Potrzebuję pomocy

Nie możesz się zarejestrować? Nie pamiętasz hasła lub loginu? Zgłoś to tutaj - pomożemy. W tym dziale mogą pisać goście bez konieczności logowania.
Awatar użytkownika
Berba
-#Site Admin
-#Site Admin
Posty: 5681
Rejestracja: 04-03-2005, 12:14

Potrzebuję pomocy

Post autor: Berba » 04-06-2021, 16:08

Jeśli nie masz jakiś problem z dostępem do forum - zgłoś to w tym temacie.

Nie jesteśmy w stanie podać Ci Twojego hasła (bo go nie znamy, w bazie danych mają one formę zakodowaną) jednak możemy Ci je zresetować i ustawić nowe.

Możesz to zrobić samodzielnie korzystając z formularza:
ucp.php?mode=sendpassword

Jeśli nie pamiętasz swojej nazwy użytkownika - zgłoś się tutaj, podając swój e-mail.

Jeśli nie pamiętasz swojego e-mail - podaj nam swoją nazwę użytkownika.

Jeśli nie pamiętasz tego i tego - po prostu się zarejestruj na nowo :).
Wszystkie nagrody forumowe lub typuj.org sa wypłacane w ciągu 31 dni! Zgłoszenia do grup wpisujemy tutaj

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

Kopiowanie calosci lub fragmentow bez pisemnej zgody zabronione. Strona jest kierowana do uzytkownikow polskojezycznych zamieszkalych w krajach, w ktorych korzystanie z Serwisu jest zgodne z prawem. Wiadomosci prezentowane w serwisie sa dozwolone wylacznie dla osob podlegajacych jurysdykcjom prawnym, w ktorych uczestnictwo w grach hazardowych online jest legalne. Korzystajac z serwisu, uzytkownik deklaruje wobec administratora, ze uczestnictwo w grach hazardowych online jest w jego jurysdykcji dozwolona i ponosi pelna odpowiedzialnosc za prawdziwosc zlozonego przez siebie oswiadczenia.

Na terytorium polski zaklady wzajemne moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie na urzadzanie zakladow wzajemnych. Zawieranie zakladow u bukmacherow, ktorzy nie posiadaja licencji Ministerstwa Finansow na zawieranie zakladow wzajemnych jest zabronione i grozi konsekwencjami prawnymi. Serwis jest przeznaczony tylko dla osob, ktore ukonczyly 18 lat. Korzystajac z serwisu, uzytkownik potwierdza, ze ma ukonczone 18 lat.Polityka prywatnosci