Najlepsze bonusy bukmacherskie: Fortuna, Betfan, Betclic, Etoto, Totolotek, Lvbet
1. Fortuna
20 PLN
bez ryzyka +600 PLN
2. Totolotek
20 pln
bez depozytu +1000 PLN
3. Lvbet
20 pln
bez depozytu +2000 PLN
4. Betclic
550 PLN
cashback
5. Etoto
20 PLN
bez depozytu +1040 PLN
Na terytorium Polski zaklady wzajemne moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie na urzadzanie zakladow wzajemnych. Udzial w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard zwiazany jest z ryzykiem.

Niższe Ligi

Typy na Premier League na naszym forum buk. Tylko w tym dziale znajdziesz najlepsze w internecie typy bukmacherskie na ligę angielską. Uwaga wszystkie typy z analizami! Tylko tu typy bukmacherskie piłka nożna, typy meczów z naszego forum bukmacherskie.
Regulamin forum
Premier League

Jedna z najbogatszych lig piłkarskich na świecie. Mówi się, że najbardziej brutalna. Niektórzy mówią, że najlepsza. Na pewno taka, w której nie ma w ogóle przerwy zimowej. O jej prestiżu świadczy fakt, że o mistrzostwo Anglii rywalizują takie zespoły jak: Manchester United, Manchester City, Arsenal Londyn, Liverpool FC, czy Chelsea Londyn!

Tylko u nas znajdziesz typy bukmacherskie na spotkania ligi angielskiej oraz profesjonalne analizy spotkań premier league.

Zapraszamy teraz do zapoznania się z poszczególnymi tematami w tym dziale. Przeczytaj terminarze premier league, opisy odbytych spotkań ligi angielskiej oraz analizy nadchodzących meczów premier league.
andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Niższe Ligi

Post autor: andrzejszwedzki » 09-04-2019, 13:10

Interesujacy mecz,obydwa zespoly zachowujaja jeszcze szanse awansu do prmiowanej pierwszej szostki.Aktualnie Nottingham ma 57 ptk. a Sheffield 56 ptk. wiec nie jest to duza strata a moze i tak,zalezy jak na to patrzec,do szostego zespolu Bristol City,ktory tych punktow ma 62.W tym pojedynku wiec mozna spodziewac sie kazdego wyniku.Ja jednak postawie na wygrana Sheffield wyznajac zasade swojego boiska.Tak Sheffielf u siebie gra dobrze,czest nawet bardzo tu punktuje,powinna to wykorzystac.Za jej zwyciestwem przemawia tez statystyka bezposrednich meczy,w krorej ma znaczna przewage...

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Niższe Ligi

Post autor: andrzejszwedzki » 09-04-2019, 13:12

Interesujace spotkanie z perspektywy gry i szans na awans Charltonu.Ta druzyna aktualnie zajmje piate miejsce w klasyfikacji,ma 73 ptk. a wiec do drugiego miejsca premiowanego bezposrednim awansem so Champonship ma tylko szesc punktow staty,niewiele i moze do tej walki sie wlaczyc.Dzisiejsy rywal jest napewno do ogrania tymbardziej,ze w bezposrednich kontaktach Charlton ma zdecydowana przewage.Nastepna rzecz swiadczaca na korzysc gosci,to slaba forma Wycambe,seria kilku porazek z rzedu.Charlton powinien to wykorzystac...

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Niższe Ligi

Post autor: andrzejszwedzki » 10-04-2019, 13:26

Ciag dalszy 41 kolejki,tym razem do oceny wybralem mecz pomiedzy Rotherham a Aston Villa bo za zdecydowanego faworyta uwazam druzyne gosci.Ten zespol po calej seri zwyciestw awansowal na szoste premiowane miejsce w klasyfikacji.Jednak sytuacja punktowa nie jest wystarczajaca na tyle by druzyna mogla sie czuc penie.Tej pozycji zagrazaja przynajmniej dwie druzyny a wiec Aston Villa musi wygrac by sie umocnic.Latwo nie bedzie bo przeciwnik broni sie przed spadkiem ale konfrontacje bezposrednie tez wskazuja na zwyciestwo gosci.Cztery ostatnie zdecydowanie wygrane.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Niższe Ligi

