Najlepsze bonusy bukmacherskie: Fortuna, Betfan, Betclic, Etoto, Totolotek, Lvbet
1. Fortuna
20 PLN
bez ryzyka +600 PLN
2. Totolotek
20 pln
bez depozytu +1000 PLN
3. Lvbet
20 pln
bez depozytu +2000 PLN
4. Betclic
550 PLN
cashback
5. Etoto
20 PLN
bez depozytu +1040 PLN
Na terytorium Polski zaklady wzajemne moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie na urzadzanie zakladow wzajemnych. Udzial w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard zwiazany jest z ryzykiem.

Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Analizy ekspertów z wysokim yieldem na NHL i inne ligi hokejowe na świecie. Wejdź i przeczytaj najlepsze typy bukmacherskie hokeja.
Regulamin forum
Hokej

Hokej na lodzie to sportowa gra zespołowa rozgrywana na lodowisku. Z wiadomych względów jest popularna na północy, ale i w Polsce mamy swoich reprezentantów. Interesujesz się hokejem? Szukasz typy hokej? Albo sam oferujesz typy hokej? Dobrze trafiłeś.

Tylko u nas znajdziesz typy bukmacherskie na hokej na świecie oraz profesjonalne analizy spotkań hokeja. Wszystko za darmo.

Zapraszamy teraz do zapoznania się z poszczególnymi tematami w tym dziale. Przeczytaj terminarz hokeja, opisy odbytych spotkań oraz analizy i darmowe typy hokej.
ODPOWIEDZ
andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 28-03-2019, 09:56

Jest to juz trzeci pojedynek cwiercfinalowy tych druzyn,stan 3:0 !!! na korzysc Lulea.Prawde mowiac jestem nieco zaskoczony takim obrotem sprawy,liczylem na lepsza postawe Vaxjoe a tymczasem ta druzyna tylko w drugim spotkaniu nawiazala rowna walke,remisujac u siebie w podstawowym czasie gry,w dogrywce jednak przegrala.Czy jest jeszcze w stanie nawiazac walke z silna w tym sezonie Lulea??? Mysle ze tak...Dzisiaj ponownie jest gospodarzem i jest to mecz ostatniej szansy.Lulea jest w komfortowej sytuacji,do awansu potrzebuje jednego zwyciestwa,jednak dziala to i w druga strone,do dzisiejszego meczu przystapi napewno skoncentrowana i ostrozna,nerwy czesto gubia.Vaxjoe nie ma nic do stracenia,jest to doswiadczony zespol,jeszcze nie zlozyl broni i dzisiaj wygra juz w regulaminowym czasie.Taka jest moja ocena.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 28-03-2019, 10:19

Jest to juz piaty pojedynek tych duzyn w cwiercfinalowych zmaganiach.Jak dotad stan 3:2 na korzysc TUTO,dzisiejsze zwyciestwo da awans tej druzynie.Moim zdaniem TUTO wykorzysta dzisiaj atut swojego terenu i wygra awansujac do polfinalu.Prowadzenie jest jak najbardziej zasluzone,SaPKo w tym sezonie jest zespolem slabszym,czym jestem troche zaskoczony.W poprzednich sezonach ta druzyna prezebtowala sie lepiej.No tak ale jest to moja opinia a jak bedzie nienawem sie przekonamy.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 28-03-2019, 11:07

Bardzo interesujace spotkanie druzyn grajacych w Konferencji Wschodniej,gdzie w tabeli ze soba sasiaduja,Montreal ma dwa punkty przewagi i jest jedna pozycje wyzej.W Dyvizji Atlantyckiej,Montreal zajmuje czwarte,premiowane miejsce z duza przewaga punktowa nad nastepnym zespolem.Ta pozycja w grupie zwycieszcow kuz jest niezagrozona.Colubus natomiast w Dyvizji Metropolitana jest na piatym miejscu ze strata trzech punktow do ostatniej Caroliny w grupie zwyciezcow.Jest wiec motywacja,jest o co walczyc dlatego sadze,ze Columbus dzisiaj wygra wykorzystujac atut swego terenu.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 28-03-2019, 11:33

