Najlepsze bonusy bukmacherskie: Fortuna, Betfan, Betclic, Etoto, Totolotek, Lvbet
1. Fortuna
20 PLN
bez ryzyka +600 PLN
2. Totolotek
20 pln
bez depozytu +1000 PLN
3. Lvbet
20 pln
bez depozytu +2000 PLN
4. Betclic
550 PLN
cashback
5. Etoto
20 PLN
bez depozytu +1040 PLN
Na terytorium Polski zaklady wzajemne moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie na urzadzanie zakladow wzajemnych. Udzial w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard zwiazany jest z ryzykiem.

Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Analizy ekspertów z wysokim yieldem na NHL i inne ligi hokejowe na świecie. Wejdź i przeczytaj najlepsze typy bukmacherskie hokeja.
Regulamin forum
Hokej

Hokej na lodzie to sportowa gra zespołowa rozgrywana na lodowisku. Z wiadomych względów jest popularna na północy, ale i w Polsce mamy swoich reprezentantów. Interesujesz się hokejem? Szukasz typy hokej? Albo sam oferujesz typy hokej? Dobrze trafiłeś.

Tylko u nas znajdziesz typy bukmacherskie na hokej na świecie oraz profesjonalne analizy spotkań hokeja. Wszystko za darmo.

Zapraszamy teraz do zapoznania się z poszczególnymi tematami w tym dziale. Przeczytaj terminarz hokeja, opisy odbytych spotkań oraz analizy i darmowe typy hokej.
ODPOWIEDZ
andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 31-01-2019, 18:32

W Czeskiej lidze hokeja na lodzie,druzyna Zlin,broniaca sie przed spadkiem podejmuje u siebie zespol Litvinov,ktory tez jest w klopotliwej sytuacji.Wyglda to tak,Litvinov jest aktualnie na 10 miejscu w klasyfikacji,ma 56 ptk. i jest to ostatnia z bezpiecznych pozycja.Zlin jest pozycje nizej ale ma tylko trzy punkty straty do przeciwnika a wiec moze awansowac,trzeba jednak wygrac to spotkanie ale nie bedzie to latwe.Litvinov bedzie bronil swej pozycji.Ja uwazam,ze bedzie to wyrownany,dramatyczny pojedynek i co jest bardzo prawdopodobne,moze zakonczyc sie remisem po trzech tercjach,jednak ostatecznie juz powinien wygrac Zlin,ma jednak przewage swojego terenu.W konfrontacjach bezposrednich ma korzystniejszy bilans na swoim terenie,tym razem powinno byc podobnie.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 31-01-2019, 18:35

W Niemieckiej lidze hokejowej dojdzie do bardzo interesujacego pojedynku,Augsburg podejmuje u siebie coraz lepiej grajaca druzyne Numberg.Tak rzeczywiscie jest,Numberg czolowy zespol poprzedniego sezonu,w tym od poczatku gral zadziwiajaco slabo,nawet w pewnym momencie wydawalo sie,ze spadnie do drugiej ligi.Z czasem jednak nastapila poprawa formy i ta druzyna aktualnie jest juz na 10 bezpiecznym miejscu,ma 53 ptk.jednak musi bronic tego wyniku bo jeszcze nie ma nic pewnego.Augsburg z kolei od poczatku sezonu gral bardzo dobrze,z czasem jednak forma slabla,aktualnie jest jednak jeszcze na wysokim piatym miejscu w klasyfikacji i ma 73 ptk.Dzisiejsze spotkanie jest wiec ciekawa konfrontacja,ja nie zaryzykuje tutaj na typ 1X2,wydaje mi sie,ze bedzie za to duzo bramek.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 01-02-2019, 14:48

W godzinach nocnych mamy dluga serie ciekawych pojedynkow,w hokejowej lidze NHL,ja wybralem taki w ktorym kazdy rezultat jest realny i chcialbym sie do niego odniesc.Konkretnie chodzi o mecz Florydy z druzyna Neshville,tutaj bedzie wyrownana i zacieta walka,obfitujaca w duzo bramek.Neshville w tabeli Konferencji Zachodniej zajmuje czwarte miejsce i ma 64 ptk.w pewnym momemncie wydawako sie,ze ma duze szanse by zostac liderem,teraz juz chyba za duzy dystans dzieli ta druzyne do Calgary ale punkty sa zawsze potrzebne przed Play Offami.Floryda,dzisiejszy gospodarz,w tabeli Konferencji Wschodniej zajmuje dopiero 13 miejsce z suma 48 ptk. ale godna uwagi jest poprawa formy,trzy wygrane mecze z rzedu.Jak juz wspomnialem,nie jestem w stanie wytypowac tutaj wyniku ale jestem przekonany,ze bramek bedzie przynajmniej szesc.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 01-02-2019, 14:55

