Najlepsze bonusy bukmacherskie: Fortuna, Betfan, Betclic, Etoto, Totolotek, Lvbet
1. Fortuna
20 PLN
bez ryzyka +600 PLN
2. Totolotek
20 pln
bez depozytu +1000 PLN
3. Lvbet
20 pln
bez depozytu +2000 PLN
4. Betclic
550 PLN
cashback
5. Etoto
20 PLN
bez depozytu +1040 PLN
Na terytorium Polski zaklady wzajemne moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie na urzadzanie zakladow wzajemnych. Udzial w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard zwiazany jest z ryzykiem.

Gould M. - Ebdon P.

Typy i analizy z turniejów snookerowych
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
HansLanda69
-#VIP
-#VIP
Posty: 4491
Rejestracja: 30-11-2008, 23:55

Gould M. - Ebdon P.

Post autor: HansLanda69 » 14-02-2012, 09:10

:sn:

Gould M. - Ebdon P.

Kariera Ebdona powoli chyli sie ku koncowi. Coraz rzadziej wystepuje na arenie profesjonalnego snookera a jeszcze rzadziej odnosi na niej sukcesy. Raczej blizej mu do stanowiska komentatorskiego obok Davisa i Parrota. Cociaz Davis mysle spokojnie by mu dal rade. Gould w swojej determinacji i wcale nie najgorszym stylu potrafi brnac zapamietale naprzod. Ten sezon zaczal dosc udanie jak na swoje mozliwosci. Dzisiejszy przeciwnik to tylko wielkie nazwisko z przeszlosci moim zdaniem i Martin spokojnie zarezerwuje sobie miejsce w kolejnej rundzie.

Gould M. - Ebdon P.
Typ:1
1,57 4j
:unibet-brak-polskiej-licencji!:
Expert Team Snooker & UK Footbal
Played204/Win130/Void10/Lost87
Yeld +12,2%
Umiecie zbyt malo dlatego klamac musicie.
Kiedys Ashley69 --> Dzis HansLanda69

Awatar użytkownika
LoraKinho
Posty: 803
Rejestracja: 28-11-2010, 18:28

Post autor: LoraKinho » 14-02-2012, 09:55

Tu się nie zgodzę. Grałbym w ciemno Ebdona z handicapem, a nawet wygraną Petera. Ostatnie mecze Goulda to katastrofa. Nic mu nie wychodzi i przegrywa wszystko jak leci. Pokazał to i w German Mastersie i w samym Mastersie. Dlatego nie powiedziałbym na pewno, że Martin poradzi sobie tutaj spokojnie. Według mnie, lepiej skorzystać z kursu na Ebdona lub chociażby handicapu na niego ;)
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
HansLanda69
-#VIP
-#VIP
Posty: 4491
Rejestracja: 30-11-2008, 23:55

Post autor: HansLanda69 » 14-02-2012, 10:39

Sledzac snooker zapewne wiesz ze german masters jest rozgrywany w zupelnie innych warunkach niz inne turnieje. Wielu graczy narzeka na ten format i pojawiaja sie po prostu po to zeby odrobic "panszczyzne" wzgledem prezesa. To nie jest za bardzo miarodajny punkt. Fakt Moze Gould nie radzi sobie najlepiej ale Ebdon zreszta podobnie jak Doherty i Hendry juz powoli odkladaja kije do szafy. Rzadko cos im gdzies zaswita. Ebdon poza tym jest zawodnikiem strasznie grymasnym.
Expert Team Snooker & UK Footbal
Played204/Win130/Void10/Lost87
Yeld +12,2%
Umiecie zbyt malo dlatego klamac musicie.
Kiedys Ashley69 --> Dzis HansLanda69

