Najlepsze bonusy bukmacherskie: Fortuna, Betfan, Betclic, Etoto, Totolotek, Lvbet
1. Fortuna
20 PLN
bez ryzyka +600 PLN
2. Totolotek
20 pln
bez depozytu +1000 PLN
3. Lvbet
20 pln
bez depozytu +2000 PLN
4. Betclic
550 PLN
cashback
5. Etoto
20 PLN
bez depozytu +1040 PLN
Na terytorium Polski zaklady wzajemne moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie na urzadzanie zakladow wzajemnych. Udzial w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard zwiazany jest z ryzykiem.

Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Analizy ekspertów z wysokim yieldem na NHL i inne ligi hokejowe na świecie. Wejdź i przeczytaj najlepsze typy bukmacherskie hokeja.
Regulamin forum
Hokej

Hokej na lodzie to sportowa gra zespołowa rozgrywana na lodowisku. Z wiadomych względów jest popularna na północy, ale i w Polsce mamy swoich reprezentantów. Interesujesz się hokejem? Szukasz typy hokej? Albo sam oferujesz typy hokej? Dobrze trafiłeś.

Tylko u nas znajdziesz typy bukmacherskie na hokej na świecie oraz profesjonalne analizy spotkań hokeja. Wszystko za darmo.

Zapraszamy teraz do zapoznania się z poszczególnymi tematami w tym dziale. Przeczytaj terminarz hokeja, opisy odbytych spotkań oraz analizy i darmowe typy hokej.
ODPOWIEDZ
andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 14-03-2019, 20:10

Dzisiaj w godzinach nocnych bedziemy mieli okazje sledzic kolejna runde spotkan w hokejowej lidze NHL.Ja chcialbym odniesc sie do pojedynku Arizony z zespolem Anaheim.Juz na poczatku chce powiedziec,ze ten mecz wydaje mi sie remisowy.Obydwie druzyny graja w Konferencji Zachodniej,gdzie Arizona zajmuje osme miejsce a Anaheim jest na przedostatnim 14 miejscu.Obydwie takze sa w Dyvizji Pacyfic,tutaj Arizona zajmuje czwarta premiowana w grupie zwyciezcow pozycje,ma 75 ptk.a wiec narazie jest bezpieczna bo ma szesc punktow przewagi nad kolejnym zespolem.Anaheim podobnie jak w Konferencji tak i tu jest na przedostatnim miejscu ale przed Play Offami,kazdy punkt jest wazny.Ponadto Anaheim gra dobrze na wyjazdach,bynajmniej taka pamietam ta druzyne z poprzednich sezonow,dzisiaj bedzie chciala chociaz jeden punkt urwac.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 15-03-2019, 13:46

Faza grupowa w 2 lidze Finlandi powoli dobiega konca,jednak jeszcze niektore druyny nie moga byc pewne swego.Ja jednak do oceny wybralem pojedynek SaPKo z zespolem Kettera,obydwie druzyny maja juz zapewnione miejsca w grupie zwyciezcow.SaPKo jednak ma duzo mniej punktow od rywala a sa one bardzo potrzebne przed kolejna faza.Ostatnie swe spotkanie druzyna przegrala sadze wiec,ze dzisiaj grajac u siebie powinna wygrac.Oczywiscie Kettera to trudny przeciwnik,ma za soba cala serie meczy bez porazki,powinno byc iekawie.Ja typuje zwyciestwo SaPKo przedewszystkim z uwagi na bezposrednie pojedyki z Kettera,w kilku ostatnich,bedac gospodarzem nie przegrala.W takiej sytuacji,biorac pod uwage tewszystkie okolicznosci sadze,ze gospodarze poprawia swoj bilans pumktowy wygrywajac to spotkanie.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 15-03-2019, 13:53

W hokejowej lidze Niemiec mamy juz drugie cwiercfinalowe pojedynki,interesujacym wydaje mi sie ten pomiedzy druzyna Niumberg,ktora tym razem jest gospodarzem z Manheim,zdecydowanym liderem tego sezonu.Pierwsze spotkanie zakonczylo sie wysokim 7:2 zwyciestwem Manheim,czy Numberg zdola nawiazac walke? Moim zdaniem nie.Numberg po dobrym a nawt bardzo dobrym poprzednim sezonie,w tymgra duzo gorzej,to,ze ta druzyna przy tak slabej grze dotarla do swiercfinalu graniczy z cudem,ale chwala jej za to.Manheim runde zasadnicza zdecydowanie wygrala,jest w swietnej formie i mysle,ze dotrze do finalu.W bezposrednich pojedynkach tego sezonu z Niumberg jeszcze nie przegrala i mysle,ze tak pozostanie.Dzisiaj wygra tez pewnie i wysoko,dla tej druzyny niema znaczenia czy gra u siebie czy na wyjezdzie.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 15-03-2019, 17:04

