Najlepsze bonusy bukmacherskie: Betfan, Betclic, Fortuna, Etoto, Totolotek, Lvbet
1. Betclic
500 PLN
cashback
2. Totolotek
20 pln
bez depozytu +1000 PLN
3. Betfan
Bez podatku!
+ dodatkowo do 3000 PLN
4. Fortuna
20 PLN
bez depozytu +1000 PLN
5. Etoto
20 PLN
bez depozytu +1040 PLN
Na terytorium Polski zaklady wzajemne moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie na urzadzanie zakladow wzajemnych. Udzial w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard zwiazany jest z ryzykiem.

Mistrzostwa Świata Kobiet - Włochy 2014

Z nami obstawianie meczy będzie łatwiejsze. Pewne typy bukmacherskie, po prostu pewniaki bukmacherskie, analizy ekspertów, terminarze i informacje z aren siatkarskich na świecie! Wszystkie strony bukmacherskie o siatkówce tutaj!
Regulamin forum
Siatkówka

Najmniej kontaktowy sport, a zarazem jedyny, w którym Polska odnosi spore sukcesy. Polska jest Mistrzem Świata w siatkówce! Dlatego warto poczytać informacje o siatkówce klubowej i reprezentacyjnej.

Tylko u nas znajdziesz typy bukmacherskie na spotkania siatkówki w Europie i USA oraz profesjonalne analizy spotkań siatkówki. Wszystko za darmo.

Zapraszamy teraz do zapoznania się z poszczególnymi tematami w tym dziale. Przeczytaj terminarze wszystkich rozgrywek siatkówki, opisy odbytych spotkań oraz analizy i darmowe typy nadchodzących meczów siatkówki.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Lisek

Mistrzostwa Świata Kobiet - Włochy 2014

Post autor: Lisek » 22-09-2014, 09:09

Mistrzostwa Świata Kobiet
Włochy 2014

Obrazek
17. turniej siatkarski mistrzostw świata odbędzie się we Włoszech. W mistrzostwach wezmą udział 24 czołowe krajowe reprezentacje niestety bez Polek

GRUPY:

Grupa A (Rzym): Argentyna, Chorwacja, Dominikana, Niemcy, Włochy, Tunezja
Grupa B (Triestr): Brazylia, Bułgaria, Kanada, Kamerun, Serbia, Turcja
Grupa C (Verona): Kazachstan, Meksyk, Holandia, Rosja, Tajlandia, USA
Grupa D (Bari): Azerbejdżan, Belgia, Chiny, Kuba, Japonia Portoryko

FORMUŁA TURNIEJU:
Obrazek

OFICJALNA STRONA MŚ

[you], słyszałem, że dobrze typujesz :!: :yes:
Sprawdź się u nas, wyraź swoje zdanie i skonfrontuj je z wypowiedziami innych :!:
Pamiętaj, dla aktywnych użytkowników czekają cotygodniowe nagrody :!:

Ostatnio zmieniony 22-09-2014, 17:58 przez Lisek, łącznie zmieniany 1 raz.
Typer Roku 2011-2013!!
Siatkówka Rządzi !!!
Nigdy nikt nas nie zniszczy!!

Awatar użytkownika
ANZELMO
#LEGENDA

Post autor: ANZELMO » 23-09-2014, 08:23

23 Sep 2014, 17:00 Volleyball » World » World Championship Women » Serbia W - Turkey W
typ -1,5 Serbia
1,81
comeon-brak-polskiej-licencji!
Ciekawe spotkanie mam parę pomysłów(win -1,5 seta) opcji na ten mecz.Faworytkami sa Serbki.Wraca zawodniczka od której będzie bardzo dużo zależało a mianowicie Brakocevic- analizując Serbki to napewno mocny środek, dobry atak bywa rożnie z przyjęciem. Czasem jak to u kobiet głowa mocno sie gotuje podtrawia zaskoczyć zagrywka.Linia dość niska bo nawet przy zaciętym spotkaniu panie sa w stanie oddać seta bez walki w któraś ze stron...Turczynki lepiej bronią jak dla mnie ale nie ma Neslihan Darnel i to może byc duży problem.Indywidualnie Serbki kwestia czy trener to poskleja ustawi...jak by nie szlo jest w ataku młoda Boskovic ze stawka nie ma co szarpać
ANZELMO