Awatar użytkownika
LoraKinho
Posty: 803
Rejestracja: 28-11-2010, 18:28

Post autor: LoraKinho » 14-02-2012, 10:45

Steve Davis wczoraj pokazał jak zawodnicy w takim wieku, z takim bagażem doświadczenia potrafią grać. Ebdona strasznie nie lubię, ale w tym meczu nie jest na straconej pozycji. A to, że Gouldowi nie idzie, to chodziło mi chociażby o Championship League. A zobacz co grał ostatnio Peter - http://www.snookerworld.pl/component/co ... -2012.html
Według mnie obaj są daleko od swojej najlepszej dyspozycji, ale teraz lepiej prezentuje się Ebdon. Zobaczymy

Awatar użytkownika
Charlie
-#elita
-#elita
Posty: 1947
Rejestracja: 22-05-2009, 08:59

Post autor: Charlie » 14-02-2012, 11:34

To może i ja dodam coś od siebie ;)
Każdy z was ma rację i dlatego najlepiej ten mecz odpuścić bo według mnie jest to typowy no bet ;) jedyne co dobrego można z tego wyciągnąć to grać na live jak zobaczymy co prezentują Panowie :D
Lora opieranie się na wynikach z CL trochę mija się z celem według mnie, ponieważ w tego typu zawodach pada bardzo dużo niespodzianek i nie każdy podchodzi do tego na pełnej koncentracji itp..
Ja osobiście jeśli już miałbym typować coś przed meczem to jedynie over ;) no ale, że nikt mnie nie zmusza nie gram nic ;)
Nie mniej Ash życzę Ci powodzenia bo widzę stawka już konkretniejsza :D

Awatar użytkownika
LoraKinho
Posty: 803
Rejestracja: 28-11-2010, 18:28

Post autor: LoraKinho » 14-02-2012, 15:09

Ja mam pograny over w tym meczu tylko. Nie chodzi mi tutaj w sumie o suche wyniki w CL, ale o sam fakt wbiciu kilku setek. Gould nie prezentuje się dobrze ostatnio nigdzie. Więc nawet CL jest dla mnie wyznacznikiem, chociaż tak jak mówisz, tego meczu bym nie obstawiał na wygranego na pewno. A gdyby mnie zmuszali to jednak na Ebdona ;)

Awatar użytkownika
HansLanda69
-#VIP
-#VIP
Posty: 4491
Rejestracja: 30-11-2008, 23:55

Post autor: HansLanda69 » 14-02-2012, 22:42

Gould M. - Ebdon P.
Typ:1 :plus:
1,57 4j
:unibet-brak-polskiej-licencji!:
3 x :plus: i sukces kompletny :D
Expert Team Snooker & UK Footbal
Played204/Win130/Void10/Lost87
Yeld +12,2%
Umiecie zbyt malo dlatego klamac musicie.
Kiedys Ashley69 --> Dzis HansLanda69

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

Kopiowanie calosci lub fragmentow bez pisemnej zgody zabronione. Strona jest kierowana do uzytkownikow polskojezycznych zamieszkalych w krajach, w ktorych korzystanie z Serwisu jest zgodne z prawem. Wiadomosci prezentowane w serwisie sa dozwolone wylacznie dla osob podlegajacych jurysdykcjom prawnym, w ktorych uczestnictwo w grach hazardowych online jest legalne. Korzystajac z serwisu, uzytkownik deklaruje wobec administratora, ze uczestnictwo w grach hazardowych online jest w jego jurysdykcji dozwolona i ponosi pelna odpowiedzialnosc za prawdziwosc zlozonego przez siebie oswiadczenia.

Na terytorium polski zaklady wzajemne moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie na urzadzanie zakladow wzajemnych. Zawieranie zakladow u bukmacherow, ktorzy nie posiadaja licencji Ministerstwa Finansow na zawieranie zakladow wzajemnych jest zabronione i grozi konsekwencjami prawnymi. Serwis jest przeznaczony tylko dla osob, ktore ukonczyly 18 lat. Korzystajac z serwisu, uzytkownik potwierdza, ze ma ukonczone 18 lat.Polityka prywatnosci