Najlepsze bonusy bukmacherskie: Fortuna, Betfan, Betclic, Etoto, Totolotek, Lvbet
1. Fortuna
20 PLN
bez ryzyka +600 PLN
2. Totolotek
20 pln
bez depozytu +1000 PLN
3. Lvbet
20 pln
bez depozytu +2000 PLN
4. Betclic
550 PLN
cashback
5. Etoto
20 PLN
bez depozytu +1040 PLN
Na terytorium Polski zaklady wzajemne moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie na urzadzanie zakladow wzajemnych. Udzial w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard zwiazany jest z ryzykiem.

Mistrzostwa Swiata Piłkarzy Recznych 2013

Profesjonalne typy bukmacherskie z piłki ręcznej. Wejdź i zobacz terminarze, opisy składów, typy i analizy meczów piłki ręcznej.
Regulamin forum
Piłka ręczna

Piłka ręczna jest w Polsce popularna dopiero od dekady. Wtedy też orły Wenty zdobyły kilka medali, wtedy też do slangu weszło hasło „jedna Wenta”. Polacy są mistrzami horrorów w piłce ręcznej i dlatego warto typować te spotkania.

Tylko u nas znajdziesz typy bukmacherskie na piłka ręczna na świecie oraz profesjonalne analizy spotkań piłki ręcznej. Wszystko za darmo.

Zapraszamy teraz do zapoznania się z poszczególnymi tematami w tym dziale. Przeczytaj terminarz piłka ręczna, opisy odbytych spotkań oraz analizy i darmowe typy na piłkę ręczną.
Awatar użytkownika
krzysiekmks
Posty: 5495
Rejestracja: 19-02-2009, 20:35

Post autor: krzysiekmks » 20-01-2013, 17:59

5. Węgry - Polska
Typ 2 - 2,35 4/10 comeon-brak-polskiej-licencji!

U konkurencji kurs co prawda idzie złapać trochę wyższy bo nawet 2,70 na wh, ale ten i tak jest niezły. Bukmacherzy według mnie trochę lekceważą Polskę, co prawd faworytami turnieju nie jesteśmy, ale i tak radzimy sobie dobrze. Wyszliśmy z drugiego miejsca za Słowenią, mając od nich dwa punkty mnie - bo z nimi przegraliśmy. A czy dało się wyjść z pierwszego miejsca? Oczywiście, wystarczyło ograć Słowenię, szczególnie dlatego że do połowy z nimi prowadziliśmy 14:11, ale w drugiej połowie nagle zapomnieliśmy do czego służy piłka. I jakby tak przeanalizować mecze to w każdym mieliśmy zastój - z Białorusią prowadziliśmy wysoko, to zaczęły się głupie błędy w obronie, z przodu brak skuteczności i skończyło się wygraną tylko 2 bramkami i jakby tak przeanalizować pozostałe mecze to w każdym było podobnie tylko wiadomo że wyniki też się trochę różniły, w zależności od klasy rywala i na dobrą sprawę jakby tak zsumować to wszystko to wychodzi że w meczu mamy łącznie dobrych (czasami nawet bardzo) ze 40-45 minut, a reszta to po prostu bryndza. Gdyby wyeliminować te słabe minuty, to mamy na tyle mocną ekipę ze moglibyśmy spokojnie włączyć się do walki o podium, ale na pierwszej linii mamy teraz Węgrów - ekipę którą nawet z takim przestojami jesteśmy w stanie spokojnie pokonać. Węgrzy w tym turnieju nie pokazują nic specjalnego. Wyszli z grupy na trzecim miejscu za potęgami - Chorwacja i Hiszpanią tu nie ma sie co dziwić, ekipy mocne, faworyci, ale dostali oni od tych mocniejszy rywali naprawdę mocno bo 9 bramkami przegrali z Chorwacja i 6 z Hiszpanią więc chwalić się nie ma czym, a jak im szło ze słabymi rywalami(bo przecież do mocnych zaliczyć nie można Algierii czy Egiptu bo to przeciętne drużyny)? Wiec z Egiptem wygrali całkiem wysoko bo 9 bramkami, ale ze słabą Algierią wygrali już tylko 3 bramkami, zachwycający wynik na pewno to nie był, no i ograli Australię 30 bramkami, ale klasa rywala pozostawiała wiele do życzenia wiec do żadna chwała. Do gry wraca jutro Michał Jurecki, po jedno meczowym odpoczynku związanym z zatruciem pokarmowym. Jeśli jutro Polakom uda się blokować i nie dopuszczać do rzutów z dystansu (bo to jedna z głównych sił tej drużyny, a raczej zawodnika Nagy'ego) to widzę na prawdę duże szanse na wygrana, stąd mój typ, wierzę że jutro sobie poradzimy ;)

Awatar użytkownika
Sosu16
Posty: 2177
Rejestracja: 07-01-2011, 14:34

Post autor: Sosu16 » 20-01-2013, 22:07

typ 63
Niemcy Macedonia
typ over 50,5 bramki
kurs 1,85
buk :bet365-brak-polskiej-licencji!:
Stawka 5/10 :dobrze:

Typ 64
Brazylia Rosja
typ Rosja -4,5 bramki
kurs 1,85
buk :bet365-brak-polskiej-licencji!:
Stawka5/10 :zle:

Tpy 65
Dania Tunezja
typ ovet 55,5 bramki
kurs 1,95
buk :bet365-brak-polskiej-licencji!:
Stawka 5/10 :zle:

Typ 66
Francja Islandia
typ Islandia +4,5 bramki
kurs 2,00
buk :bet365-brak-polskiej-licencji!:
Stawka 5/10 :dobrze:
W-2 P-2
Suma W 33 Z -1 P-30

