Najlepsze bonusy bukmacherskie: Fortuna, Betfan, Betclic, Etoto, Totolotek, Lvbet
1. Fortuna
20 PLN
bez ryzyka +600 PLN
2. Totolotek
20 pln
bez depozytu +1000 PLN
3. Lvbet
20 pln
bez depozytu +2000 PLN
4. Betclic
550 PLN
cashback
5. Etoto
20 PLN
bez depozytu +1040 PLN
Na terytorium Polski zaklady wzajemne moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie na urzadzanie zakladow wzajemnych. Udzial w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard zwiazany jest z ryzykiem.

NBA 2016/2017

Koszykówka bukmacher forum. Najlepsze typy bukmacherskie koszykówki! Typy i analizy ekspertów meczy NBA, WNBA, Euroligi i innych meczów koszykówki.
Regulamin forum
Koszykówka

Interesują Was typy NBA? Koszykówka jest jedną z najpopularniejszych dyscyplin sportowych na świecie. Interesujesz się NBA, poszukujesz typy NBA? A może WNBA? Albo rozgrywkami europejskimi w koszykówkę? Jeżeli tak, to w tym dziale znajdziesz coś dla siebie.

Tylko u nas znajdziesz typy bukmacherskie na spotkania koszykówki w Europie i USA oraz profesjonalne analizy spotkań koszykówki. Wszystko za darmo.

Zapraszamy teraz do zapoznania się z poszczególnymi tematami w tym dziale. Przeczytaj terminarze wszystkich rozgrywek koszykówki, opisy odbytych spotkań oraz analizy i darmowe typy nadchodzących meczów koszykówki. Nasi eksperci dają tu typy NBA.
baku193
Posty: 2932
Rejestracja: 11-12-2012, 14:53

Re: NBA 2016/2017

Post autor: baku193 » 25-05-2017, 17:51

Dyscyplina Kosz nba
Godz: 02:30
Spotkanie Boston-Clevland
Typ : over 54.5 po 1 kwarcie
Kurs 1.82
Buk :unibet-brak-polskiej-licencji!:
Analiza: Myślę że ostatnie spotkanie w fazie play off obu ekip. Po 4 spotkaniach Clevland prowadzi pewnie 1:3 Clevland jest w tym spotkaniu zdecydowanym faworytem do zwycięstwa, tym bardziej iż już w finale czeka na nich ekipa Golden State Warriors , która w fazie Play-off nie przegrała jeszcze ani jednego spotkania, Clevland ma 1 porażkę na swoim koncie właśnie z zespołem z Bostonu i jeśli chce nawiązać walkę z Goldenami musi tutaj szybko sprawę załatwić bowiem Goldeni odpoczywają już od 23 maja, wtedy pokonali po raz ostatni ekipę San Antonio. Goście są obecnie w bardzo wysokiej formie i widać iż w tym spotkaniu raczej znów zobaczymy over bowiem nie wierze iż goście sobie w tym spotkaniu nie porzucają i nie pokonają bariery ponad 110 punktów, myślę że Boston natomiast rzuci też około 100 punktów bowiem jest to dla nich spotkanie ostatniej szansy , zapowiada nam się niezwykle ciekawe spotkanie z którego moim zdaniem lepsi oraz zdecydowanie bardziej zdeterminowani goście powinni wyjść zwyciesko.

baku193
Posty: 2932
Rejestracja: 11-12-2012, 14:53

Re: NBA 2016/2017

Post autor: baku193 » 01-06-2017, 14:51

Dyscyplina Kosz NBA
Godz: 03:00
Spotkanie Golden State-Clevland
Typ: over 226.5
Kurs 1.05
Buk :unibet-brak-polskiej-licencji!:
Analiza: Finałowe spotkanie pomiędzy ekipami Golden State oraz Clevland Cavaliers. Obie ekipy są obecnie w mega wysokiej formie gospodarze nie oddali ani jednego z 12 spotkań w fazie Play-Off wygrali wszystkie spotkania, goście natomiast na 13 meczy oddali zaledwie 1 spotkanie zespołowi z Bostonu, myślę że jest to wynik kapitalny dla jednych jak i drugich , bowiem nie namęczyli się za bardzo żeby dotrzeć do finału, jednak kilka dni więcej na regenerację miała ekipa gospodarzy , która wcześniej zakończyła swoją rywalizację w półfinale. Jutro to właśnie gospodarze są moim faworytem do zwycięstwa,ale liczę iż jutro obejrzymy tutaj mnóstwo punktów bowiem obie ekipy radzą sobie w tym sezonie dobrze i overy to u nich chleb powszedni, wątpie żeby jutro oba zespoły zagrały dobrze w obronie bowiem mają znakomitych zawodników, którzy potrafią rzucać z każdej możliwej pozycji również za 3. Oba zespoły praktycznie w każdym meczu spokojnie łamią granicę 100 oczek . Stawiałbym tutaj na over 226.5 punktu.