Awatar użytkownika
Anderson89
#LEGENDA

Post autor: Anderson89 » 24-09-2014, 09:36

Belgia - Japonia
(+1.5) Belgia
Kurs 1.60

:sb:

W Grupie B w Bari o godz. 17:00 w drugiej kolejce zmierzą się Belgijki, które wczoraj wygrały 3:0 (25:15, 25:12, 25:16) z Kubankami oraz Japonki, które wczoraj przegrały z Azerkami 2:3 (25:17, 20:25, 25:20, 21:25, 9:15).
Co by pisać Belgijki miały wygrać szybko i przyjemnie i wygrał. Duża w tym zasługa zawodniczek, które grają lub grały w naszej lidze. Mam na myśli tutaj rozgrywającą Dirickx (4 pkt) i przyjmującą Leys (10). Najlepszą zawodniczką meczu okazała się 21 letnia środkowa Laura Heyrman zdobywczyni 14 pkt. Atakująca Lise Van Hecke robiła w ataku co chciała i jej dorobek to 11 pkt. Również kolejna przyjmująca Els Vandesteene zaliczyła dwucyfrowy wynik punktowy (10) na swoim koncie.
Japonki lekko mówiąc dały dużą plamę wczoraj z Azerkami, które grają bez najlepszej zawodniczki Mamadovej. Co prawda prowadziły w setach 1:0 i 2:1, ale przegrały. Wiem, wiem grają bez najlepszej libero na świecie Yuko Sano, ale to nie powód by tracić punkty już na wstępie. Japonki zostały rozbite przez atakującą Rahimową zdobywczynie 33 pkt dla Azerek. Nie pomogła dobra gra Kimury zdobywczyni 15 pkt. Wspieranej przez Sakoda (15), Ishide (14), Shinnabu(14). Słabszy dzień miała Nagaoka i zmienniczki, które za wiele nie wniosły i momentami rozgrywająca Nakamichi też się nie popisywała.
Reasumując Belgijki są w dobrej dyspozycji i pewnie podbudowane szybkim zwycięstwem, gdzie za bardzo się nie przemęczyły. Azjatki dziś muszą wygrać bo 2 porażki na początek turnieju to nie jest dobry prognostyk. Zmęczenie może mieć tutaj jakieś znaczenie? Sam nie wiem, początek turnieju to i siły powinny być, ale ponad 2 godziny walki też może dać o sobie znać. Drużyna z Europy 1 pkt powinna zdobyć, ale nie zdziwi mnie jak wygra mecz, bo Japonki bez Sano mają wielkie problemy w obronie.
Wierni i oddani Olsztyńscy chuligani :P :D

Awatar użytkownika
Anderson89
#LEGENDA

Post autor: Anderson89 » 25-09-2014, 10:10

Anderson89 pisze:Belgia - Japonia
(+1.5) Belgia
Kurs 1.60 :minus:
:sb:
Belgia - Japonia 1:3 (22:25, 25:22, 20:25, 23:25) w 4 secie prowadziły 20:15 i przegrały :roll:

Kamerun - Serbia
Typ +31.5 pkt Kamerun
Kurs 1.90

:wh:

Hmm linia wystawiona na styku. Kamerun co prawda zbierał baty z Kanadą przegrał 3:1 ((25:12, 25:15, 20:25, 25:14) daje 29 pkt. Z Brazylią 3:0 (14:25, 15:25, 18:25) daje 28 pkt. Serbki wygrały dwa mecze: 3:1 z Turcją (25:15, 20:25, 25:19, 25:22) i 3:2 z Bułgarią (25:19, 23:25, 25:19, 18:25, 15:12). Teraz tak Kamerun to kopciuszek i gra tutaj na MŚ bo ktoś z kontynentu Afrykańskiego musi, więc padło na te dziewczyny ;) Mają jedną liderkę Nane, ciągnącą grę i tyle. Reszta odstaje od niej strsznie. No jeszcze ew. Mballa próbuje momentami ją wspomóc. Serbki? Mocny personalnie zespół bo jest Brakocević obecnie na ławce. W ataku Bosković, na przyjęciu Mihajlović do zadań specjalnych, ponieważ w najcięższych momentach piłka wędruje do niej, środkowe Krsmanović i Rasić, na rozegraniu Ognjanović i najsłabsza na obecną chwilę druga przyjmująca Molnar, na libero Popović. Tyle, że one grają strasznie nie równo i falami, co pokazuje wczorajszy mecz i wyniki setów. Wystarczyło kilka minut dekoncentracji ciut mocniejsza zagrywka Bułgarek i Serbki sie gubiły a Terzić się denerwował co też nie wpływało dobrze na zawodniczki. Dziś Kamerunki nie mają nic do stracenia jak w każdy meczu. Wydaje mi się, że z meczu na mecz coraz lepiej to wygląda, nabierają pewności, uczą się i bawią bo dla nich to przygoda. Serbki wiedzą, że muszą wygrać i to bez straty seta, nie lekceważąc rywala, a u nich to bywa różnie.Seta raczej nie stracą, ale robić Afrykanki raczej nie rozbiją, bo takiej linii nawet Brazylijki nie pokryły.

Awatar użytkownika
ANZELMO
#LEGENDA

Post autor: ANZELMO » 26-09-2014, 19:01

ANZELMO pisze:23 Sep 2014, 17:00 Volleyball » World » World Championship Women » Serbia W - Turkey W
typ -1,5 Serbia :dobrze:
1,81
Ciekawe spotkanie mam parę pomysłów(win -1,5 seta) opcji na ten mecz.Faworytkami sa Serbki.Wraca zawodniczka od której będzie bardzo dużo zależało a mianowicie Brakocevic- analizując Serbki to napewno mocny środek, dobry atak bywa rożnie z przyjęciem. Czasem jak to u kobiet głowa mocno sie gotuje podtrawia zaskoczyć zagrywka.Linia dość niska bo nawet przy zaciętym spotkaniu panie sa w stanie oddać seta bez walki w któraś ze stron...Turczynki lepiej bronią jak dla mnie ale nie ma Neslihan Darnel i to może byc duży problem.Indywidualnie Serbki kwestia czy trener to poskleja ustawi...jak by nie szlo jest w ataku młoda Boskovic ze stawka nie ma co szarpać
ANZELMO

Awatar użytkownika
ANZELMO
#LEGENDA

Post autor: ANZELMO » 27-09-2014, 13:32

Brazil [W]- Turkey [W]
Sets Handicap Cały mecz
Wybierz: Brazil [W] -2.5 :minus:
1.50

Przewiduje podobny scenariusz do meczu Brazylia-Bułgaria 3-0 do 19,22,16
Jak im sie zachce to ograją spokojnie różnica klas widoczna gołym okiem.Kanarkowe mocne w każdym elemencie jak na razie idą planowo spokojnie grając gdzieś na 60-70% swoich możliwości.Tutaj powinno byc 3-0 nawet jakby osłabione Turczynki ugrały seta to Fegaray i spółka sa w stanie Turczynki nie wypuścić powyżej 16-18pkt na seta.Kwestia utrzymania koncentracji i tyle mam tutaj po grane 2 linie po dość dobrych kursach do weekendowych dubli.

ANZELMO

Awatar użytkownika
Anderson89
#LEGENDA

Post autor: Anderson89 » 30-09-2014, 21:41

Anderson89 pisze:Kamerun - Serbia
Typ +31.5 pkt Kamerun
Kurs 1.90 :plus:
:wh:
Kamerun - Serbia 0:3 (17:25, 13:25, 24:26) = 22 pkt :plus:

Bułgaria - Rosja
Typ +2.5 Bułgaria
Kurs 1.62

:unibet-brak-polskiej-licencji!:

