Najlepsze bonusy bukmacherskie: Fortuna, Betfan, Betclic, Etoto, Totolotek, Lvbet
1. Fortuna
20 PLN
bez ryzyka +600 PLN
2. Totolotek
20 pln
bez depozytu +1000 PLN
3. Lvbet
20 pln
bez depozytu +2000 PLN
4. Betclic
550 PLN
cashback
5. Etoto
20 PLN
bez depozytu +1040 PLN
Na terytorium Polski zaklady wzajemne moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie na urzadzanie zakladow wzajemnych. Udzial w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard zwiazany jest z ryzykiem.

Niższe ligi

Typy bukmacherskie na każdy mecz polskiej Ekstraklasy. Uwaga (!) wysoki yield. Nasi eksperci typują i podają analizę do spotkań polskiej ligi.
Regulamin forum
Polska Ekstraklasa

Ekstraklasa to najwyższa klasa rozgrywkowa piłki nożnej w Polsce. Każdy fan piłki nożnej powinien śledzić wyniki, terminarz, króla strzelców i puchar polski. Kto zostanie mistrzem w tym roku? Lech Poznań, Legia Warszawa, Wisła Kraków, a może ktoś inny?

Tylko u nas znajdziesz typy bukmacherskie na spotkania ligi polskiej oraz profesjonalne analizy spotkań polskiej Ekstraklasy.

Zapraszamy teraz do zapoznania się z poszczególnymi tematami w tym dziale. Przeczytaj terminarze polskiej Ekstraklasy, opisy odbytych spotkań ligi polskiej oraz analizy nadchodzących meczów w Ekstraklasie.
ODPOWIEDZ
andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Niższe ligi

Post autor: andrzejszwedzki » 13-04-2019, 12:03

Inauguracja 28 kolejki jest mecz pomiedzy druzynami Wigry Suwalki a Bytovia Bytow.Druzyny niestety nie sa w formie,dokladnie pokazuja to staystyki,cale serie przegranych badz zremisowanych pojeynkow a wiec kazda z tych druzyn glodna jest zwyciestwa.Trzeba tez powiedziec,ze obydwa zespoly stoja w obliczu degradacji do drugiej lgi.W gorszej sytuacji sa Wigry Suwalki,juz zajmuja miejsce w grupie spadkoewj.Tuz nad ta grupa jest Bytovia ale ma tylko trzy punkty przewagi nad dzisiejszym rywalem.A wiec wyglada na to,ze bedzie to bardzo zaciete i wyrownane spotkanie,jak zawsze zreszta pomiedzy tymi zespolami.Te spotkania konczyly sie glownie remisami ale w kilku wygrywal zespol z Suwalk i to mu daje jakby lekka przewage.Dzisiaj jest gospodarzem spotkania i moim zdaniem wykorzysta ten atut,tym samym zniwekuje strate punktowa.Ja odkad pamietam,Wigry zawsze byly pewniejsza druzyna grajac u siebie.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Niższe ligi

Post autor: andrzejszwedzki » 17-04-2019, 13:44

Jest to zalegle spotkanie28 kolejki 2 ligi.Wydaje mi sie,ze bedzie ono dosc interesujace,obydwie druzyny bronia sie przed spadkiem,wiec do silnych nie naleza ale godny uwagi jest nagly wzrost fotmy obydu.Olimpia Elblag,jeszcze nie tak dwno ostatnia druzyna po calej seri meczy bez porazki awansowala na 13 miejsce i ma 30 ptk. w tej chwili,wyprzedza Siarke jednym punktem,ktora juz znajduje sie w grupie spadkowej.Ale tak jak wspomnialem,tez jest w dobrej formie.Warto dodac,ze w dolnej czesci tabeli jest bardzo ciasno,koncowka sezonu zapowiada sie tam ciekawie.Siarka Tarnobrzeg jest dzisiaj gospodarzem meczu,druzyna napewno bedzie chciala to wykorzystac ale czy zdola wygrac z rozpedzona Olimpia??? Moim zdaniem raczej nie,stawiam na remis,ktory urzadza Olimpie,cenny punkt umocni jej pozycje.Siarka tez wyrowna sie punktowo z zespolami wyzej notowanymi.Sadze,ze ten wynik remisowy jest w tym meczu najbardziej prawdopodobny.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Niższe ligi