W godzinach nocnych czeka nas bardzo interesujacy pojedynek,hokejowy pomiedzy Carolina a Las Vegas.Jak wiemy zespol z Las Vegas to ubiegloroczny finalista Play Offu,w tym sezonie w rundzie zasadniczej tez gra dobrze,chociaz nie jest chyba jeszcze w optymalnej formie,dwa przegrane ostatnie mecze jakby to potwierdzaly.W klasyfikacji Konferencji Zachodniej wciaz jest wysoko,piata lokata i 62 ptk.a wiec nieduza strata do lidera.Carolina,gospodarz dzisiejszego meczu,druzyna nieprzewidywalna,potrafiaca zagrac nadspodziewanie dobrze ale tez potrafi przegrac z duzo slabszym przeciwnikiem.Aktualnie zajmje 10 miejsce w tabeli Konferencji Wschodniej i ma 54 ptk.w swym dorobku.Moim zdaniem bedzie to wyrownany mecz ale ostateczne zwyciestwo oddaje zespolowi Las Vegas,jak to bywalo wczesniej w ich bezposrednich konfrontacjach.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 01-02-2019, 15:01

W godzinach nocnych,druzyna Toronto,jeden z powazniejszych kandydatow do koncowego sukcesu tego sezonu,zmierzy sie w wyjazdowym meczu z zespolem Detroit.Juz na wstepie chce powiedziec,ze jest moim zdecydowanym faworytem i powinna wygrac w regulaminowym czasie.Toronto aktualnie zajmuje trzecie miejsce w klasyfikacji Wschodniej i ma na swym koncie 62 ptk. do lidera dosyc duza strata ale kazdy punkt jest wazny przed Play Offami.Przeciwnik,zespol Detroit jest jednym ze slabszych w tym szonie,w tej samej Konferencji zajmuje dalekie przedostatnie miejsce z suma 45 ptk. ale trzeba powiedziec,ze sie nie poddaje.W pieciu ostatnich pojedynkach,druzyna ta w trzech odniosla zwyciestwa.Tym bardziej to spotkanie bedzie ciekawsze,jednak jak juz wspomnialem,wygra Toronto.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 02-02-2019, 15:40

W Finskiej lidze hokeja na lodzie dojdzie dzisiaj do ciekawego pojedynku pomiedzy druzynami Ilves i Jukurit.Wszystko wskazuje na wygrana gospodarzy czyli zespol Ilves,ja jednak mam inne zdanie.Jukurit rzeczywiscie gra slabo jest po dlugiej seri spotkan bez zwyciestwa a wiec takiego potrzebuje.A trzeba powiedziec,ze jest to druzyna nieprzewidywalna potrafiaca mimo wszystko wygrac nawet z najlepszym.Ilves jest faworyzowana bo w klasyfikacji zajmuje duzo wyzsza lokate ,jest bezpieczna ale zwrocmy uwage,ze ostatnio nie gra najlepiej,moim zdaniem nie jet w wysokiej formie,pomimo tego,ze w ostatnim spotkaniu wysoko pokonala Tampare.Jak juz wspomnialem,wszystko wskazuje na zwyciestwo Ilves,ja jednak licze tutaj na sportowa niespodzianke i nie lekcewaze druzyne Jukurit.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 02-02-2019, 15:41

