Najlepsze bonusy bukmacherskie: Fortuna, Betfan, Betclic, Etoto, Totolotek, Lvbet
1. Fortuna
20 PLN
bez ryzyka +600 PLN
2. Totolotek
20 pln
bez depozytu +1000 PLN
3. Lvbet
20 pln
bez depozytu +2000 PLN
4. Betclic
550 PLN
cashback
5. Etoto
20 PLN
bez depozytu +1040 PLN
Na terytorium Polski zaklady wzajemne moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie na urzadzanie zakladow wzajemnych. Udzial w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard zwiazany jest z ryzykiem.

Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Analizy ekspertów z wysokim yieldem na NHL i inne ligi hokejowe na świecie. Wejdź i przeczytaj najlepsze typy bukmacherskie hokeja.
Regulamin forum
Hokej

Hokej na lodzie to sportowa gra zespołowa rozgrywana na lodowisku. Z wiadomych względów jest popularna na północy, ale i w Polsce mamy swoich reprezentantów. Interesujesz się hokejem? Szukasz typy hokej? Albo sam oferujesz typy hokej? Dobrze trafiłeś.

Tylko u nas znajdziesz typy bukmacherskie na hokej na świecie oraz profesjonalne analizy spotkań hokeja. Wszystko za darmo.

Zapraszamy teraz do zapoznania się z poszczególnymi tematami w tym dziale. Przeczytaj terminarz hokeja, opisy odbytych spotkań oraz analizy i darmowe typy hokej.
ODPOWIEDZ
andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 17-04-2019, 11:20

Kolejny,juz czwarty mecz pomiedzy tymi druzynami w fazie Play Off,dotychczasowy wynik 2:1 na korzysc druzyny Kanadyjskiej ale chyna nikogo to nie dziwi.Tronto to doswiadczony zespol,bardzo dobrze gral w rundzie zasadniczej i widac,ze forma caly czas dopisuje.W Bostonie jeden mecz druzyna wygrala drugi przegrala,zrzeci u siebie ponownie wygrala w regulaminowym czasie,dzisiaj ponownie u siebie staje przed szansa powiekszenia przewagi i powinna to wykorzystac.Druzyna Bostonu ten sezon napewno moze zaliczyc do udanych,dobra gra w rundzie zasadniczej i awans do Play Off,jednak juz pod koniec rundy zasadniczej,Boston wykazywal spadek formy.Takie bynajmniej ja odnioslem wrazenie.Dzisiaj typuje zwyciestwo Toronti i wyprzedzajac fakty,sadze,ze ta druzyna awansuje dalej.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 18-04-2019, 12:40

Jest to juz trzeci z finalowych pojedynkow Austriackiej ligi hokeja na lodzie.Jak dotad,remis 1:1 co napewno jest sukcesem druzyny Klagenfurter,wygrala u siebie,minimalnie ale wygrala no i remis w regulaminowym czasie gry w Wiedniu.Tak uwazam,ze to sukces jak i dotarcie tego zespolu do finalu pozostawiajac w tyle takie druzyny jak Salzburg czy tez Graz,wydaje mi sie,ze jednak jest to sztyt mozliwosci w przeciwienstwie do zespolu Vienna,dla ktorego jest to chleb powszedni,ze tak powiem.Ale jest to moja osobista opinia jak i to,ze kolejne mecze bedzie juz wygrywala Vienna.Jak juz wspomnialem,jest to rutyna i doswiadczenie a ta druzyna w Austri nie ma sobie rownych.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 18-04-2019, 12:45

Jest to juz czwarty finalowy pojedynek tych druzyn i zapowiada sie interesujaco.Prowadzi Ben 2:1 wygrywajac dotychczas u siebie i na wyjezdzie,ale ten mecz wygrany po dogrywce.Zug wygrala na wyjezdzie pierwszy z tych pojedynkow.Dzisiaj wystepuje w roli gospodarza,ma wiec lekka przewage i sadze,ze tym razem ja wykorzysta.Obydwie druzyny jak widac sa w formie,obydwie swietnie zakonczyly runde zasadnicza,Bern pierwsze miejsce,Zug drugie.W wczesniejszych,bezposrednich kontaktach bywalo roznie wiec ni sugeruje sie ta statystyka a obecnym stanem rzeczy.Wydaje mi sie,ze ze wzgledu na mocno wyrownane sily,wala o mistrzostwo potrwa do samego konca,nie zakonczy sie na pieciu czy szesciu spotkaniach.A wiec to samo przezse mowi,ze dzisiaj typuje zwyciestwo Zug,byc moze nie w trzech tercjach ale w calym meczu,raczej napewno.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 18-04-2019, 12:50

