Najlepsze bonusy bukmacherskie: Fortuna, Betfan, Betclic, Etoto, Totolotek, Lvbet
1. Fortuna
20 PLN
bez ryzyka +600 PLN
2. Totolotek
20 pln
bez depozytu +1000 PLN
3. Lvbet
20 pln
bez depozytu +2000 PLN
4. Betclic
550 PLN
cashback
5. Etoto
20 PLN
bez depozytu +1040 PLN
Na terytorium Polski zaklady wzajemne moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie na urzadzanie zakladow wzajemnych. Udzial w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard zwiazany jest z ryzykiem.

Niższe Ligi

Zakłady bukmacherskie forum ligi tureckiej. Typy bukmacherskie ekspertów od ligi tureckiej. Analizy i opisy spotkań Süper Lig za darmo.
Regulamin forum
Süper Lig

Turecka Superliga Piłkarska to najwyższa ligowa klasa rozgrywkowa dla klubów piłki nożnej w Turcji. Süper Lig to duże pieniądze, ciekawi piłkarze, sporo polaków i takie zespoły jak Fenerbahçe SK, czy Galatasaray SK.

Tylko u nas znajdziesz typy bukmacherskie na spotkania ligi tureckiej oraz profesjonalne analizy spotkań Süper Lig.

Zapraszamy teraz do zapoznania się z poszczególnymi tematami w tym dziale. Przeczytaj terminarze Süper Lig, opisy odbytych spotkań ligi tureckiej oraz analizy nadchodzących meczów w Süper Lig.
master_info
-#typermiesiaca
-#typermiesiaca
Posty: 1444
Rejestracja: 02-09-2015, 10:07

Post autor: master_info » 26-12-2015, 09:49

Gaziantep BLD Spor - Denizlispor
Typ: 1 @ 2.0 :rivalo-brak-polskiej-licencji!:

Gaziantep BB - Denizlispor
Under 2.5 @ 1.63 :betano-brak-polskiej-licencji!:

Ostatni mecz dzień w PTT 1. Lig przed przerwą zimową. Denizlispor podchodzi do tego meczu bez kontuzjowanych i zawieszonych 7 zawodników : Tuna (Obrońca - 7 meczów), Dimov (Obrońca - 11 meczów), Cem Tosun (Obrońca - 3 mecze), Mustafa Keçeli (Obrońca- 15 mecze), Leozinho (Pomocnik - 13 mecze), Veli Acar (Pomocnik - 14 meczów) jest zawieszony. Ismail Şahmalı (Starszy Bramkarz - 12 meczów) nie jest z zespołem z powodu choroby matki. Denizlispor jest w strefie spadkowej z 16 punktami zdobytymi w 16 meczach. Gaziantep BB zdobył 15 goli w 16 meczach, ale stracił tylko 12 bramek i są numerem jeden w lidze o "w nie straconych golach". Bardzo trudno zdobyć gola na ich terenie i myślę Denizlispor będzie miał poważne problemy, aby strzelić tutaj bramkę. Gaziantep BB zagra swój trzeci mecz pod kontrolą swojego nowego menedżera Bayram Bektas w pierwszych 2 spotkaniach było po 0-0. Swoje ostatnie 5 spotkań grali z silnymi kandydatami do awansu, a wyniki są takie: Karabukspor (5 w lidze, przegrali 1-0 na wyjeździe), Elazigspor (1 pierwszy w lidze, wygrali 1-0 w domu), Adanaspor (4 miejsce w lidze, przegrali 1 -0 ), Göztepe (3. miejsce w lidze, remis 0-0 w domu) i Giresunspor (2. miejsce w lidze, remis 0-0 na wyjeździe). Teraz, Gaziantep BB jest na 10. miejscu a Denizlispor jest 16. Moim zdaniem Gaziantep naprawdę pokazał dobre wyniki w ostatnich spotkaniach i teraz jest to czas na zwycięstwo u siebie przed przerwą zimową. Spodziewam się jakiegoś 1-0 , 2-0 dlatego też gram tutaj under :)
Debiutant Roku 2015
Typer Stycznia & Sierpnia 2016

slawgo
Posty: 2108
Rejestracja: 07-08-2009, 10:54

Post autor: slawgo » 03-03-2016, 09:47

TURCJA: Puchar - Play Offy
03.03.2016 19:45
Konyaspor - Besiktas
Typ: Pierwsza połowa typ 2
Stawka: 2/10
Kurs: 2,30 / 2,50
:totolotek: / :rivalo-brak-polskiej-licencji!:

Rewanżowe spotkanie ćwierćfinału Pucharu Turcji pomiędzy Konyaspor , a ekipą Besiktasu. W pierwszym meczu rozgrywanym w Stambule nieoczekiwanie wygrał zespół Konyasporu 2:1. Mimo wszystko faworytem tego dwumeczu jest drużyna, która dziś występuje jako zespół gości. Gospodarze ostatnio po ostatnich dobrych meczach w lidze awansowali już na trzecią pozycję. W pucharze także radzą sobie rewelacyjnie gdzie już dotarli to 1/4-finału. Besiktas w ostatnim ligowym hitowym meczu uległ na boisku Fenerbahce 2:0 i spadł na drugą lokatę w tabeli, ale gracze Besiktasu mają rozegrany jeden mecz mniej niż obecny lider. Biało-czarni jak nazywają swoich pupilków kibice Besiktasu grają w tym sezonie rewelacyjnie jeśli chodzi o grę na wyjazdach. W lidze są pod tym względem najlepsi ich bilans to 7-2-1. Dziś zawodnicy gości zrobią wszystko by nie dać plamy w tym meczu i awansować do półfinału. W lidze potrafili rozbić rywala z Konyasporu 4:0.

PodwajajKase
Posty: 3969
Rejestracja: 22-07-2014, 14:37

Post autor: PodwajajKase » 27-03-2016, 09:44

112#
Spotkanie: Hatayspor - Kirklarelispor
Typ: x2
Kurs: 1,27
Bukmacher: :rivalo-brak-polskiej-licencji!:

W dzisiejszym spotkaniu w Turcji zmierzy się Hatayspor 15-ty zespół podejmuje, 7-my. Gospodarze na własnym obiekcie notują bilans 3-5-6. Bardzo mała ilość wygranych spotkań, a dziś przyjdzie im się mierzyć z dużo mocniejszym rywalem. Goście na wyjazdach spisują się 5-3-6. Myślę, że dzisiaj wywiozą korzystny rezultat z tego spotkania i warto ten typ grać. W meczach bezpośrednich gospodarze "mają patent", ale myślę że teraz to goście są w lepszej formie i zespołem mocniejszym i bliżej przełamaniu serii niż wygranej gospodarzy.

#113
Spotkanie: Orduspor - Umraniyespor
Typ: 2
Kurs: 1,35
Bukmacher: :rivalo-brak-polskiej-licencji!:

W kolejnym spotkaniu zmierzy się Ordyspor zajmujący przedostatnie miejsce w tabeli. Z liderem Ligi. Gospodarze byliby wyżej gdyby nie kara i odebranie 3 punktów, ale to i tak nic nie znaczy u siebie wygrali w tym sezonie zaledwie dwa mecze. Goście natomiast są w wyścigu o awans. W tym sezonie dwie drużyny przewyższają całą ligę o klasę, ale tylko jeden z tych zespołów otrzyma bezpośrednią promocje, a drugi będzie musiał się tłuc w Play-offach. Oba zespoły chcą tego uniknąć i takie mecze jak ten po prostu nie mogą się inaczej kończyć niż ich wygraną. Myślę, że ten typ spokojnie dzisiaj wejdzie.

PodwajajKase
Posty: 3969
Rejestracja: 22-07-2014, 14:37

Post autor: PodwajajKase » 27-03-2016, 19:58

PodwajajKase pisze:112#
Spotkanie: Hatayspor - Kirklarelispor
Typ: x2
Kurs: 1,27
Bukmacher:

W dzisiejszym spotkaniu w Turcji zmierzy się Hatayspor 15-ty zespół podejmuje, 7-my. Gospodarze na własnym obiekcie notują bilans 3-5-6. Bardzo mała ilość wygranych spotkań, a dziś przyjdzie im się mierzyć z dużo mocniejszym rywalem. Goście na wyjazdach spisują się 5-3-6. Myślę, że dzisiaj wywiozą korzystny rezultat z tego spotkania i warto ten typ grać. W meczach bezpośrednich gospodarze "mają patent", ale myślę że teraz to goście są w lepszej formie i zespołem mocniejszym i bliżej przełamaniu serii niż wygranej gospodarzy.

