Najlepsze bonusy bukmacherskie: Betfan, Betclic, Fortuna, Etoto, Totolotek, Lvbet
1. Betclic
500 PLN
cashback
2. Totolotek
20 pln
bez depozytu +1000 PLN
3. Betfan
Bez podatku!
+ dodatkowo do 3000 PLN
4. Fortuna
20 PLN
bez depozytu +1000 PLN
5. Etoto
20 PLN
bez depozytu +1040 PLN
Na terytorium Polski zaklady wzajemne moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie na urzadzanie zakladow wzajemnych. Udzial w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard zwiazany jest z ryzykiem.

Pozostałe Ligi Europejskie oraz Latynoskie 2014/2015

Koszykówka bukmacher forum. Najlepsze typy bukmacherskie koszykówki! Typy i analizy ekspertów meczy NBA, WNBA, Euroligi i innych meczów koszykówki.
Regulamin forum
Koszykówka

Interesują Was typy NBA? Koszykówka jest jedną z najpopularniejszych dyscyplin sportowych na świecie. Interesujesz się NBA, poszukujesz typy NBA? A może WNBA? Albo rozgrywkami europejskimi w koszykówkę? Jeżeli tak, to w tym dziale znajdziesz coś dla siebie.

Tylko u nas znajdziesz typy bukmacherskie na spotkania koszykówki w Europie i USA oraz profesjonalne analizy spotkań koszykówki. Wszystko za darmo.

Zapraszamy teraz do zapoznania się z poszczególnymi tematami w tym dziale. Przeczytaj terminarze wszystkich rozgrywek koszykówki, opisy odbytych spotkań oraz analizy i darmowe typy nadchodzących meczów koszykówki. Nasi eksperci dają tu typy NBA.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Paul Pierce
-#aktywny
-#aktywny

Pozostałe Ligi Europejskie oraz Latynoskie 2014/2015

Post autor: Paul Pierce » 27-10-2014, 11:44

Pozostałe ligi europejskie oraz Latynoskie :!:

Witam. W tym temacie podajemy analizy, informację oraz swoje przemyślenia na temat pozostałych lig europejskich takich jak: Francja, Niemcy , Ukraina, Izrael, Rosja , Belgia itd. Niezbędne linki do livescore znajdziemy tutaj: http://www.typybukmacherskie.org/zbior- ... t22282.htm

Proszę pisać bez błędów oraz podsumowywać swój typ aby wszystko było przejrzyste.

[you], słyszałem, że dobrze typujesz :!: :yes:
Sprawdź się u nas, wyraź swoje zdanie i skonfrontuj je z wypowiedziami innych :!:
Pamiętaj, dla aktywnych użytkowników czekają cotygodniowe nagrody :!:
KG: Jeśli zależy to ode mnie, to żyje i umieram zielony.

Awatar użytkownika
Paul Pierce
-#aktywny
-#aktywny

Post autor: Paul Pierce » 23-11-2014, 14:45

Koszykówka - Trucja
Galatasaray SK - Besiktas Istanbul
Galatasaray SK
1.65
rivalo-brak-polskiej-licencji!

Obie ekipy w pucharach grają. Galata ostatnio w EL wygrała z Crvena po 2 OT dziś mają Besiktas który nie jest tak mocny jak rok temu. Co więcej na ostatnie 4 spotkania 3 wygrane Galaty a porażka tylko 2 pkt. U siebie Galata nie przegrała od 14 spotkań. Ostatnia porażka to mecz 13 maja 2014 z Besiktastem ale wcześniej z nimi wygrali 78:65. Galata ma mocniejszy skład zdecydowanie i ten mecz powinni wygrać. Besiktas na wyjazdach sporo traci a drużyna się różni od tej z zeszłego roku.

