Najlepsze bonusy bukmacherskie: Fortuna, Betfan, Betclic, Etoto, Totolotek, Lvbet
1. Fortuna
20 PLN
bez ryzyka +600 PLN
2. Totolotek
20 pln
bez depozytu +1000 PLN
3. Lvbet
20 pln
bez depozytu +2000 PLN
4. Betclic
550 PLN
cashback
5. Etoto
20 PLN
bez depozytu +1040 PLN
Na terytorium Polski zaklady wzajemne moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie na urzadzanie zakladow wzajemnych. Udzial w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard zwiazany jest z ryzykiem.

Mistrzostwa Świata 2014 - ZAKŁADY DŁUGOTERMINOWE

Brazylia 2014. Mistrzostwa Świata w piłce nożnej. Analizy, zapowiedzi, długoterminowe prognozy i najlepsze typy na Mundial.
REVSONE94
Posty: 91
Rejestracja: 14-06-2014, 22:50

Post autor: REVSONE94 » 16-06-2014, 12:18

To ja mam takie typy na zwycięzców grup:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
Szamonnn
Posty: 6169
Rejestracja: 31-05-2008, 11:15

Post autor: Szamonnn » 17-06-2014, 11:46

Zaliczy najwiecej asyst dla swojego kraju w turnieju
W. Sneijder(Holandia)
Obrazek @ 7.00 1u

W tym momencie Sneijder ma 1 asyste( dziwi mnie to, bo przeciez to on wrzucil na glowe De Vrijovi a prawdopodobnie nie uznali mu tej asysty). Pierwszy Blind jak dobrze wiadomo 2(kurs na niego w tej chwili 1,10...) . Ogolny bilans Wesleya w kadrze: 100 meczow, 26 goli, 28 asyst. Sneijder wykonuje wolne z bocznych rejonow boiska, wiec ma teoretycznie troche wiecej szans na ayste niz inni. No i jest rozgrywajacym, czesto to wlasnie on probuje prostopadlych pilek i jak wiadomo ma bardzo dobre podania. Blindow to lewy obronca ew wingback w ustawieniu z 3 obroncami. z Hiszpania udal mu sie mecz i wedlug mnie ten kurs jest duza przesada, bo ten gosciu moze nie miec powtarzalnosci. Fakt- wrzutki ma b.dobre i zagral swietnie. Teraz mecz ze slaba Australia, Holandia moze postrzelac i mam nadzieje, ze Sneijder co najmniej zrowna sie z grajkiem Ajaxu. Perelka.

pabisk
Posty: 341
Rejestracja: 25-03-2014, 17:34

Post autor: pabisk » 17-06-2014, 17:28

O Blindzie już pisałem na SB, widziałem dość sporo jego meczów w Ajaxie i jak dla mnie to jest totalne zaskoczenie co zagrał w meczu z Hiszpanią, według mnie to był jednorazowy wyskok i takiego meczu na 99% już nie powtórzy. Typ bardzo ciekawy, choć wszystko zależy też od podejścia Holendrów po takim zwycięstwie - bardzo ważna jest ich mentalność i to jak zareagują na taki początek, czy poradza sobie z presją jaka teraz niewątpliwie na nich ciązy.

Awatar użytkownika
zdziwiony1
Posty: 11911
Rejestracja: 08-12-2006, 10:21

Post autor: zdziwiony1 » 22-06-2014, 21:55

w ilu meczach zobaczymy rzuty karne, 4 lub więcej?

TAK

Kurs: 5.00


weszło z palcem w...... nosie.



:plus: :yes: :plus:



.
...