#113
Spotkanie: Orduspor - Umraniyespor
Typ: 2
Kurs: 1,35
Bukmacher:

W kolejnym spotkaniu zmierzy się Ordyspor zajmujący przedostatnie miejsce w tabeli. Z liderem Ligi. Gospodarze byliby wyżej gdyby nie kara i odebranie 3 punktów, ale to i tak nic nie znaczy u siebie wygrali w tym sezonie zaledwie dwa mecze. Goście natomiast są w wyścigu o awans. W tym sezonie dwie drużyny przewyższają całą ligę o klasę, ale tylko jeden z tych zespołów otrzyma bezpośrednią promocje, a drugi będzie musiał się tłuc w Play-offach. Oba zespoły chcą tego uniknąć i takie mecze jak ten po prostu nie mogą się inaczej kończyć niż ich wygraną. Myślę, że ten typ spokojnie dzisiaj wejdzie.
:zle:
:dobrze:

slawgo
Posty: 2108
Rejestracja: 07-08-2009, 10:54

Post autor: slawgo » 22-05-2016, 22:00

Piłka nożna Turcja 2
23.05.2016 20:30
Adana - Elazgispor
Typ: 1
Stawka: 3/10
Kurs: 2,00

Rewanżowe spotkanie półfinałowe fazy play off o awans do tureckiej ekstraklasy. Gospodarze zakończyli sezon zasadniczy na czwartej lokacie a ich dzisiejszy rywal na szóstym miejscu. W pierwszym meczy tych zespołów 3:2 wygrał zespół Elazgisporu choć trzeba przyznać że przeciwny pokazali się z dobrej strony dwukrotnie odrabiając straty. Adana przed własną publicznością w tym sezonie nie powala na kolana, ale prezentuje się dość solidnie w 17 spotkaniach 9-3-5. Goście dzisiejszego starcia często remisują na wyjazdach, było już tak ośmiokrotnie w 17 kolejkach, a na tarczy wracali pięciokrotnie. W meczach tych zespołów w ostatnich latach zawsze wygrywał ten który grał jako gospodarz. Przeważnie wygrywał różnicą jednej bramki, mecz zapewne będzie wyrównany. Czy dziś będzie podobnie? Ja tak sądzę i zachęcam do grania tego typu.

Awatar użytkownika
Leszczu
Posty: 8038
Rejestracja: 18-04-2014, 09:37

Post autor: Leszczu » 15-11-2016, 18:12

TURCJA: TFF 3. Lig Group 3
16.11.2016 11:30 Denizli BB - Orhangazispor
Typ: 2DNB
Stawka: 1/10
Kurs: 1.50
:bet365-brak-polskiej-licencji!:

12 kolejka rozgrywek. W tym meczu spotykają się drużyny z przeciwległych biegunów tabeli ligowej. Goście to 14 drużyna ligi, która ma tylko 4 punkty więcej od ostatniego zespołu. Goście to 4 ekipa rozgrywek ze stratą 3 oczek do lidera. Jak widać obecna forma obu zespołów jest zgoła odmienna. Kolejnym argumentem za przyjezdnymi jest to, że Denizli jest najsłabszym klubem pod względem gry na własnym boisku - jak dotąd nigdy nie wygrali, nie u grali nawet remisu - przegrali wszystkie 5 pojedynków. W minionym sezonie Orhangazispor uplasował się wyżej od rywala, wygrywając również z nim w obu rundach. Jak dla mnie faworytem są goście, dlatego w ich kierunku skłaniam swój typ.

