Najlepsze bonusy bukmacherskie: Fortuna, Betfan, Betclic, Etoto, Totolotek, Lvbet
1. Fortuna
20 PLN
bez ryzyka +600 PLN
2. Totolotek
20 pln
bez depozytu +1000 PLN
3. Lvbet
20 pln
bez depozytu +2000 PLN
4. Betclic
550 PLN
cashback
5. Etoto
20 PLN
bez depozytu +1040 PLN
Na terytorium Polski zaklady wzajemne moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie na urzadzanie zakladow wzajemnych. Udzial w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard zwiazany jest z ryzykiem.

Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Analizy ekspertów z wysokim yieldem na NHL i inne ligi hokejowe na świecie. Wejdź i przeczytaj najlepsze typy bukmacherskie hokeja.
Regulamin forum
Hokej

Hokej na lodzie to sportowa gra zespołowa rozgrywana na lodowisku. Z wiadomych względów jest popularna na północy, ale i w Polsce mamy swoich reprezentantów. Interesujesz się hokejem? Szukasz typy hokej? Albo sam oferujesz typy hokej? Dobrze trafiłeś.

Tylko u nas znajdziesz typy bukmacherskie na hokej na świecie oraz profesjonalne analizy spotkań hokeja. Wszystko za darmo.

Zapraszamy teraz do zapoznania się z poszczególnymi tematami w tym dziale. Przeczytaj terminarz hokeja, opisy odbytych spotkań oraz analizy i darmowe typy hokej.
ODPOWIEDZ
andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 11-10-2019, 15:06

Te druzyny graja w roznych Konferencjach,Torpedo NN w Zachodniej,gdzie zajmuje wysokie czwarte miejsce.Zespol dotychczas wygral dziesiec swoich spotkan,w tym szesc w regulaminowym czasie,przegral siedem pojedynkow.Aktualne jest po trzech zwyciestwach z rzedu.Ufa to Konferencja Wschodnia,gdzie zajmuje siodme miejsce.Ta druzyna dotychczas wygrala osiem swoich pojedynkow,przegrala siedem,w tym jeden po dogrywce.Aktualnie jest po dwoch porazkach z rzedu.Wynik troche gorszy od rywala ale z kolei Konferencja silniejsza,bardziej wymagajaca,takie jest moje zdanie.Po przeledzeniu wszystkich statystyk,doszedlem do wniosku,ze to spotkanie w regulaminowym czasie gry moze zakonczyc sie remisem,wiec stawiam na wygrana Ufa w calym wydaezeniu.Powod? Umiejetnosc gry w meczach wyjazdowych.W konfrontacjach bezposrednich tez przewaga,wygrane dwa wyjazdy,jeden po dogrywce.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 11-10-2019, 15:07

Trudne wydarzenie do prawidlowej oceny,praktycznie kazdy wynik jest tu realny.Sparta Praga jest tutaj gosciem,potrafi zagrac dobre spotkanie wyjazdowe ponadto jest w formie,seria wygranych pojedynkow.Vitkovice,druzyna dobrze nam znana,raczej stabilna,punktuje przedewszystkim w meczach u sienie,dwa przegrane ostatnie mecze.Aktualnie w klasyfikacji tez nizej od Sparty Praga.No tak ale sa to tylko statystyki,ktore rzadko kiedy sa adekwatne do wydarzen na lodowisku.Gdy juz przy nich jestesmy to w bezposrednich pojedynkach,Vitkovice wygrywaly u siebie ze Sparta.Jak by nie patrzec,nic na pewniaka nie mozna wywnioskowac.Wydaje mi sie,ze mecz ten moze sie zakonczyc remisem po trzech tercjach,Vitkovice po tych dwoch porazkach,powinny dzisiaj wygrac cale spotkanie.Atut wlasnego terenu to dla tej druzyny szansa na punkty.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 11-10-2019, 15:08