Jest to juz czwarte z kolei spotkanie tych druzyn w fazie Play Off,dotychczasowy rezultat 2:1i to chybanikogo nie dziwi.Washington wygral dwa pierwsze spotkania u siebie ale trzecie,wyhazdowe przegral wysoko nie zdobywajac gola i to jest dla mnie zaskoczeniem.Slowa uznania dla Caroliny ale obawiam sie,ze jej sukcesy zakonczyly sie na tym meczu.Teraz juz bedzie wygrywal Washington awansujac dalej.To obronca tytulu,ruzyna z duzym doswiadczeniem i nie wyobrazam sobie by milo jej zabraknac,chocby w polfinale.W bezposrednich pojedynkach z Carolina ma tez zdecydowana przewage.No i ostatnia rzecz,przemawiajaca za Washingtonem,wyrazny wzrost formy w koncowce rundy zasadniczej.Dla druzyny Caroliny,moim zdaniem,udzial w Play Offach jest juz duzym sukcesem.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 18-04-2019, 12:56

Jest to juz piaty pojedynek w Play Offach pomiedzy tymi druzynami,dotychczasowy stan remisowy 2:2 i dla mnie troche zaskakjacy bo uwazam,ze Winnipewg jest druzyna lepsza.Teraz ciekawostka,zespoly te wygrywaly mecze na wyjazdach,czy wiec tradycji stanie sie zadosc i ponownie wygra St.Luis? Moim zdaniem nie,uwazam,ze trzeci mecz z rzedu wygra Winnipeg,wykorzystujac tym razem stut swojego terenu.Bardzo cenie ten zespol,jego doswiadczenie i ambicje,mam nadzieje,ze osiagnie przynajmniej polfinal.St.Luis z kolei notuje wzrost formy od drugiej polowy rundy zasadniczej,no no tylko pozazdroscic.Biore tez w tym przypadku pod uwage statystyke,wczesniejszych kontaktow pomiedzy tymi druzynami,przemawia ona tez na korzysc Winnipeg.Byc moze,ze nie wygra w trzech tercjacj,jednak caly mecz raczej napewno.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 18-04-2019, 13:02

Jest to juz piaty pojedynek pomiedzy tymi druzynami,dotychczasowy wynik 3:1 na korzysc Las Vegas ale chyba nikogo to nie dziwi,Las Vegas to finalista ubieglorocznych rozgrywek.Aktualnie tez jest w swietnej formie,San Jose udalo sie wygrac tylko pierwszy mecz u siebie,pozniej to juz wyrazna dominacja hokeistow Las Vega,ktorzy jak sadze dotra conajmniej do polfinalow.San Jose w rundzie zasadniczej sposywala sie znakomivie ale do pewnego momenzu.Pod jej koniec,druzyna nagle stracila swoj polot,przegrywala mecz za meczem i ta gorsza dyspozycja trwa do dzisiaj.Tak wnioskuje moich obserwacji.Uwazam,ze Las Vegas juz dzisiaj awansuje dalej wygrywajac czwarty z rzedu mecz.Byc moze nie dokona tego w trzech tercjach ale caly mecz powinna wygrac.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 21-04-2019, 16:45

Jest to juz szosty mecz pomiedzy tymi druzynami,czy bedzie juz decydujacy i awansuje Toronto pokonujac Boston???W moim przekonaniu tak i jeszcze raz tak...ten zespol napewno zasluguje na ten awans.W przekroju calego sezonu Toronto grala rowno,to doswiadczona druzyna i moim zdaniem osiagnie przynajmniejpolfinal.Boston,ta druzyna do pewnego momentu w rundzie zasadniczej grala rewelacyjnie jednak pod jej koniec widac bylo wyraznie,albo zmeczenie albo spadek formy.Jeszcze w tych spotkaniach z Toronto wykrzesala troche sily wygrywajac dwa spotkania ale to chyba wszystko na co ja stac.Za zwyciestwem i awansem Toronto,przemawia takze dodatni bilans bezposrednich pojedynkow,znacznie czesciej wygrywala i to u siebie jak i na wyjazdach.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 21-04-2019, 16:47