Dzisiaj dojdzie do bardzo interesujacego meczu hokejowego pomiedzy druzynami Pelicansa i Tampary.Obydwa zespoly zajmuja czolowe pozycje w klasyfikacji ligowej,obydwa sa w dobrej formie,wiec na lodowisku duzo bedzie sie dzialo.Pelicans jest tutaj gospodarzem a wiec ma jakby niewielka przewage ale Tampara to bardzo doswiadczona druzyna,grajaca swietnie wyjazdowe mecze,z tego tez wzgledu stawiam na jej wygrana.Wprawdzie ostatni mecz,niespodziewanie wysoko przegrala z Ilves,dlaczego? Nie wiem,pozostnie to jej tajemnica.Druzyna Pelicansa w tym sezonie jakby sie odrodzila,pamietamy poprzedni,byl fatalny,jednak co jest dla mnie jeszcze wazne w tej ocenie,z Tampara ma ujemny bilans.Co prawda ostatni mecz wygrala,wowczas jednak Tampara przechodzila kryzys formy.Jestem przekonany,ze dzisiaj Tampara sie ztewanzuje.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 03-02-2019, 03:01

W Czeskiej lidze hokeja na lodzie dojdzie do interesujacego pojedynku pomedzy Sparta Praga,ktora jest tutaj gospodarzem a druzyna Pilzno.Obydwa zespoly notuja lepszy okres gry,Pilzno w klasyfikacji zajmuje wysokie czwarte miejsce i ma 74 ptk,Sparta jest na dziewiatej pozycji z 62 punktami ale ma za soba trzy spotkania zdecydowanie wygrane.Trzeba przyznac,ze bedzie gonym rywalem dla hokeistow z Pilzna i nie pozostaje bez szans na wygrana.Ja tez jestem zdania,ze ten mecz bedzie wyrownany,jednak stawiam na ostateczne zwyciestwo Pilzna.Uwazam,ze jest druzyna bardziej doswiadczona,wynika tak z kilku ostatnich sezonow a i w tym nie pozostaje bez szans do wywalczenia najcenniejszego trofeum.Dzisiaj jest moim faworytem.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 03-02-2019, 03:16

W Niemieckiej lidze hokeja na lodziie,druzyna Bremerhaven,ktora jest po calej seri porazek,zagra tym razem u siebie z ostatnim zespolem klasyfikacji Iserlohn.Bremerhawen jest faworytem,w klasyfikacji jest na siodmym miejscu ma 70 ptk i aby wrocic do pierwszej szostki brakuje jej dwoch punktow.Ale nie bedzie to latwy mecz,po tylu porazkach mozna sadzic,ze w druzynie jest kryzys a Iserlohn jest zespolem nieprzewidywalnym.Wygrywal juz z takimi zespolami jak np. Monachium,nie nalezy go wiec lekcewazyc.Moim zdaniem bedzie tutaj duzo walki a co za tym idzie,mozemy byc swiadkami wielu bramek.Taka opcja wydaje mi sie znacznie pewniejsza,potwierdza ja tez statystyka spotkan bezposrednich.W wielu strzelano przynajmniej szesc bramek.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 04-02-2019, 16:54

W godzinach nocnych kolejne mecze hokejowej ligi NHL.Mnie interesuje pojedynek pomedzy druzynami,NY Rangers a LA Kings.Uwazam,ze faworytem i powinna wygrac jak nie w regulaminowym czasie to w dogrywce,druzyna gospodarzy a wiec Rangersi.Ten zespol w przekroju sezonu prezentuje nieco wyzsza forme,w klasyfikacji Konferencji Wschodniej zajmuje 12 miejsce i ma 51 ptk. na swym koncie,jest po dwoch z rzedu wygranych pojeynkach.LA Kings w Konferencji Zachodniej jest na ostatnim miejscu z 44 punktami.Bardzo slabiutka forma.W konfrontacjach bezposrednich tych zespolow,tez Rangersi maja przewage,zwlaszcza na swoim terenie.Tutaj dawno nie przegrali z hokeistami LA.Po analizie wszystkich statystyk i przy aktualnych dyspozycjach zespolow,sadze,ze ostatecznie Rangersi powinni odniec zwyciestwo.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 06-02-2019, 13:58

