betsson

Od 12 lat placimy aktywnym uzytkownikom! Co tydzien rozdajemy ok 200 pln osobom podajacym swoje typy i piszacym analizy. Dodatkowo kazdy nowy uzytkownik ktory przekroczy 125 postow dostaje minimum 40 PLN GWARANTOWANE. Sprawdz nasz ranking bukmacherow oraz przejrzyj dzial w ktorym prezentujemy najlepsze promocje bukmacherskie. Warto rowniez odwiedzic nasz najwazniejszy temat w ktorym znajdziesz liste odnosnikow do typy na dzis czy jutro. Tylko u nas: Typy bukmacherskie forum to najlepsza strona z typami! Sprawdzone kupony bukmacherskie, konkursy bukmacherskie, konkursy typerskie, analizy bukmacherskie i analizy sportowe! Sprawdz dobre typy naszych ekspertow!

Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Analizy ekspertów z wysokim yieldem na NHL i inne ligi hokejowe na świecie. Wejdź i przeczytaj najlepsze typy bukmacherskie hokeja.
Regulamin forum
Hokej

Hokej na lodzie to sportowa gra zespołowa rozgrywana na lodowisku. Z wiadomych względów jest popularna na północy, ale i w Polsce mamy swoich reprezentantów. Interesujesz się hokejem? Szukasz typy hokej? Albo sam oferujesz typy hokej? Dobrze trafiłeś.

Tylko u nas znajdziesz typy bukmacherskie na hokej na świecie oraz profesjonalne analizy spotkań hokeja. Wszystko za darmo.

Zapraszamy teraz do zapoznania się z poszczególnymi tematami w tym dziale. Przeczytaj terminarz hokeja, opisy odbytych spotkań oraz analizy i darmowe typy hokej.
andrzejszwedzki

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 18-01-2018, 10:24

Hokej/Finlandia
Ilves-Lukko :plus:
typ:1
kurs:2,20
totolotek
Analiza: Sytuacja Ilves nie wyglada najlepiej,po czterech porazkach z zrzedu druzyna spadla na 13-te miejsce w tabeli majac 49 ptk.Dzisiejszy rywal Lukko wydaje sie byc w duzo lepszej dyspozycji,po ostatnich dwoch zwyciestwach umocnil sie w tabeli na 5-ym miejscu z 71 ptk.Gdyby patrzec na statystyki to za dzisiejszego faworyta nalezalo by uwazac druzyne gosci.Moim jednak zdaniem dzisiaj druzyna Ilves powinna wykorzystac atut wlasnego terenu i zdobyc komplet punktow ktorych tak bardzo potrzebuje.Napewno Lukko jest do ogrania gospodarze juz to udawadniali w kilku spotkaniach z tym zespolem.W roku ubieglym dwukrotnie wygrywali u siebie,przegrywajac na wyjazdach.

andrzejszwedzki

Post autor: andrzejszwedzki » 19-01-2018, 11:43

Hokej/Finlandia
Pelicans-JVP :minus:
typ:2
kurs:2,35
totolotek
Analiza: Na dzisiaj wybralem spotkanie hokejowe druzyn,ktore moim zdaniem dzieli roznica klas-chociaz tabela tego tak do konca nie odzwierciedla.Pelicans Lahti to aktualnie siodma druzyna w lidze,zgromadzila 66 ptk. i ma 42 rozegrane mecze.JVP nie ukrywam moj faworyt zajmuje 4-te miejsce i ma na swym koncie 73 ptk.jednak trzeba pamietac ze ta druzyna z uwagi na udzial w lidze Mistrzow,rozegrala trzy spotkania mniej niz ligowi liderzy.Aktualnie moze sie skupic na spotkaniach ligowych bo po emocjonujacym dwumeczu w lidze Mistrzow wyeliminowala czeski Tryniec awansujac do finalu,tym samym jest troche przerwy.W dzisiejszym meczu wystepuje goscinnie jednak nie sadze by to mialo zasadnicze znaczenie dla jrgo wyniku.Jest napewno zespolem bardziej doswiadczonym a dzisiejsze punkty zbliza JVP do czolowki