Post autor: andrzejszwedzki » 18-04-2019, 12:13

Inauguracja 29 kolejki jest ciekawy pojedynek broniacej sie przed spadkiem,druzyny Rozwo Katowice z Gornikiem Leczna.Tak Katowiczanie zajmuja aktualnie ostatnie miejsce w tabeli,od szeregu meczy pozostaja bez zwyciestwa,sugeruje to kryzys w druzynie.Czy jednak tak zla passa moze trwac w nieskonczonosc...nie sadze.Pocieszajace jest to,ze roznice punktowe w dolnej czesci tabeli sa niwielkie a wrecz minimalne jak na tym etapie rozgrywek i jeszcze wiele moze sie zmienic.Istnie wiec jeszcze szansa dla Katowiczan.Nastepna pozytywna informacja,to rownie slaba forma pilkarzy z Lecznej,kilka fatalnych ostatnich meczy,moze na to wskazywac.Przegrala miedzy innymi ze slabiutka Olimpia Elblag.No i kolejna rzecz warta uwagi,druzyny spotkaly sie na jesieni w Lecznej i Katowiczanie nie dali sie ograc,remisujac 2:2.Sadze wiec,ze dzisiaj wykorzystaja atut swojego boiska,mecz wygraja tym samym przedluzajac nadzieje na pozostanie w drugiej lidze.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Niższe ligi

Post autor: andrzejszwedzki » 18-04-2019, 12:20

W 29 kolejce,zmierzajaca ku spadkowi Bytovia Bytow zagra u siebie z liderem klasyfikacji Rakowem Czestochwa,ktory z uwagi na znaczna przewage punktowa nad reszta stawki juz moze swietowac awans do Ekstraklasy.Spotkanie wiec zapowiada sie niezwykle interesujaco.Faworytem jest oczywiscie lider ale ja nie pozostawiam Bytovie bez szans na dobry wnik.Ta druzyna rzeczywiscie ma za soba dluga serie niepowodzen co doprowadzilo ja do grupy spadkowej,jednak sytuacja punktowa nie wyglada zle.Kilka druzyn broniacych sie przed spadkiem,dzieli zaledwie jeden albo dwa punkty.Bytovia ma wiec jeszcze szanse by sie uratowac.Dzisiaj ciezka proba ale ja biore pod uwage konfortowa sytuacje Rakowa,z tego wzgledu moze nie zgrac na pelnych obrotach,tak to nazwe,ponadto wydaje mi sie,ze ta druzyna nie jest tez w tak idealnej formie jak jesienia.Waznym atrgumentem przemawiajacym za Bytovia,moga tez byc spotkania bezposrednie z Rakowem,ma dodatni bilans z kilku ostatnich,Rakow nie wygral w Bytowie a nawet jeden mecz zremisowal u siebie.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Niższe ligi

Post autor: andrzejszwedzki » 18-04-2019, 12:24

W 29 kolejce,ciekawym wydaje sie tez byc mecz,Podbeskidzia BB z broniaca sie przed spadkiem,druzyna Wigry Suwalki.Podbeskidzie w klasyfikacji zajmuje aktualnie piate miejsce,ma 40 ptk.to troche malo na tym etapie rozgrywek by realnie myslec o awansie do Ekstraklasy ale teoretyczne szanse istnieja i ta druzyna z pewnoscia z nich nie zrezygnuje.Trzeba przyznac,ze jest w dobrej formie.Przeciwienstwem jest zespol z Suwalk,wiosna cala seria fatalnych spotkan,wyjatkiem jest ostatni wygrany mecz ale ze slaba Bytovia.Brak formy spowodowal spadek w klasyfikacji na 15 miejsce i z 29 ptk.na koncie musi bronic sie przed spadkiem,chociaz jeszcze za wczesnie o tym mowic.W kazdym razie w dzisiejszym spotkaniu stawiam na zdecydowane zwyciestwo Podbeskidzia,birac pod uwage przedstawione argumenty a takze atut swojego boiska.Nie bez znaczenia jest tez statystyka bezposrednich jontaktow tych druzyn,gdzie Podbeskidzie ma znaczna przewage.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Niższe ligi