Bardzo ciekawy pojedynek Kanadyjsko Amerykanski,w przeciwienstwie do NBA,w NHL wiecej zaufania mam do druzyn Kanadyjskich,chociaz nie jest to regula.W tym spodkaniu stawiam na wygrana Winnipeg ale tz z uznaniem podchodze do Nowojorczykow,w tym sezonie graja bardzo dobrze.Wynikiem tego jest pewna pozycja w grupie zwyciezcow Dyvizji Metropolitana.Sadze,ze sie to nie zmieni.Winnipeg jest liderem Dyvizji Centralnej ale na wskutek dosc nierownej ostatnio gry,przewaga punktowa nad rywalami zmalala,zagrozeniem pozycji lidera sa zespoly Neshville i St.Luis.Mysle,ze dzisiaj Winnipeg,po ostatniej porazce,wygra z Islanders...W bezposrednich pojedynkach tez ma przewage.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 28-03-2019, 11:55

Jest to pojedynek dwoch slabszych druzyn Konferencji Zachodniej i Dyvizji Pacyfic,w obydwu przypadkach druzyna z Los Angeles zajmuje ostatnie miejsca.Jest w trudnej sytuacji ale trzeba przyznac ze zasluzenie bo gra slabo.Vancuver w tych statystykach wyglada nieco lepiej.Ten mecz jest trudny do oceny,ja jednak wiecej zaufania mam do druzyn Kanadyjskich,dlatego dzisiaj postawie na zwyciestwo Vancuver tym bardziej ze druzyna jest juz po kilku porazkach z rzedu.Powinna wykorzystac atut swego terenu w pojedynku z chyba najslabszym zespolem NHL.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 01-04-2019, 11:29

Jest to juz piaty mecz polfinalowy pomiedzy tymi druzynami,dotychczasowy stan,remis 2:2 i jest to troche zaskakujace bo Zwlen w rundzie zasadniczej byla wyraznie lepsza druzyna,w moim przekonaniu oczywiscie.Nitra z kolei trafila z forma w odpowiednim momencie,juz w koncowej fazie rundy zasadniczej i ta dobra passa trwa do chwili obecnej.Mimo wszystko uwazam,ze Zwolen jednak awansuje do finalu i tez wygra dzisiejszy pojedynek.W przekroju calego sezonu sprawiala lepsze wrazenie i jej sie ten awans naley.Dzisiaj jest gospodarzem,powinna ten atut wykorzystac...chociaz latwo nie bedzie.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 04-04-2019, 17:19

Cuz spotkanie to zapowiada sie interesujaco,patrzac i analizujac statystyki wyrazna przewage ma Winnipeg.W klasyfikacji Konferencji Zachodniej zajmuje trzecie miejsce gdy Colorado jest osma.W Dyvizji Centralnej Winnipeg jest liderem a Colorado jest piata,mimo tych statystyk bukmacherzy sugeruja zwyciestwo Colorado,byc moze wygra,jest gospodarzem no i dwa ostatnie pojedynki wygrala z Winnipeg.Ale ja uwazam ze Kanadyjczycy wygraja,ich pozycja lidera jest zagozona po kilku wpadkach.Uwazam,ze ta druzyna jest na tyle dobra i doswiadczona,ze w waznych spotkaniach potrafi sie zmobilizowac.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 04-04-2019, 17:20

Spotkanie bardziej interesujace niz mogloby sie wydawac.Druzyna Bostonu to wicelder Konferencji Wschodniej jak i Dyvizji Atlantyckiej.Minnesota niestety duzo slabiej wypada w porownaniu,w Konferencji Zachodniej dalsza pozycja jak i w Dyvizji Centralnej.Wnikalo by z tych porownan,ze faworytem jest Boston,ja jednak uwazam,ze Minnesota wygra to spotkanie.Ostanio gra znacznie kepiej,przedewszystkim u siebie,w swej Dyvizji juz zblizyla siedo Colorado na szec punktow.Wierze ze dzisiaj ten dystans jeszcze zmniejszy bo Colorado ma trudny mecz z Winnipeg.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 09-04-2019, 12:59

Jest to juz czwarty,polfinalowy pojedynek tych zespolow,dotychczasowy stan,3:0
na korzysc Menheim i moim zdaniem dzisiaj tez wygra awansujac do finalu.Menheim idzie jak burza w tym sezonie,nikoumu nie pozostawia zludzen,runde zasadnicza tez wygrala bezapelacyjnie,jest w swietnej formie.W finale spotka sie prawdopodobnie z Monachium i wygra!!! Ale nie uprzedzajmy faktow.Koln moze sie pochwalic,ze dotarla do polfinalu,dla tej druzyny juz ten fakt jest duzym sukcesem,pech w tym,ze trafila na tak dobrze dysponowana druzyna Manheim...

