnie głównie spotkania wyjazdowe w których z ostatnich 10 wygrali tylko 3 - krotnie, tutaj nie spodziewam się cudu i myślę że gospodarze spokojnie poradzą sobie ze znacznie niżej notowanym rywalem, nie mówię tutaj o miejscu w tabeli ale chodzi głównie o kulturę gry. Do tej pory na stadionie Guarani oba zespoły spotykały się ze sobą 4 razy, padło 2 podziały punktów oraz 2 wygrane gospodarzy, goście nie wygrali tutaj nigdy i według mojej oceny w tym spotkaniu również nie wygrają , będą mieli również problem z chociażby podziałem punktów, stawiam na pewną wygraną ekipy Guarani tak do połowy jak i na koniec spotkania, mój typ to 3:0 , na co jest na prawdę dobry kurs.

baku193
Posty: 2932
Rejestracja: 11-12-2012, 14:53

Re: Brazylia zeson 2016/2017

Post autor: baku193 » 14-06-2017, 20:29

Dyscyplina Piłka nożna Brazylia
Godz: 02:45
Spotkanie Santos-Palmeiras
Typ: Przedział bramek 2-3
Kurs 2.05
Buk Sportingbull
Analiza: Santos w dniu jutrzejszym na własnym stadionie podejmował będzie drużynę Palmeiras, ekipa gospodarzy przed pierwszym gwizdkiem sędziego jest stawiana w roli delikatnego faworyta do zdobycia kompletu punktów, goście bowiem na wyjazdach grają niezwykle słabe spotkania przegrali 5 ostatnich wyjazdów z rzędu , gospodarze natomiast osiągają zdecydowanie lepsze rezultaty na 10 ostatnich spotkań rozegranych przed własną publicznością potrafili zanotować 7 zwycięstw 1 podział punktów oraz 2 porażki, myślę że jest to dobry wynik i tutaj to gospodarze z Santosu od pierwszych minut powinni prowadzić grę i częściej stwarzać sobie sytuację podbramkowe. Goście również nie mają dobrego bilansu z zespołem Santosu w poprzednich sezonach biorąc pod uwagę 10 poprzednich spotkań zanotowali aż 7 porażek 1 wygraną oraz 2 podziały punktów. Ja w tym meczu stawiam na wygraną gospodarzy dokładnie 1 golem i myślę że gospodarze i goście strzelą tutaj bramki. Postawiłbym na wynik 2:1 po 90 minutach tej rywalizacji, liczę na to iż gospodarze w formie obecnie której się znajdują nie powinni ponieść porażki.

Awatar użytkownika
adamo584
-#VIP
-#VIP
Posty: 22022
Rejestracja: 15-09-2009, 15:30

Re: Brazylia zeson 2016/2017

Post autor: adamo584 » 15-06-2017, 16:39

Coritiba PR - Bahia Salvador BA
Coritiba 1,75
:betclic:
Lepiej w sezon weszła drużyna gospodarzy i to ona jest faworytem tego spotkania.Coritiba z bilansem 4-1-1 na 4 miejscu w tabeli i 6 punktów straty do lidera.Mają serię 4 meczów bez porażki a u siebie do tej pory komplet 3 zwycięstw.Ich rywale na 11 miejscu i bilans 3-0-3.Komplet wygranych u siebie i komplet porażek na wyjeździe.Po statystykach widać że oba preferują własne stadiony.Ostatnia porażka Coritiby u siebie w meczu o punkty to końcówka lutego a potem 8 zwycięstw i dwa remisy.Bahia ostatni raz wygrała na wyjeździe w kwietniu i od tamtej pory 6 meczów bez wygranej.Goście ostatni raz i jedyny w tym wieku wygrali z Coritibą w 2007 roku i dlatego dziś to nie oni będą faworytem. Liczę więc że własne boisko kolejny raz zadecyduje o wygranej gospodarzy.