baku193
Posty: 2932
Rejestracja: 11-12-2012, 14:53

Re: NBA 2016/2017

Post autor: baku193 » 04-06-2017, 18:08

Dyscyplina Kosz NBA
Godz: 02:00
Spotkanie Golden State-Clevland
Typ: over 55.5 po 1 kwarcie
Kurs 1.80
Buk :unibet-brak-polskiej-licencji!:
Analiza: Golden State po raz kolejny jest zdecydowanym faworytem do zwycięstwa, w pierwszym meczu gospodarze wygrali różnicą 22 punktów, była to swego rodzaju niespodzianka bowiem sam osobiście nie myślałem że Clevland tak gładko odda tamto spotkanie , tutaj myślę że będzie podobnie , tylko z większą ilością punktów, bowiem 2 i 4 kwarta w pierwszym meczu tych ekip były po prostu słabe , myślę że jutro znów najwięcej punktów zobaczymy w 1 kwarcie tak jak było ostatnio, wtedy jeszcze żadna z drużyn nie koncentruje się za bardzo na obronie i ryzykuje rzutami za 3 , widać gołym okiem iż gospodarze są zespołem niezwykle mocnym i było by wielkim zaskoczeniem jeśli gospodarze tego spotkania by nie wygrali, może nie będzie takiego pogromu jak w spotkaniu numer 1 , ale Goldeni u siebie leją wszystkich więc nie sądzę żeby Clevland tutaj mogło wygrać,ale stawiam na ich porażkę w przedziale 6-10 punktów .

baku193
Posty: 2932
Rejestracja: 11-12-2012, 14:53

Re: NBA 2016/2017

Post autor: baku193 » 12-06-2017, 15:50

Dyscyplina Kosz NBA
Godz: 03:00
Spotkanie Golden State-Clevland
Typ: over 229.5
Kurs 1.80
Buk :unibet-brak-polskiej-licencji!:
Analiza: 5 finałowe spotkanie pomiędzy ekipami Golden State oraz Clevland Cavaliers, gospodarze po 4 rozegranych meczach pewnie prowadzą 3:1 i tutaj moim zdaniem zakończą męczarnie przyjezdnych , którzy tak na prawdę dosłownie w jednym spotkaniu nawiązali walkę z zespołem Golden State, myślę że mecz poprzedni w hali Kawalerzystów to był wypadek przy pracy i grając u siebie gospodarze spokojnie powinni sobie poradzić z niżej notowanym zespołem, który przegrywa tutaj przede wszystkim umiejętnościami a gospodarze są tak solidnym zespołem że takie wpadki jak miały miejsce w poprzednim meczu zdarzają im się niezwykle rzadko i myślę że mając drużynę gości na talerzu nie zlekceważą ich jak w spotkaniu poprzednim , gdzie chcieli wygrać małym nakładem sił, proste że Clevland również meczu nie odpuści i będzie walczyło do końca, tym bardziej iż porażka tutaj kończy rywalizację,ale moim zdaniem jak już wspomniałem wcześniej nie wiem co by się stać musiało że Golden tego spotkania nie wygrało, myślę że można pograć również na over w punktach , pomimo tego iż linia jest ustawiona bardzo wysoko to myślę że ponad 230 punktów znów tutaj zobaczymy.

baku193
Posty: 2932
Rejestracja: 11-12-2012, 14:53

Re: NBA 2016/2017

Post autor: baku193 » 25-10-2017, 16:27

Dyscyplina Kosz NBA
Godz: 01;30
Spotkanie Brooklyn - Clevland
Typ: over 231.5
Kurs 2.20
Buk Sportingbull
Analiza: Clevland Cavaliers po wpadce z Orlando Magic pewnie pokonało Chicago Bulls, gospodarze byli zespołem lepszym we wszystkich kwartach oprócz pierwszej w której przegrali dosyć wysoko, później już było tylko lepiej i wrócili na dobre tory, bowiem goście mają bilans 3 zwycięstw oraz 1 porażki, gospodarze natomiast mają na swoim koncie po 2 zwycięstwa oraz 2 porażki, tutaj na pewno to Clevland jest zdecydowanym faworytem do zdobycia kompletu punktów, pomimo iż nie będzie grał u siebie. Clevland w poprzednich latach nie miał większych problemów z ogrywaniem zespołu Brooklynu, co prawda gospodarze w poprzednich 10 kolejkach na swoim boisku tylko 3 razy ponosili porażki,ale w tym meczu to raczej goście powinni dominować od pierwszej do ostatniej minuty z takim składem jakim obecnie dysponują. Myślę że można spokojnie tutaj pograć handicap na przyjezdnych lub over w punktach bowiem obie ekipy lubią sporo rzucać , tak więc to jest moja propozycja na jutro z NBA.

baku193
Posty: 2932
Rejestracja: 11-12-2012, 14:53

Re: NBA 2016/2017

Post autor: baku193 » 05-11-2017, 19:07

Dyscyplina Kosz NBA
Godz: 01:00
Spotkanie Houston-Utah
Typ: Under 202.5
Kurs 1.95
Buk Fortuna
Analiza: Będzie to 11 spotkanie dla gospodarzy i 10 dla zespołu przyjezdnych , gospodarze na chwilę obecną są wiceliderem w Konferencji Zachodniej z dorobkiem 7 zwycięstw oraz 3 porażek na swoim koncie, wygrali swoje 2 poprzednie spotkania a wcześniej zanotowali 2 porażki, teraz wydaję mi się że ich gra idzie w coraz lepszym kierunku i powinni zacząć punktować, tym bardziej iż ich rywalem w tym spotkaniu będzie drużyna Utah Jazz, która w swojej hali radzi sobie wyśmienicie,ale na wyjazdach przegrywa wszystko, do tej pory zagrała 3 spotkania wyjazdowe , przegrała każde z nich , ekipa gospodarzy natomiast zaliczyła dwie domowe wpadki z rzędu i teraz na pewno ma coś do udowodnienia swoim kibicom , którzy pewnie będą tym razem chcieli zobaczyć wygraną swoich pupili. Myślę że jest to jak najbardziej realne ponieważ w poprzednich spotkaniach widać było zwyżkę formy ekipy przyjezdnych , rzucili ekipom New York Knicks, oraz Atlanty Hawks po 119 punktów tracąc sporo mniej , były to ich pewne zwycięstwa, myślę że w tej potyczce również spokojnie można postawić na pewną wygraną zespołu Houston, z racji tego iż Utah Jazz nie rzuca dużo punktów na wyjazdach , ja poszedłbym w tym meczu również w kierunku undera, myślę że taki under 202.5 punktu jest jak najbardziej realny, pewniejsze wydaję się jednak moim zdaniem Handi.

