Najlepsze bonusy bukmacherskie: Fortuna, Betfan, Betclic, Etoto, Totolotek, Lvbet
1. Fortuna
20 PLN
bez ryzyka +600 PLN
2. Totolotek
20 pln
bez depozytu +1000 PLN
3. Lvbet
20 pln
bez depozytu +2000 PLN
4. Betclic
550 PLN
cashback
5. Etoto
20 PLN
bez depozytu +1040 PLN
Na terytorium Polski zaklady wzajemne moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie na urzadzanie zakladow wzajemnych. Udzial w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard zwiazany jest z ryzykiem.

Kary i upomnienia

Najważniejsze informacje dotyczące forum. Zaglądaj tu regularnie!.

Uwaga - UKRYTE DZIAŁY. 10 najważniejszych działów forum jest widocznych dopiero po zalogowaniu!
Zarejestruj się teraz!

Awatar użytkownika
Berba
-#Site Admin
-#Site Admin
Posty: 5696
Rejestracja: 04-03-2005, 12:14

Kary i upomnienia

Post autor: Berba » 19-12-2012, 12:41

Nie znalazlem odpowiedniego tematu, a sadze ze o pewnych rzeczach powiniscie byc informowani.

Jak kazdy dobrze wie, na forum nie tolerujemy chamstwa i agresji wobec innych uzytkownikow. Roznie bywalo z egzekwowaniem tego i wiele utarczek z SB uchodzilo plazem. A nie powinno. Teraz to sie zmieni.

Od osob z rangami wymagam najwiecej, bo to wy kreujecie to forum i dla nowych jestescie wzorcem zachowan. Wiec jesli ktos zachowuje sie nieodpowiednio to na zadna range nie zasluguje.

Wezcie prosze sobie te slowa gleboko do serca, bo to koniec prywatnych wojen na forum.
Wszystkie nagrody forumowe lub typuj.org sa wypłacane w ciągu 31 dni! Zgłoszenia do grup wpisujemy tutaj

Awatar użytkownika
Berba
-#Site Admin
-#Site Admin
Posty: 5696
Rejestracja: 04-03-2005, 12:14

Post autor: Berba » 19-12-2012, 12:42

x [Dzisiaj 12:20] Gege1922: ESPANIA Z ELITY, PIĘKNIE :D
x [Dzisiaj 12:22] Majki: Gege1922 wypier.... :roll:
x [Dzisiaj 12:22] Gege1922: ? :/
x [Dzisiaj 12:22] Karol_90: Majki :roll:
x [Dzisiaj 12:23] Majki: "Wszystkie informacje podawane w działach FORUM, do których dostęp jest ograniczony i mają go wyłącznie użytkownicy grupy ELITA (zwłaszcza typy podawane przez innych użytkowników) mają charakter ściśle poufny. Każdemu użytkownikowi uprawnionemu do dostępu do ww. działów kategorycznie zabrania się przekazywania tych informacji komukolwiek."
x [Dzisiaj 12:23] Karol_90: po ch.. go atakujesz :?: skoro nic takiego nie napisał :?:
x [Dzisiaj 12:23] Majki: niech zamknie morde.
x [Dzisiaj 12:24] Gege1922: Czy ja zdradziłem informacje co to za spotkanie, ale fakt nie potrzebnie to napisałem jak ktoś może niech usunie. Moja głupota.
x [Dzisiaj 12:24] Majki: i się nie wpier* Czarli :wink:
x [Dzisiaj 12:24] Gege1922: Majki weź się opanuj człowieku, bo przez takich ludzi na prawdę odechciewa się wchodzić na forum ..
x [Dzisiaj 12:24] Majki: "Wszystkie informacje
x [Dzisiaj 12:25] Karol_90: Szeryf :lol:
x [Dzisiaj 12:25] Majki: "Wszystkie informacje, mają charakter ściśle poufny" to niew chodź. Czytanie nie boli.
x [Dzisiaj 12:25] Karol_90: ale Kondziu.. nie mogłeś tego napisać w inny sposób tylko od razu taki agresor :?:
x [Dzisiaj 12:26] Majki: Nie. Za kretyństwo się płaci.
Pierwszy przyklad nieodpowiedniego zachowania. Majki traci range na 2 tygodnie.
Wszystkie nagrody forumowe lub typuj.org sa wypłacane w ciągu 31 dni! Zgłoszenia do grup wpisujemy tutaj

Awatar użytkownika
Paul Pierce
Posty: 6841
Rejestracja: 11-11-2010, 23:01

Post autor: Paul Pierce » 19-12-2012, 23:45

...Ja się praktycznie przestałem udzielać na SB bo mam dość bandy wzajemnej adoracji i frajerów...

