Najlepsze bonusy bukmacherskie: Fortuna, Betfan, Betclic, Etoto, Totolotek, Lvbet
1. Fortuna
20 PLN
bez ryzyka +600 PLN
2. Totolotek
20 pln
bez depozytu +1000 PLN
3. Lvbet
20 pln
bez depozytu +2000 PLN
4. Betclic
550 PLN
cashback
5. Etoto
20 PLN
bez depozytu +1040 PLN
Na terytorium Polski zaklady wzajemne moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie na urzadzanie zakladow wzajemnych. Udzial w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard zwiazany jest z ryzykiem.

PlusLiga 2017/2018

Z nami obstawianie meczy będzie łatwiejsze. Pewne typy bukmacherskie, po prostu pewniaki bukmacherskie, analizy ekspertów, terminarze i informacje z aren siatkarskich na świecie! Wszystkie strony bukmacherskie o siatkówce tutaj!
Regulamin forum
Siatkówka

Najmniej kontaktowy sport, a zarazem jedyny, w którym Polska odnosi spore sukcesy. Polska jest Mistrzem Świata w siatkówce! Dlatego warto poczytać informacje o siatkówce klubowej i reprezentacyjnej.

Tylko u nas znajdziesz typy bukmacherskie na spotkania siatkówki w Europie i USA oraz profesjonalne analizy spotkań siatkówki. Wszystko za darmo.

Zapraszamy teraz do zapoznania się z poszczególnymi tematami w tym dziale. Przeczytaj terminarze wszystkich rozgrywek siatkówki, opisy odbytych spotkań oraz analizy i darmowe typy nadchodzących meczów siatkówki.
Power
Posty: 210
Rejestracja: 05-02-2014, 18:55

Re: PlusLiga 2017/2018

Post autor: Power » 28-03-2018, 10:02

Mam nieco odmienne zdanie na temat dzisiejszego meczu. Przede wszystkim na porażkę z Bielskiem przełożyły się kontuzje aktującego Evansa, podstawowego libero - Wojtaszka, środkowego - Nowakowskiego oraz niepełnej dyspozycji Kwolka. Zasadniczo do składu wrócili wszyscy poza Evansem, którego czeka dłuższa przerwa. Ostatnio odprawili w trzech setach Resovię Rzeszów, która do ogórków nie należy. Dobrze Skra ostatnio przegrała w połowie stycznia, ale jakich miała wymagających rywali? Przetrzebiony kontuzjami Lubin? Również zdarzały im się męczarnie z przeciętnym Radomiem czy Olsztynem, który przegrał wyłącznie na własne życzenie. Ogólnie podoba mi się, jak Antiga poukładał tym zespół. O ile na środku Skra będzie miała przewagę, to Warszawianie muszą przede wszystkim wykorzystać potencjał skrzydłowych. Sądzę, iż to będzie kluczowy czynnik. Sądzę, iż po takim kursie warto pograć, iż gospodarze ugrają co najmniej dwa sety. Jednak wcale nie spisuje ich na straty i nie zdziwię się, jak wygrają to spotkanie.

Warszawa (+1,5 seta) @ 1,73 WH

Awatar użytkownika
Technik84
Posty: 2501
Rejestracja: 05-10-2016, 20:09

Re: PlusLiga 2017/2018

Post autor: Technik84 » 29-03-2018, 06:23

Technik84 pisze:
28-03-2018, 08:34
Dyscyplina:siatkówka
Spotkanie:ONICO - Skra
Typ: 2
Kurs:1,59
Bukmacher:1xbet

analiza:
Warszawski zespół zajmuje czwarte miejsce w tabeli, a bełchatowianie są sklasyfikowani o dwie pozycje wyżej. W pierwszej rundzie ekipy te zmierzyły się 9 listopada - ONICO przegrało na wyjeździe 0:3.Po wspomnianym meczu w Bełchatowie stołeczna drużyna wygrała 13 kolejnych pojedynków w ekstraklasie. Serię jednak przerwała, a przyczyniły się do tego kłopoty zdrowotne kilku siatkarzy.Obecnie siatkarze ONICO juz tak dobrze sobie nie radza. Przegrali wyjazdowe spotkania w Bielsku-Białej 3-1 i z Jastrzębskim Węglem 3-1.Skra przegrywa tylko w europucharach. W lidze przegrała ostatnio z Jastrzębskim Węglem 2-3 w połowie stycznia. Stawiam na SKRĘ.
1-3 :plus: :yes:
:trophy: Mój Typ Dnia -1,3,1,2,2,1,3,1,1,2,2,3,3,1 :trophy:

