Najlepsze bonusy bukmacherskie: Fortuna, Betfan, Betclic, Etoto, Totolotek, Lvbet
1. Fortuna
20 PLN
bez ryzyka +600 PLN
2. Totolotek
20 pln
bez depozytu +1000 PLN
3. Lvbet
20 pln
bez depozytu +2000 PLN
4. Betclic
550 PLN
cashback
5. Etoto
20 PLN
bez depozytu +1040 PLN
Na terytorium Polski zaklady wzajemne moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie na urzadzanie zakladow wzajemnych. Udzial w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard zwiazany jest z ryzykiem.

Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Analizy ekspertów z wysokim yieldem na NHL i inne ligi hokejowe na świecie. Wejdź i przeczytaj najlepsze typy bukmacherskie hokeja.
Regulamin forum
Hokej

Hokej na lodzie to sportowa gra zespołowa rozgrywana na lodowisku. Z wiadomych względów jest popularna na północy, ale i w Polsce mamy swoich reprezentantów. Interesujesz się hokejem? Szukasz typy hokej? Albo sam oferujesz typy hokej? Dobrze trafiłeś.

Tylko u nas znajdziesz typy bukmacherskie na hokej na świecie oraz profesjonalne analizy spotkań hokeja. Wszystko za darmo.

Zapraszamy teraz do zapoznania się z poszczególnymi tematami w tym dziale. Przeczytaj terminarz hokeja, opisy odbytych spotkań oraz analizy i darmowe typy hokej.
ODPOWIEDZ
andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 13-02-2019, 16:21

Dzisiaj druzyne JVP,ktora jest w klopotliwej sytuacji,czeka ciezki wyjazdowy mecz z zespolem TPS Turku.Czy sobie poradzi...nie jestem pewien ale nie powinna przegrac w regulaminowym czasie,co pozniej,trudno wyrokowac.Zespolowi JVP,potrzebny jest kazdy punkcik,kazdy jest wazny.Ta druzyna w klasyfikacji zajmuje dalekie 10 miejsce z suma 67 ptk. co w jej przypadku jest kleska.Dodatkowo musi bronic tej pozycji bo tuz za nia z niewielka roznica punktowa jest zespol Sport.TPS Turku w tym sezonie nalezy do czolowki,obecnie jest na trzecim miejscu,jednak zauwazylem,ze coraz czesciej miewa wpadki,forma nie jest juz tak stabilna.Moim zdaniem JVP to wykorzysta,tymbardziej ze w jej przypadku forma rosnie.W spotkaniach bezposrednich,juz wygrywala na wyjezdzie z TPS.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 15-02-2019, 14:22

Dzisiaj w kolejnej rundzie hokejowej 1 ligi w Finlandi,stocza pojedynek druzyny,KalPa i Jukurit,obydwie znalazly sie w trudnej sytuacji.KalPa w klasyfikacji zajmuje 12 miejsce,ma 62 ptk.na swoim koncie,Jukurit jest pozycje nizej i ma 58 ptk.Co mozna powiedziec o tym spotkaniu? Napewno nie bedzie porywajace bo zespoly sa bez formy ale bedzie duzo walki,tego odmowic nie mozna druzynom broniacym sie przed spadkiem.KalPa wystepuje tutaj w roli gospodarza a wiec z tego wzgledu daje tej druzynie wiecej szans na zwyciestwo.Wydaje mi takze,ze mimo wszystko ma wieksze doswiadczenie i chyba lepszy potencjal na dzien dzisiejszy.Pozatym w spotkaniach bezposrednich z zespolem Jukurit tez ma lepszy,korzystniejszy bilans.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 15-02-2019, 14:26

W Slowacji mamy dzisiaj kolejna serie spotkan ligowych,ja do oceny wybralem pojedynek pomiedzy Zilina a MAC Budapeszt.Zilina,druzyna juz prawie zdegradowana,zajmuje aktualnie dalekie 12 miejsce ma tylko 46 ptk. a jednak walczy,nie daje za wygrana,nie mozna jej odmowic ambicji i woli walki.Ostatni mecz z duzo wyzej notowanym Trenczynem,przegrala dopiero po dogrywce ale bardzo dlugi czas prowadzila.Mimo fatalnej sytuacji gra odwaznie ofensywnie i zdobywa duzo bramek.MAC Budapeszt jest na 10 miejscu,ma 69 ptk. i broni tej bezpiecznej pozycji.Jednak warty uwagu jest spadek formy tego zespolu,seria przegranych pojedynkow.Moim zdaniem Zilina przy swej grze,odwaznej,ofensywnej jest w stanie pokonac dzisiaj rywala.Ponadto gra u siebie a wedlug statystyk bezposrednich pojedynkow,u siebie zdecydowanie wygrywala.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 15-02-2019, 14:32

