Liga Polska, niższe ligi, rozmowy, informacje, typy, analizy, sezon 2021/2022

Typy bukmacherskie na każdy mecz polskiej Ekstraklasy. Uwaga (!) wysoki yield. Nasi eksperci typują i podają analizę do spotkań polskiej ligi.
Regulamin forum
Polska Ekstraklasa

Ekstraklasa to najwyższa klasa rozgrywkowa piłki nożnej w Polsce. Każdy fan piłki nożnej powinien śledzić wyniki, terminarz, króla strzelców i puchar polski. Kto zostanie mistrzem w tym roku? Lech Poznań, Legia Warszawa, Wisła Kraków, a może ktoś inny?

Tylko u nas znajdziesz typy bukmacherskie na spotkania ligi polskiej oraz profesjonalne analizy spotkań polskiej Ekstraklasy.

Zapraszamy teraz do zapoznania się z poszczególnymi tematami w tym dziale. Przeczytaj terminarze polskiej Ekstraklasy, opisy odbytych spotkań ligi polskiej oraz analizy nadchodzących meczów w Ekstraklasie.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
zdziwiony1
Posty: 11479
Rejestracja: 08-12-2006, 10:21

Liga Polska, niższe ligi, rozmowy, informacje, typy, analizy, sezon 2021/2022

Post autor: zdziwiony1 » 08-07-2021, 17:26



Wszystkie niższe ligi w Polsce
Zapraszamy do typowania, analiz, luźnej rozmowy

...

Awatar użytkownika
Anderson89
-#Site Admin
-#Site Admin
Posty: 15183
Rejestracja: 20-11-2008, 15:43

Re: Liga Polska, niższe ligi, rozmowy, informacje, typy, analizy, sezon 2021/2022

Post autor: Anderson89 » 10-07-2021, 13:25

3 Liga :!:

GRUPA 1 - ŁÓDZKA/MAZOWIECKA/PODLASKA/WARMIŃSKO-MAZURSKA

GRUPA 2 - WIELKOPOLSKA/KUJAW.-POM./POMORSKA/ZACHODNIOPOM.

GRUPA 3 - OPOLSKA/ŚLĄSKA/DOLNOŚLĄSKA/LUBUSKA

GRUPA 4 - MAŁOPOLSKA/ŚWIĘTOKRZYSKA/LUBELSKA/PODKARPACKA
Wierni i oddani Olsztyńscy chuligani :P :D

Awatar użytkownika
Anderson89
-#Site Admin
-#Site Admin
Posty: 15183
Rejestracja: 20-11-2008, 15:43

Re: Liga Polska, niższe ligi, rozmowy, informacje, typy, analizy, sezon 2021/2022

Post autor: Anderson89 » 06-08-2021, 11:41

1 KOLEJKA - 3 LIGA

Grupa 1
SO/07/08 16:00 Mamry Giżycko - Lechia Tomaszów Mazow.
SO/07/08 16:00 KS Kutno - Broń Radom
SO/07/08 16:00 Legionovia Legionowo - Jagiellonia II Białystok
SO/07/08 17:00 Pilica Białobrzegi - Znicz Biała Piska
SO/07/08 17:00 GKS Wikielec - Świt Nowy Dwór M.
SO/07/08 17:00 Wissa Szczuczyn - Błonianka Błonie
SO/07/08 17:00 Unia Skierniewice - Polonia Warszawa
SO/07/08 18:00 ŁKS II Łódź - Ursus Warszawa
ND/08/08 12:00 Pelikan Łowicz - Sokół Aleksandrów Ł.

