Najlepsze bonusy bukmacherskie: Fortuna, Betfan, Betclic, Etoto, Totolotek, Lvbet
1. Fortuna
20 PLN
bez ryzyka +600 PLN
2. Totolotek
20 pln
bez depozytu +1000 PLN
3. Lvbet
20 pln
bez depozytu +2000 PLN
4. Betclic
550 PLN
cashback
5. Etoto
20 PLN
bez depozytu +1040 PLN
Na terytorium Polski zaklady wzajemne moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie na urzadzanie zakladow wzajemnych. Udzial w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard zwiazany jest z ryzykiem.

Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Analizy ekspertów z wysokim yieldem na NHL i inne ligi hokejowe na świecie. Wejdź i przeczytaj najlepsze typy bukmacherskie hokeja.
Regulamin forum
Hokej

Hokej na lodzie to sportowa gra zespołowa rozgrywana na lodowisku. Z wiadomych względów jest popularna na północy, ale i w Polsce mamy swoich reprezentantów. Interesujesz się hokejem? Szukasz typy hokej? Albo sam oferujesz typy hokej? Dobrze trafiłeś.

Tylko u nas znajdziesz typy bukmacherskie na hokej na świecie oraz profesjonalne analizy spotkań hokeja. Wszystko za darmo.

Zapraszamy teraz do zapoznania się z poszczególnymi tematami w tym dziale. Przeczytaj terminarz hokeja, opisy odbytych spotkań oraz analizy i darmowe typy hokej.
andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 24-03-2018, 13:18

Hokej/NHL
Montreal-Washington :plus:
typ:2/+4,5 spotkanie/ilosc bramek
kurs:2,45
fortuna
Analiza: W tym spotkaniu zdecydowanym faworytem do zwyciestwa jest zespol z Washingtonu,tak tez wynika z sondazy przedmeczowych.Kawalerzysci sa aktualnie na czwartym miejscu klasyfikacji Konferencji Wschodniej,Montreal za na 13-tej,wiec ta statystyka wyraznie promuje zespol gosci.Montreal w ostatnich pieciu spotkaniach zdolal tylko raz wygrac,Washington z kolei tylko raz przegral,tak wiec i ta statystyka wypada na korzysc Washingtonu. No i bilans spotkan bezposrednich,cztery zwyciestwa Washingtonu przy jednym Montrealu.Jak widac wszystkie statystyki przemawiaja za zwyciestwem druzyny gosci,tak tez typuje.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 03-04-2018, 15:59

Hokej/Slowacja
Banska Bystrica-Nitra :plus:
typ:1/+5,5 spotkanie/ilosc bramek
kurs: 2,84
fortuna
Analiza: W Slowacji druzyny Banska Bystrica i Nitra,juz po raz czwarty wychodza na lodowisko w spotkaniu polfinalowym.Poprzednie trzy mecze wygrala druzyna Banska Bystrica,moim zdaniem bez wiekszych problemow.Dwa wygrane pojedynki na lodowisku rywala i trzeci juz zdecydowanie wysoko wygrany u siebie.Nie sposob typowac wiec inaczej jak na kolejne zwyciestwo dzisiejszego gospodarza.Podobnie wskazuja Bukmacherzy i sondaze przedmeczowe.W moim przekonaniu zespol Banska Bystrica jest aktualne najlepszym w Slowacji.Ta druzyna gra ladny ofensywny hokej,strzelajac przy tym duzo bramek.Nie wiemy jeszcze z kim sie zmierzy w finale ale ja juz dzisiaj twierdze ze go wygra.Troche zaskoczyla mnie slaba postawa Nitra,ta druzyna przeciez okazala sie najlepsza w rundzie zasadniczej.Chyba nie w pore odeszla forma.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 04-04-2018, 14:04