W 46 kolejce hokejowej ligi Niemiec,ostatnia druzyna w tabeli,Schwenninger,podejmuje u siebie zespol Esbaren Bwelin.Gospodarze maja tylko 43 ptk.sa zupelnie bez formy i wydaje mi sie,ze bez szans by utrzymac sie w pierwszej lidze.Esbaren Berlin prawde mowiac tez nie zachwyca,powiem nawet,ze mocno zawodzi jak na taki potencjal.Poprzedni sezon znakomity a w tym odlegla jak dotad 10 pozycja i tylko 56 zdobytych punktow.W takiej sytuacji,nie mozna typowac jej zwyciestwa w tym meczu,gospodarze,broniacy sie przed spadkiem beda walczyc ambitnie...Ale wydaje mi sie,ze wlasnie z tego wzgledu mozemy sie tutaj spodziewac duzo bramek.Esbaren,musi bronic swej jak narazie bezpiecznej pozycji wiec bedzie odpowiadal golami.Moim zdaniem zobaczymy ich przynajmniej szesc.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 15-02-2019, 22:54

Dzisiaj w godzinach nocnych,zobaczymy pojedynek hokejowy,pomiedzy Minnesota a New Jerrsey.Jak kazde inne w lidze NHL,bedzie zapewne interesujace.Minnesota w tabeli Konferencji Zachodniej,zajmuje osme miejsce i ma 59 ptk. New Jerrsey z kolei w tabeli Konferencji Wschodniej jest na dalekim 15 miejscu z 50 ptk. na swym koncie.Porownujac wiec te statystyki,faworytem tutaj wydaje sie byc Minnesota,tymbardziej,ze gra u siebie.Ale...obydwie druzyny sa chyba bez formy w kilku swych ostatnich pojedynkach wygraly zaledwie po jednym,statystyka pojedynkow bezposrednich,tez nic konkretnego nie wskazuje,nie widac jakies przewagi,ktorejs z druzyn.Moim zdaniem,New Jersey z uwagi na fatalna sytuacje,nie bedzie dzisiaj latwa do ogrania,nie zaryzykuje wytypowac wyniku.Natomiast uwazam,ze w spotkaniu padnie przynajmniej szesc goli.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 15-02-2019, 22:59

W godzinach nocnych naszego czasu dijdzie do interesujacego pojedynku w hokejowej lidze NHL.Philadelphia podejmuje u siebie zespo z Detroit,Obydwie druzyny graja w Konferencji Wschodniej,gdzie Philadelphia zajmuje 11 miejsce w klasyfikacji i ma 59 ptk. tutaj trzeba przypomniec,ze ta druzyna jeszcze nie tak dawno zamykala tabele,byla w trudnej sytuacji jednak forma wrocila w sama pore,kilk super meczy i szybki awans.Dzisiaj jest moim faworytem i mam nadzieje,ze mnie nie zawiedzie.Detroit jest na 14 miejscu z 52 punktami,trudna sytuacja tego zespolu sprawila,ze dea ostatnie mecze wygral.Dzisiaj bedzie napewno godnym przeciwnikiem dla Philadelphi ale wygrac nie zdola.W konfrontacjach bezposrednich tez widac wyrazna przewage Philadelphi i to zarowno w spotkaniach u siebie jak i wyjazdowych.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 19-02-2019, 18:13