Grupa 2
PT/06/08 19:00 Stolem Gniewino - GKS Przodkowo
SO/07/08 14:00 Pogoń Nowe Skalmierzyce - Unia Janikowo
SO/07/08 14:00 Polonia Środa Wlkp. - Błękitni Stargard
SO/07/08 14:00 KP Starogard Gdański - Pogoń II Szczecin
SO/07/08 15:00 Bałtyk Koszalin - Elana Toruń
SO/07/08 16:00 Olimpia Grudziądz - Kluczevia Stargard
SO/07/08 19:46 Zawisza Bydgoszcz - Jarota Jarocin
ND/08/08 17:00 Świt Szczecin - Kotwica Kołobrzeg
ND/08/08 17:00 Bałtyk Gdynia - Sokół Kleczew

Grupa 3
SO/07/08 16:00 Stal Brzeg - Lechia Zielona Góra
SO/07/08 17:00 Odra Wodzisław Śląski - Piast Żmigród
SO/07/08 17:00 Warta Gorzów Wlkp. - FotoHigiena Gać
SO/07/08 17:00 LKS Goczałkowice Zdrój - Ślęza Wrocław
SO/07/08 17:00 Carina Gubin - MKS Kluczbork
SO/07/08 17:00 Karkonosze Jelenia Góra - Gwarek Tarnowskie Góry
ND/08/08 12:00 Górnik II Zabrze - Pniówek Pawłowice Śl.
ND/08/08 13:00 Miedź II Legnica - Polonia Bytom
ND/08/08 14:00 Zagłębie II Lubin- Rekord Bielsko-Biała

Grupa 4
SO/07/08 15:00 Tomasovia Tomaszów L. - Cracovia II
SO/07/08 17:00 Czarni Połaniec - ŁKS Łagów
SO/07/08 17:00 KSZO Ostrowiec Św. - Chełmianka Chełm
SO/07/08 17:00 Wólczanka Wólka - Podhale Nowy Targ
SO/07/08 17:00 Unia Tarnów - Podlasie Biała Podlaska
SO/07/08 17:00 Avia Świdnik - Stal Stalowa Wola
ND/08/08 11:00 Korona Rzeszów - Wisła Sandomierz
ND/08/08 17:00 Siarka Tarnobrzeg - Wisłoka Dębica
ND/08/08 17:00 Sokół Sieniawa - Orlęta Radzyń Podlaski
Wierni i oddani Olsztyńscy chuligani :P :D

Awatar użytkownika
Anderson89
-#Site Admin
-#Site Admin
Posty: 15183
Rejestracja: 20-11-2008, 15:43

Re: Liga Polska, niższe ligi, rozmowy, informacje, typy, analizy, sezon 2021/2022

Post autor: Anderson89 » 17-08-2021, 06:21

Grupa 1
3 Kolejka 17-18 sierpnia
Mamry Giżycko - Legia II Warszawa 18 sierpnia, 18:00
Pelikan Łowicz - Lechia Tomaszów Mazowiecki 18 sierpnia, 17:00
ŁKS II Łódź - KS Kutno 17 sierpnia, 18:00
GKS Wikielec - Sokół Aleksandrów Łódzki 18 sierpnia, 18:00
Legionovia Legionowo - Ursus Warszawa 18 sierpnia, 17:00
Wissa Szczuczyn - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 18 sierpnia, 18:00
Unia Skierniewice - Jagiellonia II Białystok 18 sierpnia, 18:00
Polonia Warszawa - Błonianka Błonie 18 sierpnia, 19:11
Znicz Biała Piska - Broń Radom 18 sierpnia, 17:00

Grupa 2
Kolejka 3 - 18 sierpnia
Bałtyk Koszalin - Unia Janikowo 18 sierpnia, 18:00
Polonia Środa Wielkopolska - Pogoń Nowe Skalmierzyce 18 sierpnia, 17:00
KP Starogard Gdański - Elana Toruń 18 sierpnia, 18:00
Stolem Gniewino - Błękitni Stargard 18 sierpnia, 18:00
Świt Skolwin (Szczecin) - Pogoń II Szczecin 18 sierpnia, 18:00
Kluczevia Stargard - GKS Przodkowo 18 sierpnia, 18:00
Bałtyk Gdynia - Kotwica Kołobrzeg 18 sierpnia, 15:00
Zawisza Bydgoszcz - Olimpia Grudziądz 18 sierpnia, 19:46
Sokół Kleczew - Jarota Jarocin 18 sierpnia, 17:00

