Najlepsze bonusy bukmacherskie: Fortuna, Forbet, Totolotek, Lvbet
1. Totolotek
20 pln
bez depozytu +500 PLN
2. LVbet
20 PLN
bez depozytu +1000 PLN
3. Fortuna
20 PLN
bez depozytu +400 PLN
4. Forbet
650 PLN
dodatkowo »
5. Fortuna
110 PLN
dodatkowo +400 PLN

Od 12 lat placimy aktywnym uzytkownikom! Co tydzien rozdajemy ok 200 pln osobom podajacym swoje typy i piszacym analizy. Dodatkowo kazdy nowy uzytkownik ktory przekroczy 125 postow dostaje minimum 40 PLN GWARANTOWANE. Sprawdz nasz ranking bukmacherow oraz przejrzyj dzial w ktorym prezentujemy najlepsze promocje bukmacherskie. Warto rowniez odwiedzic nasz najwazniejszy temat w ktorym znajdziesz liste odnosnikow do typy na dzis czy jutro. Tylko u nas: Typy bukmacherskie forum to najlepsza strona z typami! Sprawdzone kupony bukmacherskie, konkursy bukmacherskie, konkursy typerskie, analizy bukmacherskie i analizy sportowe! Sprawdz dobre typy naszych ekspertow!

jaja na sportingbet-brak-polskiej-licencji!

Recenzja sportingbet-brak-polskiej-licencji!. Opinie o sportingbet-brak-polskiej-licencji!. Promocje i bonusy w sportingbet-brak-polskiej-licencji!. Informacje i dyskusje o ofercie bukmachera sportingbet-brak-polskiej-licencji!.
Regulamin forum
sportingbet-brak-polskiej-licencji!

sportingbet-brak-polskiej-licencji! od dawna współpracuje z naszym forum. To doświadczony bukmacher z szeroką ofertą, łatwymi wypłatami i dobrymi bonusami. W tym dziale na forum znajdziesz profesjonalną recenzję bukmachera sportingbet-brak-polskiej-licencji!, poczytasz opinie innych użytkowników o sportingbet-brak-polskiej-licencji!, poznasz wady i zalety firmy sportingbet-brak-polskiej-licencji! oraz, najważniejsze, przeczytasz szczegółowe opisy promocji i bonusów w sportingbet-brak-polskiej-licencji!.
Bonus sportingbet-brak-polskiej-licencji!

Podstawową promocją w firmie sportingbet-brak-polskiej-licencji! jest możliwość postawienia „za darmo” pierwszego zakładu do kwoty 200 PLN. Co to oznacza? Oznacza to, że warto połakomić się na wysoki kurs i albo go trafić, albo w przypadku przegranej nie stracić ani złotówki. Takie rzeczy tylko w sportingbet-brak-polskiej-licencji!.

Dodatkowo firma sportingbet-brak-polskiej-licencji! jest jednym ze sponsorów naszego konkursu typerskiego. Dlatego co tydzień możecie bezpłatnie otrzymać nawet 200 PLN!

Przejdź teraz do odpowiednich tematów i poczytaj opinie o sportingbet-brak-polskiej-licencji!, recenzję sportingbet-brak-polskiej-licencji! lub informacje o bonusach w sportingbet-brak-polskiej-licencji!.
ODPOWIEDZ
negativ

jaja na sportingbet-brak-polskiej-licencji!

Post autor: negativ » 29-11-2011, 09:11

No więc tak, od pół roku obstawiam na sportingbet-brak-polskiej-licencji!, wczoraj wieczorem obstawilem kolejny kupon i przyszlo mi aby potwierdzic pełnoletność. Nie ma sprawy, podałem nr dowodu/paszportu i nic "Nie można zweryfikować dokemntu" po czym zawieszono mi konto.
Musiałem robić fotki dowodu i wysyłać na ich email a w taki sposób ta weryfikacja dość długo trwa.

ANZELMO

Post autor: ANZELMO » 29-11-2011, 13:10

chyba normalne ze trzeba przeslac skan dowodu?W porownaniu z betsefe gdzie weryfikacja jest bardzo uciazliwa warunki sportingbetu sa normalne.
ANZELMO

Awatar użytkownika
Prosiaczek

Post autor: Prosiaczek » 29-11-2011, 15:35

No jaja, a gdybym np. ja włamał się na Twoje konto i wypłacił wszystko na swoje w banku nie miałbyś pretensji do SB, że nie sprawdzili mojej tożsamości? ;)
* ten post wskazuje tylko na chwilowy brak zajęcia.

Awatar użytkownika
mariusz133

Post autor: mariusz133 » 29-11-2011, 15:57

mnie czesto proszą o werifikacje i scan dowodu , jak zlecam większą wyplate np. z kasyna . u nich to normalne a scan to wysylałem już im z 3 razy w tym roku.

negativ

Post autor: negativ » 28-01-2012, 04:42

kolejne jaja w sportingbet-brak-polskiej-licencji! :D

Autor 1 gola:

angel di maria 1.8 kurs

Każdy bukmacher który gra takie rzeczy dobrze wie, że Di Maria pauzuje z powodu kontuzji.
Albo próbują zrobić z ludzi debili albo zarobić kase :)

Szkoda, że nie ma opcji tak jak jest gdzie nie gdzie czyli "Kto nie strzeli gola?"

Awatar użytkownika
Glubb

Post autor: Glubb » 28-01-2012, 07:39

negativ pisze:kolejne jaja w sportingbet-brak-polskiej-licencji!

Autor 1 gola:

angel di maria 1.8 kurs

Każdy bukmacher który gra takie rzeczy dobrze wie, że Di Maria pauzuje z powodu kontuzji.
Albo próbują zrobić z ludzi debili albo zarobić kase

Szkoda, że nie ma opcji tak jak jest gdzie nie gdzie czyli "Kto nie strzeli gola?" 

Nie wiem o czym Ty piszesz. Po pierwsze nie wiadomo czy di Maria rzeczywiscie dzis nie wystapi.
Po drugie kurs w sb na to, ze di Maria strzeli pierwszy jest 5,0.
To jest normalne, ze takie zaklady sa wystawiane nawet jesli jest przypuszczenie, ze ktos moze nie zagrac. Bukmacherzy zwracaja stawki, jesli ktos nie zagra w wyjsciowym skladzie, a zalozyles sie, ze ten ktos strzeli gola.
Glubb!

negativ

Post autor: negativ » 28-01-2012, 11:11

a widzisz ale kurs dopiero pozniej uległ zmianie, na początku był 1.8 a, że di Maria nie zagra to jest pewne bo żaden trener nie wystawi takiego zawodnika na 2 rzedne spotkanie

ODPOWIEDZ