andrzejszwedzki

Post autor: andrzejszwedzki » 21-01-2018, 12:18

Hokej/Niemcy
Augsburg-Krefeld :plus:
typ:1/+5,5
kurs:3,15
fortuna
Analiza: W tym spotkaniu moim zdecydowanym faworytem jest gospodarz czyli druzyna Augsburga.Zespol ten aktualnie zajmuje 12-te miejsce w tabeli z dorobkiem 54 ptk.Przeciwnik jest na 13-ym miejscu z 50 ptk.na swym koncie.Widac wiec ze teoretycznie nie ma jakiejszdecydowanej roznicy pomiedzy tymi druzynami ale gdy spojzymy na bilans bezposrednich spotkan,widac ze Augsburg na wlasnym terenie przewyzszal.Warto tez zwrocic uwage ze w tych meczach zawsze padalo duzo bramek.Owszem statystyki nie graja na lodowisku ale czesto ta teoriasie sprawdza.Augsburg dwa ostatnie swe mecze przegral a wiec powinien tym razem poprawic swoj bilans.
Ostatnio zmieniony 22-01-2018, 10:01 przez andrzejszwedzki, łącznie zmieniany 1 raz.

andrzejszwedzki

Post autor: andrzejszwedzki » 21-01-2018, 12:38

Hokej/Niemcy
Straubing-Munchen :plus:
typ:2/+5,5
kurs:2,53
fortuna
Analiza: Spotkanie lidera Munchen z zespolem Straubing wydaje mi sie byc mimo wszystko ciekawym.Bawarczycy ostatnio mecze remisuja w podstawowym czasie gry,czy bedzie tak i tym razem?Moim zdaniem nie,nie powinno byc niespodzianki bowiem statystyki zdecydowanie wskazuja na zespol Munchen jako faworyta.Ta teza potwierdza sie w spotkaniach bezposrednich zespolow jak ich aktualna forma.Bawarczycy jak juz wspomnialem to lider a Straubing aktualnie zajmuje 14-te miejsce i ma tylko 46 ptk.Swiadczy to o ruznicy klas-prawda? Oczywiscie statystyki to tylko rozwazania teoretyczne,nie graja na lodowisku ale Munchen nie moze tym razem podejsc lekko do meczu bowiem po pietach depcze mu wicelider zespol Niumberg.

andrzejszwedzki

Post autor: andrzejszwedzki » 22-01-2018, 16:52

Hokej/Finlandia
JVP-Lukko :plus:
kurs:1,90
totolotek
Analiza: Tym razem JVP gra u siebie i druzyna powinna zdobyc komplet punktow bez rzadnych dogrywek.Prawde mowiac jestem troche zaskoczony jej slabsza postawa w ostatnich meczach.Moim zdaniem jest to zespol ktory powinien zdobyc tytul mistrzowski, a tymczasem sie od niego oddala.Takie spotkania jak z Jukuritem,HPK; zespol ten powinien bez trudu wygrac a tymczasem ponosi porazki.Nawet z Pekikansem Lahti mecz powinien zakonczyc sie zwyciestwem w regulaminowym czasie gry!!! Sytuacja sprawila ze JVP zajmuje dopiero 4-te miejsce i ma 75 ptk.Malo tego Lukko na wskutek dobrej gry jest tuz za na 5-ym miejscu i ma tylko punkt straty.Mam nadzieje ze tym razem w bezposredniej konfrontacji obejdzie sie bez niespodzianek.
Ostatnio zmieniony 23-01-2018, 20:22 przez andrzejszwedzki, łącznie zmieniany 1 raz.

