Najlepsze bonusy bukmacherskie: Fortuna, Betfan, Betclic, Etoto, Totolotek, Lvbet
1. Fortuna
20 PLN
bez ryzyka +600 PLN
2. Totolotek
20 pln
bez depozytu +1000 PLN
3. Lvbet
20 pln
bez depozytu +2000 PLN
4. Betclic
550 PLN
cashback
5. Etoto
20 PLN
bez depozytu +1040 PLN
Na terytorium Polski zaklady wzajemne moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie na urzadzanie zakladow wzajemnych. Udzial w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard zwiazany jest z ryzykiem.

Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Analizy ekspertów z wysokim yieldem na NHL i inne ligi hokejowe na świecie. Wejdź i przeczytaj najlepsze typy bukmacherskie hokeja.
Regulamin forum
Hokej

Hokej na lodzie to sportowa gra zespołowa rozgrywana na lodowisku. Z wiadomych względów jest popularna na północy, ale i w Polsce mamy swoich reprezentantów. Interesujesz się hokejem? Szukasz typy hokej? Albo sam oferujesz typy hokej? Dobrze trafiłeś.

Tylko u nas znajdziesz typy bukmacherskie na hokej na świecie oraz profesjonalne analizy spotkań hokeja. Wszystko za darmo.

Zapraszamy teraz do zapoznania się z poszczególnymi tematami w tym dziale. Przeczytaj terminarz hokeja, opisy odbytych spotkań oraz analizy i darmowe typy hokej.
andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 22-10-2019, 13:20

Rosja-KHL.Nowosybirsk Konferencja Wschodnia (6) zagra u siebie z Podolsliem Konferencja Zachodnia (3).Przedewszystkim godna uwagi jest doskonala forma obydwu zespolow a wiec zapowiada sie interesujacy mecz.Nowosybirsk jest tutaj gospodarzem wystepuje w roli faworyta i moim zdaniem wygra,byc moze nie w trzech tercjach ale cale wydarzenie napewno.Ta druzyna reprezebtuje Konferencje wschodnia,zajmuje wysoka pozycje a w niej ciezko o dobra lokate,jest to silna Konferencja.Ponadto Nowosybirsk ma lepszy bilans w kontaktach bezposrednich.W tym sezonie tez juz te druzyny gralyy z soba i Nowosybirsk przegral wprawdzie ale po dogrywce,dzisiaj rywalowi sie zrewanzuje.To chyba tyle odnosnie tego pojedynku,nie mam nic wiecej do dodania i czekam na korzystny wynik.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 22-10-2019, 13:20

Rosja-KHL.Dynamo Minsk Konferencja Zachodnia (10) podejmuje dzisiaj u siebie,jedna z lepszych druzyn Konferencji Wschodniej,Barys Nur-Sultan (3).Faworytem jest druzyna gosci i nikt chyba nie mawatpliwosci,ze wygra,mysle,ze juz w trzech tercjach.Barys Nur-Sultan jest w swietnej formie,co prawda zdarzaja sie przegrane mecze bo to tylko sport.Porazki jednak sa z druzynami wysoko notowanymi.Dynamo Minsk do takich nie nalezy,dodatkowo brakuje formy tej druzynie,ma za soba dluga serie porazek.W bezposrenich kontaktach z zespolem Nur-Sultan ma zdecydowanie niekorzystny nilans.W ostatnich pieciu pojedynkach,Bialorusinom tylko taz udalo sie wygrac i to po dogrywce.A wiec cuz,nic dodac nic ujac,zwyciestwo druzyny gosci powinno byc pewne i wysokie.Jesli mozna,polecam ten typ innym zyczac powodzenia.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 22-10-2019, 13:22