Druga faza Mistrzostw przed nami. W grupie F zagrają zespoły z grup B i C. Bułgarki spisują się nadspodziewanie dobrze. Chociaż mają w tej fazie mistrzostw 3 pkt. po wygranej 3:2 z Turcją i porażce z Serbią 3:2. Przegrały również 3:0 z Brazylią. Rosjanki 6 pkt. Po wygranej 3:0 z Kazachstanem i 3:1 z Holandią oraz porażce 3:1 z USA.
Bułgarki to przede wszystkim Nikołowa Rabadzijewa i Filipowa, która mimo młodego wieku gra bardzo odpowiedzialnie i mądrze. Rosjanki to oczywiście Gamova i Koszeleva. Tylko, że Gamova to nie ta sama zawodniczka to 2-3 lata temu. Nie ta szybkość, dokładność i siła. Koszeleva jest w dobrej formie, w ataku gra jak nadchniona pod warunkiem, nie jest na nią grany serwis. Po przyjęciu ma nie raz problemy z odpowiednim najściem do ataku. Nie źle na środku gra Gonczarova, a na zmiany wchodzi na przyjęcie Pasynkowa, która również wnosi sporo do gry. Bułgarki swoją nieustępliwością charakterem i powiewem świeżej krwi na tych mistrzostwach prezentują fajną siatkówkę. Rosja to stara szkoła gra na prawo i lewo, lewo i prawo, a środek grany jest raz na 10 ataków. Siatkówka czytelna jak podręcznik. Co lepszy zespół potrafi to rozszyfrować i zagrać swoją grę. Myślę, iż Bułgarki nie są na tyle głupie by tego nie wiedzieć i są wstanie napsuć krwi faworytkom.

lesiu17

Post autor: lesiu17 » 01-10-2014, 07:07

Dyscyplina: Siatkówka, Mistrzostwa Świata Kobiet - Włochy 2014
Spotkanie: Dominikana vs Belgia
Typ: Dominikana -2,5 (Handicap punktowy)
Kurs: 1,91
Data: 01.10.2014
Godz: 17.00
Bukmacher: williamhill-brak-polskiej-licencji!
Analiza:

Druga faza rozgrywanych we Włoszech Mistrzostw Świata w siatkówce kobiet. I oczywiście będzie się dużo działo. Ja na pierwszy plan biorę dziś spotkanie Dominikany z Belgią, Dominikanki w tym turnieju grają bardzo dobrze- widać w ich grze piekielną siłę w ataku, bardzo dobry i równy blok oraz dobrą zagrywkę. Jedyny mankament tego teamu jest przyjęcie, które nie wygląda za dobrze- ale te braki w przyjęciu bardzo fajnie i ciekawie maskują atakiem i gra wygląda bardzo dobrze. W grupie nie przegrały meczu i ja uważam, że będą mocno nakręcone do tego spotkania. W obecnej chwili mają 6 pkt na koncie (wszystkie mecze wygrane w stosunku 3:2) i według mnie mają dużą szansę na awans do kolejnej fazy- sprawiając niewątpliwie dużą niespodziankę, bo w tej grupie to Chinki i Włoszki były i są faworytkami do walki o medale. Ale wracając do meczu to żeby przybliżyć się do medalu Dominikanki muszą wygrać mecz z Belgijkami, które już maja prawie zerowe szanse na awans więc motywacja będzie podwójna.
Patrząc na ten mecz to ja w dużej mierze skupiam się na Dominikanach bo według mnie one tutaj będą rozdawać karty i Belgijki będą musiały dopasować. Kadrowo i mentalnie ekipa z Ameryki Północnej jest dużo mocniejsza, jeszcze jak Bethania de la Cruz wskoczy na swój poziom (a druga faza jest odpowiednia do tego) to wynik 3:1 według mnie jest tutaj bardzo prawdopodobny.
Ja jednak podchodzę do tego spotkania pod pryzmatem punktów. Jestem przekonany, że Dominikanki zagrają bardzo mocno od początku i będą punktować zarówno w zagrywce jak również w bloku i powinny odskakiwać. Nawet jak przydarzy im się jakiś gorszy set to one potrafią doskakiwać rywali (gonić je).
Uważam, że tym razem nie będzie 5 setowego meczu tylko zespół z Ameryki Północnej rozprawi się szybciej z obecnie troszkę gorzej przygotowaną drużyną z Europy.

lesiu17

Post autor: lesiu17 » 02-10-2014, 11:53

Spotkanie: Włochy vs Belgia
Typ: Suma pkt under 177,5
Kurs: 1,9
Data: 02.10.2014
Godz: 20.00

Analiza:

Drugi mecz drugiej fazy rozgrywek i ja dziś podchodzę do meczu Włoszek czyli do ekipy, która gra na własnym parkiecie. Włoszki grają w tym turnieju bardzo dobrze (za wyjątkiem meczu z Dominikaną). W pierwszej fazie rozgrywek grały równo i mocno wygrywając tracąc mało punktów. Nie wyszedł im tylko mecz z Dominikaną, ale to w tym meczu cuda wyczyniała de la Cruz, a Włoszki jak to Włoszki już jedną nogą były w drugiej rundzie i troszkę zlekceważyły rywali, a one to idealnie wykorzystały.
Włoszki są przygotowane do tego turnieju bardzo dobrze, zarówno pod względem motorycznym, jak również pod względem psychicznym i teraz już wiedzą, że nie mogą tracić pkt., bo przecież depcząc im po piętach Dominikanki i jeszcze jest mecz z Chinkami, w którym wszystko się może zdarzyć, dlatego w tym meczu muszą zagrać dobrze. Jestem pewny, że podejdą do tego spotkania od samego początku bardzo mocno i wygrają za 3 pkt.. Wynik 3:0 lub 3:1 powinien pokryć under, gdyż Włoszki lubią odskakiwać rywalkom.
Natomiast patrząc na zespół Belgijski to nie przemawia ta ekipa do mnie. Wczoraj z Dominikaną urwały 2 sety, ale to w dużej mierze zasługa Dominikanek niż Belgijek i w 5 secie pokazały jak grają. Uważam, że Włoszki się rozkręcają i w tym meczu powinno wszystko pracować tak jak na w pierwszej fazie rozgrywek (już wczorajszy mecz troszkę to pokazał). Ja widzę, że Włoszki grają tak, aby zachować siły na finały- bo chyba nikt sobie nie wyobraża, żeby do niego nie weszły. W tym meczu z Belgijkami, które już są spakowane i jedną nogą już wracają do Belgi powinno pójść w miarę łatwo.
Myślę, że Belgia nic szczególnego nie pokaże w tym spotkaniu, natomiast Włoszki zagrają tak jak zagrały z Chorwacja lub Niemkami.
Drużyna z Włoch według mnie ma przewagę w każdym siatkarskim rzemiośle- rozpoczynając od przyjęcia, poprzez zagrywkę, blok i przygotowanie fizyczne, mentalne oraz grę przed własną publiką.
Ja coś czuję łatwy i szybki mecz- według mnie 3:0, ale podchodzę od strony pkt. i under 177,5 jest opcją bezpieczniejsza.

Awatar użytkownika
Anderson89
#LEGENDA

Post autor: Anderson89 » 02-10-2014, 12:45

lesiu17 pisze:Włoszki grają w tym turnieju bardzo dobrze (za wyjątkiem meczu z Dominikaną)
Wczoraj również mecz bardzo słaby i nie równy. Niech się cieszą iż wygrały.
lesiu17 pisze: jak również pod względem psychicznym
Nie zgodzę się. Mają straszne wahania w sferze mentalnej.
lesiu17 pisze:Uważam, że Włoszki się rozkręcają
Co masz na myśli rozkręcają się? Nic sie nie rozkręcają grają podobnie cały czas
lesiu17 pisze:. W tym meczu z Belgijkami, które już są spakowane i jedną nogą już wracają do Belgi powinno pójść w miarę łatwo.
Spakowane? CZemu tak uważasz? Przed nimi 3 mecz po za Włoszkami to Niemki i Chorwatki. Jakby nie było najważniejsze i muszą spiąć pośladki a są stanie to zrobić. 9 pkt może dać im awans.

lesiu17

Post autor: lesiu17 » 02-10-2014, 21:33

Spotkanie: Dominikana vs Belgia
Typ: Dominikana -2,5 (Handicap punktowy) :plus:
Kurs: 1,91
Data: 01.10.2014
Godz: 17.00

Spotkanie: Włochy vs Belgia
Typ: Suma pkt under 177,5 :plus:
Kurs: 1,9
Data: 02.10.2014
Godz: 20.00
Myślę, że mecz rozwiał Twoje wątpliwości Anderson89, ale jeżeli nie to z miłą chęcią odpowiem na wszystkie Twoje pytania.

ODPOWIEDZ