Najlepsze bonusy bukmacherskie: Fortuna, Betfan, Betclic, Etoto, Totolotek, Lvbet
1. Fortuna
20 PLN
bez ryzyka +600 PLN
2. Totolotek
20 pln
bez depozytu +1000 PLN
3. Lvbet
20 pln
bez depozytu +2000 PLN
4. Betclic
550 PLN
cashback
5. Etoto
20 PLN
bez depozytu +1040 PLN
Na terytorium Polski zaklady wzajemne moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie na urzadzanie zakladow wzajemnych. Udzial w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard zwiazany jest z ryzykiem.

Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Analizy ekspertów z wysokim yieldem na NHL i inne ligi hokejowe na świecie. Wejdź i przeczytaj najlepsze typy bukmacherskie hokeja.
Regulamin forum
Hokej

Hokej na lodzie to sportowa gra zespołowa rozgrywana na lodowisku. Z wiadomych względów jest popularna na północy, ale i w Polsce mamy swoich reprezentantów. Interesujesz się hokejem? Szukasz typy hokej? Albo sam oferujesz typy hokej? Dobrze trafiłeś.

Tylko u nas znajdziesz typy bukmacherskie na hokej na świecie oraz profesjonalne analizy spotkań hokeja. Wszystko za darmo.

Zapraszamy teraz do zapoznania się z poszczególnymi tematami w tym dziale. Przeczytaj terminarz hokeja, opisy odbytych spotkań oraz analizy i darmowe typy hokej.
ODPOWIEDZ
andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 23-01-2020, 10:15

Rosja-KHL...Dynamo Moskwa (3),po trzech porazkach z rzedu zagra dzisiaj u siebie z druzyna Podolsk (7).Obydwie ekipy reprezentuja Konferencje Zachodnia.Wydaje mi sie,ze ocena tutaj nie jest zbyt trudna,faworytem jest Dynamo Moskwa i powinna wygrac roznica przynajmniej dwoch bramek.W tym sezonie te zespoly spotykaly sie juz trzykrotnie w Podolsku,dwa razy wygrywala druzyna gospodarzy a jeden raz Dynamo.Wszystkie te mecze konczyly sie w regulaminowym czasie gry.We wczesniejszych meczach,poprzedni sezon itd...Dynamo Moskwa wygrywala na swoim terenie i to zdecydowanie.Widac,ze ten zespol u siebie czuje sie znacznie lepiej.I jeszcze jedna rzecz,Dynamo nie ma wcale duzej straty do prowadzacych w tabeli,caly czas ma szanse na odniesienie sukcesu,oby tylko forma dopisywala.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 23-01-2020, 10:36

Szwecja-SHL...Druzyna Leksands (13) zagra dzisiaj u siebie z Diurgardens (7) a wynik tego spotkania wydaje sie oczywisty,zdecydowane zwyciestwo ekipy gosci.Powody...przedewszystkim aktualna forma druzyn i pozycja w klasyfikacji.Znaczna przewaga druzyny Diugardens we wczesniejszych bezposrenich pojedynkach,zwyciestw i to wysokie,niektore bez straty gola.Diurgardens ponadto ma duza szanse awansu do pierwszej szostki a wiec grupy zwyciezcow,czy taka szanse przegapi...moim zdaniem nie bo pozniej przyjda trudniejsze mecze.Gospodarze aktualnie sa na przedostatnim miejscu w klasyfikacji,jest to juz grupa spadkowa i walcza o jej opuszczenie,beda dzisiaj walczyc jak lwy i tylko z tego powodu nie typuje wysokiegozwyciestwa Diurgardens.Jeszcze jeden powod,istotny jesli chodzi o wygrana gosci,Diurgardens jest druzyna typowo wyjazdowa.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 24-01-2020, 10:53

Czechy-Extraliga...Pilzno (2) po dwoch wyjazdowych porazkach,dzisiaj zagra u siebie z zespolem Tryniec (3) i tez nie bedzie to latwy mecz ale moim zdaniem gospodarze sobie poradza.Druzyny dzieli roznica trzech punktow i Pilzno gra jakoby o szesc punktow,zwyciestwo pzoli bezpiecznie odskoczyc rywalowi,ktory w kolejnej rundzie bedzie tez walczyl o najwyzsze laury.Pilzno przegral dwa poprzednie spotkania ale na wyjezdzie z silnymi zespolami Komety Beno i Libercem a jest to jak juz wspomnialem zespol swojego terenu.Najlepszym tego przykladem moze byc wygrana u siebie z liderem,Libercem,jak rowniez kilka ostatnich,bezposrednich pojedynkow z Tryncem,kazda z druzyn wygrywala u siebie i to duza roznica goli.Dzisiaj jednak Pilzno moze miec probrem z wysokim zwyciestwem,Tryniec jest bowiem w formie.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 24-01-2020, 12:26

