Post
autor: Anderson89 » 08-11-2021, 13:38
Grupa 1
Kolejka 18 13-14 listopada Pauza: Znicz Biała Piska
Legia II Warszawa - Lechia Tomaszów Mazowiecki 13 listopada, 11:00 w Urszulinie
Pilica Białobrzegi - KS Kutno 13 listopada, 13:00
Mamry Giżycko - Sokół Aleksandrów Łódzki 13 listopada, 13:00
Broń Radom - Ursus Warszawa 12 listopada, 18:00
Pelikan Łowicz - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 14 listopada, 12:00
ŁKS II Łódź - Jagiellonia II Białystok 13 listopada, 11:00 na boisku Piłkarskiego Ośrodka Treningowego Minerska
GKS Wikielec - Błonianka Błonie 13 listopada, 13:00
Legionovia Legionowo - Polonia Warszawa 13 listopada, 13:00
Wissa Szczuczyn - Unia Skierniewice 13 listopada, 12:00
Grupa 2
Kolejka 17 12-14 listopada
Zawisza Bydgoszcz - Unia Janikowo 13 listopada, 16:00
Jarota Jarocin - Bałtyk Gdynia 13 listopada, 14:00
Sokół Kleczew - Kluczevia Stargard 13 listopada, 13:00
Olimpia Grudziądz - Świt Skolwin (Szczecin) 13 listopada, 13:00
Kotwica Kołobrzeg - Stolem Gniewino 13 listopada, 13:00
GKS Przodkowo - KP Starogard Gdański 13 listopada, 12:00
Pogoń II Szczecin - Polonia Środa Wielkopolska 12 listopada, 15:00
Błękitni Stargard - Bałtyk Koszalin 14 listopada, 13:00
Elana Toruń - Pogoń Nowe Skalmierzyce 13 listopada, 13:00
Grupa 3
Kolejka 17 12-14 listopada
Zagłębie II Lubin - Piast Żmigród 24 listopada, 15:00 w pierwotnym terminie (13 listopada, 13:30) odwołany
Rekord Bielsko-Biała - Stal Brzeg 13 listopada, 13:00
Lechia Zielona Góra - Karkonosze Jelenia Góra 13 listopada, 13:30
Gwarek Tarnowskie Góry - Górnik II Zabrze 13 listopada, 13:30
Pniówek Pawłowice - Carina Gubin 13 listopada, 13:30
MKS Kluczbork - LKS Goczałkowice Zdrój 14 listopada, 16:00
Ślęza Wrocław - Warta Gorzów Wielkopolski 13 listopada, 13:30
Foto-Higiena Gać - Miedź II Legnica 13 listopada, 13:30
Polonia Bytom - Odra Wodzisław Śląski 12 listopada, 13:30
Grupa 4
Kolejka 17 - 13-14 listopada
Avia Świdnik - Wisłoka Dębica 13 listopada, 13:00
Stal Stalowa Wola - Korona Rzeszów 13 listopada, 13:00
Wisła Sandomierz - Unia Tarnów 14 listopada, 13:00
Podlasie Biała Podlaska - Wólczanka Wólka Pełkińska 13 listopada, 14:00 na stadionie PSW
Podhale Nowy Targ - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 14 listopada, 14:00
Chełmianka Chełm - Czarni Połaniec 13 listopada, 13:00
ŁKS Łagów - Tomasovia Tomaszów Lubelski 14 listopada, 13:00
Cracovia II - Sokół Sieniawa 13 listopada, 13:00 w Rącznej
Orlęta Radzyń Podlaski - Siarka Tarnobrzeg 13 listopada, 13:00
Wierni i oddani Olsztyńscy chuligani