Grupa 3
Kolejka 3 - 18 sierpnia
Miedź II Legnica - Piast Żmigród 18 sierpnia, 17:00
Warta Gorzów Wielkopolski - Odra Wodzisław Śląski 18 sierpnia, 17:00
LKS Goczałkowice Zdrój - Polonia Bytom 18 sierpnia, 18:00
Carina Gubin - Foto-Higiena Gać 18 sierpnia, 17:00
Górnik II Zabrze - Ślęza Wrocław 18 sierpnia, 17:00
Karkonosze Jelenia Góra - MKS Kluczbork 18 sierpnia, 19:00
Stal Brzeg - Pniówek Pawłowice 18 sierpnia, 17:30
Zagłębie II Lubin - Gwarek Tarnowskie Góry 18 sierpnia, 17:00
Rekord Bielsko-Biała - Lechia Zielona Góra 18 sierpnia, 16:30

Grupa 4
Kolejka 3 - 18 sierpnia
Sokół Sieniawa - Wisłoka Dębica 18 sierpnia, 17:00
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Siarka Tarnobrzeg 18 sierpnia, 17:00
Czarni Połaniec - Orlęta Radzyń Podlaski 18 sierpnia, 17:00
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Cracovia II 18 sierpnia, 17:00
Wólczanka Wólka Pełkińska - ŁKS Łagów 18 sierpnia, 17:00
Unia Tarnów - Chełmianka Chełm 18 sierpnia, 17:00
Korona Rzeszów - Podhale Nowy Targ 18 sierpnia, 17:30
w Krasnem
Avia Świdnik - Podlasie Biała Podlaska 18 sierpnia, 17:00
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz 18 sierpnia, 19:38
Wierni i oddani Olsztyńscy chuligani :P :D

Awatar użytkownika
Anderson89
-#Site Admin
-#Site Admin
Posty: 15183
Rejestracja: 20-11-2008, 15:43

Re: Liga Polska, niższe ligi, rozmowy, informacje, typy, analizy, sezon 2021/2022

Post autor: Anderson89 » 25-08-2021, 18:05

Grupa 1
Kolejka 5 - 28-29 sierpnia Pauza: Mamry Giżycko

Broń Radom - Pilica Białobrzegi 27 sierpnia, 19:00
Pelikan Łowicz - Legia II Warszawa 29 sierpnia, 12:00
ŁKS II Łódź - Znicz Biała Piska 27 sierpnia, 16:00
GKS Wikielec - Lechia Tomaszów Mazowiecki 28 sierpnia, 14:00
Legionovia Legionowo - KS Kutno 28 sierpnia, 17:00
Wissa Szczuczyn - Sokół Aleksandrów Łódzki 29 sierpnia, 20:00
Unia Skierniewice - Ursus Warszawa 28 sierpnia, 17:00
Polonia Warszawa - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 28 sierpnia, 19:11
Błonianka Błonie - Jagiellonia II Białystok 28 sierpnia, 16:00

Grupa 2
Kolejka 5 - 28-29 sierpnia
Polonia Środa Wielkopolska - Unia Janikowo 27 sierpnia, 17:00
KP Starogard Gdański - Bałtyk Koszalin 28 sierpnia, 17:00
Stolem Gniewino - Pogoń Nowe Skalmierzyce 28 sierpnia, 17:00
Świt Skolwin (Szczecin) - Elana Toruń 29 sierpnia, 17:00
Bałtyk Gdynia - Pogoń II Szczecin 27 sierpnia, 17:00
Jarota Jarocin - Kotwica Kołobrzeg 28 sierpnia, 17:00
Sokół Kleczew - Olimpia Grudziądz 28 sierpnia, 17:00
Błękitni Stargard - Kluczevia Stargard 28 sierpnia, 13:00
GKS Przodkowo - Zawisza Bydgoszcz 28 sierpnia, 15:00