Hokejowa liga NHL powolutku konczy runde zasadnicza,jednak czeka nas jeszcze kilka ciekawych pojedynkow.Np. dzisiaj w godzinach nocnych Toronto zagra u siebie z Philadelphia.Druzyny te w Konferencji Wschodniej zajmuja kolejno miejsca,Toronto Toronto w swej Dyvizji Atlantyckiej jest na zwycieskim trzecim miejscu i juz raczej nic tej druzynie nie grozi bo nad nastepnym zespolem ma dziewiec punktow przewagi.Philadelphia w Dyvizji Metropolitana jest na szostym miejscu i probuje awansowac do pierwszej piatki ale ma do niej piec punktow straty.Bedzie jej to ciezko osiagnac,trudny dzisiejszy mecz jeszcze pogorszy sprawe.Tak bardzo trudny bo nie sadze by Toronto u siebie nie wygrala tym bardziej,ze jest po dwoch porazkach z rzedu.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 17-03-2019, 15:26

Dzisiaj wieczorem druzyna Minnesoty powalczy o ligowe punkty a sa bardzo potrzebne z zespolem NY Islanders.Minnesota jest tutaj gospodarzem i jak wynika z bezposrednich pojedynkow z Islanders,powinna wygrac.W kilku ostatnich nie przegrala u siebie.Na dzisia jednak lepiej wyglada sytuacja druzyny z Nowego Jorku,w Konferencji Wschodniej zajmuje wysokie miejsce a takze w Dyvizji Metropolitana z suma 89 ptk. jest wiceliderem,bedac juz pewna swego.Minnesota w Konferencji Zachodniej jest na dalszej pozycji a w Dyvizji Centralnej jest piata,do czwartego zwycieskiehgo miejsca ma trzy punkty straty a wiec niewiele.Jest to napewno motywujace i zespol napewno w spotkaniu z Islanders zrobi wszystko by wygrac.Byc moze nie w trzech tercjach ale caly mecz.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 19-03-2019, 15:21

Interesujaco zapowiada sie dzisiejszy pojedynek duzyn New Jersey i Washingtonu.Aktualne statystyki wskazuja na zwyciestwo Washingtonu,roznica jest duza i widoczna,ale...pomijajac juz fakt,ze z zespolami ostatnich miejsc gra sie trudno,to w bezposrednich,kilku ostatnich pojedynkach New Jersey nie przegrala u siebie.Teoria zwyciestwa gosci moze byc nietrafna.Wahington jest liderem Dyvizji Metropolitana i jego pozycja w grupie zwyciezcow jest niezachwiana,New Jersey jest tutaj ostatnia i bedzie chciala poprawic swoj bilans punktowy,wiec ja nie jestem przekonany co do wyniku.Napewno jednak bedzie duzo walki i zobaczymy wieksza ilosc goli.Ta opcja wydaje sie byc pewniejsza.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 19-03-2019, 15:21

Pojedynek pomiedzy Carolina a Pitsburgiem,tez mozna zaliczyc do wazniejszych wydarzen.Chociaz ocena w tym przypadku jest trudna to ja zaryzykuje wytypowanie zwyciestwa Pitsburga,pomimo tego,ze gra nawyjezdzie.Obydwie druzyny graja w Dyvizji Metropolitana,obydwie zajmuja miejsca w grupie zwyciezcow i te pozycje sa juz raczej niezagrozone.Na pochwale zaslugje przedewszystkim Carolina,miala dluga serie bardzo dobrych meczy,pozniej juz nie bylo tak idealnie ale ostatnie spotkanie wygrala.Pitsburg to przedewszystkim ogrone doswiadczenie,kazdy sezon na wysokim poziomie.Aktualnie jest po dwoch z rzedu porazkach i nie sadze by przegral po raz trzeci.W bezposrednich wczesniejszych pojedynkach z Carolina ma zdecydowanie korzystniejszy bilans,zwlaszcza na wyjazdach.Sadze,ze dzisiaj wygra po raz kolejny.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 19-03-2019, 15:22

