Najlepsze bonusy bukmacherskie: Fortuna, Forbet, Unibet, Totolotek, Sekabet, Lsbet, Lvbet
1. LSbet
20 pln
bez depozytu +1000 PLN
2. Totolotek
20 pln
bez depozytu +500 PLN
3. LVbet
20 PLN
bez depozytu +1000 PLN
4. Fortuna
20 PLN
bez depozytu +400 PLN
5. Forbet
650 PLN
dodatkowo »
6. Unibet
200 PLN
bez ryzyka »
7. Sekabet
100 pln
bez ryzyka

Od 10 lat placimy aktywnym uzytkownikom! Co tydzien rozdajemy ok 200 pln osobom podajacym swoje typy i piszacym analizy. Dodatkowo kazdy nowy uzytkownik ktory przekroczy 125 postow dostaje minimum 40 PLN GWARANTOWANE. Sprawdz nasz ranking bukmacherow oraz przejrzyj dzial w ktorym prezentujemy najlepsze promocje bukmacherskie. Warto rowniez odwiedzic nasz najwazniejszy temat w ktorym znajdziesz liste odnosnikow do typy na dzis czy jutro. Tylko u nas: Typy bukmacherskie forum to najlepsza strona z typami! Sprawdzone kupony bukmacherskie, konkursy bukmacherskie, konkursy typerskie, analizy bukmacherskie i analizy sportowe! Sprawdz dobre typy naszych ekspertow!

Jakie konto bankowe wybrać ?

Typy bukmacherskie, informacje i analizy z dyscyplin nie ujętych wcześniej w żadnej z kategorii. eSporty, kolarstwo, sztuki walki, snooker i wiele innych.
Regulamin forum
Pozostałe sporty

Interesujesz się sportem, dla którego nie mamy działu? Nic się nie stało. Poniżej znajdziesz wszystkie informacje dla pozostałych sportów, takich jak: eSporty, kolarstwo, sztuki walki, snooker i wiele innych.. A jeżeli brakuje jakiegoś sportu – nie wahaj się i załóż temat!

Tylko u nas znajdziesz typy bukmacherskie na eSporty, kolarstwo, sztuki walki, snooker i wiele innych na świecie oraz profesjonalne analizy spotkań na eSporty, kolarstwo, sztuki walki, snooker i wiele innych . Wszystko za darmo.

Zapraszamy teraz do zapoznania się z poszczególnymi tematami w tym dziale. Przeczytaj terminarz, opisy odbytych spotkań oraz analizy i darmowe typy na eSporty, kolarstwo, sztuki walki, snooker i wiele innych.
ODPOWIEDZ
cyrula21

Jakie konto bankowe wybrać ?

Post autor: cyrula21 » 22-09-2017, 12:07

Witam.

Obecnie mam konto w mBanku, ale jestem trochę głupi i potrzebuje też mieć jakieś bezpłatne oszczędnościowe na które można wpłacać i wypłacać w oddziale, no i od czasu do czasu robić jakiś przelew na konto w głównym banku. Chodzi mi o takie konto które jest całkowicie za darmo i nie ma żadnych ukrytych opłat.
Jak ktoś ma większe doświadczenie z bankami to prosze o wypowiedzi. Czytałam niedawno jakie są najlepsze konta bankowei zastanawiam się nad m Bankiem jak uważacie ?

ANZELMO

Re: Jakie konto bankowe wybrać ?

Post autor: ANZELMO » 04-10-2017, 14:19

ja mam oprócz mbank w którym imo jest coraz gorzej ale chyba najlepsi na rynku jeszcze w kilku bankach- najlepsze konta osobiste ror oszczędnościowe to sa w nest banku i raiffeisen wszystko ok darmowe praktycznie tylko nest mógłby miec lepsza aplikacje na tel
ANZELMO

ODPOWIEDZ