Najlepsze bonusy bukmacherskie: Fortuna, Betfan, Betclic, Etoto, Totolotek, Lvbet
1. Fortuna
20 PLN
bez ryzyka +600 PLN
2. Totolotek
20 pln
bez depozytu +1000 PLN
3. Lvbet
20 pln
bez depozytu +2000 PLN
4. Betclic
550 PLN
cashback
5. Etoto
20 PLN
bez depozytu +1040 PLN
Na terytorium Polski zaklady wzajemne moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie na urzadzanie zakladow wzajemnych. Udzial w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard zwiazany jest z ryzykiem.

Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Analizy ekspertów z wysokim yieldem na NHL i inne ligi hokejowe na świecie. Wejdź i przeczytaj najlepsze typy bukmacherskie hokeja.
Regulamin forum
Hokej

Hokej na lodzie to sportowa gra zespołowa rozgrywana na lodowisku. Z wiadomych względów jest popularna na północy, ale i w Polsce mamy swoich reprezentantów. Interesujesz się hokejem? Szukasz typy hokej? Albo sam oferujesz typy hokej? Dobrze trafiłeś.

Tylko u nas znajdziesz typy bukmacherskie na hokej na świecie oraz profesjonalne analizy spotkań hokeja. Wszystko za darmo.

Zapraszamy teraz do zapoznania się z poszczególnymi tematami w tym dziale. Przeczytaj terminarz hokeja, opisy odbytych spotkań oraz analizy i darmowe typy hokej.
ODPOWIEDZ
andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 12-10-2018, 13:53

W Slowackiej Ekstralidze hokeja na lodzie mamy dzisiaj bardzo ciekawy mecz pomiedzy druzynami Poprad,ktora jest tutaj gospodarzem a aktualnym mistrzem Kraju Banska Bystrzyca.Mnie osobiscie zaskakuje slabsza postawa druzyny mistra w tym sezonie,dotad wygrala siedem spotkan,w tym szesc w regulaminowym czasie gry i przegrala piec po trzech remisach.Wynik dajacy pewien niedosyt.Poprad z kolei dotychczas wygral osiem swoich spotkan,w tym dwa po dogrywkach i trzy przegral.W klasyfikacji znajduje sie zaraz za Banska Bystrzyca.W tej sytuacji nie jestem pewien wyniku,kazdy jest realny ale sadze,ze bedziemy swiadkami wielu goli w tym meczu.Szczegolnie druzyna Banska Bystrzyca duzo ich strzela,chociaz i pod tym wzgledem tzoche zawodzi w tym sezonie.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 12-10-2018, 13:54

W Austriackiej lidze mokejowej bardzo inspiruje mnie druzyna Graz.W tym sezonie gra rewelacyjnie jest skuteczna zarowno w wynikach spotkan jak i zdobywania goli,zajmuje aktualnie pozycje wicelidera ustepujac tylko druzynie Vienna.Dzisiaj zagra kolejny mecz,tym razem we wlasnej hali z zespolem Linz i napewno jest faworytem.Linz dotychczas wygral trzy swoje spotkania,jedno po dogrywce a przegral piec,w tym trzy po remisach w regulaminowym czasie gry.Jest wiec druzyna czesto remisujaca,walczaca do konca a i w spotkaniach z Grazem bywalo bardzo roznie.Mam wiec nieco obaw czy aby gospodarze sa w stanie wygrac,przynajmniej w trzech tercjach.Ale skutecznosc strzelecka obu druzyn jest duza,wiec mysle,ze w meczu zobaczymy wieksza ilosc goli.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 12-10-2018, 13:55

Druzyna Manheim jest aktualnie niespodziewanym wiceliderem klasyfikacji generalnej,ustepuje tylko zesoplowi z Dusseldorfu.Trzeba powiedziec,ze dotad gra bardzo dobrze,piec wygranych spotkan,cztery przegrane w tym jedno po remisie w regulaminowym czasie gry.Dzisiaj jest gospodarzem w meczu z zespolem Schwenninger i jest z pewnoscia faworytem,powinna zdobyc kolejne punkty.Goscie zamykaja tamykaja tabele ligowa,wygrali jeden mecz i to po dogrywce a przegrali az osiem,w tym siedem w regulaminowym czasie gry.Dzisiaj raczej sa bez szans na dobry wynik i dlatego kursy na wygrana ospodarzy sa niskie.Mysle,ze warto tutaj zagrac takze na duza ilosc goli,kurs jest duzo wyzszy a typ bardzo prawdopodobny.Manheim jest zespolem typowo ofensywnym,zdobywa w swoich meczach duzo bramek wiec dzisiaj powinno byc podobnie.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 12-10-2018, 13:56