Hokej/Niemcy
Mannheim-Monachium :plus:
typ:2/+4,5 spotkanie/ilosc bramek
kurs:2,83
fortuna
Analiza: Jest to juz czwarte spotkanie polfinalowe pomiedzy zespolami Mannheim i Monachium,jak dotad wynik 2:1 na korzysc druzyny z Monachium.Jednak Mannheim okazuje sie byc godnym przeciwnikiem i chociaz moim faworytem nawet finalu jest Monachium,to jestem pelen uznania dla hokeistow z malego miasteczka Mannheim.Wracajac do dzisiejszego spotkania,w moim przekonaniu wygraja Bawarczycy,jednak istnieje obawa,ze nie w regulaminowym czasie gry jak w meczu poprzednim.Monachium pomimo tego,ze bylo gospodarzem,nie wygralo w regulaminowym czasie.Jak mozna bylo sie spodziewac,druzyna szybko obiela prowadzenie,juz w pierwszej tercji jednak pozniej juz nie potrafila strzelic kolejnej bramki a udalo sie to gosciom.Moim zdaniem dzisiaj tych goli zobaczymy znacznie wiecej,gra tez bedzie bardziej ozywiona i skuteczna.Jednak zaryzykuje tez na wygrana gosci.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 12-04-2018, 14:12

Hokej/NHL
Washington-Columbus :minus:
typ:1/+4,5 spotkanie/ilosc bramek
kurs:2,75
fortuna
Analiza: W lidze NHL zaczely sie juz Play Offy,pierwsze mecze mamy za soba.Ja wybralem spotkanie pomiedzy druzynami Washingtonu i Columbus,w ktorym moim zdaniem zdecydowanym faworytem jest Washington.Nie rozumiem dlaczego jest taki wysoki kurs na jego zwyciestwo.Fakt,ze druzyna Columbus pod koniec rundy zasadniczej zlapala dobra forme,nie znaczy to jednak,ze pokona gospodarzy,przynajmniej w tym spotkaniu.Przeciez gdy przesledzimy statystyki pojedynkow bezposrednich tych zespolow,znajdziemy potwierdzenie moich slow.Pozatym Washington to trzecia druzyna rundy zasadniczej Konferencji Wschodniej.Na przestrzeni calego sezonu rzadko trafialy sie jej porazki na wlasnym terenie.Moim zdaniem zespol Washingtonu wygra to spotkanie i to zdecydownie,malo tego to napewno awansuje dalej,odgrywajac wazna role w tym sezonie.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 15-04-2018, 12:30

Hokej/Niemcy
Esbaren Berlin-Monachium :plus:
typ:2/+4,5 spotkanie/ilosc bramek
kurs:2,97
fortuna
Analiza: Dzisiaj druzyny Esbaren Berlin i Monachium zmierza sie w drugim spotkaniu finalowym.Napewno nikogo nie dziwi taki final,bowiem w rundzie zasadniczej te dwie druzyny zajely pierwsze miejsca.Jednak w pierwszym meczu doszlo juz do niespodzianki,faworyzowany zespol Monachium(takze moj faworyt),przegral we wlasnej hali 3:4.Mecz byl ladny,ciekawy,druzyna Esbaren juz w pierwszej tercji obiela prowadzenie i do konca go nie oddala.Dzisiaj wiec przystepuje do meczu w dobrych nastrojach,jako faworyt dla wielu z was,tymbardziej ze gra we wlasnej hali.Ja w tej ocenie bylbym ostrozny.Bawarczycy to konsekwentny zespol,nadal pozostaje moim faworytem do ostatecznego zwyciestwa,takze w tym spotkaniu.Dla tej druzyny nie ma roznicy czy gra we wlsnej hali czy na wyjezdzie,wszedzie jest niebywale grozna.Biorac pod uwage to porownanie,to wlasnie moim zdaniem Esbaren lepiej czuje sie na wyjazdowych spotkaniach.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 15-04-2018, 17:32