Power
Posty: 210
Rejestracja: 05-02-2014, 18:55

Re: PlusLiga 2017/2018

Post autor: Power » 29-03-2018, 11:13

BTW gratuluje powyższego typu :)

W meczu 28. kolejki Cuprum Lubin podejmie we własnej hali Łuczniczkę Bydgoszcz. Gospodarze nadal mają szansę na walkę o 7. miejsce, gdyż do Radomian tracą raptem jeden punkt. Bydgoszczanie cały czas zajmują miejsce w strefie spadkowej i patrząc na ich kolejnych rywali, czyli Gdańsk oraz Radom to ciężko będzie się z niej wydostać. Bydgoszczanie przede wszystkim zawodzą na wyjazdach - raptem jedno zwycięstwo. Ostatni mecz z Olsztynem utwierdził mnie w przekonaniu i nie potrafią wykorzystać dogodnych sytuacji choćby na ugranie jednego seta, mając do tego kilka okazji. Przede wszystkim Bydgoszczanie odstają poprzez słabe przyjęcie, co potem rzutuje na skuteczność skrzydłowych. Co prawda Lubinianie przegrali cztery ostatnie mecze, jednak mieli dość solidnych rywali. Na własnym parkiecie spisują się przyzwoicie. Warto dodać, iż przez część sezonu borykali się z problemami kadrowymi. Teraz sytuacja wygląda o wiele lepiej. Gospodarze na pewno mają większą siłę ognia na skrzydłach, bo jest Kaczmarek i Taht. Również o wiele bardziej cenię Masnego od jego vis a vis z Bydgoszczy, który świetnie rozrzuca piłki. Patrząc na aktualną dyspozycję Bydgoszczan, to myślę iż maksymalnie ugrają jednego seta, jeśli pozwolą im na to Lubinianie przez serię głupich błędów.

Cuprum (-1,5 seta) @ 1,42 Fortuna :Minus:
Ostatnio zmieniony 31-03-2018, 14:01 przez Power, łącznie zmieniany 1 raz.

Power
Posty: 210
Rejestracja: 05-02-2014, 18:55

Re: PlusLiga 2017/2018

Post autor: Power » 29-03-2018, 11:24

W spotkaniu zamykającym 27. serię zmagań Plus Ligi Trefl Gdańsk podejmie Czarnych Radom. Podopieczni Anastassiego mają niebywałą serię zwycięstw - ostatni raz przegrali z Onio Warszawa w połowie stycznia. W przypadku wygranej Gdańszczanie awansują na trzecią lokatę, która teoretycznie zapewnia lepsze rozstawienie w fazie play off. Kadrowo zespół gospodarzy prezentuje się całkiem nieźle, bo jest Mika, Szalpuk, Nowakowski czy Grzyb. Jednak w tym sezonie w wybornej formie jest Schulz, który jest olejem napędowym dla tego zespołu. Damian jest niezwykle regularny w ataku, co przekłada się na te wszystkie ostatnie zwycięstwa. Radomianie grają nieco w kratkę - dobre mecze takie jak np. z Resovią przeplatają słabszymi. Sporo będzie zależeć od dyspozycji Filipa, który potrafi zagrać na bardzo dobrym poziomie oraz Żalińskiego. Biorąc pod uwagę, iż Lubinianie prawdopodobnie wygrają za trzy punkty z Bydgoszczą, to Radomianie muszą powalczyć o jakieś punkty w tym meczu. Nie raz w tym sezonie byli w stanie urwać punkty wyżej notowanemu rywalu. Kadrowo również nie wyglądają tak źle na tle silnego rywala. Dlatego idę też w stronę dodatniego handi punktowego dla gości.

