Najlepsze bonusy bukmacherskie: Fortuna, Betfan, Betclic, Etoto, Totolotek, Lvbet
1. Fortuna
20 PLN
bez ryzyka +600 PLN
2. Totolotek
20 pln
bez depozytu +1000 PLN
3. Lvbet
20 pln
bez depozytu +2000 PLN
4. Betclic
550 PLN
cashback
5. Etoto
20 PLN
bez depozytu +1040 PLN
Na terytorium Polski zaklady wzajemne moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie na urzadzanie zakladow wzajemnych. Udzial w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard zwiazany jest z ryzykiem.

Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Analizy ekspertów z wysokim yieldem na NHL i inne ligi hokejowe na świecie. Wejdź i przeczytaj najlepsze typy bukmacherskie hokeja.
Regulamin forum
Hokej

Hokej na lodzie to sportowa gra zespołowa rozgrywana na lodowisku. Z wiadomych względów jest popularna na północy, ale i w Polsce mamy swoich reprezentantów. Interesujesz się hokejem? Szukasz typy hokej? Albo sam oferujesz typy hokej? Dobrze trafiłeś.

Tylko u nas znajdziesz typy bukmacherskie na hokej na świecie oraz profesjonalne analizy spotkań hokeja. Wszystko za darmo.

Zapraszamy teraz do zapoznania się z poszczególnymi tematami w tym dziale. Przeczytaj terminarz hokeja, opisy odbytych spotkań oraz analizy i darmowe typy hokej.
ODPOWIEDZ
andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 18-01-2019, 21:59

W godzinach nocnych naszego Europejskiego czasu,druzyna Florydy zagra u siebie z Toronto,w ramach kolejnej rundy ligi NHL.Spotkanie,mimo duzej roznicy w klasyfikacji Konferencji Wschodniej,zapowiada sie interesujaco.Toronto zajmuje w niej wysokie drugie miejsce a Fkoryda jest na jednym z trzech ostatnich pozycji.Wizualnie widac wiec duza przewage Toronto i ten zespol powinien wygrac.Nie zapominajmy jednak,ze z druzynami z konca tabeli,faworytom gra sie bardzo trudno bo wykazuja sie one walecznoscia i wola walki.W przypadku Florydy jest to szczegolnie charakterystyczne.Ta druzyna ma jeszcze o co walczyc bo roznice punktowe w tej czesci tabeli sa minimalne i szybko wszystko moze sie zmienic.Ja uwazam,ze bedzie to bardzo wyrownany pojedynek i co za tym idzie,bedzie wiecej goli.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 18-01-2019, 22:02

W godzinach nocnych Washington odejmuje u siebie NY Islanders w kolejnym meczu ligi NHL.Nie powiem,spotkanie zapowiada sie niezwykle interesujaco.Obydwie druzyny graja w konferencji Wschodniej,gdzie Washington zajmuje czwarte miejsce z suma 59 ptk. i jest po trzech porazkach z rzedu,NY Islanders z kolei jest na szostym miejscu ale ma tylko jeden punkt straty do Washingtonu i jest po trzech z rzedu zwycietwach.Gdyby oceniac to spotkanie ogolnie,niewatpliwie zdecydowanym faworytem jest druzyna gospodarzy ale po ostatnich wydarzeniach,ta pewnosc zostaje zachwiana.Hokeisci z Nowego Jorku sa w swietnej formie,nie beda dzisiaj latwym rywalem.Sadze jednak,ze doswiadczenie zespolu Washingtonu wezmie w koncu gore i wygra to spotkanie.Moze jednak okazac sie,ze nie wystarcza trzy tercje,dlatego typuje cale spotkanie z dogrywka i ewentualnymi karnymi.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 19-01-2019, 14:17

Dzisiaj dominuje pilka nozna ale i w hokeju na lodzie,jest tez kilka ciekawych spotkan.W lidze Szweckiej np. pojedynak niedawnego lidera,druzyny Frolunda z Vaxjoe.Frolunda po kilku wpadkach spadla na trzecie miejsce i ma w swym dorobku 57 ptk. napewno priotytetem tej druzyny jest odzyskanie fotela lidera.Nie bedzie to latwe bo konkurencja jest bardzo silna.Vaxjoe jest tez jedna z druzyn,ubiegajacych sie o prymat w lidze,aktualnie jest pozycje nizej od Frolunda i ma tylko dwa punkty mniej.Ta druzyna jest aktualnie w dobrej dyspozycji,gra u siebie i jest moim faworytm.Mecz jednak raczej nie bedzie jednostronny,wiec do zwyciestwa moze zabraknac trzech tercji,ale caly mecz juz powinna wygrac.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 21-01-2019, 13:28

