Najlepsze bonusy bukmacherskie: Betfan, Betclic, Fortuna, Etoto, Totolotek, Lvbet
1. Betclic
500 PLN
cashback
2. Totolotek
20 pln
bez depozytu +1000 PLN
3. Betfan
Bez podatku!
+ dodatkowo do 3000 PLN
4. Fortuna
20 PLN
bez depozytu +1000 PLN
5. Etoto
20 PLN
bez depozytu +1040 PLN
Na terytorium Polski zaklady wzajemne moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie na urzadzanie zakladow wzajemnych. Udzial w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard zwiazany jest z ryzykiem.

Niemcy- Argentyna

Brazylia 2014. Mistrzostwa Świata w piłce nożnej. Analizy, zapowiedzi, długoterminowe prognozy i najlepsze typy na Mundial.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
zdziwiony1
-#elita
-#elita

Niemcy- Argentyna

Post autor: zdziwiony1 » 10-07-2014, 09:51

Analiza meczu Niemcy- Argentyna oraz najlepsze typy

Obrazek

WIELKI FINAŁ
MUNDIAL
BRAZYLIA 2014

TVP1 HD, Sport TVP.PL, TVP Sport HD

Obrazek

2.05 3.40 3.60

[ :wh: ]

[you], słyszałem, że dobrze typujesz :!: :yes:
Sprawdź się u nas, wyraź swoje zdanie i skonfrontuj je z wypowiedziami innych :!:
Pamiętaj, dla aktywnych użytkowników czekają cotygodniowe nagrody :!:
...

vanleny
-#elita
-#elita

Post autor: vanleny » 13-07-2014, 11:39

Niemcy - Argentyna
13.07.2014 21:00
Typ: Niemcy
Kurs: 2.3 :bet365-brak-polskiej-licencji!:
Stawka: 5/10

No i dzisiaj kończy się dość ciekawy turniej. Świetna faza grupowa i dość taktyczna faza pucharowa. Myślę, że nie ma niespodzianki jeśli chodzi o zespoły grające w finale. Mimo, że Argentyna w żadnym meczu mnie nie zachwyciła to jednak dzięki indywidualnościom udało się dotrzeć tak wysoko. Inaczej wyglądało to z Niemcami, którzy tylko z Algierią się męczyli ale w każdym spotkaniu przeważali. W ekipie niemieckiej raczej bez osłabień natomiast u Argentyńczyków nie wiadomo czy zagra Di Maria, który w raz z Messim najwięcej szumu robili w ofensywie. Jeśli nie zagra to będzie to osłabienie. Widać to było w meczu z Holendrami, że nie było pomysłu na grę. Myślę, że będzie dzisiaj ciężko zatrzymać niemiecką maszynkę. Do tego niemiaszki mają spore doświadczenie bo co turniej dochodzą wysoko a na MŚ w 2010 roku zlali Argentyńczyków w ćwierćfinale aż 4-0

gri22ly

Post autor: gri22ly » 14-07-2014, 13:07

Nie wiem czy ktoś oglądał studio pomeczowe, ale ja osobiście nie zgadzam się z Panami ze studia tvp. Mówili o niesprawiedliwości wyniku, że to Argentyna była taka "och, ach" i super. Pojawiały się komentarze, że gratulują finalistom, no może trochę bardziej zwycięzcom, że ładny mecz, no ale wynik jest jaki jest i wygrał kto wygrał.
No sory, ale ja byłem w szoku.
Moim zdaniem to Niemcy grali lepiej i wynik był sprawiedliwy. Konstruowali akcje, stwarzali niebezpieczeńśtwo i grali bardzo mądrze. A Argentyna grała raczej na kontrę, Messi strzelał gdzieś w kosmos.
Ponadto analizowali chyba z 5 akcji Argentyny, a tylko jedną Niemców.
Sory, kto tu wygrał? chyba Niemcy.

Poza tym spójrzy na statystyki: posiadanie piłki 60% do 40% dla Niemców. Strzały na bramkę po 10. Strzały celne - 7 Niemcy, tylko 2 Argentyna!
Hello? Więc jak można mówić, że niesprawidliwie wygrali Niemcy, skoro byli częściej przy piłce i oddali dużo więcej celnych strzałów?

Ja rozumiem osobiste sympatie i antypatie, ale zwycięstwo i szacunek należy oddać temu kto wygrał, nasi kochani "eksperci" z tvp

Awatar użytkownika
Slodziak
-#Site Admin
-#Site Admin

Post autor: Slodziak » 14-07-2014, 13:31

ja mam czasem uczucie jakby ktoś przypadkiem podpisał z Gmochem kontrakt dożywotni. On tam jest po prostu głupi i widać, że inni mu przerywają by się nie rozkręcił w głupocie.

Albo on jest po to by inni idioci wyglądali mądrzej?
Bo życie to gra

"Slodziak - wspomnień czar" - czyli odwiedź mój blog!

gri22ly

Post autor: gri22ly » 15-07-2014, 09:06

Szpakowski też jakby za Argentyną. Argentyna fakt - zagrała w finale najlepszy mecz, ale to nie znaczy, że grała najlepiej w ogóle. Niemcy dużo bardziej zasługiwali na tytuł mistrzowski.

Chyba, że.. wszyscy w studio tvp obstawili mocno u buków Argentynę i stąd te narzekania :)

FanPilkiMaciek

Post autor: FanPilkiMaciek » 15-07-2014, 09:08

Szpakowski to byl za Brazylią i Argentyną :D
Mało co orgazmu nie dostawał jak mówił Messi.. albo jak grał jeszcze Neymar..

gri22ly

Post autor: gri22ly » 16-07-2014, 10:49

No tak się darł "och, ach Messi!". A szczerze powiedziawszy nie grał nic specjalnego, nie wiem czy oddał celny strzał na bramkę nawet.
Poza tym Złota Piłka dla niego? no nie za MŚ chyba...

I mnie to wkurza, że komentatorzy z góry za kimś są. To się da wyczuć w ich mowie.
Powinni być w miarę obiektywni i kibicować dobrej grze, a nie drużynie. (no chyba, że mecze Polaków:D )

ODPOWIEDZ