Awatar użytkownika
ANZELMO
Posty: 5315
Rejestracja: 14-10-2009, 06:49

Post autor: ANZELMO » 21-01-2013, 14:04

moje typki

1 Węgry v Polska Half Time Ponad(+24.5)1.90 sportingbet-brak-polskiej-licencji! 21/01/2013 21:30 CET 6/10

2 Słowenia v Egipt Half Time Ponad(+25.5)1.90 sportingbet-brak-polskiej-licencji! 21/01/2013 19:00 CET 5/10

3 Chorwacja - Białoruś: Siarhei Rutenka : Under 8.5 1.85 Tobet 21/01/2013 21:30 CET 7/10

4 Serbia - Hiszpania:H (4 - 0) Twój typ: 1 2.02 Tobet 21/01/2013 19:00 CET 5/10

Jak dla mnie bardzo wysoko linia.Rutenka gwiazda swojej drużyny, bezsprzecznie najlepszy strzelec,walczy o koronę króla strzelców, ale raczej z marnymi szansami. Dzisiaj będą mieli bardzo trudne zadanie i po prostu myślę ze dużo najlepszej obronie na świecie nie rzuci.Dla mnie Chorwacja to zespól komplety, świetny pod każdym względem- bardzo doświadczony, zgrany ostatnimi czasy troszkę w cieniu trójkolorowych, ale sa to dwie świetne drużyny.Rutenka regularnie rzuca w granicach 10 bramek ,na bardzo dobrym procencie z gry(3/5 z Arabami gdzie zagrał mało minut) ale dzisiaj myślę ze podopieczni Slavko Goluzy postawia swoja słyną ścianę w obronie, przez która jest sie bardzo ciężko przebić Bardzo możliwe przy w miarę wyrównanym meczu, ze wyjdą wysoko indywidualnie- na solo pod Rutenke. Znają go bardzo dobrze i wiedza jakie zagrożenie powoduje ten zawodnik.Chorwaci powinni wygrać to spotkanie bardzo pewnie i wysoko niszcząc rywala obrona, kontrami i bardzo pewnym atakiem pozycyjnym. Myślę ze maksymalnie Białoruś rzuci bramek w okolicach 20-22 z tego Rutenka maks 7-8.Dużo Chorwacja bramek na tym mundialu nie traci a grała w bardzo mocnej grupie z Hiszpania i Węgrami.Dobrze broni Mirko Alilovic, zakład warty pogrania powodzonka.
Bardzo wierze w Serbów, myślę ze powalczą jak na razie mamy bardzo ciekawe mecze play-off i na prawdę na styku. Będzie to ostry twardy mecz- przewiduje dużo kar chyba niski wynik maks 2 bramki przewagi granie na gospodarzy po 1,15 jest bezsensowne.
ANZELMO

Awatar użytkownika
Sosu16
Posty: 2177
Rejestracja: 07-01-2011, 14:34

Post autor: Sosu16 » 21-01-2013, 14:44

typ 67
Słowenia Egipt
typ under 53,5 bramki
kurs 1,76
buk :bet365-brak-polskiej-licencji!:
Stawka 5/10

Słowenia wygrała na tym turnieju wszystko co sie dało dzieki temu maja łatwiejszego rywala w dalszej fazie turniej. Egipt to nie jest jakas super druzyna w starciu ze Słowencami maja marne szanse. Typuje tu mniej niz 53 bramki gdyz Słowency z tymi słabszymi rywalami maja troche problemów nie wiem czy to powod słabej koncentracji czy moze inny. Egipt chwilami tez nie zachwyaca moze si okazac ze beda przestoje gdyz pula meczu juz jest duza i nikt nie bedzie szalał tylko dokładnie rozgrywał akcje. Zwyciesca tego pojedynku zagra z Rosja wiec tez dobry rywal z niej najwyzszej połki.

Typ 68
Serbia Hiszpania
typ Serbia +4,5 bramki
kurs 1,80
buk :bet365-brak-polskiej-licencji!:
Stawka 5/10

Drugi mecz o 19 zapowiada sie bardziej interesujaca Hiszpanie podejma Serbów. Buki bardzo nisko oceniaja sznase druzyny Serbskiej tak samo jak wczoraj Islandie. I tutaj według mnie bedzie podobny mecz na styku a 4.5 bramki to duzo zaliczki. Serbowie to moze i troche indywidualnosc ale tak naprawde to Hiszpanie moag miec mały problem z presja gdyz na poczatku wszystko im szło bo mieli łatwych rywali potem wygrali z Wegrami i uwierzyli ze sa super mocni jednak szybko na ziemie ich sprowadzili Chorwaci. Serbowie za to te 2 najwazniejsze mecze przegrali w grupie przez koncowki w obydwoch meczach prowadzili gre i w koncowce dali sie dojsc. Moze teraz im wypali mecz i zagraja zaprawde dobrze. Nawet po cichu licze na mała niespodzianke w posatci awansu Serbów. Zwyciesca tego meczu zagra dalej z Niemcami.

typ 69
Chorwacja Białorus
typ over 51,5 bramki
kurs 1,85
buk :bet365-brak-polskiej-licencji!:
Stawka 5/10

Chorwacki monilit zagra dzis z Białorusia sa faworytem nie podwazalnym. Wygrali wszytsko na tym turnieju a teraz maja sredniego rywala w walce o połfinał zagraja z Francja wiec kolejny fajny meczyk sie szykuje. Białorus aby powalczyc musi liczyc na super dzien Rutenki ktory to walczy o korone krola strzelców turnieju. Gram tu over bramke gdzy Chorwaci to sobie lubia porzucac duzo a Biaorus swoje tez powainna rzucic czyli te 20 bramke minimum. Handicap 6,5 nie ruszam wczorja podobnie sie przejechałem na Rosjanach.

Typ 70
Wegry Polska
typ Polska
kurs 2,40
buk :bet365-brak-polskiej-licencji!:
Stawka 5/10

Polacy dzis zagraja z Wegrami o prawo gry w Cweirfinale turnieju. Szanse przed meczem sa 50 na 50 trudno szukac jakiego faworyta. Polacy w grupie przegrali jeden mecz ze Słowenia i dziki temu zajeli 2 miejsce w grupie. Wegrzy za to przegrali 2 mecze z Chorwacja oraz HIszpania i oby dwa te mecze dosc wyraznie. Obydwie te druzyny zagrały ze soba na poczatku stycznie w meczu towarzyskim i padł wtedy remis po 27. Dzis jest juz zupelnie inna stawka spotkania i o wygrana bedzie trudniej. Z Wegrami zawsze grało nam sie trudno. Kurs jest bardzo dobry sadzeiłem ze ebdzie nizszy. Zwyciesca tego pojedynku zagra z Dania.