Awatar użytkownika
Paul Pierce
-#aktywny
-#aktywny

Post autor: Paul Pierce » 23-11-2014, 21:03

Koszykówka - Trucja
Galatasaray SK - Besiktas Istanbul
Galatasaray SK
1.65

Obie ekipy w pucharach grają. Galata ostatnio w EL wygrała z Crvena po 2 OT dziś mają Besiktas który nie jest tak mocny jak rok temu. Co więcej na ostatnie 4 spotkania 3 wygrane Galaty a porażka tylko 2 pkt. U siebie Galata nie przegrała od 14 spotkań. Ostatnia porażka to mecz 13 maja 2014 z Besiktastem ale wcześniej z nimi wygrali 78:65. Galata ma mocniejszy skład zdecydowanie i ten mecz powinni wygrać. Besiktas na wyjazdach sporo traci a drużyna się różni od tej z zeszłego roku.
5 min do końca q3 i jest 73:48 :plus:

Awatar użytkownika
Paul Pierce
-#aktywny
-#aktywny

Post autor: Paul Pierce » 28-11-2014, 16:33

Koszykówka - Francja Pro B,
Hyeres Tulon + Lille MBC
2.18

Zacznę od dubla z Pro B we Francji. Lille dziś gra z Ekipą która jest beniaminkiem w Pro B. Mają bilans 1-3 na wyjeździe. Lille u siebie 2-1 i pokonali dobrą ekipę Boulazac oraz Denian. Toulon 2 miejsce w lidze bilans 7-1. Ostatni mecz obu ekip wygrany przez gospodarzy. Gospodarze z mocnym składem na awans. Ogólnie dubel na lepsze ekip i na gospodarzy

Koszykówka - Francja Pro A,
SPO Rouen Basketball - Paris Levallois
Paris Levallois
1.70

Paris gra dziś z beiniaminkiem w LNB Pro A we Francji. Rouen u siebie 1-2. Paris gra w pucharach gdzie reprezentuję Francję. Ostatnio po dobrych meczach minimalnie ulegli dla Reggiana i Bonn. Na dodatek na wyjazdach grają dość dobrze.Mają bilans 3-1 na wyjeździe i pokonali mocne Nanterre. Tutaj typuję gości.

Koszykówka - Niemcy,
Phoenix Hagen - BBC Bayreuth
Phoenix Hagen
1.65

Hagen ma w domu 0-5 a ich przeciwnik na wyjeździe 0-4. Typ typowo na przełamanie z tym że gram na przełamanie Hagen. Oni u siebei z Alba przegrali 8 pkt ale mieli też mecze z Bayernem czy Oldenburgiem więc te porażki wliczone. Na dodatek h2h dla Hagen 4-0.

06.10.13 BBL Phoenix Hagen Bayreuth 92 : 86
01.12.12 BBL Phoenix Hagen Bayreuth 77 : 75
14.04.12 BBL Phoenix Hagen Bayreuth 94 : 76
05.03.11 BBL Phoenix Hagen Bayreuth 94 : 88

Awatar użytkownika
Paul Pierce
-#aktywny
-#aktywny

Post autor: Paul Pierce » 28-11-2014, 23:18

Koszykówka - Francja Pro B,
Hyeres Tulon + Lille MBC
2.18

Zacznę od dubla z Pro B we Francji. Lille dziś gra z Ekipą która jest beniaminkiem w Pro B. Mają bilans 1-3 na wyjeździe. Lille u siebie 2-1 i pokonali dobrą ekipę Boulazac oraz Denian. Toulon 2 miejsce w lidze bilans 7-1. Ostatni mecz obu ekip wygrany przez gospodarzy. Gospodarze z mocnym składem na awans. Ogólnie dubel na lepsze ekip i na gospodarzy

Koszykówka - Francja Pro A,
SPO Rouen Basketball - Paris Levallois
Paris Levallois
1.70

Paris gra dziś z beiniaminkiem w LNB Pro A we Francji. Rouen u siebie 1-2. Paris gra w pucharach gdzie reprezentuję Francję. Ostatnio po dobrych meczach minimalnie ulegli dla Reggiana i Bonn. Na dodatek na wyjazdach grają dość dobrze.Mają bilans 3-1 na wyjeździe i pokonali mocne Nanterre. Tutaj typuję gości.

Koszykówka - Niemcy,
Phoenix Hagen - BBC Bayreuth
Phoenix Hagen
1.65

Hagen ma w domu 0-5 a ich przeciwnik na wyjeździe 0-4. Typ typowo na przełamanie z tym że gram na przełamanie Hagen. Oni u siebei z Alba przegrali 8 pkt ale mieli też mecze z Bayernem czy Oldenburgiem więc te porażki wliczone. Na dodatek h2h dla Hagen 4-0.