Jest to juz szosty pojedynek tych druzyn,stan 3:2 na korzysc druzyny Las Vegas ale chyba nie jest to niespodzianka...Czy Las Vegas zakonczy dzisiaj ta rywalizacje i awansuj Moim skromnym zdaniem zdecydowanie tak.Przeciez to finalista z ubieglego roku,w tym sezonie prezentuje podobna forme.Z Rekinami ta druzyna wywakczyla sobie przewage wygrywajac jedeb mecz na wyjezdzie,dwa pozostale u siebie wygrywala zdecydowanie.San Jose dwukrotnie wygrala u siebie ale wydaje mi sie,ze to i tak duzo,biorac pod uwage fatalna forme pod koniec rundy zasadniczej.Pamietamy wszyscy jak przegrywala mecz za meczem...W takiej sytuacji stawiam na zwyciestwo i dalszy awns druzyny Las Vegas,moze wygra nawet w trzech tercjach...

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 23-04-2019, 17:36

Jest to drugi finalowy pojedynek pomiedy tymi druzynami,pierwszy u siebie wygrala druzyna Frolunda.Nie jest to dla mnie zaskoczeniem,natomiast udzial Diurgardens w finale,tak.Wedlug mnie jednak,jest to szczyt mozliwosci tego zespolu,uwazam,ze final bedzie szybkim zwyciestwem Frolunda.A wiec dzisiaj pomimo tego,ze zespol ten gra na wyjezdzie powinien odniec drugie zwyciestwo.Obserwowalem druzyne Diurgardens i twierdze,ze o dziwo,lepiej gra na wyjazdach,wiec gdy poprzedni mecz przegrala to tybardziej przegra u siebie.Duze znaczenie dla mnie ma tez wieksze doswiadczenie zespolu Frolunda.No i wreszcie statystyka wczesniejszych,bezposrednich kontaktow tych zespolow,wyraznie przemawia na korzysc Frolunda.Wygrywala u siebie i na wyjazdach,badz to w trzech tercjach badz po dogrywkach.W ostatnim czasie tylko raz udalo sie wygrac druzynie Diurgardens.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 23-04-2019, 17:38

Jest to juz siodmy,decydujacy o awansie pojedynek tych druzyn.Ba jaki interesujacy...Toronto miala taka fajna sytuacje na awans i zaprzepascilo.Ta druzyna prowadzila po pieciu spotkaniach,szoste grala u siebie i ja bylem przekonany,ze wygra,tymczasem stalo sie inaczej.Dzisiaj to Boston jest gospodarzem i tej druzynie daje siw wiecej szans na awans...czyzby w dalszych rozgrywkach juz zabraklo druzyn Kanadyjskich? Ostatnia,ktora dawala nadzieje jest Toronto.Mi osobiscie nie chce sie wierzyc,ze Boston wygra gladko w regulaminowym czasie i czy wogole wygra...Napewno bedzie tutaj duzo walki,sadze wiec,ze po trzech tercjach bedzie stan remisowy,druzyna Bostonu duzo swoich meczy remisowala grajac u siebie.Toronto bedzie rozpaczliwie walczyla by zachowac honor Kanadyjczykow.A sprawa awansu...Jak Bog da...

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 23-04-2019, 17:38

A wiec jest to ostatni decydujacy o awansie pojedynek i zapowiada sie niezwykle interesujaco.Druzyna Las Vegas po pierwszych czterech meczach miala wyrazna przewage,prowadzila 3:1 i juz gdy wydawolo sie,ze w piatym meczu wygra awansujac dalej,niespodziewanie dwa kolejne spotkania wygrywaja Rekiny!!! Doprowadzajac do remisu.Dzisiaj sa gospodarzami,czy wiec pojda za ciosem,wygraja i awansuja? Trudno powiedziec bo przeciez Las Vegas to ubiegloroczni finalisci,czy tym razem mieliby juz odpasc...nie sadze.Wedlug mnie Las Vegas wygra to spotkanie tak czy inaczej,wierze w ten zespol i mam nadzieje,ze otrzasnie sie z tego letargu...Druzyna San Jose w moim przekonaniu gra bardzo nierowno,widac to bylo w koncowej fazie rundy zasadniczej.Ma swoje wzloty ale tym razem,chyba nie da rady...

