Najlepsze bonusy bukmacherskie: Fortuna, Betfan, Betclic, Etoto, Totolotek, Lvbet
1. Fortuna
20 PLN
bez ryzyka +600 PLN
2. Totolotek
20 pln
bez depozytu +1000 PLN
3. Lvbet
20 pln
bez depozytu +2000 PLN
4. Betclic
550 PLN
cashback
5. Etoto
20 PLN
bez depozytu +1040 PLN
Na terytorium Polski zaklady wzajemne moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie na urzadzanie zakladow wzajemnych. Udzial w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard zwiazany jest z ryzykiem.

Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Analizy ekspertów z wysokim yieldem na NHL i inne ligi hokejowe na świecie. Wejdź i przeczytaj najlepsze typy bukmacherskie hokeja.
Regulamin forum
Hokej

Hokej na lodzie to sportowa gra zespołowa rozgrywana na lodowisku. Z wiadomych względów jest popularna na północy, ale i w Polsce mamy swoich reprezentantów. Interesujesz się hokejem? Szukasz typy hokej? Albo sam oferujesz typy hokej? Dobrze trafiłeś.

Tylko u nas znajdziesz typy bukmacherskie na hokej na świecie oraz profesjonalne analizy spotkań hokeja. Wszystko za darmo.

Zapraszamy teraz do zapoznania się z poszczególnymi tematami w tym dziale. Przeczytaj terminarz hokeja, opisy odbytych spotkań oraz analizy i darmowe typy hokej.
ODPOWIEDZ
andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 19-09-2019, 10:41

W Czechach sezon hokejowy dopiero nabiera tenpa.Kilka pojednkow juz za nami i nie obeszlo sie bez zaskakujacych wynikow.Autorami sa druzyny Sparty Praga i zespolu Trynec,ktore powalcza dzisiaj miedzy soba.Sparta sprawila niespodzianke w pierwszym swym meczu,niespodziewanie pokonujac duzo wyzej notowany zespol Pilzno.Trynec z kolei przegral dwa swoje poprzednie mecze,tej druzynie rzadko sie zdarza by seryjnie przegrywala,jest przeciez jedna z czolowych w lidze.Tak wiec w dzisiejszym pojedynku bukmacherzy wiecej szans na wygrana daja druzynie z Pragi i dodatkowo jest gospodarzem.Ja jednak jestem innego zdania,jak wspomnialem zespolowi Trynec,rzadko zdarzaja sie takie wpadki,sadze,ze dzisiaj poradzi sobie w Pradze.W poprzednim szonie,wygrywal z Sparta Praga bez problemu,u siebie i na wyjezdzie.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 21-09-2019, 13:53

W Szwajcari mamy dzisiaj drugi dzien z rzedu,mecze ligi hokejowej.Spotkanie pomiedzy druzynami Biel i SC Tigers zapowiada sie nadzwyczaj interesujaci i chce sie dlatego do niego odniesc.Druzyna Biel na dzisiaj pozostaje liderem,w swoich czterech spotkaniach trzy razy juz wygrywala w tym jeden raz po dogrywce i jeden mecz przegrala.Dzisiaj jest gospodarzem i jest z pewnoscia faworytem.Zespol Tigers w swych trzech dotychczas rozegranych pojedynkach odniosl dwa zwyciestwa i poniosl jedna porazke.Niespodzianka napewno jest wczorajsze zwyciestwo nad duzo wyzej notowana druzyna Zug i to nakazuje ostroznosc w dzisiejszym typowaniu.Ja sie do tego dostosowuje i typuje zwyciestwo Biel ale w calym spotkaniu lacznie z dogrywka i karnymi.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 21-09-2019, 13:56

W Finlandi dzisiaj drugi dzien z rzeduSM-Liga toczy walke o punkty.Wsrod ciekawych jest pojedynek druzyn,KooKoo i KalPa.Gospodarzem jest KooKoo i dla tego zespolu jest to juz czwarty pojedynek.Dotychczas odniosl tylko jedno zwyciestwo i trzy porazki.KalPa rozegrala trzy spotkania w tym dwa razy wygrywala i poniosla jedna porazke.Jeszcze jest zbyt wczesnie by stawiac na typowych pewniakow,tym bardziej w przypadku tych druzyn,niemniej mysle,ze KooKoo powinna wygrac,chociazby z racji swojego terenu.Juz pokonala u siebie SaiPa.Ta druzyna jesli punktuje to raczej u siebie.KalPa z pewnoscia bedzie trudnym rywalem,w poprzednim spotkaniu pokonala przeciez JVP,dlatego moj typ dotyczy calego spotkania,lacznie z dogrywka i karnymi.Polecam go tez innym.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 21-09-2019, 13:59