W dziesiatej kolrjce Niemieckiej lidze hokejowej mamy dzisiaj ciekawy mecz pomiedzy druzyna Straubing,ktora jest gospodarzem a Augsburgiem.Tutaj naprawde trudno jest wylonic faworyta.Straubing w tym sezonie gra zaskakujaco dobrze,ta druzyna wygrala dotychcza szesc spotkan,w tym jedno po dogrywce,przegrala trzy i zajmuje w klasyfikacji wysokie czwarte miejsce.Augsburg w tym sezonie gra nieco slabiej,dotychczas wygral cztery mecze w tym jeden po dogrywce i przegral piec,w tymdwa po remisach.Tutaj jednak trzeba dodac,ze dwa ostatnie mecze wygral,wiec nie wiadomo czy dzisiaj nie postara sie o trzecie z kolei zwyciestwo.Moim zdaniem moze byc roznie,w zwiazku z tym zagram na wieksza ilosc goli.Augsburg jest bramkostrzelnym zespolem i nawet jak przegra to kilka goli zdobedzie.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 12-10-2018, 13:57

Chcialbym ocenic,prawidlowo oczywiscie,dzisiejszy pojedynek dwoch zespolow,ktore w tym sezonie maja zaskakujaco slabe wyniki i zajmuja jedne z ostatnich miejsc w klasyfikacji.Wolfsbug podejmuje u siebie zespol Numberg,tak daleka pozycja tej druzyny jest szczegolnym zaskoczeniem,w poprzednim sezonie zajela przeciez trzecie miejsce.A teraz,zaledwie trzy mecze wygrane i az szesc przegranych,w tym dwa po remisach.Wolfsburg jeszcze gorzej tylko dwa spotkania wygrane i siedem przegranych,jedno po remisie.Jak wytypowac ten mecz? Trudna sprawa ja jednak postawie na wygrana Wolfsburga,gra u siebie i powinien to wykorzystac.Numberg jest bez formy,przegral nawet z Francuskim Rouen w ostatnim meczu Ligi Mistrzow.Kazda z tych druzyn bardzo potrzebuje punktow,jednak podtrzymuje swe zdanie i uwazam,ze Wolfsburg dzisiaj wygra.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 13-10-2018, 13:24

Witam wszystkich sympatykow hokeja...Najlepsza liga Swiata NHL ruszyla juz pelna para a wiec mamy mnostwo emocji.Ja wybralem do oceny,mysle ze ciekawy mecz pomiedzy Rangersmi a zespolem Edmonton.Kto moze wygrac,czy mam faworyta? Prawdopodobnie gospodarze,ale nie jestem o tym tak do konca przekonany.Rangersi dotad rozegrali cztery mecze a wygrali tylko jeden,ten ostatni i to dopiero w dogrywce,nie sa wiec w optymalnej formie i atut swojego lodowiska moze tu nie pomoc.Edmonton jest po dwoch spotkaniach i po dwoch przegranych.Pawda ze w takich okolicznosciach wytypowac zwyciestwo,ktorejs z tych druzyn? Ja jednak bede uniwersalny i postawie na wieksza ilosc goli,spotkanie bedzie bardzo zaciete i napewno druzyny duzo beda strzelac,zreszta jak dotychczas.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 13-10-2018, 13:24