baku193
Posty: 2932
Rejestracja: 11-12-2012, 14:53

Re: Brazylia zeson 2016/2017

Post autor: baku193 » 16-06-2017, 04:38

Dyscyplina Piłka nożna Brazylia
Godz: 00:15
Spotkanie Criciuma-Guarani
Typ: Przedział bramek 2-3
Kurs 2.0
Buk Sportingbull
Analiza: Próbuje trafić kolejne spotkanie w lidze Brazylijskiej , Criciuma na własnym stadionie podejmowała będzie ekipę Guarani, goście są w tym meczu zdecydowanym faworytem moim zdaniem , a bukmacherzy dali na nich sporo większy kurs, Criciuma na chwilę obecną zajmuje 18 (spadkową) pozycję w lidze i zdołała w 7 dotychczasowych spotkaniach zgromadzić zaledwie 5 oczek , ich bilans bramkowy to : 5:9, wychodzi że w spotkaniach tej ekipy pada 2 bramki na mecz, goście natomiast są wiceliderem z 15 oczkami na koncie przy takiej samej ilości rozegranych spotkań strzelili 11 bramek stracili ich 6 , w tym meczu moim zdaniem to właśnie przyjezdni powinni spróbować poszukać kompletu punktów, bowiem to oni znajdują się w lepszej formie od gospodarzy , ja na to spotkanie postanowiłem przygotować kilka typów, przede wszystkim over 1.5 gola po niezłym kursie, tak gospodarze jak i goście bramki strzelać potrafią co pokazywali w poprzednich spotkaniach , więc liczę na gole po obu stronach. 2 tym to wygrana przyjezdnych w zakładzie bez remisu po kursie od 2.60 wzwyż, myślę że za drobne można pograć, albo po prostu szukać tutaj gołej dwójki, opcji jest kilka i kurs godny pogrania.

Awatar użytkownika
adamo584
-#VIP
-#VIP
Posty: 22022
Rejestracja: 15-09-2009, 15:30

Re: Brazylia zeson 2016/2017

Post autor: adamo584 » 20-06-2017, 22:12

adamo584 pisze:
15-06-2017, 16:39
Coritiba PR - Bahia Salvador BA
Coritiba 1,75
:betclic:
0-0 :minus:

baku193
Posty: 2932
Rejestracja: 11-12-2012, 14:53

Re: Brazylia zeson 2016/2017

Post autor: baku193 » 22-06-2017, 20:05

Dyscyplina Piłka nożna Brazylia
Godz: 00:30
Spotkanie Corinthians-Bahia
Typ: Przedział bramek 2-3
Kurs 2.0
Buk Sportingbull
Analiza Corinthians na swoim stadionie w tej 9 serii spotkań Brazylijskiej ekstraklasy piłkarskiej podejmował będzie drużynę Bahia. Gospodarze w tym momencie zajmują pozycję lidera w lidze brazylijskiej zdobyli łącznie 20 punktów zanotowali 6 zwycięstw oraz 2 podziały punktów, jest to wynik znakomity jak na tak wyrównaną ligę, goście natomiast są na miejscu 14 zanotowali do tej pory 1 remis 3 wygrane oraz aż 4 porażki. Gospodarze są zdecydowanym faworytem do zdobycia kompletu punktów na własnym stadionie, gdzie nie ponieśli porażki od kilkunastu spotkań , goście natomiast nie sa w stanie wygrać od 7 kolejnych spotkań na obcych stadionach, myślę że w tym momencie to gospodarze od początku do końca będą kontrolowali przebieg tego spotkania i to Corinthians stworzy sobie znacznie więcej dogodnych sytuacji do zdobycia kompletu punktów, stawiałbym na przedział bramek 2-3 bowiem myślę że gospodarze wygrają tutaj 2:o może 3:0 i myślę że nie stracą tutaj bramki.