06.10.13 BBL Phoenix Hagen Bayreuth 92 : 86
01.12.12 BBL Phoenix Hagen Bayreuth 77 : 75
14.04.12 BBL Phoenix Hagen Bayreuth 94 : 76
05.03.11 BBL Phoenix Hagen Bayreuth 94 : 88
:plus:
:minus:

Awatar użytkownika
Paul Pierce
-#aktywny
-#aktywny

Post autor: Paul Pierce » 01-12-2014, 16:55

Turk Telekom - Galatasaray SK
Galatasaray -4.5 1.90 rivalo-brak-polskiej-licencji!

Mecz o 18:00. Turk 15 przed ostatnie miejsce w lidze a Galata na 8 miejscu po ostatniej porażce na wyjeździe z Fenerbahce 9 pkt. Przeglądam oficjalne strony i nie widzę nigdzie osłabień u gości. Galata 1-2 na wyjeździe ale przegrali z mocnym Banvitem i Fenerbahce. Turk u siebie 2-1. Ale grali z Fenerbahce 1 kolejkę to przegrali dość zdecydowanie. Tutaj chciałem grać na gospodarzy jakby HC dali na 10.5 linii a tak mamy 3.5 i wchodzę w Galatę. Mega ekipa. Arroyo, Zoran Erceg, Micov, Guler, Pocius , Jawai czy Vougioukas. Wg mnie tutaj Galata na swoim poziomie basketu wygra tymi 4 pkt. Mogą odjechać na początku i oby kontrolowali. A na ostatnie 4 spotkania obu ekip w 3 pokryli HC.

Powodzenia mecz o 18:00 :!:

Awatar użytkownika
Paul Pierce
-#aktywny
-#aktywny

Post autor: Paul Pierce » 01-12-2014, 19:27

Turk Telekom - Galatasaray SK
Galatasaray -4.5 1.90 rivalo-brak-polskiej-licencji!

Mecz o 18:00. Turk 15 przed ostatnie miejsce w lidze a Galata na 8 miejscu po ostatniej porażce na wyjeździe z Fenerbahce 9 pkt. Przeglądam oficjalne strony i nie widzę nigdzie osłabień u gości. Galata 1-2 na wyjeździe ale przegrali z mocnym Banvitem i Fenerbahce. Turk u siebie 2-1. Ale grali z Fenerbahce 1 kolejkę to przegrali dość zdecydowanie. Tutaj chciałem grać na gospodarzy jakby HC dali na 10.5 linii a tak mamy 3.5 i wchodzę w Galatę. Mega ekipa. Arroyo, Zoran Erceg, Micov, Guler, Pocius , Jawai czy Vougioukas. Wg mnie tutaj Galata na swoim poziomie basketu wygra tymi 4 pkt. Mogą odjechać na początku i oby kontrolowali. A na ostatnie 4 spotkania obu ekip w 3 pokryli HC.

Powodzenia mecz o 18:00 :!:

Awatar użytkownika
zdziwiony1
-#elita
-#elita

Post autor: zdziwiony1 » 12-12-2014, 08:01

PBA, Filipiny
Talk N Text Tropang Texters - Barako Bull Energy Cola
2014-12-12, 09:15
typ: Handikap (0:17,5) 2
kurs: 1.90
stawka: 9/10
:rivalo-brak-polskiej-licencji!:

W meczu Pucharu Ligi Filipińskiej zmierzy się zdecydowany faworyt, jakim są Gospodarze, z Barako Bull Energy. Barako walczą o utrzymanie z Globalem i Nlex Road, ale to dopiero początki rozgrywek, zresztą Puchar, więc Talk N Text nie muszą się sprężać, żeby wysoko wygrywać. Ale zapewne pograją na luzie i będzie fajne widowisko. Czy będzie strzelanie i z jednej i z drugiej strony? nie sądzę, to już półfinał pucharu, to jest przecież gra o stawkę, o finał imprezy. Nie będzie szaleństw, będzie taktyka, dlatego nie ruszałbym tu na over. Być może Barako liczy na sukces po cichu nawet w finale. Kto wie?

