Najlepsze bonusy bukmacherskie: Fortuna, Betfan, Betclic, Etoto, Totolotek, Lvbet
1. Fortuna
20 PLN
bez ryzyka +600 PLN
2. Totolotek
20 pln
bez depozytu +1000 PLN
3. Lvbet
20 pln
bez depozytu +2000 PLN
4. Betclic
550 PLN
cashback
5. Etoto
20 PLN
bez depozytu +1040 PLN
Na terytorium Polski zaklady wzajemne moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie na urzadzanie zakladow wzajemnych. Udzial w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard zwiazany jest z ryzykiem.

Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Analizy ekspertów z wysokim yieldem na NHL i inne ligi hokejowe na świecie. Wejdź i przeczytaj najlepsze typy bukmacherskie hokeja.
Regulamin forum
Hokej

Hokej na lodzie to sportowa gra zespołowa rozgrywana na lodowisku. Z wiadomych względów jest popularna na północy, ale i w Polsce mamy swoich reprezentantów. Interesujesz się hokejem? Szukasz typy hokej? Albo sam oferujesz typy hokej? Dobrze trafiłeś.

Tylko u nas znajdziesz typy bukmacherskie na hokej na świecie oraz profesjonalne analizy spotkań hokeja. Wszystko za darmo.

Zapraszamy teraz do zapoznania się z poszczególnymi tematami w tym dziale. Przeczytaj terminarz hokeja, opisy odbytych spotkań oraz analizy i darmowe typy hokej.
ODPOWIEDZ
andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 07-11-2018, 10:07

Dzisiaj w nocy naszego czasu w hokejowej lidze NHLo punkzy powalcza druzyny Colorado i Neshville.Jak to w najlepszej lidze Swiatowej bywa,kazdy mecz jest ciekawy i ma swoja oprawe.Ja w tym spotkaniu w roli faworyta stawiam druzyne gosci,ktora wedlug mnie jest aktualnie w duzo lepszej formie.Colorado jest po seri porazek a i od poczatku sezonu widac brak wysokiej formy.Druzyna wygrala dotad siedem spotkan,siedem przegrala w tym trzy po remisach w regulaminowym czasie gry.Neshville przeciwnie jest po seri zyciestw a w dotychczasowych pojedynkach,druzyna odniosla juz 11 zwyciestw,w tym jedno po remisie w regulaminowym czasie gry,trzy razy uznala wyzszosc przeciwnika.Aktualnie przeodzi w Konferencji Zachodniej z przewaga trzch punktow nad drugim zespolem.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 08-11-2018, 08:57

Hokej/Rosja MHL
Sybirskie Snajpery-Avto
typ:1
kurs:2,94
fortuna
Analiza: W Rosyjskiej lidze hokejowej MHL,Sybirskie Snajpery graja rewanzowy mecz z druzyna Avto Yekaterinburg.Pierwszy mecz na ternie przeciwnika zakonczyl sie niewielkim jednobramkowym zwyciestwem.Sybirskie Snajpery dzisiaj grajac u siebie powinni wygrac.Wprawdzie nie graja narazie tak efektownie i efektywnie jak w poprzednim sezonie ale w dwumeczach jedno zwyciestwo staje sie powoli tradycja.Wazne jest to,ze ta druzyna dotychczas zagrala dopiero 19 meczy,przy 25 niektorych zespolow dlatego jest na dalszym miejscu w tabeli.Sytuacja wyglada tak,Snajpery wygrali dziewiec spotkan w tym jedno w dogrywce a pzegrali dziesiec w tym trzy w dogrywkach.Jest jeszcze czas by straty nadrobic i wlaczyc siedo walki o najwyzsze cle.W kazdym razie dzisiaj zrewanzuja sie Avto za poprzednia porazke.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 12-11-2018, 10:46