Post autor: andrzejszwedzki » 10-04-2019, 13:27

Bardzo ciekawy mecz z pozoru wydaje sie,ze faworytem do zwyciestwa sa gospodarze i tak tez wskazuja kursy bukmacherskie ale czy Hill wygra??? Ja mam co do tego male watpliwosci.Rzeczywiscie Hull jest wyzej w klasyfikacji,byl nawet okres dobrej gry,ktory pozwalal sadzic,ze ta druzyna powalczy o awans.Biestety przyszedl ktyzys i juz te szanse sa raczej nierealne.W igan niestety w dolnej czesci tabeli i probuje uciekac przed spadkiem.Nad grupa spafkowa ma niewielka przewage punktowa i musi sie mobilizowacjak nie chce spasc.Moim zdaniem jest w stanie nieprzegrac tego meczu a przy odrobinie szczescia i wygrac.W kontaktach bzposrednich z Hull ma przewage,dosc dlugo nie przegra,sadze,ze dzisiaj tez osiagnie dobry wynik...

LEGRAND
Posty: 141
Rejestracja: 21-02-2014, 13:14

Re: Niższe Ligi

Post autor: LEGRAND » 07-09-2019, 12:27



:arrow: Piłka Nożna/Anglia
:arrow: Bradford City - Northampton
:arrow: 1
:arrow: 2.10 :sts:
:arrow: 4/10


Bradford w ostatnich dwóch meczach "delikatnie" się zacięło po dobrym początku. Przegrali minimalnie z Crewe 1:2 i 0:1 z Forest Green. Szczególnie szkoda tej potyczki na własnym stadionie z Forest Green gdzie dostali bramkę w ... 93 minucie, czyli w doliczonym czasie gry. Myślę, że celem postawionym w tym sezonie jest pierwsza "siódemka", czyli Play Offy i powrót do L1. Dzisiaj większych problemów kadrowych nie mają.
Goście natomiast w dzisiejszym spotkaniu są osłabieni, ponieważ zagrać nie mogą: R. Watson (6/2), M. Warburton (4/0), J. Turnbull (4/1), C. Goode (6/0), R. Hall-Johnson (2/0).


:minus: FT: 2:3 :minus:
LEGRAND

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Niższe Ligi

Post autor: andrzejszwedzki » 17-09-2019, 13:08

W dniu dzisiejszym na Europejskich boiskach dominuja mecze Ligi Mistrzow ale i w Angli gra tez 1 i 2 liga,spotkania sa tez bardzo ciekawe.Jedno z nich,pierwszoligowe pomiedzy Sanderlandem a zespolem Rotherham wybralem do oceny.Ten mecz wydaje mi sie byc jednym z ciekawszych,Sanderland jest w formie a Rotherham spadl z Championshup.Porownam dotychczasowa statystyke obu zesplow.Sanderland na 7-emdotychczas rozegranych meczy wygral 4-ry.2-wa zremisowal i 1 raz przegral.14-ie punktow,daje tej druzynie piate miejsce w klasyfikacji.Trzeba tez wspomniec,ze od kilku spotkan jest bez porazki.Przeciwnik,zespol Rotherham wygral 3 mecze,1 zremisowal i 2 przegral.Z 10-ma punktami zajmuje 13 miejsce w klasyfikacji.Juz ta statystyka stawia druzyne Sanderlandu w roli faworyta.Nie bez znaczenia jest tez korzystny bilans tego zespolu w kilku ostatnich,bezposrednich,pojedynkach z Rotherhamem,Sanderland wygrywal u siebie i na wyjezdzie wowczas gdy przeciwnik byl w formie i awansowal do Championship.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Niższe Ligi

