Najlepsze bonusy bukmacherskie: Fortuna, Betfan, Betclic, Etoto, Totolotek, Lvbet
1. Fortuna
20 PLN
bez ryzyka +600 PLN
2. Totolotek
20 pln
bez depozytu +1000 PLN
3. Lvbet
20 pln
bez depozytu +2000 PLN
4. Betclic
550 PLN
cashback
5. Etoto
20 PLN
bez depozytu +1040 PLN
Na terytorium Polski zaklady wzajemne moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie na urzadzanie zakladow wzajemnych. Udzial w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard zwiazany jest z ryzykiem.

Niższe Ligi

Forum bugmacherskie o lidze włoskiej. Eksperci typują Serie A zupełnie za darmo. Wejdź i przeczytaj profesjonalne analizy i typy spotkań ligi włoskiej.
Regulamin forum
Serie A

Serie A to najwyższa liga piłkarska we Włoszech. Co roku o mistrzostwo Włoch walczą takie zespoły jak AS Roma, Inter Mediolan, AC Milan, czy Juventus Turyn. O króla strzelców walczy tu także Kamil Glik!
Tylko u nas znajdziesz typy bukmacherskie na spotkania ligi włoskiej oraz profesjonalne analizy spotkań Serie A.

Zapraszamy teraz do zapoznania się z poszczególnymi tematami w tym dziale. Przeczytaj terminarze Serie A, opisy odbytych spotkań ligi włoskiej oraz analizy nadchodzących meczów w Serie A.
WISLAKS
Posty: 3579
Rejestracja: 22-08-2011, 12:21

Post autor: WISLAKS » 08-09-2012, 23:30

09-09-12 15:00
Spotkanie: AS Bari - Ternana Calcio
Mój Typ: AS Bari
Kurs: 1,75
:bah:

Dzisiejsze popołudniowe spotkanie które zostanie rozegrane o godzinie 15:00, w Włoskiej Serie B, gdzie drużyna gospodarzy AS Bari podejmować będzie zespół przyjezdny Ternana Calcio, gospodarze ostatnio wygrali swoje dwa pierwsze spotkania i mają na koncie 6 punktów po wygranych nad Ascoli 3:1 oraz Cittadella 2:1 więc jak na razie ich bilans jest całkiem dobry, jeśli chodzi o zespół przyjezdny to jest tutaj zupełnie odwrotna sytuacja ponieważ mają oni po dwóch meczach 0 punktów. Więc jak dla mnie faworyzowani gospodarze powinni wygrać to spotkanie tym bardziej, że morale drużyny po tych dwóch wygranych meczów z rzędu jest na pewno wysokie.

WISLAKS
Posty: 3579
Rejestracja: 22-08-2011, 12:21

Post autor: WISLAKS » 09-09-2012, 19:33

09-09-12 15:00
Spotkanie: AS Bari - Ternana Calcio
Mój Typ: AS Bari
Kurs: 1,75
:bah:
:plus: :plus: :plus:

Awatar użytkownika
lepszy szkodnik
Posty: 7524
Rejestracja: 02-04-2009, 09:53

Post autor: lepszy szkodnik » 15-09-2012, 09:38

Sassuolo - Pro Vercelli
typ 1
kurs 1,60 (6/10)
Poczatek ligi dla gospodarzy wyśmienity, trzy zwyciestwa w 3 spotkaniach. Goście w tym samym czasie 1 zwycięstwo i dwie porazki.
Ogólnie Sassuolo ma ostatnio świetną passę, na 10 spotkań 7-1-2, przy czym porażki wyjazdowe z Catania (Puchar) i Sampdoria. U siebie remis także z Sampdoria.
Goście na wyjazdach słabo. Między innymi z wartościowych rezultatów to remis z Ceseną, z którą akurat Sassuolo gładko wygrało 3-0 na wyjeździe. Na wyjazdach nie ponoszą spektakularnych porażek, ale o zwycięstwo raczej nie starają się. Z przeciwnikami z wyższych miejsc staraja się remisować za wszelką cenę.
H2H to bilans 2-4-0 na korzyść gospodarzy i tylko znaczna ilość remisów może nas powstrzymac przed poważniejszym stawkowaniem tego spotkania.
Na bramkę ze strony przyjezdnych raczej nie liczyłbym, pytanie, czy gospodarzom uda się sforsować skomasowaną obronę gości. Mam nadzieję, że przy bardzo dobrej formie strzeleckiej gospodarzy (8 goli w trzech spotkaniach) ten typ okaże się trafny.