W tym spotkaniu faworytem jest druzyna gosci i moim zdaniem powinna wygrac w trzech tercjach.Banska Bystrzyca to aktualny mistrz Slowacji jak i lider w tym sezonie,w kontaktach bezposrednich z Detva ma korzystny bilans,ponadto jest bez porazki w kilku ostatnich swoich pojedynkach.Wszystko wiec przemawia za zwyciestwem tego zespolu.Detwa,druzyna srodka tabeli,wygrywa owszem ale z zespolami nizej notowanymi.Z Banska Bystrzyca tez wygrala ale wtedy gdy awansowala do Extraligi,przeciwnik wtedy malo o niej wiedzial.W ostatnich kilku spotkaniach odniosla trzy zwyciestwa le jak juz wspominalem z zespolami z nizszej polki.Banska Bystrzyca nie moze pozwalac sobie na przegrane mecze bo w tym sezonie pojawil sie silny konkurent do tytulu mistrzowskiego,Slovan Bratyslava.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 26-10-2019, 10:34

Chyba jest to najciekawsze wydarzenie dnia dzisiejszego w lidze KHL.Kazan jest gospodarzem spotkania,atut swojego lodowiska ma po swej stronie,jest liderem,jest w doskonalej formie,pozostaje wiec faworytem.Ale czy wygra??? Moim zdaniem tak ale dopiero w dogrywce lub rzutach karnych.To bedzie bardzo wyrownany mecz,Barys Nur-Sultan to druzyna dobrze grajaca na wyjazdach,zwroccie uwage,ze od szeregu meczy nie przegrala w trzech tercjach,mnostwo remisow,tym razem bedzie podobnie.Kazan w tym sezonie gra fantastycznie,jednak z zespolami z Konferencji Wschodniej ma duzo problemow a dodatkowo,moja prywatna opinia,ten zespol chyba lepiej gra na wyjazdach.Byc moze sie myle w swej ocenie ale zaryzykuje ten remis.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 27-10-2019, 21:57

USA-NHL. NY Rangers Dywizja Metropolitana (7) zagra dzisiaj u siebie z druzyna Bostonu Dywizja Atlantycka (2) i wedlug mnie,to spotkanie moze zakonczyc sie remisem.Faworytem jest oczywiscie druzyna gosci,tak wynika z ukladow tabeli i trzeba dodac,ze jest w swietnej formie.Jednak Rangersi graja u siebie,ten atut jest po ich stronie i umieja to wykorzystac,wiec nie beda latwym rywalem dla Bostonczykow.W bezposrednich pojedynkach tych druzyn,tez nie widac takiej przewagi Bostonu,duzo meczy konczylo sie remisami.Nastepna rzecz Rangersi w pieciu ostatnich,swoich spotkaniach,przegrali az czterokrotnie,wygrali ostatni mecz,wiec mozna wnioskowac,ze sie cos ruszylo z forma na lepsze.To wszystko to sa moke pszypuszczenia a jak bedzie,przekonamy sie za kilka godzin.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 27-10-2019, 21:57

zagra u siebie z druzyna San Jose Sharks Dywizja Pacyfic (7) i jest calkiem mozliwe,ze to spotkanie zakonczy sie remisem.Ja taki typ tutaj stawiam.Jak widac z dotychczasowych spotkan,rzadna z tych druzyn nie gra najlepiej,formy brakuje zwlaszcza zespolowi San Jose w porownaniu z ubieglym sezonem.Ottawa...bo ja wiem chyba gra swoje,ta druzyna nie byla nigdy silna.Biorac pod uwage dotychczasowe wyniki faworytem jest zespol gosci ale w spotkaniach bezposrednich wyglada to juz troche inaczej.Tutaj zdarzalo sie,ze Ottawa u siebie wygrywala ale jednak jest tez duzo remisow.Ottawa wiec,bedac gospodarzem napewno nie bedzie latwym rywalem.Ja zaryzykuje i postawie na ten remis w trzech tercjach.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 27-10-2019, 21:58

USA-NHL.Detroit Dywizja Atlantycka (7) zagra u siebie z druzyna St.Luis Blue.Faworxtem jest tu oczywiscie druzyna gosci ale sa to poglady czysto teoretyczne,na lodowisku wszystko moze sie wydarzyc,udawadniala to nie raz druzyna Detroit wygrywajac lub remisujac z wyzej notowanymi zespolami.Tak tez wczesniej bylo w bezposrednich pojedynkach z St.Louis,Detroit w kilku ostatnich spotkaniach u siebie nie przegrala.Dzisiaj wyglada to moze troche inaczej,St.Louis broni tytulu a Detroit ma za soba cala dluga serie przegranych pojedynkow.Nie zmienia to jednak faktu,ze St.Louis nie potrafi skutecznie zagrac w Detriit.Sadze,ze dzisiaj wygra cale wydarzenie Detroit a skoro tak to wyzszy kurs jest na remis,logicznym jest taki wlasnie typ,remis w trzech tercjach.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 28-10-2019, 18:31