W hokejowej lidze NHL dojdzie dzisiaj w nocy naszego czasu,do spotkania Caroliny z druzyna Chicago.Uwazam to wydarzenie za ciekawe pomimo,ze zespoly nie naleza do najsilniejszych.Stawiam tutaj na zwyciestwo Caroliny i to zdecydowane,gra w swojej hali a kilka dni temu pokonala Z´zespol Chicago w jego hali,jest to wazny argument w mojej decyzji.W tym sezonie Carolina wygrala siedem swoich pojedynkow w tym dwa po remisach i przegrala dziesiec w tym trzy po remisach.Chicago dl porownania wygralo szesc meczy,trzy po remisach i przegralo jedenascie w tym trzy po remisach.W tej statystyce nie widac wiekszej roznicy jednak pojedynki bezposrednie sa przekonywujace.Carolina u siebie z pewoscia nie da sie ograc.Powinna wygracwysoko.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 12-11-2018, 11:07

W hokejowej lidze NHL,lider Konferencji Zachodniej,druzyna Neshville zagra na wyjezdzie z zespolem Anaheim Ducks.W tym spotkaniu jako zwyciezce widze druzyne gosci,wydaje mi sie,ze jest w optymalnej formie,dotychczas wygrala 13 swoich pojedynkow w tym dwa po remisach w regulaminowym czasie gry a przegrala tylko trzy.Przeciwnik,zespol Anaheim gra znacznie gorzej,na dzisiaj jest jedenasta druzyna klasyfikacji,wygral tylko siedem spotkan w tym dwa po remisach w regulaminowym czasie i przegral 11 meczy w tym trzy po remisach w trzech tercjach.Jak widac,roznica jest duza i wiele mowiaca.Warto tez zwrocic uwage na cala serie ostatnich wygranych meczy lidera.Czy w takiej sytuacji moze stracic punkty ze slabo grajaca druzyna Anaheim,moim zdaniem nie.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 12-11-2018, 11:19

Po krotkej przerwie hokeisci Rosyjskiej ligi KHL wracaja na lodowiska i dzisiaj interesujacym spotkaniem jest wedlug mnie,pojedynek Spartaka Moskwa z druzyna Magnitogorska.Spartak wystepuje tutaj w roli gospodarza,jednak to nie ta druzyna jest moim faworytem.Gra ona w Konferencji Zachodniej,gdzie zajmuje piate miejsce.Dotychczas wygrala 12 potyczek w tym raz po dogrywce i przegrala 14 w tym cztery razy po remisach w regulaminowym czasie gry.Dla porownania Magnitogorsk,ktory gra w Konferencji Wschodniej,wygral dotychczas 17 spotkan w tym trzy po remisach i przegral 10 w tym jedno po dogrywce,jest tez na piatym miejscu.Na pierwszy rzut oka wyglada to remisowo ale co wazne,Magnitogorsk gra swietnie na wyjazdach i w pojedynkach bezposrednich ze Spartakiem ma wyraznie korzystniejszy bilans.Sadze,zedzisiaj wygra.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 12-11-2018, 11:24

Wsrod dzisiejszych meczy w Rosyjskiej KHL,najciekawszym jest pojedynek wicelidera Konferencji Zachodniej,druzyny Petersburga z liderem Konferencji Wchodniej,zespolem Jekaterinburg.Cuz tu duzo mowic,wisienka na torcie.Wydarzenie inspirujace ale Petersburg jest tutaj gospodarzem i moim zdaniem wygra,nie zapominajmy tez,ze jest to aktualny mistrz Rosji.Petersburg wygral dotychczas 18 swoich pojedynkow w tym dwa po remisach i przegral siedem w tym trzy po remisach.Jekaterinburg dla porownani wygral 25 meczy w tym cztery po remisach i przegral,uwaga tylko raz...imponujacy wynik.Ja powiem tak,Petersburg mial slabszy poczatek sezonu,pozniej wszystko wrocilo do normy i jest w dobrej kondycji a skoro tak to jest w stanie kazdego u siebie pokonac.Dlatego stawiam na zwyciestwo tego zespolu.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 15-11-2018, 10:50

Dzisiaj w 1 lidze hokejowej w Szwecji mamy bardzo ciekawe spotkanie pomiedzy druzynami Vaxjoe a Lulea,ktora jest aktualnie liderem klasyfikacji i chyba mozna uznac to za niespodzianke.Lulea w tym sezonie gra swietnie,ma za soba cala serie spotkan bez porazki a ogolnie wygrala juz 11 meczy w tym dwa po remisach i przegrala 6,dwa takze po remisach.Vaxjoe ten sezon zaczela slabo i gra zdecydowanie nierowno ale dwa ostatnie mecze ma wygrane.Dla poownania dotychczas druzyna ta wygrala 8 meczy w tym jeden po remisie,przegrala tez 8 ale w tym dwa po remisach.Dzisiaj jest gospodarzem spotkania,to daje jej pewna przewage ale moim zdaniem jesli wygra to po dogrywce badz rzutach karnych.Lulea jest zbyt silnym zespolem w tym sezonie by dac sie ograc.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 17-11-2018, 11:39