Hokej/Szwajcaria
Lugano-Zurich :minus:
typ:1/+4,5 spotkanie/ilosc bramek
kurs:2,87
fortuna
Analiza: Trzecie spotkanie finalowe pomiedzy druzynami Lugano i Zurichu.Po pierwszych dwoch prowadzi Zurich 2:0 i powiem zupelnie szczerze,ze jestem tym wynikiem nieco zaskoczony.Sadzilem a nawet bylem przekonany,ze Lugano zaprezentuje sie lepiej.No cuz wierze,ze ten zespol jeszcze nie zlozyl broni i podejmie walke.Bardzo podoba mi sie styl gry tej druzyny jest bardzo ofensywny, tym samym widowiskowy.Widac to juz bylo w drugim spotkaniu w Zurichu,Lugano wprawdzie przgral ale w podstawowym czasie gry bylo 4:4.Tak powinien wygladac pierwszy mecz,we wlasnej hali to teraz wynik spotkan bylby zupelnie inny.Ale jak to mowia,co ma wisiec nie utonie.Dzisiaj kolejne spotkanie i proba zmiany wyniku przed wlasna publicznoscia.Moim zdaniem jak Lugano zagra w swoim dobrym stylu,wspierane goraco przez swych fanow,napewno wygra,jestem o tym przekonany.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 17-04-2018, 12:55

Hokej/Slowacja
Banska Bystrica-Trencin :plus:
typ:1/+4,5 spotkanie/ilosc goli
kurs:2,54
fortuna
Analiza: Po dwoch spotkaniach w hali przeciwnika,druzyna Banska Bystrica zagra dzisiaj przed swoja publicznoscia.Sa to juz mecze finalowe i jak dotad prowadzi Banska Bystrica 2:0.Druzyna Trencin jednak okazuje sie byc godnym przeciwnikiem,jak przystalo na finl..Zwyciestwa Bystricy w jego hali nie byly latwe,rozstrzygniecia zapadly dopiero w dogrywce i rzutach karnych.Moim zdecydowanym faworytem w dzisiejszym meczu jest mimo wszystko zespol gospodarzy,wybiegajac w przod,twierdze ze wygra caly final.Druzyna Banska Bystrica jest w doskonalej formie,ma na swym koncie cala serie wygranych spotkan,w polfinalach z duza latwoscia pokonala lidera rundy zasadniczej,zespol Nitra 4:0.Czy dzisiaj przed wlasna publicznoscia moze zawiesc? Chyba nie.Dla mnie,kazdy inny wynik bedzie duza niespodzianka.Goraco polecam ten typ.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 18-04-2018, 10:41

Hokej/Slowacja
Banska Bystrica-Trencin :minus:
typ:1/+4,5 spotkanie/ilosc goli
kurs:2,28
fortuna
Analiza: Jest to juz czwarte finalowe spotkanie pomiedzy druzynami Banska Bystrica i Trencin,poprzednie trzy zakonczyly sie zwyciestwami Banskiej Bystricy.W moim przekonaniu i ten mecz skonczy sie podobnie,druzyna ta zdobedzie glowne trofeum.Banska Bystrica jest zespolem wyraznie lepszym,z forma trafila idealnie,chociaz juz w rundzie zasadniczej bylo to widac.Byl to moj faworyt od samego poczatku.Dukla Trencin,no cuz nie udalo sie teraz,trzeba probowac w kolrjnym sezonie,jednak wielkie uznanie dla tego zespolu,ze dotarl az do finalu,eliminujac po drodze druzyny wyzej notowane.Poczatkowo wydawalo mi sie,ze zespol ten nawiaze rowna walke z Banska Bystrica,jednak okazalo sie inaczej.Dzisiaj w Banskiej Bystricy szykuje sie wiec wielka feta,ktora napewno przygotowali wierni kibice.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 19-04-2018, 10:55

okej/Szwecja
Skelleftea-Vaexjoe :plus:
19.04.2018/19:30
typ:2/-6,5 spotkanie/ilosc bramek
kurs:2,75
fortuna
Analiza: Jest to drugie spotkanie finalowe pomiedzy zespolami Skelleftea i Vaexjoe.Pierwsze zgodnie z przewidywaniami,we wlasnej hali wygrala druzyna Vaexjoe.zaskoczeniem moze byc tylko rozmiar tego zwyciestwa.Dzisiaj Vaexjoe jest gosciem i czy ponownie bedzie tak bezlitosna dla swego rywala? Wedlu mojej oceny ponownie wygra ale juz nie w takich rozmiarach.Skelleftea gra przed wlasna publicznoscia i jakos bedzie chciala ja zadowolic.Za zwyciestwem Vaexjoe,przemawia jej fantastyczna forma,zarowno w rundzie zasadniczej jak i Play Offs a takze bilans dodatni w spotkaniach bezposrednich z rywalem.Kilka ostatnich meczy zdecydowanie wygranych.Dla druzyny Skelleftea,sukcesem bylo juz,wyeliminowanie Dijurgardens,zespolu wyzej notowanego.Po przesledzeniu wszystkich statystyk,ja nie widze tutaj innego rozstrzygniecia jak wygrana Vaexjoe.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 20-04-2018, 10:44