Austria-EBEL...Druzyna Znojno jest bez formy,w ostatnich kilku pojedynkach zaledwie jedna wygrana,dzisiaj podejmuje u siebie zespol Graz i wedlug mnie przegra ponownie.Graz to jedna z czolowych druzyn,nie tylko tego sezonu ale tez kilku poprzednich.Aktualnie zajmuje 5-te miejsce w klasyfikacji i jest to grupa zwycieszcow.Priorytetem jest napewno obrona korzystnej pozycji ale takze kolejne wygrane by zgromadzic jak najwiecej puntow przed decydujacymi rozgrywkami o tytul mistrzowski.Tak sie sklada,ze Graz aktualnie jest w wysokiej formie,seria wygranych,trudnych pojedynkow w regulaminowym czasie tylko z Vienna po dogrywce.W takiej sytuacji nie sadze by Znojno stworzyla zagrozenie,tymbardziej,ze w bezposrednich konfrontacjach,Graz tez ma wyrazna przewage.Tylko z przekory nie typuje wysokiej wygranej tego zespolu.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 24-01-2020, 12:55

Niemcy-DEL...Augsburg (11) podejmuje dzisiaj u siebie Dusseldorf (7) i wedlug mnie poradzi sobie,wygra to spotkanie.Decydujacym elementem bedzie tutaj atut swojego lodowiska,bowiem kazda z tych druzyn u siebie czuje sie znacznie lepiej.Obydwie druzyny maja cos do ugrania i kazdej zalezy na komplecie punktow dlatego remis raczej wykluczam.Dusseldorf probuje wejsc do pierwszej szostki,czyli do grupy druzyn wygranych,ma cztery punkty straty.Augsburg z kolei mysli o awansie do grupy bezpiecznej,jest to priorytetem tego zespolu.Do tego potrzebuje dzisiaj trzech punktow i byc moze awans stanie sie rzeczywistoscia.Troszeczke jestem zaskoczony tak daleka pozycja tego zespolu bo przeciez w poprzednim szonie byl w czolowce,wywalczyl Lige Mistrzow.No w tym sezonie juz tego nie powtorzy ale awans do grupy bezpiecznej jest realny.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 24-01-2020, 13:25

Slowacja-Extraliga...Poprad podejmuje u siebie Banska Bystrzyce i jest to chyba najciekasze wydarzenie dnia dzisiejszego.Obydwie druzyny sa w swietnej formie,mile zaskakuje przedewszystkim Poprad.Wysola czwarta pozycja w klasyfikacji i seria wygranych kilku ostatnich pojedynkow wskazuje na to,ze bedzie to bardzo wyrownane spotkanie.Ostatecznie jdnak typuje zwyciestwo Banskiej Bystrzycy.Mam duzo zaufania do tej druzyny no i jest to obronca tytulu mistrzowskiego,kilka sezonow wysoka forma.Aktualnie ten zespol jest wiceliderem ale z taka sama iloscia punktow co lider,Slovan Bratyslawa.Banska Bystrzyca wlasnie w ostatnim wyjazdowym meczu pokonala lidera po dogrywce,mysle,ze podobnie bedzie dzisiaj.Wedlug mej relacji powinienem zagrac wiec remisem,tak ale nie wykluczam tez zwyciestwa gosci w regulaminowym czasie gry.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 24-01-2020, 13:44

Szwajcaria-National Liga...Dzisiaj w ciekawym pojedynku spotkaja sie druzyny Fribourga i Ambri-Piotta.Nir naleza one do najsilniejszych i chyba nie maja juz szans awansu do pierwszej osemki ale kazdy punkt jest wazny przed druga runda,gdzie walczyc beda o utrzymanie.Troche zaskakuje mnie daleka pozycja Fribourga,ta druzyna do pewnego momentu grala calkiem dobrze i wydawalo sie,ze utrzyma pozycje w grupie wygranych tym bardziej ze w poprzednich sezonach,tez do niej nalezala.Niestety kryzys przyszedl w zlym momencie i efekt...taki jak wspomnialem.Cuz dzisiaj rywalem jest tez slabsza druzyna i sadze,ze Fribourg wykorzysta atut swojego lodowiska i spotkanie wygra...wygra wieksza roznica goli jak to czynil w kilku ostatnich pojedynkach z Ambri-Piotta.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 31-01-2020, 08:54