W 18 kolejce Szweckiej ligi hokejowej,druzyna Farjestad podejmuje u siebie zespol Vaxjoe.Mecz bardzo interesujacy bowiem obydwie ekipy w ostatnich meczach nie poniosly porazki.Farjestad ma przewage swojego lodowiska,czy jednak wykorzysta ten atut.No cuz,jest mi trudno powiedziec jak ten mecz zakonczy sie po trzech tercjach,jest prawdopodobne,ze remisem bowiem obydwa zespoly sa w dobrej formie.Fariestad wygral swe trzy osttnie pojedynki ale wlasnie po remisach w podstawowym czasie gry a Vaxjoe jak widac w statystykach nabiera rozpedu,wedlug mnie meczu nie przegra.Wskazuja na to tez statystyki spotkan bezposrednich,gdzie Vaxjoe w pieciu ostatnich dwukrotnie wygrywal u siebie i na wyjazdach.Ta druzyna jak jest w formie,potrafi kazdego przeciwnika pokonac.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 17-11-2018, 12:34

Dzisiaj w nocy naszego Europejskiego czasu rozgrywana bedzie kolejna runda spotkan w hokejowej lidze NHL.Jest sporo ciekawych meczy,mozna tez wytypowac faworytow ja jednak wybralem pojedynek druzyn w ktorym kazda ze stron moze wygrac po trzech tercjach ale wedlug mnie najbardziej prawdopodobny jest remis.Rozstrzygniecie nastapi po dogrywce badz rzutach karnych a zwyciezcami beda Bostonczycy.Jest to druzyna nieprzewidywaln i przedewszystkim dobrze gra na wyjazdach.W ostatnich dwoch swoich spotkaniach poniosla porazki i nie wydaje mi sie by zaliczyla trzecia kolejna.Takie serie nie zdarzaja sie temu zespolowi.Arizona z kolei wygrala ostatni mecz,trzeba tez przyznac,ze narazie,w tym sezonie gra dobrze ale w spotkaniach z Bostonem ma niestety gorszy bilans.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 19-11-2018, 11:40

Dzisiaj w nocy naszego Europejskiego czasu,dojdzie do bardzo ciekawego meczu w hokejowej lidze NHL,pomiedzy druzynami Konferencji Wschodniej,Toronto w swojej hali zmierzy sie z rewelacyjnie grajaca w tym sezonie,druzyna Columbus.Aktualnie w klasyfikacji,Toronto zajmuje drugie miejsce i o dwa punkty wyprzedza Columbus.Ja juz dawno nie widzialem tak dobrze grajaca druzyne Columbus,trzecia pozycja w tak silnej Konferencji jest jak narazie sukcesem tego zespolu.Dzisiaj jednak ciezki mecz w Toronto i wedlug mnie,mimo calej sympati dla Columbus,uwazam ze nie wywiezie dobrego wyniku.Toronto to czolowy zespol calej ligi NHL juz od dlugiego czasu,ta druzyna caly czas ociera sie o tytul mistrzowski i w tym sezonie bedzie podobnie.Gra przedewszystkim rowno i u siebie zazwyczaj wygrywa.Nie sadze by tym razem mialoby byc inaczej.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 20-11-2018, 11:15

W rewanzowym meczu 1/8 finali hokejowej Ligi Mistrzow,Szwajcarska druzyna Bern,sprobuje odrobic straty u sieie ze Szweckim Molme.Pierwszy mecz zakonczyl sie wygrana Szwedow 4:1.Jak by nie bylo jest to spora strata na takim etapie w tak prestizowym Turnieju,ale jak powiadaja w sporcie wszystko jest mozliwe.Zespoly te juz zgraly ze soba w 2010 roku i wowczas Bern pokonalo u siebie Molme az 5:1.Dzisiaj stawka jest o wiele wyzsza,awans do cwiercwinalu i jest to napewno motywujace.Sadze,ze Szwajcarzy zrewanzuja sie Szwedom i wygraja ale w jakich rozmiarach,pozostaje to tajemnica.Warto przy okazji podkreslic,ze ligi hokejowe poszczegolnych krajow w Europie mocno sie wyrownaly a juz napewno liga Szwajcarska dolaczyla do czolowki.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 20-11-2018, 11:18