W dzisiejszej kolejce,Niemieckiej ligi hokeja na lodzie,Druzyna Straubing podejmuje u siebie Esbaren Berlin.Mecz wydaje sie byc intrsujacy i wyrownany,obydwa zespoly sasiaduja ze soba w tabeli,Straubing jest na osmym miejscu i ma 72 ptk. Esbaren jest pozycje nizej ale punktow juz ma o 10 mniej,tym samym Straubing ma jakoby wieksze motywacje bo moze jeszcze przebojem wedrzec siedo pierwszej szostki,grupy zwyciezcow.Od druyny Ingolstadt,ktora jest szosta dzieli go tylko piec punktow.Pozatym Straubing gra u siebie,tez mocny atut tym bardziej,ze ta druzyna potrafi go wykorzystac.Tak tez bylo we wczesniejszych pojedynkach z Esbaren,wygrywala u siebie.Sadze wiec,ze dzisiaj wykorzysta wszystkie atuty by wygracspotkanie i zblizycsie do grupy zwycieszcow.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 20-02-2019, 11:30

W Szweckiej 1 lidze hokeja na lodzie mamy interesujace spotkanie w ktorym,Diurgardens zmierzy sie u siebie z Molme.Aktualnie w klasyfikacji wyzej lokuje sie Diurgardens,jest na czwartym miejscu,ma 68 ptk. ale Molme ma tylko jeden punkt mniej i zamyka pierwsza,zwycieska szostke.Wydawac sie moze,ze Diurgardens grajac u siebie jest faworytem ale ta druzyna przegrala dwa ostatnie mecze wiec nie wiadomo...Molme z kolei jest po dwoch kolejnych zwyciestwach a i w spotkaniach bezposrednich,w tych kilku ostatnich,nie przegrala z przeciwnikiem na wyjezdzie.Moim zdaniem,mecz bedzie bardzo wyrownany,obie druzyny walcza o pozostanie w grupie zwyciezcow,moze wiec ono zakonczyc remisem w regulaminowym czasie gry.Koncowe zwyciestwo jednak oddaje druzynie Molme.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 20-02-2019, 11:37

W lidze KHL,dojdzie dzisiaj do niezwykle interesujaceho pojedynku druzyny Nowosybirska z niekwesjonowanym liderem Konferencji Wschodniej,Jekaterinburgiem.Nowosybirsk gra w tej samej Konferencji zajmujacw niej dziewiate miejsce z 54 punktami,do zwycieskiej osemki ma tylko cztery punkty straty.Zespol ma wiec o co walczyc,ma motywacje ale czy jest w stanie poknac lidera? Owszem moim zdaniem tak.Nie ulega watpliwosci,ze Jekaterinburg jest w swietnej formie ale ma duza przewage punktowa,nie ma wiec tak wielkiej motywacji,moze do spotkania podejsc z przymruzeniem oka,ze tak powiem.Nowosybirsk gra u siebie,tutaj czuje sie zdecydowanie pewniej,juz wygrywal z Jekaterinburgiem,ma wiec duza szanse na to zwyciestwo.Jestem nawet sklonny stwierdzic,ze Nowosybirsk,wygra ten mecz w trzech tercjach.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 20-02-2019, 11:44

W Finlandi 1 liga gra nastepna kolejke spotkan rundy zasdniczej,jednym z ciekawszych jest z pewnoscia pojedynek KakPa z Tampara i chcialbym sie do niego odniesc.Na dzisiaj w trudnej sytuacji jest gospodarz meczu,KalPa,w klasyfikacji zajmuje dopiero 12 miejsce i ma 66 ptk.do pierwszej dziesiatki ma trzy punkty straty i ten awans jest priorytetem tej druzyny.Czy jednak potrafi wykorzystac atut swojego terenu z bardziej doswiadczona i wyzej notowana druzyna Tampary? Sadze,ze nie.Tampara aktualnie jest na trzecim miejscu z 86 punktami,do dwoch pierwszych zespolow ma spora strate i przed Play Off,kazdy punkt jest wazny.Moim zdaniem wygra dzisiejsze spotkanie,jest po dwoch z rzedu porazkach a w pieciu ostatnich wygrala tylko jeden pojedynek,druzyna jest glodna zwyciestwa.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 20-02-2019, 11:50