Druzyna Minnesoty po przegranym u siebie pojedynku z Islanders tym razem podejmuje Coloradi i sadze,ze tym razem odniesie juz pewne zwyciestwo.Przegran z Islanders byla minimalna po dogrywce a Coloradi jest napewno slabszym zespolem od Nowojorczykow.W bezposrednich pojedynkach,Minnesota ma znaczna przewage nad Colorado a u siebie wygrywala juz w regulaminowym czasie.Obydwie druzyny graja w Dyvizji Centralnej,gdzie Colorada jest ostatnia a Minnesta piata z duzymi szansami awansu do zyciezkiej czworki.Czwarta jest druzyna Dallas z trzypunktowa przewaga .Porownania te rowniez pozwalaja sadzic,ze Minnesota dzisiaj wygra za trzy punkty.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 19-03-2019, 15:22

Lider Konferencji Zachodniej i Dyvizji Pacyfic,druzyna Calgary po ostatniej wyjazdowej porazce z Winnipeg,tym razem u siebie zagra z zespolem Columbus.Co mozna powiedziec o tym pojedynku...napewno bedzie interesujacy i prawdopodobnie wyrownany jednak moim zdaniem gospodarze powinni wygrac.W tym sezozonie graja naprawde swietnie,beda chcieli do konca sezonu utrzymac pozycje lidera i w Konferencji i Dyvizji a maja tylko punkt przewagi nad San Jose.Columbus tez zasluguje na uznanie,ta druzyna w Dyvizji Metropolitana jest na piatam miejscu,jest to grua zwyciezcow i ta pozycja wydaje sie byc juz niezagrozona,Columbus nad kolena druzyna ma szesc ptk. przewgi.Po tych porownaniach zwyciestwo Calgary wydaje sie byc pewne,jak nie w regulaminowym czasie gry to w dogrywce.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 19-03-2019, 15:23

Wsrod dzisiejszych pojedynkow w hokejowej lidze NHL,na uwage zasluguje spozkanie druzyn Neshville i Toronto.Obydwa zespoly w tym sezonie odgrywaja wazne role,sa niewatpliwie w swietnych formach.Zpowiada sie bardzo wyrownany mecz.Neshville w Dyvizji Centralnej zajmuje pozycje wicelidera i do Winnipeg ma tylko trzy punkty straty,jest po dwoch z rzedu zwyciestwach a dzisiaj gra u siebie i to stawialo by ja w roli faworyta.Toronto w Dyvizji Atlantyckiej jest trzecia,ma dziesiec punktow przewagi nad kolejnym zespolem,wiec miejsce w grupie zwycieskiej jest juz pewne.Wspomnialem o wyrownanym meczu,jest prawdopodobne,ze zakonczy sie remisem po trzech tercjach ale cale spotkanie powinna wygrac jednak druzyna Toronto.Tak wynika z bezposrednich kontaktow z Neshville.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 19-03-2019, 15:24

W 1/8 finalu ligi hokejowej w Czechach,w jego drugim pojedynku,druzyna Pilzno podejmuje ponownie u siebie Sigme Olomuniec.Pierwszy mecz zakonczyl sie miazdzacym zwyciestwem Pilzna 8:1 wiec nie ma chyba zludzen co do dzisiejszego faworyta.Kurs na to spotkanie wedlug bet365-brak-polskiej-licencji! jest niski,tylko 1,36 ale spokojnie mozna obstawiac zwyciestwo gospodarzy w pierwszej tercji i calym meczu.Mysle,ze tutaj nie potrzeba dlugiego komentarza po wczorajszym pogromie a i w rundzie zasadniczej Pilzno bylo druzyna wyraznie lepsza.Ja stawiam,jak juz wspomnialem na wygrana Pilzna w pierwszej tercji i calym spotkaniu.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 19-03-2019, 15:25

W cwiercfinalowym pojedynku,zmierza sie po raz piaty zespoly Biel i Ambri.Dotychczasowy wynik 3:1 na korzysc druzyny Biel i wedlug mnie wygra to spotkanie,konczac cwiercfinal awansujac do polfinalu.Tutaj nie potrzeba dlugiego komentarza,Biel jest po prostu zespolem lepsym,potwierdza to tez runda zasadnicza.Ale dla Ambri napewno naleza sie slowa uznania,ze dotarla do swiercfinalow.Przed rozpoczeciem rozgrywek malo kto na to liczyl.Cuz mozna jeszcze dodac,Biel gra u siebie,trudno by takiej okazji nie wykorzystala,sadze,ze juz w pierwszej tercji zdobedzie przewage bramkowa i tak pozostanie do konca spotkania.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 20-03-2019, 14:51