Grupa 3
Kolejka 5 - 28-29 sierpnia
Warta Gorzów Wielkopolski - Piast Żmigród 28 sierpnia, 17:00
LKS Goczałkowice Zdrój - Miedź II Legnica 28 sierpnia, 16:00
Carina Gubin - Odra Wodzisław Śląski 28 sierpnia, 17:00
Górnik II Zabrze - Polonia Bytom 29 sierpnia, 12:00
Karkonosze Jelenia Góra - Foto-Higiena Gać 28 sierpnia, 17:00
Stal Brzeg - Ślęza Wrocław 28 sierpnia, 16:00
Zagłębie II Lubin - MKS Kluczbork 28 sierpnia, 13:00
Rekord Bielsko-Biała - Pniówek Pawłowice 28 sierpnia, 17:00
Lechia Zielona Góra - Gwarek Tarnowskie Góry 28 sierpnia, 17:00

Grupa 4
Kolejka 5 - 28-29 sierpnia
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Wisłoka Dębica 29 sierpnia, 17:00
Czarni Połaniec - Sokół Sieniawa 27 sierpnia, 17:00
Wólczanka Wólka Pełkińska - Orlęta Radzyń Podlaski 28 sierpnia, 17:00
Unia Tarnów - Cracovia II 28 sierpnia, 17:00
Korona Rzeszów - ŁKS Łagów 28 sierpnia, 12:00
w Krasnem
Avia Świdnik - Chełmianka Chełm 28 sierpnia, 17:00
Stal Stalowa Wola - Podhale Nowy Targ 28 sierpnia, 19:38
Wisła Sandomierz - Podlasie Biała Podlaska 29 sierpnia, 17:00
Siarka Tarnobrzeg - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 28 sierpnia, 17:00
Wierni i oddani Olsztyńscy chuligani :P :D

Awatar użytkownika
Anderson89
-#Site Admin
-#Site Admin
Posty: 15183
Rejestracja: 20-11-2008, 15:43

Re: Liga Polska, niższe ligi, rozmowy, informacje, typy, analizy, sezon 2021/2022

Post autor: Anderson89 » 31-08-2021, 20:52

Grupa 1
Kolejka 6 - 4-5 września - Pauza: Jagiellonia II Białystok

Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Błonianka Błonie 4 września, 16:00
Ursus Warszawa - Polonia Warszawa 4 września, 16:00
Sokół Aleksandrów Łódzki - Unia Skierniewice 3 września, 16:00
Znicz Biała Piska - GKS Wikielec 4 września, 17:00
Legia II Warszawa - ŁKS II Łódź 5 września, 12:00
Pilica Białobrzegi - Pelikan Łowicz 4 września, 17:00
Mamry Giżycko - Broń Radom 4 września, 16:00
Wissa Szczuczyn - KS Kutno 4 września, 12:00
Legionovia Legionowo - Lechia Tomaszów Mazowiecki 4 września, 15:00

Grupa 2
Kolejka 6 - 4-5 września
Unia Janikowo - Olimpia Grudziądz 4 września, 17:00
Kotwica Kołobrzeg - Sokół Kleczew 4 września, 17:00
GKS Przodkowo - Jarota Jarocin 4 września, 12:00
Pogoń II Szczecin - Zawisza Bydgoszcz 5 września, 12:00
Błękitni Stargard - Bałtyk Gdynia 4 września, 13:00
Elana Toruń - Kluczevia Stargard 5 września, 17:00
Pogoń Nowe Skalmierzyce - Świt Skolwin (Szczecin) 4 września, 13:00
Bałtyk Koszalin - Stolem Gniewino 4 września, 13:00
Polonia Środa Wielkopolska - KP Starogard Gdański 3 września, 17:00

Grupa 3
Kolejka 7 - 8 września
LKS Goczałkowice Zdrój - Piast Żmigród 8 września, 17:00
Carina Gubin - Warta Gorzów Wielkopolski 7 września, 17:00
Górnik II Zabrze - Miedź II Legnica 8 września, 16:00
:idea: Karkonosze Jelenia Góra - Odra Wodzisław Śląski 22 września, 19:00 w pierwotnym terminie (8 września, 19:00) odwołany na wniosek policji
Stal Brzeg - Polonia Bytom 8 września, 16:30
Zagłębie II Lubin - Foto-Higiena Gać 7 września, 17:00
Rekord Bielsko-Biała - Ślęza Wrocław 8 września, 16:30
Lechia Zielona Góra - MKS Kluczbork 8 września, 17:00
Gwarek Tarnowskie Góry - Pniówek Pawłowice 8 września, 17:00