W Niemieckiej lidze hokeja na lodzie,mamy dzisiaj dwa spotkania konczace 48 kolejke,jednym z nich jest pojedynek druzyn,Iserlohn,ktora jest gospodarzem i Dusseldorfu.Mecz ciekawy,wydaje mi sie,ze bedzie bardzo wyrownany,po trzech tercjach moze zakonczyc sie remisem,jednak tak czy inaczej stawiam na wygrana gospodarzy.Iserlohn aktualnie zajmuje 12 miejsce w klasyfikacji,ma 49 ptk.ale zauwazylem,ze ta druzyna gra znacznie lepiej u siebie,takze w bezposrednich pojedynkach tutaj wygrywala z Dusseldorfem pomimo tego,ze jest nizej notowana.Dusseldorf jest aktualnie na trzecim miejscu,ma 82 punkty i tez wydaje mi sie,ze charakterystyczne u niej sa spotkania u siebie,tutaj znacznie lepiej sie prezentuje.To wszystko pozwala mi,jak wczesniej pisalem,typowac ostateczne zwyciestwo Iserlohn,powinna wygrac.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 21-02-2019, 14:20

Dzisiaj w godzinach nocnych,mamy dluga serie pojedynkow w Hokejowej lidze NHL.Naturalnie wszystkie ciekawe bo przy tej lidze nudzic sie nie mozna.Ja do oceny wybralem spotkanie dwoch druzyn,zamykajacych tabele Konferencji Wschodniej.New Jerrsey,ktora jest przedostatnia podejmuje ostatnia,Ottawe.A wiec pojedynek Amerykansko-Kanadyjski i chciaz wiecej zaufania mam do druzyn Kanadyjskich to tutaj wiecej szans na zwyciestwo daje New Jerrsey.Nie jestem jednak przekonany do zwyciestwa w regulaminowym czasie,tak tez wskazuje statystyka bezposrednich meczy.Owszem New Jerrsey ma to przewage ale w wiekszosci wygrywala po dogrywkach badz rzutach karnych.Daje wiec zwyciestwo New Jerrsej ale w calym spotkaniu.Jest bardzo prawdopodobne,ze i ten mecz zakonczy sie remisem w podstawowym czasie gry.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 21-02-2019, 14:27

W godzinach nocnych naszego czasu,dojdzie do interesujacego pojedynku Kanadyjsko-Amerykanskiego,druzyn grajacych w Konferencji Wschodniej ligi NHL.Toronto podejmuje u siebie obronce tytulu,druzyne z Washingtonu,obydwie druzyny zajmuja czolowe pozycje,Toronto jest trzecia,Washington piata i dzieli je roznica trzech punktow.Nie ukrywam,ze w tym sezonie wiecej zaufania mam do druzyn Kanadyjskich,sprawiaja lepsze wrazenie,tak wiec w tym spotkaniu faworytem moim jest Toronto.Ale nie jest to jedyny powod,w bezposrednich kontaktach jednak przewage ma Toronto,wygrala nawet wtedy gdy Washington byl na fali i zdobywal tytul.Ciekawostka jest tez fakt,ze w tych pojedynkach nie spotykamy remisow,wiec dzisiaj tez go wykluczam.Ponadto Toronto hra u siebie,jest po dwoch z rzedu porazkach wiec te strate druzyna bedzie chciala odrobic.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 22-02-2019, 11:35

Wsrod dzisiejszych spotkan 1 ligi hokeja na lodzie w Finlandi,wyroznia sie pojedynek druyny Ikves z Tampara,uwazam,ze jest interesujacy.Tampara wiadomo,znana dobra firma,w klasyfikacji obecnie zajmuje trzecie miejsce ale napewno nie gra na swym optymalnym poziomie.Ilves z kolei jest na siodmym miejscu,ma 80 ptk. i jej celem jest awans do zwyciezkiej szostki,brakuje dwoch punktow.Warta uwagi jest tez seria wygranych spotkan tego zespol,wyglada na to,ze jest w wysokiej foemie.Dzisiaj gra u siebie i stawiam ja w roli faworyta,byc moze nie wygra w regulaminowym czasie ale caly mecz powinna.Na to zwyciestwo moga tez wskazywac bezposrednie konfrontacje,Ilves w kilku ostatnich ma przewag,wygrywala przedewszystkim u siebie.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 22-02-2019, 11:39