USA-NHL.Bufallo Dywizja Atlantycka (1) zagra dzisiaj u siebie z zespolem Arizona Dywizja Pacyfic (5) i jest faworytem tego spotkania.Ja tez tak uwazam ale zwyciestwo moze odniesc dopiero po dogrywce badz rzutach karnych.Przedewszystkim slowa uznania dla obu ekip,ich wysokie pozycje w tym sezonie to mile zaskoczenie,zwlaszcza Bufallo.Lider Konferencji i Dywizji.Ta druzyna jest w wielkiej formie.Ale i Arizonie nic nie brakuje,troche dalsze pozycje w Konferencji i Dywizji ale mniej meczy rozegranych.W bezposrednich pojedynkach tych druzyn,widac tez przewage Bufallo ale jak Arizona tez jest aktualnie w wysokiej formie moze byc ciezko gospodarzom wygrac w trzech tercjach.W kazdym razie bedzie to niezwykle ciekawe wydarzenie,pojedynek gigantow jak to nazwal jeden z typerow.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 28-10-2019, 18:48

USA-NHL.Vancuver Dywizja Pacyfic (6) podejmuje u siebie zespol Floryda Dywizja Atlantycka (3),jest dla mnie faworytem spotkania i powinna wygrac,byc moze nie w trzech tercjach ale cale wydarzenie napewno.Vancuver w tym sezonie gra zdecydowanie lepiej jak w poprzednim,druzyna jest swietnie przygotowana a jej azutowa strona jest gra u siebie.W kilku ostatnich meczach nie przegrala w regulaminowym czasie,ostatnie spotkanie przegrala po dogrywce.Floryda gra coraz lepiej po slabym poczatku,ostatni mecz wygrany na wyjezdzie z Edmonton to niespodzianka.Bedzie to napewno ciekawy otwarty mecz z wieloma golami,przy okazji dobrze jest tez postawic na duza ilosc goli,druzyny graja typowo ofensywny hokej.Widac to tez w bezposrednich pojedynkach.A wiec sumujac,wygra gospodarz ale cale wydarzenie.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 31-10-2019, 15:38

Druzyna Las Vegas Dywizja Pacyfic (3) zagra dzisiaj u siebie z zespolem Montreal Dywizja Atlantycka (6).Spotkanie interesujace jak niemal kazde w NHL i trudne do oceny.Gospodarze juz nie graja tak blyskotliwie jak w sezonie poprzednim,mimo to na swoim terenie pozostaja faworytem.Tutaj graja znacznie lepiej,wiec stawiam na ich zwyciestwo.Montreal,moim zdaniem,druzyna bez wyrazu,niczym nie zachwyca ale tez nie jest ta slaba.Ostatnie dwa swoje pojedynki Montreal wygral w tym jedno na wyjezdzie,bedzie wiec godnam rywalem dla gospodarzy.Napewno w tym spotkaniu bedzie dzialo sie duzo i prawdopodobnie,jak zauwazyli inni typerzy,mozemy spodziewac sie duzo bramek.Zwlaszcza Las Vegas jest zespolem ofensywnym,zdobywa duzo goli ale tez duzo ztaci.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 01-11-2019, 13:54