Awatar użytkownika
Anderson89
-#Site Admin
-#Site Admin
Posty: 15460
Rejestracja: 20-11-2008, 15:43

Post autor: Anderson89 » 13-07-2014, 23:28

Czy zawodnik zostanie zawieszony lub zostanie na niego nałożona grzywna z powodu pokazania jakiejkolwiek wiadomości znajdującej się pod koszulką podczas świętowania zdobycie bramki? TAK
Kurs 15.00 :minus:
:betsson-brak-polskiej-licencji!:
FIFA Nagroda dla Najlepszego Młodego Zawodnika?
Paul Pogba (FRA)
Kurs 8.00 :plus:
:betsson-brak-polskiej-licencji!:
Diego Costa (HIS)
Poniżej 2.5 gola w turnieju
Kurs 1.52 :plus:
:unibet-brak-polskiej-licencji!:
Najlepszy strzelec rep. Francji?
Karim Benzema
Kurs 2.65 :plus:
:unibet-brak-polskiej-licencji!:
Najlepszy strzelec repr. Chorwacji?
Mario Mandżukić
Kurs 2.75 :plus:
:unibet-brak-polskiej-licencji!:
tyle samo goli co Perisic, ale mniej spędzonych minut na boisku
Czy mecz zostanie przełożony?
TAK
Kurs 6.00 :minus:
STS
Czy zawodnik zostanie przyłapany do dopingu podczas MŚ?
Tak
Kurs 22.00 :minus:
STS
Anderson89 pisze:Drużyna z najniższym wynikiem?
Australia
Kurs 5.00 :minus:

Kostaryka
Kurs 6.00:minus:
:bet365-brak-polskiej-licencji!
Wierni i oddani Olsztyńscy chuligani :P :D

Awatar użytkownika
Anderson89
-#Site Admin
-#Site Admin
Posty: 15460
Rejestracja: 20-11-2008, 15:43

Post autor: Anderson89 » 13-07-2014, 23:28

Czy zawodnik zostanie zawieszony lub zostanie na niego nałożona grzywna z powodu pokazania jakiejkolwiek wiadomości znajdującej się pod koszulką podczas świętowania zdobycie bramki? TAK
Kurs 15.00 :minus:
:betsson-brak-polskiej-licencji!:
FIFA Nagroda dla Najlepszego Młodego Zawodnika?
Paul Pogba (FRA)
Kurs 8.00 :plus:
:betsson-brak-polskiej-licencji!:
Diego Costa (HIS)
Poniżej 2.5 gola w turnieju
Kurs 1.52 :plus:
:unibet-brak-polskiej-licencji!:
Najlepszy strzelec rep. Francji?
Karim Benzema
Kurs 2.65 :plus:
:unibet-brak-polskiej-licencji!:
Najlepszy strzelec repr. Chorwacji?
Mario Mandżukić
Kurs 2.75 :plus:
:unibet-brak-polskiej-licencji!:
tyle samo goli co Perisic, ale mniej spędzonych minut na boisku
Czy mecz zostanie przełożony?
TAK
Kurs 6.00 :minus:
STS
Czy zawodnik zostanie przyłapany do dopingu podczas MŚ?
Tak
Kurs 22.00 :minus:
STS
Anderson89 pisze:Drużyna z najniższym wynikiem?
Australia
Kurs 5.00 :minus:

Kostaryka
Kurs 6.00:minus:
:bet365-brak-polskiej-licencji!:
Wierni i oddani Olsztyńscy chuligani :P :D

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

Kopiowanie calosci lub fragmentow bez pisemnej zgody zabronione. Strona jest kierowana do uzytkownikow polskojezycznych zamieszkalych w krajach, w ktorych korzystanie z Serwisu jest zgodne z prawem. Wiadomosci prezentowane w serwisie sa dozwolone wylacznie dla osob podlegajacych jurysdykcjom prawnym, w ktorych uczestnictwo w grach hazardowych online jest legalne. Korzystajac z serwisu, uzytkownik deklaruje wobec administratora, ze uczestnictwo w grach hazardowych online jest w jego jurysdykcji dozwolona i ponosi pelna odpowiedzialnosc za prawdziwosc zlozonego przez siebie oswiadczenia.

Na terytorium polski zaklady wzajemne moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie na urzadzanie zakladow wzajemnych. Zawieranie zakladow u bukmacherow, ktorzy nie posiadaja licencji Ministerstwa Finansow na zawieranie zakladow wzajemnych jest zabronione i grozi konsekwencjami prawnymi. Serwis jest przeznaczony tylko dla osob, ktore ukonczyly 18 lat. Korzystajac z serwisu, uzytkownik potwierdza, ze ma ukonczone 18 lat.Polityka prywatnosci