Hokejow liga NHL juz gra pelna para,mamy za soba wiele spotkan i w niejednym z nich doszlo juz do zaskakujacych rozstrzygniec.W nowej kolejce do oceny wybralem mecz pomiedzy druzynami Minnesota,ktora jest tutaj gospodarzem i Carolina.Minnesota zagrala juz trzy mecze ale z malym powodzeniem bo dwa z nich przegrala dopiero trzeci wygrala.Carolina duzo lepiej,pierwsze spotkanie przegrala ale juz trzy kolejne wygrane.Widac,ze ten zespol jest w niezlej formie i nabiera tepa.Jak mozna zdefiniowac to spotkanie? Napewno nie jest latwo,Minnesota ma za soba atut swej hali a Carolina wydaje sie byc lepiej dysponowana.Tak czy inaczej mecz powinien byc interesujacy a,ze nie jestem pewny wyniku to zagram na wieksza ilosc goli.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 15-10-2018, 13:07

W hokejowej lidze NHL,juz kilka kolejek mamy za soba,jak to zazwyczaj bywa w sporcie nie obylo sie bez zaskakujacych wynikow.Wybralem do oceny spotkanie,w ktorym nie powinno dojsc do takiego zaskoczenia.Druzyna Nehville podejmuje w swojej hali Minnesote i w moim pzekonaniu jest faworytem,niemalze pewniakiem.Dotychczas ten zespol wygral cztery z pieciu swoich spotkan i w Konferencji Zachodniej aktualnie zajmuje pozycje wicelidera,ustepujac jedynie Anaheim Ducsk.Dla porownania Minnesota zagrala dotad cztery mecze,jeden wygrywajac a trzy przegrala ale w tych spotkaniach trzykrotnie remisowala w regulaminowym czasie gry.Ten jeden maly procencik zostawiam wiec na remis ale tylko teoretycznie.Neshville jak sie okazuje jest w swietnej kondycji w tym sezonie,dlatego ten zespol bede faworyzowal.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 15-10-2018, 13:08

W lidze NHL bardzo ciekawym wydaje sie byc pojedynek pomiedzy druzynami Ottawa a Dallas.Senatorzy z Ottawy moim zdaniem to zespol nieprzewidywalny grajacy zaskakujaco,potrafi przegrac ze slaba druzyna z drugiej jednak strony pokonac wyzej notowanego przeciwnika,tak jak np. na wyjezdzie Toronto.Dzisiaj ta druzyna jest gospodarzem spotkania jednak mnie jakos nie przeknuje do swego zwyciestwa.Dotychczas rozegrala piec meczy,dwa z nich wygrywajac w trzech ponoszac porazki,jedna po remisie.Dallas to trudny przeciwnik,potrafiacy dobrze grac u siebie jak i na wyjazdach,w dotychczas rrzegranych czterech spotkaniach ta druzyna trzy razy wygrywala,tylko raz ponoszac porazke.W zwiazku z tym,ze nie mam tutaj swego faworyta,spruboje zagrac na wieksza ilosc goli.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 16-10-2018, 14:19

W szostej kolejce grupy A hokejowej Ligi Mistrzow,dojdze do interesujacego meczu pomiedzy Austriacka druzyna Vienna a Szwajcarskim Zurichem.Aktualnie Zurich jest na drugim premiowanym miejscu,ma 10 punktowi by zachowac to miejsce wystarczy dzisiaj zremisowac a nawet przegrac mniej niz trzema bramkami.Vienna gra w swojej hali mimo to czeka ja trudne zadanie,sadze,ze wygra ale czy zdola wyprzedzic przeciwnika w klasyfikacji.Jest to bramkostrzelna druzyna,grajaca ofensywnie i moim zdaniem jesli obrona sie postara,Vienna jest w stanie wygrac roznica czterech bramek.Druzyna Zurichu w tej rdycji gra bardzo dobrze jest to dla mnie niemalym zaskoczeniem,ma bardzo duza szanse na awans.Do Wiednia przyjedzie z nastawienie gry defensywnej,nie chcac ryzykowac otwartej gry.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 17-10-2018, 14:48