Grupa 4
Kolejka 6 - 4-5 września
Wisłoka Dębica - Podlasie Biała Podlaska 4 września, 16:30
Podhale Nowy Targ - Wisła Sandomierz 4 września, 17:00
Chełmianka Chełm - Stal Stalowa Wola 4 września, 16:00
ŁKS Łagów - Avia Świdnik 4 września, 16:00
Cracovia II - Korona Rzeszów 4 września, 13:00 w Rącznej
Orlęta Radzyń Podlaski - Unia Tarnów 4 września, 16:00
Siarka Tarnobrzeg - Wólczanka Wólka Pełkińska 4 września, 16:00
Sokół Sieniawa - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 5 września, 16:00
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Czarni Połaniec 5 września, 16:00
Wierni i oddani Olsztyńscy chuligani :P :D

Awatar użytkownika
Anderson89
-#Site Admin
-#Site Admin
Posty: 15183
Rejestracja: 20-11-2008, 15:43

Re: Liga Polska, niższe ligi, rozmowy, informacje, typy, analizy, sezon 2021/2022

Post autor: Anderson89 » 06-09-2021, 10:42

Grupa 1
Kolejka 7 - 8 września - Pauza: Broń Radom.

Pelikan Łowicz - Mamry Giżycko 8 września, 17:00
ŁKS II Łódź - Pilica Białobrzegi 8 września, 17:00
GKS Wikielec - Legia II Warszawa 8 września, 16:30
Legionovia Legionowo - Znicz Biała Piska 8 września, 17:00
Wissa Szczuczyn - Lechia Tomaszów Mazowiecki 8 września, 19:00
Unia Skierniewice - KS Kutno 8 września, 16:00
Polonia Warszawa - Sokół Aleksandrów Łódzki 8 września, 18:00
Błonianka Błonie - Ursus Warszawa 8 września, 17:00
Jagiellonia II Białystok - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 8 września, 14:00

Grupa 2
Kolejka 7 - 8 września
KP Starogard Gdański - Unia Janikowo 8 września, 17:00
Stolem Gniewino - Polonia Środa Wielkopolska 8 września, 17:30
Świt Skolwin (Szczecin) - Bałtyk Koszalin 8 września, 17:00
Kluczevia Stargard - Pogoń Nowe Skalmierzyce 8 września, 18:00
Bałtyk Gdynia - Elana Toruń 8 września, 17:00
Zawisza Bydgoszcz - Błękitni Stargard 8 września, 17:00
Jarota Jarocin - Pogoń II Szczecin 8 września, 17:00
Sokół Kleczew - GKS Przodkowo 8 września, 17:00
Olimpia Grudziądz - Kotwica Kołobrzeg 8 września, 16:00

Grupa 3
Kolejka 7 - 8 września
LKS Goczałkowice Zdrój - Piast Żmigród 8 września, 17:00
Carina Gubin - Warta Gorzów Wielkopolski 7 września, 17:00
Górnik II Zabrze - Miedź II Legnica 8 września, 16:00
Karkonosze Jelenia Góra - Odra Wodzisław Śląski 22 września, 19:00
w pierwotnym terminie (8 września, 19:00) odwołany na wniosek policji
Stal Brzeg - Polonia Bytom 8 września, 16:30
Zagłębie II Lubin - Foto-Higiena Gać 7 września, 17:00
Rekord Bielsko-Biała - Ślęza Wrocław 8 września, 16:30
Lechia Zielona Góra - MKS Kluczbork 8 września, 17:00
Gwarek Tarnowskie Góry - Pniówek Pawłowice 8 września, 17:00