To ciekawe spotkanie moze zakonczyc sie remisem w regulaminowym czasie gry.Obydwie druzyny sa w bardzo dobrej formie,nie odniosly porazki w swoich tzech ostatnich pojedynkach.Sadze tez ,ze nie bedzie tutaj gradu bramek.Zarowno Nowosybirsk jak i Bars Nor Sultan,graja w Konferencji Wschodniej,zajmujac wysokie pozycje.Nowosybirsk jest piata,dotychczas wygrala osiem meczy,przegrala szesc,w tym trzy w regulaminowym czasie.Bars Nor Sultan jest czwarta,wygrala dotad dziesiec swoich spotkan,przegrala ctery,wszystkie w regulaminowym czasie.Ta druzyna wiec nie remisuje i kusilo mnie by postawic na jej zwyciestwo w trzech tercjach ale Nowosybirsk gra u siebie i w tym sezonie naprawde gra dobrze,wiec...Wygrana Bars Nor Sultan w calym wydarzeniu powinna byc poprawnym typem.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 11-10-2019, 15:09

Faworytem tego spotkania jest Karpat Oulu i nie sadze by mial proble z odniesieniem zwyciestwa bez dogrywki czy tez karnych.Jest to aktualny mistrz Finlandi a w tym sezonie zajmuje pozycje wicelidera.Karpat dotychczas wygral osiem swoich spotkan,szesc z nich w regulaminowym czasie,przegral tylko jedno.Toczy korespondencyjny pojedynek o fotel lidera z druzyna Tampara ale ma juz do niej siedem punktow straty,nie moze wiec takich spotkan jak dzisiejsze przegrywac.Jukurit,nie oszukujmy sie,jest zespolem duzo slabszym,chociaz w tym sezonie radzi sobie calkiem niezle.Obecnie w klasyfikacji zajmuje wysokie szoste miejsce z czterema wygranymi meczami i szescioma przegranymi ale, tym cztery zremisowal w podstawowym czasie gry.W porownaniu z poprzednim sezonem,duzo lepiej.Jukurit bedzie chciala urwac punkt Karpatowi ale czy ta sztuka sie uda?Raczej nie ale uwaga,zwyciestwo mistrza nie bedzie wysokie,jesli AH to z mala roznica.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 11-10-2019, 15:09

Faworytem tego spotkania jest Karpat Oulu i nie sadze by mial proble z odniesieniem zwyciestwa bez dogrywki czy tez karnych.Jest to aktualny mistrz Finlandi a w tym sezonie zajmuje pozycje wicelidera.Karpat dotychczas wygral osiem swoich spotkan,szesc z nich w regulaminowym czasie,przegral tylko jedno.Toczy korespondencyjny pojedynek o fotel lidera z druzyna Tampara ale ma juz do niej siedem punktow straty,nie moze wiec takich spotkan jak dzisiejsze przegrywac.Jukurit,nie oszukujmy sie,jest zespolem duzo slabszym,chociaz w tym sezonie radzi sobie calkiem niezle.Obecnie w klasyfikacji zajmuje wysokie szoste miejsce z czterema wygranymi meczami i szescioma przegranymi ale, tym cztery zremisowal w podstawowym czasie gry.W porownaniu z poprzednim sezonem,duzo lepiej.Jukurit bedzie chciala urwac punkt Karpatowi ale czy ta sztuka sie uda?Raczej nie ale uwaga,zwyciestwo mistrza nie bedzie wysokie,jesli AH to z mala roznica.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 13-10-2019, 12:57

Austria Znoino (5) bramki (26:23),Linz (7) bramki (18:14).Znoino jest tutaj gospodarzem i potrafi to wykorzystac,jest lekkim faworytem.Linz,druzyna nieprzewidywalna,ostatnio wzwyzka formy,piec meczy i tylko jedna porazka,bedzie trudnym rywalem dla gospodarzy.Sledzac ta statystyke nie mozna byc pewnym wygranej Znoino,tymbardziej,ze w ostatnich kilku pojedynkach,zych bezposrednich to Linz wygrywal dwukrotnie na wyjazdach.Za to wydaje mi sie byc pewniakiem,duza ilosc goli w regulaminowym czasie gry.Szczegolnie Znoino jest taka druzyna,ktora zdobywa i traci ich duzo.Popatrzmy tez na gole w bezposrednich pojedynkach,w ostatnich czterech az trzykrotnie padalo ich ponad szesc,mowie o regulaminowym czasie gry.Tak wiec ta opcja jest bardzo prawdopodobna i stawiam na powyzej 6,5 gola,w trzech tercjach.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 14-10-2019, 03:07