Awatar użytkownika
mate_usz93
Posty: 1628
Rejestracja: 26-02-2012, 16:54

Post autor: mate_usz93 » 21-01-2013, 18:43

Piłka ręczna - Mistrzostwa Świata M.
Węgry - Polska
Typ: Polska
Kurs: 2.10

:betclic:


No to najważniejszy mecz dzisiejszego dnia dla nas. Nasi szczypiorniści w 1/8 finału Mistrzostw Świata w Hiszpanii zmierzą się z reprezentacją Węgier. Stawką jest występ w ćwierćfinałach.
Węgry to bardzo wyrównana i kompletna drużyna, nie śpiesząca się w ataku. W obronie spisują się dobrze, twardo stojąc na nogach. W tym turnieju pokonali Egipt (32-23), Australię (43-13) oraz Algierię (29-26). Przegrali z Chorwacją (30-21) i Hiszpanią (28-22). Z grupy D awansowali z 3 miejsca z bilansem bramek 147-120.
Polacy są silni, walczą do samego końca i się nie poddają. W Hiszpanii odnieśli tylko jedną porażkę ze Słowenią (25-24), zwyciężaliśmy Białoruś (24-22), Arabię Saudyjską (28-14), Serbię (25-24) oraz reprezentacje Korei Płd. (33-25). Wyszliśmy z drugiego miejsca w grupie C z bilansem bramek 134-110. Nasi gladiatorzy wiedzą, że dzisiejszy rywal jest trudny do ogrania, ale jednak do ogrania.
Reprezentacja Polski z Węgrami w XXI wieku zmierzyła się 12-krotnie, przegrywając tylko 3 razy, w tym jeden na ostatnich MŚ. Najważniejsze jest to, że Polacy z meczu na mecz grają coraz lepiej. Zabójcza skuteczność B. Jureckiego, znakomita postawa w bramce Sławka Szmala i Marcina Wicharego są bronią na Węgrów. Nie można zapomnieć o solidnej obronie biało-czerwonych i poświęceniu każdego zawodnika 'jeden za wszystkich wszyscy za jednego' - szykuję się nam dzisiaj wielka bitwa, oby Polacy pokazali drużynę na jaką liczymy.
"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi..."

Awatar użytkownika
Boromir
Posty: 5856
Rejestracja: 27-01-2011, 21:01

Post autor: Boromir » 21-01-2013, 19:03

Węgry:Polska typ 1,Kurs:2,07 :expekt-brak-polskiej-licencji!: Stawka:0,5/10
Węgry(-3):Polska,Kurs:3,39 :bet365-brak-polskiej-licencji!: Stawka:0,5/10
Węgry - Polska(53,5),typ(+),Kurs:2,80 :bwin-brak-polskiej-licencji!: Stawka:0,5/10


Wartosc wszystkich singli:150zł->Zysk/Strata

Nie ukrywam że chciałbym żeby polacy awansowali dalej.Jednak bedzie to bardzo trudne do zrealizowania praktycznie sami na własne życzenie trafilismy na Węgrów wystarczyło wygrać ze Słowenią jednak nasze chłopaki jak zwylke dali ciała po całkiem niezłes pierwszej połowie drugą zaczelismy od stanu 9-0 i puzniej o wiele ciężej sie gra i odrabia straty wystarczyło zagrac tak jak w pierwszej połowię no ale jak było wszyscy widzieli .Z Serbią, Polacy zagrali chyba najlepszy mecz ,zwycięstwo na 3 sekundy przed koncem spotkania praktycznie zapewniło nam awans do 1/8 z drugiego miejsca.Węgry jak wiemy nie leżą naszym grajką i mimo iż grają oni słabo tym turnieju napewno sprężą sie na naszych jedyny dobry wynik jaki osiągnelismy w ostatnich latach z węgrami to remis na początku stycznia w meczu towarzyskim (27-27) wczesniejsze mecze konczyły się naszymi porażkami i to wyrażnymi (38-24,31-28) .Pozostaje nam tylko trzymać kciuki za naszych i liczyć na wygraną . :cool:
Lech Poznań,Fc Barcelona
NBA:Los Angeles Lakers
NHL:San Jose Sharks

Awatar użytkownika
Boromir
Posty: 5856
Rejestracja: 27-01-2011, 21:01

Post autor: Boromir » 21-01-2013, 23:02

Węgry:Polska typ 1,Kurs:2,07 Stawka:0,5/10 :dobrze:
Węgry(-3):Polska,Kurs:3,39 Stawka:0,5/10 :dobrze:
Węgry - Polska(53,5),typ(+),Kurs:2,80 Stawka:0,5/10 :zle:

Wartosc wszystkich singli:150zł->252zł :plus:

Nie ukrywam że chciałbym żeby polacy awansowali dalej.Jednak bedzie to bardzo trudne do zrealizowania praktycznie sami na własne życzenie trafilismy na Węgrów wystarczyło wygrać ze Słowenią jednak nasze chłopaki jak zwylke dali ciała po całkiem niezłes pierwszej połowie drugą zaczelismy od stanu 9-0 i puzniej o wiele ciężej sie gra i odrabia straty wystarczyło zagrac tak jak w pierwszej połowię no ale jak było wszyscy widzieli .Z Serbią, Polacy zagrali chyba najlepszy mecz ,zwycięstwo na 3 sekundy przed koncem spotkania praktycznie zapewniło nam awans do 1/8 z drugiego miejsca.Węgry jak wiemy nie leżą naszym grajką i mimo iż grają oni słabo tym turnieju napewno sprężą sie na naszych jedyny dobry wynik jaki osiągnelismy w ostatnich latach z węgrami to remis na początku stycznia w meczu towarzyskim (27-27) wczesniejsze mecze konczyły się naszymi porażkami i to wyrażnymi (38-24,31-28) .Pozostaje nam tylko trzymać kciuki za naszych i liczyć na wygraną .
Lech Poznań,Fc Barcelona
NBA:Los Angeles Lakers
NHL:San Jose Sharks

Awatar użytkownika
mate_usz93
Posty: 1628
Rejestracja: 26-02-2012, 16:54

Post autor: mate_usz93 » 22-01-2013, 00:03

Piłka ręczna - Mistrzostwa Świata M.
Węgry - Polska
Typ: Polska
Kurs: 2.10
:betclic: :minus:
"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi..."