Grupa 4
Kolejka 7 - 8 września
Czarni Połaniec - Wisłoka Dębica 8 września, 16:00
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Tomasovia Tomaszów Lubelski 8 września, 17:00
Wólczanka Wólka Pełkińska - Sokół Sieniawa 8 września, 12:00
Unia Tarnów - Siarka Tarnobrzeg 8 września, 17:00
Korona Rzeszów - Orlęta Radzyń Podlaski 8 września, 16:30
w Krasnem
Avia Świdnik - Cracovia II 8 września, 16:00
Stal Stalowa Wola - ŁKS Łagów 8 września, 17:00
Wisła Sandomierz - Chełmianka Chełm 8 września, 17:00
Podlasie Biała Podlaska - Podhale Nowy Targ 8 września, 17:00
Wierni i oddani Olsztyńscy chuligani :P :D

Awatar użytkownika
Anderson89
-#Site Admin
-#Site Admin
Posty: 15183
Rejestracja: 20-11-2008, 15:43

Re: Liga Polska, niższe ligi, rozmowy, informacje, typy, analizy, sezon 2021/2022

Post autor: Anderson89 » 23-09-2021, 06:16

Grupa 1
Kolejka 10 - 25-26 września - Pauza: Ursus Warszawa.

Sokół Aleksandrów Łódzki - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 25 września, 14:00
KS Kutno - Jagiellonia II Białystok 25 września, 13:00
Lechia Tomaszów Mazowiecki - Błonianka Błonie 25 września, 16:00
Znicz Biała Piska - Polonia Warszawa 25 września, 16:00
Legia II Warszawa - Unia Skierniewice 25 września, 11:00
Pilica Białobrzegi - Wissa Szczuczyn 25 września, 16:00
Mamry Giżycko - Legionovia Legionowo 25 września, 16:00
Broń Radom - GKS Wikielec 25 września, 17:00
Pelikan Łowicz - ŁKS II Łódź 26 września, 12:00

Grupa 2
Kolejka 10 - 25-26 września
Unia Janikowo - GKS Przodkowo 25 września, 16:00
Pogoń II Szczecin - Kotwica Kołobrzeg 24 września, 17:00
Błękitni Stargard - Olimpia Grudziądz 25 września, 13:00
Elana Toruń - Sokół Kleczew 25 września, 15:00
Pogoń Nowe Skalmierzyce - Jarota Jarocin 25 września, 15:00
Bałtyk Koszalin - Zawisza Bydgoszcz 25 września, 12:00
Polonia Środa Wielkopolska - Bałtyk Gdynia 25 września, 16:00
KP Starogard Gdański - Kluczevia Stargard 25 września, 16:00
Stolem Gniewino - Świt Skolwin (Szczecin) 25 września, 17:30

Grupa 3
Kolejka 10 - 25-26 września
Piast Żmigród - MKS Kluczbork 25 września, 16:00
Ślęza Wrocław - Pniówek Pawłowice 26 września, 16:30
Foto-Higiena Gać - Gwarek Tarnowskie Góry 25 września, 16:00
Polonia Bytom - Lechia Zielona Góra 25 września, 16:00 na stadionie Szombierek
Odra Wodzisław Śląski - Rekord Bielsko-Biała 25 września, 17:00
Miedź II Legnica - Zagłębie II Lubin 25 września, 12:00
Warta Gorzów Wielkopolski - Stal Brzeg 25 września, 16:00
LKS Goczałkowice Zdrój - Karkonosze Jelenia Góra 25 września, 15:00
Carina Gubin - Górnik II Zabrze 25 września, 16:00

Grupa 4
Kolejka 10 - 25-26 września
Wisłoka Dębica - Chełmianka Chełm 25 września, 16:00
ŁKS Łagów - Podhale Nowy Targ 26 września, 16:00
Cracovia II - Podlasie Biała Podlaska 25 września, 15:00 w Rącznej
Orlęta Radzyń Podlaski - Wisła Sandomierz 26 września, 16:00
Siarka Tarnobrzeg - Stal Stalowa Wola 25 września, 16:00
Sokół Sieniawa - Avia Świdnik 26 września, 15:00
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Korona Rzeszów 25 września, 15:00
Czarni Połaniec - Unia Tarnów 25 września, 13:00
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Wólczanka Wólka Pełkińska 25 września, 16:00
Wierni i oddani Olsztyńscy chuligani :P :D

Awatar użytkownika
Anderson89
-#Site Admin
-#Site Admin
Posty: 15183
Rejestracja: 20-11-2008, 15:43