Finlandia-SM Liga...JXP (8) zagra dzisiaj z druzyna SaiPa (12) i chociaz tym ekipom sie nie wiedzie,spotkanie zapowiada sie interesujaco.JVP jakze znany i zasluzony zespol,juz dwa sezony nie moze sie odnalezc w tym juz wydawalo sie,ze wszystko wrocilo do normy po fajnej seri zwyciestw,ponownie forma gdzies umknela i druzyna seyjnie przegrywa.Zachowuje jednak,wydaje mi sie juz niezagrozone bezpieczne miejsce,tak wynika z sytuacji punktowej.Bardziej tych punktow potrzebuje SaiPa by awansowac do bezpiecznej dziesiatki,ma szesc punktow straty do Assat.W takiej sytuacji moim zdaniem SaiPa powinna wygrac,tym brdziej ze ma tez korzystniejszy bilans bezposrednich pojedynkow.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 31-01-2020, 10:54

Slowacja-Extraliga...Detva podejmuje u siebie druzyne Nove Zamky,co mozna powiedziec o spotkaniu i zespolach...Napewno nie naleza do najsilniejszych ale juz sobie zapewnily prawo gry w nastepnym sezonie,spada L.Mikulas.Tak wiec dzisiejszy mecz bedzie sie odbywal bez presji i powinna wygrac druzyna gospodarzy.Nove Zamky byla bliska degradacji jenak forma przyszla na czas,kilka dobrych spotkan pozwolilo awansowac na bezpieczna pozycje a wlasciwie to chodzi o ilosc punktow.Ale ostatnio ta druzyna gra ponownie slabiej i Detva u siebie napewno to wykorzysta.W bezposrednich pojedynkach tez ma przewage wiec nie powinno byc tutaj rzadnego zaskoczenia.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 01-02-2020, 13:33

Szwecja-SHL...Ostatnia druzyna zamykajaca tabele,zagra dzisiaj z czwartym zespolem klasyfikacji,Frolunda.Leksands jest w duzym kryzysie,prawie wszystko przegrywa i nieuchronnie zbliza sie ku spadkowi.Frolunda to przeciwienstwo,ta druzyna w kazdym szonie nalezy do czolowki,teraz tez z pewnoscia powalczy o najwyzsze laury.Te zespoly na dzien dzisiejszy dzieli ogromna przepasc i jak goscie dzisiaj nie zlekcewaza przeciwnika powinni wygrac i to wysoko.Ja typuje zwyciestwo dwoma golami i mysle,ze jest to najmniejsza z moliwych roznica.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 01-02-2020, 14:00

USA-NHL...Dzisiaj do oceny wybralem interesujacy pojedynek dwoch druzyn Kanadyjskich,ktore reprezentuja Dywizje Atlantycka.Toronto zajmuje w niej czwarte premiowane Play Offami miejsce a Ottawa jest na przedostatnim miejscu.Toronto ma z soba trzy wygrane ostatnie mecze a Ottawa gra w kratke i sa to argumenty,ktore wskazywaly by na zwyciestwo Toronto.Ja jdnak pomimo tega sadze,ze Ottawa wygra...ta druzyna ma zdecydowanie lepszy bilans kilku ostatnich bezpsrednich spotkan a aktualnie bardziej potrzebuje punktow.Toronto ma dosyc duza przewage punktow nad piatym Montrealem a wiec jest bezpieczna.I te argumenty bardziej mnie przekonuja o zwyciestwie Ottawy.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

Kopiowanie calosci lub fragmentow bez pisemnej zgody zabronione. Strona jest kierowana do uzytkownikow polskojezycznych zamieszkalych w krajach, w ktorych korzystanie z Serwisu jest zgodne z prawem. Wiadomosci prezentowane w serwisie sa dozwolone wylacznie dla osob podlegajacych jurysdykcjom prawnym, w ktorych uczestnictwo w grach hazardowych online jest legalne. Korzystajac z serwisu, uzytkownik deklaruje wobec administratora, ze uczestnictwo w grach hazardowych online jest w jego jurysdykcji dozwolona i ponosi pelna odpowiedzialnosc za prawdziwosc zlozonego przez siebie oswiadczenia.

Na terytorium polski zaklady wzajemne moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie na urzadzanie zakladow wzajemnych. Zawieranie zakladow u bukmacherow, ktorzy nie posiadaja licencji Ministerstwa Finansow na zawieranie zakladow wzajemnych jest zabronione i grozi konsekwencjami prawnymi. Serwis jest przeznaczony tylko dla osob, ktore ukonczyly 18 lat. Korzystajac z serwisu, uzytkownik potwierdza, ze ma ukonczone 18 lat.Polityka prywatnosci