Awatar użytkownika
Sosu16
Posty: 2177
Rejestracja: 07-01-2011, 14:34

Post autor: Sosu16 » 22-01-2013, 00:31

typ 67
Słowenia Egipt
typ under 53,5 bramki
kurs 1,76
buk :bet365-brak-polskiej-licencji!:
Stawka 5/10 :zle:

Typ 68
Serbia Hiszpania
typ Serbia +4,5 bramki
kurs 1,80
buk :bet365-brak-polskiej-licencji!:
Stawka 5/10 :zle:

typ 69
Chorwacja Białorus
typ over 51,5 bramki
kurs 1,85
buk :bet365-brak-polskiej-licencji!:
Stawka 5/10 :dobrze:

Typ 70
Wegry Polska
typ Polska
kurs 2,40
buk :bet365-brak-polskiej-licencji!:
Stawka 5/10 :zle:
W-1 P-3
Suma W 34 Z -1 P-33

Awatar użytkownika
ANZELMO
Posty: 5315
Rejestracja: 14-10-2009, 06:49

Post autor: ANZELMO » 22-01-2013, 07:04

ANZELMO pisze:moje typki



1 Węgry v Polska Half Time Ponad(+24.5) :minus: 1.90 sportingbet-brak-polskiej-licencji! 21/01/2013 21:30 CET 6/10



2 Słowenia v Egipt Half Time Ponad(+25.5)1.90 :dobrze: sportingbet-brak-polskiej-licencji! 21/01/2013 19:00 CET 5/10



3 Chorwacja - Białoruś: Siarhei Rutenka : Under 8.5 1.85 :dobrze: Tobet 21/01/2013 21:30 CET 7/10



4 Serbia - Hiszpania:H (4 - 0) Twój typ: 1 2.02 Tobet :minus: 21/01/2013 19:00 CET 5/10



Jak dla mnie bardzo wysoko linia.Rutenka gwiazda swojej drużyny, bezsprzecznie najlepszy strzelec,walczy o koronę króla strzelców, ale raczej z marnymi szansami. Dzisiaj będą mieli bardzo trudne zadanie i po prostu myślę ze dużo najlepszej obronie na świecie nie rzuci.Dla mnie Chorwacja to zespól komplety, świetny pod każdym względem- bardzo doświadczony, zgrany ostatnimi czasy troszkę w cieniu trójkolorowych, ale sa to dwie świetne drużyny.Rutenka regularnie rzuca w granicach 10 bramek ,na bardzo dobrym procencie z gry(3/5 z Arabami gdzie zagrał mało minut) ale dzisiaj myślę ze podopieczni Slavko Goluzy postawia swoja słyną ścianę w obronie, przez która jest sie bardzo ciężko przebić Bardzo możliwe przy w miarę wyrównanym meczu, ze wyjdą wysoko indywidualnie- na solo pod Rutenke. Znają go bardzo dobrze i wiedza jakie zagrożenie powoduje ten zawodnik.Chorwaci powinni wygrać to spotkanie bardzo pewnie i wysoko niszcząc rywala obrona, kontrami i bardzo pewnym atakiem pozycyjnym. Myślę ze maksymalnie Białoruś rzuci bramek w okolicach 20-22 z tego Rutenka maks 7-8.Dużo Chorwacja bramek na tym mundialu nie traci a grała w bardzo mocnej grupie z Hiszpania i Węgrami.Dobrze broni Mirko Alilovic, zakład warty pogrania powodzonka.

Bardzo wierze w Serbów, myślę ze powalczą jak na razie mamy bardzo ciekawe mecze play-off i na prawdę na styku. Będzie to ostry twardy mecz- przewiduje dużo kar chyba niski wynik maks 2 bramki przewagi granie na gospodarzy po 1,15 jest bezsensowne.
ANZELMO

Awatar użytkownika
Sosu16
Posty: 2177
Rejestracja: 07-01-2011, 14:34

Post autor: Sosu16 » 23-01-2013, 13:11

Typ 71
Słowenia Rosja
typ Słowenia
kurs 2,25
buk :bet365-brak-polskiej-licencji!:
Stawka 8/10

Słowenia dzis stoi przed wielka szansa na awans do strefy medalowej podejmie w Cwerfinale imprezy druzyne Rosyjska. Jest to Cwierfinał druzyn kttóre sa na podobnym poziomie lecz Śłowenia wydaje sie silniejsza sa bardziej doswiadczenii. Ostatnie imprezy Rosjanom kompletnie nie wychodziły teraz po odmłodeniu kadry juz zrobili postep gdyz awans na ten szczebel to duzy sukces. Bedzie to bardzo zaciety mecz. Licze na zwyciestwo Słowenii bardzo podoba mi sie ich gra. Rosjanie nie graja zle lecz Brazylia pokazała im ich błedy czy sa wstanie je wyeliminowac okaze sie dzis.

Typ 72
Niemcy Hiszpania
Typ Niemcy
kurs 7,00
buk :bet365-brak-polskiej-licencji!:
Stawka 4/10

Drugi Cwierfinał jest jeszcze bardziej ciekawy Niemcy siwetnie spisujacy sie na tej imprezie podejma gospodarzy Hiszpanie. Kurs na Niemców jest zbyt przesadzony no ale to lepiej dla nas. Hiszpania nie gra czegos wielkeigo na tym turnieju Serbów moze i rozbili 11 bramkami ale Serbowie to sa tłem tego co grali rok temu. Niemcy t solidna marka bedzie walczyła jesli zagraja tak skutecznie jak w meczu z Francja czy Macedonia sa wstanie nawiazac walke z Hiszpania.

Typ 73
Dania Wegry
typ Wegry +4,5
kurs 1.90
buk :bet365-brak-polskiej-licencji!:
Stawka 5/10

Wegry rozbiły Polaków i teraz zagraja z Dania tu im bedzie duzo trudniej ale jak licze ze MAdziazy zagraja na dobrym poziomie i beda trzymac wynik. Dania w tym turneiju gra swietnie ale kazda druzyna moze miec dzien słabosci cos sie moze zaciac albo najlepsi strzelcy beda w słabszej formie. wegrzy to nie ogroki sa wstanie nawiac walke baja bardzo szczelna obrone. 4,5 bramki zaliczki na tym szczeblu powino wystarczyc.