:zle: 2:0

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Niższe Ligi

Post autor: andrzejszwedzki » 02-12-2019, 13:08

Faworytem tego spotkania jest druzyna gosci,wydaje mi sie,ze powinna wygrac przynajmniej jedna bramka.Hatayspor,bo mowa o tym zespole,jest liderem klasyfikacji,druzyny zagrazajace tej pozycji juz swe spotkania wygraly,ten mecz konczy kolejke i lider ma szanse odskochyc ponownie rywalom.Okazja ku temu jest bardzo dobra bo Balkesirspor nie nalezy do najsilniejszych zespolow a tymbardziej,ze w poprzednim sezonie,Hatayspor dwukrotnie z nim wygrywala.Zwyciestwa byly wysokie,zdecydowane i u siebie i na wyjezdzie po 3:0.Czy w takiej sytuacji mozna typowac inaczej?Czy gospodarze sa w stanie osiagnac korzystny wynik?Teoretycznie jest to mozliwe jak to w sporcie bywa,jednak realnie patrzac,raczej nie.Takie jest bynajmniej moje zdanie.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Niższe Ligi

Post autor: andrzejszwedzki » 19-01-2020, 09:54

Spotkanie to zapowiada sie bardzo interesujaco,powinno byc wyrownane a o zwyciestwie zadecyduje jedna bramka.W tym przypadku typuje zwyciestwo druzyny gosci,sadze,ze obejma prowadzenie juz w pierwszej odslonie meczu i tak pozostanie do koncowego gwizdka sedziego.Erzurum BB w tej chwili zajmuje pozycje wicelidera,ktora daje bezposredni awans do Super Ligi,do lidera ma duza strate bo az 7 ptk. ale ma tylko 2 ptk. przewagi nad kolejnymi czterema zespolami,broni wiec tej dogodnej pozycji.Jest to priorytetem tej ekipy,porazka badz remis...Ale waznym argumentem jest tez tutaj swietna forma druzyny gosci i fakt,ze potrafi grac rownie dobze na wyjazdach.Mysle,ze nie powinienem sie pomylic.

andrzejszwedzki
Posty: 3077
Rejestracja: 05-10-2017, 11:45

Re: Niższe Ligi

Post autor: andrzejszwedzki » 27-01-2020, 12:23

Turcja-1 Liga...Karagumruk (12) podejmuje dzisiaj u siebie,druzyne Altinordu (14).Wydarzenie to wydaje sie byc interesujace,nawet bardziej jak wskazuja kursy bukmacherskie.Te zdecydowanie faworyzuja gospodarzy jako zdecydowanego faworyta.Owszem biorac pod uwage caloksztalt mozna sie z tym zgodzic ale prawda jest taka,ze to druzyna gosci aktualnie jest w wyzszej formie.Karagumruk,w kilku ostatnich spotkaniach odniosla jedno zwciestwo i jeden raz zremisowala ale trzy ostatnie potyczki,to porazki.Goscie przeciwnie,bez przegranej w kilku ostatnich swoich spotkaniach.Wyraznie widac,ze forma rosnie.Takie sa moje spostrzezenia,ktore wykluczaja porazke druyny przyjezdnej,co wiecej stawiam na jej zwyciestwo.W poprzedniej rundzie Karagumburk wygral wysoko na wyjezdzie a wiec jest czas sie zrewanzowac.Mam nadzieje,ze to spotkanie mnie nie zaiedzie i bedzie pelne emocji.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

Kopiowanie calosci lub fragmentow bez pisemnej zgody zabronione. Strona jest kierowana do uzytkownikow polskojezycznych zamieszkalych w krajach, w ktorych korzystanie z Serwisu jest zgodne z prawem. Wiadomosci prezentowane w serwisie sa dozwolone wylacznie dla osob podlegajacych jurysdykcjom prawnym, w ktorych uczestnictwo w grach hazardowych online jest legalne. Korzystajac z serwisu, uzytkownik deklaruje wobec administratora, ze uczestnictwo w grach hazardowych online jest w jego jurysdykcji dozwolona i ponosi pelna odpowiedzialnosc za prawdziwosc zlozonego przez siebie oswiadczenia.

Na terytorium polski zaklady wzajemne moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie na urzadzanie zakladow wzajemnych. Zawieranie zakladow u bukmacherow, ktorzy nie posiadaja licencji Ministerstwa Finansow na zawieranie zakladow wzajemnych jest zabronione i grozi konsekwencjami prawnymi. Serwis jest przeznaczony tylko dla osob, ktore ukonczyly 18 lat. Korzystajac z serwisu, uzytkownik potwierdza, ze ma ukonczone 18 lat.Polityka prywatnosci