Hokej/Niemcy
Esbaren Berlin - Monachium :plus:
typ:2/+4,5 spotkanie/ilosc bramek
kurs:3,05
fortuna
Analiza: Spotkanie pomiedzy Esbaren Berlin i Monachium jest czwartym w finale.Dotychczasowy stan rywalizacji to 2:1 dla ekipy z Monachium.Moim zdaniem,po raz kolejny faworytem jest Monachium pomimo tego,ze gra w hali przeciwnika.Tylko w pierwszym meczu doszlo do niespodzianki,gdzie Berlinczycy pokonali rywala w jego hali,pozniej wszystko bylo zgodnie z oczekiwaniami.Ostatni mecz latwo wygrany przez Monachium 4:1,swiadczy o przewadze tego zespolu i koncowym sukcesie.W moim przekonaniu,dla druzyny z Berlina,duzym sukcesem bylo juz dotarcie do finalu.Zespol ten ladnie rrozegral polfinal,eliminujac Norynberge ale w starciu z Bawarska druzyna juz nic nie wskora.Monachium okazalo sie najlepsza druzyna w przekroju calego sezonu.Koncowy sukces napewno temu zespolowi w pelni sie nalezy.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 22-04-2018, 12:02

Hokej/Szwecja
Skelleftea-Vaexjoe :plus:
typ:2/-6,5 spotkanie/ilosc bramek
kurs:2,46
fortuna
Analiza: Jest to juz czwarte finalowe spotkanie pomiedzy druzynami Vaexjoe i Skelleftea a w mojej ocenie takze ostatnie konczace ta rywalizacje.Zespol Vaexjoe wygral zdecydowanie trzy poprzednie,przy czym pozwolil sobie strzelic tylko jedna bramke.Przewaga jest ogromna i dzisiaj Vaexjoe jest zdecydowanym faworytem,co do tego chyba nik nie ma watpliwosci.Druzyna ta okazala sie najlepsza,bezkonkurencyjna w przekroju calego sezonu,wygrywajac rowniez runde zasadnicza.Tytul mistrzowski wiec w pelni jej sie nalezy.W dzisiejszym meczu zastanawiam sie nad rozmiarami wygranej,czy Vaexjoe pozwoli rywalowi na zdobycie chociaz jednej bramki.Naprawde jestem pod wrazeniem gry tej druzyny.Zespolowi Skelleftea napewno naleza sie slowa uznania za dotarcie do finalu bo konkurencja byla duza.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 24-04-2018, 06:51

Hokej/Niemcy
Esbaren Berlin-Monachium :minus:
typ:2/+4,5 spotkanie/ilosc bramek
kurs:2,88
fortuna
Analiza: W spotkaniach finalowych pomiedzy Esbaren Berlin a Monachium zrobilo sie ciekawie.Przed ich rozpoczeciem,moim zdecydowanym faworytem byla druzyna z Monachium,przy czym uwazalem,ze rywalizacje zakonczy bardzo szybko.Nadal uwazam ja za faworyta do koncowego sukcesu jak i dzisiejszego zwyciestwa,jednak Esbaren stawilo zaciety opor.Jest to moje osobiste zdanie,bo sa napewno osoby majace inne zdanie.Przed dzisiejszym spotkaniem stan rywalizacji jest korzystniejszy dla Monachium,prowadzi 3:2 i jak juz wspomnialem wygra dzisiejsze spotkanie oraz cala rywalizacje.Esbaren Berlin,okazal sie godnym przeciwnikiem i w pelni zasluzyl na final.Dotychczas druzyna ta wygrala dwa z pieciu spotkan,jednak na co warto zweocic uwage,byly to zwyciestwa wyjazdowe.Potwierdza sie teoria,ze ten zespol znacznie lepiej czuje sie na wyjazdach.Podobnie bylo w rundzie zasadniczej.Monachium z kolei jest druzyna uniwersalna,dlatego dzisiaj jest moim faworytem.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 26-04-2018, 09:18