USA-NHL,Boston-Dywizja Atlantycka (2),podejmuje u siebie druzyne Anaheim-Dywizja Pacyfic (2).Na poczatek powiem,ze obydwie ekipy sa w wysokiej formie.Rozegraly po piec spotkan i kazda z nich wygrywala czterokrotnie,ponoszac po jednej porazce.Udany start w sezon zapowiada ciekawe widowisko.Bosto z racji gospodarza,teoretycznie ma lekka przewage,ja jednak mysle,ze bedzie to bardzo wyrownany pojedynek i zakonczy sie remisem w trzech tercjach.Przejzalem tez statystyke kilku ostatnich,bezposrednich konfrontacji tych druzyn i o dziwo nie bylo remisow.Piec ostatnich,Boston dwukrotnie wygrywaal, u siebie i na wyjezdzie,Anaheim trzykrotnie,dwa razy u siebie i jeden wyjazd.I ta statystyka raczej nie sugeruje remisu ale ja mimo wszystko zaryzykuje.Przy takiej formie kazdej z nich,nie widze zwyciezcy w regulaminowym czasie gry,obawiam sie,ze moze skonczyc sie karnymi.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 14-10-2019, 03:40

USA-NHL,Boston-Dywizja Atlantycka (2),podejmuje u siebie druzyne Anaheim-Dywizja Pacyfic (2).Na poczatek powiem,ze obydwie ekipy sa w wysokiej formie.Rozegraly po piec spotkan i kazda z nich wygrywala czterokrotnie,ponoszac po jednej porazce.Udany start w sezon zapowiada ciekawe widowisko.Bosto z racji gospodarza,teoretycznie ma lekka przewage,ja jednak mysle,ze bedzie to bardzo wyrownany pojedynek i zakonczy sie remisem w trzech tercjach.Przejzalem tez statystyke kilku ostatnich,bezposrednich konfrontacji tych druzyn i o dziwo nie bylo remisow.Piec ostatnich,Boston dwukrotnie wygrywaal, u siebie i na wyjezdzie,Anaheim trzykrotnie,dwa razy u siebie i jeden wyjazd.I ta statystyka raczej nie sugeruje remisu ale ja mimo wszystko zaryzykuje.Przy takiej formie kazdej z nich,nie widze zwyciezcy w regulaminowym czasie gry,obawiam sie,ze moze skonczyc sie karnymi.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 14-10-2019, 03:40

USA-NHL,Boston-Dywizja Atlantycka (2),podejmuje u siebie druzyne Anaheim-Dywizja Pacyfic (2).Na poczatek powiem,ze obydwie ekipy sa w wysokiej formie.Rozegraly po piec spotkan i kazda z nich wygrywala czterokrotnie,ponoszac po jednej porazce.Udany start w sezon zapowiada ciekawe widowisko.Bosto z racji gospodarza,teoretycznie ma lekka przewage,ja jednak mysle,ze bedzie to bardzo wyrownany pojedynek i zakonczy sie remisem w trzech tercjach.Przejzalem tez statystyke kilku ostatnich,bezposrednich konfrontacji tych druzyn i o dziwo nie bylo remisow.Piec ostatnich,Boston dwukrotnie wygrywaal, u siebie i na wyjezdzie,Anaheim trzykrotnie,dwa razy u siebie i jeden wyjazd.I ta statystyka raczej nie sugeruje remisu ale ja mimo wszystko zaryzykuje.Przy takiej formie kazdej z nich,nie widze zwyciezcy w regulaminowym czasie gry,obawiam sie,ze moze skonczyc sie karnymi.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 14-10-2019, 04:10

USA-NHL,NY Islanders-Dywizja Metropolitana (7),forma raczej slaba,piec rozegranych spotkan,dwa zwyciestwa w tym jedno po dogrywce i trzy porazki.St.Louis Blues-Dywizja Centralna (3),forma lepsza od rywala,piec spotkan,trzy zwyciestwa i dwie porazki w tym jedna po dogrywce.Gdyby wziasc pod uwage tylko ta statystyke to powinna wygrac druzyna gosci.St.Louis to takze najlepsza druzyna poprzedniego sezonu.Ale..NY Islanders,znacznie lepiej gra na swoim lodowisku i ja nie widze tutaj jakiegos zdecydowanego faworyta.Statystyka bezposrednich pojedynkow,pokazuje,ze druzyny zdobywaly malo goli na lodowisku NY Islanders.Zespoly zagraly tam dwa razy w ostatnich pieciu spotkaniach i w kazdym z nich padalo mniej niz piec goli.A wiec widac,ze St.Louis nie czuje sie najlepiej na terenie rywala.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 14-10-2019, 04:36