baku193
Posty: 2932
Rejestracja: 11-12-2012, 14:53

Re: NBA 2016/2017

Post autor: baku193 » 06-11-2017, 19:38

Dyscyplina Koszykówka
Godzina: 03:00
Spotkanie Phoenix Suns-Brooklyn Nets
Typ: under 230.5
Kurs 2.10
Buk Forbet
Analiza: 13 w swojej konferencji zespół Phoenix Suns w swojej hali podejmował będzie ekipę Brooklyn Nets. Gospodarze jak i goście spisują się w tym sezonie NBA bardzo podobnie, Phoenix po 10 rozegranych spotkaniach ma 4 zwycięstwa oraz aż 6 porażek, goście którzy również zajmują 13 pozycję w swojej konferencji mają na swoim koncie 3 wygrane i również 6 spotkań przegranych, dlatego niezwykle ciężko będzie tutaj wytypować faworyta do zdobycia kompletu punktów. Phoenix ostatnio jednak jest w delikatnie lepszej formie bowiem ostatnio przegrał tylko 2 spotkania, natomiast goście zanotowali 4 kolejne porażki z rzędu i raczej nie zapowiada się aby w tym spotkaniu było inaczej bowiem Brooklyn jest obecnie bez formy jakiejkolwiek . Ja jednak postanowiłem tutaj pójść w kierunku underu punktowego dlatego że myślę iż obie ekipy nie narzucają tylu koszy, analizując poprzednie 18 spotkań pomiędzy tymi dwiema ekipami nigdy nie zanotowano aż 24o punktów, dlatego uważam że w tym meczu może być podobnie i linia jest ustawiona zdecydowanie za wysoko jak na takie ekipy , które ostatnio były dalekie od swojej najwyższej formy, ja stawiam na wygraną gospodarzy oraz na under punktowy.

baku193
Posty: 2932
Rejestracja: 11-12-2012, 14:53

Re: NBA 2016/2017

Post autor: baku193 » 07-11-2017, 19:06

Dyscyplina Kosz NBA
Godz: 01:00
Spotkanie: Clevland-Milwaukee
Typ: Handicap -6.5
Kurs 2.09
Buk Fortuna
Analiza: Na jutro postanowiłem wybrac spotkanie z NBA w którym ekipa Clevland na swoim parkiecie podejmowała będzie drużynę Milwaukee Bucks. Gospodarze są faworytem do zdobycia kompletu punktów w tym meczu, pomimo tego iż ostatnich spotkań nie mogą zaliczyć do udanych , w poprzednich 6 spotkaniach zanotowali tylko 1 zwycięstwo i aż 5 porażek, goście natomiast 2 zwycięstwa oraz 4 porażki, widać gołym okiem iż oba zespoły są pod formą. Gospodarze tak nisko w ligowej klasyfikacji się już dawno nie znajdowali , okupują dopiero 13 pozycję goście są o 3 pozycję wyżej ,ale nie zapominajmy iż gospodarze są finalistą poprzednich rozgrywek NBA i kwestią czasu jest zanim zaczną iść w górę tabeli . Tym bardziej motywacją powinny być 3 kolejne porażki z rzędu na własnym parkiecie , co takiej ekipie jak Clevland za często się nie zdarzało do tej pory. Myślę że tutaj Clevland powinno sobie poradzić i wygrać wysoko, bo gdzie jak nie na swoim boisku i z drużyną , która również ma swoje problemy z tym sezonie NBA. Stawiam również na over w punktach oraz na handicap dla gospodarzy , są w stanie wygrać w tym meczu wysoko.

baku193
Posty: 2932
Rejestracja: 11-12-2012, 14:53

Re: NBA 2016/2017

Post autor: baku193 » 10-11-2017, 18:16

Dyscyplina Kosz NBA
Godz: 01:30
Spotkanie Boston-Charlotte
Typ: over 204.5
Kurs 1.85
Buk Totolotek
Analiza: Ekipa Boston Celtics, która zanotowała 10 kolejnych zwycięstw podejmowała będzie we własnej hali ekipę Charlotte , która w poprzednich 10 spotkaniach ma 5 wygranych oraz 5 porażek. Goście grają nierówno w swoich spotkaniach natomiast gospodarze kroczą od zwycięstwa w każdym kolejnym spotkaniu , w tym meczu równiez oczywiście Boston jest stawiany w roli zdecydowanych faworytów do zdobycia kompletu punktów, tym bardziej iż grać będę u siebie . Boston prowadzi w swojej konferencji z dorobkiem 10 wygranych oraz 2 porażek, goście natomiast są dopiero na 9 pozycji i zanotowali 5 wygranych oraz 6 porażek, na wyjazdach przegrali 3 kolejne spotkania z rzędu. Tutaj o punkty również będzie im niezwykle ciężko bowiem gospodarze z ekipę Charlotte nie przegrali 4 kolejnych spotkań grając na swoim terenie oraz 8 jeśli chodzi o spotkania ogółem, do tego w poprzednich 10 meczach pomiędzy tymi dwiema ekipa Boston wygrywał aż 12 - krotnie co jest wynikiem rewelacyjnym i widać gołym okiem że gospodarze mają patent jak radzić sobie z zespołem przyjezdnych tak na swoim parkiecie jak i na wyjeździe , ja stawiałbym na wygraną gospodarzy oraz na przekroczoną linię nieco ponad 200 punktów w spotkaniu.