Re: Liga Polska, niższe ligi, rozmowy, informacje, typy, analizy, sezon 2021/2022

Post autor: Anderson89 » 04-10-2021, 13:01

Grupa 1
Kolejka 12 - 8-10 października - Pauza: Sokół Aleksandrów Łódzki.
KS Kutno - Ursus Warszawa 9 października, 15:00
Lechia Tomaszów Mazowiecki - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 9 października, 15:00
Znicz Biała Piska - Jagiellonia II Białystok 9 października, 15:00
Legia II Warszawa - Błonianka Błonie 9 października, 12:00
Pilica Białobrzegi - Polonia Warszawa 9 października, 15:00
Mamry Giżycko - Unia Skierniewice 9 października, 14:00
Broń Radom - Wissa Szczuczyn 8 października, 19:00
Pelikan Łowicz - Legionovia Legionowo 10 października, 12:00
ŁKS II Łódź - GKS Wikielec 9 października, 15:30

Grupa 2
Kolejka 12 - 9 października
Unia Janikowo - Pogoń II Szczecin 9 października, 15:00
Błękitni Stargard - GKS Przodkowo 9 października, 13:00
Elana Toruń - Kotwica Kołobrzeg 9 października, 14:00
Pogoń Nowe Skalmierzyce - Olimpia Grudziądz 9 października, 14:00
Bałtyk Koszalin - Sokół Kleczew 9 października, 13:00
Polonia Środa Wielkopolska - Jarota Jarocin 9 października, 15:00
KP Starogard Gdański - Zawisza Bydgoszcz 9 października, 15:00
Stolem Gniewino - Bałtyk Gdynia 9 października, 17:30
Świt Skolwin (Szczecin) - Kluczevia Stargard 9 października, 15:00

Grupa 3
Kolejka 12 - 8-9 października
Piast Żmigród - Ślęza Wrocław 9 października, 14:00
Foto-Higiena Gać - MKS Kluczbork 8 października, 16:00
Polonia Bytom - Pniówek Pawłowice 9 października, 15:00
na stadionie Szombierek
Odra Wodzisław Śląski - Gwarek Tarnowskie Góry 9 października, 17:00
Miedź II Legnica - Lechia Zielona Góra 9 października, 12:00
Warta Gorzów Wielkopolski - Rekord Bielsko-Biała 9 października, 14:00
LKS Goczałkowice Zdrój - Zagłębie II Lubin 9 października, 15:00
Carina Gubin - Stal Brzeg 9 października, 12:00
Górnik II Zabrze - Karkonosze Jelenia Góra 9 października, 15:00

Grupa 4
Kolejka 12 - 9-10 października
Wisłoka Dębica - ŁKS Łagów 9 października, 15:30
Cracovia II - Chełmianka Chełm 9 października, 13:00
Orlęta Radzyń Podlaski - Podhale Nowy Targ 10 października, 15:00
Siarka Tarnobrzeg - Podlasie Biała Podlaska 9 października, 14:00
Sokół Sieniawa - Wisła Sandomierz 10 października, 14:00
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Stal Stalowa Wola 10 października, 13:00
Czarni Połaniec - Avia Świdnik 9 października, 15:00
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Korona Rzeszów 10 października, 15:00
Wólczanka Wólka Pełkińska - Unia Tarnów 9 października, 15:00
Wierni i oddani Olsztyńscy chuligani :P :D

Awatar użytkownika
Anderson89
-#Site Admin
-#Site Admin
Posty: 15183
Rejestracja: 20-11-2008, 15:43

Re: Liga Polska, niższe ligi, rozmowy, informacje, typy, analizy, sezon 2021/2022

Post autor: Anderson89 » 11-10-2021, 08:35

Grupa 1
Kolejka 13 - 13 października - Pauza: GKS Wikielec
Legionovia Legionowo - ŁKS II Łódź 13 października, 15:30
Wissa Szczuczyn - Pelikan Łowicz 13 października, 19:00
Unia Skierniewice - Broń Radom 13 października, 15:00
Polonia Warszawa - Mamry Giżycko 13 października, 19:11
Błonianka Błonie - Pilica Białobrzegi 13 października, 15:00
Jagiellonia II Białystok - Legia II Warszawa 13 października, 16:00
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Znicz Biała Piska 13 października, 15:00
Ursus Warszawa - Lechia Tomaszów Mazowiecki 13 października, 15:00
Sokół Aleksandrów Łódzki - KS Kutno 13 października, 15:00