W Szwajcarsiej 1 lidze hokejowej mamy dzisiaj tylko jedno spotkanie,Servette podejmuje u siebie hokeistow Friburga.Mecz wydaje sie ciekawy chociaz wedlug mnie pewniakiem do zwyciestwa jest druzyna gosci.Aktualnie w klasyfikacji generalnej jest znacznie wyzej od przeciwnika a cala seria wygranych spotkan pozwala wierzyc,ze ten zespol jest w doskonalej formie.Malo tego dzisiejsze zwyciestwo sprawi,ze Friburg zasiadzie na fotelu lidera,bynajmniej dotad,dopoki Brno i Zug nie zagraja zaleglego meczu.Jest to ogromna motywacja dla tej druzyny.Servette aktualnie znajduje sie w strefie zagrozonej,sprawilo to kilka przegranych kolejno spotkan.Widac wyraznie,ze druzyna ta pozostaje bez formy.Wprawdzie w spotkaniach bezposrednich znacznie lepszy bilans jest po stronie Servette ale wowczas byla to inna,lepsza druzyna.Dzisiaj wszystko przemawia za zwyciestwem Friburga.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 22-11-2018, 10:09

Po kolejnym zwyciestwie w Lidze Mistrzow i awansie do cwiercfinalu,druzyna Molme tym razem zmierzy sie w wyjazdowym,ligowym meczu z zespolem Mora.Oczywiscie w tym spotkaniu jest moim zdecydowanym faworytem i powinna wygrac,chociaz wyniki meczow bezposrednich nie przemawiaja za jej zwyciestwem.Trzeba jednak pamietac,ze w tym sezonie Molme jest w swietnej formie w przeciwienstwie do Mora,ktora zamyka tabele ligowa.Molme aktualnie zajmuje w niej trzecie miejsce,ma 33 ptk.na swoim koncie a wiec tyle samo co lider klasyfikacji.W gornej czesci jest bardzo ciasno,kilka zespolow dzieli zaledwie punktowa roznica,jest wielu chetnych na fotel lidera,Molme ma ogromne szanse.Tak jak juz wspominalem,dzisiaj ta druzyna nie powinna miec najmniejszych klopotow wywiezienia kompletu punktow.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 22-11-2018, 10:14

Po wygranym meczu w Lidze Mistrzow i awansie do cwiercfinalu,druzyna Skellefta powalczy dzisiaj tym razem o ligowe punkty w Kraju.Jest to mecz wyjazdowy a przeciwnikiem jest przedostatni zespol klasyfikacji,Timra.Czy Skellefta wygra i poprawi swa pozycje? Moim zdaniem tak,jest ostatnio w dobrej formie,przy slabszej grze na poczatku sezonu.Teraz zajmuje osme miejsce i ma 27 punktow,jak chce dolaczyc do czolowki to mecze z tak slabymi przeciwnikami powinna wygrywac.Warto tez dodac,ze Skellefta w kilku ostatnich spotkaniach doznala tylko jednej porazki,pozostale to zwyciestwa.Timra wrecz odwrotnie,jedno zwyciestwo i porazki.Przy takiej statystyce,dodajac fakt ,ze Skellefta gra bardzo dobrze na wyjazdach,sadze,ze dzisiaj zabierze z soba do domu komplet punktow.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 22-11-2018, 10:19