W Konferencji Zachodniej ligi NHL,bardzo duzo sie dzieje w gornej czesci tabeli.Kilka druzyn zawziecie walczy o fotel lidera i roznice punktowe sa nieduze do zniwelowania.W takiej stuacji jest zespol Neshville,ktory gra dzisiaj wyjazdowy mecz z Colorado.Trzy punkty bardzo by pomogly zblizyc sie do lidera,gdyby brac pod uwage tylko bezposrednie pojedynki z Colorado,to Neshville bylby faworytem gdyz w kilku ostatnich wygrywal na wyjazdach.Jednak Colorado w tym sezonie gra calkiem przyzwoicie,w klasyfikacji jest tuz za Neshville,nie bedzie wiec to jednostronny pojedynek.Colorado tez ma na celu zdobycie jak najwiecej punktow przed Play Off.Dzisiaj u siebie ta druzyna nie powinna przegrac,sadze,ze po zacietej walce,po trzech tercjach bedzie remis.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 21-01-2019, 13:34

Dzisiaj w godzinach nocnych mamy cztery mecze w hokejowej lidze NHL.Ciekawym jest napewno pojedynek druzyn LA Kings,ktora jest gospodarzem z St.Louis.Obydwa zespoly graja w Konferencji Zachodniej,gdzie w tabeli zajmuja koncowe pozycje.Ostatnia jest druzyna LA Kings,ktora dotychczas zdobyla tylko 42 ptk,trzy pozycje wyzj jest St.Louis z 49 ptk.Widac wiec,ze forma obydwu zespolow pozostawia wiele do zyczenia,nie mozna jednak odmowic im woli walki,zwlaszcza druzynie St.Louis,ktora bedc w jeszcze gorszej sytuacji powoli wychodzi z kryzysu.Moim zdaniem wygra dzisiejszy mecz,biore pod uwage poprzednie bezposrednie pojedynki,gdzie druzyny wygrywaly swe spotkania na wyjazdach.W tych okolicznosciach wydaje mi sie to rozsadna ocena,trzeba tez powiedziec,ze historia czesto lubi sie powtarzac.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 22-01-2019, 16:23

W nocy czeka nas bardzo ciekawy pojedynek w hokejowej lidze NHL,pomiedz Washingtonem,gospodarz tego meczu a San Jose.Washington,aktualny zdobywca Pucharu zaskakuje nas slabszym okresem gry.Piec porazek z rzedu,tej druzynie cos takiego zdarza sie bardzo rzadko,natychmiast odbilo sie to w klasyfikacji Konferencji Wschodniej,gdzie druzyna spadla na piate miejsce tracac juz duzo do lidera.San Jose z kolei tez jest po trzech porazkach z rzedu ale w klasyfikacji Konferencji Zachodniej,traci nieduzo do lidera,bedac na trzeciej pozycji.Tutaj walka o przodownictwo jest mocno wyrownana.Ale wracajac do spotkania,bedzie napewno wyrownane,stawiam jednak na ostateczne zwyciestwo Washingtonu,jak juz wspomnialem,rzadko przegrywa tyle meczy z zrzedu,mysle,ze szostego nie przegra.No i gra przeciez u siebie.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 22-01-2019, 16:50

W godzinach nocnych naszego europejskiego czasu,druzyna Ottawy zmierzy sie u siebie z zespolem Arizony.Sa to slabsze ekipy w lidze NHL,ktore raczej walcza w tym sezonie o utrzymanie,co nie znaczy,ze spotkanie bedzie nudne.Arizona aktualnie zajmuje 12 miejsce w Konferencji Zachodniej,Ottawa z kolei w Konferencji Wschodniej jest na przedostatnim miejscu.Jak widac wyniki w obydwu przypadkach slabiutkie.Ottawa przegrala swoj ostatni mecz a Arizona wygrala,mysle wiec,ze dzisiaj Ottawa,grajac u siebie pokona po wyrownanej walce Arizone,moze nie w trzech tercjach ale ostatecznie.W kontaktach bezposrednich tych zespolow bywalo roznie w zaleznosci od okolicznosci ale na ogol Ottawa u siebie nie przegrywala.Sadze wiec jak juz wspomnialem,nie powinna dzisiaj przegrac.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 23-01-2019, 15:12