Omsk w tym spotkaniu wystepuje w roli faworyta ale nie jest powiedziane,ze Chabarowsk przegra,gdyby nawet to nie wiecej jak jedna bramka.Chabarowsk zamyka tabele Konferencji Wschodniej,ta druzyna rzeczywisci gra ponizej oczekiwan ale z drugiej strony trzeba podkreslic,ze ta Konferencja jest bardzo silna,trudno o wysoka lokate.Mimo to Chabarowsk wygral ostatnio z Traktorem Czelebinsk i przegral po dogrywce z druzyna Nizniekamsk.Wicelider Konferencji,zespol Omska z kolei,poniosl az cztery porazki w ostatnich pieciu swoich pojedynkach.Byc moze wystapil jakis kryzys?Jesli tak to goscie to wykorzystaja.I jeszcze jedno,Chabarowsk nie zawsze przegrywal z Omskiem w bezposrednich pojeynkach a jesli juz to roznice bramkowe nie byly duze.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 01-11-2019, 14:32

Tak teoretycznie faworytem tego spotkania jest Litwinow,kursy bukmacherskie tez tak sugeruja a ja mysle,ze na zwyciestwo Pardubic sa mocno zawyzone w moim przekonaniu Pardubice nie przegraja w trzech tercjach.Zastanawialem sie nawet czy nie zagrac na zwyciestwo tego zespolu.Fakt,ze Pardubice nie sa w najlepszej formie ale ta druzyna potrafila wygrac u siebie z zespolem Trynec,wie u siebie napewno nie jest bez szans w dzisiejszym spotkaniu.Popatrzmy teraz na spotkania Litwinow,rzadna rewelacja,druzyna nie wygrala kilku kolejnych spotkan w regulaminowym czasie.Co wiecej tylko jedna wygrana po dogrywce z beniaminkiem,zespolem Klodno.A wiec,dzisiaj nie jest tak przekonujacym faworytem.W bezposrednich pojedynkach,tez ostatni wygrala druzyna z Pardubic.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 05-11-2019, 16:07

USA-NHL.Toronto Dywizja Atlantycka (4) podejmuje u siebie druzyne LA Kings Dywizja Pacyfic (7),jest zdecydowanym faworytem i zdecydowanie wygra,tak mozna krotko okreslic to spotkanie.Toronto pomimo tego,ze w tym sezonie,jak dotad nie jest w optymalnej formie nie bedzie miala wiekszego klopotu z przeciwnikiem.Jest to ekipa bardzo doswiadczona a gra u siebie jest jej atutem.LA Kings jest jedna ze slabszych druzyn w calej NHL,widac to wyraznie w kazdym sezonie.Ta ekipa podobnie jak Toronto lepiej czuje sie u siebie,wyjazdy slabe.Dodatkowym argumentem,przemawiajacym za zwyciestwem Toronto,jest dodatni bilans z wczesniejszych,bezposrednich pojedynkow.W ostatnich pieciu spotkaniach,Toronto wygrywala czterokrotnie,raz przegrala na wyjezdzie i to po dogrywce.A wiec wszystko przemawia za jej zwyciestwem.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 05-11-2019, 16:36

Jest to jeden z ciekawszych pojedynkow tej seri.Nie wiem jak innych ale mnie zaskakuje skutecznosc w tym sezonie,Arizony...widac,ze ta druzyna jest bardzo dobrze przygotowana do sezonu.Mimo wszystko ja stawiam na wygrana Calgary,przynajmniej jedna bramka a wierze,ze bedzie nawet lepiej.Mam zaufanie do tej Kanadyjskiej ekipy,gdy gra na swoim terenie.Wprawdzie ten sezon jak dotad,nie jest tak dobry jak poprzedni,to jednak forma jest wystarczajaca by dzisiaj wygrac.Duzo na to wskazuje tez,korzystny bilans spotkan bezposrednich.W kilku ostatnich,Calgary wygrywala dwukrotnie u siebie i raz na wyjezdzie,przy czym zwyciestwa byly zdecydowane duza roznica bramkowa.Tak wie jak Calgary ma wygrac w co wierze,to zwyciestwo bedzie roznica przynajmniej jednej i wiecej bramek.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 08-11-2019, 20:37