.
...

LEGRAND.

Post autor: LEGRAND. » 24-01-2015, 16:37

Koszykówka/Serbia
Napredak - Borac
1
2.80
:unibet-brak-polskiej-licencji!:

Obrazek

Kursy spadają na "1". A jak do tego dodamy jeszcze 2 kontuzje w drużynie gości: Knezevic i Cvetkovic, którzy złapali jakiegoś wirusa, to powinno być dobrze.

:dobrze: :dobrze: 59:52
LEGRAND.

Awatar użytkownika
oliwiam77
-#mod
-#mod

Post autor: oliwiam77 » 03-02-2015, 19:21

1#
Sorocabana-Franca SP
Handikap (10,5:0)
typ:2
@1,90

W dzisiejszym meczu brazyliskiej ligi koszykarek Sorocabana podejmie zespół Franca Sp. Gospodynie to najsłabsza drużyna ligii,która wygrała zaledwie 2 z 19 spotkań,także fatalny bilans. Franca SP akutalnie na miejscu 6 z dobrym dorobkiem na 18 spotkań wygrały 11. Na ostatnie 5 spotkań wygrały 3 mecze w tym z drużyną,która aktualnie jest na 3 miejscu. W 5 ostatnich meczach bezpośrednich tych drużyn 5-ciokrotnie wygrała drużyna Franca SP.Kurs na drużynę przyjezdnych 1,32 więc ewentualnie dołożyć na podwyższenie ako jak znalazł
:zle:

typer1991

Post autor: typer1991 » 02-03-2015, 20:06

Koszykówka Francja LNB
02.03.2015 21:00
Spotkanie: Pau Orthez - Nanterre
Typ: 1 połowa over 75,5
Kurs: 2,10
Buk: rivalo-brak-polskiej-licencji!

Analiza:

Ciekawie zapowiada się spotkanie we Francuskiej Ekstraklasie koszykarskiej. W jedynym poniedziałkowym spotkaniu Pau Orthez zagra u siebie z Nanterre. Faworytem wydają się goście którzy w tym sezonie zajmują drugą lokatę, gospodarze z kolei grają w obecnej kampanii dość przeciętnie co daje im zaledwie trzynastą pozycje. Ja jednak stawiam w tym meczu ilość punktów do przerwy dokładnie over 75,5. Pau Orthez u siebie zdobywa dość sporo punktów i jest skuteczne stad też cztery wygrane w pięciu ostatnich spotkaniach. Nanterre na wyjazdach nie gra ostatnio aż tak dobrze i tym samym wygrało zaledwie dwa z pięciu ostatnich meczów w delegacji. W dwóch spotkaniach rozegranych przez Pau Orthez u siebie dwa razy padał over. Myślę że dziś w tym spotkaniu zobaczymy sporo punktów i że do przerwy wpadnie co najmniej 76 punktów.

typer1991

Post autor: typer1991 » 03-03-2015, 10:39

Koszykówka Chiny CBA
03.03.2015 11:35
Spotkanie: Beijing - Guangdong
Typ: over 214,5
Kurs: 1,85

Analiza:

Ciekawie prezetuje się równiez spotkanie Chińskiej ligi koszykówki. W czwartym spotkaniu półfinałowym play-off Beijing zagra u siebie z Guangdong. Goście to zwycięzca sezonu zasadniczego jednak dzisiaj "stoją pod murem" i muszą wygrać na ciężkim terenie w Beijing. Gospodarze w sezonie zasadniczym zajęli czwarte miejsce jednak w play-off radzą sobie bez zarzutów. Beijing w ćwierćfinale bez trudów pokonał 3-0 Jilin, goście grali mecz więcej jednak ograli Dongguan 3-1. Dla mnie mimo wszystko dzisiaj faworytem są gospodarze. Zaproponuję jednak tym over 214,5. Gospodarze we wszystkich ostatnich pieciu meczach u siebie rzucali rywalom co najmniej 111 punktów. Również goście w meczach wyjazdowych zdobywali minimum 102 punkty. Myślę że 115 punktów w dzisiejszym spotkaniu to minimum jakie zdobędą oba zespoły. Dlatego polecam over 114.5.