baku193
Posty: 2932
Rejestracja: 11-12-2012, 14:53

Re: NBA 2016/2017

Post autor: baku193 » 07-12-2017, 18:21

Dyscyplina Kosz NBA
Godz: 04:30
Spotkanie Utah-Houston
Typ: over 209. 5
Kurs 1.90
Buk Sportingbull
Analiza: Na jutro postanowiłem zagrać spotkanie z NBA, w którym ekipa Utah Jazz we własnej hali podejmowała będzie drużynę Houston Rockets. Na chwilę obecną w znacznie lepszej dyspozycji znajduję się drużyna przyjezdnych, która w 15 poprzednich spotkaniach przegrywała zaledwie dwukrotnie i jest niepokonana od 7 kolejnych spotkań , gospodarzom natomiast porażki zdarzają się troszkę cześciej, ostatnio po kilku dobrych wygranych spotkaniach zanotowali porażkę w Oklahomie , a wcześniej jeśli weźmiemy pod lupę 15 poprzednich spotkań to wygrywali 8 razy i notowali 7 porażek, więc bilans mają raczej mocno średni. Dlatego też ja w tym spotkaniu skłaniałbym się na zagranie w stronę przyjezdnych, którzy są w dobrej formie , przewodzą we własnej dywizji z dorobkiem 22 spotkań (18 wygranych oraz 4 porażek) , ale na wyjazdach ich bilans to 10 zwycięstw oraz tylko 1 porażka dlatego też gospodarze muszą mocno się sprężyć żeby w tym spotkaniu ugrać dobry wynik, ja myślę że goście znów rzuca ponad 110 oczek jak to miało miejsce ostatnimi czasy a gospodarze coś około 100 więc liczę na ponad 210 punktów w całym spotkaniu, a jaki padnie wynik przekonamy się już jutro w nocy.

baku193
Posty: 2932
Rejestracja: 11-12-2012, 14:53

Re: NBA 2016/2017

Post autor: baku193 » 17-12-2017, 10:25

Dyscyplina Kosz NBA
Godz: 00:00
Spotkanie Brooklyn-Indiana
Typ: Brooklyn +2.5
Kurs 1.84
Buk Fortuna
Analiza: Ciekawie zapowiada nam się rywalizacja zespołów Brooklynu oraz Indiany. Ci pierwsi zajmują dopiero 11 pozycję w konferencji wschodniej i ich bilans w 28 spotkaniach to 11 wygranych oraz 17 porażek. Gospodarze w poprzednich 10 grach zanotowali 5 zwycięstw oraz 5 porażek , grają w kratkę i myślę że w tym spotkaniu mają troszkę większe szanse na zwycięstwo , głównie dzięki temu że zagrają we własnej hali. Goście natomiast są kilka pozycji wyżej w tabeli zanotowali 16 wygranych i 13 spotkań zakończyli porażkami. Tutaj na pewno łatwo im nie będzie bowiem ich ostatnie spotkania to dwie porażki we własnej hali, w spotkaniach w których byli stawiani w roli faworytów do zwycięstwa. Teraz jest podobnie, ale Brooklyn też nie odpuści bowiem poniósł porażki w dwóch poprzednich kolejkach NBA. Dlatego też spotkanie zapowiada nam się niezwykle ciekawie i myślę że taki handicap jaki proponuje fortuna czyli +6.5 punktu dla gospodarzy jest jak najbardziej do przyjęcia i ma szanse powodzenia. Postawiłbym tutaj również na under w punktach bowiem myślę że granica 217.5 punktu nie zostanie tutaj przekroczona, jak tak patrze na poprzednie spotkania obu ekip.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: NBA 2016/2017

Post autor: andrzejszwedzki » 18-12-2017, 20:18

Koszykowka/NBA
Chicago-Philadelphia
typ:1
kurs:2,10
totolotek
Analiza: Bardzo ciekawe spotkanie,wedlug bukmacherow troszke wieksze szanse na zwyciestwo ma zespol gosci ja uwazam inaczej.Ruznica w kursach jest bardzo niewielka a ze to typuja eksperci wiec czeka nas sporo emocji.Druzyna z Chicago ma swietna passe,mam nadzieje ze to spotkanie jej nie przerwie,zespol jest niepokonany od pieciu spotkan,niespodziewanie wygrywal mecze gdzie praktycznie byl skazany na porazke.Co mozna powiedziec o przeciwniku? Philadelphia to niewatpliwie ambitny zespol jednak od jakiegos czasu gra slabo na piec ostatnich meczy tylko jedno zwyciestwo z Minnesota.Warto tez zwrucic uwage na bilans spotkan bezposrednich tych druzyn,na piec ostatnich Chicago wygrywalo czterokrotnie przeciwnik tylko raz i to na wlasnym parkiecie.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: NBA 2016/2017