Post autor: andrzejszwedzki » 17-09-2019, 13:49

W dniu dzisiejszy,oproch spotkan Ligi Mistrzow rozgrywane sa takze mecze w pierwszej i drugiej lidze Angielskiej.Sadze,ze te mecze sa tez ciekawe warte uwagi.Jeen taki pojedynek,pomiedzy druzynami Tanmere i Peterborough wybralem do oceny.Moze na poczatek porownam statystyke dotychczasowych ich zmagan.Druzyna Tanmere w siedmiu dotychczas rozegranych spotkaniach wygrala zaledwie jedno,dwa zremisowala i az cztery przegrala.Ja nie trudno zauwazyc,zajmuje odlegle miejsce w klasyfikacji.Peterborough,cztery zwyciestwa,jeden remis i dwie porazki i to daje tej druzynie szoste miejsce w klasyfikacji.Trzeba tutaj zwrocic uwage na szereg ostatnich,wygranych pojedynkow.Dwie porazki mialy miejsce w dwoch pierwszych meczach.Wyglada na to,ze zespol kopiuje swoje zmagania z pierwszej rundy poprzedniego sezonu.Wowczas z zespolem Portsmouth,zmieniali sie na pozycji lidera.Nie bez znaczenia,pozostaje tez zdecydowanie korzystny bilans spotkan bezposrednich z Tanmere,Peterborough wygrywala wysoko i to zarowno u siebie jak i na wyjezdzie.W takich okolicznosciach stawiam na zdecydowane zwyciestwo tego zespolu.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Niższe Ligi

Post autor: andrzejszwedzki » 17-09-2019, 14:53

W pierwszej lidze Angielskiej,druzyna Boltonu jak dotad w siedmiuszesciu spotkaniach zdolala tylko zremisowac jedno z nich i z -11-ma punktemi zamyka tabele ligowa.Dzisiaj podejmuje u siebie zespol z Oxfordu i z cala pewnoscia ma szanse na kolejne punkty bo przeciwnik rowniez do najsilniejszych nie nalezy.Bolton ma trudna sytuacje bo w sezon wszedl,decyzja zwiazku z -12 ptk.to napewno podcielo skrzydla tej druzynie.Jednak i z takiej opresi wyjsc mozna,wystarczy chciec.Ja sadze,ze zespol juz sie otrzasnol i nie pozostatnie tylko latwym dostawca punktow.Jak juz wspomnialem wczesniej,Oxford jest napewno do ogrania a przynajmniej do urwania jednego punktu.Druzyna ta dotychczas wygrala dwa swoje mecze,dwa zremisowala i cztery przegrala.Jesli chodzi o dotychczasowy bilans bezposrednich pojedynkow,jest remisowy...zespoly wygrywaly po jednym wyjazdowym meczu i dwukrotnie remisowaly.Cuz moze bede niepoprawnym optymista nie dajac wygranej Oxfordowi ale tak mi instykt podpowiada.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Niższe Ligi

Post autor: andrzejszwedzki » 21-09-2019, 10:41

W 1 lidze Angielskiej,dojdzie dzisiaj do bardzo ciekawego spotkania pomiedzy Boltonem a druzyna Sanderlandu.Dlaczego ten mecz jest tak interesujacy?Otuz Bolton w sezon wszedl z -12-ma punktami,ta sytuacja druzynie pdciela skrzydlai jak dotad w siedmi rozegranych swoich pojedynkach nie odniosla zwyciestwa.W tabeli zajmuje ostatnie miejsce i nie ma co ukrywac,sytuacja jest trudna.Ale nie ma zlego co by na dobre nie wyszlo,jak to mowi powiedzenie,fakt,ze dystyns punktowy jest duzy do pozostalych zespolow ale jest to dopiero poczatek sezonu i wszystko mozna nadrobic.Dzisiaj faworytem jest oczywiscie Sanderland,ta druzyna w porownaniu w osmiu spotkaniach wywalczyla juz 15 punktow,4 z nich wygrywajac,3 remisujac i tylko raz przegrala.Jednak porownajmy bezposrednie kontakty tych zespolow,w ostatnich pieciu Bolton nie przegral!!!Dwa razy wygrywal u siebie i na wyjezdzie i trzy razy remisowal.Wydaje mi sie,ze w tym spotkaniu nie pozostaje bez szans,nawet na zwyciestwo.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Niższe Ligi