Awatar użytkownika
lepszy szkodnik
Posty: 7524
Rejestracja: 02-04-2009, 09:53

Post autor: lepszy szkodnik » 15-09-2012, 09:48

Livorno - Empoli
typ 1
kurs 1,80 (5/10)
Jeden z głownych faworytów do awansu podejmuje ekipę, która co najwyżej będzie w środku tabeli na koniec tego sezonu. Potwierdzają to dotychczasowe osiągnięcia. PO trzech kolejkach Livorno z kompletem zwycięstw, Empoli z 2 remisami i porazką na 17 miejscu (po odjęciu 1 punktu przez rodzimą federację).
Gospodarze na ostatnie 10 spotkań zanotowali bilans 8-1-1, przy czym remis z Sassuolo i wyjazdowa porażka z Veroną miały miejsce w maju.
Goście od 4 spotkań bez wygranej a bilans ostatnich 10 meczy to 3-5-2, z tym, że porazki i remisy mają miejsce w ostatnich dniach.
H2H to bilans 3-6-4, przy czym na boisku Livorno zanotowano bilans 3-3-0, naprzemiennie wygrywając lub remisując spotkanie. Ostatnio był remis, więc dla utrzymania symetryczności teraz powinna byc wygrana :wink:
Obrona gospodarzy nie jest monolitem, jak i znaczna ilość remisów w ostatnich bezpośrednich konfrontacjach upoważnia Nas do przemyślenia nad podparciem typka i zagraniem 1DNB. Jednak niski kurs na takie zdarzenie i wysoka forma gospodarzy powoduje, że moim zdaniem warte jest zagranie na "czystą" jedynkę.

Awatar użytkownika
lepszy szkodnik
Posty: 7524
Rejestracja: 02-04-2009, 09:53

Post autor: lepszy szkodnik » 15-09-2012, 20:33

Sassuolo - Pro Vercelli 2-1
typ 1
kurs 1,60 (6/10) :dobrze:

Livorno - Empoli 4-2
typ 1
kurs 1,80 (5/10) :dobrze:

Awatar użytkownika
lepszy szkodnik
Posty: 7524
Rejestracja: 02-04-2009, 09:53

Post autor: lepszy szkodnik » 25-09-2012, 07:46

Sassuolo - Vicenza
typ 1
kurs 1,60 (6/10)
Kolejny typ na lidera na zapleczu ligi we Włoszech. Powtórzę to co już napisałem na temat ekipy gospodarzy w poprzednim poście ".....Ogólnie Sassuolo ma ostatnio świetną passę, na 10 spotkań 7-1-2, przy czym porażki wyjazdowe z Catania (Puchar) i Sampdoria. U siebie remis także z Sampdoria........"
Analizując spotkania tylko u siebie to gospodarze doznali tylko jednej porażki, notując dwa remisy na przestzreni ostatnich 10 spotkań. Tylko jednej ekipie udało się strzelić 2 bramki (Gubbio w IV 2012r) a tak poza tym jedną a najczęściej zero bramek po stronie przyjezdnych. Zresztą piłkarze Sassuolo też w jakiś spektakularny sposób nie gromią swoich rywali. Jedna/dwie bramki i trzy punkty zainkasowane :mrgreen:
Vicenza w lidze 5 punktów zdobytych po zwycięstwie i dwóch remisach. Na wyjazdach z ostatnich 10 spotkań udało się 3 razy wygrać jak i 3 razy zremisować (chociaz przeciwnicy o różnej klasy umiejętnościach). W 9/10 spotkaniach wyjazdowych udawało się im strzelić po minimum jednej bramce, pytanie czy uda im się przedrzeć przez bardzo dobre zasieki obronne dzisiejszych gospodarzy.
H2H to 8 spotkań z czego gospodarze wygrali 4 i tylko raz przegrali w 2008r, najdawniej z analizowanych okresów czasu do tego na boisku Vicenza. U siebie piłkarze Sassuolo mają bilans 3-1-0.
Gospodarze raczej underowa ekipa z bardzo dobrą obroną, goście (zwłaszcza na wyjazdach) to ekipa overowa, często strzelająca jak i tracąca bramki. Wydaje się, że gospodarzy stać na 2 bramki w spotkaniu gościom daję 50% na zdobycie jednej. W związku z powyzszym rezygnuję z typka u/o chociaz typek na 2-3 bramki w spotkaniu uważam za uzasadniony i wart podjęcia wyzwania i zagrania :wink:
Sassuolo - Vicenza 0-0
typ 1
kurs 1,60 (6/10) :zle:
Ostatnio zmieniony 29-09-2012, 13:29 przez lepszy szkodnik, łącznie zmieniany 1 raz.

secundo
Posty: 1
Rejestracja: 25-09-2012, 15:40

Post autor: secundo » 25-09-2012, 15:54

handi-elita.blogspot.com

handi-elita.blogspot.com


Kolejne Spotkanie Darmowe Dodane !
Zapraszamy Na Stronę !