andrzejszwedzki

Post autor: andrzejszwedzki » 22-01-2018, 17:27

Hokej/Finlandia
Lahti-Jukurit :minus:
typ:1/+4,5
kurs:2,81
fortuna
Analiza: Po przegranym spotkaniu z liderem zespol Lahti tym razem u siebie podejmuje Jukurit,napewno nie bedzie to latwy mecz dla gospodarzy bowiem Jukurit w ostatnim spotkaniu pokonal JVP.Napewno dla wiekszosci sympatykow hokeja,byla to niespodzianka.Mimo wszystko moim faworytem tutaj jest Lahti.Druzyna ta w tabeli zajmuje osme miejsce i ma 67 ptk.gdy Pelicans jest na przedostatnim miejscu i ma 49 ptk.jak widac zespoly te dzieli duza ruznica.W spotkaniach bezposrednich tez na ostatnich piec az czterokrotnie wygrywali hokeisci z Lahti.Prawde mowiac to statystyki nie graja na lodowisku jednak w tym przypadku sa wymowne.

andrzejszwedzki

Post autor: andrzejszwedzki » 25-01-2018, 12:31

Hokej/Finlandia
Jukurit-Sp.Vaasa :minus:
typ:1/+4,5
kurs:3,15
fortuna
Analiza: to spotkanie napewno nie przejdzie do historii,druzyny te zamykaja bowiem tabele ale nie znaczy to ze bedzie nieciekawe.Dzisiaj wiecej szans na zwyciestwo daje gospodarzom i wierze ze padnie duzo goli jak to bywalo w meczach pomiedzy tymi zespolami.W tabeli Jukurit zajmuje przedostatnie 14-te miejsce i ma w swym dorobku 52ptk.Gorzej wyglada sytuacja gosci sa na ostatniej pozycji i maja tylko 44 ptk.Spotkania bezposrednie to zdecydowana przewaga Jukurit i jak juz wczesniej wspomnialem zawsze jest przy tej okazji duzo bramek.Czy dzisiaj moze byc inaczej? moim zdaniem nie.
Ostatnio zmieniony 25-01-2018, 21:14 przez andrzejszwedzki, łącznie zmieniany 1 raz.

andrzejszwedzki

Post autor: andrzejszwedzki » 25-01-2018, 20:48

Hokej/Slowacja
L.Mikulasz-Zwolen :minus:
typ:2/+5,5
kurs:3,05
fortuna
Analiza: W lidze Slowackiej jest bardzo ciasno w gornej czesci tabeli,az piec zespolow ma szanse na tytul mistrzowski.Moj dzisiejszy faworyt Zvolen aktualnie zajmuje drugie miejsce z 82ptk i napewno powaznie mysli o mistrzostwie.Przeciwnik, dzisiejszy gospodarz jest na 9-ym miejscu i ma 40 ptk.Wyraznie widac ruznice klas miedzy tymi zespolami a gdy sie doda statystyke spotkan bezposrednich,gdzie na piec ostatnich wygrywala druzyna Zvolen nie powinno byc watpliwosci co do dzisiejszego zwyciezcy.Ruznice punktowe w czolowce sa tak niewielkie ze pierwsza druzyna B.Bystrzyca ma ich 83 a piata Nitra ma 80.Wyglada na to ze rzadnego meczu nie mozna odpuscic jak powaznie sie mysli o tytule mistrzowskim.
Ostatnio zmieniony 27-01-2018, 09:59 przez andrzejszwedzki, łącznie zmieniany 1 raz.

andrzejszwedzki

Post autor: andrzejszwedzki » 25-01-2018, 21:12

Hokej/Slowacja
B.Bystrica-Koszyce :plus:
fortuna
Analiza: Chyba jest to najciekawsze spotkanie w tej kolejce.B.Bystrica,aktualny lider podejmuje u siebie trzecia druzyne tabeli Koszyce ale te druzyny dziela tylko dwa punkty.A tak wogole ta az piec zespolow ma realne szanse na tytul mistrzowski.Ruznica punktowa pomiedzy pierwsza a piata to tylko trzy punkty,zapowiada sie ciekawa rywalizacja.W tym meczu moim faworytem jest mimo wszystko B.Bystrica,gra na wlasnym terenie a to duzy atut,pozatym w roku ubieglym te zespoly spotykaly sie pieciokrotnie i czterokrotnie triumfowala B.Bystrica nie przegrywajac u siebie.Jesli zespol powaznie mysli o tytule,a w to nie watpie nie moze teraz pozwalac sobie na porazki.