Czarni (+11,5) @ 1,60 Fortuna :minus:

Awatar użytkownika
Poldi201
Posty: 2313
Rejestracja: 02-08-2014, 19:40

Re: PlusLiga 2017/2018

Post autor: Poldi201 » 18-04-2018, 16:10

Tak na szybko bo Olsztyn już się rozpoczyna za minutkę....

Ja stawiam dziś na zwycięstwo Olsztyna 1,72

Lubin - Warszawa powyżej 179,5 1,52
Lubin (+1,5) - Warszawa 1 1,50

Warszawa na pewno podłamana brakiem awansu do ćwierćfinałów. Wielkie rozczarowanie i pożegnanie się z P. Zagumnym (Dyrektor Sportowy Klubu) oraz z Prezesem Zarządu. Lubin u siebie potrafi grać z najlepszymi, z klubu odchodzi wielu zawodników więc jest to dobry moment aby godnie pożegnać się z klubem i kibicami.

Zawiercie - Radom powyżej 179,5 1,52

Zawiercie u siebie nie raz pokazało, że grają dobrą siatkówkę i nie powinni odpuścić walki o to 9 miejsce, jak na beniaminka i tak sezon udany. Radom gdyby nie kontuzje w sezonie mogli by powalczyć o coś więcej... Myślę, że będzie to wyrównane spotkanie.

Jastrzębie (+1,5 seta) Gdańsk 1 1,70
Jastrzębie - Gdańsk powyżej 177,5 1,50

Dla Jastrzębskiego Węgla pierwszy mecz u siebie bardzo ważne aby wygrali jeśli chcą walczyć o półfinał... U siebie potrafią wygrać z każdym, jeżeli tylko Muzaj i Oliva wejdą w mecz... Gdańsk nie jest drużyną nie do pokonania dlatego nie rozumiem aż tak wysokie kursy na gospodarzy.

Espadon Szczecin - GKS Katowice 1 1,72

Power
Posty: 210
Rejestracja: 05-02-2014, 18:55

Re: PlusLiga 2017/2018

Post autor: Power » 21-04-2018, 13:07

Resovia Rzeszów - AZS Olsztyn

W drugim spotkaniu ćwierćfinałowym Rzeszów zmierzy się z Olszytnem. W pierwszym meczu górą byli podopieczni Kowala, którzy wyciągneli wynik ze stanu 0:2. Można powiedzieć, iż Olsztynianie na własne życzenie przegrali jakże ważne spotkanie, bo mieli mecz pod kontrolą i nagle zeszło z nich powietrze. Jeśli chodzi o Olsztynian, to Hadrava musi mieć wsparcie w ataku ze strony przyjmujących - Rousseaux oraz Andrigi. Ogólnie rzecz biorąc przyjęcie Olsztyna wyglądało całkiem przyzwoicie. Rzeszowianie mają na pewno lepszych przyjmujących, bo Śliwka czy Rossard to nieco wyższa półka. Nieco gorzej wygląda atak, bo Jarosz/Shops nieco gorzej wyglądają od swojego vis a vis. Rzeszowianie nieco są przetrzebieni kontuzjami na środku, tak więc oba składy mają porównywalnych środkowych. Na rozegraniu bardziej mimo wszystko cenię Woickiego, który potrafi gubić blok rywali. Spodziewam się kolejnego wyrównanego spotkania i ciężko mi uwierzyć, aby to spotkanie zakończyło się w trzech setach.

over 3,5 seta @ 1,42 Forbet

Awatar użytkownika
Poldi201
Posty: 2313
Rejestracja: 02-08-2014, 19:40

Re: PlusLiga 2017/2018

Post autor: Poldi201 » 16-10-2018, 14:28

PGE SKRA Bełchatów - MKS Będzin
poniżej 138,5 2,05

Za nami już pierwsza kolejka a przed nami kolejna, ledwie 2 dni minęło i kolejne emocje - bardzo szybko puszczają te pierwsze 3 kolejki ale może to i dobrze bo od razu siatkarze wejdą w rytm meczowy.
W pierwszej kolejce dość niespodziewanie Bełchatów przegrał na wyjeździe 2:3 z Bydgoszcz natomiast Będzin już zgodnie z planem przegrał z Kędzierzynem 1:3.
Bełchatów we własnej hali gra dużo lepiej niż na wyjazdach o czym przekonaliśmy się w poprzednim sezonie gdzie wygrali aż 14 spotkań na 15. Dodatkowa mobilizacja to właśnie przegrany mecz 3 dni temu.
Liczę na pełną koncentrację i zwycięstwo dość łatwe w 3 setach, kurs zachęca.

