Najlepsze bonusy bukmacherskie: Fortuna, Betfan, Betclic, Etoto, Totolotek, Lvbet
1. Fortuna
20 PLN
bez ryzyka +600 PLN
2. Totolotek
20 pln
bez depozytu +1000 PLN
3. Lvbet
20 pln
bez depozytu +2000 PLN
4. Betclic
550 PLN
cashback
5. Etoto
20 PLN
bez depozytu +1040 PLN
Na terytorium Polski zaklady wzajemne moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie na urzadzanie zakladow wzajemnych. Udzial w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard zwiazany jest z ryzykiem.

Niższe Ligi

Analizy spotkań primera division. Najlepsze typy bukmacherskie na wszystkie spotkania każdej kolejki ligi hiszpańskiej oraz mecze pucharu króla. Tutaj też najlepsze strony z typami hiszpańskimi!
Regulamin forum
Primera division

Leo Messi, Cristiano Ronaldo, FC Barcelona, Real Madryt, co łączy te rzeczy? Tak - Primera division! Fani piłki nie mogą nie śledzić zmagań w najlepszej obecnie klasie rozgrywkowej na świecie – ligi hiszpańskiej.

Tylko u nas znajdziesz typy bukmacherskie na spotkania ligi hiszpańskiej oraz profesjonalne analizy spotkań Primera division.

Zapraszamy teraz do zapoznania się z poszczególnymi tematami w tym dziale. Przeczytaj terminarze Primera division, opisy odbytych spotkań ligi hiszpańskiej oraz analizy nadchodzących meczów w Primera division.
ODPOWIEDZ
LEGRAND.
Posty: 1374
Rejestracja: 16-09-2014, 13:57

Post autor: LEGRAND. » 04-09-2016, 13:10

:arrow: Piłka Nożna/Hiszpania
:arrow: Numancia - Alcoron
:arrow: X
:arrow: 3.10 :bet365-brak-polskiej-licencji!:
:arrow: 2/10


:arrow: Przed nami dopiero 3 kolejka La Liga 2. Obie drużyny jeszcze bez zwycięstwa w tym sezonie, mają po remisie i przegranej. Każdy wie jak to jest na początku sezonu. Jak spojrzymy w tabelę to naprawdę bardzo dużo remisów. Numancia u siebie w poprzednim sezonie 9 zwycięstw, 9 remisów i tylko 3 porażki.

Numancia - Alcoron 1:1
Alcoron - Numancia 1:1

Alcoron - Numancia 1:1
Numancia - Alcoron 2:2

FT 1:1 :dobrze: :dobrze: :dobrze:
LEGRAND.

Awatar użytkownika
Leszczu
Posty: 8038
Rejestracja: 18-04-2014, 09:37

Post autor: Leszczu » 29-10-2016, 09:17

HISZPANIA: Segunda Division B - Grupa 2
30.10.2016 12:30 Mensajero - Barakaldo
Typ: 2DNB
Stawka: 1/10
Kurs: 1.61
:bet365-brak-polskiej-licencji!:

11 kolejka rozgrywek. Obie drużyny spotykały się pierwszy raz w minionym sezonie. Goście wygrali dwumecz przeciwko gospodarzom i zdobyli wicemistrzostwo rozgrywek. Mensajero zaś walczyło o utrzymanie. Po 10 kolejkach obecnego sezonu widać, że prawdopodobnie sytuacja powinna się powtórzyć. Gospodarze znajdują się obecnie w dole tabeli, zaś przyjezdni z czołówce. Widać różnicę między poziomem piłkarzy obu zespołów i formie jaką teraz prezentują. Myślę więc, że Barakaldo powinno pokazać swoją wyższość nad Mensajero, a przynajmniej nie przegrać tego meczu.