baku193
Posty: 2932
Rejestracja: 11-12-2012, 14:53

Re: Brazylia zeson 2016/2017

Post autor: baku193 » 25-06-2017, 09:37

Dyscyplina Piłka nożna Brazylia
Godz: 16:00
Spotkanie Vasco-Atletico GO
Typ: Przedział bramek 2-3
Kurs 1.95
Buk Sportingbull
Analiza: Vasco Da gama na swoim stadionie podejmowało będzie ekipę Atletico Goianense. Gospodarze już przed pierwszym gwizdkiem sedziego są zdecydowanym faworytem do zdobycia kompletu punktów, grać będą na własnym stadionie, do tego ich przeciwnikiem będzie ekipa , która na wyjeździe w 4 dotychczasowych spotkaniach nie zdobyła ani jednego punktu a ich stosunek bramek wynosi 1:10. Gospodarze natomiast na swoim boisku do tej pory zagrali 5 spotkań wygrali 4 z nich i w jednym ponieśli porażkę , było to spotkanie z zespołem bardzo mocnego w tym sezonie Corinthians więc można im to wybaczyć. Tutaj moim zdaniem od pierwszych minut gospodarze przejmą kontrolę nad spotkaniem i to oni powinni stworzyć sobie znacznie więcej sytuacji do zdobycia bramki. Obie ekipy spotykały się ze sobą do tej pory od roku 2009 na stadionie Vasco już 6 razy , bilans dla gości jest strasznie słaby, bowiem w tym czasie zanotowali zaledwie 1 remis oraz aż 5 porażek, nie zapowiada się w obecnej formie tych obu ekip ,aby po tej kolejce mogło się cokolwiek zmienić i według mojej oceny to gospodarze wygrają po 90 minutach, stawiam na wynik 3:0, oraz 1:0 do połowy.

Awatar użytkownika
adamo584
-#VIP
-#VIP
Posty: 22022
Rejestracja: 15-09-2009, 15:30

Re: Brazylia zeson 2016/2017

Post autor: adamo584 » 25-06-2017, 19:45

Bahia Salvador BA - Flamengo
Powyżej 2,5 1,90
:betclic:
Pozycja w tabeli przemawia za Flamengo ale własne boisko może premiować gospodarzy.Bahia na 16 miejscu z 10 punktami w 9 meczach.Punktują przede wszystkim u siebie gdzie zdobyli 9 oczek.Flamengo na 9 miejscu z 14 punktami i tylko jedna porażka na koncie.W meczach wyjazdowych bilans 1-3-1.Zapowiada się więc wyrównane spotkanie,w którym trudno wskazać faworyta.Jedno czego powinniśmy spodziewać się w tym spotkaniu to bramki.Gospodarze w 4 domowych spotkaniach mają bramki 12-6 na co składają się 3 wysokie wyniki i jeden wynik jednobramkowy.Goście na wyjazdach w 5 meczach 13 goli ale tylko raz zakończyli mecz bez strzelonego gola.Mecze bezpośrednie przynoszą sporą liczbę goli i dlatego dziś liczę na takie rozstrzygnięcie.

Awatar użytkownika
adamo584
-#VIP
-#VIP
Posty: 22022
Rejestracja: 15-09-2009, 15:30

Re: Brazylia zeson 2016/2017

Post autor: adamo584 » 28-06-2017, 09:18

adamo584 pisze:
25-06-2017, 19:45
Bahia Salvador BA - Flamengo
Powyżej 2,5 1,90
:betclic:
0-1 :minus:

baku193
Posty: 2932
Rejestracja: 11-12-2012, 14:53

Re: Brazylia zeson 2016/2017

Post autor: baku193 » 02-07-2017, 06:42

Dyscyplina Piłka nożna Brazylia
Godz: 00:00
Spotkanie Avai-Ponte Preta
Typ: over 0.5 gola w 1 połowie
Kurs 1.50
Buk Forbet
Analiza: Spotkanie w Brazylijskiej ekstraklasie piłkarskiej, ekipa Avai na własnym stadionie podejmowała będzie drużynę Ponte Preta. Gospodarze są obecnie w niezbyt dobrej sytuacji i na chwilę obecną zajmują dopiero 19 pozycję w lidze po 10 rozegranych kolejkach , zdobyli w niej tylko 8 oczek z czego 5 na swoim stadionie gdzie czują się znacznie lepiej niż w spotkaniach rozgrywanych na obcych stadionach , w starciu z zespołem Ponte Preta moim zdaniem są faworytem do zdobycia kompletu punktów, bowiem goście pomimo lepszej pozycji w tabeli na wyjazdach nie grają dobrze, tracą mnóstwo bramek i nie punktują zbyt często. Ich dorobek na chwilę obecną to : 5 spotkań wyjazdowych 2 remisy 3 porażki i bilans bramkowy 2:9. Goście zawsze mieli problemy z grą na tym stadionie bowiem od roku 2007 zagrali tutaj 4 spotkania, wygrali 1 raz i ponieśli 3 porażki, ogólnie na wyjeździe nie wygrali meczu od kwietnia tego roku , a zagrali ich w sumie 9. moim zdaniem to gospodarze powinni sięgnąć po komplet punktów, stawiam na wynik 2:1 po 90 minutach tej rywalizacji.