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 11-09-2019, 13:43

Rosyjska liga KHL jest juz w trakcie rozgrywek,kilka spotkan juz sie odbylo i mamy kilka niespodziewanych wynkikow.Wybralem dzisiaj do oceny pojedyek pomiedzy zespolami Neftekhimik,ktory jest gospodarzem a Magnitogorskiem.Zaskakujaco slabo sezon rozpoczela druzyna Magnitogorska,w konferencji Wschodniej zajmuje ostatnie miejsce z trzema punktami.Gospodarze jak narazie poradzili sobie lepiej z piecioma punktami zajmuja trzecie miejsce,majac na swym koncie juz dwa zwyciestwa.Jednak jak to mowia,pierwsze sliwki robaczywki i aktualna sytuacja nie rzutuje na dalszy przebieg rozgrywek.W tym przypadku stawiam na wygrana druzyny gosci.Przedewszystkim Magnitogorsk jest druzyna wyjazdowa,wyraznie na to wskazuja mecze z poprzednich sezonow,w kontaktach bezposrednich z zespolem Neftekhimik w ostatnich pieciu odniosla piec zwyciestw i to zarono u siebie jak i na wyjazdach.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 12-09-2019, 09:18

Sezon hokeja na lodzie powoli sie rzkreca.Inauguracja Czeskiej ligi jest dzisiejszy pojedynek pomiedzy Sparta Praga aAa druzyna Pilzno.Napewno takie mecze inauguracyjne jest trudno typowac ale w tym przypadku,gdzie Pilzno z powodzeniem radzi sobie w Lidze Mistrzow,mecze bez porazki,mozna uznac,ze dzisiaj jest tez faworytem.Napewno nikt nie ma watpliwosci,ze jest to doswiadczona ekipa,wskazuja na to poprzednie sezony a i w bezposrednich,wczesniejszych konfrntacjach ze Sparta Praga ma zdecydowanie korzystniejszy bilans.Jako,ze jest to pierwsze ligowe spotkanie i Sparta wystepuje w roli gospodarza,zaasekurowalem sie remisem.Duzyna z Pragi,moze nie nalezy do najlepszych w Czechach ale zawsze u siebie moze byc grozna.W poprzednim sezonie przekonalo sie o tym,kilka czolowych druzyn.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 12-09-2019, 09:57

Dzisiaj mamy kilka spotkan w Rosyjskiej KHL,jednym z ciekawszych jest pojedynek pomiedzy druzynami Jaroslawia a Dynamo Moskwa.Sezon lepiej rozpoczol zespol z Moskwy,wygral dwa mecze w regulaminowym czasie,jeden po dogrywce i jeden przegral,z szescioma punktami zajmuje wysokie czwarte miejsce w tabeli Konferencji Zachodniej.Nieco gorzej wystartowal zespol dzisiejszych gospodarzy,dwie pierwsze porazki i ostatnie zwyciestwo stawia ta druzyna na ostatnm miejscu w tej samej Konferencji.Teoretycznie wiec,w dzisiejszy pojedynku faworytem jest druzyna Dynama,ale czy wygra ten wyjazd? nie moim zdaniem ponownie za 2 ptk.zagraja gospodarze.W tej ocenie kieruje sie przedewszystkim bezposrednimi,wczesniejszymi pojedykami gdzie w ostatnich pieciu az czterokrotnie wygrywala druzyna Jaroslawia.Ponadto u siebie zawsze jest silna.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 12-09-2019, 10:33

Druzyny hokejowe Podolsk i Sochi napewno nie naleza do najsilniejszych w lidze KHLale nowy sezon zaczely w miare dobrze.Podolsk po trzech wygranych i jednej porazce z szescioma punktami zajmuje wysokie czwarte miejsce w tabeli Konferencji Zachodniej.Sochi nieco gorzej,dwie porazki i dwie wygrane stawiaja ja aktualnie na siodmym miejscu w tej samej Konferencji.Tak wiec dzisiaj mozemy spodziewac sie ciekawego wydarzenia.Faworytem wedlug bukmacherow jest zespol Podolska i ja jestem podobnego zdania,ta druzyna powinna wygrac juz w regulaminowym czasie.Oceniajac ten pojedynek,pod uwage biore przedewszystkim atut wlasnego terenu,wszyscy wiemy,ze Podolsk punktuje u siebie,ponadto bilans bezposrednich konfrontacji tych zespolow,zdecydowanie korzystniejszy jest dla Podolska.Wedlug mnie Podolsk jest typowym pewniakiem.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 12-09-2019, 11:04