USA-NHL,Ottawa-Dywizja Atlantycka (8) podejmuje u siebie druzyne Minnesota-Dywizja Centralna (8).Jak dotad fatalna forma obydwu zespolow,bardzo slaby start w sezon ale z drugiej strony nie ma sie co dziwic bo sa to jedne ze slabszych ekip w lidze NHL.Ottawa rozegrala dotychczas cztery spotkania,jedno wygrala i trzy przegrala.Minnesota jeszcze gorzej,cztery mecze i cztery porazki.W dzisiejszym pojedynku jest gosciem a mimo to stawiam na wygrana tej duzyny.Dlaczego? Wziolem pod uwage piec ostatnich,bezposrednich konfrontacji tych zespolow i wszystkie wygrala Minnesota,bez wzgledu na to czy grala u siebie czy tez na wyjezdzie.W tym sezonie Minnesota jest bez zwyciestwa jak juz wczesniej pisalem,wiec czas wygrac pierwsze spotkanie.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 14-10-2019, 05:19

USA-NHL,Washington-Dywizja Metropolitana (3)zagra we we wlasnej hali z druzyna Colorado-Dywizja Centralna (1).Pierwsze miejsce w Dywizji druzyny Colrado jest zaskoczeniem,idealnie weszla w sezon,cztery mecze i cztery zwyciestw,widac dobre przygotowanie,wysoka forma.Washimgton z kolei ponizej oczekiwan,szesc meczy,trzy wygrane w tym jedno po dogrywce i trzy mecze przegrane w tym dwa po dogrywce.Moim zdaniem,Washington powinien wygrac mecz,jest gospodarzem a ta druzyna ma takie doswiadczenie,ze powinna to wykorzystac.Watpliwosci jednak sie nasuwaja jak popatrzymy na forme Colorado.Mecze bezposrednie tez pokazuja rczej wyrownane sily,mam wiec obawy typowac to zwyciestwo.Zagram na wieksza ilosc goli w trzech tercjach.Obydwa zespoly preferuja ofensywny styl gry a wiec sprzyjajacy zdobywaniu bramek.Ta opcja jest pewniejsza.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 15-10-2019, 09:52

Bardzo interesujaca sytuacja w tej grupie,trzy zespoly z szansami na awans,odpada tylko Pelicans dlatego jestem pewien dzisiejszego zwyciestwa Minska.Lozanna 9 ptk. Trynec 8 ptk. i Minsk 8 ptk. w takiej sytuacji trzeba wziasc pod uwage takze bramki,moga sie liczyc w ogolnym rozrachunku.Minsk ma niestety slaby bilans -1 ptk.wiec bedzie chcial wygrac jak najwieksza roznica bramek,moim zdanie musi wygrac minimum dwoma dlatego tak typuje.Swoja droga napewno dla wszystkich,zaskoczeniem jest tak dobra postawa tej druzyny.Z kolei tak slaba Pelicansamhokej w Finlandi przeciez stoi na duzo wyzszym poziomie jak na Bialorusi.No nic,to jest tylko sport...a dzisiaj licze na wysokie zwyciestwo Minska.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 15-10-2019, 10:14

Rosja-KHL...Druzyna Podolska zagra u siebie z zespolem Ufa.Na poczatek powiem tak,nie bedzie to latwe spotkanie dla kazdej z tych ekip,obydwie sa w swietnej formie,zajmujac czolowe pozycje w swoich Konferencjach.Podolsk jest trzecia w Zachdniej a Ufa szosta we Wschodniej z tym,ze ta Konfrencja wydaje mi sie duzo silniejsza.Mnie osobiscie zaskakje dobra postawa w tym sezonie druzyny Podolsk,wygrywa naprawde trudne mecze,w porownaniu z poprzednim sezonem gra o niebo lepiej.Mimo to uwazam,ze dzisiaj nie poradzi sobie z druzyna gosci.Slovat Ufa to druzyna wyjazdowa,jest to jej ogromny atut.Dwa ostatnie mecze niezbyt miala udane,porazka i zwyciestwo po dogrywkach,wiec jakos nie chce mi sie wierzyc w trzeci z zrzedu remis w regulaminowym czasie gry,jak i porazke.Ale...?