andrzejszwedzki

Post autor: andrzejszwedzki » 27-01-2018, 10:28

HokejSzwajcaria
Fribourg-Lugano :minus:
typ: +5,5 gola w meczu
Analiza: W tym ciekawym spotkaniu wszystko wskazuje,ze teoretycznym faworytem jest Lugano-i ja tak mysle,jednak nie lekcewazyl bym gospodarzyl.Przyjrzyjmy sie statystykom,Lugano 3-cie miejsce w klasyfikacji/77 ptk. Fribourg 8-me miejsce/62 ptk.Spotkania bezposrednie - w ostatnich pieciu wygrywal zespol Lugano az czterokrotnie,ostatnie bylo bardzo wymowne 8:2.Wczoraj obydwa zespoly rozegraly swe mecze i Lugano w ladnym stylu pokonalo lidera Berno 4:0,Fribourg niestety nieznacznie przegral.Jednak pomimo tak przekonujacych faktow,jak juz wspomnialem nie lekcewaze gospodarzy w tym spotkaniu i stawiam na wieksza ilosc bramek.W spotkaniach tych zespolow zawsze bylo ich duzo.
Ostatnio zmieniony 28-01-2018, 11:23 przez andrzejszwedzki, łącznie zmieniany 1 raz.

andrzejszwedzki

Post autor: andrzejszwedzki » 27-01-2018, 10:53

Hokej/Szwecja
Farjestad-Orebro :plus:
typ:1/+5,5 gola w spotkaniu
kurs:3,75
fortuna
Analiza: Druzyna Farjestad po dwoch przegranych spotkaniach z rzedu dzisiaj podejmuje u siebie zespol Orebro.W moim przekonaniu jest tym razem zdecydowanym faworytem,sadze takze ze w spotkaniu padnie duzo bramek.Farjstad w klasyfikacji zajmuje obecnie 4-te miejsce i ma 66 ptk.w swym dorobku,caly czas jest w stawce o najwyzsze trofea.Orebro w klasyfikacji jest na 11-ym miejscu z dorobkiem 44 ptk.w spotkaniach bezposrednich na piec ostatnich,czterokrotnie wygrywal Farjstad.Statystyki tutaj potwierdzaja moja teorje.Sadze ze nie bedzie niespodzianki i gospodarze wygraja wysoko.

andrzejszwedzki

Post autor: andrzejszwedzki » 28-01-2018, 11:54

Hokej/Niemcy
Krefeld-Munchen :minus:
kurs:3,50
totolotek
Analiza: Wybralem na dzisiaj spotkanie zespolowz dwoch stron tabeli.Gospodarz Krefeld zajmuje w niej odlegle przedostatnie miejsce i ma 53 ptk.Munchen zdecydowany lider ma na swym koncie 97 ptk.Jak widzimy roznica jest wielka i teoretycznie wszystko tutaj wskazuje na zwyciestwo Bawarczykow.Tak to prawda ale na lodowiskach jest duzo niespodzianek,zespoly z gory skazane na porazke, jak w tym przypadku, walcza z ogromna determinacja o ligowe punkty.Logika mi podpowiada,ze w tym spotkaniu tak wlasnie bedzie a wysilek wlozony przez gospodarzy przyniesie efekt.Jak wspomnialem,Munchen jest zdecydowanym liderem i ma wyrazna przewage punktowa nad wiceliderem.Do dzisiejszego meczu moze wyjsc bez podstawowych zawodnikow,stwarza sie wtdedy dobra sytuacja dla gospodarzy.Pozatym jak widzimy bilans pieciu ostatnich spotkan pomiedzy tymi zespolami,to wcale nie jest on tak klarowny dla Bawarczykow,widac ze Krefeld zawsze byl dla nich niewygodnym przeciwnikiem.