Runda zasadnicz w hokejowej lidze NHL powoli sie konczy,jednak pozostaje duzo niewiadomych.Np. pojedynek pomiedzy Buffalo a Toronto jest bardzo interesujacy.Toronto niespodziewanie ten okres gry nie moze zaliczyc do udanych,w ostatnich pieciu swych pojedynkach tylko jedna wygrana z Philadelphia.Wprawdzie w Dyvizji Atlantyckiej zachowuje jeszcze trzecie miejsce,jest to zwycieska grupa ale ma tylko osiem punktow przewagi nad klejnym Montrealem.Jednak dzisiejszy rywal,rowniez gra ostatnio bardzo zle,podobnie w pieciu ostatnich swoich meczach,tylko jedno zwyciestwo i to po dogrywce.W bezposrednich kontaktach tych druzyn,jednak przewaga jest po stronie Toronto,aktualnie jak juz wspomnialem,ta druzyna jest po dwoch porazkach z rzedu wiec nie wydaje mi sie by przegrala po raz trzeci.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 22-03-2019, 13:35

Analiza: Pierwszy cwiercfinalowy pojedynek tych druzyn.Moim zdaniem zdecydowanym faworytem jest druzyna gospodarzy i wygrac powinna bez wiekszych klopotow.Farjestad jestw swietnej formie,runde zasadnicza zakonczyla na pozycji lidera.HV-71 to osma druzyna rundy zasadniczej,z cala pewnoscia w tym sezonie nie dorownuje gospodarzom.W bezposrednich pojedynkach tych druzyn,tez kazda z nich odnosila zwyciestwa u siebie i wydaje mi sie,ze te argumenty sa wystarczajaceby typowac dzisiejsze zwyciestwo Farjestad.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 22-03-2019, 13:35

Analiza:Pierwsza potyczka tych druzyn w cwiercfinale ligi hokejowej Szwecji.Lulea w swietnej formie,runde zasdnicza skonczyla na pozycji wicelidera.Vaxjoe,po slabym poczatku sezonu dluga pogon czolowki,w koncu udalo sie wejsc do grupy zwyciezcow z siodma lokata.Teoretycznie faorytem jest Lulea,gra u siebie ale bezposrednie mecze tych zespolow kaza sie mocno zastanowic nad wynikiem.Vaxjoe czesto wygrywala wyjazdowe spotkania,wiec dzisiaj bedzie napewno rownym przeciwnikiem.Moim zdaniem,to spotkanie zakonczy sie remisem w regulaminowym czasie gry.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 24-03-2019, 14:41

Analiza: Druzyna Washingtonu po dwoch ostatnich porazkach tym razem podejmuje u siebie Philadelphie i wedlug mnie powinna wygrac.Washington jest liderem Dyvizji Metropolitana ale na wskutek tych porazek,przewaga nad Islanders zmalala do jednego punktu.Islanders w przypadku dzisiejszego zwyciestwa z Arizona a potkniecia sie Washingtonu,wyjdzie na prowadzeni.Hokeisci Washingtonu napewno nie chca do tgo dopuscic.Aczkolwiek mecz z Philadelphia nie bedzie latwy,ta druzyna pomimo ostatniej porazki pozostaje zawsze niebezpieczna.Philadelphia gra nierowno i zaskakujaco.Nie wiem,bukmacherzy sugeruja nawet remis w podstawowym czasie gry,mom zdaniem mecz zakonczy sie zwyciestwem Washingtonu w trzech tercjach.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 25-03-2019, 14:56

W hokejowej lidze NHL,czeka nas hitowy pojedynek lidera Konferencji Wschodniej i Dyvizji A tlantyckiej,druzyny Tampa Bay z wicliderem zespolem z Bostonu.Komentarze na temat tego spotkania sa rozne a i jest nawet spore grono osob,ktore uwazaja,ze Boston wygra.Moi drodzy,nic z tych rzeczy,naturalnie szanuje kazda opinie ale Tapa Bay w tym sezonie jest zdecydowanie najlepsza druzyn rundy zasadniczej i napewno nr.1 do zdobycia glownego trofeum.To,ze tej druzynie zdarza sie przegrac czy tez zremisowac jakis mecz,jest rzecza normalny a wielu przypadkach druzyna decyduje o wyniku,itd...wszyscy wiemy o czym mowie.Z Bostonem nie bedzie rzadnej taryfy ulgowej,Tampa Bay bedzie chciala juz w tym mecu pokazac swa zdecydowana wyzszosc,przewage.Moim zdaniem zdecydowanie wygra,jest to pewniak.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 25-03-2019, 15:15