W godzinach nocnych dojdzie do ciekawego spotkania w hokejowej lidze NHL.Druzyna Colorado podejmuje w swojej hali Minnrsote.Obydwa zespoly graja w Konferencj Zachodniej,dzie Colorado po ostatniej porazce spadlo na osme miejsce w tabeli i ma 52 ptk. Minnesota z kolei po dwoch kolejnych zwyciestwach awansowala na szoste miejsce i ma 53 ptk.Mecze pomiedzy tymi druzynami zawsze byly zaciete i wyrownane,jednak na ogol Colorado wygrywalo u siebie,badz to w regulaminowym czasie,badz po dogrywkach.Fakt ostatniej porazki pozwala tez sadzic,ze druzyna bedzie chciala to nadrobic i zrehabilitowac sie swym kibicom.Sadze,ze dzisiaj Colorado juz stanie na wysokosci zadania i wygra to spotkanie.Nie wiem tylko czy wystarcza na to trzy tercje.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 25-01-2019, 03:33

W 37 kolejce Szwajcarskiej ligi hokeja na lodzie,druzyna Lugano zagra na swoim terenie z zespolem Lozanna.Odnosnie Lugano,zespol w tym sezonie niestety zawodzi i jest w trudnej sytuacji.W klasyfikacji zajmuje dopiero 10 miejsce i ma 52 ptk. To wszystko jest ponizej oczekiwan.Ale po porazkach korespondencyjnych rywali,stworzyla sie dogodna sytuacja by wejsc do bezpiecznej osemki,wystarczy wygrac dzisiejsze spotkanie z Lozanna.Nie bedzie to latwe zadanie bo Lozanna w tym sezonie gra bardzo dobrze jest wyzej notowana od Lugano no i potrafi grac na wyjazdach.To wszystko robi spotkanie ciekawszym.Ja osobiscie wierze w zwyciestwo Lugano,takiej szansy,grajac u siebie ta druzyna nie powinna nie wykorzystac.Sadze,ze wygra za komplet punktow.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 25-01-2019, 03:36

W 48 kolejce Slowackiej ligi hokeja na lodzie,mamy dzisiaj bardzo interesujacy pojedynek pomiedzy druzynami,B Bystrzyca i Trenczynem.Gdy popatrzymy na tabele ligowa odnosimy wrazenie,ze zdecydowanym faworytem jest tutaj B Bystrzyca,jest wiceliderem,gra u siebie no i jest to aktualny mistrz Slowacji.Ja jednak w takiej ocenie jestem nieco ostrozniejszy,Trenczyn aktualnie jest na siodmym,pechowym miejscu,ma 76 ptk. a wiec tylko dwa punkty dziela go od wejscia do pierwszej szostki.Nove Zamky,ta druzyna jest aktualnie szosta i ma 78 ptk.Analizujac te wszystkie dane jak i wyniki bezposrednich pojedynkow tych zespolow,wydaje mi sie,ze bedzie tutaj bardziej wyrownana walka jak wskazuja bukmacherzy i przy tym zobaczymy wieksza ilosc goli,moim zdaniem przynajmniej szesc.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 25-01-2019, 03:39