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 09-04-2019, 13:05

Jest to juz czwarty,polfinalowy pojedynek tych zespolow,dotychczasowy stan,3:0
na korzysc Menheim i moim zdaniem dzisiaj tez wygra awansujac do finalu.Menheim idzie jak burza w tym sezonie,nikoumu nie pozostawia zludzen,runde zasadnicza tez wygrala bezapelacyjnie,jest w swietnej formie.W finale spotka sie prawdopodobnie z Monachium i wygra!!! Ale nie uprzedzajmy faktow.Koln moze sie pochwalic,ze dotarla do polfinalu,dla tej druzyny juz ten fakt jest duzym sukcesem,pech w tym,ze trafila na tak dobrze dysponowana druzyna Manheim...

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 09-04-2019, 13:06

W tym hokejowym pojedynku,moim zdecydowanym faworytem jest druzyna gospodarzy i wszystko na to wskazuje ze wygra.Pardubice maja za soba dluga serie wygranych meczy,w tabeli zdecydowanie prowadza z 15 punktami.W dotychczasowych kontaktach bezposrednich a w zasadzie ostatnich pieciu tylko raz udalo sie zremisowac druzynie Klodno i to u siebie.Pozostale spotkania to wyrazna dominacja druzyny Pardubice,nic dodac nic ujac...

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 10-04-2019, 13:29

Jest to juz piaty polfinalowy pojedynek tych druzyn,dotychczasowy wynik nieco zaskakujacy 2:2 bo tak prawde mowiac w przekroju calego sezonu zdecydowanie lepsza druzyna byla Leki.Ale to jest sport i zawsze cos ciekawego sie dzieje i to nas inspiruje.O dziwo bukmacherzy kusza wysokimi kursami sugerujac kolejne zwyciestwo druzyny gosci!!! Nie no Leki raczej nie przegra kolejnego spotkania,gra u siebie i moment jest wazny...Ja nie tylko stawiam na jej dzisiejsze zwyciestwo ale i awans do finalu...

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 10-04-2019, 13:30

Jest to trzecie polfinalowe spotkanie tych druzyn,dotychczasowy stan 1:1 co jest dla mnie malym zaskoczeniem.W przekroju calego sezonu bowiem Fariestad byla druzynawyraznie lepsza a tutaj...Cuz sa to Play Offy inne realia i w moich oczach Diurgardens jest pelna uznania.Dzisiaj jednak przegra mecz,Fariestad jest moim zdecydowanym faworytem,takze do awansu do finalu.Nie bede sie rozpisywal,po prostu wygra druzyna gospodarzy.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 10-04-2019, 13:31

Jest to juz trzeci,polfinalowy pojedynek pomiedzy tymi druzynami.O dziwo wynik 2:1 na korzysc Augsburga a to stawia go w swietle dzisiejszego faworyta??? Nie,nie nic z tych rzeczy,Bawarczycy dali im sobie pograc i na tym koniec...dzisiaj i kolejne mecze moim zdaniem beda juz wygrywac by w finale spotkac sie z juz czekajacym Manheim.Dlugiego komentarza tutaj nie potzeba,w przekroju calego sezonu jak i poprzednich wyraznie goruja zespol Monachium,ja tutaj nie widze innego scenariusza...

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 15-04-2019, 12:37

To juz trzeci mecz tych druzyn w fazie Play Off,dotychczasowy rezultat to remis a obydwa spotkania odbyly sie w Calgary,wiec wynik troche zaskakujacy.Calgary bowiem to zdecydowany lider Konferencji Zachodniej w rundzie zasadniczej.Wszyscy zapewne pamietamy swietne pojedynki tej druzyny,ktoea praktycznie robila co chciala.No cuz Play Offy to juz inna bajka...dzisiaj druzyny graja w Colorado,mimo to stawiam na zwyciestwo Calgary.Niewatpliwie jest zespolem lepszym a poprzednia porazke u siebie traktuje jak wypadek przy pracy.W swej ocenie sugeruje sie bezposrednimi pojedynkami tych druzyn,gdzie wyraznie widac wyzszosc Kanadyjczykow,Colorado wygrywala sporadycznie.Rowniez mam wiecej zaufania do zespolow z Kanady jesli chodzi o NHL.Stawiam na wygrana Cakgary a wyprzedzajac fakty takze na dalszy awans tej druzyny.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 15-04-2019, 12:41