Post autor: andrzejszwedzki » 18-04-2019, 12:30

Pojedynek pomiedzy Stomilem Olsztyn a Chrobrym Glogow w 29 kolejce,zapowiada sie niezwykle interesujaco.W tabeli ligowej,druzyny te sa sasiadami,Stomil jest na 14 miejscu,Chrobry pozycje wyzej ale obydwie druzyny maja po 30 ptk.Na tym etapi rozgrywek jest to mala ilosc punktow by uniknac degradacji tym bardziej,ze w dolnej czesci tabeli jest bardzo ciasno.Ja w tym meczu stawiam na druzyne z Olsztyna,przedewszystkim na atut swego boiska,gdzie czuje sie znacznie pewniej ale nie bez znaczenia jest jej wzrost formy.Runde jesienna miala fatalna ale na wiosne pozostaje bez porazki.Kilka ostatnich wynikow to remisy,jednak z zespolami wyzej notowanymi.Chrobry wrecz przeciwnie,runda jesienna nawet przyzwoita za to teraz seria fatalnych meczy.Wyraznie widac spadek formy.

marcin11021995
Posty: 244
Rejestracja: 27-11-2016, 15:57

Re: Niższe ligi

Post autor: marcin11021995 » 01-05-2019, 10:26

Dyscyplina: Piłka nożna , Polska , III Liga Grupa IV
Spotkanie: Motor Lublin - Stal Kraśnik
Typ: X2
Kurs: @2.93
Godz: 19:00
Bukmacher: forBet

ANALIZA :

Dzisiejszego wieczoru dojdzie do bardzo ciekawego spotkania w polskiej 3 lidze grupie IV . Motor Lublin, który wciąż wierzy w awans podejmie Stal Kraśnik, która ma już niemal pewne otrzymanie i może zagrać bez kompleksów . Obie drużyny w ostatniej kolejce przegrały swoje spotkania. Jeśli chodzi o porażkę Stali Kraśnik z Wisłą Sandomierz , to mam swoje wytłumaczenie na ten mecz. Trener Kraśnika wystawił bardzo młody skład, bodajże aż 6 młodzieżowców w pierwszym składzie, a ponadto był przez wiele lat związany z klubem z Sandomierza , i moim zdaniem chciał im niejako pomóc w utrzymaniu, stąd ta porażka. To tylko moje podejrzenia, nikogo nie osądzam . Była to pierwsza porażka Stali Kraśnik w rundzie wiosennej . Pozostałe mecze albo wygrywali, albo remisowali . Motor natomiast poległ w Sieniawie z Sokołem w stosunku 1:0 , i to były pierwsze zgubione punkty w rundzie wiosennej przez piłkarzy Motoru . Sytuacja mocno się skomplikowała,a dzisiejszy mecz uważam będzie dużo cięższy. Pare dni wcześniej Stal również grała z Sokołem i wygrała. Kilku obecnych piłkarzy Stali grało w przeszłości w Motorze i uważam , że mają coś do udowodnienia. W poprzedniej rundzie w Kraśniku padł bezbramkowy remis, dziś szukam niespodzianki i typuję remis lub nawet wygraną gości. Powodzenia !

TissueHave
-#aktywny
-#aktywny
Posty: 915
Rejestracja: 23-05-2019, 22:50

Re: Niższe ligi

Post autor: TissueHave » 22-08-2019, 21:41

Typ na 25 sierpnia 2019 roku!
Spotkanie: Błękitni Stargard - Resovia Rzeszów

Typ: 2
Kurs: 2,57
Bukmacher: Betfan
Analiza: Druga liga w tym sezonie jest bardzo wyrównany. Wystarczy spojrzeć na tabelę, według której o awans walczy pół ligi. Bardzo dobrze zaczęła jednak Resovia i wydaje się, że kurs na ich niedzielne zwycięstwo jest przeszacowany przez bukmachera Betfan. Fakt - rywal mocny, ale z całym szacunkiem, to goście powinni być faworytem.

TissueHave
-#aktywny
-#aktywny
Posty: 915
Rejestracja: 23-05-2019, 22:50

Re: Niższe ligi

Post autor: TissueHave » 22-08-2019, 21:43

Typ na 24 sierpnia 2019 roku!
Spotkanie: Stal Rzeszów - Elana Toruń

Typ: 1
Kurs: 1,89
Bukmacher: Betfan
Analiza: Podsumujmy sytuację: lider tabeli, gra u siebie, z dziesiątą drużyną i kurs na nich wynosi 1,89? No z całym szacunkiem, ja wiem, że to druga liga, ale to jest naprawdę warte zagrania. Grają bardzo dobrze na razie i moim zdaniem tutaj wygrają pewnie. Nawet jak zgubią punkty, to kurs warty zagrania.