W 41 kolejce Austriackiej lidze hokejowej,druzyna Znojno podejmuje u siebie wicelidera klasyfikacji,zespl Graz.Trzeba powiedziec,ze to spotkanie bedzie wyjatkowo interesujace,Graz w tym sezonie gra rewelacyjnie,rudnde zasadnicza zakonczy zapewne jako wicelider ale kazdy punkt sie liczy przed Play Offami.Znojno,zespol jtory napewno ma wiele zalet,potrafi wygrac z najlepszym ale zarazem przegrac banalnie latwy mecz.Jednym slowem owiac jest druzyna nieprzewidywalna.Dzisiaj grajac u siebie,ma duze szanse by pokonac wicelidera,jednak w swietle dotychczasowych wydarzen,mozna tez powiedziec,ze zobaczymy tutaj przynajmniej6-7 bramek.Obydwie druzyny sa bramkostrzelne.Mozna wiec postawic i na zwyciestwo druzyny Znoino,jak i na wieksza ilosc goli.Warto tutaj tez dodac,ze Znojno ma jeszcze zanse dostac sie do pierwszej szostki a wiecspotkanie ciekawe.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 25-01-2019, 03:43

W 42 kolejce Niemieckiej ligi hokeja na lodzie,druzyna Wolfsburga zmierzy sie w walce o punkty z zespolem Dusseldorf.Gdy przetestujemy dotychczasowe wyniki obu zespolow z tego sezonu jak i popatrzymy na tabele,faworytem wydaje sie byc zespol Dusseldorfu.Jest on na trzecim miejscu i ma 73 ptk. na swoim koncie.Wolfsburg w porownaniu wyglada slabo,12 pozycja i 44 ptk. ale zwrocmy uwage,ze trzy ostatnie mecze ta druzyna wygrala,Dusseldorf zas ma serie porazek za soba.Czy w takiej sytuacji mozna za faworyta uwazac zten zespol? Moim zdaniem nie.W pieciu ostatnich meczach bezposrednich,Wolsburg tylko raz gral u siebie i wygral,w pozostalych spotkaniach dwukrotnie remisowal.Po analizie wszystkich faktow,sadze,ze Wolfsburg wygra cale spotkanie.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 25-01-2019, 03:45

W 42 kolejce Niemieckiej ligi hokeja na lodzie,druzyna Augsburger zagra w swojej hali z zespolem Ingolstadt.Niewatpliwie bardzo interesujace wydarzenie.Augsburger aktualnie zajmuje bezpieczne szoste miejsce w tabeli z suma 68 ptk. i tej pozycji broni.Ingolstad jest pozycje nizej i ma tylko jeden punkt mniej.Ma wiec wielka szanse dostania sie do pierwszej szostki i o to bedzie walczyla.Widac wiec,ze to spotkanie jest bardzo trudne do wytypowania,w zasadzie wszystko moze ie wydarzyc.Ja posluze sie statystyka bezposrdnich pojedynkow pomiedzy tymi zespolami i postawie na zwyciestwo druzyny Augsburger.W czterech ostatnich spotkaniach ten zespol wygrywal trzykrotnie,raz tylko Ingolstadt,u siebie i to po dogrywce.Mysle wiec,ze i tym razem zatriumfuja gospodarze.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 27-01-2019, 02:35

W Czeskiej lidze hokeja na lodzie,bardzo interesujaco zapowiada sie pojedynek druzyn,Litvinov i Vitkovic.Gdy popatrzymy na tabele,na dotychczasowe mecze kazdej z tych druzyn,widac wyrazna przewage druzyny gosci i ona wydaje sie byc faworytem tego spotkania.Vitkovice zajmuja czwarte miejsce w klasyfikacji i maja 72 ptk. Litvinov zajmuje miejsce w grupie spadkowej i ma 53 ptk. ale tyle samo ma kolejny zepol Zlin,Litvinov w przypadku zwyciestwa moze uciec z tej fatalnej pozycji,wyprzedzajac Zlin.Czy jest to realne...jak najbardziej,druzyny walczace o utrzymanie wykazuja sie duza ambicja i wola walk,zawsze sa niewygodnymi przeciwnikami.Do tego trzeba tez dodac,ze Litvinov ma korzystny bilans bezposrednich spotkan z Vitkovicami.W takich okolicznosciach cale spotkanie moze zakonczyc sie zwyciestwem zespolu Litvinov.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 27-01-2019, 02:38