W 25 kolejce Szkockiej Premiership,druzyna Johnstone,po trzech kolejnch porazkacz,zagra dzisiaj wyjazdowe spotkanie z Hamiltonem i wedlug mnie ma swietna okazje poprawic swoj bilans punktowy.Trzy poprzednie porazki nie powinny dziwic bo przegrywala z wyzej notowanymi ekipami,na wyjezdzie z Herts i dwukrotnie z liderem,Celticiem Glasgow.Hamilton napewno do takich nie nalezy,w klasyfikacji zajmuje dalekie 10 miejsce,ma tylko 15 ptk. i tylko trzy wygrane od poczatku sezonu.Aktualna forma rowniez fatalna,cala seria spotkan bez wygranej,ba tylko jeden,ostatni remis ze slabym zespolem Dundee.Za zwyciestwem Johnstone przemawia tez statystyka bezposrednich konfrontacji,ten zespol wygral szesc ostatnich pojedynkow i to zarowno u siebie jak i na wyjazdach.Czy porownujac te statystyki,mozna dawac szanse na dobry wynik druzynie Hamilton? Teoretycznie wszystko moze sie wydarzyc ale patrzac realnie,moim zdaniem,Hamilton nie ma szans.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 06-02-2019, 15:39

Dzisiaj w godzinach nocnych hokejowa liga NHL oferuje nam tylko dwa mecze ale jeden z nich chyba interesujacy.NY Rangers po dwoch kolejnych porazkach podejmuje u siebie hokeistow z Bostonu.Dla przypomnienia,druzyny te niedawno stoczyly pojedynek w Bostonie i po wyrownanej walce ostatecznie wygrali Rangersi,czy dzisiaj bedzie podobnie? Trudno powiedziec,ja jednak wierze w zwyciestwo Rangersow.Druzyny te graja w Konferencji Wschodniej,gdzie Boston zajmuje wysokie piate miejsce z 65 ptk. a wiec do wicelidera ma tylko dwa punkty straty.Rangersi sa duzo nizej,na 12 miejscu i maja 52 ptk. na swoim koncie.Wyglada wiec na kolejny wyrownany pojedynek.Ja w swej decyzji kieruje sie bezposrednimi meczami,gdzie Rangersi rzadko przegrywali u siebie.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 07-02-2019, 16:26

Bardzo interesujacym wydaje sie byc nocne spotkanie w hokejowej lidze NHL,pomiedzy Chicago a Vancuver.Obydwie druzyby graja w konferencji Zachodniej,gdzie Vancuver zajmuje osme miejsce,ma 54 zdobyte punkty ale,co wazne jest po dwoch z rzedu porazkach.Chicago,gospodarz dzisiejszego pojedynku jest na 13 miejscu,ma 51 ptk. ale w przypadku tej druzyny nalezy wziasc pod uwage wzwyzke formy,cala seria wygranych spotkan.Konfrontacja zapowiada sie ciekawie,czy Chicago wykorzysta atut swego terenu i wygra kolejne swe spotkanie? Moim zdaniem jednak nie,uwazam,ze tym razem lepsza okaze sie druzyna Vancuver.Oparlem sie na bezposrednich pojedynkach tych zespolow,w kilku ostatnich i to zarowno u siebie jak i na wyjazdach wygrywala Vancuxer i to w trzech tercjach.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 07-02-2019, 16:33

Dzisiaj w godzinach nocnych,hokejowa liga NHL ponownie oferuje na dluga serie spotkan.Do oceny wybralem pojedynek pomiedzy druzynami Florydy i Pitsburgha bo uwazam,ze bedzie on bardzo wyrownany i kazdy wynik jest realny.Obydwie druzyny graja w Konferencji Wschodniej gdzie Pitsburgh zajmuje siodme miejsce i ma 62 ptk. Floryda z kolei jest w trudnej sytuacji,zajmujac dalekie 13 miejsce z suma 50 ptk.Biorac pod uwage ta statystyke wydaje sie,ze Pitsburg jest tutaj faworytem,z drugiej jednak strony Floryda bardzo potrzebuje punktow,hra w swojej hali a i w kontaktach bezposrednich z Pitsburghiem ma dosyc dobry bilans,wiec bedzie dzisiaj rownorzednym rywalem.W spotkaniach pomiedzy tymi zespolami,zawsze a przynajmniej prawie zawsze padalo duzo bramek,sadze,ze dzisiaj bedzie podobnie.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 07-02-2019, 16:38