TissueHave
-#aktywny
-#aktywny
Posty: 915
Rejestracja: 23-05-2019, 22:50

Re: Niższe ligi

Post autor: TissueHave » 25-08-2019, 22:19

:plus: :plus:

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Niższe ligi

Post autor: andrzejszwedzki » 13-09-2019, 08:56

Dziewiata kolejke 1 ligi w Polsce otworzy spotkanie pomiedzy zespolami Chojniczanki i GKS Belchatow.Wedlug mnie zapowiada sie bardzo interesujaco.Chojniczanka bardzo slabo weszla w sezon,moim zdaniem ta druzyne stac na duzo wiecej.Aktualnie po dwoch zwyciestwach,dwoch remisach i czterech porazkach,zajmuje jedno z ostatnich miejsc w tabeli,trzeba tez wspomniec,ze od czterech spotkan pozostaje bez zwyciestwa.Druzyna z Belchatowa ma sie niwiele lepiej,po trzech zwyciestwach,dwoch remisach i trzech porazkach jest na osmym miejscu.Tutaj tez mala uwaga,w trzech ostatnich pojedynkach zdobyla tylko jeden punkt.Porownujacte statystyki trudno jest wylonic zwyciezce dlatego opre sie na wynikach bezposrednich konfrontacji tych zespolow u tutaj w kilku ostatnich widac wyrazna przewge Chojniczanki,zdecydowanie wygrywala u siebie.W dzisiejszym spotkaniu jest gospodarzem a wiec wydaje mi sie,ze mozna zaryzykowac i postawic na jej wygrana.Belchatwianie tez sa raczej druzyna wlasnego terenu,wyjazdy maja duzo slabsze.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Niższe ligi

Post autor: andrzejszwedzki » 18-09-2019, 12:29

W Polskiej 1 lidze mamy dzisiaj cztery spotkania konczace dziewiata kolejke.Jednym z nich jest pojedynek pomiedzy sruzynami Olimpi Grudziac,wystepuje w roli gospodarza a zespolem Bruk-Bet Termalica.Porownawczo,lepiej wyglada sytuacja Termalici,jest 11 w tabeli z trzema zwyciestwami,dwoma remisami i trzema porazkami.Olimpia Grudziac jest na dalekiej,w tej chwili zagrozonej pozycji,wygrala trzy swoje mecze,jeden zremisowala i cztery przegrala.Jak ocenic to spotkanie,jaki wynik wytypowac?Nielatwa decyzja,kazdy rezultat jest realny ale ja wezme pod uwage korzystniejszy dla Termaliki,bilans bezposrednich konfrontacji.Ta druzyna wygrywala w trzech ostatnich,na wyjazdach i u siebie wiec dzisiaj nie powinna przegrac.Ponadto wydaje mi si,ze Termalica w tym sezonie jest w lepszej formie.Powinna wygrac ale remisu nie wykluczam.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Niższe ligi

Post autor: andrzejszwedzki » 28-09-2019, 13:59

W jedenastej kolejce 1 ligi w Polsce o punkty powalcza druzyny,Stomilu Olsztyn i Podbeskidzia BB.Obdwa zespoly sa w dobrej formie,zajmuja wysokie miejsca w klasyfikacji,sasiadujac ze soba a wiec powinno to byc interesujace widowisko.Dotychczas Podbeskidzie BB wygrala piec swoich pojedynkow,trzy zremisowala i dwa przegrala.Stomil Olsztyn,ta druzyna wygrala piec pojedynkow,dwa zremisowala i trzy przegrala.Wyniki wiec bardzo do siebie zblizone co potwierdza wartosc tego zdarzenia.Sugerujac sie ta statystyka,mozna by typowac pewny remis...moim jednak zdaniem,kazda z druzyn chce kompletu punktow,kazda ma aspiracje wejscia do Ekstraklasy.Stomil Olsztyn juz doznal tej przyjemnosci,Podbeskidzie takze,czy wiec ktorys z tych zespolow tam powroci?Jeszcze za wczesnie o tym mowic.Ja osobiscie bardziej preferuje druzyne Stomilu,jest nieprzewidywalna,bardzo niebezpieczna na swoim terenie,wazna wygrana ze Stala Mielec,ktora tez aspiruje do Ekstraklasy.Gdy tak to wszystko porownuje,wydaje mi sie,ze Stomil powinien ten mecz wygrac.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Niższe ligi