W Finlandi pierwsza liga hokejowa gra dzisiaj tylko trzy mecze,jednym z nich jest pojedynek druzyny KooKoo z zespolem Ilves.Moim faworytem do zwyciestwa jest druzyna gosci.Ilves bo o niej mowa,w tym sezonie gra wyjatkowo dobrze,zajmuje pozycje wicelideraustepujac jedynie aktualnemu mistrzowi,druzynie Karpat.Zespol ten nie przegral pieciu z rzedu spotkan a w tym sezonie odniosl juz osiem zwyciestw,przegrywajac tylko trzy mecze.Gospodarz,zespol KooKoo z kolei tylko trzy spotkania wygral i dziesiec przegral.Ma za soba cala serie przegranych meczy,swiedczy to o zupelnym braku formy.Akualnie zajmuje przedostatnie miejsce w klasyfikacji.Zespoly te spotykaly sie juz wielokrotnie i tutaj tez miazdzaca przewage ma druzyna Ilves,nie wypada wiec nie zagrac na jej zwyciestwo.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 17-10-2018, 14:49

Dzisiaj w nocy naszego czasu,dojdzie do interesujacego spotkania w Amerykanskiej lidze NHL pomiedzy druzynami Calgary a Bostonu.Calgary w pieciu rozegranych dotychczas spotkaniach wygrywala trzykrotnie,w tym raz po dogrywce i poniosla dwie porazki.W Konferencji Zachodniej miesci sie w sodkowej jej czesci.Dla porownania druzyna Bostonu wygrala cztery spotkania i jedno przegrala.Wynik nieco lepszy ale dzisiaj gra w Calgary i nie bedzie lekko.W poprzednich sezonach te druzyny spotykaly sie juz wielokrotnie i o dziwo te mecze dosyc czesto konczyly sie remisami.Byc moze i dzisiejszy sie tak zakonczy.Naturalnie pewnosci miec nie moge ale wszystko na to wskazuje bo tez nie wierze by Boston bedac w takiej formie dal sie ograc.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 19-10-2018, 13:48

W Finlandi mamy dzisiaj szereg ciekawych spotkan hokejowych,do oceny wybrale jednak pojedynek slabszych druzyn.Sport podejmuje u siebie zespol SaiPa i tutaj co do wyniku niczego nie moge byc pewien ale sadze,ze druzyny zdobeda wiecej bramek.Druzyna Sport dotychczas wygrala tylko cztery z 12 dotychczasowych meczy ale stosunek bramej jest duzy 34:48,jak widac duzo goli traci wiecej niz zdobywa.Rywal SaiPa dotychczas wygral osiem spotkan,w tym trzy po remisach w regulaminowym czasie gry i przegral trzy mecze.Teoretycznie wiec mozna by uwazac ta druzyne za faworyta,ale w meczach bezposrednich SaiPa juz nie ma takiej przewagi,zwlaszcza w meczach wyjazdowych.Sadze wiec,ze opcja na wieksza ilosc goli jest tutaj bardziej prawdopodobna i tak tez typuje.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 19-10-2018, 13:49

W Austriackiej lidze hokejowej,dzisiaj dojdzie do bardzo ciekawego pojedynku pomiedzy druzynami Kagenfurter a rewelacyjnie grajaca w tym sezonie Graz.Gospodarze w dotychczasowych dziewieciu swoich spotkaniach wygrywali pieciokrotnie,w tym raz po remisie w podstawowym czasi gry i przegrywali czterokrotnie w tym raz po remisie w podstawowym czasie gry.Graz dotychczas wygral siedem swoich pojedynkow,w tym dwa po remisach w podstawowym czasie gry a przegral trzy,jeden po remisie.Wyglada na to,ze mecz bedzie bardzo wyrownany i jest mi trudno wskazac zwyciezce.Eksperci wskazuja na wygrana gospodarzy ale moim zdaniem nie jest to takie pewne.Druzyna Graz w tym sezonie gra typoo ofensywny hokej,strzela duzo bramek ale tez duzo traci,postawie wiec na wieksza ilosc goli w tym meczu.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 19-10-2018, 13:50