[ Komentarz dodany przez: Berba: Czw Gru 20, 2012 00:46 ]
To powyzej to tylko kawalek postu, ucialem czesc nie zwiazana z tematem bo byla ona wylacznie do wiadomosci Elity.
Ostatnio zmieniony 20-12-2012, 00:45 przez Paul Pierce, łącznie zmieniany 1 raz.
KG: Jeśli zależy to ode mnie, to żyje i umieram zielony.

Awatar użytkownika
Berba
-#Site Admin
-#Site Admin
Posty: 5696
Rejestracja: 04-03-2005, 12:14

Post autor: Berba » 20-12-2012, 00:24

Czoko - gratuluje braku rozwagi. W watku w ktorym mowie stanowcze nie chamstwu, rzucasz tekstem ze na SB pisza frajerzy. GL, 2 tygodnie poza Elita moze pozwola Ci sie jednak zastanowic.
Wszystkie nagrody forumowe lub typuj.org sa wypłacane w ciągu 31 dni! Zgłoszenia do grup wpisujemy tutaj

Awatar użytkownika
Majki
Posty: 2666
Rejestracja: 09-01-2010, 14:33

Post autor: Majki » 20-12-2012, 10:14

Czokoloko pisze:przestałem udzielać na SB bo mam dość bandy wzajemnej adoracji i frajerów


:uklon: :uklon: :uklon:

Awatar użytkownika
HansLanda69
-#VIP
-#VIP
Posty: 4491
Rejestracja: 30-11-2008, 23:55

Post autor: HansLanda69 » 20-12-2012, 11:57

Kod: Zaznacz cały

x [Dzisiaj 9:35] papine:  sie ma panowie
x [Dzisiaj 9:38] ashley69:  helo Papine :D :uklon: 

x [Dzisiaj 9:38] ashley69:  co dzis grasz i dlaczego?
x [Dzisiaj 9:51] ashley69:  Papine co jest co nie piszesz. O i wielki elit typer nas zaszczycil. Napisz co masz napisac i idz dlaej chlopie nie psuj powietrza. Tu nawet po nicku twoj smrod juz kazdy zna
x [Dzisiaj 10:07] papine:  oco biega?moze wyjasnisz
x [Dzisiaj 10:09] papine:  ashley słucham
x [Dzisiaj 10:09] ashley69:  No jak o co? Prosilem napisz co grasz dzis i dlaczego? Integruje sie z nizszymi ranga :) 
x [Dzisiaj 10:11] papine:  czytasz startegie i systemy?to gram a jesli chodzi o mecze i opisy z czasem do tego dojdziemy chcesz prowizje od wygranej czy jak?to napisz to ci wysle
x [Dzisiaj 10:12] papine:  i co to znaczy nizszy ranga
x [Dzisiaj 10:12] papine:  to ze ktos jest krocej na forum???
x [Dzisiaj 10:15] papine:  jak jabym wrzucam typy na forum to sie ciesze ze ktos wygra a nie sie rzucam idea jest chyba jedna odegrac sie na bukach i wzajemnie sobie pomagac chyba ze forum jest dla nie licznych to wymień którzy i juz mnie nie ma
x [Dzisiaj 10:21] papine:  czepiacie sie wujka czepiacie sie mnie,że gdzies tam przebywał....a byliście tam ze mozecie sie wypowiadac na ten temat
x [Dzisiaj 10:21] papine:  nieraz zastanówcie sie co piszecie za nim napiszecie
x [Dzisiaj 10:22] papine:  od lutego mam wiecej czasu to i analizy sie znajda spokojnie
x [Dzisiaj 10:23] papine:  jesli jax tez masz uraze ze podbieram hokej to pisz wole wiedziec z kim trzymam i tak wogole
x [Dzisiaj 10:50] ashley69:  No i jak tu zagadac z nowymi jak oni od razu z geba ze atakuje, ze nizszy ze w ogole wez sie odpier.... Chlopie normalnie po kolezensku zagailem jak to zwykle a ty z twarza na mnie jedzesz? Dajcie spokoj ludzie. Odezwac sie, zle bo atakuje, nie odezwac zle bo przeciez nowych to sie olewa... paranija jakas. PO i TVN wam juz tak do konca mozgi wypralo?
x [Dzisiaj 10:52] papine:  zagaiłes????ja akurat jestem apolityczny długo myslales nad odpisaniem???
x [Dzisiaj 10:53] papine:  twoje pisanie odebrałem jednoznacznie ale jak miało prezsłanie inne to przepraszam
x [Dzisiaj 10:56] ashley69:  zdazylem zalupy i sniadanie zrobic :) A jak ty kazda probe zajenia uwazac za atak... coz ja na to moge poradzic.
I jak ja mam sie integrowac? Zagadac do czlowieka to ci z morda wyjedzie ze na niego naskakujesz... nie zagadasz to ci powiedza ze ich olewasz bo stara gwwardia i w ogole... Ludzie wezcie sie opamietajcie...
Expert Team Snooker & UK Footbal
Played204/Win130/Void10/Lost87
Yeld +12,2%
Umiecie zbyt malo dlatego klamac musicie.
Kiedys Ashley69 --> Dzis HansLanda69