Grupa 2
Kolejka 13 - 15-16 października
Kluczevia Stargard - Unia Janikowo 16 października, 14:00
Bałtyk Gdynia - Świt Skolwin (Szczecin) 16 października, 15:00
Zawisza Bydgoszcz - Stolem Gniewino 16 października, 17:00
Jarota Jarocin - KP Starogard Gdański 16 października, 15:30
Sokół Kleczew - Polonia Środa Wielkopolska 16 października, 16:00
Olimpia Grudziądz - Bałtyk Koszalin 16 października, 15:00
Kotwica Kołobrzeg - Pogoń Nowe Skalmierzyce 16 października, 15:00
GKS Przodkowo - Elana Toruń 15 października, 15:00
Pogoń II Szczecin - Błękitni Stargard 15 października, 19:00

Grupa 3
Kolejka 13 - 16 października
Karkonosze Jelenia Góra - Piast Żmigród 16 października, 16:00
Stal Brzeg - Górnik II Zabrze 16 października, 15:00
Zagłębie II Lubin - Carina Gubin 16 października, 13:00
Rekord Bielsko-Biała - LKS Goczałkowice Zdrój 16 października, 14:30
Lechia Zielona Góra - Warta Gorzów Wielkopolski 16 października, 15:00
Gwarek Tarnowskie Góry - Miedź II Legnica 16 października, 15:00
Pniówek Pawłowice - Odra Wodzisław Śląski 16 października, 15:30
MKS Kluczbork - Polonia Bytom 16 października, 17:00
Ślęza Wrocław - Foto-Higiena Gać 16 października, 15:00

Grupa 4
Kolejka 13 - 16-17 października
Unia Tarnów - Wisłoka Dębica 16 października, 15:00
Korona Rzeszów - Wólczanka Wólka Pełkińska 16 października, 15:30 w Krasnem
Avia Świdnik - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 16 października, 14:00
Stal Stalowa Wola - Czarni Połaniec 16 października, 15:00
Wisła Sandomierz - Tomasovia Tomaszów Lubelski 17 października, 15:00
Podlasie Biała Podlaska - Sokół Sieniawa 16 października, 15:00
Podhale Nowy Targ - Siarka Tarnobrzeg 16 października, 15:00
Chełmianka Chełm - Orlęta Radzyń Podlaski 16 października, 15:00
ŁKS Łagów - Cracovia II 17 października, 15:00
Wierni i oddani Olsztyńscy chuligani :P :D

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

Kopiowanie calosci lub fragmentow bez pisemnej zgody zabronione. Strona jest kierowana do uzytkownikow polskojezycznych zamieszkalych w krajach, w ktorych korzystanie z Serwisu jest zgodne z prawem. Wiadomosci prezentowane w serwisie sa dozwolone wylacznie dla osob podlegajacych jurysdykcjom prawnym, w ktorych uczestnictwo w grach hazardowych online jest legalne. Korzystajac z serwisu, uzytkownik deklaruje wobec administratora, ze uczestnictwo w grach hazardowych online jest w jego jurysdykcji dozwolona i ponosi pelna odpowiedzialnosc za prawdziwosc zlozonego przez siebie oswiadczenia.

Na terytorium polski zaklady wzajemne moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie na urzadzanie zakladow wzajemnych. Zawieranie zakladow u bukmacherow, ktorzy nie posiadaja licencji Ministerstwa Finansow na zawieranie zakladow wzajemnych jest zabronione i grozi konsekwencjami prawnymi. Serwis jest przeznaczony tylko dla osob, ktore ukonczyly 18 lat. Korzystajac z serwisu, uzytkownik potwierdza, ze ma ukonczone 18 lat.Polityka prywatnosci