Post autor: andrzejszwedzki » 28-09-2019, 13:57

W 1 lidze Angielskiej zagraja dzisiaj przeciwko sobie druzyny Sanderlandu i Milton Keynes Dons.Dla obu zespolow jest to dziesiate spotkanie.Dotychczas Sanderland wygral cztery z nich,cztery zremisowal i jedno przegral,Milton,cztery wygral i piec przegral.Ta statystyka,na dzisiejszego faworyta wskazuje druzyne Sanderlandu i ja sie z tym zupelnie zgadzam.Ogolnie jest zespolem bardziej doswiadczonym,ktory czesto goscil w Premieship.Przejzalem dla pewnosci,tez statystyke bezposrednich pojedynkow tych druzyn,wyrazna przewaga Sanderlandu,na piec ostatnich,piec zwyciestw.W takiej sytuacji nie mam cienia watpliwosci co do tego zwyciestwa.Pamietac tez trzeba,ze Sanderland jest w tym spotkaniu gospodarzem,ten atut potrafi w pelni wykorzystac.Odkad pamietam,Sanderlan u siebie wygrywal z duzo silniejszymi rywalami.Jest to moja ocena a jak bedzie,czas pokaze.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Niższe Ligi

Post autor: andrzejszwedzki » 01-10-2019, 10:30

W dniu dzisiejszym na boiskach Europejskich dominuja mecze Ligi Mistrzow ale i Angielska Championship,gra 10-ta kolejke spotkan.Interesujacyn,moim zdaniem jest mecz pomiedzy Readingiem a Fulham.Z dotychczasowych wynikow wynika,ze Fulham ma przewage i jest teoretycznym faworytem.Ta druzyna dotychczas wygrala 4 mecze,3 zremisowala i 2 przegrala.W klasyfikacji zajmuje 10-ta lokate.W odpowiedzi,Reading wygrala 2 spotkania,2 zremisowala i 5 przegrala.W klasyfikacji jest na 20-ym miejscu.Ta statystyka jakby potwierdzala ta przewage,jednak statystyki czesto sa nieadekwatne do wydarzen na boisku.Reading jest dzisiaj gospodarzem tego meczu,wiec ten atut ma po swej stronie i powinien go wykorzystac.Jest to trudne spotkanie do poprawnej oceny,praktycznie wszystko moze sie wydarzyc...ja jednak uwazam,ze przedewszystkim Reading nie przegra a w dalszej kolejnosci,ma duze szanse na 3 punkty.Taka jest moja teoria a jak bedzie...zobaczymy.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Niższe Ligi

Post autor: andrzejszwedzki » 02-10-2019, 14:47

Zakonczenie 10-tej kolejki Angielskiej Championship ,niesie ze soba wiele emocji.Pojedynek pomiedzy druzynami Cardiff i QPR jest takim wydarzeniem.Porownanie druzyn:
Cardiff,13-ta pozycja w tabeli,3 wygrane mecze,4 zremisowane i 2 przegrane.Druzyna doswiadczona,aktualnie po degradacji z Premiership,jej duzym atutem jest gra na swoim terenie.
QPR,10-ta pozycja w tabeli,5 spotkan wygranych,1 remis i 3 przegrane.Druzyna,ktora juz bardzo dlugo gra w Championship,jest moim zdaniem uniwersalna ale jej duzym atutem jest gra na wyjazdach.Ciekawostka,QPR w pieciu ostatnich swych pojedynkach przegrala tylkoten ostatni,u siebie z West Bromwich.
W bezposrednich konfrontacjach Cardiff z QPR,przewaga tej drugiej druzyny.Na piec ostatnich meczy,QPR wygrywala trzykrotnie,jeden raz zremisowala i raz przegrala.
Wedlug mnie lekkim faworytempozostaje jednak Cardiff,chociaz nie wykluczam tez remisu.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Niższe Ligi