Post autor: andrzejszwedzki » 19-12-2017, 16:54

Koszykowka/NBA
Milwauokee Bucks-Clevelend
typ:2
kurs:1,80
totolotek
Analiza:Czeka nas wiele emocji,obserwujac to spotkanie.Biorac pod uwage osiagniecia zespolow w tym sezonie,znacznie lepiej prezentuje sie Clevelend.Na dzisiaj zajmuje wysokie czwarte miejsce w klasyfikacji,przeciwnik dziesiate,patrzac na wyniki pieciu ostatnich spotkan tez lepiej prezentuje sie druzyna gosci majac ciag zwyciestw,gospodarze dzisiejszego meczu moga pochwalic sie tylko dwoma.No wlasnie dwa zwyciestwa na wlasnym parkiecie a wiec tutaj czuja sie pewniej dlatego beda grozni.Przejrzalem rowniez statystyki spotkan bezposrednich zespolow i okazuje sie ze Clevelend ,na piec ostatnich wszystkie wygral.Sa solidne podstawy by sadzic ze tym razem tez wygra.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: NBA 2016/2017

Post autor: andrzejszwedzki » 24-12-2017, 15:17

Koszykowka/NBA
New York-Philadelphia :minus:
typ:1
kurs:1,77
fortuna
Analiza; Napewno bedzie to ciekawe widowisko,pomimo tego ze Philadelphia jest w kryzysie (mozna tak powiedziec po pieciu ostatnich porazkach z rzedu) Napewno gospodarze tego meczu sa faworytami do zwyciestwa,w moim przekonaniu powinni wygrac.Nowojorczycy w klasyfikacji znajduja sie wyzej od swego przeciwnika ale nie jest to napewno wykladnia do zwyciestwa.J bior raczej pod uwage bilans spotkan bezposredni spotkan tych druzyn i tutaj gospodarze sa lepsi,Co jeszcze jest wazne,ze zespoly te wygrywaly swe mecze bedac gospodarzami.Oczywiscie podstawa mej decyzji jest jak juz wspomnialem bardzo slaba dyspozycja w ostatnich meczach zawodnikow Philadelphi.
Ostatnio zmieniony 26-12-2017, 08:57 przez andrzejszwedzki, łącznie zmieniany 1 raz.

baku193
Posty: 2932
Rejestracja: 11-12-2012, 14:53

Re: NBA 2016/2017

Post autor: baku193 » 24-12-2017, 20:52

Dyscyplina Kosz NBA
Godz: 18:00
Spotkanie NY Knicks-Philadelphia
Typ: over 212.5
Kurs 2.05
Buk Totolotek
Analiza: Na jutro postanowiłem zagrac spotkanie z NBA z racji iż oferta zakładów jest raczej uboga. NY Knicks we własnej hali podejmował będzie drużynę Philadelphii i moim zdaniem gospodarze mają tutaj większe szanse na zdobycie kompletu punktów. Knicks ostatnio grali bardzo dobrze z niewielkimi wpadkami , ale we własnej hali zanotowali 5 wygranych pod rząd, do tego w poprzednich 10 spotkaniach zanotowali zaledwie 2 porażki , tylko Portland oraz Orlando było w stanie ich ograć. Goście natomiast na wyjazdach wyglądali znacznie gorzej, bowiem tak raczej rzadko sięgali po punkty ostatnie 5 spotkań to tylko 1 wygrana natomiast ostatnie 10 meczy wyjazdowych to tylko 3 zwycięstwa oraz aż 7 spotkań przegranych. W tabeli Konferencji wschodniej również to gospodarze są dwie lokaty wyżej i tych zwycięstw do tej pory po 32 spotkaniach sezonu zasadniczego zdołali zdobyć więcej. Mój typ na ten mecz to wygrana gospodarz, jednak pograłbym na nich dodatni handicap bowiem może być różnie, w końcu to NBA i gorszy dzień może zaważyć na dyspozycji. Dodam jeszcze że Philadelhipa przegrała na tym terenie ostatnie 8 spotkań , i często były tutaj overy punktowe. Tak więc kolejny typ który można ruszyć do jakiegoś ako.

baku193
Posty: 2932
Rejestracja: 11-12-2012, 14:53

Re: NBA 2016/2017

Post autor: baku193 » 07-01-2018, 14:56

Dyscyplina Kosz NBA
Godz: 01:00
Spotkanie Dallas-NY Knicks
typ: Dallas -6.5
Kurs 2.14
Buk fortuna
Analiza: Obie ekipy raczej na chwilę obecną ze słabą formą, gospodarze dwie kolejne porażki z rzędu, mnóstwo punktów rzucone ,ale jeszcze więcej stracone z Goldenami to dziwić nie może , ale z Chicago Bulls? widać iż jest problem w obronie , wcześniej go nie było bowiem mieli 4 wygrane z rzędu . Ofensywa jest mocna jak wspominałem rzucają w przedziale około 120 punktów w poprzednich 4 spotkaniach , goście natomiast zamykają się w granicach setki co spotkanie, jednak ich statystyka wygląda na prawdę niezwykle słabo , 1o poprzednich spotkań i tylko dwa mecze wygrane, poza tym tutaj dochodzi wieloletni problem gry w tej hali z zespołem mavericks, od 1999 roku w hali Dallas spotykali się ze sobą już 20 krotnie, gospodarze wygrali aż 16 razy, zanotowali zaledwie 4 porażki. Myślę że w dniu jutrzejszym znów Dallas okażę się zespołem znacznie mocniejszym i to oni wygrają, stawiam również na over w punktach jeśli gospodarze i goście utrzymają swoją formę to myślę że spokojnie granice over 208.5 punktu powinni przeskoczyć.