W 19 kolejce 1 ligi hokeja w Szwecji,druzyna Vaxjoe zagra u siebie z zespolem Djurgardens.Byc moze nie jest zdecydowanym faworytem jak wskazuje obecna klasyfikacja i statystyka spotkan bezposrednich,to wedlug mnie powinna wygrac.Vaxjoe jest od wielu lat czolowym zespolem w Szwecji,wielokrotnie ten zespol zdobywal tytuly mistrzowskie a wiec ma ogromne doswiadczenie.Faktem jest,ze ten sezon druzyna zaczela gorzej ale juz kilka ostatnich spotkan,wskazuje na znaczna poprawe formy.Zupelnie odwrotnie jest z zespolem Djurgardens,ktory mial fantastyczny start a teraz ieco brakuje formy.Tylko dwa zwyciestwa w kilku ostatnich meczach i spadek w tabeli ligowej.Sadze ze w takiej sytuacji,Vaxjoe dzisiaj powinno zdobyc komplet punktow,poprawiajac swa pozycje w klasyfikacji i zblizyc sie do czolowki.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 22-11-2018, 10:27

Dzisiaj w nocy naszego Europejskiego czasu,w hokejowej lidzeNHL dojdzie do bardzo interesujacego meczu w Konferencji Wschodniej,pomiedzy druzynami Philadelphia,ktora jest gospodarzem i zespolem NY Rangers.Kursy bukmacherskie sugeruja zwyciestwo Philadelphia,no cuz jest gospodarzem a takze ma korzystniejszy bilans spotkan bezposrednich,tych u siebie wiec moze i dzisiaj wygra.Ja jednak nie jestem o tym przekonany,Philadlphia jest raczej bez formy,przeklada sie to na dalekie przedostatnie miejsce w Konferencji.Ma za soba cala serie nieudanych spotkan w przeciwienstwie do rywala.Rangersi po kilku wygranych wskazuja na wysoka forme wiec to spotkanie bedzie napewno ciekawe a co za tym idzie,moim zdaniem zobaczymy duzo bramek po ob stronach.Taki typ wydje mi sie bardziej odpowiedni.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 29-11-2018, 14:43

Dzisiaj w nocy naszego europejskiego czasu,hokeisci NHL graja kolejna serie spotkan ligowych.Ja chcialbym dluzej zatrzymac sie przy pojedynku,Winnipeg z Chicago i skusic sie na jego ocene.Obydwie druzyny graja w Konferencji Zachodniej,obydwie jak dotad w tym sezonie zajmuja w niej dalsze miejsca,przy cym znacznie gorzej wyglada sytuacja Chicago.Pozycja tego zespolu akurat nie dziwi mnie tak bardzo jak Winnipeg.Ta druzyna nie gra juz tak fajnie jak w sezonie poprzednim a mimo to uwazam ja za zdecydowanego faworyta w tym pojedynku.Chicago niestety nie sprosta zadaniu jak w wielu poprzednich bezposrednich starciach.Winnipeg poprzedni mecz przegral a ta druzyna rzadko przegrywa dwa,trzy mecze z rzedu tym bardziej jak gra u siebie i za przeciwnika ma duzo nizej notowany zespol.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 29-11-2018, 15:11

Dzisiaj wazystkie dusze sportowe zwrocone sa w kierunku pilkarskich boisk,gdzie rozgrywana jest przedostatnia rundka fazy gupowej Ligi Europejskiej,Ale i w hokeju mozna wyszukac kilka ciekawych wydarzen,takim napewno jest pojedynek w lidze Szweckiej,pomiedzy druzynami Lolea a Linkopings.Lulea na dzien dzisiejszy pozostaje liderem klasyfikacji,jednak jej przewaga nad reszta stawki juz zmalala do minimum.Dzisiaj gra u siebie a wiec ma ogromna szanse na trzy punkty.Ale...no wlasnie ale przeciwnik bardzo niebezpieczny,Linkopings bardzo dobrze wystartowal z sezonem,pozniej juz bylo roznie ale w ostazni spotkaniu pokazal kawal dobrego hokeja,nie pozostaje wiec bez szans dzisiaj.Linkopings z Lulea gral juz wielokrotnie i duzo tych spotkan koczylo sie remisami,w zwiazku z tym ja zagram na ostateczne zwyciestwo Lulea.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 30-11-2018, 16:21