:zwrot: 1:1

Awatar użytkownika
Haisenberg
Posty: 15230
Rejestracja: 23-03-2011, 10:21

Post autor: Haisenberg » 04-02-2017, 13:24

Cadiz CF - Mirandes
Typ: 1
Kurs: 1.82
Stawka: 2/10
:pinna:


W tabeli przepaść na korzyść Cadiz które na pewno powalczy w tym sezonie jeszcze o pierwszą dwójkę i bezpośredni awans. Niezła forma szczególnie u siebie 7-3-2 i 8 straconych bramek przy 20 strzelonych. Mirandes na wyjeździe bez zwycięstwa chociaż często udawało im się remisować szczególnie w pierwszej części sezonu. Ostatnie mecze wyjazdowe to totalna klapa. 6 porażek na 7 meczy i tylko jedna bramka strzelona przy 15 straconych. Zarówno jedna jak i druga ekipa ma kilka braków w środku pola, ale patrząc na pozostałe dane kurs wydaje się dla mnie atrakcyjny.

Awatar użytkownika
Haisenberg
Posty: 15230
Rejestracja: 23-03-2011, 10:21

Post autor: Haisenberg » 04-02-2017, 19:55

Cadiz CF - Mirandes
Typ: 1 :plus:
Kurs: 1.82
Stawka: 2/10
:pinna:

Awatar użytkownika
blazejmilan
Posty: 1786
Rejestracja: 14-12-2007, 23:30

Post autor: blazejmilan » 05-02-2017, 12:30

05.02.2017 18:00
Levante - Gim.Tarragona
typ:1
kurs:1.6

Były pierwszoligowiec pewnie zmierza z powrotem do elity.Ostatni mecz w Alcorcon przegrali ale poprzednie sześć wygrali i mają już 9 punktów przewagi nad trzecią drużyną. Ostatnią porażkę będą chcieli powetować sobie dzisiaj podejmując ostatnio zespół tabeli. Goście mają szanse na utrzymanie ale nie sądzę by dodali sobie punkty w dzisiejszym meczu, gospodarze na własnym boisku mają bilans 9-2-0 i dziś też wygrają
1 Levante 23 15 4 4 31:16 15 49
22 Gim.Tarragona 23 4 10 9 22:31 -9 22
MILAN PER SEMPRE
********************
Typer kwietnia 2017
********************

Awatar użytkownika
Haisenberg
Posty: 15230
Rejestracja: 23-03-2011, 10:21

Post autor: Haisenberg » 18-02-2017, 15:35

Tenerife - Almeria :arrow: 1 :arrow: 1.88
Stawka: 2/10
:pinna:


Gospodarze na 5 miejscu Goście na 20. Gospodarze bez porażki od 7 spotkań. Goście 5 porażek w 7 ostatnich meczach. Gospodarze u siebie bez porażki w tym sezonie 7-6-0. Goście na wyjazdach bez zwycięstwa i są najsłabszą drużyną wyjazdową 0-3-10 i tylko 5 bramek strzelonych. Niewielkie braki w skladach obu drużyn więc patrząc na kurs i te statystyki według mnie warto zagrać.

Awatar użytkownika
Haisenberg
Posty: 15230
Rejestracja: 23-03-2011, 10:21

Post autor: Haisenberg » 18-02-2017, 20:08

Tenerife - Almeria :arrow: 1 :arrow: 1.88 :plus:
Stawka: 2/10
:pinna:

Awatar użytkownika
mql1985
-#blogermiesiaca
-#blogermiesiaca
Posty: 5125
Rejestracja: 21-05-2012, 01:08

Post autor: mql1985 » 05-03-2017, 01:50

Valladolid B - Celta Vigo B (Segunda B, grupa 1)
1 DNB
1,83 :bet365-brak-polskiej-licencji!:
3/10

Trzy powody, dla których stawiam na gospodarzy
Po pierwsze historia spotkań obu drużyn:
15.10.16 SDB Celta Vigo B Valladolid B 1 : 0
14.05.16 SDB Celta Vigo B Valladolid B 4 : 2
03.01.16 SDB Valladolid B Celta Vigo B 0 : 0
18.04.15 SDB Celta Vigo B Valladolid B 2 : 0
30.11.14 SDB Valladolid B Celta Vigo B 1 : 0
25.03.09 SDB Celta Vigo B Valladolid B 2 : 1
09.11.08 SDB Valladolid B Celta Vigo B 1 : 0
6 zwycięstw gospodarzy i jeden bezbramkowy remis.