Awatar użytkownika
Berba
-#Site Admin
-#Site Admin
Posty: 5696
Rejestracja: 04-03-2005, 12:14

Post autor: Berba » 20-12-2012, 13:02

Ash, a moze wyjasnisz mi te zdanie:
Papine co jest co nie piszesz. O i wielki elit typer nas zaszczycil. Napisz co masz napisac i idz dlaej chlopie nie psuj powietrza. Tu nawet po nicku twoj smrod juz kazdy zna
Bo to jest prowokacja z Twojej strony i to Ty na starcie psujesz powietrze. Wiec moze Ty sie opamietaj? Bo kolejny raz taki tolerancyjny juz nie bede.

Ps. Mamy chyba jakas epidemie zachorowan na "Elitarna goraczke". Nie dosc ze powoduje sadzenie jadu to jeszcze zakazne i przerzuca sie na innych.
Wszystkie nagrody forumowe lub typuj.org sa wypłacane w ciągu 31 dni! Zgłoszenia do grup wpisujemy tutaj

Awatar użytkownika
Lisek
Posty: 3830
Rejestracja: 21-02-2009, 13:34

Post autor: Lisek » 20-12-2012, 13:23

Niech kazdy tak naprawde zacznie od samego Siebie i od swoich postepkow..a nie karze innych.. Majki moze i przegial ale jesli prawo jest prawem to niech bedzie przestrzegane w kazdych aspektach a nie tak jak sobie zarzad wymysli.Dodatkowo przy Czokusiu latwo jest czytac ze zrozumieneijem tylko to co chce sie czytac i wylapywac tylko to co niepasuje..I Czokus mial racje w swojej wypowiedzi.I jeszcze jedno.Panie Berba nie interesowales sie forum od dluzszego czasu tfo myslisz ze teraz karaniem cos poprawisz..uwierz ze zrobii sie jeszcze wiekszy sajgon..
Pozdrawiam Lisek

Btw jak w swojej wypowiedzi zaarakowalem kogos i obrazilem to od razu prsze o zdegradowanie mnie bo trend taki nastal...
Typer Roku 2011-2013!!
Siatkówka Rządzi !!!
Nigdy nikt nas nie zniszczy!!

Awatar użytkownika
Majki
Posty: 2666
Rejestracja: 09-01-2010, 14:33

Post autor: Majki » 20-12-2012, 17:28

Lisek pisze:jesli prawo jest prawem to niech bedzie przestrzegane w kazdych aspektach a nie tak jak sobie zarzad wymysli
:yes:

Awatar użytkownika
Majki
Posty: 2666
Rejestracja: 09-01-2010, 14:33

Post autor: Majki » 20-12-2012, 17:29

Lisek pisze: Btw jak w swojej wypowiedzi zaarakowalem kogos i obrazilem to od razu prsze o zdegradowanie mnie bo trend taki nastal...
Poczułem się dotknięty :lol:

Awatar użytkownika
Berba
-#Site Admin
-#Site Admin
Posty: 5696
Rejestracja: 04-03-2005, 12:14

Post autor: Berba » 24-12-2012, 13:47

Lisek, wlasnie po to jestem by wylapywac to co mi nie pasuje. I karac tych ktorzy moim zdaniem psuja atmosfere. Bo tylko w ten sposob tu znow moze byc normalnie.