W Finlandi hokejowa SM-Liga toczy drugi dzien z rzedu swe pojedynki.Po trzech wyjazdowych spotkaniach,druzyna Sport gra dzisiaj u siebie z zespolem Jukurit,dla ktorej jest to juz czwarty mecz.Sport w tych trzech pojedynkach zdolal wywalczyc tylko jedno zwyciestwo i ma trzy punkty na swym koncie.Jukurit w swych pojedynkach wygrywal tez jeden przegral trzy ale w tym dwa po dogrywkach i ma piec punktow.No cuz wachalem sie czy moze lepsza bylaby opcja wiekszej ilosci bramek w spotkaniu,jednak sadze,ze Sport u siebie powinien wygrac.W poprzednich sezonach tez juz wygrywal u siebie a z iloscia bramek bywalo roznie i zawsze jest to loteria.Sa to tylko moje spostrzezenia a rzeczywistosc moze okazac sie inna.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 24-09-2019, 17:58

Amerykanska liga NHL caly czas w toku przygotowan do nawego sezonu.Kazdgo dnia rozgrywane sa mecze towarzyske w ktorych niejednokrotnie dochodzi do niespodziewanych wynikow.Jednak nie ma w tym nic dziwnego,bo tak naaprawde w tych meczach chodzi o sprawdzian poszczegolnych zawodnikow i ustawienie optymalnych formacji.Jest to tez powodem blednych ocen meczy.Ja wybralem spotkanie dwoch Kanadyjskich zespolow,Calgary i Winnipeg,ktore wczoraj zagraly w haki Winnipeg.Tak jak typowalem gospodarze,moi ulubiency wygrali ale dzisiaj w rewanzu w hali Calgary,juz nie zaryzykuje takiego typu.Pewniakiem jednak wydaje sie byc wieksza ilosc bramek w tym spotkaniu.Sa to druzyny grajace ofensywny hokej wiec tych bramek powinno byc przynajmniej szesc.Ten typ polecam innym.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 24-09-2019, 18:18

Amerykanska liga hokejowa NHL,caly czas przygotowuje sie do nowego sezonu,druzyny codziennie rozgrywaja mecze towarzyskie,inaczej mowiac kontrolne bo tak naprawde chodzi w nich o kntrole formy poszczegolnych zawodnikow i stworzenie optymalnych formacji.Takie spotkania trudne sa do oceny a tymbardziej do wytypowania poprawnego wyniku.Ja w spotkaniu druzyn Anaheim z San Jose,stawiam dzisiaj na remis,duze ryzyko bo wiemy jak trudno taki wynik trafic w hokeju ale tutaj istnieje takie prawdopodoienstwo.Sa to druzyny,ktore w poprzednich sezonach duzo meczy remisowaly i to nie tylko miedzy soba.Przy okazji warto tez powiedziec,ze Rekiny z San Jose graja ofensywny hokej a Anaheim,raczej defensywny.Ciekawa konfrontacja,czy moj wynik przy niej sie sprawdzi?

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 26-09-2019, 19:34

Amerykanska liga hokeja na lodzie czyni przygotowania do nowego sezonu poprzez mecze kontrolne.Kazdej nocy naszego czasu,rozgrywanych jest po kilka spotkan.Dzisiaj w takim meczu,druzyna Detroit zagra u siebie z St.Louis Blues.Mimo ze jest to mecz towarzyski,zapowiada sie ciekawie.Czy Detroit grajac u siebie jest faworytem?Czy moze wygrac?Moim zdaniem raczej nie.Uwazam,ze obydwie duzyny sa wyjazdowymii gdyby byl to mecz ligowy o punkty,napewno typowal bym zwyciestwo St.Louis a tak zaryzykuje remis.Trzeba tez powiedziec,ze te druzyny duzo ze swych meczy remisuje,odsylam do przejzenia statystyk.W meczach kontrolnych chodzi o sprawdzian zawodnikow,trenerzy podgladaja przeciwnikow ale tez nie zdradzaja atutow swoich zespolow.Moim zdaniem,mysle,ze nie tylko remis jest tutaj bardzo realny.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 26-09-2019, 19:53