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 16-10-2019, 03:01

W Finskiej SM-Liga czeka nas duzo emocji przy okazhi meczu SaiPa z JVP.Powiem tak,niegdys JVP byla jedna z najlepszych druzyn w lidze,niestety przez ostatnie dwa sezony os nie gralo,kryzys? Moze byly inne powody,niewazne.Aktualny sezon jakby zmienil ta sytuacje,chociaz to jeszcze nie ten sam zespol co w latach swietnosci.Mimo to w klasyfikacji zajmuje piate miejsce.SaiPa jest duzo nizej,nie moze,jak narazie sie odnalezc,gra w kratke ze zmiennym szczesciem i jest mocno nieprzewidywalnaCkcialbym postawic na wygrana JVP bo doceniam ta druzyne ale instynkt podpowiada mi co nnego.Bo rzeczywiscie w kontaktach bezposrednich ostatniego okresu to SaiPa byla gora.Mysle jednak,ze suma bramek okolo szesciu w spotkaniu jest dobra opcja i tak tez typuje.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 16-10-2019, 03:03

Rosja-MHL,Sybirskie Snajpery (4) zagraja na swoim lodowisku z druzyna Kuznetskie Medvedi (14),jak widac roznica w tabeli jest dosyc znaczaca,dlatego Snajpery sa tutaj zdecydowanym faworytem wedlug kursow bukmacherskich.No cuz jest to prawdopodobne ale dla mnie takie kursy sa mocno podejzane.Fakt druzyna Sybirskich Snajperow ten sezon zaczela rewelacyjnie,dluzszy czas byla liderem,jednak w tak dobrze pracujacej maszynie,zaczelo sie cos psuc.Zaczelo nyc gorzej a trzy ostatnie mecze,gdzie tez byla zdecydowanym faworytem,przegrala.Panowie nie ma w tym nic dziwnego,sa to druzyny mlodziezowe i tutaj wszystkiego mozna sie spodziewac.Ja dzisiaj typuje wygrana gosci w calym wydarzeniu.dlaczego??? Po ostatnich porazkach Snajperow,pdejrzewam jakis kryzys,ponadto Medvedi juz wygrywaly w bezposrednich pojedynkach wiec dlaczego,nie dzisiaj???

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 16-10-2019, 03:08

Bary Nur-Sultan w tym sezonie jest jedna z lepszych druzyn w Rosyjskiej KHL.Aktualnie w Konferencji Wschodniej zajmuje trzecia lokate.Ta druzyna gra bardzo przebojowo,ofensywnie co moze sie nam podobac.Przy tym wszystkim ma silna defensywe przez co traci malo bramek.Po calej seri zwyciestw,niespodziewanie przegrala u siebie z druzyna Wladywostoku,moim zdaniem jednorazowa wpadka.Ta strate napewno powetuje sobie w dzisiejszym pojedynku z Dinamem Riga,zwyciezajac wysoko,roznica przynajmniej trzech bramek.Dinamo Riga to jedna ze slabszych druzyn w calej KHL a w swej Konferencji Zachodniej,jest na dalekim dwunastym miejscu.Slabsza strona,to mecze wyjazdowe.Druzyny te spotykaly sie juz wielokrotnie,Barys wygrywala zdecydowanie i wysoko.Dzisiaj,bedac w tak wysokiej formie,najprawdopodobniej rozbije przeciwnika.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 17-10-2019, 16:24

Szwecja-SHL,Farjestad (4) Zagra u siebie z zespolem Rogle (1).Bukmacherzy sugeruja zwyciestwo gospodarzy,kuszac dosyc duzymi kursami,mimo tego,ze przeciwnikiem jest lider klasyfkacji.Ja co do tej oceny jestem sceptycznie nastawiony.Fakt,ze Farjestad w bezposrednich pojedynkach ma lepszy bilans,zwlaszcza grajac u siebie ale zwroccie uwage,dotychczas Rogle przegrala tylko jedno swoje spotkanie,jest w swietnej formie i to nie podlega dyskusji.Wedlug mnie,kazdy wynik jest tu realny.Napewno bedzie duzo walki a przy tym i goli.Farjestad to druzyna typowo ofensywna,zdobywa duzo bramek ale takze duzo traci (45:32.Podobnie to wyglada w bezposrednich pojedynkach.Statystyki wskazuja mniejsza ilosc goli ale wowczas gdy Rogle byla gospodarzem.Oczywiscie,ze moge sie mylic w swojej ocenie,wydaje mi sie jednak ona pewniejsza jak wytypowanie wyniku 1x2:

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 17-10-2019, 16:29

Szwecja-SHL,Lulea (7) podejmuje dzisiaj u siebie druzyne Leksands (10).Prawde mowiac jestem troche zaskoczony tak daleka pozycja w klasyfikacji,druzyny Lulea.Mimo to w tym pojedynku uwazam ja za zdecydowanego faworyta,powinna wykorzystac okazje i wygrac duza roznica.Moim zdaniem conajmniej dwiema bramkami.Rywal to slaba druzyna,fakt poczatek sezonu miala udany ale pozniej bylo juz coraz gorzej i aktualnie jest po seri porazek.Jak juz wczesniej wspomnialem,Lulea jest bezapelacyjnym faworytem,musi zaczac grac efektxwnie by nie stracic dystansu do czolowki,jesli mysli walczyc o najwyzsze lokaty.W bezposrednich kontaktach z Leksands ma zdecydowanie korzystniejszy bilans i wygrywala wysoko.Czy w takiej sytuacji mozna typowac inaczej? Nie,kazdy wynik na niekorzysc Lulea bedzie tutaj spora niespodzianka.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 18-10-2019, 14:03

Spotkania pomiedzy tymi druzynami zawsze byly pelne emocji,trzymajace w niepewnosci do samego onca,nie zdobywano w nich tez duzo bramek,jak na lekarstwo.Tak wiec nie mozna sugerowac sie kolejnoscia w tabeli czy tez ,rewelacyjna forma Lucco,jak sie wydaje.Te mecze sa charakterystyczne i maja swoje prawa.Tak ja to ofbieram.W moim przekonaniu,moze tutaj pasc kazdy wynik,moze nawet zakonczyc sie to rzutami karnymi,nie wiadomo.Jak juz wspomnialem,jesli nawet ktoras ze stron wygra to bedzie roznica jednego gola.A ostatnio Assat zaczela pokazywac sie z dobrej strony,moze wiec i ona wygrac,w bezposrednich pojedynkach druzyna Assat wygrywala na wyjazdach,zobaczymy...Bardzo dobra opcja byloby tez zagranie na bardzo mala ilosc bramek ale jest bardziej ryzykowna.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 18-10-2019, 14:05

Rosja-KHL,Jekaterinburg Konferencja Wschodnia (7) powalczy dzisiaj u siebie z druzyna Omsk Konferencja Wschodnia (2).Bardzo trudny mecz dla gospodarzy,Omsk to bardzo wymagajacy zespol,jest w wysokiej formie jak widac po klasyfikacji i ma za soba trzy wygrane po kolei spotkania.Jekaterinburg z kolei jest po trzech z rzedu porazkach.Mimo to wierze w jego dzisiejsze zwyciestwo.Bedzie ciezko i moze nie zakonczyc sie trzema tercjami ale ostatecznie,cale spotkanie gospodarze powinni juz wygrac.W ostatnich pieciu,bezposrednich pojedynkach,Jekaterinburg nie przegral u siebie,wygrywal dwa razy w regolaminowym czasie i raz po dogrywce,przegral ale dwa wyjazdy.Jekaterinburg napewno nie jest w tak wysokiej formie jak w ubieglym sezonie ale jest to solidny zespol,ktorego atutem jest wlasny teren.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 18-10-2019, 14:05

Bardzo trudne spotkanie do oceny,teoretycznie faworytem jest druzyna gosci ale stracila rezon,przegrala cztery klejne swoje pojedynki i systematycznie leci w dol tabeli.Litwinow,niby ma slabszy potencjal ale ten zespol gra coraz lepiej z meczu na mecz,bynajmniej ja odnosze takie wrazenie.Poczatek sezonu slabiutki a teraz w ostatnich pieciu spotkaniach juz dwa zwyciestwa,trzy porazki ale dwie w tym po remisach w podstawowym czasie gry.A wiec Vitkovice beda mialy naprawde trudna przeprawe i nie wiadomo czy sobie poradza.Ja w takim razie zagram na wieksza ilosc goli w regulaminowym czasie gry.Bedzie duzo walki co sprzyja w zdobywaniu goli,mysle,ze bedzie ich conajmniej szesc.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 18-10-2019, 14:06