W Slowackiej lidze hokeja na lodzie,bardzo interesujaco zapowiada sie pojedynek B.Bystrzycy z druzyna Poprad.Ogolnie rzecz biorac faworytem wydaje sie byc druzyna gospodarzy,B.Bystrzyca to aktualny mistrz Kraju,aktualny wicelider klasyfikacji ale wydaje mi sie,ze troche ostatnio zawodzi.Remis u siebie z Trenczynem,porazka na wyjezdzie z duzo nizej notowana druzyna L.Mikulasz,itd...Poprad to czwarta druzyna klasyfikacji i trzeba powiedziec,ze w tym sezonie gra bardzo dobrze,ciekawostka jest to,ze w kilku ostatnich meczach z B.Bystrzyca ma zdecydowanie lepszy bilans.W takiej sytuacji nie mozna byc pewnym wyniku,mecz bedzie bardziej wyrownany a co za tym idzie,moze pasc duzo goli.Ja ta opcje wybralem,sadze,ze druzyny powinny zdobyc lacznie przynajmniej szesc bramek.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 27-01-2019, 02:41

W Niemieckiej lidze hokejowej bardzo ciekawie zapowiada sie pojedynek druzyn,Augsburga i Dusseldorfu.Obydwie ekipy w tym sezonie sa bardzo skuteczne to tez w klasyfikacji zajmuja czolowe miejsca.Dusseldorf jest na trzecim miejscu i ma 75 ptk. Augsburg jest pozycje nizej i ma 71 ptk.W dzisiejszym meczu w roli gospodarza wystepuje zespol Dusseldorfu i wydaje sie byc faworytem tym bardziej,ze niedawno pokonal wysoko Augsburg na wyjezdzie.Ale jest to tylko sport a mi sie wydaje,ze obydwa zespoly graja na podobnm poziomie wiec po trzech tercjach moze byc remis.W dogrywce juz jednak Dusseldorf powinien byc gora,stawiam na jego zwyciestwo sugerujac sie bezposrednimi pojedynkami.Tutaj ma wyraznie lepszy bilans.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 28-01-2019, 15:11

Dzisiaj w lidze hokejowej KHL,dojdzie do interesujacego,rewanzowego pojedynku pomiedzy druzynami Czerpowiec i Podolsk.Tym razem gospodarzem jest zespol Czerpowiec i mam nadzieje,ze to wykorzysta wygrywajac mecz.Wczotaj ta druzyna,grajac na wyjezdzie,prowadzila z Podolskiem po dwoch tercjach 1:3,niestety w trzeciej tercji dala sobie strzelic az cztery bramki i mecz przegrala.Dzisiaj,mam nadzieje,hokeisci Czerpowca,juz nie popelnia takich bledow,chyba wyciagneli odpowiednie wnioski z wczorajszego spotkania.Aktualnie w tabeli Konferencji Zachodniej,ktorej druzyny graja,Podolsk jest na siodmym miejscu i ma 53 ptk. Czerpowiec na dziesiatym i ma 40 ptk.Ta klasyfikacja wskazuje na Podolsk jako faworyta,jednak na lodowisku nie graja statystyki a zawodnicy a w tym przypadku,jak juz wspomnialem,ci wyciagneli wnioski z wczorajszej porazki i dzisiaj wygraja.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 28-01-2019, 16:19

Po krotkiej przerwie hokejowa liga NHL wraca na lodowiska by walczyc o kolejne punkty.Do oceny wybralem spotkanie pomiedzy Philadelphia a Winnipreg,uwazam,ze po wyrownanym przebiegu wygra jednak Winnipeg.Ta druzyna gra w Konferncji Zachodniej gdzie zajmuje trzecie miejsce ze strata siedmi punktow do lidera,Calgary.Philadelphia gra w Konferencji Wschodniej gdzie zajmuje dalekie 14 miejsce,ma 44 ptk,ale wygrala trzy ostatnie swoje pojedynki.Wyglada wiec,ze forma powoli wraca dlatega sadze,ze ten pojedynek bedzie wyrownany.Wskazuja na to takze pojedynki bezposrednie,rzadna z druzyn nie ma znacznej przewagi.Ja stawiam na wygrana Winnipeg bo jednak w tym sezonie wiecej przekonania mam do zespolow Kanadyjskich,pozatym uwazam,ze Winnipeg jest swietnie przygotowany do sezonu z duzymi szansami na koncowy sukces.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 29-01-2019, 15:36