Typ 74
Francja Chorwacja
typ Chorwacja
kurs2,25
buk :bet365-brak-polskiej-licencji!:
Stawka 5/10

Ostatni Cwierfinał Chorwacja podejmie obronców trofeum Francuzów ktorzy graja przecietnie. Francja przegrała mecz z Niemcami potem nie zagrała czegos wielkiego z Islandia koncówka była bardzo nerwowa. Chorwaci ida od zwyciestwa do zwyciestwa najpierw wygrali z Hiszpania co dało im pewnosc siebie a nastepnie rozbili Białorus. Teraz zadanie duzo trudniejsze ale do wykonania jesli zagraja na swoim normalnym poziomie Cupic i spółka powinii zameldowac sie w Połfinale imprezy.

Awatar użytkownika
ANZELMO
Posty: 5315
Rejestracja: 14-10-2009, 06:49

Post autor: ANZELMO » 23-01-2013, 13:56

Moje typki na ms ja mam inne zdanie niz kolega...

Mistrzostwa Świata Mężczyzn - Hiszpania
spotkanie Hiszpania v Niemcy
typ Połowa czasu Hiszpania(-1.5)
kurs 1.60
sportingbet-brak-polskiej-licencji! 23/01/2013 19:00 7/10

Gospodarze zagrali świetne spotkanie, demolując Serbów. Grając niesamowicie konsekwentnie w obronie i w ataku.Bezsprzecznie było ich to najlepsze spotkanie, niezłe bronił Sterbik w końcu na miarę swoich możliwości.Podopieczni Valero Rivery obnażyli wszystkie braki Serbów wyłączyli kompletnie z gry druga linie(bardzo slaby Vujin) zagrali bardzo szybko, dynamicznie w ataku na dobrym procencie z gry.Widać w ich grze wielka mobilizacje, pasje grali w bardzo trudnej grupie w której zajęli 2 miejsce co na pewno jest dla nich bardzo dobrym posunięciem.Niemców należy ocenić bardzo pozytywnie. Drużyna gra swój handbal, poza wpadka z Tunezja graja naprawdę bardzo dobrze- konsekwentnie bardzo zespołowo.Bardzo dobry bramkarz, dobra twarda obrona(łapią sporo kar i dzisiaj będzie podobnie).Dobry atak pozycyjny niezła skuteczność z 9m podtrawia wyprowadzić kontrę, niezłe graja z Wieckiem na kole.Dzisiaj myślę ze te wszystkie atuty będą zniwelowane i niewystarczające po prostu rywal jest lepszy, może poza bramka ale sam Silvio chyba nie wiele zrobi.Jak dla mnie Hiszpania jest w każdym elemencie gry zespołem lepszym mocniejszym zrobili na mnie duże wrażenie w meczu z Serbia. Świetna gra z kołowym Julenem Aguinagalde.Kapitalny Daniel Sarmiento Melián praktycznie bez słabych punktów, co mi sie bardzo podobało nie odpuszczają mimo wysokiego prowadzenia. Grali bardzo agresywnie wysoko w obronie grając w osłabieniu kontrowali rywala, zdobywając bramki powiększając przewagę.Mecz był bardzo twardy, Hiszpanie złapali sporo kar -szybka czerwona kartka dla Mossoro. Dzisiaj przewiduje podobny scenariusz, bardzo agresywna twarda gra z obu stron. Sporo kar i mimo wszystko pewna wysoka wygrana gospodarzy tego turnieju. Myślę ze juz po 1 połowie będzie wszystko jasne

Dania v Węgry Połowa czasu Dania(-1.5)1.55 sportingbet-brak-polskiej-licencji! 6/10
ANZELMO

Awatar użytkownika
ANZELMO
Posty: 5315
Rejestracja: 14-10-2009, 06:49

Post autor: ANZELMO » 23-01-2013, 22:06

[quote="ANZELMO"]Moje typki na ms ja mam inne zdanie niz kolega...



Mistrzostwa Świata Mężczyzn - Hiszpania

spotkanie Hiszpania v Niemcy

typ Połowa czasu Hiszpania(-1.5) :minus:

kurs 1.60

sportingbet-brak-polskiej-licencji! 23/01/2013 19:00 7/10



Gospodarze zagrali świetne spotkanie, demolując Serbów. Grając niesamowicie konsekwentnie w obronie i w ataku.Bezsprzecznie było ich to najlepsze spotkanie, niezłe bronił Sterbik w końcu na miarę swoich możliwości.Podopieczni Valero Rivery obnażyli wszystkie braki Serbów wyłączyli kompletnie z gry druga linie(bardzo slaby Vujin) zagrali bardzo szybko, dynamicznie w ataku na dobrym procencie z gry.Widać w ich grze wielka mobilizacje, pasje grali w bardzo trudnej grupie w której zajęli 2 miejsce co na pewno jest dla nich bardzo dobrym posunięciem.Niemców należy ocenić bardzo pozytywnie. Drużyna gra swój handbal, poza wpadka z Tunezja graja naprawdę bardzo dobrze- konsekwentnie bardzo zespołowo.Bardzo dobry bramkarz, dobra twarda obrona(łapią sporo kar i dzisiaj będzie podobnie).Dobry atak pozycyjny niezła skuteczność z 9m podtrawia wyprowadzić kontrę, niezłe graja z Wieckiem na kole.Dzisiaj myślę ze te wszystkie atuty będą zniwelowane i niewystarczające po prostu rywal jest lepszy, może poza bramka ale sam Silvio chyba nie wiele zrobi.Jak dla mnie Hiszpania jest w każdym elemencie gry zespołem lepszym mocniejszym zrobili na mnie duże wrażenie w meczu z Serbia. Świetna gra z kołowym Julenem Aguinagalde.Kapitalny Daniel Sarmiento Melián praktycznie bez słabych punktów, co mi sie bardzo podobało nie odpuszczają mimo wysokiego prowadzenia. Grali bardzo agresywnie wysoko w obronie grając w osłabieniu kontrowali rywala, zdobywając bramki powiększając przewagę.Mecz był bardzo twardy, Hiszpanie złapali sporo kar -szybka czerwona kartka dla Mossoro. Dzisiaj przewiduje podobny scenariusz, bardzo agresywna twarda gra z obu stron. Sporo kar i mimo wszystko pewna wysoka wygrana gospodarzy tego turnieju. Myślę ze juz po 1 połowie będzie wszystko jasne



Dania v Węgry Połowa czasu Dania(-1.5)1.55 sportingbet-brak-polskiej-licencji! 6/10[ :dobrze: /quote]
ANZELMO