Awatar użytkownika
lepszy szkodnik
Posty: 7524
Rejestracja: 02-04-2009, 09:53

Post autor: lepszy szkodnik » 25-09-2012, 17:30

Livorno - Cittadella
typ 1
kurs 1,90 (3/10)
Kilka dni temu podobny zestaw tj Sassuolo i Livorno przyniósł profity, podobnie mam nadzieję, że będzie i teraz. Gospodarze v-ce lider, kontra 8 ekipa po 5 kolejkach.
Livorno po słabej koncówce poprzedniego sezonu, ten juz przebiega w duzo lepszych nastrojach. Seria 9 zwycięstw została przerwana wyjazdowa porazka 1-0 z Modena. Do tej pory bez porazki u siebie ale wcześniejsze zespoły to ekipy które do tej pory spisują sie co najwyżej przeciętnie, zobaczymy jak to wyjdzie w konfrontacji z wyzej notowaną ekipą.
Goście to także ekipa jak i gospodarze nielubiaca remisów. Na przestrzeni ostatnich 20 spotkan tylko dwukrotnie zremisowali, więc tutaj zwolennicy gry na remis będą mieli swoje racje w zależności którą teoria zaistnienia remisów będziemy się podpierac :grin: Jakiegoś specjalnego trendu w grze Cittadella nie widać. Kilka zwycięstw i porażek przeplatanych nawzajem, jednak jedno co ich cechuje, że nie wygrywają na wyjazdach. Z ostatnich spotkań ta sztuka udała się ostatnio w IV 2012 właśnie przeciwko Livorno :mrgreen:
H2H to akurat bardzo ciekawy przykład zaprzeczenia braku remisów obu ekip. Na 9 bezpośrednich konfrontacji aż 5 zakończyło się remisami, no i bądź tu mądry :mrgreen: Biorąc jednak pod uwagę aktualną formę i atut własnego boiska ja przychylam się do zwycięstwa gospodarzy.
Livorno - Cittadella 2-2
typ 1
kurs 1,90 (3/10) :zle:

Awatar użytkownika
mag262
Posty: 1444
Rejestracja: 02-01-2009, 16:22

Post autor: mag262 » 08-10-2012, 19:21

Livorno - Spezia
Typ: 1
Kurs: 1,95
Buk: :expekt-brak-polskiej-licencji!:


O 20:45 dojdzie do pojedynku w SERIE B, gdzie drugie w tabeli Livorno zmierzy się z 11 Spiezą. Nie wiem skąd takie kursy na gospodarzy, gdyż wydają się być zdecydowanymi faworytami tego spotkania będąc do tego w niezłej dyspozycji. Może nie idzie im jakoś dobrze u siebie (w meczach u siebie są na 10 miejscu tabeli), ale tym bardziej gością nie idzie na wyjazdach (16 miejsce w tym przypadku). Livorno jest zespołem znacznie lepszym aspirującym do walki o Serie A, a Spezia powinni walczyć o utrzymanie. Livorno gra niezłą piłkę i w ostatnich meczach spisywało się dobrze na 5 meczy wygrywając 3 remisując 1 i przegrywając tylko raz. Goście po 3 porażkach z rzędu zdołali się podnieść i wygrali z Regginą 1:0. Gospodarze powinni to spokojnie wygrać.

Awatar użytkownika
mag262
Posty: 1444
Rejestracja: 02-01-2009, 16:22

Post autor: mag262 » 11-10-2012, 22:02

Livorno - Spezia
Typ: 1
Kurs: 1,95
Buk: :expekt-brak-polskiej-licencji!:
:minus:

balonik19821
Posty: 5995
Rejestracja: 23-12-2008, 13:59

Post autor: balonik19821 » 14-10-2012, 10:30

Serie B, 12:30
Vicenza - Padova
typ:under 1,5
kurs:2,95
:tobet:

W pierwszym dzisiejszym spotkaniu Serie B o 12:30 spotkają się drużyny zajmujące odpowiednio 14 i 11 miejsce w tabeli ligowej. Gospodarze w 8 kolejkach wywalczyli 9 punktów. Przed własną publicznością mają bilans 2-1-1 i bramki 9-7. W ostatniej kolejce Vicenza przegrała na wyjeździe z Bari. Wcześniej jednak przez 3 kolejki była niepokonana pokunując Grosseto 2-1 oraz remisując z liderem na wyjeździe 0-0 oraz z Brescią 2-2. Padova która w 4 ostatnich meczach odniosła 3 zwycięstwa w ostatniej kolejce pokonała 3 w tabeli Veronę 2-1. Wcześniej doznała porażki z Juve Stabia 1-0. I to jedyni silni rywale z jakimi się mierzyli goście, bo zwycięstwa nad takimi drużynami jak Regina czy Empoli mnie nie przekonują. Poza tym Padova na wyjeździe spisuje się słabiutko, bowiem do tej pory poza domem zdobyli tylko jeden punkt, a ich bilans to 0-1-2 i bramki 2-4. Obie ekipy prezentują moim zdaniem ten sam poziom, co sugeruje bardzo wyrównany mecz i myślę, że z niewieloma bramkami. Warto moim zdaniem zagrać typ under 1,5 bramki tym bardziej, że obie drużyny skutecznością w tym sezonie nie powalają…

Awatar użytkownika
mag262
Posty: 1444
Rejestracja: 02-01-2009, 16:22

Post autor: mag262 » 14-10-2012, 13:12

Cesena - Crotone
Typ: 1
Kurs: 2,50
Buk: :bet365-brak-polskiej-licencji!:


O 15 dnia dzisiejszego dojdzie do pojedynku dwóch słabeuszy Serie B gdzie 17 Cesena podejmie 20 Crotone. Cesena powoli będzie się piąć w górę tabeli ich forma rośnie, co pokazały ostatnie 2 zwycięstwa u siebie. Goście bez formy, w tabeli na wyjazdach są na przed ostatnim miejscu z dorobkiem 0! punktów i bilansu bramek 1:6. To szansa dla gospodarzy na odbicie się od dna i zwiększenia przewagi punktowej nad strefą spadkową. Z kim można podtrzymać dobrą passe zwycięstw u siebie jak nie ze słabszymi od siebie, którzy dodatkowo są bez formy? Moim zdaniem Cesena powinna wygrać to spotkanie i wskoczyć na wyższe miejsce ligowej tabeli.
Ostatnio zmieniony 14-10-2012, 13:30 przez mag262, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
mag262
Posty: 1444
Rejestracja: 02-01-2009, 16:22

Post autor: mag262 » 14-10-2012, 13:25

Lanciano - Pro Vercelli
Typ: 1
Kurs: 2,50
Buk: :bet365-brak-polskiej-licencji!:

Kolejny wybrany dziś typ przeze mnie na dość nieobliczalną (oby nie dzisiaj) Serie B. Gospodarze, którzy nie imponują formą w tym sezonie i znajdują się na 16 miejscu ligowej tabeli podejmą u siebie drużynę, która otwiera miejsca spadkowe w ligowej tabeli. Mimo, iż Lanciano nie wygrało jeszcze u siebie to wybrałem ten typ, ponieważ jest to najlepsza szansa na przełamanie. Goście to zespół najsłabiej spisujący się na wyjazdach i zamykają oni tabele pod tym właśnie względem. Jako goście zdobyli ... 0 punktów strzelając 2 bramki i tracąc aż 8. Defensywę mają dziurawą jak sito, co według mnie gospodarze skrzętnie wykorzystają. Niesieni dopingiem przez swoich kibiców powinni w końcu zdobyć 3 punkty na własnym terenie tym samym oddalić się na bezpieczną liczbę punktów.

Awatar użytkownika
mag262
Posty: 1444
Rejestracja: 02-01-2009, 16:22

Post autor: mag262 » 20-10-2012, 17:29

Cesena - Crotone
Typ: 1
Kurs: 2,50
Buk: :bet365-brak-polskiej-licencji!:
:minus:
Lanciano - Pro Vercelli
Typ: 1
Kurs: 2,50
Buk: :bet365-brak-polskiej-licencji!:
:minus:

mefius
Posty: 24
Rejestracja: 22-10-2011, 16:38

Post autor: mefius » 10-11-2012, 12:22

Data: 10.11.2012 godz. 15:00
Dyscyplina: Piłka nożna Włochy Serie B
Spotkanie: Sassuolo - Novara
Typ: 1
Kurs: 1,70
Bukmacher: pinnacle-brak-polskiej-licencji!