Dzisiaj w Niemieckiej lidze hokejowej dojdzie do interesujacego potkania pomiedzy druzynami,ktore niespodziewanie zajmuja dwa pierwsze miejsca w tabeli.Manheim,lider klasyfikacji,ktory dotychczas wygral siedem spotkan,przegral cztery ale trzy po remisach w regulaminowym czasie gry,podejmuje w swojej hali,Ingolstat,drgi zespol klasyfikacji,ktory dotychczas wygral osiem swoich spotkan,w tym dwa po remisach w regulaminowym czasie gy i przegral trzy.A wiec wyglada na to,ze mamy mecz na szczycie,trudny do oceny.Teoretycznie powinien wygrac gospodarz ale rownie dobrze moze dojsc do remisu.Druzyny te w tym sezonie graja ofensywny hokej,wie sadze,ze zobaczymy tutaj wieksza losc goli.W spotkaniach bezposrednich tez bywalo ich duzo,przynajmniej w tych ostatnich,wiec zaryzykuje i dzisiaj postawie na duza ilosc bramek.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 19-10-2018, 13:50

W Niemieckiej lidze hokejowej,ciekawym wydaje mi sie byc spotkanie pomiedzy druzynami Bremerhaven a Straubing.Bremerhaven jest tutaj gospodarzem i moim faworytem do zwyciestwa.Ta druzyna gra bardzo dobrze w tym sezonie,dotychczas wygrala szesc ze swoich spotkan,w tym dwa po remisach w regulaminowym czasie gry,przegrala piec meczy ala tutaj trzeba powiedziec,ze w kilku ostatnich meczach doznala tylko jednej wyjazdowej porazki.We wlasnej hali ma zdecydowanie dodatni bilans,mozna przypuszczac,ze jest poprawa formy.Druzyna przeciwna Straubing na dzisiaj jest wyzej w klasyfikacji ale w przeciwienstwi do gospodarzy wydaje mi sie,ze gra coraz slabiej.Bremenhaven takze ma zdecydowanie korzystniejszy bilans w pojedynkach bezposrednich i juz dlugo nie przegrala ze Straubing w swojej hali.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 23-10-2018, 15:52

Hokej/NHL
Ottawa-Boston
typ:2
kurs:2,23
bwin-brak-polskiej-licencji!-brak-polskiej-licencji!
Analiza:Dzisiaj w nocy naszego czasu dojdzie do interesujacego meczu w lidze NHL,druzyna Ottawa Senators podejmuje w swojej hali Boston.Dla wielu faworytem jest tutaj Boston,ja tez tak uwazam,teoretycznie powinien wygrac.Wskazuja na to i to bardzo wyraznie statystyki spotkan bezposrednich tych zespolow.Boston wygrywal zarowno u siebie jak i na wyjazdach.Ale popatrzmy na wyniki z tego sezonu,Bostonczycy dostali zadyszki? Trzy mecze z rzedu przegrali.Ottawa z kolei swieci triumfy,juz dawno nie byla w takiej formie.Wynika z tego,ze druzyna Bostonu wcale nie jest az takim pewniakiem.Z cala pewnoscia w tym spotkaniu bedzie sie bardzo duzo dzialo a wiec zagram na wieksza ilosc goli.Ta opcja wydaje mi sie byc pewniejsza.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 23-10-2018, 15:52

W nocy naszego czasu dojdzie do bardzo interesujacego meczu w lidze NHL,gdzie Montreal podejmuje we wlasnej hali druzyne Calgary.Juz na poczatku powiem,ze wyglada mi to na remis.Obydwa zespoly jak dotad graja bardzo dobrze,sa uczciwie przygotowane do sezonu.Montreal wygral juz cztery swoje mecze,w tym jedno po dogrywce,przegral trzy jedno tez po dogrywce,czyli naprawde niezle.Calgary z kolei wygrala piec swoich spotkan,w tym jedno po dogrywce a przegrala tylko trzy.No dawno juz ta druyna nie miala tak dobrego poczatku sezonu...Pomiedzy soba druzyny graly juz wiele razy,wyniki bywaly rozne,w zaleznosci od formy a na dzien dzisiejszy obie sa w przynajmniej dobrj,wiec sadze ze po trzech tercjach bedzie remis.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 24-10-2018, 14:52