typer1991

Post autor: typer1991 » 03-03-2015, 10:39

Koszykówka Francja LNB
02.03.2015 21:00
Spotkanie: Pau Orthez - Nanterre
Typ: 1 połowa over 75,5
Kurs: 2,10

Analiza:

Ciekawie zapowiada się spotkanie we Francuskiej Ekstraklasie koszykarskiej. W jedynym poniedziałkowym spotkaniu Pau Orthez zagra u siebie z Nanterre. Faworytem wydają się goście którzy w tym sezonie zajmują drugą lokatę, gospodarze z kolei grają w obecnej kampanii dość przeciętnie co daje im zaledwie trzynastą pozycje. Ja jednak stawiam w tym meczu ilość punktów do przerwy dokładnie over 75,5. Pau Orthez u siebie zdobywa dość sporo punktów i jest skuteczne stad też cztery wygrane w pięciu ostatnich spotkaniach. Nanterre na wyjazdach nie gra ostatnio aż tak dobrze i tym samym wygrało zaledwie dwa z pięciu ostatnich meczów w delegacji. W dwóch spotkaniach rozegranych przez Pau Orthez u siebie dwa razy padał over. Myślę że dziś w tym spotkaniu zobaczymy sporo punktów i że do przerwy wpadnie co najmniej 76 punktów.
:plus:

pabisk

Post autor: pabisk » 06-04-2015, 02:33

Niemcy, BBL
Typ: 2
Kurs: 2
Bukmacher :rivalo-brak-polskiej-licencji!:

Bremerhaven - Gottingen 06.04.2015 15:00

Przeglądając ciekawe spotkania z kosza natrafiłem na bardzo interesujący i wyglądający dość pewnie typ z niemieckiej BBL. Właśnie w tej lidze dojdzie do spotkania dwóch zespołów, których aspiracje diametralnie się różnią. Gospodarzom widmo spadku już raczej nie grozi i mogą oni raczej ze względnym spokojem podchodzić do następnych spotkań.

Natomiast goście mają stratę zaledwie jednego punktu do miejsca uprawniającego do startu w play-offach, co w perspektywie zaległego spotkania jest właściwie żadną przeszkodą. Ich los spoczywa w ich rękach i w ostatnim czasie rzeczywiście są na dużej fali - 3 zwycięstwa z rzędu, w tym z piekielnie silnym Bayernem? Ależ proszę bardzo!

Na wyjazdach radzą sobie względnie dobrze ( 8 zwycięstw, 6 porażek), przy czym ich rywal Bremerhaven - na własnym boisku, gdzie ma bilans 7 zwycięstw i 7 porażek - wygrywał jedynie z ekipami z dolnej części tabeli. Gdy przychodzi im stanąć do walki z takimi zespołami jak chociażby ósmy Oldenburg, to zazwyczaj przegrywają.

Dlatego też uważam, że zmotywowane Gottingen, walczące o wyższe cele od swojego przeciwnika (który właściwie nie walczy już o nic) wygra to spotkanie. Uważam, że kurs w wysokości 2 jest zdecydowanie wart ryzyka i w tym przypadku goście spokojnie wygrają, tym samym przybliżając się do ligowej czołówki.

pabisk

Post autor: pabisk » 06-04-2015, 16:36

Dyscyplina: KOSZYKÓWKA, Niemcy, BBL
Typ: 2
Kurs: 2
Bukmacher :rivalo-brak-polskiej-licencji!:

Bremerhaven - Gottingen 06.04.2015 15:00

Przeglądając ciekawe spotkania z kosza natrafiłem na bardzo interesujący i wyglądający dość pewnie typ z niemieckiej BBL. Właśnie w tej lidze dojdzie do spotkania dwóch zespołów, których aspiracje diametralnie się różnią. Gospodarzom widmo spadku już raczej nie grozi i mogą oni raczej ze względnym spokojem podchodzić do następnych spotkań.

Natomiast goście mają stratę zaledwie jednego punktu do miejsca uprawniającego do startu w play-offach, co w perspektywie zaległego spotkania jest właściwie żadną przeszkodą. Ich los spoczywa w ich rękach i w ostatnim czasie rzeczywiście są na dużej fali - 3 zwycięstwa z rzędu, w tym z piekielnie silnym Bayernem? Ależ proszę bardzo!