W 62 kolejce hokejowej ligi KHL,druzyna Barys Astana,po trzez kolejnych porazkach,poszuka punktow w pojedynku z zespolem,Kulm.Obydwie ekipy graja w Konferencji Wschodniej,gdzie Astana jest wiceliderem a Kulm dalek z tylu,na 11 miejscu.Moglo by sie wydawac,ze zdecydowanym faworytem jest wiec Astana,w ocenie jestem jednak nieco ostrozniejszy.Z zespolami broniacymi sie teoretycznie przed spadkiem,zawsze gra sie ciezko,Astana jest po porazkach o ktorych juz wspomnialem,moze miec wiec lekki kryzys.Ja wierze w wygrana tego zespolu ale w calym spotkaniu,po trzech tercjach nie wykluczam remisu.Wskazuja na takie,ostateczne rozstrzygniecie,takze bezposrednie pojedynki tyc zespolow,Astama konczyla zwyciesko ,lecz w kilku przypadkach potrzebna byla dogrywka badz rzuty karne.Na zakonczenie dodam,ze Astana,moim zdaniem jest zespolem typowo wyjazdowym.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 22-02-2019, 11:45

W 47 kolejce Czeskiej ligi hokeja na lodzie,wicelider,druzyna Pilzno zagra dzisiaj wyjazdowy mecz z Mada Boleslav.Pomimo tego,ze jest to wyjazd i napewno nie bedzie latwo,uwazam,ze ostatecznie Pilzno odniesie zwyciestwo.Wydaje mi sie,ze ta duzyna jest w doskonalej formie,w kilku ostatnich pojedynkach doznala tylko jednej porazki po dogrywce.Tego samego nie mozna powiedziec o przeciwniku,Mada Boleslav gra nierowno,w pieciu ostatnich pojedynkach dwukrotnie przegrala i ostatecznie zajmuje siodme miejsce.Do grupy zwyciezcow brakuje jej trzy punkty wiec podejmie wale w dzisiejszym meczu.Ale tez trzeba powiedziec,ze druzynie z Pilzna do lidera tez niewiele brakuje,bedzie wiec mocno zmotywowana.Moim zdaniem to ona aktualnie jest w wyzszej formie i powinna ostatecznie wygrac.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 22-02-2019, 11:51

W Austriackiej lidze hokeja na lodzie,rozgrywki weszly juz w faze grupowa i tak dzisiaj,lider grupy zwyciezcow,druzyna Graz zmierzy sie w wyjazdowym pojedynku z zespolem,Klagenfurter.No cuz,jest moim faworytm do ostatecznego zwyciestwa,pozostaje dlugi czas bez porazki i zmierza po tytul mistrzowski.Na porazke raczej pozwolicsobie nie moze bo Vienna jest tuz za nia ze strata tylko trzech punktow.Klagenfurter jest na trzecim miejscu,ma osiem ptk.na tytul mistrzowski juz raczej liczyc nie moze ale bedzie napewno niewygodnym rywalem.Graz jest w wymienitej formie,jest to glowny powod mojej decyzji ale warto tez spojzec na bezposrednie pojedynki tych zespolow.Dla przykladu,w pieciu ostatnich,wszystkie wygrala druzyna Graz,w tym jeden wyjazdowy po dogrywce.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 22-02-2019, 11:56

W 49 kolejce Niemieckiej ligi hokejowej,druzyna Bremerhaven po calej seri porazek,tym razem poszuka punktow w spotkaniu u siebie z zespolem Krefeld.Seria porazek natychmiast odbila sie w tabeli,gdzie druzyna wypadla z bezpiecznej szostki i z suma 72 ptk. zajmuje osma pozycje.Krefeld jest nizej w klasyfikacji,11 miejsce i ma 56 ptk. sytuacja o tyle ciekawa,ze ten zespol moe jeszcze awansowac na bezpieczne 10 miejsce,brakuje mu czterech punktow.A wiec mecz zapowiada sie bardzo interesujaco.Zdania co do jego wyniku sa podzielone,ja jednak uwazam,ze Bremerhaven tym razem wygra,wykorzystujac przedewszystkim atut swojego terenu.Na to zwyciestwo wskazuje tez statystyka bezposrednich pojedynkow tych zespolow,korzystniejsza i to wyraznie jest po stronie Bremerhaven a u siebie ta gruzyna wygrywala w regulaminowym czasie.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 22-02-2019, 12:01