Stocznia Szczecin - ZAKSA Kędzierzyn Koźle
powyżej 3,5 seta 1,40 forBet

Myślę, że jest to najlepsza opcja na to spotkanie do jakiegoś dubelka wręcz idealne. Nie było nam dane obejrzeć Szczecina jeszcze więc tak naprawdę nie można wiele powiedzieć o tej ekipie prócz tego, że zrobili ogromne transfery ale czy to wypali już od początku? Nie wiadomo, ja mimo wszystko nie postawię zwycięstwa gospodarzy wolałbym dać gości ale jeszcze się zastanawiam. Póki co do dubelka pobieram.

Awatar użytkownika
Poldi201
Posty: 2313
Rejestracja: 02-08-2014, 19:40

Re: PlusLiga 2017/2018

Post autor: Poldi201 » 26-10-2018, 14:58

Czarni Radom - ONICO Warszawa
powyżej 184,5 1,84

Ja idę w tym spotkaniu w over meczowy, mecz 50/50 - tie break bardzo możliwy.
Radom po porażce 0:3 z Jastrzębskim następne 2 mecze to zwycięstwa 3:0 z Olsztynem i Lubinem natomiast ONICO póki co komplet zwycięstw i punktów - 3:0 z Lubinem, 3:1 z Resovią i 3:1 z Zawierciem.
Obie ekipy oceniam bardzo porównywalnie jeżeli chodzi o ich skład, hala Radomian to ich plus.
W poprzednim sezonie gdzie Warszawa była mocniejsza mecz zakończył się po 5 setach zwycięstwem Warszawy 3:2 dziś mam nadzieję, że będzie równie wyrównany mecz - chociaż jeżeli miałbym stawiać to postawił bym na gospodarzy 2,12

Chemik Bydgoszcz - Aluron Virtu Warta Zawiercie
Zawiercie 1,98

Zgadzam się z kolegami wyżej, dość wysoki kurs na Zawiercie.
Oczywiście Bydgoszcz kapitalnie zaczęła sezon od sensacyjnej wygranej z Bełchatowem 3:2 następnie wygrana z Lubinem 3:1 na wyjeździe i porażka 0:3 z ZAKSA - wyniki moim zdaniem ponad stan.
Zawiercie również zaczęło sezon dobrze, zwycięstwo 3:2 z Resovią, porażka 2:3 z Jastrzębskim i porażka 1:3 z Warszawa - bardzo wymagający terminarz mieli na samym początku.
Teraz przeciwnik już dużo słabszy.
Zawiercie na każdej pozycji ma lepszych siatkarzy co powinni wykorzystać.

Awatar użytkownika
Poldi201
Posty: 2313
Rejestracja: 02-08-2014, 19:40

Re: PlusLiga 2017/2018

Post autor: Poldi201 » 03-11-2018, 18:17

Cuprum Lubin - Espadon Szczecin
0:3 2,13

No to sporo ludzi poległo dziś na Bełchatowie, co dla mnie było dziwotą, że tyle osób stawiało na SKRe no ale trudno. Ja idę dziś w kierunku Szczecina a konkretnie, że mecz zakończy się dość szybko w 3 setach.
Oglądałem ostatni mecz Lubina z Katowicami wygrany 3:0 ale niczym mnie nie zaskoczyli, obie drużyny rozegrały kiepskie zawody i jeśli Katowice tak będą grać dalej to słabo to będzie...ale dziś o Lubinie.
Szczecin po pierwszej wtopie u siebie z Kędzierzynem 0:3 dobrze grają i wygrywają łatwo swoje mecze.
Jeśli dziś Kurek, Kaziyjski i Hoag będą bombardować serwisami Lubin nie ma żadnych szans.
Myślę, że warto pójść dziś w 3:0 dla gości. ​

Awatar użytkownika
Poldi201
Posty: 2313
Rejestracja: 02-08-2014, 19:40

Re: PlusLiga 2017/2018

Post autor: Poldi201 » 07-11-2018, 17:28

Ciężko mi dziś ugryźć te dzisiejsze mecze...ale po dłuższych przemyśleniach postanowiłem podać parę propozycji na dziś.