USA-NHL. Vinnipeg,Dywizja Centralna (4) zagra drugi z kolei mecz u siebie z druzyna Vancuver,Dywizja Pacyfic (3) i tym razem powinna juz wygrac.Poprzednie sptkanie niespodziewanie przegrala po dogrywce z New Jersey Devils.Winnipeg potrzebuje kompletu punktow by awansowac w swej Dywizji na trzecie premiowane miejsce.Czy dzisiaj jest w stanie tgo dokonac?Teoretycznie tak,wskazuja na to takze wyniki bezposrednich pojedynkow z Vancuver ale w tym sezonie,przeciwnik gra znacznie lepiej.Co prawda Vancuver jest po dwoch ostatnich porazkach ale napewno jest to silna druzyna.Trzecia lokata w Dywizji Pacyfik to potwierdza.Nie no,oczywiscie wierze w wygrana Winnipeg ale obawiam sie,ze po trzech tercjach moze byc remis,dlatego zagralem wygrana w calym wydarzeniu.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 08-11-2019, 20:37

USA-NHL. NY Islanders Dywizja Merropolitana (2) zagra drugi z kolei mecz u siebie,tym razem przeciwnikiem bedzie Floryda,Dywizja Atlantycka(4).Islanders poprzedni mecz przegrala po dogrywce z liderem tej Dywizji,druzyna Washingtonu ale bylo to bardzo wyrownane spotkanie,trzymajace w napieciu z wieloma golami.Widac,ze Islanders jest w dobrej formie i powinna pokonac Floryde.Byc moze nie dokona tego w trzech tercjach ale cale wydarzenie juz wygra.Floryda tez jest w dobrej dyspozycji widac to po ostatnich kilku spotkaniach,poprzednie tez przegrala z Pitsburgiem ale po dogrywce i mecz podobnie,byl bardzo interesujacy,trzymajacy w napieciu.Jednak Floryda wydaje mi sie byc nieco slabsza od Wahingtonu i dlatego typuje zwyciestwodruzyny z Nowego Yorku.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 09-11-2019, 17:29

USA-NHL. Montreal Dywizja Atlantycka (5) po ostatniej porazce z Philadelphia,zagra tym razem u siebie z druzyna LA Kings,Dywizja Pacyfic (8) i jest zdecydowanym faworytem.Montreal przegral wprawdzie z Philadelphia ale po bardzo wyrownanych trzech tercjach,zakonczonych remisem.W dogrywce zabraklo juz szczescia.Trzeba tez podkreslic,ze byl to mecz wyjazdowy a ta druzyna,znacznie lepiej gra u siebie.LA Kings to jeden ze slabszych zespolow w calej lidze NHL,ten sezon jak dotychczas ma wybitnie nieudany.Brakuje forny,w pieciu ostatnich swoich meczach,zespol odniosl tylko jedno zwyciestwo u siebie i to po dogrywce.W bezposrednich pojedynkach z Montrealem,tez ma ujemny bilans nie wspominajac juz na yjazdach.Tak wiec stawiam na zdecydowane zwyciestwo Montrealu.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 09-11-2019, 18:01

Washington Dywizja Metropolitana (1),po wyjazdowym zwyciestwie z Floryda,zagra tym razem u siebie z zespolem Las Vegas,Dywizja Pacyfic (4),ktory przegral poprzednie,wyjazdowe spotkanie z Toronto.Obydwie druzyny swe spotkania zremisowaly w regulaminowym czasie gry.Dzisiaj faworytem wydaje sie byc Washington,gra w koncu u siebie ale niepokojacym jest to,ze czesto remisuje swe mecze w regulaminowym czasie gry.Las Vegas nabrala juz rutyny w NHL i potrafi byc,zespolem nieprzewidywalnym,groznym dla kazdego.Dobrym na to przykladem moze byc nawet ostatni pojedynek z Toronto,przegran dopiero w dogrywce.W bezposrednich pojedynkach Washington tez ma zdecydowana przewage,jednak z uwagi na podane wyzej okolicznosci,zaagram na jego zwyciestwo ale w calym wydarzeniu.Tutaj dobry typ to takze duza ilosc goli.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 09-11-2019, 18:40