Najsilniejsza liga hokejowa na Swiecie,goraczkowo przygotowuje sie do nowego sezonu.Codziennie a raczej co noc,naszego Europejskiego czasu,odbywa sie po kilka spotkan towarzyskich,czy tez kontrolnych jak kto woli.Takie mecze zazwyczaj sa bardzo trudne w prawidlowej ocenie.Duzo sie dzieje bo trenerzy sprawdzaja umiejetnosci swych poszczegolnych zawodnikow,prubojac zestawic optymalne formacje.Podgladaja przeciwnikow,nie zdradzajac wszystkich swoich atutow.Ja do oceny wybralem mecz pomiedzy druzynami,San Jose i Calgary,ktore mialy bardzo dobry poprzedni sezon.Napewno w skladach niewiele sie zmienilo a wiec spotkanie powinno byc wyrownane.Rekiny sa tutaj gospodarzami ale ta druzyny czesto zawodzi u siebie i z takim rywalem jak Calgary,ciezko bedzie miala wygrac.Ja tutaj sklanial bym sie ku remisowi.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 01-10-2019, 08:49

Dzisiejsze spotkanie w Rosyjskiej KH,pomirdzy druzynami,Ufa (piata lokata w tabeli Konferencji Wschodniej) i Nizny Nowogrod (czwarta lokata w tabeli Konferencji Zachodniej) zapowiada sie interesujaco.Ufa wystepuje tutaj w roli gospodarza,jest po dwoch porazkach z rzedu,wiec bedzie chciala ten atut wykorzystac wygrywajac za 3 punkty.Spojzmy jednak na dotychczasowe wyniki druzyny z Nowogrodu,8 zwyciestw w tym 5 w regulaminowym czasie gry,jest w doskonalej formie.Czy wiec wygrana Ufa jest tak oczywista?Nie zaryzykuje takiego typu.Ze statystyk wynika,ze obie druzyny w tym sezonie,tracai zdobywaja duzo bramek,wiec wydaje mi sie,ze opcja duzej ilosci goli jest bardziej prawdopodobna.Owszem,kurs jest wysoki bo w KHL,na ogol pada niewiele goli ale w tym przypadku,jest to prawdopodobne.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 02-10-2019, 20:23

Inauguracja sezonu najlepszej ligi na Swiecie,NHL rozpoczyna swe rozgrywki.Spotkanie druzyn St.Louis Blues z Washingtonem zapowiada sie niezwykle interesujaco.St.Louis jest gospodarzem i tej druzynie daje sie wieksze szanse na zwyciestwo.Rzeczywiscie,gdy przyjzymy sie bezposrednim pojedynkom tych ekip,mozna tak wnioskowac.St.Louis ma wyrazna przewage,jednak druzyna Washingtonu to zdobywca Puchru z przed dwoch lat.No tak,mozna by powiedziec,ze to dawne czasy ale przyjzyjmy sie wynikom tego zespolu,w meczach przedsezonowych.Cala seria zwyciestw.Moim zdaniem Washington jest w duzej formie.Nie zaryzykuje tutaj wyniku 1x2,pierwsze mecze ligowe i duza niepewnosc.Za to mysle,ze te zespoly zagraja ofensywnie i zobaczymy grad goli.Taka opcja w tym meczu jest bardziej prawdopodobna,licze na przynajmniej szesc goli.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 02-10-2019, 21:44