baku193
Posty: 2932
Rejestracja: 11-12-2012, 14:53

Re: NBA 2016/2017

Post autor: baku193 » 08-01-2018, 17:27

Dyscyplina Kosz NBA
Godz: 0w:00
Spotkanie Minnesota-Clevland
typ: 2/2
Kurs 2.74
Buk Fortuna
Analiza: Ciekawie zapowiada się spotkanie Minnesoty , która na własnym obiekcie podejmowała będzie Clevland Cavaliers. Oba zespoły ostatnio nie znajdują się w najwyższej dyspozycji , gospodarze 6 spotkań 3 wygrane oraz 3 porażki , goście natomiast 4 porażki i tylko 2 zwycięstwa . Goście mają zdecydowanie problem z grą na wyjazdach i dopiero w poprzednim spotkaniu wyjazdowym do Orlando zanotowali zwycięstwo , wcześniej przegrali 5 spotkań pod rząd , gospodarze na swoim ternie zanotowali już 4 wygrane z rzędu i na pewno tutaj również nie odpuszczą, są stawiani w roli delikatnych faworytów do zwycięstwa , ale nie ma się co oszukiwać i trzeba jednogłośnie powiedzieć że składem lepszym dysponuje ekipa przyjezdnych , która ma patent na Miennesotę. W ostatnich latach goście wygrywali za każdym razem , niezależnie czy było to spotkanie rozgrywane we własnej hali czy też na wyjeździe. W tabeli obie ekipy są na podobnych pozycjach, ilośc zwycięstw oraz porażek różnią się niewiele. Myślę że w dniu jutrzejszym znów zapunktuje drużyna przyjezdnych , która ostatnio pokazała że potrafi rzucać i zdobyła 131 punktów, liczę również na over w punktach.

baku193
Posty: 2932
Rejestracja: 11-12-2012, 14:53

Re: NBA 2016/2017

Post autor: baku193 » 14-01-2018, 16:34

Dyscyplina Kosz NBA
Godz: 03:00
Spotkanie Minnesota-Portland
Typ: Over 209.5
Kurs 1.60
Buk Sportingbull
Analiza: Minnesota we własnej hali w tym spotkaniu podejmowała będzie Portland. Ekipa gospodarzy jest dla mnie zdecydowanym faworytem do zwycięstwa bowiem ostatnio jest w znacznie lepszej dyspozycji , popatrzmy na ich poprzednie mecze : Nie dośc iż wygrywają 4 spotkania z rzędu to do tego mają w ostatnich 10 spotkaniach na swoim terenie 8 zwycięstw oraz zaledwie 2 porażki. Jest to wynik bardzo dobry biorąc pod uwagę iż zagrali między innymi z z takimi ekipami Clevland czy Oklahoma. Portland na wyjazdach wygląda bardzo słabo , za kazdym razem przerzucają ponad 110 punktów,ale również bardzo dużo punktów tracą , tak więc tutaj moim zdaniem będzie podobnie, można poszukać również overu w punktach ponieważ uważam iż oba zespoły zdołają przerzucić ponad 210 oczek. Oba zespoły przystąpią praktycznie w najmocniejszym zestawieniu , u gości zabraknie tylko Turnera , u gospodarzy na chwilę obecną nie ma braków, dlatego według mojej oceny to oni dziś powinni wygrać, tak do połowy jak i na koniec spotkania. Nie liczyłbym również że Portland po kilku słabszych spotkaniach od razu się podniesie i zacznie punktować.

baku193
Posty: 2932
Rejestracja: 11-12-2012, 14:53

Re: NBA 2016/2017

Post autor: baku193 » 22-01-2018, 17:05

Dyscyplina-Kosz NBA
Godz: 02:00
Spotkanie Pelicans-Bulls
Typ: Under 226.5
Kurs 1.85
Buk Totolotek
Analiza: New Orleans Pelicans na swoim terenie podejmował będzie Chicago bulls, ekipa gospodarzy jest stawiana w roli faworyta do zdobycia kompletu punktów. Oba zespoły grają ostatnio w kratkę , ale częściej wygrywają niż ponoszą porażki. Gospodarze tak jak goście w poprzednich 5 spotkaniach zanotowali 4 wygrane oraz jedną porażkę. Natomiast na swoim boisku zanotowali 3 wygrane pod rząd ograli Memhis, Portland, oraz Detroit w swojej konferencji ekipa gospodarzy również jest wyżej niż ekipa przyjezdnych wygrała 21 razy z czego Bullsi zaledwie 16 . Gospodarze do tego spotkania przystąpią osłabieni takich zawodników jak : Ajjnnca, Allen, Hill, Jackson, natomiast w ekipie przyjezdnych nie wystąpi: Dunn, oraz Payne. Pelicansi i z Bullsami na swoim terenie mają niezwykle słaby bilans od 2011 roku wygrali tylko 1 raz w tym czasie zanotowali również 7 porażek. Moim zdaniem w tym meczu jednak zobaczy under w punktach , myślę ze linia ustawiona jest w miarę wysoko jak na te ekipy.