andrzejszwedzki

Post autor: andrzejszwedzki » 29-01-2018, 17:12

Hokej/Slowacja
Zylina-B.Bystrica :minus:
typ: 2/+6,5 (zwyciestwo i ilosc goli w podstawowym czasie gry)
kurs:4,25
fortuna
Analiza: W lidze slowackiej zaczyna sie robic bardzo ciasno w gornej czesci tabeli,ruznice punktowe sa niewielkie a apetyty na tytul mistrzowski ogromne.Uczestnik dzisiejszego spotkania B.Bystrica jest aktualnie liderem z 86-ma ptk.i wielkim faworytem nie tylko w dniu dzisiejszym ale calej stawce.Zespol ten od kilku meczy gra bardzo dobrze widac ze zlapal forme w odpowiednim momencie.Dzisiejszy przeciwnik Zylina,mimo ze jest gospodarzem nie powinien stanowic przeszkody w drodze do zwyciestwa.Ta druzyna aktualnie zajmuje w klasyfikacji 7-me miejsce z dorobkiem 53 ptk.Patrzac na wyniki spotkan bezposrednich tych zespolow,tez widac wyrazna przewage dzisiejszych gosci.Dodatkowo licze na wysyp goli,ktore czesto towarzysza podczas spotkan tych druzyn.

andrzejszwedzki

Post autor: andrzejszwedzki » 01-02-2018, 12:54

Hokej/Szwecja
Rogle-Brynas :minus:
typ:2/-6,5 (zwyciezca i ilosc goli w meczu)
kurs:3,00
fortuna
Analiza: Wybralem na dzisiaj spotkanie zespolow ligi szwedzkiej,ktore niczym szczegolnym w tym sezonie nie zachwycaja.W klasyfikacji Rogle zajmuje odlegle 12-te miejsce i ma 41 ptk.w swym dorobku.Brynas nieco wyzej bo na 10-tym miejscu z 61 punktami.Widac wiec ze obydwa zespoly potrzebuja punktow,dziwi mnie dotychczasowa postawa zespolu Brynas ktory poprzedni sezon mial udany,zaowocowalo to wystepami w Lidze Mistrzow gdzie do pewnego momentu spisywal sie dobrze.osiagnol cwiercfinaly.Niestety cos w tej dobrze funkcjonujacej druzynie cos peklo,po kolejnych ligowych porazkach zespol spadl na 10-te miejsce i musi to nadrobic.Dzisiaj stwarza sie okazja na komplet punktow bo Rogle to zespol napewno slabszy.

andrzejszwedzki

Post autor: andrzejszwedzki » 02-02-2018, 12:57

Hokej/Niemcy
Augsbourg-Ingolstadt :minus:
typ: 1/+4,5 (zwyciezca i ilosc goli w meczu)
kurs:3,1
fortuna
Analiza: Zespol Augsbourg czeka ciezka przeprawa w tym spotkaniu pomimo tego ze jest gospodarzem.Druzyna ta aktualnie zajmuje 11-te miejsce w tabeli i ma 63 ptk. a podejmuje Ingolstadt druzyne wyzej notowana,ktora jest na 8-ym miejscu i ma 70 ptk. w swym dorobku.Takze inne statystyki przemawiaja za zespolem gosci,ja jednak jestem innego zdania.Augsbourg jest w trudnej sytuacji,grozi druzynie degradacja a wiec kazde zwyciestwo jest bardzo wazne.Ja wierze ze ta druzyna w takim obliczu potrafi wspiac sie na szczyt swych mozliwosci.Swa wole walki i nieustepliwosc druzyna udawadniala w meczach z zespolami takimi jak Munchen i ostatnio z Esbaren,dlaczego wiec dzisiaj miala by nie wygrac?