Po drugie Celta jest obecnie na 3. pozycji w tabeli i ma aż 11 punktów przewagi nad czwartą Pontevedrą. Nie grozi jej więc spadek a ewentualne 7 punktów straty do lidera też wydaje się do odrobienia.

Po trzecie Valladolid goni Pontevedrę, do której traci tylko 1 punkt i komplet może pozwolić jutro wskoczyć do strefy play off.

Awatar użytkownika
mql1985
-#blogermiesiaca
-#blogermiesiaca
Posty: 5125
Rejestracja: 21-05-2012, 01:08

Post autor: mql1985 » 05-03-2017, 16:33

Valladolid B - Celta Vigo B (Segunda B, grupa 1)
1 DNB
1,83 :bet365-brak-polskiej-licencji!:
3/10
:minus: 1-2
w 89. minucie gospodarze wyrównali na 1-1, a minutę później znów przegrywali :lol:

LEGRAND.
Posty: 1374
Rejestracja: 16-09-2014, 13:57

Re: Niższe Ligi

Post autor: LEGRAND. » 08-04-2017, 08:46

:arrow: Piłka Nożna/Hiszpania
:arrow: L Hospitalet - Cornella
:arrow: 1
:arrow: 2.29 :pinna:
:arrow: 4/10


:arrow: Gospodarze mają 6 kolejek do końca i muszą wziąć się natychmiast w garść i wygrać to spotkanie. Aktualnie 17 pozycja i strefa spadkowa. Do bezpiecznej strefy tracą tylko 5 punktów, także jest o co walczyć, a to spotkanie może być naprawdę dla nich kluczowe. Warto również spojrzeć na zespoły w strefie bezpiecznej, które zaczęły punktować i nie mogą odskoczyć L Hospitalet (np. LLagostera, Gava czy Sabadell).
Okazja jest naprawdę duża, bo goście znajdują się w środku tabeli z przewagą 10 punktów, mogą czuć się bezpieczniej. Ważnym czynnikiem jest tutaj brak ich zwycięstwa na wyjeździe w 9 ostatnich spotkaniach ! Ostatnie: 6 listopada ubiegłego roku.

FT 1:2 :minus:
Ostatnio zmieniony 13-04-2017, 09:03 przez LEGRAND., łącznie zmieniany 2 razy.
LEGRAND.

LEGRAND.
Posty: 1374
Rejestracja: 16-09-2014, 13:57

Re: Niższe Ligi

Post autor: LEGRAND. » 13-04-2017, 09:02

:arrow: Piłka Nożna/Hiszpania
:arrow: La Roda - Cordoba B
:arrow: X
:arrow: 3.10 :unibet-brak-polskiej-licencji!:
:arrow: 3/10


:arrow: Obrazek

Nie chce mi się specjalnie jakoś wierzyć w przypadek.
LEGRAND.