Post autor: andrzejszwedzki » 02-10-2019, 14:57

Zakonczenie 10-tej kolejki w Angielskiej Championship i mecz pomiedzy Lutonem a Millwall,nie cieszace sie duzym zainteresowaniem z uwagi na slabsze dyspozycje druzyn.A to porownanie:
Luton,gospodarz spotkania,18-ta pozycja w tabeli,dotychczas 3 wygrane pojedynki,1 zremisowany i 3 przegrane.Druzyna,ktora awansowala do Championship,mocna strona to umiejetnosc wykorzystania atutu swojego boiska.
Millwall,zespol zajmuje 20-te miejsce w tabeli,wygral 2 mecze,4 zremisowal i 3 przegral.Potrafi zagrac bardzo dobre spotkanie wyjazdowe.
Besposrednie kontakty tych zespolow chociaz to odlegle czasy,daja przewage druzynie Millwall,ktora w ostatnich pieciu trzykrotnie wygrywalaw tym dwukrotnie na wyjazdach.
W mojej ocenie,lekkim faworytem jest Millwall i powinna wygrac,nie wykluczam jednak remisu.Ocena tego spotkania jest trudna,druzyny dawno z soba nie graly,wiec zawsze pozostaje jakas niewiado

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Niższe Ligi

Post autor: andrzejszwedzki » 04-10-2019, 13:36

Anglia Championship
Birmingham (14)-Middlesbrough(20)

Spotkanie otwierajace 11-ta kolejke,wydaje mi sie byc remisowe.Birmingham dotychczas wygral cztery swoje mecze,jeden zremisowal i piec przegral,przy czym od trzech spotkan pozostaje bez zwyciestwa.Druzyna Middlesbrough wygrala tylko dwa mecze,cztery remisujac i przegrywajac.Ostatnie spotkanie zakonczone porazka.Patrzac na klasyfikacje,mozna by odniesc wrazenie,ze gospodarze sa lekkim faworytem,maj tez po swej stronie atut swojego terenu.Z drugiej jednak strony,Middlesbrough wedlug mnie jest druzyna wyjazdowa,biore tu pod uwage caloksztalt.Przewage tej druzyny w dzisiejszym pojedynku,rysuje tez korzystny bilans bezposrenich spotkan z Birmingham.Piec ostatnich to cztery zwyciestwa i jeden remis.Kazda ze stron ma wiec swoje atuty,czy potrafi je wykorzystac?Trudne pytanie przedmeczowe,po bedziemy wiedzieli...ale tak powaznie,uwazam,ze wykorzystaja je polowicznie i jak juz wspominalem,mecz zakonczy sie remisem.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Niższe Ligi

Post autor: andrzejszwedzki » 07-10-2019, 11:35

Anglia 1 liga
Bolton (23)-Blackpool (5)

Ogolnie zespol Boltonu stawia sie na przegranej pozycji w tym spotkaniu.Mozna rzeczywiscie powiedziec,ze faworytem jest Blackpool,biorac pod uwage pozycje druzyn w tabeli ale to wcale nie odzwierciedla wydarzen na boisku.Bolton jest ostatni w tabeli,to fakt,ta druzyna dodatkowo ma minusowe punkty karne nalozone przez zarzad,sytuacja wiec jest delikatnie mowiac niekomfortowa,byc moze jest tez kandydatem do spadku,nie znaczy to,ze dzisiaj musi przegrac spotkanie.Zwroccie uwage na wyniki dotychczasowych pojedynkow Boltonu.tylko jeden mecz przegrany u siebie z liderem,Ipswich Town,pozostale remisy.Ta druzyna wysoko przegrywala ale na wyjazdach.Ja bym nie przekreslal szans na dobry wynik z Blackpool.Jeszcze jedna cenna uwaga,Bolton grajac u siebie,nie traci wiecej jak jedna bramke a wiec typ na mala ilosc goli w meczu,tez jest wskazany.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Niższe Ligi