Awatar użytkownika
Leszczu
Posty: 8038
Rejestracja: 18-04-2014, 09:37

Re: Brazylia zeson 2016/2017

Post autor: Leszczu » 30-07-2017, 12:25

BRAZYLIA: Serie A
Corinthians - Flamengo
30.07.2017 21:00
Typ: 1DNB
Stawka: 1/10
Kurs: 1.67
:unibet-brak-polskiej-licencji!:

Gospodarze bardzo dobrze prezentują się w tym sezonie. W lidze prowadzą i to jak na razie bez porażki. Stracili tylko 7 goli. Poza tym nie przegrali meczu od ponad 20 spotkań. Goście nie mogą pochwalić się takimi osiągnięciami w ostatnim okresie czasu. Corinthians przegrało ostatni raz z Flamengo w 2014 roku i patrząc na obecną formę piłkarzy obu zespołów prawdopodobnie nie dojdzie do tego i w tym pojedynku.

:zwrot: 1:1

baku193
Posty: 2932
Rejestracja: 11-12-2012, 14:53

Re: Brazylia zeson 2016/2017

Post autor: baku193 » 01-08-2017, 18:34

Dyscyplina Piłka nożna Brazylia
Godz: 02:30
Spotkanie Internacional-Goias
typ: Przedział bramek 2-3
Kurs 2.00
Buk Sportingbull
Analiza: 18 seria spotkań w Brazylijskiej Serie B, będący na 4 pozycji w ligowej klasyfikacji zespół Internacional podejmował będzie ekipę Goias , która na chwilę obecną zajmuję 12 miejsce w lidze. Gospodarze naturalnie są zdecydowanym faworytem do zdobycia kompletu punktów , nie dośc że grają na swoim stadionie gdzie w tym sezonie ponieśli tylko jedną porażkę to ich rywalem będzie nierówno grająca ekipa Goias, która raczej rzadko dzieli się punktami na wyjazdach,albo tam wygrywa albo ponosi porażki. Na tym stadionie zespołowi przyjezdnych zazwyczaj grywało się niezwykle cięzko, bowiem nie potrafią wygrać spotkania wyjazdowego od 2006 roku z zespołem Internacional, od tamtej pory zagrali 7 spotkań przegrali 5 z nich i zanotowali 2 podziały punktów. Myślę że w tym meczu gospodarze od pierwszej do ostatniej minuty powinni kontrolować przebieg gry i to oni powinni stworzyć sobie znacznie więcej okazji do zdobycia bramki. Stawiam tutaj na dokładny wynik 2:0 dla zespołu Internacional.