Jest to juz trzece spotkanie tych druzyn w fazie Play Off,dotychczasowy stan,remis 1:1.Obydwa poprzednie mecze odbyly sie w Bostonie a wiec przed pojedynkami u siebie Toronto ma zaliczke.Wedlug mnie dzisiaj jest faworytem i druzyna powinna wygrac.Napewno nie bedzie to latwe zadanie dla gospodarzy bo Boston w tym sezonie gra bardzo dobrze.Ja w swej ocenie biore pod uwage przedewszystkim atut swojego terenu,w bezposrednich pojedynkach z Bostonem,Toronzo potrafila to wykorzystywac.Takze ja jestem fanem druzyn Kanadyjskich jesli chodzi o lige NHL,jakos mam do nich wiecej przekonania a zwlaszcza dla kilku zespolow,w ktorych jest Toronto.Trzeba powiedziec tez,ze Play Offy zawsze pozostawaly wielka niewiadoma,mimo to stawiam dzisiaj na wygrana Toronto.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 16-04-2019, 11:21

Jest to juz czwarte spotkanie pomiedzy tymi zespolami,dotychczasowy stan 2:1 na korzysc druzyny Las Vegas.Dla mnie osobiscie nie jest to zaskoczeniem,Las Vegas to przeciez finalista ubieglorocznych rozgrywek,wszyscy pamietamy fajne mecze tej druzyny a przedewszystkim te finalowe z Washingtonem.Na dzisiaj ta druzyna nie stracila na wartosci.San Jose z kolei,chyba jest w kryzysie co juz mozna bylo zauwazyc w koncowej fazie rundy zasadniczej,druzyna nagle zaczela przegrywac mecz za meczem.Z Las Vegas udalo jej sie wygrac pierwszy mecz,dwa nastepne to juz dominacja tej drugiej.Rowniez we wczesniejszych bezposrednich kontaktach,Las Vegas okazywala sie byc lepsza druzyna.Sadze wiec,ze dzisiaj grajac u siebie wygra trzeci z rzedu mecz,znacznie zblizajac sie do dalszego awansu.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 16-04-2019, 11:29

Jest to juz czwarty pojedynek tych zespolow,dotychczasowy stan, 2:1 na korzysc St.Luis...czy jest to zaskoczeniem) Wmojej ocenie tak bo uwazam,ze ogolnie Winnipeg jest druzyna lepsza.Jednak St.Luis jest w doskonalej formie,juz w drugiej czesci rundy zasadniczej zaczela grac bardzo dobrze i ta forma utrzymuje sie do dziasiaj,jest gpodnym przeciwnikiem dla Kanadyjczykow.Ciekawostka tutaj sa wyjazdowe zwyciestw tych druzyn,tak tez wynika z wczesniejszych bezposrednich kontaktow.W tych pojedynkach rowniez,dwa wyjazdy wygrala St.Luis i jeden ostani Winnipeg.Wynika z tego,ze dzisiaj ponownie kolej na zwyciestwo Winnipeg i tak tez typuje ale obawiam sie,ze ze wzgledu na wysoka forme St.Luis,Kanadyjczycy moga nie wygrac w trzech tercjach.Caly mecz raczej napewno.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 16-04-2019, 11:36

Jest to juz czwarty pojedynek tych zespolow,dotychczasowy wynik,nieco zaskakujacy 3:0 na korzysc Islanders.Taki stan rzeczy nie moze byc dzielem przypadku,Nowojorczycy sa w wielkiej formie,zreszta ta druzyna jej wzrost sygnalizowala juz w drugiej czesci rundy zasadniczej.Wygrywala mecz za meczem systematycznie awansujac w swej Konferencji jak i Dyvizji.Znalazlo to potwierdzenie takze w meczach z Pitsburgiem.Tylko w pierwszym spotkaniu miala troche klopotu ale wygrala po dogrywce,dwa kolejne to juz zdecydowana dominacja.Czy wiec dzisiaj zespol z Nowego Jorku odniesie czwarte z rzedu zwyciestwo i awansuje dalej? Moim zdaniem tak,byc moze nie w trzech tercjach ale wygra cale spotkanie.Mysle,ze nie ma tu przesady,jak juz wspomnialem,druzyna jest w swietnej formie.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 16-04-2019, 11:42