Hokej/Niemcy
Esbaren Berlin-Monachium :plus:
typ:1/+4,5 spotkanie/ilosc bramek
Kurs:2,3
fortuna
Analiza: A wiec doczekalismy sie siodmego spotkania finalowego pomiedzy druzynami Esbaren Berlin i Monachium.Nie ukrywam,ze jest to dla mnie zaskoczenie,bylem przekonany,ze ta rywalizacja zakonczy sie wczesniej triumfem Monachium.Okazalo sie jednak,ze Esbaren to godny przeciwnik,druzyna ta przy stanie 1:3 zdolala wygrac kolejne dwa mecze i doprowadzic do remisu.Dodaje to wiecej emocji w dzisiejszym ostatecznym rozstrzygnieciu.Ja jednak ze spokojem twierdze nadal,ze faworytem jest Monachium.Dzisiaj gra we wlasnej hali i chociaz Esbaren potrafi bardzo dobrze grac na wyjazdach to Bawarczycy zwycieza zdecydowanie.Jest to doswiadczona druzyna,okazala sie bezkonkurencyjna w rundzie zasadniczej i dzisiaj potwierdzi swe umiejetnosci.Berlinczykom naleza sie slowa wielkiego uznania i z tym chyba kazdy sie zgodzi.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 15-05-2018, 15:37

Hokej/NHL
Washington-Tampa Bay :plus:
typ:2/-6,5 spotkanie/ilosc bramek
kurs:4,15
fortuna
Analiza: Jest to trzecie spotkanie polfinalowe pomiedzy druzynami Washingtonu i Tampa Bay,tym razem gospodarzem sa hokeisci Washingtonu.Stan rywalizacji po tych dwoch spotkaniach to 2:0 dla Washingtonu,wynik zaskakujacy.W tym spotkaniu,wydawalo by sie,ze zdecyowanym faworytem powinna byc ta druzyna,tym bardziej,ze gra u siebie.Ja jednak uwazam,ze dzisiaj wygra zespol gosci,rewanzujac sie za poprzednie porazki.Tampa Bay pozatym udawadniala niejednokrotnie,ze bardzo dobrze gra na wyjazdach,byc moze nawet czuje sie pewniej.Trzeba przyznac jednak,ze Washington w tym sezonie jest bardzo silna druzyna.Moim zdaniem ta rywalizacja z Tampa Bay potoczy sie troche dluzej,bedzie nas trzymac w niepewnosci do ostatniego meczu.Tampa Bay w cwiercfinale przeciez wyeliminowala swietnie spisujaca sie druzyne z Bostonu.Nie wierze by teraz tak latwo i gladko polegla z Washingtonem.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 18-05-2018, 13:12

Hokej/NHL
Las Vegas-Winnieg :plus:
19.05.2018/02:05
typ:1/+4,5 spotkanie/ilosc goli
kurs;2,86
Analiza:Jest to juz czwarte spotkanie polfinalowe pomiedzy druzynami Las Vegas i Vinnipeg.Na dzisiaj wynik rywalizacji wynosi 2:1 na korzysc hokeistow Las Vegas.Dzisiaj po raz drugi oni sa gospodarzami i jak w meczu poprzednim powinni okazac swa wyzszosc.Przewage zyskali w drugim spotkaniu,ktore odbywalo sie w hali przeciwnika,wygrywajac spotkanie.Dzisiaj maja duza szanse by odskoczyc rywalowi,co moze byc bardzo wazne w tym polfinale.Na terenie rywala w nastepnym meczu moze byc bardzo ciezko,wiemy doskonale z obserwacji rundy zasadniczej,ze to doskonala druzyna i napewno bedzie walczyla do samego konca.Na lodowiskach a zwlaszcza przy takich turniejach,dzieja sie rozne nieprzewidziane historie,sensacyjne wyniki nie naleza do rzadkosci,jednak moim zdaniem tym razem powinno wszystko odbyc sie bez sensacji,gospodarze powinni wygrac.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 07-06-2018, 09:56