baku193
Posty: 2932
Rejestracja: 11-12-2012, 14:53

Re: Brazylia zeson 2016/2017

Post autor: baku193 » 06-09-2017, 19:35

Dyscyplina PIłka nożna Brazylia
Godz: 00:30
Spotkanie Goias-Parana
Typ: Przedział bramek 2-3
Kurs 2.00
Buk Sportingbull
Analiza: Spotkanie w którym ekipa Goias na własnym stadionie podejmowała będzie ekipę Parany , gospodarze są faworytem do zdobycia kompletu punktów w tym spotkaniu , obecnie zajmują jednak znacznie niższą pozycję w ligowej klasyfikacji bowiem są zaraz przed strefą spadkową na 16 pozycji, goście natomiast którzy mają tych punktów o 9 więcej są na miejscu 5. Faktem jest jednak że goście zdecydowaną większość swoich punktów zdobyli na swoim stadionie, na wyjazdach ich gra wygląda bardzo słabo, bowiem zanotowali 5 porażek 5 podziałów punktów oraz zaledwie 1 zwycięstwo, tu na pewno również o ligowe punkty będzie im nie łatwo, ja jednakże postanowiłem pójśc tutaj nie w kierunku zwycięstwa którejkolwiek z drużyn ,ale w kierunku bramek, bowiem myślę że warto jest w tym spotkaniu pograć over w golach, gospodarze na swoim stadionie tak potrafią strzelać jak i tracić bramki , goście natomiast również gole strzelać potrafią, ogólnie w spotkaniach pomiędzy tymi ekipami padały praktycznie zawsze 2 bramki lub więcej , liczę że w tym meczu będzie podobnie,ale stawiam na 3 bramki oraz wygraną zespołu gospodarzy wynikiem 2:1.

baku193
Posty: 2932
Rejestracja: 11-12-2012, 14:53

Re: Brazylia zeson 2016/2017

Post autor: baku193 » 03-10-2017, 18:07

Dyscyplina Piłka nożna Brazylia Serie B
Godz: 02:30
Spotkanie Brasil De Pelotas-Juventude
Typ: Przedział bramek 2-3
Kurs 2.00
Buk Sportingbull
Analiza: 28 kolejka Brazylijskiej serie B, gospodarze będący na 11 pozycji w ligowej klasyfikacji podejmują ekipę Juventude, który zajmuje miejsce 6. Moim zdaniem jednak to drużyna grająca na własnym stadionie jest w tym spotkaniu faworytem do zdobycia kompletu punktów , bowiem właśnie na swoim boisku gospodarze radzą sobie najlepiej i zdobywają najwecej ligowych punktów, goście natomiast na wyjazdach ugrali zaledwie 13 punktów . Gospodarze w poprzednich 6 spotkaniach przegrali tylko 1 raz, notują więc nie licząc ten jednej wpadki dobrą passę , dlatego moim zdaniem od pierwszych minut to właśnie oni powinni zaatakować od pierwszych minut spotkania, goście natomiast na wyjazdach w poprzednich 10 kolejkach zdołali wygrać tylko 1 raz , tak więc nie jest to ich najlepsza passa, nie liczę że w tym spotkaniu goście powalczą o ligowe punkty , znaczy się myślę że gola strzelić powinni bowiem udaję im się to na wyjazdach dosyć często, a gospodarze praktycznie na pewno bramkę na swoim stadionie . Tak więc stawiam tutaj na wynik 1:0 do połowy oraz 2:1 po 90 minutach tej rywalizacji.

baku193
Posty: 2932
Rejestracja: 11-12-2012, 14:53

Re: Brazylia zeson 2016/2017

Post autor: baku193 » 15-11-2017, 20:08

Dyscyplina Piłka nożna Brazylia
Godz: 00:45
Spotkanie Cortinthians-Fluminense
Typ: Przedział bramek 3-4
Kurs 2.40
Buk Sportingbull
Analiza: Corinthians na własnym stadionie w tej kolejce podejmował będzie drużyne Fluminense, gospodarze już zapewnili sobie mistrzostwo kraju, oraz kwalifikację do Copa Libertadores w przyszłym sezonie dlatego może się wydawać że w tym meczu nie grają już o nic. Ale dalej jak na lidera przystało to oni są moim zdaniem zdecydowanym faworytem do zdobycia kompletu punktów . Gospodarze do tej pory na swoim stadionie rozegrali 17 spotkań wygrali aż 11 z nich zanotowali 4 podziały punktów oraz 2 porażki , goście na wyjazdach graja raczej średnio i tych punktów mają tylko 19. Gospodarze mają lepszy bilans i często ogrywali ekipę Fluminense w pojedynkach ligowych , szczególnie jeśli chodzi o spotkania rozegrane na swoim stadionie. Gospodarze u siebie ostatnio mają bardzo dobrą formę bowiem w 6 poprzednich spotkaniach zanotowali 4 zwycięstwa oraz 2 podziały punktów , znacznie gorzej wyglądały ich mecze wyjazdowe w których ponosili porażki,ale mogli sobie już na to spokojnie pozwolić bowiem mają sporą przewagę. Mój typ na ten mecz to wygrana Corinthians po pierwszych 45 minutach jak i na koniec spotkania, stawiam na wynik 2:1.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Brazylia zeson 2016/2017