typerex
Posty: 666
Rejestracja: 03-04-2017, 14:31

Re: NBA 2016/2017

Post autor: typerex » 28-01-2018, 18:26

Dyscyplina: Koszykówka
Spotkanie: Bulls - Bucks
Typ: 2
Kurs: 1.8
Godz: 21:30
Bukmacher: Totolotek

Niedziela czyli NBA o europejskiej porze ;). W United Center o 21:30 gospodarze podejmą Bucks, którzy są świeżo po zwolenieniu Jasona Kidda. Bukmacherzy wystawili dość wyrównane kursy, a te 1.80 na Bucks w Totolotku to moim zdaniem dość dobra propozycja. Antetokounmpo wrócił po odpuszczaniu spotkań związanych z kolanowymi problemami i widać po Greku, że znów jest on fire. Do tego Bulls bez rewelacyjnego w tym sezonie Dunna co będzie dużym osłabieniem. Najważniejsze są jednak priorytety obu zespołów, bo Chicago porażki po prostu się opłacają, ich celem jest ostatni "normalny" draft i wzmocnienie talentu w drużynie. Bucks są na etapie wygrywania i celują w przejście serii Playoffów. Do tego będą mieć teraz niezły terminarz i na pewno przesuną się w górę konferencji wschodniej.

baku193
Posty: 2932
Rejestracja: 11-12-2012, 14:53

Re: NBA 2016/2017

Post autor: baku193 » 05-02-2018, 19:56

Dyscyplina Kosz NBA
Godz: 01:00
Spotkanie Indiana-Washington
Typ; over 214.5
Kurs 2.00
Buk Fortuna
Analiza: Ciekawie zapowiada się rywalizacja ekip Indiany Pacers oraz Washington Wizards.. Goście są moim zdaniem faworytem do zdobycia kompletu punktów, gospodarze wygrywają u siebie bardzo dużo spotkań, są niepokonani od 6 kolejnych spotkań w których praktycznie w każdym rzucili ponad 100 punktów. Indiana zajmuje obecnie 6 pozycję w konferencji wschodniej oraz 4 miejsce w dywizji centralnej , Indiana na swoim parkiecie jest zespołem niezwykle mocnym , ale moim zdaniem goście sa w stanie tutaj powalczyć, tym bardziej iż w obecnym sezonie są na lepszej pozycji i zanotowali więcej zwycięstw pomimo mniejszej ilości rozegranych spotkań. Washington wygrywa również w swojej dywizji , jest lepszy od Miami Heat. Ja poszukałbym tutaj overa w punktach i wygranej przyjezdnych, goście zawsze dużo punktów rzucają na obcych boiskach, więc myślę że w tym meczu będzie podobnie. Goście ostatnio mają lepsze wyniki niż gospodarze w spotkaniach bezpośrednich , moim zdaniem mogą tutaj zwyciężyć jeśli dobrze wejdą w to spotkanie, Stawiam na wygraną przyjezdnych w przedziale 1-6 punktów. Stawiam na dokładny wynik 105 : 110.

typerex
Posty: 666
Rejestracja: 03-04-2017, 14:31

Re: NBA 2016/2017

Post autor: typerex » 15-04-2018, 16:49

Dyscyplina: NBA
Spotkanie: Celtics - Bucks
Typ: 2
Kurs: 2.50
Godz: 19:00
Bukmacher: Totolotek

Dziś trochę inaczej, bo NBA. W końcu ruszyły Playoffy, a dziś o 19 Boston zagra u siebie z Bucks. To nie jest typowy mecz 2 drużyny z 7, bo Celtics są kompletnie rozbici jeśli chodzi o personalia. O ile cały sezon byli bez Haywarda to nie zagrają jeszcze Smart, Theis i prezde wszystkim Irving. Brad Stevens jest wielkim trenerem, lecz po przeciwnej stronie nagle kompletnie inna sytuacja. Bucks z tym składem są pierwszy raz zdrowi, mają będącego w okolicy top5 ligi Giannisa i mimo gorszego coachingu powinni tę serię wziąć. Bucks muszą, Celtics tylko mogą i to zespół z HCA jest underdogiem. Stawiam dziś na Milwaukee, bo 1 spotkania to zwykle kwestia talentu, dopiero później wchodzą usprawnienia trenerów na całe serie co pokazał choćby nocny mecz Philly z Miami. Tego talentu jest o wiele więcej w Bucks. Idę w Totolotku w opcję odważniejszą czyli nie uwzględniającą dogrywki, ale 2.50 na lepszy personalnie zespół to dobra okazja.

typerex
Posty: 666
Rejestracja: 03-04-2017, 14:31

Re: NBA 2016/2017

Post autor: typerex » 22-04-2018, 16:00

Dyscyplina: NBA
Spotkanie: Raptors - Wizards
Typ: Gortat over 9.5
Kurs: 1.83
Godz: 00:00
Bukmacher: Totolotek