PGE SKRA Bełchatów - Resovia Rzeszów
powyżej 180,5 1,84

Resovia fatalnie 5 meczy - 5 porażek ale Bełchatów niewiele lepiej 5 meczy - 3 porażki.
Ewidentnie obie drużyny są pod formą, jednak to Bełchatów jest faworytem zwłaszcza grając u siebie.
Dziś liczę, że Resovia w końcu postawi trudne warunki i powalczą - nie wróżę im zwycięstwa ale myślę, że over powinien wejść. Nowy trener Resovii może w końcu ruszy tą drużynę bo Kowal był zbyt za długo a nic nie potrafił wyciągnąć z tej drużyny.

MKS Będzin - Cuprum Lubin
powyżej 180,5 1,84

Będzin jest w tym meczu faworytem i jeśli kurs byłby powyżej 1,5 na nich śmiało bym grał - niestety jest zbyt niski i nie opłaca się grać, chociaż uważam, że wygrają ten mecz.
Dla obu drużyn jest to mecz o tzw. 6 punktów.
Będzin prezentuje świetną formę mimo, że wygrali dopiero raz ale grali już z najsilniejszymi przeciwnikami, ZAKSA, Bełchatów, Jastrzębie, Resovia i Olsztyn - bardzo trudni przeciwnicy.
Lubin wygrał także tylko raz z Katowicami 3:0 po kiepskim meczu.
Na pewno obie drużyny będą chciały wygrać dzisiejszy mecz dlatego over także wielce prawdopodobny.

Awatar użytkownika
Poldi201
Posty: 2313
Rejestracja: 02-08-2014, 19:40

Re: PlusLiga 2017/2018

Post autor: Poldi201 » 24-11-2018, 11:48

GKS Katowice - Stocznia Szczecin
powyżej 175,5 1,84
Katowice 3,5

O wielkich problemach finansowych Stoczni już chyba każdy wie i to, że najlepsi siatkarze mają propozycje z innych klubów np. B. Kurek. To na pewno nie wpłynie na dobrą atmosferę w klubie. Fakt nie od dziś się to dzieje ale ich gra w ostatnich kolejkach nie powala, porażka 0:3 z Zawierciem i wygrana 3:1 z Radom.
Jeżeli chodzi o Katowice to mają ewidentny kryzys - 4 porażki z rzędu ale gdzie najlepiej przerwać kryzys jak nie u siebie z czołową drużyną ligi, która ma problemy? Liczę, że dziś Katowice postawią się mega gościom i mimo wszystko obejrzymy bardzo wyrównane spotkanie.
Oczywiście także ryzykuję na zwycięstwo gospodarzy zważywszy na spore problemy gości.​

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

Kopiowanie calosci lub fragmentow bez pisemnej zgody zabronione. Strona jest kierowana do uzytkownikow polskojezycznych zamieszkalych w krajach, w ktorych korzystanie z Serwisu jest zgodne z prawem. Wiadomosci prezentowane w serwisie sa dozwolone wylacznie dla osob podlegajacych jurysdykcjom prawnym, w ktorych uczestnictwo w grach hazardowych online jest legalne. Korzystajac z serwisu, uzytkownik deklaruje wobec administratora, ze uczestnictwo w grach hazardowych online jest w jego jurysdykcji dozwolona i ponosi pelna odpowiedzialnosc za prawdziwosc zlozonego przez siebie oswiadczenia.

Na terytorium polski zaklady wzajemne moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie na urzadzanie zakladow wzajemnych. Zawieranie zakladow u bukmacherow, ktorzy nie posiadaja licencji Ministerstwa Finansow na zawieranie zakladow wzajemnych jest zabronione i grozi konsekwencjami prawnymi. Serwis jest przeznaczony tylko dla osob, ktore ukonczyly 18 lat. Korzystajac z serwisu, uzytkownik potwierdza, ze ma ukonczone 18 lat.Polityka prywatnosci