Hokej/NHL
Las Vegas-Washington :minus:
typ:1/+4,5 spotkanie/ilosc bramek
kurs:2,77
fortuna
Analiza: Jest to juz piate z koli spotkanie finalowe,najlepszej ligi Swiata,pomiedza druzynami Las Vegas a Washingtonem.Narazie stan rywalizacji,3:1 na korzysc Washingtonu,zespol ten juz jest prawie zwyciezca,malutki kroczek brakuje ale zarazem milowy,ze tak powiem.Dzisiaj gospodarzem jest druzyna Las Vegas,nie sadze by pozwolila sobie,w takiej sytuacji na przegrana.Komfort psychiczny jest po stronie Washingtonu,ten zespol juz raz wygral w Las Vegas podczas tej rywalizacji.Czy hokeisci gospodarzy poradza sobie z takim obciazeniem? Moim zdaniem tak,juz o tym wspomnialem.Jest to liga zawodowa i takie sytuacje zdarzaja sie czesto,nie ma wiec obawy.Druzyna Las Vegas nie przypadkowo znalazla sie w finale,awansowala pokonujac kolejno wyzej notowane zespoly jak Washington i nie chce mi sie wierzyc,by ta rywalizacja zakonczyla sie tak wysokim zwyciestwem Washingtonu.To jeszcze potrwa.

Cholera ta porazka zabrala mi niezla sumke w fortuna...trudno gramy dalej... :)

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 09-10-2018, 14:10

Hokej/Liga Mistrzow
Lugano-JVP
typ:2
kurs:2,43
1xbet
Analiza: Witam...w piatej kolejce fazy grupowej,hokejowej Ligi Mistrzow,Szwajcarski zespol Lugano,zmierzy sie z Finska druzyna JVP.Uwazam,ze jest to jeden z ciekawszych pojedynkow w dniu dzisiejszym dlatego wybralem go do oceny.W dotychczasowych meczach,Lugano wygralo tylko jeden a trzy przegralo,zajmuje w grupie trzeci miejsce.Moim zdaniem ma bardzo male szanse by wyjsc z grupy.Druzyna JVP,w dotychczasowych czterech meczach zdobyla szesc punktow,dwa z nich wygrywajac i dwa przegrywajac.Tutaj trzeba powiedziec,ze jak na en zespol jest to slaby wynik.No ale obydwa spotkania przegrane z liderem,druzyna Pilzno,ktora zdobyla dotychczas komplet punktow.Powiem tak,nie wyobrazam sobie by JVP nie wyszla z grupy...tymbardziej by dzisiaj da by sie pokonac Lugano.Jest moim zdecydowanym faworytem.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 09-10-2018, 14:11

Witam...Dzisiaj mamy piata kolejke zmagan,w fazie grupowej hokejowej Ligi Mistrzow.Ja do oceny wybralem fajny pojedynek w grupie B,pomiedzy zespolami Monachium i Szwedzkim Molme,ktore zajmuja dwa pierwsze miejsca.Dotychczas druzyny te wygrala po trzy swoje pojedynki i po jednym przegraly,maja po 9 punktow,wiec sa na dobrej drodze do dalszego awansu.Jak mozna postrzegac to spotkanie,czy widze tutaj faworyta? Tak,mysle ze Bawarczycy jako gospodarz powinni wygrac.Zarowno ta druzyna jak i Molme przegraly swe mecze na wyjazdach,u siebie sa wiec mocne.Molme przegralo i to wysoko w Minsku,jest to jakas podstawa by sadzic,ze Monachium tez sobie poradzi,chociaz liga Szwedzka jest silniejsza,to chyba jednak w LM nie ma wiekszego znaczenia.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 09-10-2018, 14:12