Na wyjazdach radzą sobie względnie dobrze ( 8 zwycięstw, 6 porażek), przy czym ich rywal Bremerhaven - na własnym boisku, gdzie ma bilans 7 zwycięstw i 7 porażek - wygrywał jedynie z ekipami z dolnej części tabeli. Gdy przychodzi im stanąć do walki z takimi zespołami jak chociażby ósmy Oldenburg, to zazwyczaj przegrywają.

Dlatego też uważam, że zmotywowane Gottingen, walczące o wyższe cele od swojego przeciwnika (który właściwie nie walczy już o nic) wygra to spotkanie. Uważam, że kurs w wysokości 2 jest zdecydowanie wart ryzyka i w tym przypadku goście spokojnie wygrają, tym samym przybliżając się do ligowej czołówki.

93:74 :minus:

Przemas92ck

Post autor: Przemas92ck » 04-08-2016, 22:41

Australia:SEABL - Koszykówka
12:00 Hobart - Melbourne Utd
Typ: Over 165,5
Buk: bet365-brak-polskiej-licencji!

Analiza:
Przeglądając jutrzejsza bogatą ofertę natknąłem sie na bardzo ciekawe spotkanie z koszykówki australijskiej pomiędzy Hobart a Melbourne Utd. Faworytem tego pojedynku są gospodarze którzy obecnie w ligowej tabeli zajmują miejsce 2 i wcale nie zwalniają tempa mając na swoim koncie serie dłuższych zwycięstw bez porażki która nie dawno została przerwana,a mierzyć się bedą z przed ostatnią drużyną ligowej tabeli więc zapewne mecz będzie przebiegać pod dyktando jednej drużyny. Mój typ over 165,5 uważam za mocny typ gdyż przyjrzałem się uważnie ostatnim meczom obydwu drużyn i wygląda to następująco, jak na wicelidera przystało Hobart rzuca dużą ilość punktów bo średnio na mecz 85-90 w tych granicach , a ciekawostką jest to że goście są jedną z najsłabszych drużyn które bardzo dużo tracą punktów to samo wygląda z innymi czołowymi zespołami ligi gdzie wyniki końcowe drużyny przeciwnej przekraczały setkę. Sądzę że jutro będziemy świadkami rzucanej sporej ilości punktów oczywiście stroną przeważającą bedą gospodarze bez dwóch zdań. Uważam że mecz będzie toczył się w szybkim tempie co pozwoli na granie ofensywnej koszykówki, dzięki czemu zobaczymy spora ilość rzucanych punktów z jednej jak i drugiej strony.

Przemas92ck

Post autor: Przemas92ck » 24-08-2016, 08:30

Dyscyplina: Koszykówka - Filipiny
13:00 San Miguel Beermen - Alaska Aces
Typ: San Miguel Beermen (+6,5)
Buk: bet365-brak-polskiej-licencji!

Analiza:
Dzisiejsze spotkanię jakie utkwiło mi w głowie to pucharowy mecz koszykówki z Filipin pomiędzy San Miguel a Alaska Aces. Mecz rozpocznie się o godzinie 13:00. Sezon na Filipinach nie dawno się rozpoczął obecnie gospodarze zajmują czwarte miejsce w ligowej tabeli, natomiast goście są na miejscu dziewiątym. Główną uwagę zwrócił wysoki kurs na zwycięstwo gospodarzy którzy są ekipą mocną i zawsze liczącą się o walkę o najwyższe lokaty w lidze, tym bardziej że mecze bezpośrednie zawsze były zacięte i wyrównane z przewagą gospodarzy. Ostatnie mecze: San Miguel - Alaska Aces 116:96; 96:89; 100:89; 67:67 a po dogrywce 86:73. Jak widać w ostatnim czasie gospodarze bez większych problemów radzą sobie gospodarze z pokonaniem Aces. Mój typ na dzisiejsze spotkanie to opcja handicapu +6,5 punkta i uważam że to najbezpieczniejsze wyjście chodź nie zdziwię się jeśli San Miguel wygra to spotkanie bez większych problemów.

ODPOWIEDZ