Prozbe o degradacje rozpatruje pozytywnie, w koncu sa Swieta wiec trzeba byc dla innych milym.

Ale Swieta niebawem sie skoncza podobnie jak moja cierpliwosc. Wiec wzcie sobie wszyscy do serca jedno zdanie- walczac ze mna nie mozna nic zyskac. Bo dla niektorych ta polemika to powod do dumy, pokazania jak jestescie oddani swoim "braciom", wyraz solidarnosci w walce ze zlowrogim tyranem Barba. Dorabiacie sobie ideologie do... forum typerow.

Ja nie mam czasu ani ochoty na potyczki i polemiki i po prostu was wyrzuce.
Wszystkie nagrody forumowe lub typuj.org sa wypłacane w ciągu 31 dni! Zgłoszenia do grup wpisujemy tutaj

ELit Mistrz
Posty: 456
Rejestracja: 26-02-2013, 16:05

Post autor: ELit Mistrz » 17-03-2013, 11:32

Ja chciałem tylko zabrać glos w sprawie shovboxa. Gdyby było naprawdę respektowane To o czym tak wspaniele piszecie to polowa ludzi na tym showboxie powinna minimum dostać ostrzezenia za hamstwo, przeklinanie i tzw. namawianie innych do jakiejś tam postawy wobec innych uczestników . To tylko kropla w morzu tego co sie tam dzieje. Jak wielkie by lo moje oburzenie i zdziwienie kiedy nie używając żadnych brutalnych słów jezyka brukowego zostałem potraktowany jak zło konieczne i do tego koleś ,który z góry jest niewiarygodny. Szlak mnie trafia gdy widze wpisy kolesi ,którzy nie mają pojęcia z kim tak naprawdę rozmawiają i na dodatek jeszcze ja jestem karany za to ,że chceto forum rozruszać. zaprioponowałem konkurs,który sam chciałem poprowadzići ufundować nagrody, a zostałem potraktowany jak jakiś natręt który za inicjatywe dostaje ostrzeżenie. No po prostu rewelacja, W cywilizowanym świecie , a uważam ,że w takim funkcjonujemy czyt. świat=forum ludziom nieświadomym udziela się informacji, a nie każe od razu zaprzysłowiowe nic ostrzeżeniami. Skandalem już totalnym jest to w jaki sposób zostało opisane "moje przewinienie" Za proponowanie prywatnych niepewnych Konkursów I tu chciałem zapytać szanownego Pana Słodziaka, który mi tego ostrzeżenia udzielił:
1. Dlaczego każecie ludzi za inicjatywę rozruszania Forum
2. Na jakiej podstawie twierdzicie ,że moje Konkursy bęą niepewne (organizowałem kilka i sponsorowałem na forum ktore w tej chwili jest do sprzedaży i zawsze nagrody trafiały do zwyciężców)
3. Dlaczego zgóry jesteś cie uprzedzeni do mojej osoby (za co? za bilans w temacie?)
4. Dlaczego nie informujecie o tym ,ze takich rzeczy się u was nie robi tylko od razy dajecie ostrzeżenia. To delikatnie mówiąc jest nie fair.
Gdybym ja był na wzszym miejscu po prostu bym dał szanse takiemy typerowi i zobaczył, jak zrobi Konkurs, jak go poprowadzi , czy się wywiąze z obietnic i krotko. Jst okey niech robi kolejny Konkurs. Nie wywiązał się to BAN i dziekuje . Czy to tak naprawdę trudno wprowadzić w życie?
***************************
reasumując uprzejmie proszę o zdjęcie mi przynajmiej jednego ostrzeżenia i dania mi szansy bym pokazał ,że naprawdę chce dla was dobrze i chce zrobić fajny Konkurs. Juz chyba każdy wie w necie ,że prowadze hurtownie z trofeami sportowymi i zafundowanie 3 fajnych puchaów, czy też statuetek sportowych z grawerką imienną zawodnika-typera nie stanowi dla mnie żadnego problemu
Więc co wy na to????????????????
Logika typowania sposobem na sukces!

