Najlepsze bonusy bukmacherskie: Betfan, Betclic, Fortuna, Etoto, Totolotek, Lvbet
1. Betclic
500 PLN
cashback
2. Totolotek
20 pln
bez depozytu +1000 PLN
3. Betfan
Bez podatku!
+ dodatkowo do 3000 PLN
4. Fortuna
20 PLN
bez depozytu +1000 PLN
5. Etoto
20 PLN
bez depozytu +1040 PLN
Na terytorium Polski zaklady wzajemne moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie na urzadzanie zakladow wzajemnych. Udzial w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard zwiazany jest z ryzykiem.

mBank

Informacje na temat popularnych sytemów płatności umożliwiających wpłaty do bukmacherów
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
kr0pka

mBank

Post autor: kr0pka » 01-10-2007, 15:01

Witam, chcialem zapytac jakies sa oplaty za prowadzenie rachunku izzi, jaki jest koszt ubezpieczenia karty etc etc. Czyli po prostu ile bedzie mnie miesiecznie wychodzilo to konto, z gory dzieki za informacje;).

-edit- troche sie pospieszylem bo juz sam znalazlem oplaty - ale nie jestem pewien co do kosztow ekarty w koncie izzi, jesli ktos by mogl mnie upewnic w moich wnioskach i powiedziec ile kosztuje ubezpieczenie karty bankowej.

Awatar użytkownika
GrzechuTG
-#Site Admin
-#Site Admin

Post autor: GrzechuTG » 01-10-2007, 21:53

kropka lae ja Ci mowilem zaloz sobie konto w WBK tam nie bedzies zmial zadnych oplat karte tez dostaniesz za darmo a przelewy bedziesz mogl robic przez internet jedyne co Ci do tego ebdzie potrzebne to komorka zeby mogl przyjsc kod bo w mbanku z tego co slyszalem to za przelewy gdzie sie pdoaje kod swift trzeba placic.

Awatar użytkownika
kr0pka

Post autor: kr0pka » 01-10-2007, 22:26

mi wiecej osob polecalo mbank wiec wybralem mbank - za prowadzenie rachunku nic nie placimy, za wydanie karty placimy jednorazowo, wydaje misie ze 25zl a prowizje sa niskie.
http://barmanstwo.blogspot.com/ - zapraszam na bloga ;).

Awatar użytkownika
GrzechuTG
-#Site Admin
-#Site Admin

Post autor: GrzechuTG » 02-10-2007, 10:30

Jak uwazasz Twoj wybor ja tam jestem za WBK bo sam ma tam konto i nie narzekam a karta jest za darmo tylko trzeba nia trzy razy zaplacic wciagu 3 miesiecy. Mbank tez jest dobry ale co naziemny bank to naziemny :)

Dawid84

Post autor: Dawid84 » 03-10-2007, 11:16

Tyle, że jak się nie mylę to w WBK masz konto za free do 30 roku życia, a w MBanku cały czas.
... niebiesko-biały herb, a na nim święty znak..

Awatar użytkownika
GrzechuTG
-#Site Admin
-#Site Admin

Post autor: GrzechuTG » 04-10-2007, 10:36

hehe no tak ale to w Twoim wypadku jeszcze przez 7 lat a kto wie co bedzie za 7 lat:P moze wtedy bedzie inne darmwoe a jak nie to wtedy mozna sobie zalozyc w mbanku a po co przez te 7 lat placic skoro mozna meic za darmo przez tlat troche sie nazbiera :) a jest taki sam dostep do przelewow przez neta jak w mbanku a 5 pierwszych jest darmowch kazdy kolejny 50 gr a plusem jest to ze w kazdej chwili mozesz sobie wyplacic przez karte.

Awatar użytkownika
kr0pka

Post autor: kr0pka » 04-10-2007, 16:15

o ile sie nie myle to w mbanku tez mozna w kazdej chwili wyplacic przez karte.
http://barmanstwo.blogspot.com/ - zapraszam na bloga ;).

ODPOWIEDZ