Awatar użytkownika
Sosu16
Posty: 2177
Rejestracja: 07-01-2011, 14:34

Post autor: Sosu16 » 23-01-2013, 23:05

Typ 71
Słowenia Rosja
typ Słowenia
kurs 2,25
buk :bet365-brak-polskiej-licencji!:
Stawka 8/10 :dobrze:

Typ 72
Niemcy Hiszpania
Typ Niemcy
kurs 7,00
buk :bet365-brak-polskiej-licencji!:
Stawka 4/10 :zle:

Typ 73
Dania Wegry
typ Wegry +4,5
kurs 1.90
buk :bet365-brak-polskiej-licencji!:
Stawka 5/10 :dobrze:

Typ 74
Francja Chorwacja
typ Chorwacja
kurs2,25
buk :bet365-brak-polskiej-licencji!:
Stawka 5/10 :dobrze:
W -3 P -1
Suma W 37 Z -1 P-34

Awatar użytkownika
Sosu16
Posty: 2177
Rejestracja: 07-01-2011, 14:34

Post autor: Sosu16 » 24-01-2013, 21:26

Najlepszy strzelec turnieju
typ Kiril Lazarov Macedonia
kurs 5,50 :zle:

H2H Polska - Rosja
typ Polska
kurs 1,80 :zle:

H2H Hiszpania - Dania
typ Dania
kurs 2,30

Najlepsza druzyna z Afryki:
typ Egipt
kurs 2,40 :zle:

wygra Grupe A
typ Niemcy
kurs 6,00 :dobrze:

Wygra Grupe D
typ Wegry
kurs 6,00 :zle:

Wygra turniej
typ Polska
kurs 26 :zle:

Awatar użytkownika
ANZELMO
Posty: 5315
Rejestracja: 14-10-2009, 06:49

Post autor: ANZELMO » 25-01-2013, 14:00

Dania - Chorwacja Świata Mężczyzn - Hiszpania 11-27.01.2013
typ:Hans Lindberg (Total Goals) Under 4.5
kurs 1.65
Tobet 25/01/2013 21:30 CET

Bardzo ciekawy półfinał- 2 świetne drużyny grające bardzo dobry turniej.Jak dla mnie bardzo fajny zakład wystawił Tobet. Linia dość wysoka bo Hans dzisiaj będzie miał bardzo trudne zadanie w obronie i ataku.Chorwacja to zespól świetnie broniący, wiec tych rzutów za wiele Lindberg nie odda z gry może coś z kontry ,coś z ataku pozycyjnego. Jakaś koronka, zagrywka pod skrzydło.Obie drużyna posiadają wiele opcji w ataku, bardzo lubią grac skrzydłami.Buki na pewno sugerują sie świetnym spotkanie Hansa z Węgrami gdzie rzucił 10 bramek, ale dostał parę karnych po Egercie, który pomylił sie pierwszy raz w turnieju.Tego sie troszkę obawiam ale zobaczymy kto będzie rzucał te karne. Dania zagrała cudowna 1 polowe z Madziarami , by w 2 zagrać bardzo słabo jeśli takie przestoje sie powtórzą w grze myślę ze podopieczni Goluzy odjada na kilka bramek i wygrają to spotkanie bardzo pewnie.Turniej wkracza w decydująca fazę swoje juz drużyny rozegrały i ważne będzie przygotowanie fizyczne. Zwycięscy nie typuje, ale na pewno zobaczymy twarde spotkanie myślę ze atutem Chorwatów jest ta ich ściana w obronie. Duńczycy maja duży potencjał w ataku- obie ekipy doświadczone z mocnymi punktami w postaci bramkarzy.Co do formy Hansa to gra dobrze na tym turnieju, ale ma mecze w kratkę podtrawi odpalić po 10-9 bramek by zaliczyć mecz z 1-2 trawieniami.Powodzenia.
ANZELMO

Awatar użytkownika
Sosu16
Posty: 2177
Rejestracja: 07-01-2011, 14:34

Post autor: Sosu16 » 25-01-2013, 15:25

Typ 75
Hiszpania Słowenia
typ Słowenia
kurs 8,00
buk :bet365-brak-polskiej-licencji!:
Stawka 3/10

Słowenia dzis zagra z gospodarzami turnieju Hiszpanami. Znowu buki niedoceniły druzyny grajacej przeciwko gospodarzom jak było w przypadku meczu z Niemcami tak jest i teraz. To jest juz połfinał tu kazdy walczy na 100% Słowency nie maja nic do starcenia a Hiszpanie w meczu z Niemcami było widac grali pod presja gdy wynik był na styku tutaj jest jeszcze wieksze cisnienie. Moze to sparalizowac troche Hiszpanów. Kurs bardzo fajny do zagrania z adrobne a noz wejdzie.

Typ 76
CHorwacja Dania
typ Chorwacja
kurs 1,85
buk :bet365-brak-polskiej-licencji!:
Stawka 5/10

Tutaj trudno wskazac faworytów pbydwie druzyny maja swietnych graczy bramakrze Alijkovic kontra LAndin rozgrywajacy Dudniak kontra Hansen na skrzydłach Cupic kontra Eggert. To tylko kilka pojedynków. Zapowiada sie ciezka bitwa Dania miała troche zlej w Cwierfinale gdyz z Wegrami odpuscili 2 połowe a Chorwaci musieli do konca walczyc z Francja. JEdnak dzien przerwy zrobił swoje teraz walka o medale tu nikt nie pamieta o bólu. Trzeba wyjsc na boisko i zagrac jak zagrac najlepiej jak sie potrafi.