Dzisiaj o godzinie 15:00 w ramach 14 kolejki Serie B Sassuolo podejmie na własnym stadionie Novarę. Gospodarze są liderem tabeli uzyskując po 13 kolejkach 31 punktów, z całkiem niezłym bilansem (10 zwycięstw, 1 remis, 2 porażki). Sassuolo ma zaledwie trzy punkty przewagi nad drugą w tabeli Veroną (która ostatnio ograła lidera 1:0 u siebie) i w tym spotkaniu z pewnością gospodarze będą chcieli utrzymać pozycję. Dotychczas Sassuolo nie przegrało u siebie, a statystyki meczy na własnym stadionie (5 zwycięstw, 1 remis), świadczą o wysokiej formie tego zespołu.
Novara natomiast znajduje się w strefie spadkowej, dopiero na 20 miejscu w tabeli. Ciężko będzie jej się bronić przed spadkiem, zwłaszcza w takich spotkaniach jak dzisiejsze na wyjeździe z liderem. Po trzynastu kolejkach goście zdobyli tylko 10 punktów, co nie jest dobrym rezultatem. Od czterech spotkań drużyna gości nie wygrała spotkania – dwa ostatnie ligowe mecze to porażki (0:2 z Ascoli, 0:1 z Citadelą. Co więcej Novara grając na wyjeździe przegrała ostatnie trzy spotkania i zapowiada się że przegra i czwarte. Myślę że dzisiaj komplet punktów zdobędą gospodarze, bez większych problemów, tym bardziej że rywal jest z dolnej półki.

Awatar użytkownika
wilcek2
Posty: 4337
Rejestracja: 27-10-2007, 16:57

Post autor: wilcek2 » 16-11-2012, 19:26

Verona - Cesena

Włochy... liga której nigdy nie lubiłem obstawiać, jednak ostatnio nawet mi sie spodobała, tym bardziej granie do połowy spotkania. Wyszedłem z założenia, że jeśli mam grać 1 to zagram do połowy po 2 razy większym kursie a prawdopodobieństwo trafienia prawie takie samo.
Verona wicelider tabeli podejmuje na własnym stadionie drużynę która jest o jedną pozycje od miejsc zagrożonych spadkiem. Obecnie spośród wszystkich drużyn są w najlepiej formie a na własnym stadionie jeszcze nie przegrali spotkania, na 7 meczy wygrali 5 tracąc 2 bramki.
Cesena mecze wyjazdowe gra najgorzej, 6 spotkań - strzelone 2 bramki i straconych 10 zdobywając tylko 2 pkt. Ważne jest również, że do dzisiejszego spotkania podejdą osłabieniu brakiem kilku zawodników.
Gospodarze od początku będą naciskać gdyż grają dużo lepiej i mam nadzieje, że już w pierwszej połowie spotkania uda im sie strzelić bramkę, stawiam na wynik 2:0.

Mój typ:
Verona - Cesena do połowy
Typ: 1
Kurs: 2.05
Stawka: 4/10

Awatar użytkownika
wilcek2
Posty: 4337
Rejestracja: 27-10-2007, 16:57

Post autor: wilcek2 » 16-11-2012, 22:11

Mój typ:
Verona - Cesena do połowy
Typ: 1
Kurs: 2.05
Stawka: 4/10
:plus: :plus: :plus: :plus: :plus: :plus:

Awatar użytkownika
wilcek2
Posty: 4337
Rejestracja: 27-10-2007, 16:57

Post autor: wilcek2 » 19-11-2012, 16:37

Pisa - Sorrento
WŁOCHY: Lega Pro C1/B

Spotkanie 3 ligi Włoskiem w którym Pisa z 3 miejsca zmierzy sie na własnym stadionie z przed ostatnią drużyną tabeli Sorrento.
Faworytem oczywiście są gospodarze, są w bardzo dobrej formie. Na 6 ostatnich spotkań wygrali 4 i zremisowali 2, na własnym stadionie w tym sezonie bilans meczy 3-2-0. Do lidera i wicelidera tracą tylko 1 pkt.
Sorrento natomiast grają kiepsko, 5 ostatnich spotkań to 3 porażki i 2 remisy. Na wyjazdach wszystkie 4 mecze przegrali nie zdobywając ani jednego gola!