Wsrod dzisiejszych spotkan hokejowej ligi KHL,ciekawie zapowiada sie pojedynek druzyny Niznekamsk z Sochi.Goscie sa po dwoch porazkach z rzedu i to automatycznie odbilo sie w tabeli Konferencji Zachodniej,gdzie druzyna ta spadla na osme miejsce i ma 53 ptk.Jest to ostatnia z bezpiecznych lokat,ktora Sochi musi bronic bo ma tylko jeden punkt przewagi nad kolejnym zespolem.Niznekamsk jest jednym z ostatnich zespolow Konferencji Wschodniej,jest napewno tym razem do ogrania.Sochi powinna mimo wszystko wygrac,w kontaktach bezposrdnich te druzyny wygrywaly,ale uwaga,w meczach wyjazdowych.Tak bylo w ostatnich pieciu,Sochi u siebie trzykrotnie przegrywala i dwukrotnie wygrywala na wyjazdach.Historia lubi sie powtarzac,mysle wiec,ze dzisiaj bedzie podobnie,moze nie w trzech tercjach ale calym spotkaniu.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 30-01-2019, 15:49

W dniu dzisiejszym dojdzie do spotkania druzyn,Sport i Ilves w hokejowej lidze Finlandi.Pomimo tego,ze zespoly nie naleza do najsilniejszych,moze byc ono ciekawe.Ilves,gosc w dzisiejszym meczu,aktualnie wykazuje wyzsza forme,w klasyfikacji zajmuje jeszcze bezpieczne osme miejsce i ma 66 ptk.jednak musi bronic tej pozycji bo jest mocno zagrozona.Sport,10 miejsce i 60 ptk.tez jeszcze bezpieczna pozycja le bardziej zagrozona no i trzeba dodac,ze ta druzyna jest po dlugiej seri porazek.Wyglada to na zdecydowany spadek formy.wiec dzisiaj bedzie ciezko o dobry wynik.W spotkaniach bezposrednich z Ilves tez ma zdecydowanie ujemny bilans.Porownujac te wszystkie statystyki i aktualna forme,sadze,ze doswiadczenie Ilves wzmie gore i ygra mecz.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 31-01-2019, 14:06

Wgodzinach nocnych dojdzie do bardzo interesujacego pojedynku pomiedzy druzynami grajacymi w Konferencji Wschodniej ligi NHL,anaew Jersey i NY Rangers.W tabeli zespoly te zajmuja dalsze miejsca,New Jersey jest 14-ta a Rangersi na 11 miejscu.Graja roznie w zaleznosci od przeciwnika,jednak nie mozna powiedziec by ktoras z nich ma jakas przewage i nie odwaze sie tutaj wytypowac wynik.Nprawde moze byc roznie.Niewatpliwie jednak bedzie duzo walki a co za tym idzie,mozemy zobaczyc wiecej bramek.W kontaktach bezposrednich tez nie ma jakiejs znacznej przewagi,ktoregos z zespolow,mecze byly wyrownane czesto konczace sie dogrywkami ale zawsze towarzyszylo im duzo goli.Po przeanalizowaniu statystyk,sadze,ze dzisiaj druzyny te zdobeda przynajmniej szesc goli.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 31-01-2019, 14:12

W godzinach nocnych naszego Europejskiego czasu,druzyna Winnipeg zagra u siebie z zespolem Columbus.Juz na wstepie chce powiedziec,ze jest moim zdecydowanym faworytem i wygra to spotkanie.Winnipeg jest wiceliderem klasyfikacji Konferencji Zachodniej,ustepuje jedynie Calgary,wiec jest w dobrej formie.Columbus natomiast w klasyfikacji Konferencji Wschodniej jest na osmym miejscu ale wydaje mi sie,ze notuje spadek formy.Trzy przegrane ostatnie mecze,jakby to potwierdzaly.Cuz jeszcze moge dodac,wedlug mnie Winnipeg jest swietnie przygotowana do sezonu,oczywiscie byly wpadki jak to w sporcie ale napewno bedzie sie liczyla w koncowej walce o najwyzsze trofeum.Dzisiaj gra u siebie to daje jej przewage nad slabiej ostatnio grajacym Columbus i powinna to wykorzystac.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 31-01-2019, 18:18