W 1 lidze hokeja na lodzie w Finlandi,widze dzisiaj fajny mecz pomiedzy ruzynami SaiPa i Lukko.Druzyny wprawdzie graja ze zmiennym szczesciem,jednak ich pojedynki wygladaja ciekawie.Lukko bardzo slabo zaczela sezon,pozniej kilka dobrych spotkan i ostatnio chyba jest ba fali,wygrala dwa ostatnie mecze.SaiPa przeciwnie,rewelacyjnie zaczela ten sezon,wydawalo sie,ze bedzie szla za ciosem,niestety nastapil jakis zanik formy.Aktualnie jest po dwoch porazkach z rzedu...jak wiec bedzie dzisiaj? Przegra kolejny trzeci mecz z rzedu? Moim zdaniem nie,gra w swojej hali i powinna to wykorzystac.To doswiadczona druzyna pozatym z doswiadczenia wiem,ze seriami,dlugimi seriami przegrywaja zespoly,ktore sa w wybitnie kiepskiej formie.SaiPa mimo wszystko na taka druzyne mi nie wyglada,dzisiaj z pewnoscia wygra.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 29-10-2018, 13:57

W Finskiej lidze hokeja na lodzie,mamy dzisiaj tylko jeden mecz ale jakze ciekawy i napewno warty skomentowania.Druzyna HIFK,jest utaj gospodarzem i dlatego wedlug mnie powinna ten fak wykorzystac i wygrac.Aktualnie w tabeli zajmuje piate miejsce,dotychczas wygrala dziewiec spotkan,w tym trzy po remisach w regulaminowym czasie gry,przegral siedem i tez trzy po remisach.Pzeciwnik,zespol HPK jest jedna pozycje wyzej w klasyfikacji ale ma tez jeden mecz wiecej rozegrany.Ta druzyna dotad wygrala dziesiec spotkan w tym siedem w trzech tercjach,przegrala siedem razy w tym dwa razy po remisach w regulaminowym czasie gry.Widac wiec duze podobienswo wynikow,zwiastuje to ciekawy zaciety pjedynek,ja jednak stawian na wygrana gospodarzy jak jz wczesniej wspomnialem.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 30-10-2018, 15:14

W 13 kolejce Szwedzkiej ligi hokeja na lodzie ,druzyna Vaxjoe zagra w swej hali z zespolem Farjestad i temu spotkaniu chce poswiecic wiecej czasu.Zespol gospodarzy rzeczywiscie w tym sezonie gra jak dotad ponizej oczekiwan.Wygral zaledwie piec spotkan a w tym jedno po dogrywce i przegral az siedem,dwa po remisach w regulaminowym czase gry.Tym samym zajmuje miejsce w srodkowej czesci tabeli.Dla porownania Farjestad wygral szesc meczy,tyle samo przegral ale dwa po remisach.Spotkanie to wiec zapowiada sie ciekawie i daje lekka przewage druynie gosci.Ja jednak wieze w dzisiejsze zwyciestwo Vaxjoe,przedewszystkim gra u siebie,jest to bardzo doswiadczony zespol,ktory w kazdej chwili moze zagrac swietny mecz,no i po trzecie czas juz zaczac odrabiac straty do czolowki.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 30-10-2018, 15:15

Dzisiaj w nocy naszego czasu mamy mnostwo spotkan w lidze hokejoerj NHL,ja dluzej zatrzymam sie przy ciekawym pojedynku,w ktorym druzyna Buffalo zagra w swojej hali z Calgary.Gospodarze dotychczas rozegrali 11 meczy z czego szesc wygrali,piec przegrali ale jedno po rmisie w regulaminowym czasie gry.Musze tutaj dodac,ze zwyciestwa notujemy przewaznie u siebie.Calgary rozegral jeden mecz wiecej,szesc wygrywajac,w tym jeden po remisie i szesc spotkan przegrala takze jeden po remisie.Patrzac na te statystyki mozna by powiedziec,ze sily sa mocno wyrownane,jednak z uwagi na to ze Buffalo gra u siebie,postawie na zwyciestwo tej druzyny.Gdy przyjzymy sie spotkaniom bezposrednim,tez widac przewage Buffalo w meczach u siebie.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 30-10-2018, 15:15