Dzisiaj w poznych godzinach nocnychdojdzie do ciekawego pojedynku w hokejowej lidze NHL,w ktorym to Detroit podejmuje u siebie druzyne z Las Vegas.Goscie do pewnego momentu grali swietnie w tym sezonie,dlugo trzymali czolowe pozycje w Konferencji Zachodnie,jednak kilka z rzedu przegranych meczy,momentalnie odbilo sie w klasyfikacji i druzyna spadla na piate miejsce,juz ze spora strata do lidera.Detroit z kolei w Konferencji Wschodniej jest daleko z tylu,na 14 miejscu z 49 ptk. ale ta druzyna wygrala trzy z rzedu mecze.Tak wiec bedzie to ciekawa konfrontacja,mimo wszystko ja stawiam tym razem na zdecydowane zwyciestwo Las Vegas,po tylu porazkach musi w koncu wygrac.Wydaje mi sie ze Detroit lepiej radzi sobie w spotkaniach wyjazdowych,na to tez wskazuje bezposrednie pojedynki tych druzyn.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 07-02-2019, 16:43

Dzisiaj w poznych godzinach nocnych,Ottawa zagra u siebie z zespolem Anaheim.Co ciekawego mozna poeiedziec o druzynach i samym spotkaniu... napewno rzadna z nich nie jest w formie,obydwie maja szereg przegranych pojedynkow za soba.Anaheim jest o tyle w lepszej sytuacji,ze w tabeli Konferencji Wschodniej,zajmuje jeszcze 14 miejsce z 51 punktami,Ottawa niestety juz dlugi czas okupuje ostatnia pozycje w tabeli Konferencji Zachodniej.Jest w bardzo kloptliwej sytuacji,ma tylko 43 ptk.Jak mozna w takiej sytuacji typowac mecz? Napewno bedzie duzo walki,to jest pewne i sadze,ze w regulaminowym czasie gry,mecz zakonczy sie remisem ale ostatecznie stawiam na wygrana Ottawy.Tak wynika z bezposrednich konfrontacji tych zespolow,Ottawa ostatecznie wygrywala.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 07-02-2019, 16:48

Dzisiaj w godzinach nocnych dojdzie do interesujacego pojedynku druzyn,Minnesoty i Edmonton.Obydwa zespoly graja w Konferencji Zachodniej,gdzie Minnesota zajmuje siodme miejsce majac 57 ptk. i jest po trzech z rzedu porazkach ale dwie po remisach w regulaminowym czasie gry.Edmonton jest w gorszej sytuacji,zajmuje dopiero 12 miejsce,ma 51 ptk. i co gorsza ma za soba dluga serie porazek.Jak wiec mozna ocenic to spotkanie,jaki wynik wytypowac...Wydaje sie,ze faworytem jest Minnesota,lepsza statystyka no i gra u siebie ale Edmonton bardzo potrzebuje punktow,musi w koncu osiagnac jakis dobry wynik.Sadze,ze ta druzyna zagra dzisiaj dobre wyrownane spotkanie i nie przegra w regulaminowym czasie.Miala juz dobre korzystne wyniki w konfrontacjach z Minnesota.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 08-02-2019, 15:37

W Finlandi 1 liga hokejowa gra nastepna kolejke runy zasadniczej,kest kilka ciekawych pojedynkow,ja chcialbym sie odniesc do tego w ktorym KalPa podejmuje u siebie Ilves.Uwazam,ze KalPa po dwoch porazkach z rzedu,tym razem powinna wygrac.W klasyfikacji zajmuje 12 miejsce,ma 61 punktow i niestety ale ma klopozliwa sytuacje.Druzynie brakuje szesciu punktow do strefy bezpiecznej,tak to nazwijmy,powinna dzisiaj wykorzystac atut swojego terenu.Ilves aktualnie jest na osmym,bezpiecznym miejscu,ma 73 ptk. ale napewno jest do ogrania.Ta druzyna gra nierowno,potrafi zaskoczyc dobrym spotkaniem ale i przegrac banalnie latwe.Nalezy tez zwrocic uwage na bezposrednie pojedynki tych druzyn,w kilku ostatnich,korzystniejszy bilans jest po stronie KalPa.Mam nadzieje,ze dzisiaj sie zmotywuje i odniesie zwyciestwo.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 09-02-2019, 22:37