Awatar użytkownika
blazejmilan
Posty: 1786
Rejestracja: 14-12-2007, 23:30

Re: Niższe Ligi

Post autor: blazejmilan » 11-11-2017, 11:57

La Liga 2.
11.11.2017 18:00
Tenerife - Cultural Leonesa
typ: X
kurs: 3.75

Znalazłem coś bardzo ciekawego w dziiejszych meczach. Według buka faworytem są gospodarze, kurs na nich to 1.57, ale jak przyjrzeć się bliżej temu pojedynkowi to nasuwa się tylko jedno. Będzie remis i to najprawdopodobniej 0:0 lub 1:1. Kursy to odpowiednio 8.9 i 6.2. Drużyny te ostatnio tylko remisują. Tenerife ma 6 remisów z rzędu! przeważnie 1:1 lub 0:0. Goście w ostatnich siedmiu meczach, 6 remisów i jedna porażka. Wydaje mi się,że remis jest najbardziej prawdopodobnym rozstrzygnięciem w tym spotkaniu, ja tak postawię.
10 Tenerife 13 4 6 3 17:12 5 18
14 Leonesa 13 3 7 3 16:19 -3 16
:fortuna:
No niestety dupa jasiu 2:0 :zle:
Ostatnio zmieniony 12-11-2017, 08:06 przez blazejmilan, łącznie zmieniany 1 raz.
MILAN PER SEMPRE
********************
Typer kwietnia 2017
********************

Awatar użytkownika
nero10
#Weteran
#Weteran
Posty: 11491
Rejestracja: 24-01-2012, 11:12

Re: Niższe Ligi

Post autor: nero10 » 11-11-2017, 22:02

:pn:
12.11.2017 12:00
HISZPANIA: LaLiga2 - Kolejka 14
Granada - Sevilla B
typ1, kurs 1.58
6/10
:fortuna:

Pojedynek trzeciej w lidze Granady z ostatnim 22 zespołem rezerwami Sevilli. Granada na własnym boisku zaliczyła całkiem udany start. Ma bilans 4-2-0 przy bramkach 13:4. Jeśli dalej utrzymają tą jakość spokojnie powinni awansować do Premiera Division. Znajdujące się na drugim biegunie rezerwy Sevilli grają katastrofalnie. Na wyjeździe nie wygrali jeszcze żadnego spotkania. W 6 spotkaniach mają bilans 0:3:3 przy bramkach 3:10. Patrząc na ich dyspozycję, miejsce w tabeli, nie widzę najmniejszych szans by gospodarze mogli się tutaj potknąć. Wygrana gospodarzy niemal pewna, a kurs 1.58 trzeba brać niczym Reksio szynkę ;)

Awatar użytkownika
chowirex
Posty: 2274
Rejestracja: 20-02-2015, 16:50

Re: Niższe Ligi

Post autor: chowirex » 11-02-2018, 09:42

HISZPANIA: LaLiga2 - Kolejka 26
Huesca - Leonesa
11.02.2018 16:00
Typ: Powyżej 2,5 bramki
Kurs: 1.8
:fortuna:
SD Huesca zmierzy się z szansą na zdobycie piątego z rzędu zwycięstwa, kontynuując nieprzerwaną passę od meczu z Numancia. Spektakularna gra Huesca zaprowadziła ich na szczyt tabeli dzięki czemu prowadzą z 52 punktami. Obecnie zespół jest w dobrej formie, zarówno w domu, jak i poza nim. SD, jeśli chce wygrać, prawdopodobnie musi zdobyć więcej niż jedną bramkę, ponieważ Cultural Leonesa to drużyna, która jest bardzo overowa jeśli chodzi o mecze na wyjazdach. Sociedad Deportiva Huesca mam nadzieję, że uda się odzyskać część swoich zawodników kontuzjowanych lub którzy nie byli w stanie regularnie trenować na dzisiejszy mecz z Cultural Leonesa. Rubi ma kilku graczy, na których powrót liczą, jak pomocnik Lluis Sastre, obrońca Carlos Akapo i Kilian Grant. Goście aktywnie działali na rynku transferowym kończąc go z sześcioma podpisami mając nadzieję na nadanie zespołowi dodatkowej jakości. Moja propozycja to over 2,5 bramki w meczu, w tym sezonie mecz pomiędzy tymi zespołami zakończył się wynikiem 3-2 dla dzisiejszych gości.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Niższe Ligi