Awatar użytkownika
Adrio
Posty: 7174
Rejestracja: 20-10-2007, 21:18

Post autor: Adrio » 17-03-2013, 11:45

3. Dlaczego zgóry jesteś cie uprzedzeni do mojej osoby (za co? za bilans w temacie?)
Wiem, ze nie ten temat ale się wyżale bo na kacu jestem :P

Kiedyś też byłem anty Elit głównie za puszenie się i za temat ale teraz widzę gościa który zaczął się udzielać dyskutować z innymi(kilka razy na s`boxie widziałem jakieś wpisy) a to co napisał post wyżej to cała prawda... Ja jest za daniem szansy i najpierw chyba powinno się pogadać.. A co do konkursu z pucharami mi się podoba jeżeli by taka nagroda była bo to coś innego niż kasa kasa kasa...
Dziękuję za uwage...
Obrazek

Awatar użytkownika
Ticket
Posty: 365
Rejestracja: 29-01-2013, 13:44

Post autor: Ticket » 17-03-2013, 11:53

A ja juz rozmawialem z jedna osoba na temat Elita i do tej pory nie wiem co tu robi skoro to zwykle multikonto ;)
Marzec
Yield: +63,41%
Aktualizacja 30.03.2013

Awatar użytkownika
HansLanda69
-#VIP
-#VIP
Posty: 4491
Rejestracja: 30-11-2008, 23:55

Post autor: HansLanda69 » 17-03-2013, 11:55

Powiem tak.
Kilka dni temu elit ktory do tej pory dla mnie byl postacia o zchorowanej skrzywionej psychice, czego nie sposob nie zauwazyc dawwal kilkakrotnie pokaz. Jednak od paru dni, zwlaszcza kiedy wykazal sie na prawde spora wiedza na temat speedwaya i zaczal mowic po ludzku zmienilem zdanie. Moze nie ma chura optymizmu, ale zaczal wygladac jak czlowiek. To co tu napisal, fakt to sama prawda. Ostrzezenie sie nalezy bo na forum w regulaminie napisane jest zakaz jakiejkolwiek wymiany pienieznej, za co na poczatku glupio sam wylapalem kiedys warna.
Ale skoro tu nie ma kasy a tylko symboliczny gadzecik to czemu nie. Sami prowadzilismy ligi snookerowe i inne turnieje wiec...
Expert Team Snooker & UK Footbal
Played204/Win130/Void10/Lost87
Yeld +12,2%
Umiecie zbyt malo dlatego klamac musicie.
Kiedys Ashley69 --> Dzis HansLanda69

sebbaa
#Weteran
#Weteran
Posty: 7421
Rejestracja: 01-10-2005, 22:07

Post autor: sebbaa » 17-03-2013, 14:57

Powiem tylko tyle:
Elit zaczyna przemawiać ludzkim głosem ... liczę na to, że się rozwinie w prawidłowym kierunku - trzeba być optymistą ;)
[scroll]jak mam to gram...bo lubię...nie ma mnie?-gram w D3[/scroll]

ELit Mistrz
Posty: 456
Rejestracja: 26-02-2013, 16:05

Post autor: ELit Mistrz » 17-03-2013, 16:47

Powiem krótko. Jest mi bardzo miło ,że są osoby które zauważyły w Elicie pewne pozytywne wartości, które do tej pory jakoś były niezauważane lub po prostu nie dano mi szansy ich pokazania. Myśle jednak, że kolejną sznse powinni mi dać Admini i wyciągnąc do mnie rękę. Moja propozycja zorganizowania Konkursu z nagrodami czyt pucharkami jest cały czas aktualna. Więcej wiary w ludzi koledzy. Zrobie jeden Konkurs, a jak bedzie się podobał zrobie kolejne. Wszystko w rekach władnych osób.
Logika typowania sposobem na sukces!

sebbaa
#Weteran
#Weteran
Posty: 7421
Rejestracja: 01-10-2005, 22:07

Post autor: sebbaa » 17-03-2013, 18:23

Spokojnie, nie rozpędzaj się tak :!: Napisz regulamin, prześlij do administracji, jeśli zostanie zaakceptowany, to można wrzucić na "forum-publicum" w celu przedyskutowania/dopracowania.
[scroll]jak mam to gram...bo lubię...nie ma mnie?-gram w D3[/scroll]

Awatar użytkownika
Berba
-#Site Admin
-#Site Admin
Posty: 5696
Rejestracja: 04-03-2005, 12:14

Post autor: Berba » 21-03-2013, 15:19

Konkursow mamy milion i wystarczy. Zakaz organizowania konkursow przez osoby postronne jest podyktowany wzgledami praktycznymi, bo nie chce by ktokolwiek byl nieslusznie uwazany jako osoba majaca moc administracyjna. Nie szukamy tez prywatnych sponsorow.