Jest to juz czwarty pojedynek tych zespolow,dotychczasowy stan,uwaga 3:0 na korzysc Columbus!!! Czy wiec bedzie to statni mecz? Czy Columbus ponownie wygra? Moim zdaniem tak.Tampa Bay to zdecydowany lider rundy zasadniczej,ta druzyna grala jak chciala,co wiec sie stalo? Wystapil kryzys formy...byc moze ale moim zdaniem to Columbus notuje jej znaczny wzrost.Juz pod koniec rundy zasadniczej ta druzyna wyraznie to sygnalizowala,odnosila zwyciestwo za zwyciestwem i znalazlo to odzwierciedlenie w pierwszych pojedynkach fazy Play Off z wyzej notowana Tampa Bay.Popatrzmy na wczesniejsze pojeynki tych druzyn,zdecydowana dominacja Tampa Bay,wiec nie moze byc to przypadek,trzy zwyciestwa z rzedu Columbus,wskazuja na bardzo wysoka forme tej druzyny.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 16-04-2019, 11:46

Pierwsze spotkanie wielkiego finalu w 2 lidze.Nie jest zaskoczeniem obecnosc w nim druzyny Kettera ale KeuPa napewno,osma druzyna rundy zasadniczej pokonala miedzy innymi w polfinale wyzej notowana Leki.Czy ma szanse zdobyc mistrzostwo? Jak potocza sie pojedynki z liderem rundy zasadniczej,zespolem,ktory jak nurza wszedl do finalu latwo eliminujac,Jokipojad w cwiercfinale i TUTO w polfinale??? Wedlug mnie KeuPa mimo eszystko jest bez szans.Kettera jest w doskonalej,chyba zyciowej formie,pokazuja to wyraznie wyniki pojedynkow.Zarowno te z rundy zasadniczej jak i dalsze o czym juz wspomnialem.Rowniez w kontaktach nezposrednich,taczej nie dawala szans rywalowi,druzynie KeuPa tylko raz udalo sie wygrac,na wyjezdzie po dogrywce.Moim zdaniem,dominacja Kettera jest widoczna,wygra bez wiekszego problemu.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 16-04-2019, 11:54

Wielki final w lidze Austriackiej,drugi mecz i zgodnie z oczekiwaniami pierwszy u siebie wygrala Vienna ale nie bez problemu.Czy wiec dzisiaj Klagenfurter,grajac u siebie ma szanse na zwyciestwo??? Moim zdaniem absolutnie nie.Vienna dominuje w Austri juz od kilku sezonow i jej obecnosc w finale nie jest zaskoczeniem,natomiast Klagenfurter jak najbardziej.Niespodziewanie wyeliminowala w polfinale zespol Graz a wiemy jak fajnie gral w rundzie zasadniczej,zajmujac pozycje wicelidera.Jednak moim zdaniem Graz stracil forme w nieodpowiednim momencie dlatego taki efekt.Vienna to zupelnie inna druzyna,jest klasa sama w sobie,zawsze potrafi odnalezc sie w odpowiedniej chwili.Dzisiaj powinna ponownie pokazac swa wyzszosc co mozemy zaobserwowac,przegladajac statystyke bezposrednich pojedynkow z Klagenfurter.W kilku ostatnich tylko raz udalo sie wygrac Klagenfurter i to po remisie w regulaminowym czasie gry.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 16-04-2019, 12:01