Post autor: andrzejszwedzki » 06-10-2018, 13:09

W osmej kolejce drugiej ligo Hiszpanskiej,druzyna Mallorca powalczy o punkty z zespolem Tenerife.Moim zdaniem tym razem powinna wygrac,miala trzy ostatnie mecze niezbyt udane,ze tak powiem,dwa remisy i jedna porazka to trche malobo przyjmuje,ze jest w niezlej formie.Bardzo fajnie wystartowala w tym sezonie i wydawalo mi sie,ze caly czas bedzie trzymala jedno z pierwszych miejsc.Dzisiaj ma duze szanse na komplet punktow,to pozwolilo by troche awansowac w tabeli.Tenerife bowiem w tym sezonie niestety gra slabo.Dotychczas ta druzyna na siedem spotkan,zdolala wygrac zaledwie jedno,ostatnie u siebie,czteryzremisowala i dwa przegrala.W meczach bezposrednich pomiedzy tymi druzynami bylo roznie,w zaleznosci od ich kondycji ale gdy Mallorca gral dobrze,byla w formie to zdecydowanie wygrywala mecze u siebie.Sadze,ze na dzien dzisiejszy jest w lepszej dyspozycji od rywala,wiec powinna bez trudu wygrac.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Niższe Ligi

Post autor: andrzejszwedzki » 08-10-2018, 13:53

Zakonczeniem osmej kolejki 2 ligi Hiszpanskiej jest mecz pomiedzy druzynami Zaragossa i Osasuna,przy czym dzisiaj gospodarzem jest zespol Zaragossa.Mimo wszystko wydaje mi sie,ze ten pojedynek zakonczy sie remisem.Dlaczego? Otuz druzyny sasiaduja ze soba w srodkowej czesci taneli i wydaje mi sie z obserwacji poprzednich spotkan graja na podobnym poziomie.Zaragossa dotychczas wgrala dwa ze swych meczy,trzy zremisowala i dwa przegrala.W porownaniu Osasuna wygrala dotad tez dwa potkania ale dwa zremisowala a trzy przegrala,wynik gorszy ale nieznacznie.Pozostaje wiec przyjzec sie pojedynkom bezposrednim i tutaj tez widzimy podobne wyniki,mam na uwadze czeste remisy.W ostatnich pieciu meczach,ktore moga miec znaczenie dla dzisiejszego,zespoly dwa razy remisowaly,Zaragossa dwa razy wygrywala na wyjazdach i Osauna raz.Oczywiscie sugerowanie sie statystykami to czysta teoria na boisku czesto bywa inaczej ale trzeba jednak cos wytypowac a remis wydaje mi sie tutaj najbardziej prawdopodobny.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Niższe Ligi

Post autor: andrzejszwedzki » 03-02-2019, 02:53

W 24 kolejce Hiszpanskiej Sekunda Division dojdzie do bardzo interesujacego pojedynku pomiedzy druzyna Mallorca a Alcorcon.Na wstepie chce powiedziec,ze jestem sympatykiem Mallorci,nie ukrywam,ze chcialbym ja zobaczyc w pierwszej Divisi juz w przyszlym sezonie,ale to tylko moje zyczenie,jak bedzie zobaczymy.Tak wiec w dzisiejszym spotkaniu Mallorca jest moim faworytem i mam nadzieje,ze wygra.Sa tez inne okoliznosci,ktore przemawiaja za jej zwyciestwem,gra u siebie,tutaj czuje sie znacznie lepiej jak na wyjazdach a i w spotkaniach z Alcorcon ma korzystny bilans.W tabeli aktualnie wyzej jest Alcorcon,szoste miejsce i 38 ptk.daje to w tej chwili udzial w barazach o pierwsza lige.Ale Mallorca jest tylko dwie pozycje nizej i ma cztery punkty mniej,na tym etapie to niewielka roznica.Po przedstawieniu tych faktow,mona stwierdzic,ze spotkanie powinno byc wyrownane ale ja stoje przy swoim i stawiam na moja druzyne.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Niższe Ligi