Post autor: andrzejszwedzki » 22-10-2019, 13:23

Moim zdaniem wygra druzyna gospodarzy,wystepuje tutaj w roli faworyta jak wskazuja kursy bukmacherskie.Z 2 liga Angielska nie jestem za pan brat ale tez nie jest mi obca.W ocenie musze pomoc sobie sstatystykami.Te wyraznie wskazuja na korzysc gospodarzy,wyzsza pozycja w klasyfikacji i druzyna ma szanse w tym sezonie,byc moze awansowac do 1 ligi.W kontaktach bezposrednich tez ma wysoka przewage,druzynie Macdesfield tylko raz udalo sie zremisowac w ostatnich pieciu pojedynkach,pozostale cztery przegrala.Trzeba dodac,ze ten remis wywalczyla u siebie.Co jeszcze moze byc godne uwagi,kazda z tych druzyn lepiej sie czuje u siebie,wyjazdy maja slabsze.Tak wiec stawiam na zwyciestwo gospodarzy.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Niższe Ligi

Post autor: andrzejszwedzki » 22-10-2019, 13:24

W tym spotkaniu zdecydowanym faworytem jest druzyna gospodarzy i powinna wygrac,kazdy inny wynik bedzie dla mnie zaskoczeniem.Wszystko przepowiada zwyciestwo Crow,przedewszystkim jest w swietnej formie,swiadczy o tym pozycja lidera,atutem tej druzyny jest gra na swoim terenie no i w kontaktach bezposrednich z Colchester,kazda z tych druzyn wygrywala u siebie.Wziolem pod uwage piec ostatnich pojedynkow.Jak wskazuja bezposrednie starcia,druzyna Colchester tez lepiej gra na swoim terenie,podobnie to widac w pojedynkach z innymi zespolami,w tym i poprzednich sezonach.Chyba wiecej argumentow tutaj nie potrzena,lider jest na fali i wygra.Crow z tego co dotychczas widac,wybiera sie do 1 ligi.Ano zobaczymy.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Niższe Ligi

Post autor: andrzejszwedzki » 22-10-2019, 13:25

Pojedynek dwoch slabszych zespolow ale moze byc ciekawy.Ja tutaj stawiam na zwyciestwo gospodarzy,chociaz statystyki temu przecza.Jednak jedna jak i druga druzyna nie jest w formie,Oldham w kilku ostatnich swoich meczach,wygral tylko jeden i jeden zremisowal,Walsall nieco lepiej ale z kolei przegral trzy ostatnie pojedynki,tez mozna wnioskowac nagly kryzys.W bezposrednich konfrontacjach,lekka przewaga Walsall.Ale...Oldham gra u siebie a daleka pozycja w tabeli pokazuje zagrozenie spadkiem,druyna musi punktowac przynajmniej na swoim obiekcie,gdzie gra znacznie lepiej.Z tego co sie orientuje,mecz bedzie wyrownany,ja jednak jestem przekonany,ze gospodarze zdobeda tego jednego gola wiecej.Dobra opcja bylby tutaj tez typ na wieksza ilosc goli.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Niższe Ligi

Post autor: andrzejszwedzki » 22-10-2019, 13:25

Bardzo interesujace spotkanie,chociaz zdecydowanym faworytem wydaje sie byc druzyna gospodarzy.QPR jest w dobrej formie a przynajmniej wzrosla ostatnio swiadcza o tym trzy kolejno wygrane ostatnie pojedynki,przy czym byly to zwyciestwa zdecydowane w ladnym stylu.QPR jest na najlepszej drodze do awansu,chociaz jeszcze za wczesnie o tym mowic.Tak czy inaczej ten zespol powinien znalezc swoje miejsce w Premiership.Reading w tym sezonie slabiutko,druzyna chyba jest bez formy,swiadcza o tym tylko trzy dotychczas wygrane mecze.Wspomnialem,ze mimo wszystko mecz moze byc ciekawy z uwagi na bezposrednie,wczesniejsze konftontacje,gdzie nie widac takiej przewagi QPR.Ba nawet wcale jej nie widac,a jak bedzie dzisiaj? Niebawem sie przekomamy.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Niższe Ligi