W 49 kolejce Niemieckiej ligi hokeja na lodzie,druzyna Straubibg,ktora ostatnio jest w doskonalej formie,powalczy o kolejne punkty u siebie z zespolem Iserlohn.Dobra dyspozycja Straubing sprawila,ze ta druzyna awansowala na Siodme miejsce w tabeli,ma 75 ptk. i do pierwszej zwycieskiej szostki brakuje jej czterech punktow.Jest wiec duza motywacja i moim zdaniem,wykorzystujac atut swojego terenu,zespol odniesie kolejne zwyciestwo.Iserlohn aktualnie jest na 12 miejscu w klasyfikacji i ma 52 ptk. gra raczej nierowno i slabiej na wyjazdach.Gospodarze nie powinni iec wiekszego problemu ze zwyciestwem.Warto tez porownac bezposrednie pojedynki tych druzyn,w czterech ostatnich,zdcydowanie wygrywal Straubing i to zarowno u siebie jak i na wyjazdach.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 26-02-2019, 17:48

Dzisiaj w godzinach nocnych dojdzie do interesujacego pojedynku dwoch wiceliderow w poszczegolnych Konferencjach,Boston we Wschodniej i San Jose w Zachodniej.Przedewszystkim trzeba by powiedziec,ze obydwie druzyny w tym sezonie spisuja sie rewelacyjnie,czyzby mialy odegrac znaczace role w walce o tytul? Zobaczymy,narazie mamy faze grupowa i kazdy punkcik jest wazny.Wedlug mnie jest to mecz typowo remisowy,nie potrafie tutaj wylonic zwyciezcy w regulaminowym czasie gry,wiec zaryzykowalem i postawilem na wynik remisowy.Gdyby porownac jeszcze bezposrednie pojedynki tych druzyn,przewage ma Boston,raczej wygrywal u siebie ale czy San Jose byla wowczas w tak wielkiej formie? Raczej nie.Aktualnie jest to silny,zorganizowany i zmotywowany zespol,nie pozwoli sie ograc przynajmniej w trzech tercjach.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 26-02-2019, 17:49

W dniu dzisiejszym w 1 lidze hokeja na lodzie w szwecji,wicelider Lulea podejmuje u siebie druzyne Rogle.Jest moim zdecydowanym faworytem i nie powinien miec wiekszego klopotu z pokonaniem Rogle w trzech tercjach.Lulea w tym sezonie gra bardzo dobrze,forma caly czas dopisuje,ma za soba cala serie wygranych spotkan.Na pozycji lidera zmienia sie caly czas z Fariestad,na dzisiaj maja taka samo ilosc punktow a wiec gdy Lulea wygra moze te poycje odzyskac,zalezy jeszcze jak zagra lider ale ma znacnie trudniejszego rywala i gra na wyjezdzie.Druzyna Rogle nie moze pochwalic sie taka skutecnoscia,zajmuje osme miejsce w klasyfikacji i ma 68 ptk.Moim zdaniem jak juz wspomnialem nie ma szns z Lulea tym bardziej,ze w bezposrednich pojedynkach tez ma duzo gorszy bilans.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 26-02-2019, 17:50

W Szweckiej lidze hokeja na lodzie,do ciekawszych nalezy dzisiejszy,wyjazdowy pojedynek z druzyna Skelleftea,aktualnego lidera zespol Fariestad.Czy lider uzyska dobry wynik i utrzyma pozycje lidera? Lulea jako wicelider ma tyle samo punktow ale chyba latwiejszy mecz.Moim zdaniem chyba jednak Fariestad nie ovroni swej pozycji,przedewszystkim nie wygra z druzyna Skelleftea,ta bowiem u siebie gra bardzo dobrze a takze ma okzje awansowac do pierwszej,zwyciezkiej szostki.Bedzie wiec walczyla do ostatniego gwizdka sedziego by osiagnac korzystny wynik.Ponadto,tez wazne,Skelleftea nie przegrala u siebie z Fariestad juz dlugi okres czasu,ba wygrywala tez na wyjazdach po dogrywkach.Biorac pod uwage wszystkie te okolicznosci,moim zdaniem,jak nie w trzech tercjach to w calym meczu lepsza okaze sie druzyna gospodarzy.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 26-02-2019, 17:51