Playoffy zarówno sportowo, jak i typersko póki co mnie nie zawodzą. Dziś poszukam czegoś w meczu między Wizards oraz Toronto i ponownie idę w stronę Polskiego Młota. Tym razem linia na Gortat wyższa, bo wynosi w Totolotku 9.5, ale ostatni mecz Marcin miał naprawdę udany. Przed własną publiką wyraźnie odżył, a ścięcie irokeza chyba pomogło. Łysy Marcin wyglądał trochę jak morderca z Bałut i częściowo też tak grał. Widać było determinacje, zaufanie kolegów, a Wizards pierwszy raz od dawna wyglądali jak drużyna, a nie zbitka przypadkowych gości zebranych na jednym z osiedlowych boisk. Tu jeszcze będzie seria, w dodatku Toronto to psychicznie dość mało pewny zespół i nie wiadomo jak odpowiedzą na porażkę, mimo tego sezonu regularnego i zmiany gry na bardziej zespołową to nadal ciężko im zaufać. Gortat w tej serii dwukrotnie zrobił tę linię, tylko w G2 nie udało się tego zrobić, ale tego dnia był po prostu fatalny i zagrał zaledwie 12 minut. Marcin lubi Playoffy, kto wie może to jego ostatni run, gdy jeszcze jest w jako takiej formie, więc powinien zrobić te 10 oczek.

baku193
Posty: 2932
Rejestracja: 11-12-2012, 14:53

Re: NBA 2016/2017

Post autor: baku193 » 14-05-2018, 19:10

Dyscyplina Kosz NBA
Spotkanie: Houston-Golden
Typ: under 220.5
Kurs: 2.27
Godz: 03:00
Bukmacher: Totolotek
analiza: Pierwsze spotkanie w którym ekipa Houston Rockets we własnej hali podejmowała będzie ekipę Golden state. Gospodarze w pierwszym spotkaniu sa stawiani w roli delikatnego faworyta do zwycięstwa. Houston w poprzednim spotkaniu wyeliminowali Utah Jazz 4:1 i na pewno w spotkaniu z Golden state nie pójdzie im już tak łatwo, bowiem rywal jest znacznie bardziej wymagający.Golden w poprzedniej rundzie pewnie wyeliminował również wynikiem 4:1 ekipę Pelicansów. Gospodarze w ostatnich spotkania z ekipą Goldenów nie mieli za wiele szczęscia i zazwyczaj z nimi przegrywali, dziś też myślę że łatwo im ni będzie, pomimo tego że są stawiani w roli faworytów do zwycięstwa. Ja jednak poszedłbym tutaj w under punktowy, bowiem spotkania w fazie play off w obu przypadkach bardzo często kończyły się underami, myślę że biorać pod uwagę rangę tego widowiska, obie ekipy bardziej skoncentrują się na obronie żeby nie tracić głupio punktów, które później będą mieli problem odrobić. Obie drużyną są mocne i klasowe więc sądzę że żadna tutaj się nie zdecyduję na mocną wymianę. Ja pogram na wygraną gospodarzy oraz na under 220.5 punktu.

huge83
Posty: 252
Rejestracja: 14-04-2018, 21:54

Re: NBA 2016/2017

Post autor: huge83 » 16-05-2018, 20:05

Data i godzina: 17.05.2018, 03:00
Spotkanie: Houston Rockets - Golden State Warriors
Typ: Houston Rockets wygra i łączna liczba punktów w meczu powyżej 224,5
Kurs: 3.40
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Będzie to drugie spotkanie finałowe konferencji zachodniej NBA. W pierwszym meczu, rozgrywanym również na parkiecie w Houston, zwyciężyła drużyna mistrzów NBA poprzedniego sezonu, czyli Golden State Warriors. Mecz był dość ciekawy, ale w pewnym momencie goście odskoczyli i dowieźli zwycięstwo do końca - ostateczny wynik brzmiał 106-119. Obie drużyny preferują zdecydowanie ofensywny styl gry - jest to niemal run and gun. Houston, po porażce w pierwszym meczu, musi się odbudować psychicznie i koniecznie wygrać w meczu nr 2, ponieważ kolejne dwa pojedynki rozegrane zostaną w Oakland, gdzie faworytem będą obrońcy tytułu. Liczę, że jak zwykle nie zawiodą Harden i Paul, a zdecydowanie więcej niż poprzednim meczu pokażą inni, jak Gordon, Capela, Ariza czy Green. Wierzę także, że jak zwykle będzie to mecz okraszony szybką grą i sporą ilością oddanych rzutów, dzięki czemu padnie zdecydowany over. Dlatego mój typ to wygrana Houston Rockets i over 224,5 punktów.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

Kopiowanie calosci lub fragmentow bez pisemnej zgody zabronione. Strona jest kierowana do uzytkownikow polskojezycznych zamieszkalych w krajach, w ktorych korzystanie z Serwisu jest zgodne z prawem. Wiadomosci prezentowane w serwisie sa dozwolone wylacznie dla osob podlegajacych jurysdykcjom prawnym, w ktorych uczestnictwo w grach hazardowych online jest legalne. Korzystajac z serwisu, uzytkownik deklaruje wobec administratora, ze uczestnictwo w grach hazardowych online jest w jego jurysdykcji dozwolona i ponosi pelna odpowiedzialnosc za prawdziwosc zlozonego przez siebie oswiadczenia.

Na terytorium polski zaklady wzajemne moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie na urzadzanie zakladow wzajemnych. Zawieranie zakladow u bukmacherow, ktorzy nie posiadaja licencji Ministerstwa Finansow na zawieranie zakladow wzajemnych jest zabronione i grozi konsekwencjami prawnymi. Serwis jest przeznaczony tylko dla osob, ktore ukonczyly 18 lat. Korzystajac z serwisu, uzytkownik potwierdza, ze ma ukonczone 18 lat.Polityka prywatnosci