ELit Mistrz powinienes doskonale o tym wiedziec, bo juz 2x sie o taki mnie konkurs pytales. Wlasiciwe za kazdym razem pytasz gdy na forum wracasz i za kazdym razem moja odpowiedz jest taka sama - mozesz robic konkurs, ale bez nagrod.

A co sie zas tyczy uprzedzen, to chcialbym przypomniec o Twoich wielotysiecznych bilansach na minus ktore miales pod innymi nickami. Wiec jesli juz to raczej okaz wdziecznosc ze pozwalamy Ci startowac tu znowu.

To nie jest zapeoszenie do polemiki tylko wyjasnienie decyzji, wiec na zadna dalsza dyskusje nie mozesz liczyc.
Wszystkie nagrody forumowe lub typuj.org sa wypłacane w ciągu 31 dni! Zgłoszenia do grup wpisujemy tutaj

ELit Mistrz
Posty: 456
Rejestracja: 26-02-2013, 16:05

Post autor: ELit Mistrz » 22-03-2013, 11:29

Moja wdzięcznośc jest wielka ,gdyż doceniam waszą wielką wyrozumiałość. Jednakże nie potrafie swoim prostym umysłem zrozumieć dlaczego osoba z inicjatywą jest postrzegana jako ta ,która ma posiąść (tylko dlatego ,ze chce coś zrobić dla forum czyt. Konkurs) prawa Administratora. Co ma jedno z drugim wspólnego.??? Konkurs jest Konkursem i jego czas mija i biorący w nim udział oceniają czy był fajny , czy nie i czy osoba go organizująca wypełniła obiecane w nim postanowienia. Było fajnie , podobało się wszyskim , organizator wywiązał się z postanowień i obietnic to super. Niech robi kolejny Konkurs skoro ludziom się podobało. Odnosze dziwne i nieodparte wrażenie,że jak byście się zgodzili na mój Konkurs to chce cie mi powiedzieć,że niejako uszczypnął bym wam cokolwiek z waszej władzy ADministracyjnej bo poniekąt ja bym przynajmniej w Konkursie Rząził i ustalał swoje reguły i chyba to was boli najbardziej. Zupełnie niepotrzebnie, ale to już wasza sprawa. Nigdy więcej nie zaproponije organizacji czegokolwiek na tym forum. Muszę jednak to powiedzieć,że jesteście pierwszym forum (a byłem na nastu) które rękami i nogami broni się przed zezwoleniem mi na Konkurs z nagrodami, które sam chce ufundować. To ,że jest to reakcja nienormalna chyba tłumaczyć nie musze, bowiemkto zechce brać udziałw Konkursie bez nagród. No chyba tylko sam organizator.
Logika typowania sposobem na sukces!

ELit Mistrz
Posty: 456
Rejestracja: 26-02-2013, 16:05

Post autor: ELit Mistrz » 22-03-2013, 11:51

I jeszcze jedno. SKORO WASZA DOBROĆ JEST TAK WIELKA cały czas wobec powyższych nieporozumień liczę na zdjęcie przynajmniej jednego z ostrzeżęń, które przyznane mi były właśnie za chęć organizacji Konkursu. Brak dostępu do shovboxa , gdzie niejednokrotnie wrzuciłbym fajne info , lub podyskutował z jednym kumatym Don Camillo 69 o żuzlu uniemożliwia mi to. Więc uprzejmie proszę szanownych Adminów o kolejne okazanie waszej dobroduszności i wyrozumienia.!!!
Z góry dziekuje!!
Logika typowania sposobem na sukces!