Czy dzisiejszy pojedynek pomiedzy druzynami Winnipeg i Dallas,moze miec jakies silne podloze emocjonalne...dla najwierniejszych kibicow tych zespolow napewno,jednak dla postronnych obserwatorow,takich jak ja,juz nie.Najprawdopodobniej Kanadyjczycy wygraja mecz bez klopotow,sa zespolem lepszym pod kazdym wzgledem.W Konferencji Zachodniej jak i Dyvizji Centralnej wyraznie goruja nad kowbojami z Dallas.Spotkania bezposrednie tez wyraznie wskazuja na ich wyzszosc,zwlaszcza te u siebie,Winnipeg wygrywal bez problemu.Druzyna Kanadyjska moze nie gra idealnie ale na tyle dobrze by liczyc sie w walce o koncowe trofeum.Argumenty,ktore przedstawilem sa wystarczajace by typowac zwyciestwo Winnipeg.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 25-03-2019, 15:39

Mecz pomiedzy druzynami San Jose i Detroit,na faworytawyraznie wskazuje San Jose,w tym sezonie jest zdecydywowanie lepszym zespolem,bynajmniej dotychczas,tak wskazuja statystyki.Ale...Detroit jest w trudnej sytuacji,dla tej druzyny kazdy punkcik jest wazny i przy seri ostatnich porazek Rekinow,napewno bedzie trudnym rywalem.San Jose jest wiceliderem Konferencji Zachodniej a takze Dyvizji Pacyfik i raczej juz ma pewne miejsce w grupie zwyciezcow,dla Detroit jak juz wspomnilem,kazdy punkt sie liczy i zaryzykuje zagrac tu remisem w regulaminowym czasie.Kur jest wysoki i duze prawdopodobienstwo,ze tak sie zakoncza trzy tercje.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 26-03-2019, 09:39

Finalowy mecz druzyn przegranych,Davos kontra Rapperswl i cuz mozna tutaj powiedziec,jak wytypowac.Napewno na przestrzeni calego sezonu zawiodla druzyna Davos.Cla runda zasadnicza fatalna,od tego zespolu mozna bylo wymagac duzo wiecej.Pozniej juz bylo nieco lepiej ale i tak kibice czuja niesmak.Mysle,ze druzyna na zakonczenie,w podsumowaniu da im powody do zadowolenia wygywajac to spotkanie.Ja tak uwazam i mimo wszystka sadze,ze jest zespolem lepszym od Rapperswil.Grajac na swoim poziomie,we wczesniejszych kontaktach z tym rywalem,nie miala klopotow z wygrywaniem.Stawiam na Davos.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 26-03-2019, 10:04

Drugie spotkanie polfinalowe,Zvolen ponownie podejmuje u siebie zespol Nitra i tym razem powinien juz wygrac.Pierwszy pojedynek zakonczyl sie niespodziewana porazka tej druzyny,byla to jak by nie bylo niespodzianka.Zvolen runde zasadnicza ukonczyl na pozycji wicelidera,dlugo przewodzil stawce jedna w koncowej fazie B.Bystrzyca go wyprzedzila.Nitra po rundzie zasadniczej byla trzecia,ta druzyna z kolei miala znakomity finisz.Niektozy powiedza,ze to pierwsze zwyciestwo z druzyna Zvolen nie powinno wiec dziwic,jednak w konntaktach bezposrednich to Zvolen ma przewage,przedewszystkim gdy gral u siebie.Posumowuja,mecz bedzie interesujacy ale ostateczne zwyciestwo tym razem oddaje gospodarzom.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 26-03-2019, 10:22

Jest to juz trzec,cwiercfinalowy pojedynek tych zesplow,aktualnie mamy remis 1:1 i jest to w pewnym sensie niespodzianka bo pierwsze spotkanie Farjestad niespodziewanie przegal u siebie po dogrywce.W drugim juz wszystko odbylo sie zgodnie z oczekiwaniami,druzyna pokonala na wyjezdzie HV-71,dosyc wyraznie.W moim przekonaniu Farjestad jest zespolem lepszym a pierwsza porazka byla dzielem przypadku.Runde zasadnicza Farjestad ukonczyl jako lider,jest to wymowne i swiadczy o doskonalej jego formie.HV-71 zmagania w rundzie zasadniczej ukonczyla na osmym miejscu,widac wiec duza roznice.W wczesniejszych bezposrednich pojdynkach u siebie,Farjestad ma ogromna przewage.Tak wiec podumowujac stawiam,zdecydowanie na zwyciestwo gospodarzy.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 26-03-2019, 12:29