Post autor: andrzejszwedzki » 22-10-2019, 13:26

Jak widac z klasyfikacji,faworytem tego pojedynku jest druzyna gosci i ja sie z tym zgadzam,typike jej zwyciestwo.Exter w tym sezonie zapowiada walke o awans do 1 ligi.Jest w dobrej formie i cel ten moze uzykac.W kilku ostatnich meczach,chyba wystapil lekki kryzys i zespol wypadl z pierwszej trojki ale i rywale byli bardziej wymagajacy.Dzisiejszy nalezy do tej slabszej grupy zespolow,ktore neda walczyly o przetrwanie.Exter wiec,po ostatniej porazce ma szanse na trzy punkty i powrot fo pierwszej trojki.Na korzysc tego zespolu przemawia tez statystyka beuposrednich pojedynkow,wyrazna przewaga.Scunthorpe jak juz wspomnialem jest jednym ze slabszych zespolow i raczej bez formy,w kilku ostatnich meczach tylko jedna wygrana i jeden trmis.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Niższe Ligi

Post autor: andrzejszwedzki » 22-10-2019, 13:27

Pomimo wysokich kursow na wygrana Swensea ja uwazam,ze jest w tym spotkaniu faworytem i odniesie zwyciestwo.Swensea to doswiadczona druzyna,ktora niedawno grala w Premiership i chce jak najszybciej tam powrocic.W klasyfikacji zajmuje wysoka trzecia lokate i jest na najlepszej drodze do tego celu.Dwa ostatnie mecze nie byly w najlepszym wykonaniu tylko jeden punkt ale dzisiaj jest okazja by ten bilans poprawic.Brentford to druzyna srodka tabeli,nie jest w najlepszej formie i jej slaba strona sa mecze wyjazdowe.W bezposrednich pojedynkach z zespolem Swensea ma zdecydowanie ujemny bilans a na wyjezdzie nie wygrala bardzo döigo.W tych okolicznosciach stawiam na zwyciestwo gospodarzy.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Niższe Ligi

Post autor: andrzejszwedzki » 26-11-2019, 13:47

Ten mecz moim zdaniem bedzie bardzo wyrownany i zaciety ale stawiam na jednobramkowe zwyciestwo gospodarzy.W gornej czesci tabeli jest bardzo ciasno,sytuacja zmienia sie jak w kalejdoskopie z kazda kolejka,rzadna z druzyn nie moze byc pewna swego.Crewe poczatek sezonu miala bardzo udany jednak pozniej ta dobrze funkcjonujaca maszyna sie zaciela,dopiero ostatni mecz u siebie wygrany.Forest Green wrecz odwrotnie,od kilku spotkan nabiera tepa,jedyna przegrana z Plymouth,ten zespol ostatnio gra bardzo rowno i jest w wysokiej formie.W tym przypadku nie bez znaczenia sa poprzednie,bezposrednie pojedynki,kazda z tych druzyn wygrywala u siebie.W tak wyrownanym spotkaniu,jest to cenna wskazowka.Oczywiscie jest to moja prywatna ocena a na boisku wszystko inne tez moze sie wydarzyc.Ja w podsumowaniu podtrzymuje swa decyzje i stawiam na,przynajmniej jednobramkowe zwyciestwo druzyny gospodarzy.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Niższe Ligi

Post autor: andrzejszwedzki » 07-12-2019, 09:23

W tym spotkaniu moim zdecydowanym faworytem jest druzyna gospodarzy,ktora powinna wygrac roznica przynajmniej jednej bramki.Bolton ma tylko jeden punkt ale tak w rzeczywistosci od poczatku sezonu zdobyl ich duzo wiecej,wystartowal z minusowym bilansem za sprawa kary nalozonej przez zwiazek.Ta druzyna,skreslona przez wielu graczy jednak sie nie poddala mimo fatalnej sytuacji i juz na polmetku rozgrywek wyszla z minusowego salda.Wedlug mnie bedzie sie w dalszym ciagupiela w gore i sezo zakonczy gdzies w srodku tabeli.Dzisiaj z Wimbledonem nie powinna miec wiekszych klopotow bo jest to jeden ze slabszych zespolow w 1 lidze.Na co warto zwrocic jeszcze uwage,to ze Bolton gra znacznie lepiej na swoim boisku,tutaj zazwyczaj zdobywa komplety punktow.A wiec sumujac,typuje zwyciestwo gospodarzy,jednobramkowe a jak bedzie wieksze wcale nie bede zdziwiony.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Niższe Ligi