Spotkanie pomiedzy druzynami Kosice a Slovanem Bratyslava otwiera nowy sezon hokejowy w Slowacji.Niwatpliwie bedzie ciekawe bowiem druzyna z Bratyslavy awansowala wlasnie do Extraligi i jak sie zaprezentuje na tle jednego z lepszych zespolow w tym Kraju? Po przejzeniu statystyk,wydaje mi sie ze faworytem do zwyciestwa a nawet pewniakiem sa Kosice.W porownaniu,biorac piec ostatnich towarzyskich pojedynkow,Kosice wygrywaly czterokrotnie jeden mecz przegraly,odwrotnie Slovan Bratyslava,cztery przegrane i tylko jedna wygrana z druzyna nizszej ligi.Ponadto Kosice sa gospodarzami w tym pojedynku,jest to duzy atut.Akurat w tym przypadku bilans konfrontacji bezposrednich nie moze byc brany pod uwage bo zespoly te ostatni raz zagraly miedzy soba w 2014 roku.TERAZ SA TO JUZ INNE ZESPOLY:

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 13-09-2019, 10:07

Tak wiec doczekalismy sie inauguracji rozgrywek hokejowych juz wszystkich Panstw Europejskich.W Niemczech bardzo interesujacym wydaje sie byc pojedynek pomiedzy druzynami Augsburga i Monachium.Hokeisci Augsburga zapoczatkuja sezon we wlasnej hali,jednak nie sa tutaj mimo wszystko faworytami.Ekipa z Monachium to czolowka krajowa od kilku sezonow,staly uczestnik Ligi Mistrzow i w tej edycji radzi sobie doskonale.Moim zdaniem dzisiaj jest tez faworytem ale,ze jest to mecz inauguracyjny,moze wiec zakonczyc sie remisowo w regulaminowym czasie,dlatego typuje zwyciestwo Bawarczykow w calym spotkaniu.I jeszcze jedna mala sugestia,druzyna Augsburga w poprzednim sezonie tez pokazala lwi pazur,wygrywajac z Monachium u siebie.Ten fakt potwierdza tylko duzo emocji w dzisiejszym pojedynku.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 13-09-2019, 10:59

Moim zdaniem jest tojedynek czolowych zespolow Konferencji Zachodniej,ktore w koncowej fazie beda walczyly o pierwsze miejsce.Tymczasem CSKA Moskwa rozegrala piec spotkan i z 7-ma punktami zajmuje 3 miejsce w tabeli.Hokeisci z Petersburga maja jeden mecz mniej rozegrany,pozostaja bez porazki i z 6-ma punktami w tabeli sa pozycje nizej.Z pewnoscia jest to hitowe spotkanie w lidze KHL,budzi powszechne zainteresowanie wsrod zwolennikow hokeja.Jak je wytypowac? Jak ocenic? Cuz w poprzednich sezonach,kazda z tych druzyn dominowala przedewszystkim na swich lodowiskach,dzisiaj moze byc podobnie.Warto jednak podeprzec sie remisem w regulaminowym czasie gry.Ekipa z Moskwy wydaje sie byc slabsza co pokazuja dotychczasowe mecze,dwie porazki ale w takim pojedynku moze wspiac sie na wyyny.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 16-09-2019, 13:50

Dzisiaj poznym popoludniem zobaczymy hokejowy pojedynek ligi KHL,pomiedzy dwiema ostatnimi druzynami w swoich Konferencjach,Zachodniej Dynamo Ryga i Wschodniej Chabarowsk.Mecz trudny do oceny chociaz faworytem wydaje sie byc Dynamo Ryga.Ta druzyna jest dzisiaj gospodarzem,w pieciu dotychczas rozegranych meczach dwa z nich wygrala,jeden po dogrywce i trzy przegrala.Chabarowsk rozegral szesc meczy,same porazki w tym jedna po dogrywce.Ale w konfrontacjach bezposrednich,w pieciu ostatnich wygrywala druzyna Chaborowsk,i tutaj trzeba sie zastanowic,ktorej statystyce zaufac.Wedlug mnie,Charborowsk nie moze caly czas przegrywac,jak dzisiaj nie osiagnie korzystnego rezultatz z jedna ze slabszych druzyn KHL,to kiedy?Sadze tez,ze te bezposrednie konfrontacje maja duze znaczenie.Moim zdaniem Chabarowsk nie przegra dzisiaj w regulaminowym czasie.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 16-09-2019, 16:36