Post autor: andrzejszwedzki » 16-11-2017, 08:53

Pilka nozna/Brazylia 1 liga
Chapenocese SC - Vitoria BA
typ:2
kurs:3,20
totolotek
Analiza: Sezon ligi brazylijskiej zmierza juz ku koncowi a wiec zespoly walcza o jak najlepsze miejsca a takze o utrzymanie sie w 1 lidze.Wlasnie taki mecz chcialbym skomentowac bo rzadna z tych druzyn nie moze byc pewna pozostania wsrod najlepszych.Na dzisiaj blizej tego jest zespol Vitoria i czeka go walka o tak potrzebne punkty.Vitoria gra wyjazdowe spotkanie a wiec nie bedzie latwo o punkty,tymbardziej ze gospodarze w kilku ostatnich meczach pokazali sie z dobrej strony,ostatnie bardzo wazne wygrali.W ostatnich pieciu meczach bezposrednich miedzy tymi zespolami jest remis,dwukrotnie wygrywala druzyna Chapenocese,dwukrotnie Vitoria,raz byl remis.Zwrocilem uwage na to ze zespoly wygrywaly swe spotkania na wyjazdach,wiec tym razem moze byc podobnie.Vitoria gdy wygra bedzie miala 42 ptk. a to powinno wystarczyc do pozostania w lidze.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Brazylia zeson 2016/2017

Post autor: andrzejszwedzki » 16-11-2017, 08:55

Pilka nozna/Brazylia 1 liga
Cortiba PR - Flamengo RJ
typ:2
kurs:2,40
totolotek
Analiza: Bardzo ciekawe spotkanie zespolow ktore maja cos do ugrania,w konczacym sie sezonie ligowym.Cortiba jako gospodarz walczy o punkty potrzebne do pozostania w lidze.Flamengo bardzo znany zespol w Swiecie pilkarskim ma jeszcze szanse dostac sie do czolowki,gra spotkanie wyjazdowe a wiec nie bedzie to latwe zadanie by zyskac komplet punktow.Zespol w ostatnich pieciu spotkaniach nie wypada najlepiej,dwie porazki,dwa remisy i tylko jedno zwyciestwo.Na tej plaszczyznie lepiej wyglada Cortiba bowiem nie ma porazki,i czesto remisuje.Zupelnie inaczej wyglada bilans spotkan bezposrednich,tutaj wyraznie goruje druzyna Flamengo.Gospodarze w kilku ostatnich meczach wygrali tylko raz.Ponadto moim zdaniem Flamengo bardzo dobrze gra na wyjazdach,dlatego tak typuje.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

Kopiowanie calosci lub fragmentow bez pisemnej zgody zabronione. Strona jest kierowana do uzytkownikow polskojezycznych zamieszkalych w krajach, w ktorych korzystanie z Serwisu jest zgodne z prawem. Wiadomosci prezentowane w serwisie sa dozwolone wylacznie dla osob podlegajacych jurysdykcjom prawnym, w ktorych uczestnictwo w grach hazardowych online jest legalne. Korzystajac z serwisu, uzytkownik deklaruje wobec administratora, ze uczestnictwo w grach hazardowych online jest w jego jurysdykcji dozwolona i ponosi pelna odpowiedzialnosc za prawdziwosc zlozonego przez siebie oswiadczenia.

Na terytorium polski zaklady wzajemne moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie na urzadzanie zakladow wzajemnych. Zawieranie zakladow u bukmacherow, ktorzy nie posiadaja licencji Ministerstwa Finansow na zawieranie zakladow wzajemnych jest zabronione i grozi konsekwencjami prawnymi. Serwis jest przeznaczony tylko dla osob, ktore ukonczyly 18 lat. Korzystajac z serwisu, uzytkownik potwierdza, ze ma ukonczone 18 lat.Polityka prywatnosci