Post autor: andrzejszwedzki » 09-03-2019, 14:51

W 29 kolejce drugiej Dyvizji Hiszpani,Mallorca podejmuje u siebie druzyne Real Oviedo i dla mnie jest faworytem,powinna wygrac.Mallorca jest typowym zespolem swojego boiska,tutaj rzadko nawet innym druzynom uzyskac bawet remis,oczywiscie sa tez slabsze dni i duzo zalezy od przeciwnika ale ogolnie taka teorie mozna przyjac.Aktualnie w klasyfikacji znajduje sie Real Oviedo,siodma pozycja i 44 zdobyte punkty ale Mallorca jest dwie pozycje nizej majac tylko dwa punkty straty do rywala.Obydwie druzyny,tez maja niewielka strate punktowa do grupy premiowanej,maja wiec o co walczyc.Ja szczerze mowiac jestem sympatykiem Mallorca,chetnie bym widzial ta sympatyczna druzyne w przyszlym sezonie w pierwszej Dyvizji,ale...zobaczymy,szanse sa.W bezposrednich pojedynkach,Mallorca ma przewage glownie w spotkaniach u siebie a jesienia na wyjezdzie zremisowala z Oviedo 1:1. Wszytko wiec wskazuje,ze ta druzyna dzisiaj wygra ponownie.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Niższe Ligi

Post autor: andrzejszwedzki » 25-03-2019, 10:38

Mecz pomiedzy Mallorca a Zaragoza konczy 31 kolejke ligowa,ja tutaj juz tradycyjnie bede typowal zwyciestwo Mallorca.Nie ukrywam,ze kibicuje tej druzynie w powrocie do Primera Division,jednak powodem mej decyzji jest przewaga swojego terenu,co ta druzyna potrafi umiejetnie wykozystac.Wystarczy przesledzic statystyki by sie przekonac,ze tutaj glownie punktuje.Mallorca w tej chwili zajmuje siodme miejce w klasyfikacji,do premiowanego szostego ma tylko jeden punkt straty a wiec dzisiejsze zwyciestwo pozwoli na ten awans.Pozatym druzyna ta jest w dobrej formie,nie przegrala od kilku spotkan z rzedu,powinna dzisiaj wygrac.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Niższe Ligi

Post autor: andrzejszwedzki » 31-03-2019, 08:40

Co mozna powiedziec o tym spotkaniu...Mallorca bedzie starala sie wygrac,jest w dobrej sytuacji by awansowac na premiowana pozycje a trzeba przyznac,ze jest w dobrj formie.Latwo jednak nie bedzie miala bo Cordoba broni sie przed spadkiem.Ja juz od dluzszego czasu sugerujeawans Mallorca do Primera Division,darze ta druzyne ogromna sympatia i mam nadzieje,ze ten cel osiagnie.Waznym powodem mojej decyzji jest tez mecz pomiedzy tymi druzynami z rundy jesiennej,Mallorca u siebie latwo i wysoko pokonala Cordobe wiec ma dzisiaj ulatwione zadanie.Jesli zagra tak jak jesienia powinna i dzisiaj wygrac.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Niższe Ligi

Post autor: andrzejszwedzki » 18-09-2019, 13:02

Hiszpanska 2 liga kontynuje swa szosta kolejke spotkan.Do dzisiejszej oceny wybralem pojedynek druzyny Deportivo La Coruna z zespolem Naumancia.Na poczatek moze porownam te ekipy.Deportivo La Coruna,gospodarz dzisiejszego meczu w klasyfikacji zajmuje dalekie 19-te miejsce,wygrala dotychczas jedno spotkanie,jedno zremisowala i trzy przegrala.Zaisze slaby poczatek.Naumancia w stej statystyce wypada nieco lepiej,dwa zwyciestwa,jeden remis i dwie porazki daja jej osme miejsce w tabeli.Widac wiec,ze trudno podjac tutaj jakas decyzje,ja uwazam tak,Naumancja w trzech ostatnich swych meczach zdobyla az Siedem punktow a Deportivo w tym czasie pozostaje bez wygranej,wiec dzisiaj wygra zdecydowanie.Deportivo La Coruna moim zdaniem jest zespolem,duzo lepiej grajacym u siebie i ten atut powinna wykorzystac.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Niższe Ligi