andrzejszwedzki

Post autor: andrzejszwedzki » 04-02-2018, 13:02

Hokej/Austria
Fehervar-Graz :minus:
typ:2/+5,5 (spotkanie/ilosc bramek)
kurs:3,7
fortuna
Analiza: Drugi mecz w rundzie przegranych,sadze ze bedzie ciekawy jak mecze w pierwszej kolejce.Graz niespodziewanie przegral u siebie z Villach 1:3,Fehervar z kolei wygral na wyjezdzie z Bolzano 1:2.Dzisiaj te zespoly powalcza o punkty miedzy soba.Gospodarze po pierwszym spotkaniu zajmuja drugie premiowane miejsce,tuz za nimi jest Graz,ktory moim zdaniem dzisiaj wygra.Awybralem to spotkanie z wieksza iloscia bramek,chociaz statystyki za tym nie przemawiaja,poniewaz bedzie w moim przekonaniu zaciete i otwarte.Zespol Graz jest stalym bywalcem Extra Ligi i jakos nie widze go w nizszych formacjach.

andrzejszwedzki

Post autor: andrzejszwedzki » 05-02-2018, 11:17

Hokej/Rosja MHL
Barsy Astama-Sibirskie Snaipery :plus:
typ: +5,5 (ilosc bramek w meczu)
kurs: 2,10
totolotek
Analiza: Na dzisiaj wybralem spotkanie juniorow.w ktorym moj faworyt Sibirskie Snaipery gra na wyjezdzie.Druzyna ta w klasyfikacji zajmuje wysokie 3-cie miejsce z 95-ma ptk.Przeciwnik czyli dzisiejszy gospodarz,zajmuje 10-te miejsce i ma 63 ptk. w swym dorobku.Pomimo takiej roznicy nie gram na zwyciestwo faworyta bowiem Snaipery ostatnio oddaja punkty w meczach gdzie wystepuja w roli faworyta.Spowodowane to jest moim zdaniem brakiem mozliwosci zajecia pierwszego miejsca w klasyfikacji,roznica punktowa do lidera jest zbyt duza.Wydaje mi sie ze w takiej sytuacji,pewniejszym jest typ na duza liczbe bramek,tutaj z udzialem Snaiperow niemalze zawsze strzela sie ich duzo.

andrzejszwedzki

Post autor: andrzejszwedzki » 07-02-2018, 11:36

Hokej/Czechy 2 liga
Slavia Praga-Usti :minus:
typ: 1/+5,5 spotkanie/ilosc bramek
kurs:2,42
fortuna
Analiza: Napewno Slavia w dzisiejszym spotkaniu,jest zdecydowanym faworytem i nie powinna miec najmniejszych klopotow ze zdobyciem kompletu punktow.Wklasyfikacji druzyna ta zajmuje 4-te miejsce i zgromadzila jak dotad 83 ptk.W wyscigu powrotu do Ekstraligi wyprzedzaja ja tylko takie firmy jak Szeskie Budiejovice,Karlowe Wary i Kladno.Dzisiejszy przeciwnik Usti,nalezy do slabszych zespolow,w klasyfikacji zajmuje dopiero 12-te miejsce z dorobkiem 59 ptk.Widac wiec wyrazna roznice pomiedzy tymi druzynami,a i bilans spotkan bezposrednich przemawia za gospodarzem.Trzeba tez dodac ze w ostatnich trzech meczach,druzyny strzelaly ponad piec bramek.

andrzejszwedzki

Post autor: andrzejszwedzki » 08-02-2018, 10:42

Hokej/Austria
Graz-Bolzano :minus:
typ: 1/+4,5 spotkanie/ilosc bramek
kurs: 2,49
fortuna
Analiza: Wybralem na dzisiaj spotkanie w grupie przegranych.Po dwoch niespodziewanie przegranych spotkaniach,Graz pozostaje z 4-ma punktami dodanymi regulaminowo,porazki jednak skutkowaly spadkiem na 4-te miejsce i druzyna znalazla sie w trudnym polozeniu.Dzisiejszy przeciwnik Bolzano,rowniez przegral swe spotkania jednak z 2-ma punktami dodanymi regulaminowo zajmuje obecnie ostatnie miejsce.Wynika z tego ze obydwa zespoly sa w slabszej formie i trudno jest wskazac tutaj faworyta.Moim zdaniem jednak dzisiaj wygra druzyna Graz,wskazuje tez na to bilans spotkan bezposrednich oraz atut wlasnego terenu.