Wsrod kilku ciekawych pojedynkow hokejowych,w 1 Bundeslidze Niemiec napewno najciekawiej zapowiada sie ten pomiedzy Dusseldorfem a aktualnym mistrzem Kraju,druzyna Monachium.Dusseldorf w tym sezonie zadziwial nas wysoka forma ale niestety juz od kilku meczy ta odeszla,tak mozna przypuszczac po trzech z rzedu przegranych meczach.Automatycznie odbilo sie to na klasyfikacji i Dusseldorf jest ju na czwartym miejscu.Monachium z kolei po slabym poczatku sezonu,chyba odzyskal forme bo mecze juz wygrywa i automatycznie wspiol sie juz na pozycje wicelidera.Dzisiejsze spotkanie bedzie wiec sprawdzianem dla obu zespolow,ja sadze,ze Monachium pojdzie za ciosem i ponownie wygra,nie jestem jednak pewien czy zrobi to w trzech podstawowych tercjach.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 30-11-2018, 16:23

W Niemczech 1 Bundesliga hokeowa,gra dzisiaj nastepna kolejke.Wsrod kilku ciekawych pojedynkow,do oceny wybralem ten pomiedzy druzynami Krefeld a Numberg.Chociaz zespoly te nie naleza do czolowki,graja przecietnie a Numberg wrecz zakakujaco slabo,to uwazam,ze w tym spotkaniu bedzie duzo sie dzialo.Jak juz wspomnialem,Numberg od poczatku sezonu zaskakuje swa nieskutecznoscia a wlasciwe w poczatkowej jego fazie.Aktalnie powoli zaczyna wygrywac i gromadzic punkty.Ta druzyna musi sie podniesc,a ze swym potencjalem powinna bo sytuacja w tabeli wyglada nieciekawie.Sadze,ze Krefeld jest jak najbardzie do pokonania pomimo tego,ze gra u siebie.We wczesniejszych bezposrednich spotkaniach,Numberg nie mial z tym klopotow a wiec dzisiaj powinno byc podobnie.Stawiam na wygrana gosci.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 30-11-2018, 16:26

W drugiej lidze Finskiego hokeja na lodzie,lider klasyfikacji,druzyna Leki powalczy dzisiaj o kolejne punkty w meczu wyjazdowym z Peliitatem.Byc moze zobaczyny ten zespol,w przyszlym sezonie w pierwszej dyvizji ale jeszcze za wczesnie by to wyrokowac.Leki jest liderem,to fakt jednak kilka ostatnich spotkan powoduje pewien niepokoj,cztery z ostatnich pieciu pojedynkow,przegrane i przewaga punktowa nad reszta stawki mocno stopniala.Jednak dzisiaj ma za przeciwnika,jedna ze slabszych druzyn i ufam,ze tym razem wygra.Peliitat zajmuje jedno z ostatnich miejsc w tabeli z dorobkiem tylko 19 punktow,gra wrecz slabo.W pieciu ostatnich pojedynkach,druzyna zarobila tylko trzy punkty.Czy wiec dzisiaj moze przeciwstawic sie liderowi? Moim zdaniem absolutnie nie.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 30-11-2018, 16:29

W Szwajcarskiej lidze hokejowej ciekawym wydaje mi sie byc dzisiejszy pojedynek pomiedzy druzynami Lugano a Biel,jeszcze nie tak dawno liderem klasyfikacji.Tak rzeczywiscie od poczatku sezonu,druzyna Biel zaskakiwala nas swa skutecznoscia.Przez dlugi czas pozostawala liderem gromiac po kolei teoretycznie silniejszych rywali,ale ta dobra passa juz sie skonczyla.Zespol nie wygral od czterech spotkan i w tabeli spadl na czwarte miejsce.Dzisiaj wyjazdowy mecz z Lugano,cuz przeciwnik wymagajacy i wedlug mnie Biel dozna klejnej porazki.Lugano to solidna druzyna,chociaz ten sezon zaczela bardzo kiepsko,przegrywane kolejno mecze i daleka pozycja w klasyfikacji.Jednak w druzynie ostatnio cos drgnelo,forma wzrosla i zaczely sie zwyciestwa.Lugano przedewszystkim u siebie gra pewnie,mysle,ze dzisiaj w zaistnialej sytuacji,bez klopotow poradzi sobie z druzyna Biel.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 02-12-2018, 11:18