Rosja-KHL,Sochi Konferencja Zachodnia (11) podejmuje dzisiaj u siebie druzyne z Nowosybirska Konferencja Wschodnia (6).Bardzo trudne spotkanie dla gospodarzy,sa w slabej foenie,maja za soba seie przegranych meczy a do tego bardzo wymahajcy przeciwnik.Nowosyirsk,po slabym poprzednim sezonie w tym gra bardzo dobrze,wskazuje na to wysoka pozycja w tabeli Konferencji,ktora jest bardzo silna.Slowa uznania dla tego zespolu.Moim zdaniem,Sochi i dzisiaj sobie nie poradzi i przegra spotkanie,moze nie w trzech tercjach ale w dogrywce badz rzutach karnach.Swoja ocene opieram przedewszystkim na aktualnych formach obydwu zespolow,jak rowniez pojedynkach bezposrednich.Nowosybirsk bedac w dobrej dyspozycji nie przegrywal z Sochi.Ponadto poziom Konferncji Wschodniej wydaje mi sie duzo wyzszy.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 20-10-2019, 20:21

USA-NHL.Druzyna Winnipeg reprezentujaca Kobferencje Centralna (4) zagra dzisiaj u siebie z zespolem Edmonton reprezentujacym Konferencje Pacyfic (1).Spotkanie niezwykle trudne do oceny,Winnipeg to jedna z lepszych druzyn w NHL,niestety w tym sezonie jak dotad nie jest jeszcze w optymalnej formie.Aktualnie jest po trzech kolejnych porazkach i nie jest powiedziane,ze dzisiaj wygra.Edmonton w tym sezonie gra rewelacyjnie i tutaj kazdy sie chyba ze mna zgodzi.Dodatkowo,w poprzednich sezonach,gdy Winnipeg byl w formie,Edmonton tez wygrywala i u siebie i na wyjazdach w regulaminowym czasie lub w calym wydarzeniu.Juz bardziej jestem sklonny typowac duza ilsc goli,tutaj w meczach bezposrednich,kilku ostatnich tylko raz sie zdarzylo,ze bylo ich mniej niz siedem.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 20-10-2019, 20:28

USA-NHL.Chicago Konferebcja Centralna (5) zagra przed swoja publicznoscia z faworytem tego spotkania,zespolem Washington Konferencja Metropolitana (3).Ja tez jestem zdania,ze goscie powinni wygrac,jednak w bezposrednich kontaktach tych druzyn,raczej kazda z nich wygrywala u siebie a to wzbudza juz pewne watpliwosci co do tego zwyciestwa.Washington to jedna z lepszych druzyn w calej NHL,dwa lata temu zdobywala glowne trofeum,jest tez aktualnie w dobrej dyspozycji ale wydaje mi sie,ze na wyjazdach jednak gra troche slabiej.Chicago z kolei jest druzyna niekonwencjonalna,potrafiaca zaskoczyc w najmniej spodziewanym momencie i jej podstawowym atutem jest gra u siebie.W tej sytuacji nie potrafie podac poprawnego wyniku,mam watpliwosci dlatego zagram na wieksza ilosc goli w podstawowym czasie gry.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

Kopiowanie calosci lub fragmentow bez pisemnej zgody zabronione. Strona jest kierowana do uzytkownikow polskojezycznych zamieszkalych w krajach, w ktorych korzystanie z Serwisu jest zgodne z prawem. Wiadomosci prezentowane w serwisie sa dozwolone wylacznie dla osob podlegajacych jurysdykcjom prawnym, w ktorych uczestnictwo w grach hazardowych online jest legalne. Korzystajac z serwisu, uzytkownik deklaruje wobec administratora, ze uczestnictwo w grach hazardowych online jest w jego jurysdykcji dozwolona i ponosi pelna odpowiedzialnosc za prawdziwosc zlozonego przez siebie oswiadczenia.

Na terytorium polski zaklady wzajemne moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie na urzadzanie zakladow wzajemnych. Zawieranie zakladow u bukmacherow, ktorzy nie posiadaja licencji Ministerstwa Finansow na zawieranie zakladow wzajemnych jest zabronione i grozi konsekwencjami prawnymi. Serwis jest przeznaczony tylko dla osob, ktore ukonczyly 18 lat. Korzystajac z serwisu, uzytkownik potwierdza, ze ma ukonczone 18 lat.Polityka prywatnosci