Amerykanska liga NHL rozpoczela juz swe przygotowania do nowego sezonu.Narazie odbywaja sie mecze kontrolne,towarzyskie.Dzisiaj w nocy naszego Europejskiego czasu,mamy kilka takich wlasnie pojedynkow.Ja postaram sie prawidlowo ocenic mecz pomiedzy Washingtonem a Chicago.Cuz gdyby bylo to spotkanie ligowe o punkty,typowal bym zwyciestwo Washingtonu w regulaminowym czasie gry ale sa to mecze kontrolne,duza rotacja zawodnikow,rozne kombinacje wiec podchodze do tego ostrozniej.Ogolnie rzecz biorac to Washington jest lepszym zespolem,powinien wiec sobie poradzic przynajmniej w calym spotkaniuz dogrywka i karnymi.Mysle,ze odpowiednim typem bylby ten na wieksza ilosc goli,przynajmniej 5,5.W takich meczach zazwyczaj nie patrzy sie na wynik bramkowy stad strzela sie ich wiecej.Oczywiscie w miare rozsadku.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 16-09-2019, 17:02

W USA zawodowa liga hokejowa czyni przygotowania do nowego sezonu.Dzisiaj w nocy naszego czasu,mamy szereg spotkan towarzyskich.Z pewnoscia wszystkie sa ciekawe ale ja do oceny wybralem pojedynek pomiedzy dwiema Kanadyjskimi druzynami,Edmonton i Winnipeg.Nie ukrywam,ze juz od dawna sypatyzuje z Winnipeg,przy kazdej okazji kibicuje temu zespolowi.Oczywiscie jest zdecydowanie lepszym od Edmonton ale jednak jest to mecz typowo towarzyski i nikt tu nie dba o wynik.Wazne jest sprawdzenie umiejetnosci poszczegolnych zawodnikow,sprawdzanie roznych wariantow gry.Naturalnie atuty druzyn w takich meczach trzymane sa w tajemnicy,pozostawione juz na punktowane mecze.Gdyby ten takim byl to z pewnoscia typowal bym zdecydowane zwyciestwo Winnipeg a tak zagram na wieksza ilosc goli.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 17-09-2019, 10:33

Mlodziezowe druzyny Rosyjaskiego hokeja na lodzie,Stanlye Lisy i Belye Miedviedi maja rozegranych po 5 swoich spotkan,sasiaduja z soba w tabeli uzyskujac identyczne wyniki.Maja po 2 mecze wygrane ale po dogrywkach i po trzy przegrane w tym po jednym po dogrywce.W tym sezonie juz rozegraly miedzy soba pierwszy mecz i po dogrywce Belye Miedviedi wygrali.Dzisiaj ponownie powalcza o punkty,ponownie Stanlye Lisy sa gospodarzami meczu ale moim zdaniem juz nie bedzie dogrywki czy tez karnych i gospodarze juz zwycieza w regulaminowym czasie.Oceniajac to dzisiejsze spotkanie,pod uwage wziolem przedewszystkim bilans bezposrednich kontaktow tych druzyn a jest on kozystny dla dzisiejszych gospodarzy.Ponadto w pierwszym pojedynku Stalynye Lisy wygrywaly spotkanie by nierostropnie dopuscic do remisu,dzisiaj juz taka sytuacja nie powinna sie powturzyc.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 17-09-2019, 11:01