Post autor: andrzejszwedzki » 11-10-2019, 14:35

Moim zdaniem bedzie to spotkanie bez wyrazu,monotonne i zakonczy sie remisem,prawdopodobnie bezbramkowym ale niech nikt nie bierze sobie tego do serca,glownie kibice Hiszpanscy,bo jest to moja subiektywna ocena.Wedlug bukmacherow,faworytem jest druzyna gospodarzy,podaja niskie kursy i nie wiem dlaczego...pozycja w klasyfikacji? Ale przeciez w bezposrednich,kilku pojedynkach tych zespolow,Vallecano nie wygrala u siebie!!! Wiec??? Ponadto popatrzmy na statystyke Vallecano dotychczasowych spotkan,az siedem remisow!!! dwa zwyciestwa i jedna porazka.Czy to wszystko moze swiadczyc o tak pewnej wygranej? Chyba nie.Tenerife dotychczas wygrala trzy mecze,dwa zremisowala i piec przegrala,fak slaby wynik ale moim zdaniem dzisiaj nie przegra.Jeszcze jeden aspekt,moze zbyt banalny ale calkiem realny.Pilkarze obu druzyn tak jak my kibice,zyja teraz Mistrzostwami Europy i to moze tez rzutowac na wartosc tego pojedynku.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Niższe Ligi

Post autor: andrzejszwedzki » 25-01-2020, 11:16

Hiszpania 2 Liga...Hunesca (3) podejmuje u siebie Lugo (18) i patrzac na tabele wynik wydaje sie byc prosty,zwyciestwo gospodarzy.Byc moze Hunesca ponownie wygra,nie przcze ale cos mi podpowiada,ze to spotkanie bedzie bardziej wyrownane i Lugo nie przegra.Ta druzyna rzeczywiscie ma a raczej miala duze klopoty,dotychczas wygrala zaledwie piec swoich spotkan jednak ostatnio chyba forma nieco sie poprawia.W ostatnich pieciu swoich pojedynkach Lugo jedn wygrala i jeden zremisowala.Wazne jest tez to,ze ta druzyna broni sie przed spadkiem a jest tuz nad ta grupa.Huneska ma przewage,jest gospodarzm spotkania i faworytem ale czym bylby sport gdyby faworyci zawsze wygrywali...Dzisiaj stawiam na niespodzianke bo za taka nalezy uznac zwyciestwo lub remis gosci.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

Kopiowanie calosci lub fragmentow bez pisemnej zgody zabronione. Strona jest kierowana do uzytkownikow polskojezycznych zamieszkalych w krajach, w ktorych korzystanie z Serwisu jest zgodne z prawem. Wiadomosci prezentowane w serwisie sa dozwolone wylacznie dla osob podlegajacych jurysdykcjom prawnym, w ktorych uczestnictwo w grach hazardowych online jest legalne. Korzystajac z serwisu, uzytkownik deklaruje wobec administratora, ze uczestnictwo w grach hazardowych online jest w jego jurysdykcji dozwolona i ponosi pelna odpowiedzialnosc za prawdziwosc zlozonego przez siebie oswiadczenia.

Na terytorium polski zaklady wzajemne moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie na urzadzanie zakladow wzajemnych. Zawieranie zakladow u bukmacherow, ktorzy nie posiadaja licencji Ministerstwa Finansow na zawieranie zakladow wzajemnych jest zabronione i grozi konsekwencjami prawnymi. Serwis jest przeznaczony tylko dla osob, ktore ukonczyly 18 lat. Korzystajac z serwisu, uzytkownik potwierdza, ze ma ukonczone 18 lat.Polityka prywatnosci