Awatar użytkownika
ANZELMO
Posty: 5315
Rejestracja: 14-10-2009, 06:49

Post autor: ANZELMO » 26-01-2013, 02:03

Dania - Chorwacja Świata Mężczyzn - Hiszpania 11-27.01.2013

typ:Hans Lindberg (Total Goals) Under 4.5 :dobrze:

kurs 1.65

Tobet 25/01/2013 21:30 CET



Bardzo ciekawy półfinał- 2 świetne drużyny grające bardzo dobry turniej.Jak dla mnie bardzo fajny zakład wystawił Tobet. Linia dość wysoka bo Hans dzisiaj będzie miał bardzo trudne zadanie w obronie i ataku.Chorwacja to zespól świetnie broniący, wiec tych rzutów za wiele Lindberg nie odda z gry może coś z kontry ,coś z ataku pozycyjnego. Jakaś koronka, zagrywka pod skrzydło.Obie drużyna posiadają wiele opcji w ataku, bardzo lubią grac skrzydłami.Buki na pewno sugerują sie świetnym spotkanie Hansa z Węgrami gdzie rzucił 10 bramek, ale dostał parę karnych po Egercie, który pomylił sie pierwszy raz w turnieju.Tego sie troszkę obawiam ale zobaczymy kto będzie rzucał te karne. Dania zagrała cudowna 1 polowe z Madziarami , by w 2 zagrać bardzo słabo jeśli takie przestoje sie powtórzą w grze myślę ze podopieczni Goluzy odjada na kilka bramek i wygrają to spotkanie bardzo pewnie.Turniej wkracza w decydująca fazę swoje juz drużyny rozegrały i ważne będzie przygotowanie fizyczne. Zwycięscy nie typuje, ale na pewno zobaczymy twarde spotkanie myślę ze atutem Chorwatów jest ta ich ściana w obronie. Duńczycy maja duży potencjał w ataku- obie ekipy doświadczone z mocnymi punktami w postaci bramkarzy.Co do formy Hansa to gra dobrze na tym turnieju, ale ma mecze w kratkę podtrawi odpalić po 10-9 bramek by zaliczyć mecz z 1-2 trawieniami.Powodzenia.
ANZELMO

Awatar użytkownika
ANZELMO
Posty: 5315
Rejestracja: 14-10-2009, 06:49

Post autor: ANZELMO » 26-01-2013, 14:31

spotkanie Słowenia v Chorwacja Mistrzostwa Świata Mężczyzn - Hiszpania
Połowa czasu Chorwacja(-0.5)
1.714
sportingbet-brak-polskiej-licencji! 26/01/2013 19:00 CET

Słoweńcy juz swoje wygrali, graja chyba turniej życia -świetny kolektyw Dolenec klasa.Bramkarze podtrawia robić cuda, ale faworytem jest zdecydowanie zespól Chorwacji. Pytanie kwestia podejścia do tego meczu głowy po takim meczu jak wczoraj- laniu od Danii może byc różnie. Ja jednak liczę na sportowa złość podopiecznych Goluzy i jego wielki warsztat trenerski, musi tych chłopaków przekonać do walki o medal bo to jest zawsze potwierdzenie wielkich nieprzeciętnych umiejętności. Maja wszystkie atuty Chorwaci po swojej stronie, myślę tylko oni mogą ten mecz przegrać.Jest młodzież, obrona zdecydowanie po stronie Chorwatów- większy potencjał , silą w ataku tag ze. Linia jak na 1 polowe niska spokojnie do pokrycia przez Ivana groźnego(Słowenia z całym szacunkiem dla nich to nie Dania drugiego takiego meczu i zera nie będzie.) i spółkę wiec gramy.
ANZELMO

Awatar użytkownika
Sosu16
Posty: 2177
Rejestracja: 07-01-2011, 14:34

Post autor: Sosu16 » 26-01-2013, 15:38

Typ 75
Hiszpania Słowenia
typ Słowenia
kurs 8,00
buk :bet365-brak-polskiej-licencji!:
Stawka 3/10 :zle:

Typ 76
CHorwacja Dania
typ Chorwacja
kurs 1,85
buk :bet365-brak-polskiej-licencji!:
Stawka 5/10 :zle:
W-0 P-2
Suma W 37 Z -1 P-36

Awatar użytkownika
ANZELMO
Posty: 5315
Rejestracja: 14-10-2009, 06:49

Post autor: ANZELMO » 27-01-2013, 00:18

ANZELMO pisze:spotkanie Słowenia v Chorwacja Mistrzostwa Świata Mężczyzn - Hiszpania

Połowa czasu Chorwacja(-0.5) :dobrze:

1.714

sportingbet-brak-polskiej-licencji! 26/01/2013 19:00 CET



Słoweńcy juz swoje wygrali, graja chyba turniej życia -świetny kolektyw Dolenec klasa.Bramkarze podtrawia robić cuda, ale faworytem jest zdecydowanie zespól Chorwacji. Pytanie kwestia podejścia do tego meczu głowy po takim meczu jak wczoraj- laniu od Danii może byc różnie. Ja jednak liczę na sportowa złość podopiecznych Goluzy i jego wielki warsztat trenerski, musi tych chłopaków przekonać do walki o medal bo to jest zawsze potwierdzenie wielkich nieprzeciętnych umiejętności. Maja wszystkie atuty Chorwaci po swojej stronie, myślę tylko oni mogą ten mecz przegrać.Jest młodzież, obrona zdecydowanie po stronie Chorwatów- większy potencjał , silą w ataku tag ze. Linia jak na 1 polowe niska spokojnie do pokrycia przez Ivana groźnego(Słowenia z całym szacunkiem dla nich to nie Dania drugiego takiego meczu i zera nie będzie.) i spółkę wiec gramy.
ANZELMO

Awatar użytkownika
ANZELMO
Posty: 5315
Rejestracja: 14-10-2009, 06:49

Post autor: ANZELMO » 27-01-2013, 11:40

Hiszpania - Dania 2013-01-27 17:15 Piłka Ręczna - Międzynarodowe - Mistrzostwa Świata
typ Highest Save % , Stawiasz na:Niklas Landin 7/10 :minus:
kurs 1,8
betsson-brak-polskiej-licencji!


Kilka bardzo ciekawych zakładów na finał wystawił betsson-brak-polskiej-licencji!, wiec korzystamy mój główny bet dnia- po fajnym kursie dotyczy bramkarzy.Pojedynek Landin kontra Sierra -Sterbik.Oglądając prawie cały turniej dla mnie Dania jest zespołem lepszym, ale ze to finał może byc rożnie- bardzo nerwowo ostro,sporo kar. Swoje powinni dorzucić bramkarze do zwycięstwa nowego mistrza świata.Mam nadzieje ze sędziowanie stanie na wysokości i nie będzie dziwnych gwizdków pod gospodarzy.Nie wiem kto po-sędziuje ale fajnie by bylo jeśli byla by to para Islandczyków, którzy dają pograć w ataku i obronie.Analizując grę obu zespołów to Hiszpanie świetnie bronią jako zespól- poza bramkarzami, bo nie wiele daje Sierra a Sterbik chyba poza meczem z Serbia gra zdecydowanie poniżej swoich możliwości. Gospodarze graja bardzo agresywnie, duży atut w postaci kontr świetny Victor Tomas swoje robi Aginagalde . W ataku graja dość pasywnie wolno jakby cieczko.Duńczycy maja niesamowity potencjał w ofensywnie graja szybko świetne kontry mocne skrzydła, maja wszystkie atuty po swoje stronie jest ławka świetny trener doświadczenie zgranie.Zapowiada sie świetne spotkanie, myślę ze albo będzie walka i gol za gol albo Duńczycy odskoczą bardzo szybko i spokojnie wypunktują Hiszpanów.Maja świetnego Landina, ktory bardzo dobrze broni rzuty z 9m- dobry turniej jak na razie w jego wykonaniu podtrawi bronic karne daje na pewno dużo spokoju i wsparcia w grze Duńczyków.Dzisiaj zobaczymy mocny ofensywny Duński dynamit pozostałe zakłady na finał to