Avellino - Sorrento 3 : 0
Andria - Sorrento 1 : 0
Latina - Sorrento 1 : 0
Paganese - Sorrento 2 : 0

Jest to jeden z dwóch meczy kończący 11 kolejke więc gospodarze mają bardzo dobrą szansę aby powrócić na fotel lidera, dzisiejszy przeciwnik nie jest wymagający, szczególnie w meczach wyjazdowych. Z racji tego, że to Włochy... gram wynik do połowy ;)

Mój typ:
Pisa - Sorrento (do połowy)
Typ: 1
Kurs: 2.09
Stawka: 4/10

Awatar użytkownika
wilcek2
Posty: 4337
Rejestracja: 27-10-2007, 16:57

Post autor: wilcek2 » 19-11-2012, 21:40

Mój typ:
Pisa - Sorrento (do połowy)
Typ: 1
Kurs: 2.09
Stawka: 4/10
:plus: :plus: :plus: :plus: :plus: :plus:

Awatar użytkownika
BanKai
Posty: 551
Rejestracja: 03-10-2011, 22:13

Benevento - Pisa 16.12.2012 14:30

Post autor: BanKai » 16-12-2012, 13:51

#4 Benevento Calcio - AC Pisa

Jak dla mnie warto w tym meczu przyjrzeć się typowi na over. Pisa jest liderem, a Benevento zajmuje lokatę tuż nad strefą spadkową. Obie drużyny dosyć mocno overowe co można zobaczyć w tej tabeli. Dodatkowo szukając informacji o kontuzjach dowiedziałem się, że linia obrony u gospodarzy będzie wyglądała marnie, gdyż zabraknie podstawowych graczy takich jak Pedrelli (10 spotkań), Mengoni (12 spotkań), Siniscalchi (12 spotkań). Poza tym zabraknie kilku zawodników w środku pola oraz dwóch mniej znaczących napastników (mają po 1 bramce, zagrali w 5 meczach w sezonie). Ustawienie na dzisiejszy mecz, które znalazłem na stronie klubowej wygląda dosyć ofensywnie, a defensywa będzie kuleć.

Goście bez poważniejszych kontuzji (z tego co wyczytałem w sieci, gdyż ich klubowa strona nie działa). Myślę, że dzisiaj zapowiadana nam się otwarty mecz, gdyż Benevento nie ma nic do stracenia i będzie silnie atakowało, co może zakończyć się groźnymi kontrami przyjezdnych. Typuję Over 2 Azjan, który być może zostanie pokryty nawet przez samych gości.

Over 2 @ 1,65 BetVictor 3/10
Persona non grata.

Awatar użytkownika
Malec
Posty: 2240
Rejestracja: 23-10-2010, 12:32

Post autor: Malec » 17-12-2012, 12:32

Obrazek Obrazek
ASCOLI CALCIO - BRESCIA CALCIO

Wydarzenie: Włochy - Serie B - 19. Kolejka
Data: 17.12.2012.
Czas: 21:00
Stadion: Stadio Cino e Lillo Del Duca (Ascoli Piceno)
Typ: Over 2.5
Kurs: 2.32
Bukmacher: :pinna:


W meczu kończącym 19. kolejkę we włoskiej Serie B aktualnie 16. Ascoli podejmie na własnym terenie 7. Brescię. Proponuję postawić na Over 2.5 gola, typ dość odważny, ale kurs jak widać zachęcający. Do analizy. Generalnie procentowo Over 2.5 w meczach z udziałem Ascoli pada raczej sporadycznie gdyż tylko w przypadku 39% meczów (7/18), jednak to myślę, że dziś ujrzymy przynajmniej trzy bramki. Sytuacja gospodarzy jest dość nieciekawa. Nad strefa barażową mają tylko dwa punkty przewagi (Ascoli 18 "oczek") zaś co gorsza nad "czerwonymi kolorkami" ta różnica jest dokładnie też taka sama, czyli jedyne dwa punkty. Robi się naprawdę gorąco, gdyż liga jest już na półmetku a w drużynie "Picchio" nie widać poprawy. Do roboty w końcu muszą się wziąć i dziś uważam, że zaatakują Brescię strzelając choćby jedną bramkę, muszą się odkryć, muszą pójść do przodu. Z drugiej strony faworytem do wygrania tego pojedynku jest dla mnie drużyna gości, która jeśli dopisze do swojego dorobku komplet punktów przesunie się w tabeli aż o trzy pozycje więc jak widać jedni i drudzy mają o co grać. Statystyka Overów jest dokładnie identyczna jak u Ascoli, lecz na wyjazdach Overy z udziałem Bresci to aż 56% meczów i tutaj upatruję także szansy. Ostatni mecz między tymi drużynami miał miejsce w Ascoli, a było to stosunkowo niedawno (21 kwietnia '12) i wtedy "Picchio" pokonali dzisiejszych faworytów (3:1), dziś takiego wyniku bym się nie spodziewał, chyba, że w drugą stronę, jednak bramkowo wygląda to całkiem przyzwoicie i z powodzeniem dla naszego zakładu. Podsumowując muszę powiedzieć, że liczę na otwartą grę obu ekip i kilka goli, gdyż obie drużyny choć cele mają diametralnie inne to punkty potrzebne im są tak samo.