Post autor: andrzejszwedzki » 29-09-2019, 14:54

33 kolejka Amerykanskiej ligi MLS,jedno z ciekawszych spotkan to pojedynek Montrealu z druzyna Atlanty.Dotychczasowy ich dorobek to,Montreal wygral jedenascie meczy,cztery zremisowal i diedemnascie przegral.Fatalne trzy ostatnie porazki sprawily,ze druzyna wypadla z grupy bezpiecznych.Atlanta przeciwnie,ma w tej grupie juz pewne pozostanie,jest na trzeciej pozycji.Jej bilans to,siedemnascie zwyciestw,trzy remisy i dwanascie porazek.Praktycznie ten mecz jest dla niej bez znaczenia.Gyby bylo inaczej,napewno typowal bym zwyciestwo tej druzyny,wygrywala czterokrotnie w ostatnich pieciu ,bezposrednich pojedynkach z Montrealem.Jednak obecna sytuacja pozwala mi sadzic,ze Atlanta po prostu ten mecz sobie odpusci.Montreal gra u siebie,powinien wykorzystac nadarzajaca sie okazje i wygrac to spotkanie,doliczajac trzy potrzebne punkty.Stawiam na ich wygrana.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Niższe ligi

Post autor: andrzejszwedzki » 06-10-2019, 15:15

Zakonczeniem 12-tej kolejki 1 ligi w Polsce jest mecz pomiedzy druzynami,Olimpi Grudziac i Stomilu Olsztyn.By miec jakies wyobrazenie o tych zespolach jak i meczu,porownam je.Olimpia Grudziac dotychczas wygrala piec spotkan,dwa zremisowala i cztery przegrala.Aktualnie w klayfikacji zajmuje siodme miejsce.Stomil Olsztyn,jest w tabeli pozycje wyzej,wygral szesc meczy,dwa zremisowal i trzy przegral.Wedlug tej statystyki niby lekka przewage ma Stomil ale dzisiaj wystepuje w roli goscia i bedzie mu trudno pokonac Olimpie na jej terenie.Obydwie druzyny juz w poprzednim sezonie sygnalizowaly chec awansu do Ekstraklasy.Wskazywala na to dobra forma kazdej z nich.Dzisiaj,kazda by chciala zagrac za trzy punkty ale wedlug mnie...nic z tego.Przejzalem tez statystyke bezposrednich kilku ostatnich bezposrednich pojedynkow,ta statystyka tez wskazuje na dzisiejszy remis.To chyba wszystko co chcialbym o tym spotkaniu powiedziec.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Niższe ligi

Post autor: andrzejszwedzki » 11-10-2019, 12:49

Trudne wydarzenie do prawidlowej oceny,praktycznie kazdy wynik jest tu realny.Sparta Praga jest tutaj gosciem,potrafi zagrac dobre spotkanie wyjazdowe ponadto jest w formie,seria wygranych pojedynkow.Vitkovice,druzyna dobrze nam znana,raczej stabilna,punktuje przedewszystkim w meczach u sienie,dwa przegrane ostatnie mecze.Aktualnie w klasyfikacji tez nizej od Sparty Praga.No tak ale sa to tylko statystyki,ktore rzadko kiedy sa adekwatne do wydarzen na lodowisku.Gdy juz przy nich jestesmy to w bezposrednich pojedynkach,Vitkovice wygrywaly u siebie ze Sparta.Jak by nie patrzec,nic na pewniaka nie mozna wywnioskowac.Wydaje mi sie,ze mecz ten moze sie zakonczyc remisem po trzech tercjach,Vitkovice po tych dwoch porazkach,powinny dzisiaj wygrac cale spotkanie.Atut wlasnego terenu to dla tej druzyny szansa na punkty.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Niższe ligi