W drugiej kolejce Ekstraligi hokejowej Szwecji,przeciwko sobie zagraja druzyny Malme i Rogle.Spotkanie moim zdaniem powinno byc ciekawe bowiem Rogle,po slabym poprzednim sezonie aktualnie gra bardzo dobrze.Cala seria wygranych w meczach towarzyskich a i w pierwszym spotkaniu ligowym,niespodziewanie pokonala wyzej notowany zespol HV 71 i to bez straty gola.Malme z kolei w pierwszym meczu przegrala z zespolem L eksands.Jednak Malme grala na wyjezdzie a wedlug mnie na wyjazdach gra duzo slabiej.Cuz wydaje mi sie,ze mimo wszystko dzisiaj Malme powinna wygrac,byc moze nie w regulaminowym czasie z uwagi na zaskakujaco dobra dyspozycje gosci,jednak w calym meczu juz tak.Statystyki wczesniejszych bezposrednich konfrontacji tych zespolow tez teoretycznie wskazuja na wygrana Malme.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 17-09-2019, 11:39

W drugiej kolejce Ekstaligi Szwecji spotkaja sie dwie zwycieskie druzyny z pierwszych spotkan,Orebro i Lulea.Orebro niespodziewanie pokonala na wyjezdzie zespol Fariedtad i dzisiajbedzie godnym przeciwnikiem,grajac u siebie ,dla mistrza Szwecji.Lulea zgodnie z przewidywaniami pokonala w pierwszym meczu zespol Vaxjo.To spotkanie zapowiada sie interesujaco,nawet bukmacherzy daja wiecej szans na wygrana druzynie Orebro.Ja jestem innego zdania.Lulea jak juz wspomnialem,jest aktualnym mistrzem kraju,w Lidze Mistrzow gra swietnie,widac,ze ta druzyna trzyma wysoka forme.Argumentem przemawiajacym za jej zwyciestwem jest umiejetnosc gry na wyjazdach,wystarczy spojzec w statystyki.Nie bez znaczenia pozostaje tez korzystny bilans,bezposrednich pojedynkow z Orebro.Wszystkie te argumenty wskazuja na wygrana Lulea,byc moze nie w regulaminowym czasie gry bo Orebro tez pokazuje sie z dobrej strony ale w calym spotkaniu juz tak.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 17-09-2019, 12:00

W drugiej kolejce Ekstraligi hokejowej Szwecji,sruzyna Vaxjo podejmuje w swojej hali zespol Diurgardens.Cuz z cala pewnoscia bedzie to ciekawe widowisko,w poprzednim sezonie obydwa zespoly graly dobrze ocierajac sie nawet o tytul mistrzowski.W pierwszym meczu tego sezonu Vaxjo niestety przegrala ale na wyjezdzie i to z aktualnym mistrzem kraju.Nieco wiecej szczescia mial zespol Diurgardens,pokonal bowiem u siebie Linkopings.Moim zdaniem,faworytem do zwyciestwa jest tutaj Vaxjo,ma duzo wieksze doswiadczenie,jest lepiej ograny na arenie Europejsliej a i w kontaktach bezposrednich z Diurgarden,ma zdecydowanie korzystniejszy bilans.Jedyny mankament tej druzyny to w ostatnim czasie,duzo spotkan remisuje w regulaminowym czasie gry.Jak juz wspomnialem Vaxjo jest moim faworytem i sadze,ze wygra,duzym plusem jest takze atut swojego terenu.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

Kopiowanie calosci lub fragmentow bez pisemnej zgody zabronione. Strona jest kierowana do uzytkownikow polskojezycznych zamieszkalych w krajach, w ktorych korzystanie z Serwisu jest zgodne z prawem. Wiadomosci prezentowane w serwisie sa dozwolone wylacznie dla osob podlegajacych jurysdykcjom prawnym, w ktorych uczestnictwo w grach hazardowych online jest legalne. Korzystajac z serwisu, uzytkownik deklaruje wobec administratora, ze uczestnictwo w grach hazardowych online jest w jego jurysdykcji dozwolona i ponosi pelna odpowiedzialnosc za prawdziwosc zlozonego przez siebie oswiadczenia.

Na terytorium polski zaklady wzajemne moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie na urzadzanie zakladow wzajemnych. Zawieranie zakladow u bukmacherow, ktorzy nie posiadaja licencji Ministerstwa Finansow na zawieranie zakladow wzajemnych jest zabronione i grozi konsekwencjami prawnymi. Serwis jest przeznaczony tylko dla osob, ktore ukonczyly 18 lat. Korzystajac z serwisu, uzytkownik potwierdza, ze ma ukonczone 18 lat.Polityka prywatnosci