Wsrod dzisiejszych spotkan hokejowej ligi NHL,interesujaco zapowiada sie pojedynek Edmonto z druzyna LA Kings.Obydwie druzyny tego sezonu nie zaliczaja do udanych,nieco lepiej jednak wyglada to u Edmonton.Druzyna zajmuje wyzsza pozycje w Konferencji Zachodniej,LA Kings jest to ostatnia.Podobnie jest w Dyvizji Pacyfic.LA Kings jednak wygrala dwa swoje mecze a wiec czy pokona rowniez Edmonton??? Chyba malo kto w to wierzy.Edmonton ostatnie spotkanie przegrala z Ottawa po dogrywce i bedzie chciala ta strate nadrobic.Ponadto gra u siebie a tutaj w spotkaniach bezposrednich z LA Kings wygrywala,mysle wiec,ze tym razem tez wygra.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 27-03-2019, 11:32

Interesujace spotkanie w ktorym pozornie latwym zwyciezca wydaje sie Boston.Ta druzyna moze ten sezon zaliczyc do udanych,aktualnie jest wiceliderem Konferencji Wschodniej i Dyvizji Atlantyckiej,w obu przypadkach ustepuje tylko druzynie Tampa Bay.Rangersi slabo,w Konferencji Wschodniej daleka 12 pozycja a w Dyvizji Metropolitana przedostatnia.Nicwiec dziwnego,ze bukmacherzy wskazuja na zwyciestwo tego zespolu,kuszac dobrymi kursami.Ja w tej ocenie jestem inego zdania,sugeruje sie tutaj trudna sytuacja Rangersow,licze,ze zagraja ambitnie i przedewszystkim nie dadza sie ograc w trzech tercjach.W kontaktach bezposrednich z Nostonem,maja calkiem przyzwoity bilans,na wyjazdach rowniez i moim zdaniem,tez ma to duze znaczenie.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 27-03-2019, 11:55

Interesujacy mecz druzyn grajacych w Konferencji Zachodniej,tutaj wyzej znajduje sie Las Vegas.Obydwa zespoly,zajmuja tez premiowane miejsca w swych Dyvizjach,Colorado jest na piatym miejscu w Centralnej a Las Vegas na trzecim miejscu w Pacyfic.W tym pojedynku Colorado teoretycznie ma przewage,gra u siebie a i w kilku ostatnich,kontaktach z Las Vegas tez wygrywala.Moim zdaniem,dzisiaj jednak wygra Las Vegas,jest to zespol nieprzewidywalny,potrafiacy zaskoczyc,wygrac z najlepszy gdy ma dobry dzien.Aktualnie ta druzyna jest po dwoch z rzedu porazkach i wydaje mi sie,ze po raz trzeci nie przegra.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

Kopiowanie calosci lub fragmentow bez pisemnej zgody zabronione. Strona jest kierowana do uzytkownikow polskojezycznych zamieszkalych w krajach, w ktorych korzystanie z Serwisu jest zgodne z prawem. Wiadomosci prezentowane w serwisie sa dozwolone wylacznie dla osob podlegajacych jurysdykcjom prawnym, w ktorych uczestnictwo w grach hazardowych online jest legalne. Korzystajac z serwisu, uzytkownik deklaruje wobec administratora, ze uczestnictwo w grach hazardowych online jest w jego jurysdykcji dozwolona i ponosi pelna odpowiedzialnosc za prawdziwosc zlozonego przez siebie oswiadczenia.

Na terytorium polski zaklady wzajemne moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie na urzadzanie zakladow wzajemnych. Zawieranie zakladow u bukmacherow, ktorzy nie posiadaja licencji Ministerstwa Finansow na zawieranie zakladow wzajemnych jest zabronione i grozi konsekwencjami prawnymi. Serwis jest przeznaczony tylko dla osob, ktore ukonczyly 18 lat. Korzystajac z serwisu, uzytkownik potwierdza, ze ma ukonczone 18 lat.Polityka prywatnosci