Witam...Dzisiaj do oceny wybralem bardzo ciekawe spotkanie w Rosyjskiej lidze KHL pomiedzy zespolami Ufa,ktory jest gospodarzem i Omskiem,ten zespol zajmuje aktualnie pozycje wicelidera w Konferencji Wschodniej.Ufa tez gra w tej konferencji i jest na szostym miejscu z 19 punktami.Drzyna ta wygrala dotychczas dziewiec spotkan,w tym dwa po remisach w podstawowym czasie gry.Przegrala piec meczy w ym jeden po remsie w podstawowym czasie gry.Moim zdaniem wiec bedzie godnym przeciwnikiem dla wicelidera w dzisiejszym pojedynku.Czy moze wygrac? Teoretycznie tak,gra we wlasnej hali ale moim zdaniem Omsk jest aktualnie na tyle silna druzyna by nie pozwic sie ograc,przynajmniej w podstawowym czasie gry.Stawiam na remis.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 10-10-2018, 10:58

Hokej/Finlandia
typ:1
kurs:1,99
KalPa-SaiPa
1xbet
W dniu dzisiejszym swa jedenasta kolejke gra tez Finska liga hokejowa.Ja wybralem do oceny wedlug mnie bardzo ciekawy mecz,pomiedzy druzynami KalPa i SaiPa.Gospodarze zajmuja aktualnie trzecie miejsce w klasyfikacji,wygrali szesc z dotychczasowych dziesieciu spotkan,w tym cztery w regulaminowym czasie gry,cztery przegrali ale dwa po dogrywkach.Druzyna gosci pomimo ze rozegrala jrden mecz mniej to i tak zajmuje wysokie piate miejsce.Tez wygrala szesc spotkan,w tym piec w regulaminowym czasie i przegrala trzy.Porownujac te statystyki mozna wnioskowac,ze to spotkanie bedzie bardzo wyrownane,ja jednak uwazam,ze KalPa powinna wykorzystac atut wlasnego lpdowiska i wygrac.Podobnie bylo w kilku ostatnich pojedynkach tych zespolow.No i ostatnia kwestia,KalPa przegrala ostatni swoj pojedynek,wie dzisiaj u siebie bedzie chciala te strate powetowac.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 10-10-2018, 10:59

W 11 kolejce Finskiej ligi hokejowej zagraja ze soba dwie slabsze druzyny,zajmujace odlegle pozycje w klasyfikacji,Lukko i KooKoo.Gospodarzem tutaj jest zespol KooKoo,ktory dotychczas wygral tylko trzy spotkania i az siedem przegral,w tym dwa po dogrywkach,zajmuje wyzsza pozycje w klasyfikacji od przeciwnika wiec jest faworytem tego meczu.Lukko dotychczas wygral tzy spotkania,jedno po dogrywce,przegral szesc w tym jedno po dogrywce.Moim zdniem jest to mimo wszystko ambitna duzyna,pamietam ja z poprzednich sezonow i uwaam,ze dzisiaj wcale nie sto na z gory przegranej pozycji.Sadze,ze tutaj kazdy wynik jest realny i znacznie pewniejsza opcja bedzie zagranie na duza ilosc goli.Wydaje mi sie,ze nedzie to mocno otwarty mecz i duze strzelanie.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 10-10-2018, 11:01

Liga hokejowa HHL,tutaj nie mozemy nazekac na brak emocji,kazdy mecz jest ciekawy,kazdy ma swoja oprawe i kazdy jest indywidualny.Chociaz mamy dopiero poczatk sezonu i druzyny zagraly zaledwie kilka spotkan,to juz mozemy rozeznac w jakich sa kondycjach i jak sa przygotowane.Ja chcialbym ocenic,skomentowac mecz pomiedzy Ottawa a Philadelphia,w ktorym moim zdaniem powinna wygrac druzyna gosci,ale nie jestem tego pewien.Obydwa zespoly zagraly dotychczas po trzy mecze,po jednym wygraly i po dwa przegraly,z tym,ze Ottawa przegrala jeden po dogrywce.Sily wiec wdaja sie wyrownane,wynik moze byc rozny ale opcja na wieksza ilosc goli powinna byc stosowna.Obydwie druzyny graja odwaznie ofensywnie co sprzyja zdobywaniu goli.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 11-10-2018, 13:12