Awatar użytkownika
Malec
Posty: 2240
Rejestracja: 23-10-2010, 12:32

Post autor: Malec » 17-12-2012, 23:40

Obrazek Obrazek
ASCOLI CALCIO - BRESCIA CALCIO

Wydarzenie: Włochy - Serie B - 19. Kolejka
Data: 17.12.2012.
Czas: 21:00
Stadion: Stadio Cino e Lillo Del Duca (Ascoli Piceno)
Typ: Over 2.5
Kurs: 2.32
Bukmacher: :pinna:


2:0
:minus:
Blisko, blisko.

Awatar użytkownika
lepszy szkodnik
Posty: 7524
Rejestracja: 02-04-2009, 09:53

Post autor: lepszy szkodnik » 29-12-2012, 21:58

Brescia - Crotone
typ 1
kurs 1,62
Konfrontacja 10 z 15 ekipą na zapleczu ligi włoskiej. Powoli w tej lidze rysuje się podział na drużyny starajace si e powalczyc o awans 1-11/12 i pozostałe które będa walczyć o utrzymanie. W tej pierwszej grupie z dorobkiem 28 pkt sa gospodarze, w drugiej z dorobkiem 22 oczek goście. Obie ekipy cechuje to, że graja bardzo dobrze u siebie, na wyjazdach już kiepsko.
Gospodarze u siebie 5-5-0 i taki bilans dawałby im w tej klasyfikacji 5 lokatę, do tego bardzo dobry bilans bramkowy 13-5. Goście na wyjazdach 1-3-7 i bramkach 6-15 co w tej klasyfikacji lokowałoby przyjezdnych na 20 miejscu. Zwycięstwo nad słabiutką druzyna Pro Vercelli.
H2H od 2005r nigdy nie zdarzyło się aby wygrali goscie, bez względu na to czy gospodarzem byli pikarze Brescia czy Crotone. Ogólnie bezpośrednie konfrontacje na korzyść ekipy Brescia, która na swoim boisku ma bilans z Crotone 3-1-0.
Ze względu na jedną z najlepszych defensyw w domu, jaka posiada ekipa gospodarzy, jak i jedna z najsłabiej spisujących sie formacji ofensywnych gości na wyjazdach byłbym skłonny zagrać na CS 2-0.

Livorno - Juve Stabia
typ 1
kurs 1,80
Konfrontacja ekip z górnej części tabelki. Gospodarze na 2 miejscu gwarantujące awans, goscie na 7 tuż za grupa play off.
Livorno to ekipa która może poszczycić się jednym z najlepszych bilansów u siebie 8-1-2 i bramkach 24-17. Ostatnio rzedowe zwycięstwa u siebie i to nad niezłymi druzynami.
Juve na wyjazdach tez przyzwoicie 3-2-5 i bramkach 16-16. Jednak ostatnie wystepy na wyjazdach sa słabe w wykonaniu Juve Stabia. Z ostatnich 5 wyjazdowych potyczek tylko jedno zwycięstwo nad przeciętna drużyną Spezia i 4 porazki.
Aktualna forma zdecydowanie na korzyść gospodarzy, tak samo jak i bilans bezpośrednich konfrontacji. 3 pojedynki, 3 zwycięstwa Livorno. Wydaje się, że czas na kolejne i kolejny krok przybliżający ekipę gospodarzy do Serie A.

Novara - Grosseto
typ 1
kurs 1,75
Może i Novara nie jest jakimś "gigantem", jakby nie patrzec to obie ekipy pozostaja w dolnych rejonach tabeli, to jednak na tle Grosseto każda ekipa, zwłaszcza u siebie wygląda okazalej.
Goscie na 11 konfrontacji tylko 3 remisy przy bilansie bramkowym 8-22. Gospodarze 4-3-3 i bramki 15-11 z meczów u siebie.
Na 7 ostatnich bezpośrednich konfrontacji bilans jest korzystny dla Novara 4-1-2, przy czym z 3 spotkań na boisku Novara 3 razy zwycięsko schodzili gospodarze. Po minimalnej porażce z Livorno 0-1 i dwóch kolejnych zwycięstwach przed własna publiką liczę na kolejne 3 punkty dla gospodarzy. Grosseto raczej powinien się juz przygotowywac do gry w III lidze, natomiast Novara musi sie jeszcze napracować aby wyjść ze strefy zagrożenia grą w play offach.