W Niemieckiej lidze hokeja na lodzie,w jedynym dzisiejszym spotkaniu zagraja druzyny Dusseldorfu i Koln.Wydarzenie interesujace i wydaje sie,ze bedzie to bardzo wyrownany pojedynek,obydwa zespoly sasiaduja ze soba w tabeli,maja po tyle samo 82 punkty a takze maja przegrane mecze.W tej sytuacji musze sie uciec do bezposrednich pojedynkow a tutaj wyraznie idc,ze Dusseldorf u siebie nie przegrywal.Bywalo roznie,gdy jednak mecz konczyl sie remisem w regulaminowym czasie,Dusseldorf wygrywal w dogrywace.Wydaje mi sie,ze jednak ta druzyna jest w troche lepszej dyspozycji bowiem w dwoch ostatnich wyjazdowych spotkaniach remisowala z Koln.Wszystkie te okolicznosci pozwalaja mi wierzyc,ze dzisiaj Dusseldorf,jesli nie w trzech tercjach to wygra w dogrywce.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 26-02-2019, 17:51

Dzisiaj dojdzie do bardzo interesujacego pojedynku hokejowego w 1 lidze Szwajcari,pomiedzy druzyna Biel a wiceliderem,zespolem Zug.Biel w tym spotkaniu wystepuje w roli gospodarza,w klasyfikacji zajmuje piate miejsce i ma 73 dotychczas zdobyte punkty.Mozna powiedziec,ze druzyna moze nie gra fantastycznie ale przyzwoicie i napewno nie bedzie latwym rywalem dla Zug.Mimo wszystko wydaje mi sie,ze wicelider wygra ten mecz,jesli nie w trzech tercjach to napewno w dogrywce.Zug ma tylko dwa punkty straty do lidera i teoretycznie po zwyciestwie moze zajac jego miejsce,jest wiec duza motywacja.Pozatym,w bezposrednich pojedynkach z Biel,ostatnie piec wygral Zug,te u siebie i na wyjazdach.W takich okolicznosciach jest dzisiaj moim faworytem.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 26-02-2019, 17:52

W hokejowej lidze Szwajcari,bardzo interesujacym wydaje sie byc pojedynek pomiedzy druzynami,Friburga a Lugano.Chociaz pozycja w tabeli jak i atut swego terenu moga sugerowac zwyciestwo Friburga,to sadze,ze mecz bedzie bardziej wyrownany i w regulaminowym czasie moze zakonczyc sie remisem.Ostatecznie jednak,zwycietwo oddaje druzynie Lugano.W klasyfikacji jest ona na dziewiatym miejscu,ma 69 ptk. a wiec tyle samo co ostatni zespol zwycieskiej osemki.Awans Lugano mocno motywuje wiec druzyne.Friburg ma 71 punktow i to daje druzynie szoste miejsce.Pozostaje jeszcze do porownania statystyka bezposrednich pojedynkow i tutaj w ostatnich pieciu,tylko raz udalo sie Friburgowi wygrac,w pozostalych czterech triumfowal Lugano.Majac na uwadze te wszystkie okolicznosci,sadze ze Lugano wygra ostatecznie dzisiejszy mecz.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości

Kopiowanie calosci lub fragmentow bez pisemnej zgody zabronione. Strona jest kierowana do uzytkownikow polskojezycznych zamieszkalych w krajach, w ktorych korzystanie z Serwisu jest zgodne z prawem. Wiadomosci prezentowane w serwisie sa dozwolone wylacznie dla osob podlegajacych jurysdykcjom prawnym, w ktorych uczestnictwo w grach hazardowych online jest legalne. Korzystajac z serwisu, uzytkownik deklaruje wobec administratora, ze uczestnictwo w grach hazardowych online jest w jego jurysdykcji dozwolona i ponosi pelna odpowiedzialnosc za prawdziwosc zlozonego przez siebie oswiadczenia.

Na terytorium polski zaklady wzajemne moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie na urzadzanie zakladow wzajemnych. Zawieranie zakladow u bukmacherow, ktorzy nie posiadaja licencji Ministerstwa Finansow na zawieranie zakladow wzajemnych jest zabronione i grozi konsekwencjami prawnymi. Serwis jest przeznaczony tylko dla osob, ktore ukonczyly 18 lat. Korzystajac z serwisu, uzytkownik potwierdza, ze ma ukonczone 18 lat.Polityka prywatnosci