W nocy naszego czasu,druzyna Caroliny zagra w swojej hali z zespolem Boston.Moim zdaniem jest to jedno z ciekawszych spotkan tej kolejki,trudne do oceny a sily wydaja sie byc mocno wyrownae.Juz na wstepie chce powiedziec,ze obydwa zespoly mialy bardzo dobry start w nowy sezon,jednak z uplywem czasu nie dyspnuja juz wysoka forma.Carolina dotychczas odniosla szesc zwyciestw w tym jedno po remisie w regulaminowym czasie gry,piec razy przegrala,w tym dwa razy po remisach.Boston,w porownaniu wygral szesc swoich meczy,piec przegral w tym dwa po remisach w regulaminowym czasie gry.No cuz,trudno jest tu znalezc zwyciezce,wedlug mnie kazdy wynik jest realny dlatego postanowilem zagrac na wieksza ilosc goli.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 01-11-2018, 14:17

Dzisiaj w nocy naszego czasu liga NHL gra swa nastepna kolejke spotkan,jest z czego wybierac.Mnie interesuje mecz pomiedzy druzynami Toronto i Dallas dlatego poswiecam mu wiecej czasu.Toronto jest tutaj gospodarzem i wedlug mnie wygra spotkanie.Ta druzynazajmuje aktualnie drugie miejsce w Konferencji Wschodniej,wygrala osiem swoich spotkan w tym dwa po remisach i przegrala cztery.Moim zdaniem jest w swietnej dyspozycji.Zespol Dalla nie moze juz pochwalic sie podobnymi sukcesami,gra slabiej,w Konferencji Zachodniej zajmuje dopiero dziesiate miejsce.Ma na swym koncie szesc wygranych pojedynkow i piec przegranych.Trzeba tez powiedziec,ze na wyjazdach gra slabiej,takie jest bynajmniej moje odczucie.W tej sytuacji po przeanalizowaniu wszystkiego za i przeciw,sadze,ze Toronto nie powinno miec klopotu z odniesieniem zwyciestwa.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 07-11-2018, 10:02

Dzisiaj w nocy naszego czasu,w hokejowej lidze NHL mamy bardzo ciekawy mecz pomiedzy druzynami Anheim Ducks i Calgary.Tak naprawde to jest mi tutaj trudno wskazac faworyta.Anheim Ducks gra we wlasnej hali,wiec ma jakas przewage ale wydaje mi sie,ze Calgary jest w doskonalej formie i nie pozwoli sie ograc,przynajmniej w trzech tercjach.Ta druzyna aktualnie jest wiceliderem Konferencji Zachodniej,ustepuje tylko zespolowi Neshville.Calgary wygrala dotycczas dziewiec spotkan w tym dwa po remisach i przegrala szesc w tym jeden po remisie w regulaminowm czasie gry,ma tez ostatnio dobra passe meczy bez porazki.Anheim dotychczas wygral szesc spotkan w tym dwa po remisach,przegral z kolei az dziesiec w tym trzy po remisach w regulaminowym czasie gry.Dyspozycja slabsza i moim zdaniem nie poradzi sobie dzisiaj z Calgary.Stawiam na remis.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

Kopiowanie calosci lub fragmentow bez pisemnej zgody zabronione. Strona jest kierowana do uzytkownikow polskojezycznych zamieszkalych w krajach, w ktorych korzystanie z Serwisu jest zgodne z prawem. Wiadomosci prezentowane w serwisie sa dozwolone wylacznie dla osob podlegajacych jurysdykcjom prawnym, w ktorych uczestnictwo w grach hazardowych online jest legalne. Korzystajac z serwisu, uzytkownik deklaruje wobec administratora, ze uczestnictwo w grach hazardowych online jest w jego jurysdykcji dozwolona i ponosi pelna odpowiedzialnosc za prawdziwosc zlozonego przez siebie oswiadczenia.

Na terytorium polski zaklady wzajemne moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie na urzadzanie zakladow wzajemnych. Zawieranie zakladow u bukmacherow, ktorzy nie posiadaja licencji Ministerstwa Finansow na zawieranie zakladow wzajemnych jest zabronione i grozi konsekwencjami prawnymi. Serwis jest przeznaczony tylko dla osob, ktore ukonczyly 18 lat. Korzystajac z serwisu, uzytkownik potwierdza, ze ma ukonczone 18 lat.Polityka prywatnosci