Verona - Modena
typ 1
kurs 1,80
typ <2,5
kurs 1,75
typ 2-3 gole
kurs 1,95
Ten meczyk troszkę nietypowo, wielodrogowo. Konfrontacja dwóch czołowych ekip w II lidze. Przy czym Modena na wyjazdach nie reprezentuje niczego wielkiego 3-3-4, przy czym zwycięstwa były nad słabo spisujacymi się ekipami Pro Vercelli, Ternana i przyzwoicie grająca drużyną Citadela.
Gospodarze mają u siebie jeden z najlepszych bilansów w lidze 7-3-0 przy bramkach 15-4. Zresztą linie defensywne obu ekip sa jednymi z najlepszych w lidze i gradu bramek nie przewiduję.
H2H ze wskazaniem na remis 3-5-1, przy czym wszystkie remisy to CS 1-1.

Awatar użytkownika
lepszy szkodnik
Posty: 7524
Rejestracja: 02-04-2009, 09:53

Post autor: lepszy szkodnik » 30-12-2012, 20:07

Brescia - Crotone 5-0
typ 1
kurs 1,62 :dobrze:

Livorno - Juve Stabia 2-2
typ 1
kurs 1,80 :zle:

Novara - Grosseto 2-0
typ 1
kurs 1,75 :dobrze:

Verona - Modena 3-1
typ 1
kurs 1,80 :dobrze:
typ <2,5
kurs 1,75 :zle:
typ 2-3 gole
kurs 1,95 :zle:

Awatar użytkownika
lepszy szkodnik
Posty: 7524
Rejestracja: 02-04-2009, 09:53

Post autor: lepszy szkodnik » 13-01-2013, 12:36

Avellino - Carrarese
Liga C1/B
typ 1 (HA -1,0)
kurs 1,68
Typ przy którym jednobramkowe zwyciestwo gospodarzy to zwrot stawki. Na zwycięstwo gospodarzy kurs 1,42, na zwycięstwo różnicą minimum dwóch goli kurs wynosi 2,15. Osobiście każdą z tych opcji brałbym pod uwagę, ja jednak decyduję się na wypośrodkowane ryzyko ze względu na niską ligę i jednak dość przypadkowe rezultaty które tam lubią padać.
Gospodarze to aktualnie v-ce lider z 1 punktem straty do pierwszego miejsca premisującego bezpośrednim awansem do II ligi, goście na przedostatnim miejscu ze strata już 11 oczek do miejsca które pozwoliłoby im unknąć gry w barażach o utrzymanie się w lidze. Przyjezdni zresztą to najgorzej grająca ekipa na wyjazdach (0-2-6 przy bramkach 5-16). Oba remisy odniesione nad ekipami które u siebie spisują się także bardzo słabo (Barletta, Andria).

Bezpośrednie konfrontacje z ostatnich lat to jedno spotkanie, kiedy to Avelino wygrało 1-0 na boisku Carrarese.
Typ wygląda na bardzo bezpieczny (nie przewiduję innego scenariusza niż zwycięstwo gospodarzy :wink: ), dlatego wskazuję go jako wartego własnych przemyśleń.
Avellino - Carrarese 2-1
Liga C1/B
typ 1 (HA -1,0)
kurs 1,68 :zwrot:

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

Kopiowanie calosci lub fragmentow bez pisemnej zgody zabronione. Strona jest kierowana do uzytkownikow polskojezycznych zamieszkalych w krajach, w ktorych korzystanie z Serwisu jest zgodne z prawem. Wiadomosci prezentowane w serwisie sa dozwolone wylacznie dla osob podlegajacych jurysdykcjom prawnym, w ktorych uczestnictwo w grach hazardowych online jest legalne. Korzystajac z serwisu, uzytkownik deklaruje wobec administratora, ze uczestnictwo w grach hazardowych online jest w jego jurysdykcji dozwolona i ponosi pelna odpowiedzialnosc za prawdziwosc zlozonego przez siebie oswiadczenia.

Na terytorium polski zaklady wzajemne moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie na urzadzanie zakladow wzajemnych. Zawieranie zakladow u bukmacherow, ktorzy nie posiadaja licencji Ministerstwa Finansow na zawieranie zakladow wzajemnych jest zabronione i grozi konsekwencjami prawnymi. Serwis jest przeznaczony tylko dla osob, ktore ukonczyly 18 lat. Korzystajac z serwisu, uzytkownik potwierdza, ze ma ukonczone 18 lat.Polityka prywatnosci