W Slowackiej lidze hokejowej rywalizacja robi sie coraz bardziej ineresujaca,dzisiaj do oceny wybralem pojedynek druzyny Poprad z Zylina.Wszystko wskazuje,ze zwyciestwo jest po stronie Popradu,zajmuje wysokie piate miejsce w klasyfikacji ale jest po dwoch porazkach z rzedu.Zilina daleko w tyle,jednak z druzynami,ktore walcza o utrzymanie gra sie trudno nawet najlepszym.Zylina nie ma nic do stracenia,juz od wielu spotkan prowadzi otwarta,ofensywna walke,czasami sie to oplaca czasami nie.W kazdym razie w tych spotkaniach zawsze pada duzo goli,zarowno po jednych jak i drugich stronach.Poprad jest po dwoch porazkach jak wspomnialem wiec nie wiem czy czasami nie wystapil jakis kryzys,nie zaryzykuje zwyciestwa tej druzyny.Natomiast wydaje mi sie,ze zobaczymy ponownie duzo goli.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 31-01-2019, 18:21

W Finskiej lidze hokejowej,Tampara podejmuje u siebie druzyna Ilves.Spotkanie wydaje sie byc ciekawe,chociaz w moim przekonaniu zdecydowanym faworytem jest Tampara.Przedewszystkim widac,ze ta druzyna zlapala w koncu swoj rytm gry,od dluzszego czasu wygrywa,poza jedna porazka z JVP.Gra na swoim terenie,w tabeli zajmuje pozycje wicelidera a jej ostatnie dwie wygrane sa mocno przekonywujace.Ilves gra ze zmienym szczesciem,jak to mozna okreslic i z cala pewnoscia nie jest w najwyzszej formie.A ostatni mecz z druzyna Sport juz fatalny,wysoka porazka jakoby potwierdza moke spostrzezenia.Czy w takich okolicznosciach jest w stanie osiagnac dobry wynik z wiceliderem? Nie sadze tym bardziej,ze w kontaktach z Tampara ma zdecydowanie ujemny bilans.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 31-01-2019, 18:26

W 43 kolejce Austriackiej lidze hokeja na lodzie mamy hitowy pojedynek pomiedzy liderem klasyfikacji,druzyna Vienna a wiceliderem zespolem z Grazu.Napewno bedzie to interesujace wydarzenie,kazda z druzyn ma swoje priorytety.N wstepie juz trzeba powiedziec,ze dzieli te zespoly tylko dwa punkty,wiec teoretycznie Graz moze po tym spotkaniu zasiasc w fotelu lidera.Moim zdaniem,realnie na to patrzac,Graz nie wygra,Vienna wykorzystujac swoje lodowisko,ma szanse odskoczyc rywalowi na piec punktow i najprawdopodobniej ta bedzie.Graz Rzeczywiscie w tym sezonie gra bardzo dobrze ale w spotkaniach bezposrednich z wiedenczykami,na wyjazdach ma zdecydowanie ujemny bilans.Jest to tez wazny atgument,w moim przypadku decydujacy.Vienna jest na tyle doswiadczona druzyna,ze takiej szansy napewno nie zmarnuje.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

Kopiowanie calosci lub fragmentow bez pisemnej zgody zabronione. Strona jest kierowana do uzytkownikow polskojezycznych zamieszkalych w krajach, w ktorych korzystanie z Serwisu jest zgodne z prawem. Wiadomosci prezentowane w serwisie sa dozwolone wylacznie dla osob podlegajacych jurysdykcjom prawnym, w ktorych uczestnictwo w grach hazardowych online jest legalne. Korzystajac z serwisu, uzytkownik deklaruje wobec administratora, ze uczestnictwo w grach hazardowych online jest w jego jurysdykcji dozwolona i ponosi pelna odpowiedzialnosc za prawdziwosc zlozonego przez siebie oswiadczenia.

Na terytorium polski zaklady wzajemne moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie na urzadzanie zakladow wzajemnych. Zawieranie zakladow u bukmacherow, ktorzy nie posiadaja licencji Ministerstwa Finansow na zawieranie zakladow wzajemnych jest zabronione i grozi konsekwencjami prawnymi. Serwis jest przeznaczony tylko dla osob, ktore ukonczyly 18 lat. Korzystajac z serwisu, uzytkownik potwierdza, ze ma ukonczone 18 lat.Polityka prywatnosci