Jest to juz szosty,polfinalowy mecz pomiedzy tymi druzynami,wynik dotychczasowy 5:2 na korzysc Diurgardens,wydaje mi sie nieco zaskakujacy bo w rundzie zasadniczej to Farjestad byla druzyna wyraznie lepsza.W tym polfinale pierwsze spotkanie zgodnie z oczekiwaniami wygrala druzyna Farjestad,nastepne trzy pojedynki to dominacja Diurgardens ale piaty,ostatni Farjestad wygrala wyraznie i ysoko 8:2:Dzisiaj Diurgardens jest gospodarzem meczu i ma duze szanse wygrac i awansowac do finalu.Dla mnie osobiscie byloby to zaskoczenie,uwazam,ze Farjestad wygra ponownie a sprawa awansu rozstrzygnie sie w siodmym pojedynku.Powod? Jak juz wczesniej wspomnialem,uwazam,ze Farjestad jest zespolem lepszym,w bezposrednich konfrontacjach,pomijajac ten polfinal ma korzystniejszy bilans,wysokie ostatnie zwyciestwo,tez nie pozostaje bez znaczenia i w koncu uwazam,wyprzedzajac fakty,ze Farjestad awansuje do finalu.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 16-04-2019, 12:06

Jest to juz trzeci finalowy pojedynek tych druzyn,stan emisowy 1:1.Pierwsze spotkanie wyraznie wygrala druzyna Zug,w drugim u siebie przegala po remisie w regulaminowym czasie gry.T mnie nie dziwi bo po pierwsze uwazam,ze Bwen gra znacznie lepiej na wyjazdach a po drugie pomimo tego,ze w rundzie zasadniczej zajela pierwsze miejsce,nie jest w najwyzszej formie.Zug runde zasadnicza ukonczyla na dugim miejscu ale wydaje mi sie,ze aktualnie jest lepiej dysponowana.W polfinale bez wiekszych klopotow pokonala Lozanne,natomiast Bern meczyla sie z zespolem Biel.Warto tez dodac,ze ten sezon byl bardzo wyrownany,przyniosl duz emocji a roznice punktowe na zakonczenie rundy zasadniczej byly niewielkie.Dzisiaj Zug ponownie jest gosciem i mysle,ze jak w pierwszym pojedynku tez sobie poradzi.Jest jak juz wspomnialem w swietnej formie a kilka ostatnich bezposrenich pojedynkow,pokazuje jego przewage nad Bern.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 17-04-2019, 11:14

Jest to juz czwarte spotkanie tych druzyn,dotychczasowy stan 2:1 na korzysc Neshville i mnie to akurat nie dziwi.Ale dziwi mnie pierwsza porazka i drugie zwyciestwo po dogrywce,Neshville u siebi.Spodziewalem sie latwiejszego rozwiazania.Neshville to doswiadczona druzyna,druga czesc rundy zasadniczej miala swietna,niemalze idealna a wiec w Play Off stawialem je w roli skuteczniejszego faworyta.Z drugiej strony patrzac,Neshville swietni gra na wyjazdach,jak pokazuha statystyki,takze ta ze spotkan bezposrednich z Dallas.U siebie duzo zwyciestw ale po rmisach w regulaminowym czasie gry,na wyjazdach wygrywala glownie w trzech tercjach.Ogolnie bilans ma znacznie korzystniejszy.Dzisiejsze spotkanie tez wyjazdowe i mysle,ze tez wygra.Neshville stawiam takze w roli faworyta do dalszego awansu.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

Kopiowanie calosci lub fragmentow bez pisemnej zgody zabronione. Strona jest kierowana do uzytkownikow polskojezycznych zamieszkalych w krajach, w ktorych korzystanie z Serwisu jest zgodne z prawem. Wiadomosci prezentowane w serwisie sa dozwolone wylacznie dla osob podlegajacych jurysdykcjom prawnym, w ktorych uczestnictwo w grach hazardowych online jest legalne. Korzystajac z serwisu, uzytkownik deklaruje wobec administratora, ze uczestnictwo w grach hazardowych online jest w jego jurysdykcji dozwolona i ponosi pelna odpowiedzialnosc za prawdziwosc zlozonego przez siebie oswiadczenia.

Na terytorium polski zaklady wzajemne moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie na urzadzanie zakladow wzajemnych. Zawieranie zakladow u bukmacherow, ktorzy nie posiadaja licencji Ministerstwa Finansow na zawieranie zakladow wzajemnych jest zabronione i grozi konsekwencjami prawnymi. Serwis jest przeznaczony tylko dla osob, ktore ukonczyly 18 lat. Korzystajac z serwisu, uzytkownik potwierdza, ze ma ukonczone 18 lat.Polityka prywatnosci