USA-NHL rozpoczyna nowy sezon ligowy.Dzisiejszej nocy czasu Europejskiego,odbeda sie cztery mecze,jednym z nich jest pojedynek druzyn Kanadyjskich,Edmonton i Vankuver.Te zespoly nigdy nie odgrywaly wiekszych rol w walce o najwyzsze laury,raczej zajmowaly miejsca w srodkowej czesci klasyfikacji,mimo to te pojedynki sa ciekawe.Edmonton wystepuje tutaj w roli gospodarza i teoretycznie jest faworytem do zwyciestwa.Jednak jak siegam pamiecia,Vancuver potrafila zagrac dobre,wyjazdowe mecze.Jest to inauguracja rozgrywek i trudno jest precyzyjnie wytypowac wynik 1x2,spotkania kontrolne nie odzwierciedlaja tych ligowych a wiec wydaje mi sie,ze lepiej postawic na wieksza ilosc goli w spotkaniu.Obydwie druzyny graja ofensywny hokej,widowiskowy,nie blokuja szczelnie pola bramkowego,wiec taka opcja wydaje sie byc trafna.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 03-10-2019, 14:04

Orebro-Brynas,zarowno jedna jak i druga druzyna,sezon zaczely od zwyciestw,pozniej bylo juz gorzej.Na chwile obecna Orebro zajmuje 12-te miejsce w klasyfikacji.Na szesc dotychczas rozegranych spotkan,druzyna wygrala dwa,cztery przegrala w tym jedno po dogrywce.Brynas rozegrala jeden mecz mniej,dwa wygrala,trzy przegrala w tym jeden po dogrywce,w klasyfikacji zajmuje jedna pozycje wyzej.Wyniki bardzo do siebie zblizone,wyglada na to,ze spotkanie powinno byc wyrownane.Orebro przegrala cztery mecze z rzedu,dzisiaj gra u siebie i moim zdaniem,wykorzysta ten atut,wygrywajac w regulaminowym czesie.W tym przypadku oparlem sie na bezposrednich pojedynkach tych driuzyn,statystyka wskazuje przewage Orebro a w tym roku,druzyna ta juz dwukrotnie pokonala rywala grajac u siebie.Dzisiaj tez powinna sobie poradzic.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 03-10-2019, 14:09

Nie wiem jak inni ale ja jestem mocno zaskoczony dotychczasowa,slaba postawa druzyny Vaxjoe,Zastanawiam sie czy to chwilowy czy tez jest to dluzszy kryzys.W szesciu dotychczas rozegranych spotkaniach,zespol ten wygral zaledwie jedno,piec przegrywajac.Dzisiaj Vaxjoe wystepuje w roli gospodarza a jego przeciwnikiem jest druzyna Molme,ktora dotad rozegrala jedno spotkanie mniej,odnoszac dwa zwyciestwa,trzy porazki w tym jedna po dogrywce.Tez nie najlepszy wynik.Ocena tego meczu jest trudna,niemniej sadze,ze Vaxjoe przelamie zla passe i dzisiaj pokona rywala w regulaminowym czasie gry.Tym razem,duze znaczenie w mej ocenie,ma statystyka bezposrednich pojedynkow tych zespolow,w kilku ostatnich z tego i poprzedniego roku gdzie kazdy z nich wygrywal u siebie.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 05-10-2019, 15:59

To spotkanie zapowiada sie naprawde interesujaco,popatrzcie na dotychczasowe wyniki tych zespolow,identyczne.Kazda z druzyn wygrala po trzy mecze,w tym po jednym po dogrywkach,po piec przegraly wtym po jednym po dogrywkach.Rzadki przypadek.Jak wiec mozna by ocenic to spotkanie?Wypadalo by na remis...Teoretycznie jest to mozliwe,ja jednak stawiam na zdecydowane zwyciestwo gosci.HIFK jespo trzech porazkach z rzedu i dla mnie jest to zbyt doswiadczony zespol,by przegral po raz czwarty.Tutaj mozna sugerowac sie tez bezposrednimi kontaktami,HIFK ma zdecydowana przewage.W pieciu ostatnich,cztery razy wygrywala,w tym raz po dogrywce a rywal wygral tylko jedno spotkanie i to po dogrywce.Wedlug mnie druzyna z Helsinek teraz juz bedzie systematycznie piac sie w gore tabeli.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 07-10-2019, 14:09