andrzejszwedzki

Post autor: andrzejszwedzki » 09-02-2018, 10:50

Hokej/Finlandia
Ilves-Jyvaskyla :minus:
typ: 2/-6,5 spotkanie/ilosc bramek
kurs: 3,30
fortuna
Analiza: W tym spotkaniu moim zdecydowanym faworytem do zwyciestwa jest zespol gosci,JVP,pomimo ze gra wyjazd.W klasyfikacji aktualnie zajmuje 5-te miejsce z 88-ma punktami,ale trzeba pamietac ze w wyscigu o fotel lidera,ta druzyna ma dwa mecze mniej rozegrane od zespolow ja wyprzedzajacych,oprocz TPS Turku.A jest to spowodowane wystepami w Lidze Mistrzow,gdzie dotarla do finalu i w meczu z Vaxio,odniosla wyjazdowe zwyciestwo 2:0.W dzisiejszym ligowym spotkaniu przeciwnikiem JVP jest Ilves,druzyna moim zdaniem o klase slabsza,w klasyfikacji zajmuje dopiero 12-te miejsce i ma w swym dorobku 62 ptk.Z cala pewnoscia hokeisci JVP odczuwaja lekkie zmeczenie dodatkowymi meczami,dlatego wydaje mi sie ze w tym spotkaniu nie bedzie gradu bramek.

andrzejszwedzki

Post autor: andrzejszwedzki » 13-02-2018, 12:14

Hokej/Finlandia
JVP-Karpat Oulu :minus:
typ: 1/+4,5 spotkanie/ilosc bramek
kurs: 2,6
fortuna
Analiza: W dniu dzisiejszym JVP podejmuje u siebie lidera klasyfikacji Karpat Oulu i mimo tego,ze dla gospodarzy bedzie to trudne spotkanie, uwazam ze sobie poradza.Dlaczego? Karpat rzeczywiscie w tym sezonie gra wysmienicie,jest liderem i juz nikt nie jest w stanie tego mu zabrac,ilosc punktow ,ktora zgromadzil pozwala mu na pelen luz.JVP jednak jest zespolem wielkiej klasy,finalista tegorocznej edycji Ligi Mistrzow,a to nie bierze sie z przypadku,W klasyfikacji ligi krajowej aktualnie zajmuje czwarte miejsce z 91 ptk. majac jeden mecz w zapasie.Nalezy takze wspomniec ze w spotkaniach bezposrednich z Karpatem ma bilans dodatni.Biorac pod uwage wszystko za i przeciw jestem zdania ze dzisiaj JVP w pelni wykorzysta atut swego tereni i spotkanie wygra,powinnismy tez zobaczyc wiecej bramek.

andrzejszwedzki

Post autor: andrzejszwedzki » 14-02-2018, 10:11

Hokej/Finlandia 2 liga
Kettera-Jokipojad :minus:
typ:1/+5,5 spotkanie/ilosc bramek
kurs:2,88
fortuna
Analiza: Na dzisiaj wybralem spotkanie drugoligowe ligi finlandji pomiedzy czolowymi druzynami Kettera (gospodarz) a Jokipojad.Kettera aktualnie zajmuje 3-cie miejsce w klasyfikacji i ma na swym koncie 72 punkty,cala serie meczy bez porazki,w spotkaniach bezposrednich z Jokipojad bilans dodatni a na wlasnym terenie dwukrotnie wygrywala,ponoszac jedna porazke.Jokipojad jest w klasyfukacji na 6-tym miejscu z dorobkiem 63 punkty.Statystyki moze nie odzwierciedlaja pelnego obrazu danego meczu ale sa czesto bardzo pomocne.Wtym przypadku uwazam ze Kerttera jest w doskonalej formie i jako gospodarz,na tym etapie powinna odniesc zdecydowane zwyciestwo.
Ostatnio zmieniony 16-02-2018, 09:52 przez andrzejszwedzki, łącznie zmieniany 1 raz.