USA-NHL. Toronto Dywizja Atlantycka (2) po wygranym poprzednim spotkaniu z Las Vegas,dzisiaj ponownie zagra u siebie z druzyna Philadelphia Dywizja Metropolitana (5),ktora swe dwa poprzednie spotkania u siebie wygrala.Obydwie druzyny zwycieskie w kilku ostatnich swoich pojedynkach,sa w doskonalej formie a wiec powinno byc ciekawie.Toronto poprzedni mecz z Las Vegas wygrala po dogrywce,sadze wiec ze tym razem zagra juz za trzy punkty.Philadelphia i owszem,narazie ten sezon ma dosc udany ale moim zdaniem,zdecydowanie slabsze ma wyjazdy.Toronto to czolowka ligi NHL,nie powinna u siebie drugi raz z rzedu zremisowac,tym bardziej,ze jest to atutowa strona tego zespolu.W bezposrednich kontaktach z Philadelphia tez ma korzystny bilans,zwlaszcze tych u siebie.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 12-11-2019, 12:49

W mojej ocenie,faworytem tego spotkania jest druzyna Niemiecka,wygra zdecydowanie minimum jedna bramka,jest to najnizszy pulap.Duzym zaskoczeniem,niespodzianka jest juz sam awans do 1/8 finalu,zespolu z Bialprusi.Yunost Minsk nie miala latwej grupy,pozostawila w tyle druzyne Pelicansa z Finlandi,ktora byla duzo wyzej notowana.Naprawde slowa uznania.W takiej sytuacji mozna by powiedziec,ze dzisiaj u siebie,moze sprawic kolejna niespodzianke,osiagajac dobry wynik z Munchen.Nie,raczej nie,zespol Niemiecki to ogrona rutyna,potrafiacy rownie dobrze grac u siebie jak i na wyjazdach,obronca tytulu a wiec nie wyobrazam sobie innego wyniku jak jego zwyciestwa.Bawarczycy juz dzisiaj beda chcieli rotstrzygnac sprawe dalszego awansu,wygrywajac moze nawet kilkoma bramkami,tak by w rewanzu,dopelnic tylko formalnosci.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 13-11-2019, 12:28

Po krotkiej przerwie,hokejowe druzyny w Finlandi ponownie wyjezdzaja na lodowiska by walczyc o ligowe punkty.Mecz pomiedzy druzynami,Ilves,ktora aktualnie zajmuje 8-me miejsce w klasyfikacji a ostatnia Sport,moze byc ciekawy chociaz zdecydowanym faworytem jest Ilves.Ta druzyna miala calkiem dobra serie wygranych pojedynkow,dzisiejsza wygrana moze ja awansowac do pierwszej szostki.No tak ale Sport walczy o utrzymanie,to,ze ma za soba dluga serie porazek a ogolnie wygrala tylko trzy spotkania,jeszcze niczego nie przesadza.Moim zdaniem,nie bedzie to jednostronny pojedynek,bedzie bardziej wyrownany z wieloma golami po obydwu stronach.Napewno korzystniejsza opcja,bedzie postawienie na wieksza ilosc bramek ale w calym wydarzeniu.Bedzie to mecz typowo ofensywny i mysle,ze mniej jak szesc bramek nie bedzie.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 13-11-2019, 16:21

Pojedynek dwoch mocnych ekip tego sezonu,bedzie niewatpliwie emocjonujacy i wyrownany.Philadelphia jest tutaj gospodarzem,nie wydaje mi sie jednak by byla zdecydowanym faworytem.Washington wyraznie sygnalizuje wysoka forme,bedzie walczyl o najwyzsze trofeum.Ponadto w bezposrednich pojedynkach z Philadelphia ma korzytniejszy bilans.Wygrywal wyjazdowe spotkania ale z drugiej strony,rywal nie byl tak dobrze dysponowany jak dzisiaj.Washington mial tez wpadke w ostatnim pojedynku,przegral po rzutach karnych z Arizona i to u siebie.Philadelphia ma serie meczy bez porazki.A wiec,kazdy wynik jest tutaj realny dlatego zagram na wieksza ilosc goli w calym wydarzeniu,na wypadek remisu.Mecze pomiedzy tymi druzynami zawsze konczyly sie wieloma bramkami.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 15-11-2019, 14:22