Tabela Konferencji Zachodniej,wyraznie wskazuje jako faworyta druzyne gosci,ja tez jestem tego samego zdania ale powodow jest wiecej.Przedewszystkim wysoka forma druzyny Podolska,ktora ma juz w swoim dorobku,11 wygranych pojedynkow z czego 4 po dogrywkach i 2 przegrane w tym 1 po dogrywce.Druzyna z Rygi w porownaniu wyglada duzo gorzej,tylko 3 wygrane spotkania w tym 2 po dogrywkach i az 20 przegranych w regulaminowym czasiegry.Ta statystyka juz jest bardzo wymowna,swiadczaca na korzysc Podolska.Gdy jeszcze dodamy jego korzystny bilans w kontaktach bezposrednich,nie powinno byc watpliwosci.Wobec tak znacznych argumentow,z czystym sumieniem mozna typowac zwyciestwo zespolu Podolsk.Zachecam innych do tego typu.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 08-10-2019, 01:56

W tej grupie niebywalym zaskoczeniem jest pierwsze pozycja druzyny Cardiff,malo kto sie tego spodziewal.Jednak jeszcze wszystkie zespoly maja szanse awansu,bedzie ciekawie.W tym spotkaniu stawiam na zdecydowane zwyciestwo gosci.Dotychczas druzyna Czeska wygrala dwa swoje mecze i dwa przegrala,wszystko w regulaminowym czasie.Aktualnie 6 ptk.a dzisiejsza wygrana daje juz niemal pewny awans.Graz z duzo slabsza forma,jeden mecz wygrany po dogrywce,dwa prane w regulaminowym czasie i jedn po dogrywce,3 ptk. i raczej jest juz pozbawiona awansu,chociaz teoretycznie taki istnieje.Jeszcze jeden powod dla ktorego stawiam na wygrana Moutfield,liga Czeska jest znacznie silniejsza od Austriackiej.Wydaje mi sie,ze te argumenty wystarcza by uznac moja ocene za poprawna.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 08-10-2019, 02:02

Druzyna Niemiecka awans juz ma zapewniony,pytanie tylko z ktorego miejsca.Aktualnie w grupie jest liderem,wygrala wszystkie cztery spotkania i bedzie chciala ta pozycje utrzymac,do tego potrzebuje remisu w podstawowym czasie gry.Sadze,ze jest w stanie osiagnac,jednakze w dogrywce bedzie musiala uznac wyzszosc druzyny Szweckiej.Dijurgardens raczej nie moze sobie pozwolic na komfort przegranej w regulaminowym czasie,bo w ostatniej kolejce przystapi do meczu pod presja.Remis w dzisiejszym spotkaniu jednak daje juz awans i to jest priorytet dla druzyny.Moim zdaniem,Dijurgarden osiagnie go bez problemu a caly mecz wygra.Dzisiaj jest gospodarzem i musi to wykorzystac bo rewanz w Niemczech bedzie bardzo trudny.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 08-10-2019, 13:55

Lugano w swym 10-tym spotkaniu ligowym,tym razem u siebie zagra z druzyna Raperswil.Teoretycznie jest tutaj faworytem.W tabeli ligowej aktualnie 6-te miejsce z czterema wygranymi meczami,trzy w regulaminowym czasie i piecioma przegranymi,trzy w regulaminowym czasie.W porownaniu Rapperswil jest na 9-tym miejscu,druzyna ta dotychczas wygrala piec spotkan,dwa w regulaminowym czasie i cztery przegrala,bez dogrywek.Teoretycznie wiec,Lugano powinno wygrac ale w wynikach obu zespolow az roi sie od remisow a takze goscie sa w dobrej formie,porownujac poprzedni szon.Wydaje mi sie,ze odpowiedniejsza opcja bedzie typ na wieksza ilosc goli.W pojedynkach bezposrednich,gdy Lugano byla gospodarzem,padalo wiecej jak piec.W zwiazku z tym moj dzisiejszy typ to powyzej 5,5 gola w regulaminowym czasie gry.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 08-10-2019, 16:08