Awatar użytkownika
Aragorn
Posty: 4058
Rejestracja: 12-08-2010, 19:39

Post autor: Aragorn » 22-03-2013, 11:56

Przecież Berba nie zakazał Ci organizacji konkursu tylko napisał wyraźnie, że możesz na pierwszy raz zorganizować swój konkurs bez nagród. Bez nagrody to nie ujma. Wystarczy dać rangę, jakiś tytuł lub tylko lub aż gratulacje. Dawniej nie było nagród za dzienniki tylko był po prostu konkurs na dziennik miesiąca bez nagród i dużo osób pisało swoje dzienniki. Tutaj myśle będzie podobnie. Jeśli ludzi zaciekawi tówj konkurs to bez problemu wezmą w nim udział i bez nagród. Jak dla mnie nie ma się czym przejmować. A regulamin konkursu musi być znany przed pojawienien się go, bo zauważ, że ktoś jednak za te stronę odpowiada. Nie obrażaj się więc tylko jeśli masz chęć organizacji konkursu to napisz do Berby regulamin i tyle. To, że chcesz zorganizować konkurs nie podając wogóle przed tym zasad brzmi wybacz, ale nieracjonalnie.
Dawniej mariusz26hehe --> teraz Aragorn

Awatar użytkownika
Ticket
Posty: 365
Rejestracja: 29-01-2013, 13:44

Post autor: Ticket » 22-03-2013, 14:04

Dla mnie dalej jest to zwykle multikonto i nie powinno juz tu dawno Elita byc ;)
Nie mam pojecia dlaczego jest traktowany inaczej niz inni i jest tu juz na ktoryms koncie z rzedu.
Marzec
Yield: +63,41%
Aktualizacja 30.03.2013

Awatar użytkownika
Ladaco
Posty: 1530
Rejestracja: 24-04-2011, 09:37

Post autor: Ladaco » 22-03-2013, 14:15

Dokładnie, nie wiem po co w ogóle ta dyskusja, skoro jest to multikonto to rozwiązanie powinno być tylko jedno, prawda? A On dodatkowo miesza jeszcze ludziom w głowach obiecując jakieś durne konkursy, do których nigdy nie dojdzie.
Jednym słowem, niepotrzebny spam na forum.

Awatar użytkownika
davwids
Posty: 8735
Rejestracja: 15-12-2009, 18:32

Post autor: davwids » 22-03-2013, 23:19

Niechodzi aby Elita tu nie było... nawet sam jego konkurs bez nagrody - czemu nie !! aczkolwiek ma byc to zabawa a samo to jest jakas tam rywalizacja - a skoro bez nagrody to co...chyba nie dla nagród jesteśmy na forum - Liczy się także inycjatywa. Nawet konkurs tylko po to aby ktoś wygrał , czy to nie wystarczy?! Jak dla mnie starczy...I mamy ogrywać buka a nie samych siebie.
Nierozumiem myśli np Ticketa który po 2 miesiącach może przesądzać o losach któregoś z forumowiczach , też nie tędy droga , więc warto się zastanowić.
Prędzej dałbym szansę komuś kto jest tu dłużej,niż te 2 miesiące czy tam ciut dłużej....

Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

Kopiowanie calosci lub fragmentow bez pisemnej zgody zabronione. Strona jest kierowana do uzytkownikow polskojezycznych zamieszkalych w krajach, w ktorych korzystanie z Serwisu jest zgodne z prawem. Wiadomosci prezentowane w serwisie sa dozwolone wylacznie dla osob podlegajacych jurysdykcjom prawnym, w ktorych uczestnictwo w grach hazardowych online jest legalne. Korzystajac z serwisu, uzytkownik deklaruje wobec administratora, ze uczestnictwo w grach hazardowych online jest w jego jurysdykcji dozwolona i ponosi pelna odpowiedzialnosc za prawdziwosc zlozonego przez siebie oswiadczenia.

Na terytorium polski zaklady wzajemne moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie na urzadzanie zakladow wzajemnych. Zawieranie zakladow u bukmacherow, ktorzy nie posiadaja licencji Ministerstwa Finansow na zawieranie zakladow wzajemnych jest zabronione i grozi konsekwencjami prawnymi. Serwis jest przeznaczony tylko dla osob, ktore ukonczyly 18 lat. Korzystajac z serwisu, uzytkownik potwierdza, ze ma ukonczone 18 lat.Polityka prywatnosci