Dzisiaj w godzinach nocnych ponownie mamy dluga serie pojedynkow hokejowej ligi BHL.Jako pierwsze zagraja druzyny Edmonton i San Jose.Wydarzenie bardzo interesujace,chociaz moim zdaniem faworytem i to zdecydowanym jest druzyna San Jose.W tabeli Konferencji Zachodniej zajmuje wysokie trzecie miejsce,ze strata tylko dwoch ptk. do lidera a wiec po dzisiejszym pojedynku moze nawet zajac jego miejsce a jest naprawde w swietnej formie.Edmonton gra w tej samej Konferencji i jest na 11 miejscu,jednak ten zespol nie moze pochwalic sie tak wysoka forma,raczej jest bez szans w tym spotkaniu.Popatrzmy na pojedynki Rekinow,cala dluga seria zwyciestw,ta druzyna,moim zdaniem jest powaznym kandydatem do zdobycia koncowego trofeum w tym sezonie.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 09-02-2019, 22:37

Hokejowa liga NHL brnie do przodu cala para,po dzisiejszych wieczornych pojedynkach,w nocy mamy kolejna dluga serie.Wybralem do oceny,mysle,ze ciekawy pojedynek pomiedzy druzynami Las Vegas a Columbus.Las Vegas pamietamy z doskonalych wystepow poprzedniego sezonu,w tym tez radzi sobie calkiem niezle.Aktualnie w tabeli Konferencji Zachodniej,zajmuje piate miejsce i ma 66 ptk.wiec czolowka i nieduza strata do lidera,sadze,ze to spotkanie wygra.Columbus,owszem godny przeciwnik,w tabeli Konferencji Wschodniej jest na siodmym miejscu i ma 63 ptk. znacznie lepiej jak w poprzednim sezonie.Jednak w bezposrenich pojedynkach z poprzedniego sezonu,kazda z tych druzyn wygrywala u siebie wiec tym razem bedzie podobnie.Tak porownujac te statystyki stawiam na wygrana gospodarzy.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 09-02-2019, 22:38

W godzinach nocnych naszego czasu,dojdzie do rewanzowego meczu druzyn Neshville i St.Luis i bedzie to kolejne ciekawe wydazenie.Wlasnie teraz,te zespoly tocza swoj wieczorny pojedynek i St.Luis prowadzi grajac u siebie,prawdopodobnie wygra bo jest to juz trzecia tercja,wiec w rewanzu lepsza u siebie okaze sie Neshville.Obydwa zespoly graja w Konferencji Zachodniej,gdzie Neshville zajmuje czwarte miejsce z suma 70 ptk. a wiec ma tylko trzy punkty straty do lidera,to niewiele i ma o co walczyc.St.Luis jest na osmym miejscu i ma 57 ptk. ale ta druzyna zasluguje na szacunek,po slabym poczatku sezonu ma wspanialy finisz,napewno bedzie to kolejny wyrownany pojedynek,jednak z racji bezposrednich konfrontacji wynika,ze Neshville u siebie wygrywala.Jest to jeszcze jeden powod by postawic na jej zwyciestwo.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 09-02-2019, 22:39

Hokejowa liga NHL nie zwalnia tmpa,po dzisiejszych wieczornych meczach,w nocy kolejna dluga kolejka spotkan.Do oceny wybralem pojedynek,w krorym druzyna Buffalo podejmuje u siebie Winnipeeg.Winnipeg w tabeli Konferencji Zachodniej jest wiceliderem i jak sadze pokona Buffalo.Ta druzyna w przekroju calego sezonu gra swietnie,moim zdaniem jest powaznym kandydatem do zdobycia glownego trofeum w tym sezonie.Tak katem oka obserwuje jej aktualny mecz z Ottawa,przegrywa juz 0:2 a to utwierdza mnie w przekonaniu,ze nastepnego spotkania przegrac nie moze.Buffalo w tabeli Konferencji Wschodniej zajmuje 10 miejsce,w tej chwili tez gra wieczorny mecz z Detroit i prowadzi 3:1.Tak to wszystko tylko potwierdza moje zdanie,ze to spotkanie zdecydowanie wygra Winnipeg.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 12-02-2019, 16:33