Przedostatnia kolejka fazy grupowe Ligi Mistrzow.Polska druzyna,GKS Tychy zagra ostatni mecz na swoim terenie z Austriacka Vienna.Kursy bukmacherskie wyraznie wskazuja na wygrana Austriakow,ja jestem innego zdania,uwazam przedewszystkim,ze druzyna Polska nie przegra.Szans na awans juz wprawdzie nie ma,jednak ta edycje Ligi Mistrzow bedzie chciala zakonczyc efektownie,na swim terenie przed soja publicznoscia.Vienna wprawdzie ma jeszcze szanse na awns ale tylko teoretyczne,musial ny zdarzyc sie cud...ponadto Vienna noruje slabszy okres gry,chyba jakis kryzys w druzynie.Z kolei GKS Tychy ma sie switnie.Dobre wystepy ligowe pozwalaja sadzic,ze jest w formie.Na zakonczenie,moze liga Austriacka jest silniejsza ale nie mozna tego powiedziec o poszczegolnych druzynach.Mysle,ze moj typ bedzie poprawny.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 09-10-2019, 13:20

Tak prawde mowiac,nie widze tutaj zwyciezcy w regulaminowym czasie gry,prawdopodobnie zakonczy sie remisem,ale...??? Jednak juz w calym wydarzeniu,typuje wygrana druzyny Torpedo NN.Obydwie ekipy sa wysoko w klasyfikacj,zaskakuje przedewszystkim postawa Podolska,widac,ze zespol jest w wysokiej formie i gospodarzom trudno bedzie wygrac w trzech tercjach.Torpedo to solidny zespol,ktory przedewszystkim punktuje u siebie,wiec dzisiaj pomimo dobrej dyspozycji rywala,powinien sobie poradzic w calym meczu jak juz wspomnialem.Kilka ostatnich wpadek nie oznacza jakiegos kryzysu bo przeciwnicy byli bardzo silni,jak sie to mowi z pierwszej polki.W tej ocenie,pomocna moze tez byc statystyka bezposrednich pojedynkow,w pieciu ostatnich,piec zwyciestw Torpeda w tym jedno po dogrywce.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 09-10-2019, 14:45

Spartak Moskwa jest po dwoch kolejnych zwyciestwach,Czerepowiec z kolei przegral dwa ostatnie spotkania ale byly one wyjazdowe i z bardzo silnymi przeciwnikami,Ufa i Astana.Dziiaj wystepuje w roli gospodarza i moim zdaniem zdobedzie punkty,ile?Trudno mi jest powiedziec ale jestem przekonany,ze nie przegra w regulaminowym czasie.Spartakowi nie mozna odmowic dobrej formy w tym sezonie ale w bezposrednich pokedynkach z dzisiejszym rywalem,druzyna przegrywala wyjazdowe mecze.Popatrzmy jeszcze na wczesniejsze pojedynki zespolu Czerepowiec,wygrana u siebie z druzyna Ufa,regulaminowy czas,wygrana z Minskiem po dogrywce i taka sama wygrana z Dynamo Moskwa.Ten zespol nie nalezy juz do slabeuszy,forma wzrosla i dzisiaj napewno zapunktuje.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 10-10-2019, 10:04

Dla mnie osobiscie,duzym zaskoczeniem jest slaba,jak dotad postawa druzyny Jaroslaw.W dzisiejszym pojedynku z Sochi teoretycznie jest niby faworytem ale nie jestem przekonany o tym zwyciestwie.Mecz rownie dobrze moze zakonczyc sie remisem.Jaroslaw jak dotychczas wygral piec swoich pojedynkow a przegral az dziewiec,wszystko w regulaminowym czasie.Sochi wygrala piec spotkan w tym jedno po dogrywce i przegrala dziesiec w tym cztery remisy w regulaminowym czasie gry.Jak widac trudne spotkanie do prawidlowej oceny,za zwyciestwem Jaroslawia przemawiaja tez,atut swojego terenu i korzystniejszy bilans bezposrednich pojedynkow,ale...spotkanie moze byc bardzo wyrownane i jak juz wspomnialem i remis jest bardzo prawdopodobny,gdyby jednak wygral Jaroslaw to niewielka roznica bramkowa.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 10-10-2019, 10:05