Hans Lindberg poniżej 4.5 1,87 6/10 :dobrze: To samo co z Chorwacja trudne zadanie na pewno liczą na niego partnerzy ale gra pójdzie przez Egerta. Vibeck lubi rotować ma Sven Hansena wiec tutaj Lasse moze dać dużo drużynie.

Piłka Ręczna - Międzynarodowe - Mistrzostwa Świata Hiszpania - Dania
Halftime Handicap ( 0 : 1.5 ) , Stawiasz na:2 1,51 8/10 :minus:
Ostatnio zmieniony 28-01-2013, 01:20 przez ANZELMO, łącznie zmieniany 1 raz.
ANZELMO

Awatar użytkownika
zdziwiony1
Posty: 11911
Rejestracja: 08-12-2006, 10:21

Post autor: zdziwiony1 » 27-01-2013, 16:12

MŚ - mężcz. , Świat
Hiszpania - Dania
2013-01-27, 17:15
FINAŁ
typ: Dania over 26
kurs: 1.90
stawka: 4/10
:marathon:




W finale bywa różnie, ale najczęściej gospodarzom pomagają nawet ściany. Niestety dzisiaj będzie nie inaczej. Ogólnie w piłce ręcznej sędziowie są mało obiektywni. Dlatego ciężko stwierdzić, kto zdobędzie złoty medal. Jestem za Duńczykami i dlatego typ pod Nich. Może nie na zwycięstwo, ale walczyć będą do upadłego. A przecież we wcześniejszych meczach też nigdy na tych mistrzostwach nie zeszli poniżej 26 punktów na mecz. Dlaczego mieliby nagle odpuścić w najważniejszym meczu? Hiszpania nie żyje aż tak piłką ręczną, dzisiaj na czołówkach gazet jest kontuzja bramkarza- Ikera Casillasa z Realu, a dopiero potem wzmianki o finale. Nawet u nas byłoby to niedopuszczalne, nie mówiąc o Danii. Tam nawet poza turniejami mistrzowskimi, najpierw zamieszczane są tabele lig piłki ręcznej, a na trzecich, czwartych stronach ligi piłkarskie. W Danii to Ręczna jest dyscypliną zdecydowanie NR 1.
Po kolei mecze Dunów:

12/01/2013 MŚ Mężczyźni, Grupa B Dania- Katar 41:27
13/01/2013 MŚ Mężczyźni, Grupa B Dania- Rosja 31:27
15/01/2013 MŚ Mężczyźni, Grupa B Dania - Chile 43:24
16/01/2013 MŚ Mężczyźni, Grupa B Islandia - Dania 28:36
18/01/2013 MŚ Mężczyźni, Grupa B Dania - Macedonia 33:30
20/01/2013 MŚ Mężczyżni, Finały Dania - Tunezja 30:23
23/01/2013 MŚ Mężczyżni, Finały Dania - Węgry 28:26
25/01/2013 MŚ Mężczyżni, Finały Dania - Chorwacja 30:24

A tu jest linia over 26. Ciekawe, bukmacherzy pewnie liczą na hiszpańskich bramkarzy, ale ja bardziej uwierzę duńskim napastnikom. Niklas Landin i Anders Eggert potrafią rozmontować każdą obronę. Chorwaci przecież nie byli słabą ekipą a "dostali" 30 goli.


.

tomaszl
Posty: 296
Rejestracja: 22-10-2011, 09:17

Post autor: tomaszl » 28-01-2013, 08:50

Wczoraj zakończyły się Mistrzostwa Świata w piłce ręcznej. Dla polskiej drużyny była to klęska, a miało być tak pięknie. Emocje wśród polskich kibiców trochę siadły i nie zmieniło się to nawet na finale. Ogromnych emocji nie było, Hiszpania gładko rozgromiła Duńczyków którzy przegrali już swój trzeci finał. Tłumaczenie graczy duńskich że to wygląda jak fatum jest chyba nie na miejscu bo o takim czymś można chyba mówić po minimalnej czy też pechowej porażce, a w tym wypadku mieliśmy do czynienia z deklasacją bo wynik w finale 35-19 należy tak właśnie określić. Cóż, Hiszpania rządzi w grach zespołowych :)
Tomasz
www.livewyniki.pl - wyniki na żywo

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

Kopiowanie calosci lub fragmentow bez pisemnej zgody zabronione. Strona jest kierowana do uzytkownikow polskojezycznych zamieszkalych w krajach, w ktorych korzystanie z Serwisu jest zgodne z prawem. Wiadomosci prezentowane w serwisie sa dozwolone wylacznie dla osob podlegajacych jurysdykcjom prawnym, w ktorych uczestnictwo w grach hazardowych online jest legalne. Korzystajac z serwisu, uzytkownik deklaruje wobec administratora, ze uczestnictwo w grach hazardowych online jest w jego jurysdykcji dozwolona i ponosi pelna odpowiedzialnosc za prawdziwosc zlozonego przez siebie oswiadczenia.

Na terytorium polski zaklady wzajemne moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie na urzadzanie zakladow wzajemnych. Zawieranie zakladow u bukmacherow, ktorzy nie posiadaja licencji Ministerstwa Finansow na zawieranie zakladow wzajemnych jest zabronione i grozi konsekwencjami prawnymi. Serwis jest przeznaczony tylko dla osob, ktore ukonczyly 18 lat. Korzystajac z serwisu, uzytkownik potwierdza, ze ma ukonczone 18 lat.Polityka prywatnosci