Post autor: andrzejszwedzki » 11-12-2019, 09:06

Interesujace wydarzenie,Swensea pomimo tego,ze gra u siebie wedlug fachowcow nie jest faworytem.Byc moze cos w tym jest,Blackburn,nie ma co ukrywac zlapal lepsza forme,cztery kolejne zwyciestwa a Swensea nie wygrala meczu od dluzszego czasu.Wyglada na kryzys w druzynie.Pomimo tego mam inne spojznie na ten pojedynek,byc moze jestem niepoprawnym optymista ale uwazam,ze gospodarze odniosa w koncu zwyciestwo i to zdecydowane.Jest to instynkt,ktory mi tak podpowiada poparty bezposrednimi konfrontacjami tych druzyn.Tutaj widac jednak przewage Swensea w kilku ostatnich,dwa zwyciestwa u siebie,roznica dwoch i trzech bramek no i ostatni wyjazdowy remis.Czesto bywa tak,ze druzyny sa dla siebie niewygodne i tutaj tak to wlasnie wyglada.Blackburn od dluzszego czasu nie moze wygrac wyjazdowego spotkania z Swensea.A wiec sumujac powiem tak,Swensea wygra przynajmniej jedna bramka,typuje tak z ostroznosci a wydaje mi sie,ze rznica bedzie wyzsza.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Niższe Ligi

Post autor: andrzejszwedzki » 14-12-2019, 11:03

Z wszystkich statystyk wynika,ze druzyna Swensea jest tutaj faworytem.Wyzsza pozycja w klasyfikacji,korzystny bilans bezposrednich kontaktow itd...ale statystyki nie graja na boisku i nic sie nie poradzi bez dobrej formy.Niestety ak to wyglada w druzynie Swensea,dlugi okres czasu bez zwyciestwa,przewaga przegranych pojedynkow.Sledzilem jej ostatni zremisowany mecz u siebie z Blackburn,szczesliwy remis!!! Bo goscie przewazali przez caly mecz,Swensea nie radzac sobie czesto ucieka sie do brutalnych fauli,efektem tego sa czerwone kartki.Dzisiaj podejrzewam podobny scenariusz,no Middlesbrough jest w dobrej formie,kilka ostatnich spotkan w dobrym stylu tylko jedna porazka.Ze Swensea,moim zdaniem,bedzie strona przewazajaca,ponownie Swensea ujzy czerwony kartonik i w efekcie goscie mecz wygraja.Oczywiscie jest to moja teoria a jak bedzie naprawde,niebawem sie przekonamy.W kazdym razie jesli nie ma sie formy,to rzadne statystyki nie sa w stanie pomoc.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości

Kopiowanie calosci lub fragmentow bez pisemnej zgody zabronione. Strona jest kierowana do uzytkownikow polskojezycznych zamieszkalych w krajach, w ktorych korzystanie z Serwisu jest zgodne z prawem. Wiadomosci prezentowane w serwisie sa dozwolone wylacznie dla osob podlegajacych jurysdykcjom prawnym, w ktorych uczestnictwo w grach hazardowych online jest legalne. Korzystajac z serwisu, uzytkownik deklaruje wobec administratora, ze uczestnictwo w grach hazardowych online jest w jego jurysdykcji dozwolona i ponosi pelna odpowiedzialnosc za prawdziwosc zlozonego przez siebie oswiadczenia.

Na terytorium polski zaklady wzajemne moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie na urzadzanie zakladow wzajemnych. Zawieranie zakladow u bukmacherow, ktorzy nie posiadaja licencji Ministerstwa Finansow na zawieranie zakladow wzajemnych jest zabronione i grozi konsekwencjami prawnymi. Serwis jest przeznaczony tylko dla osob, ktore ukonczyly 18 lat. Korzystajac z serwisu, uzytkownik potwierdza, ze ma ukonczone 18 lat.Polityka prywatnosci