Post autor: andrzejszwedzki » 03-11-2019, 06:33

Wedlug mnie faworytem jest tutaj druzyna gospodarzy.Owszem klasyfikacja wskazuje na Blekitnych Stargard jako faworyta,ale ta druzyna na wyjazdach gra slabiej,jej atutem jest gra u siebie podobnie zreszta jak Krakowian.By sie o tym przekonac wystarczy zajzec do statystyk,Blekitni juz dluga serie tak graja,wygrane u siebie i porazki na wyjazdach.Naturalnie,ze nie jest to regula ale jak narazie takie sa fakty.Druzyny te dotychczas spotykaly sie dwukrotnie i tez kazda z nich wygrywala u siebie.Garbarbia moze w tym sezonie gra nieco slabiej ale musi wykorzystywac atut swojego boiska w przeciwnym razie moze spasc do trzeciej ligi.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Niższe ligi

Post autor: andrzejszwedzki » 03-11-2019, 07:24

W tym spotkaniu zdecydowanym faworytem jest Warta Poznan.W tym sezonie gra swietnie,jest dobrze przygotowana i napewno w koncowej fazie rozgrywek,bedzie walczyla o awans do Ekstraklasy.W dzisiejszym spotkaniu wystepuje w roli gospodarza i jest to dodatkowy atut bo ta druzyna potrafi to wykorzystac.Wygrywajac dzisiejszy mecz z Chojniczanka,odzyska fotel lidera bo Radomiak juz rozegral swoje spotkanie.Chojniczanka,druzyna raczej slaba w tym sezonie,troche zaskakuje brakiem formy,raczej bedzie sie bronila przed spadkiem,niz walczyla o wysoka lokate.W dzisiejszym pojedynku,nie ma co ukrywac,pozostaje bez szans.Dodatkowo wyjazdy ma slabsze.Owszem wygrywala i remisowala z Warta Poznan ale byly to bardzo odlegle czasy.W tym roku w miesiacu kwietniu przegrala z Warta u siebie.A wiec sumujac,stawiam na zdecydowane zwyciestwo gospodarzy,zastanawialem sie nawet czy nie zagrac na ich wygrana w pierwszej polowie i calym meczu.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Niższe ligi

Post autor: andrzejszwedzki » 03-11-2019, 07:41

Spotkanie dwoch slabszych druzyn w tym sezonie,mnie osobiscie zaskakuje daleka pozycja druzyny z Suwalk.W poprzednim sezonie byl to zupelnie inny zespol,nawet w pewnym momencie wydawalo sie,ze bedzie walczyl o awans do Ekstraklasy.Cuz mam nadzieje,ze forma poweoci i nie bedzie musial walczyc o utrzymanie,narazie zajmuje pozycje w strefie zagrozonej.Mimo to stawiam na zwyciestwo tej druzyny,jej atutem zawsze byla gra na swoim terenie.Chrobry Glogow,niewiele wyzszy pozycja,wyszedl ze strefy zagrozonej dzieki trzem ostatnim zwyciestwom.Mozna by pomyslec,ze dzisiaj jest faworytem,nic bardziej mylnego,chociaz teoretycznie...W bezposrednich pojedynkach,tez lepiej wypada.No cuz zobaczymy,to jest sport a niewiadome nas ekscytuja.Ja stawiam mimo wszystko na zwyciestwo gospodarzy.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

Kopiowanie calosci lub fragmentow bez pisemnej zgody zabronione. Strona jest kierowana do uzytkownikow polskojezycznych zamieszkalych w krajach, w ktorych korzystanie z Serwisu jest zgodne z prawem. Wiadomosci prezentowane w serwisie sa dozwolone wylacznie dla osob podlegajacych jurysdykcjom prawnym, w ktorych uczestnictwo w grach hazardowych online jest legalne. Korzystajac z serwisu, uzytkownik deklaruje wobec administratora, ze uczestnictwo w grach hazardowych online jest w jego jurysdykcji dozwolona i ponosi pelna odpowiedzialnosc za prawdziwosc zlozonego przez siebie oswiadczenia.

Na terytorium polski zaklady wzajemne moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie na urzadzanie zakladow wzajemnych. Zawieranie zakladow u bukmacherow, ktorzy nie posiadaja licencji Ministerstwa Finansow na zawieranie zakladow wzajemnych jest zabronione i grozi konsekwencjami prawnymi. Serwis jest przeznaczony tylko dla osob, ktore ukonczyly 18 lat. Korzystajac z serwisu, uzytkownik potwierdza, ze ma ukonczone 18 lat.Polityka prywatnosci