Gdyby przy ocenie mialbym sugerowac sie statystyka dotychczasowych spotkan kazdej z tych druzyn,typowal bym zwyciestwo gospodarzy.Jednak druzyna gosci jest w trudnej sytuacji,moze jeszcze za wczesnie mowic o spadku ale na dzisiaj tak to wyglada,Nowe Zamky za soba maja tylko jeden zespol i to z taka sma iloscia punktow.Moim zdaniem,dzisiaj ta druzyna ma szanse na dobry wynik z uwagi na ktyzys w zespole przeciwnika.Zwolen pozostaje od czterech spotkan bez zwyciestwa,ba cztery porazki,nawet wysoka 1:5 u siebie z Detva.Nove Zamky w pieciu ostatnich,bezposrednich pojedynkach,juz wygrala raz na wyjezdzie wiec nie jest to utopia.W kazdym razie sadze,ze ta druzyna nie przegra w trzech tercjach.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 15-11-2019, 14:50

Bardzo ciekawy,derbowy pojedynek druzyn z Tampere tymbardziej,ze niedawno Ilves pokonala na wyjezdzie Tampare.Od tamtej chwili zaczol sie zwycieski marsz tej druzyny.Tampara wprawdzie jeszcze jest liderem klasyfikacji ale jej przewaga nad Karpatem,wynosi juz tylko 3 punkty,musi wiec do dzisiejszego meczu podejsc bardzo powaznie i wygrac przynajmniej cale wydarzenie.Ja w to gleboko wierze a argumentujac swa ocene,powiem,ze Tampara jest zdecydowanie bardziej doswiadczonym zespolem od rywala z za miedzy,na swym koncie ma wiele tytulow mistrzowskich i co wazne,potrafi bardzo dobrze grac na wyjazdach.Usprawiedliwieniem,nieco slabszych ostatnich wynikow,sa wystepy w Lidze Mistrzow,na ktorych bardziej sie koncentrowala.I jeszcze jeden wazny aspekt,Tampara ma lepszy bilans bezposrednich konfrontacji z Ilves.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 18-11-2019, 12:28

Biorac pod uwage statystyki z tego sezonu,napewno faworytem w tym pojedynku jest druzyna CSKA Moskwa,gra u siebie z ostatnim zespolem Konferencji.Jednak gdy popatrzymy na statystyke kilku ostatnich,bezposrednich pojedynkow,wyglada to inaczej,kazda z tych druzyn wygrywala ale na wyjazdach i gdy dodamy do tego kilka ostatnich fatalnych wystepow CSKA Moskwa,powstaje watpliwosc co do tego zwyciestwa.Paradoksalnie ocena wydaje sie prosta i bardzo trudna.Cuz ja powiem tak,gospodarze po fatalnych pojedynkach,stracili przewage punktowa w Konferencji,beda chcieli ja nadrobic ale nawet jak zwycieza,to nie bedzie to wysoka wygrana.Sugeruje wyrownane spotkaniei zachowawczopostawie na to,ze Czerepowiec nie przegra wiecej jak jedna bramka.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

Kopiowanie calosci lub fragmentow bez pisemnej zgody zabronione. Strona jest kierowana do uzytkownikow polskojezycznych zamieszkalych w krajach, w ktorych korzystanie z Serwisu jest zgodne z prawem. Wiadomosci prezentowane w serwisie sa dozwolone wylacznie dla osob podlegajacych jurysdykcjom prawnym, w ktorych uczestnictwo w grach hazardowych online jest legalne. Korzystajac z serwisu, uzytkownik deklaruje wobec administratora, ze uczestnictwo w grach hazardowych online jest w jego jurysdykcji dozwolona i ponosi pelna odpowiedzialnosc za prawdziwosc zlozonego przez siebie oswiadczenia.

Na terytorium polski zaklady wzajemne moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie na urzadzanie zakladow wzajemnych. Zawieranie zakladow u bukmacherow, ktorzy nie posiadaja licencji Ministerstwa Finansow na zawieranie zakladow wzajemnych jest zabronione i grozi konsekwencjami prawnymi. Serwis jest przeznaczony tylko dla osob, ktore ukonczyly 18 lat. Korzystajac z serwisu, uzytkownik potwierdza, ze ma ukonczone 18 lat.Polityka prywatnosci