W 10 kolejce Niemieckiej 1 ligi hokeja na lodzie mamy dzisiaj tylko jeden mecz ale za to bardzo ciekawy.Aktualny mistrz Kraju,druzyna Monachium powalczy o punkty w Bremie,a sa one bardzo potrzebne bo mistrzowi w tym sezonie nie wiedzie sie najlepiej.Wygral dotychczas szesc spotkan,w tym dwa po remisach w regulaminowym czasie gry i przegral trzy spotkania.Wynik wiec pozostawia wiele do zyczenia.Druzyna gospodarzy,Bremenhaven wygrala dotychczas cztery mecze,dwa po remisach i przegrala az pec razy.Duzo gorszy wynik.Moim zdaniem,po ostatniej wpadce ligowej,Bawarczycy dzisiaj wygraja mecz,musza by nie stracic duzego dystansu do czolowki.Forma chyba jest juz tez lepsza bo wygrali wazny mecz i trudny zarazem w Lidze Mistrzow.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 11-10-2018, 13:13

W dzisiejszych meczach ligi NHL,te pomiedzy New Jersey Devils a Washinktonem,w moim przekonaniu jest ciekawe.Devils ma za soba tylko jeden mecz narazie ale wygrany,druzyna zaprezentowala sie bardzo dobrze.Washington dotychczas rozegral juz trzy spotkania,dwa z nich wygral jedno zremisowal,napewno do sezonu jest swietnie przygotowany.W poprzednich,wczesniejszych spotkaniach pomiedzy tymi druzynami bywalo roznie,jednak lekka przewage ma Washington.Wezmy pod uwage poprzedni sezon,Delvis wygrala tylko raz,Washington dwa razy i dwa razy byl remis.Co moze wydarzyc sie w tym spotkaniu? Moim zdaniem wszystko,kazdy rezultat jest realny.Ale zespoly te graja ladny ofensywny hokej,wiec wydaje mi sie,ze zobaczymy wiecej goli.W spotkaniach bezposrednich zawsze tak bywalo dlatego tak dzisiaj zagram.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 12-10-2018, 13:53

Hokej/czechy
Karlove Vary-Vitkovice
typ:2
kurs:1,95
1xbet
Druzyna hokejowa Karlove Vary dotychczas rozegrala dziewiec spotkan ligowych,zdolala wygrac zaledwie jedno,osiem przegrala,w tym siedem w regulaminowym czasie i zajmuje dalekie przedostatnie miejsce w klasyfikacji.Widac wyraznie,ze ustepuje stawce i to znacznie.Dzisiaj we wlasnej hali przyjdzie jej sie zmierzyc ze swietnie dysponowanym w tym sezonie,zespoem z Vitkowic.Czy gospodarze moga poprawic swoj wynik osiagajac dzisiaj korzystny rezultat? Moim zdaniem nie.Vitkowice dotychczas rozegraly osiem meczy,piec z nich wygraly a trzy przegraly,w tym jeden po dogrywce.Aktualnie zajmuja szoste miejsce w klasyfikacji ale roznice pnktowe czolowych zespolow nie sa tak duze i druzyna caly czas liczy sie w walce o najwytsze trofea.Czy w takiej sytuacji moze sobie pozwolic na niekorzystny wynik ze slabym przeciwnikiem,nie...

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

Kopiowanie calosci lub fragmentow bez pisemnej zgody zabronione. Strona jest kierowana do uzytkownikow polskojezycznych zamieszkalych w krajach, w ktorych korzystanie z Serwisu jest zgodne z prawem. Wiadomosci prezentowane w serwisie sa dozwolone wylacznie dla osob podlegajacych jurysdykcjom prawnym, w ktorych uczestnictwo w grach hazardowych online jest legalne. Korzystajac z serwisu, uzytkownik deklaruje wobec administratora, ze uczestnictwo w grach hazardowych online jest w jego jurysdykcji dozwolona i ponosi pelna odpowiedzialnosc za prawdziwosc zlozonego przez siebie oswiadczenia.

Na terytorium polski zaklady wzajemne moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie na urzadzanie zakladow wzajemnych. Zawieranie zakladow u bukmacherow, ktorzy nie posiadaja licencji Ministerstwa Finansow na zawieranie zakladow wzajemnych jest zabronione i grozi konsekwencjami prawnymi. Serwis jest przeznaczony tylko dla osob, ktore ukonczyly 18 lat. Korzystajac z serwisu, uzytkownik potwierdza, ze ma ukonczone 18 lat.Polityka prywatnosci