W Niemieckiej lidze hokeja na lodzie mamy dzisiaj interesujacy pojedynek pomiedzy druzynami Augsburger i Krefeld.Juz na wstepie chce powiedziec,ze zdecydowanym faworytem jest tuataj zespol gospodarzy,nie jest to tylko moje zdanie bo eksperci i bukmacherzy oceniaja je podobnie.Augsburger w tym sezonie gra bardzo dobrze,widac,ze druzyna jest swietnie przygotowana.W klasyfikacji zajmuje aktualnie trzecie miejsce majac 44 punkty na swym koncie.Przy czym trzeba powiedziec,ze po kilku z rzedu zwyciestwach,ta druzyna przegrala tylko ostatni mecz wyjazdowy ze Straubingiem ale w regulaminowym czasie gry byl remis.Druzyna przeciwna,Krefeld dla porownania jest na 10 miejscu w tabeli z 33 punktami,nie gra rewelacyjnie,w swoich pieciu ostatnich spotkaniach przegrywala az trzykrotnie.Mysle,ze zwyciestwo Augsburga nie podlega dyskusji.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 03-12-2018, 11:13

Dzisiaj w nocy naszego Europejskiego czasu,w hokejowej lidze NHL mamy ciekawy pojedynek w ktorym zmierza sie zespoly Dallas Stars z Edmonton.Obydwie druzyny grja w Konferencji Zachodniej,gdzie Dallas zajmuje szoste miejsce z suma 31 punktow a Edmonto,dla porownania jest na dziesiatym miejscu i ma trzy punkty mniej.Co mozna wiec powiedziec o tym spotkaniu i przedewszystkim,czy mozna tutaj wylonic faworyta? Napewno nie jest to latwe,ja stawiam na zwyciestwo Dallas bo gra u siebie i to jest podstawa.W meczach z Edmonton,Dallas grajac we wlasnej hali nie przegrywala,przeciwnie.Podobnie zreszta jak Edmonton grajac u siebie.Wyglada na to,ze te zespoly znacznie lepiej sie czuja na swoich terenach.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 04-12-2018, 13:09

W Slowackiej lidze hokejowej,jednym z konczacych 31 kolejke jest pojedynek Banskiej Bystrzycy z druzyna Nitra.Oczywiscie juz tradycyjnie typuje zwyciestwo aktualnego mistrza kraju,gospodarza dzisijszego spotkania,zespolu Banska Bystrzyca.Pomimo tego,ze Nitra jest w wysokiej formie,tez ma szereg ostatnich meczy bez porazki,to twierdze,ze gospodarze sobie ponownie poradza.Bezapelacyjnie wskazuja na to poprzednie spotkania bezposrednie,gdzie Banska Bystrzyca nie dawala szans przeciwnikowi.Gospodarze sa aktualnie na czwartym miejscu w klasyfikacji,majac 61 punktow a wiec juz tylko cztery punkty straty do lidera a dzisiejsze zwyciestwo pozwoli awansowac na drugie miejsce ze strata 1 punktu do zespolu z Koszyc.Ta dalsza pozycja wynika ze slabszej gry w poczatkowej fazie sezonu,lecz teraz forma jest optymalna.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości

Kopiowanie calosci lub fragmentow bez pisemnej zgody zabronione. Strona jest kierowana do uzytkownikow polskojezycznych zamieszkalych w krajach, w ktorych korzystanie z Serwisu jest zgodne z prawem. Wiadomosci prezentowane w serwisie sa dozwolone wylacznie dla osob podlegajacych jurysdykcjom prawnym, w ktorych uczestnictwo w grach hazardowych online jest legalne. Korzystajac z serwisu, uzytkownik deklaruje wobec administratora, ze uczestnictwo w grach hazardowych online jest w jego jurysdykcji dozwolona i ponosi pelna odpowiedzialnosc za prawdziwosc zlozonego przez siebie oswiadczenia.

Na terytorium polski zaklady wzajemne moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie na urzadzanie zakladow wzajemnych. Zawieranie zakladow u bukmacherow, ktorzy nie posiadaja licencji Ministerstwa Finansow na zawieranie zakladow wzajemnych jest zabronione i grozi konsekwencjami prawnymi. Serwis jest przeznaczony tylko dla osob, ktore ukonczyly 18 lat. Korzystajac z serwisu, uzytkownik potwierdza, ze ma ukonczone 18 lat.Polityka prywatnosci