Moim zdaniem faworytem tego spotkania jest druzyna gospodarzy,powinna wygrac jednak duzej roznicy bramkowej nie widze.Wladywostok przegywa mecze,jest jedna ze slabszych druzyn w KHL ale jest przeciwnikiem niewygodnym.Przegrywa malymi ilosciami goli.Nawet jak przesledzimy statystyke bezposrednich pojedynkow z Magnitogorskiem,widac to wyraznie.Druzyna dzisiejszych gospodarzy,niewatpliwie jedna z lepszych w KHL,ten sezon zaczela jednak niefortunnie,seria wpadek.Dla mnie bylo to duze zaskoczenie...kilka razy przegralem stawiajac na ich zwyciestwo.Aktualnie sytuacja juz sie unormowala i Magnitogorsk gra juz swoj hokej.Ostatnie piec spotkan zakonczone czterema zwyciestwami.Jak juz wspomnialem,dzisiaj ponownie wygra a na to tez wyraznie wkazuje dodatni bilans bezposrednich konfrontacji.Jeszcze jedna mala uwaga,Magnitogorsk jest druzyna ktora wygrywa ale nie zdobywa duzo bramek,sa oczywiscie tez i wyjatki.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 11-10-2019, 15:05

W tym spotkaniu zdecydowanym faworytem wydaje sie byc druzyna Berno,powinna wygrac bez wiekszych problemow.Aktualnie zajmuje dopiero osme miejsce w klasyfikacji,co napewno jest zaskoczeniem.Dotychczas wygrala cztery swoje spotkania,w tym jedno po remisie w regulaminowym czasie gry,przegrala szesc meczy,az cztery w trzech tercjach.W porownaniu z poprzednimi sezonami,bardzo slabo.Jesli chce nawiazac walke o najwyzsze lokaty,musi zaczas wygrywac bo strata pinktowa do czolowki,juz na tym etapie jest dosyc duza.Przeciwnik,druzyna Rapperswill jest pozycje nizej w tabeli ale w tym przypadku jest to bardzo dobry wynik.Dzisiaj jest gospodarzem spotkania ale nie sadze by wywlczyla dobry rezultat.Z zespolem Berno,w kontaktach bezposrednich ma zdecydowanie ujemny bilans,na piec ostatnich wszystkie porazki,w tym u siebie.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 11-10-2019, 15:06

Jest to juz 10-ta kolejka spotkan i jak dotad druzyna Straubibg jest duza niespodzianka,w klasyfikacji zajmuje wysokie trzecie miejsce.Wygrala siedem spotkan!!! w tym cztery w trzech tercjach,przegrala tylko dwa.Sadze,ze w dzisiejszym pojedynku z Numberg,moze nie jest az tak wielkim faworytem ale cale wydarzenie powinna wygrac.Numberg jest gospodarzem spotkania ale ja wlasnie do takich,nie mam przekonania.Ten zespol nie gra najlepiej u siebie.W klasyfikacji,obecnie zajmuje szoste miejsce z piecioma wygranymi meczami,w tym jedno po dogrywce i czterema przegranymi.Czy moze zagrozic dzisiaj swietnie grajacej druzynie Straubing? Nie sadze,jedyne na co moim zdaniem moze sobie pozwolic to remis w podstawowym czasie gry.No ale jest to tylko moja teoria.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości

Kopiowanie calosci lub fragmentow bez pisemnej zgody zabronione. Strona jest kierowana do uzytkownikow polskojezycznych zamieszkalych w krajach, w ktorych korzystanie z Serwisu jest zgodne z prawem. Wiadomosci prezentowane w serwisie sa dozwolone wylacznie dla osob podlegajacych jurysdykcjom prawnym, w ktorych uczestnictwo w grach hazardowych online jest legalne. Korzystajac z serwisu, uzytkownik deklaruje wobec administratora, ze uczestnictwo w grach hazardowych online jest w jego jurysdykcji dozwolona i ponosi pelna odpowiedzialnosc za prawdziwosc zlozonego przez siebie oswiadczenia.

Na terytorium polski zaklady wzajemne moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie na urzadzanie zakladow wzajemnych. Zawieranie zakladow u bukmacherow, ktorzy nie posiadaja licencji Ministerstwa Finansow na zawieranie zakladow wzajemnych jest zabronione i grozi konsekwencjami prawnymi. Serwis jest przeznaczony tylko dla osob, ktore ukonczyly 18 lat. Korzystajac z serwisu, uzytkownik potwierdza, ze ma ukonczone 18 lat.Polityka prywatnosci