W 42 kolejce Szwajcarskiej ligi hokejowej,druzyna Davos podejmuje u siebie wicelidera klasyfikacji,zespol Zug i wedlug mnie gospodarze sa bez szans,zdecydowanie wygra Zug.Juz sama pozycja wicelidera wskazuje na bardzo dobra forme tej druzyny Berno ma tylko dwa punkty straty a wiec jest motywacja by dzisiejsze spotkanie wygrac.Davos niestety w slabiutkiej formie,ta druzyna bedzie miala duze klopoty by utrzymac sie w 1 lidze,aktualnie zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli i ma tylko 34 ptk.Za zwyciestwem gosci przemawiaja tez bezposrednie pojedynki,Zug na przestrzeni trzech miesiecy,az czterokrotnie wygrywal z Davos i to zarowno u siebie jak i na wyjazdach.Wobec tak zdecydowanych argumentow nie wypada typowac inaczej jak wygrana druzyny Zug.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 13-02-2019, 16:20

W Slowackiej lidze hokeja na lodzie didzie dzisiaj do ciekawego pojedynku w ktorym,B.Bystrzyca podejmuje u siebie druzyne,Kosice.Obydwie ekipy sa w formie,mozna tak powiedziec sledzac klasyfikacje.B.Bystrzyca to wicelider,ma 101 dtychczas zdobytych punktow,Kosice sa pozycje nizej ze 100 ptk.na koncie a stawce przewodzi Zwolen,ktory ma 104 ptk.wiec nie ma wielkiej roznicy pomiedzy tymi druzynami i walka o fotel lidera trwa nadal.W ocenianym spotkaniu stawiam na zwyciestwo B.Bystrzycy z kilku powodow.Przedewszystkim druzyna ta broni tytulu mistrzowskiego,kilka z rzedu sezonow jest jedna z czolowych w lidze,dzisiaj gra na swoim terenie a wiec ten atut ma po swej stronie,ostatni mecz przegrala a rzadko sie zdarza by przegrywala dwa z rzedu pojedynki no i spotkania bezposrednie,tutaj grajac u siebie ma przewage.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 13-02-2019, 16:21

Bardzo ciekawym,drugoligowym wydarzeniem hokejowym w Finlandi,jest pojedynek Pelitata z druzyna SaPKö.Biorac pod uwage caloksztalt,faworytem wydaje sie byc druzyna gosci.Aktualnie SaPKo tez wyzej jest kwalifikowana,szoste miejsce i 60 dotychczas zdobytych punktow,gdy Pelitat jest na 10 miejscu,ma 43 punkty i broni sie przed grupa spadkowa.Ale wlasnie perspektywa degradacji daje ogromna motywacje tej druzynie,jest gospodarzem,ma atut swego terenu i powinna to wykorzystac.SaPKo pomimo swej pozycji nie gra w tym sezonie najlepiej,przedewszystkim bardzo nierowno.Pelitat juz wygrywal na swoim terenie z tym zespolem,jest to dodatkowy bodziec.Wydaje mi sie,ze dzisiaj gospodarze pokaza kawalek dobrego hokeja i zdolaja pokonac przeciwnika.Byc moze nie zrobia tego w trzech tercjach ale w dogrywce juz powinni.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości

Kopiowanie calosci lub fragmentow bez pisemnej zgody zabronione. Strona jest kierowana do uzytkownikow polskojezycznych zamieszkalych w krajach, w ktorych korzystanie z Serwisu jest zgodne z prawem. Wiadomosci prezentowane w serwisie sa dozwolone wylacznie dla osob podlegajacych jurysdykcjom prawnym, w ktorych uczestnictwo w grach hazardowych online jest legalne. Korzystajac z serwisu, uzytkownik deklaruje wobec administratora, ze uczestnictwo w grach hazardowych online jest w jego jurysdykcji dozwolona i ponosi pelna odpowiedzialnosc za prawdziwosc zlozonego przez siebie oswiadczenia.

Na terytorium polski zaklady wzajemne moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie na urzadzanie zakladow wzajemnych. Zawieranie zakladow u bukmacherow, ktorzy nie posiadaja licencji Ministerstwa Finansow na zawieranie zakladow wzajemnych jest zabronione i grozi konsekwencjami prawnymi. Serwis jest przeznaczony tylko dla osob, ktore ukonczyly 18 lat. Korzystajac z serwisu, uzytkownik potwierdza, ze ma ukonczone 18 lat.Polityka prywatnosci