andrzejszwedzki

Post autor: andrzejszwedzki » 14-02-2018, 10:52

Hokej/Rosja MHL
SS Nowosybirsk-Omskije Jastreby :plus:
14.02.2018/12:30
typ: +5,5 ilosc bramek (60 minut)
kurs: 1,94
fortuna
Analiza: Na dzisiaj wybralem spotkanie juniorow ligi rosyjskiej,w zasadzie to ilosc bramek strzelonych przez te zespoly.A spotykaja sie Sybirskie Snaypery (gospodarz) i Omskie Jastreby.Aktualnie w klasyfikacji Sybirskie Snajpery zajmuja 3-cia lokate i maja 104 punkty w swym dorobku,przeciwnik jest na 12-tym miejscu i ma 66 punktow.Teoretycznie wydawalo by sie ze w tym meczu zdecydowanym faworytem jest zespol gospodarzy,w statystykach widac jego wyrazna przewage,ale inaczej to wyglada w meczach bezposrednich,tutaj bywalo roznie.Jest to liga juniorow i tutaj wszystko moze sie zdarzyc,ciezko jest wytypowac pewniaka.Ja zdecydowalem sie zagrac na wieksza ilosc bramek,te zawsze towarzysza w tych meczach duza iloscia.

andrzejszwedzki

Post autor: andrzejszwedzki » 16-02-2018, 10:31

Hokej/Challenge
Polska-Wlochy :minus:
typ:1/+4,5 spotkanie/ilosc bramek
kurs:3,35
fortuna
Analiza: Na dzien dzisiejszy wybralem spotkanie turniejowe,ktore odbywa sie w Polsce pomiedzy Polska a Wlochami.Tak wiec nasi hokeisci sa gospodarzami,sa moimi faworytami do zwyciestwa nie tylko w meczu dzisiejszym ale w calym turnieju.Uwazam ze nasz rodzimy hokej w latach ostatnich bardzo sie poprawil i mogli bysmy juz awansowac do pierwszej Dywizji.Z druzyna wloska Polska spotykala sie wielokrotnie z duzym powodzeniem.Bilans z ostatnich pieciu spotkan tez przemawia za naszym zwyciestwem.Jest to spotkanie inauguracyjne wiec nasza druzyna jako gospodarz bedzie chciala pokazac sie z jak najlepszej strony ku zadowoleniu kibicow,wygrywajac w ladnym stylu strzelajac duzo bramek.

andrzejszwedzki

Post autor: andrzejszwedzki » 20-03-2018, 10:49

Hokej/Szwajcaria Play-Offs
Zug-Zurich :minus:
typ:2/-6,5 spotkanie/ilosc bramek
kurs:3,4
fortuna
Analiza: W dzisiejszym spotkaniu pomiedzy tymi druzynami,moim faworytem jest Zurich.Do tej pory ekipy te spotkaly sie cztery razy,trzykrotnie wygrywali hokeisci z Zurichu,ostatnie zwyciestwo 5:0 bylo bardzo wymowne.Zug zdolal sie przeciwstawic tylko raz,wygrywajac pierwsze spotkanie,pozniej juz bylo coraz gorzej.Moim zdaniem druzyna Zug odczuwa juz duze zmeczenie sezonem,znacznie lepiej grala w rundzie zasadniczej zajmujac drugie miejsce.Ale tez pod koniec rundy dalo sie zauwazyc slabsza dyspozycje.Zurich w tej ocenie wydaje sie byc zespolem swierzszym i lepiej zmotywowanym.

ODPOWIEDZ